Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.4105Pavel ŠtěpáníkMM30AK Škoda Plzeň00:02:56
2.3360Darek BuchálekMM40Andělský pivovar00:03:10
3.2425Martin Václav LorencMM40BIGGUS TEAM00:03:15
4.1546Ondřej SakáčMM20Lhota u Pecky 00:03:23
4.2979Michaela ŠromováŽZ2000:03:23
6.5431Ondřej FúsekMM13TOM Mikulášovice00:03:32
7.5419Miloš H.MM5000:03:37
8.2484Jakub ŘeguckýMM3000:03:43
9.5345Martin HakalaMM13AK Bílina00:03:58
10.1909Alan ŠtylMM13RUSTY club00:04:01
11.5326Tadeáš K.MM10Funkční trénink Milovice00:04:13
12.5473Petra KopřivováŽZ3000:04:14
13.4106Kristýna VětrovcováŽZ16AK Škoda Plzeň00:04:17
14.3019Kryštof Krejčík MM10AHA Vyškov 00:04:18
14.3025Miroslav Krejčík MM1300:04:18
14.3029Patrik VodičkaMM2000:04:18
14.3033Jaroslav Krejčík MM5000:04:18
18.2079Nikol LinkováŽZ30RUN Magazine Team00:04:22
19.2045Karolína BudinskáŽZ30Bůvolí smečka00:04:26
19.2046Martin HrabánekMM30Bůvolí smečka00:04:26
21.4195Jakub Derka MM20AHA VYŠKOV 00:04:27
20.4368Michal Derka MM16AHA VYŠKOV 00:04:27
23.4817Tereza ŠimkováŽZ4000:04:29
24.4929Milan NevěčnýMM50Brno-Lesná00:04:40
25.1906Pavel ŠtylMM50RUSTY club00:04:42
26.660Michaela SomerlikováŽZ40Havířov00:04:43
27.1907Robin ŠtylMM16RUSTY club00:04:44
28.4393Šárka NovákováŽZ3000:04:45
29.3399Adam HoraMM1000:04:46
30.2765Tomáš M.MM4000:04:47
30.3035Viktor ŠlapalMM5000:04:47
32.832Jaromír RachotaMM30DELTA00:04:50
31.3562Lucie Novotná ŽZ4000:04:50
34.1981Tomáš SvárovskýMM3000:04:52
32.2460Markéta ŠlapalováŽZ13Atletika Jihlava00:04:52
32.4146Matěj SmrčkaMM1000:04:52
32.4797Tereza BohatáŽZ3000:04:52
38.1297Kristýna SrpováŽZ30Hannibal00:04:54
33.1671Roman ŠtefekMM3000:04:54
40.1843Kateřina PopováŽZ20TOM KČT Kralupy00:04:57
41.773Lucie ŠtefanskáŽZ4000:05:04
42.826Veronika L.ŽZ20Pro Sebíčka❤️00:05:05
42.1298Marek M.MM40Hannibal00:05:05
44.4570Marie Kunstátová ŽZ50Kaštánek Zdiby 00:05:06
43.4826Sára KaukušováŽZ30Union Strašnice00:05:06
46.2609Antonín MadziaMM13Stará Ves00:05:07
44.4145Barbora SmrčkováŽZ1300:05:07
48.5480Roman PittnerMM50SBR TRI-TEAM LITOMYŠL00:05:09
49.2072Michal Šmíd MM700:05:10
49.4057Michal SvozilMM1000:05:10
51.21Tereza HavlíčkováŽZ4000:05:12
52.408Božena KoutnáŽZ60RUN magazine Team00:05:14
52.5329František ŠabataMM13SKI Skuhrov nad Bělou00:05:14
54.1355Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu00:05:15
55.3696Denisa SochorováŽZ30ON Jičín00:05:16
56.2633Andrea NavrátilováŽZ5000:05:17
57.1756Annette P.ŽZ30Canicross Karlovy Vary00:05:18
57.1844Tereza PopováŽZ30TOM KČT Kralupy00:05:18
57.3591Martin HoškoMM40Varnsdorf00:05:18
60.3244Petra RostováŽZ40On Jičín 00:05:20
61.775MARTINA Šedivá ŽZ50Marťas 00:05:21
62.1000Alena B.ŽZ5000:05:25
63.504Monika FoltovaŽZ5000:05:28
63.784Lenka HornychováŽZ50Prostě běž!00:05:28
63.1980Monika HlaváčováŽZ3000:05:28
66.2825Jan SochorMM10Atletika Litvínov00:05:29
64.5115Kateřina L.ŽZ3000:05:29
68.163Šárka H.ŽZ50Báječné ženy v běhu00:05:30
69.5454Šárka BouškováŽZ4000:05:34
70.611Ondřej KolářMM4000:05:36
70.1662Natálie M.ŽZ13Cobram Team00:05:36
72.3041Radim V.MM1000:05:37
73.910Jana HrbkováŽZ5000:05:38
73.1295Tereza ČermákováŽZ3000:05:38
75.2461Adéla ŠlapalováŽZ10Atletika Jihlava00:05:39
76.3946Zuzana Křivancová ŽZ2000:05:42
77.1468Rudolf Frank MM5000:05:44
77.4841Jan Blažek.. MM4000:05:44
77.5401Tomáš ZítkoMM1000:05:44
80.1469Aneta Vašmuciusová ŽZ1600:05:46
81.1328Lucie HulováŽZ2000:05:47
82.3039Kateřina V.ŽZ5000:05:49
83.1820Sylvie GerhátováŽZ10#gladiatorraceteam00:05:50
83.1905Jiří SchimanekMM4000:05:50
83.2866Barbora HusákováŽZ10Atletika Litvínov00:05:50
86.3178Lukáš V.MM1300:05:53
87.4559Jirka Kunstát MM13Kaštánek Zdiby 00:05:54
87.4567Kamila Kunstátová ŽZ16Kaštánek Zdiby 00:05:54
89.1852Martin H.MM13VLK JL SVK00:05:55
90.904Jan NováčekMM3000:05:56
90.3316Natálie KřístkováŽZ1600:05:56
90.5402Jakub ZítkoMM1300:05:56
93.2826Kateřina SochorováŽZ10Atletika Litvínov00:05:57
94.5301Adéla Le VanŽZ30bellisky.cz00:05:58
95.1119Martin D.MM4000:05:59
95.1213Adéla K.ŽZ1600:05:59
97.4909Anonymní běžecŽZ5000:06:00
98.4798Serafim S.MM10Černý Vůl 00:06:02
99.33Lucie HuškováŽZ4000:06:05
99.3177Hana V.ŽZ40Prostě běž!00:06:05
99.5116David L.MM4000:06:05
102.731Petra MejstříkováŽZ50Prostě běž00:06:08
100.5362Anna UrbanováŽZ1000:06:08
104.822Radek PenzešMM4000:06:09
105.4553Jan KunstátMM4Kaštánek Zdiby 00:06:10
105.4556Karolína Kunstátová ŽZ10Kaštánek Zdiby 00:06:10
107.206Pavlína PařezováŽZ4000:06:12
108.3794Barbora ŠevčíkováŽZ13Ak AHA Výškov00:06:13
109.610Hanka HanusováŽZ5000:06:15
109.959Adam VagenknechtMM700:06:15
109.962Ondřej V.MM4000:06:15
112.3040Julie V.ŽZ1600:06:16
113.3807Karin K.ŽZ3000:06:18
114.1261Daniela MahďákováŽZ3000:06:19
114.2059Miluše PavlasováŽZ4000:06:19
116.3034Bohumila Krejčíková ŽZ50AHA Vyškov 00:06:20
117.1269Nikol Engelová ŽZ1300:06:21
118.1845Petr PopMM50TOM KČT Kralupy00:06:23
118.4220Roman ChocholáčekMM4000:06:23
120.4374Štěpán Derka MM7AHA VYŠKOV 00:06:24
121.4217Anika GrabecŽZ30Canicross Zlín00:06:25
122.2462Marcela ŠlapalováŽZ5000:06:26
123.3791Tereza KyllarováŽZ3000:06:27
124.1583Zuzana Š.ŽZ5000:06:29
124.3038Adinka a PaťásekŽZ1600:06:29
126.4259Oldík VincentMM7#GLADIATORRACETEAM00:06:30
127.3403Eva HorováŽZ700:06:31
128.1916Viktor KarásekMM7RSFK Kids00:06:32
129.2855Kuba MaixnerMM400:06:36
130.2526Vanessa Barvířová ŽZ10Gymnastika Zlín00:06:38
131.918Marcela HajdukováŽZ5000:06:39
131.2703Veronika Hošková ŽZ3000:06:39
133.5033Petra P.ŽZ60Prostě běž00:06:41
134.5303Petr WünschMM7PROadventure00:06:43
134.5304Petr WünschMM40PROadventure00:06:43
136.3516Andrea KlementovičováŽZ4000:06:44
137.4639Filip T.MM20ZŠ poštovní00:06:45
138.1121Tereza TymešováŽZ4000:06:46
139.1661Petra M.ŽZ50Cobram Team00:06:47
139.5365Kamila N.ŽZ50Brno-Lesná00:06:47
141.4796Matyáš DrahotínskýMM10Černý Vůl00:06:48
140.5285Jiří MüllerMM5000:06:48
140.5363Kristýna UrbanováŽZ1000:06:48
144.4518Lucie Vildová ŽZ3000:06:49
145.1193Tereza BorbélyováŽZ3000:06:50
146.2047Martin J.MM5000:06:51
146.3824Tobiáš SainerMM1000:06:51
148.3179Karolína ValešováŽZ1000:06:53
149.4935Aneta TylsarovaŽZ3000:06:54
149.5143Simona FukanováŽZ30Decathlon Brno Modřice00:06:54
151.2463Eliška K.ŽZ4000:06:55
152.1137Jana OlšováŽZ50Šneci v běhu00:06:57
152.4436Petra Měřinská ŽZ4000:06:57
154.4830Petr R.MM3000:06:58
155.4472Krystof PlechataMM1000:07:00
156.5403Klára ZítkováŽZ1000:07:01
156.5448Katerina PremyslovskaŽZ4000:07:01
158.997Daniel ŠebestaMM10Šebesťáci00:07:02
157.998Patrik ŠebestaMM7Šebesťáci00:07:02
157.3393Jitka Kučerová ŽZ50Kanafásci00:07:02
157.3394Teodora Kučerová ŽZ10Kanafásci 00:07:02
162.4473Šimon PlechataMM1300:07:03
163.3010Karolína BrchelováŽZ1000:07:05
164.5119Sára MakulováŽZ7Duchové z Vojnic00:07:06
164.5120Zdeňka PospíšilováŽZ40Duchové z Vojnic00:07:06
164.5121Kristian MakulaMM50Duchové z Vojnic00:07:06
167.5496Josef RottMM10Rozběháme Velvary00:07:07
168.4839Kateřina R.ŽZ5000:07:09
169.2559Monika B.ŽZ3000:07:12
170.936Jana LigockáŽZ40GSH00:07:13
170.944Nella LigockáŽZ13MSK Orlová00:07:13
170.3123Kristýna Vojtěchová ŽZ3000:07:13
170.5117Míša Roudná ŽZ10Elite sport Boskovice 00:07:13
170.5158Veronika NeumannováŽZ3000:07:13
175.4119Zuzana S.ŽZ40V+Z00:07:14
171.4120Viktorka S.ŽZ1000:07:14
177.960Aneta VagenknechtováŽZ700:07:15
172.961Alice V.ŽZ4000:07:15
179.5344Natálie P.ŽZ20BK Ludgeřovice00:07:17
180.1250Terezka NosováŽZ10AK Duchcov 00:07:18
180.2683Maxík HvolkaMM7Sedliště00:07:18
182.3912Markétka PetríkováŽZ1300:07:19
181.3913Dorotka ŠmejkalováŽZ1300:07:19
181.3914Vladimíra PetríkováŽZ5000:07:19
185.5479Marie O.ŽZ6000:07:20
186.1134Zuzana KrálováŽZ40Rozběháme Roudnici 00:07:21
186.2806Petra A.ŽZ5000:07:21
188.2412Anna HavlíčkováŽZ1600:07:24
187.4356Klára R.ŽZ5000:07:24
190.1330Veronika RyskováŽZ10Rozběháme Strakonice 00:07:27
188.2760Kateřina K.ŽZ4000:07:27
188.2928Tereza MolekováŽZ4000:07:27
193.3315Alena StiskalováŽZ4000:07:30
194.1612Jana Bidmonová ŽZ40Běžím sama00:07:32
194.1846Eva PopováŽZ60TOM KČT Kralupy00:07:32
196.1249Martina NosováŽZ40AK Duchcov00:07:33
197.86Máša M.ŽZ50Šneci v běhu 00:07:34
198.4357Lucie ReiserováŽZ1300:07:35
199.4144Štěpánka ManováŽZ1600:07:37
200.4921Jana KlímováŽZ6000:07:38
201.3188Barborka PavlíkováŽZ10Atom kids Praha00:07:40
201.3189Verunka PavlíkováŽZ7Atom kis Praha00:07:40
203.141Monika TicháŽZ5000:07:41
202.2253Sarah DahmaniŽZ3000:07:41
205.3644Lucie BorkováŽZ50Prostě běž!00:07:46
203.3645Leoš BorekMM1300:07:46
203.4532Rozárka PodlipskáŽZ7RMT00:07:46
208.1169Petra HuličníkováŽZ40Dvě \"běhny\"00:07:47
209.264Andrea B.ŽZ3000:07:48
210.1177Lenka ChrtkováŽZ3000:07:49
210.5184Lucie SkuhrovcováŽZ3000:07:49
212.1176Tomáš TučekMM3000:07:51
213.2025Alena K.ŽZ50Prostě běž!00:07:52
214.5039Kačka Roudná ŽZ13Prostě běž!00:07:54
215.349Majka TykalováŽZ3000:07:55
215.2003Adriana B.ŽZ1000:07:55
217.2584Jolana KnyblovaŽZ5000:07:56
218.345Dora ŠindelováŽZ1600:08:03
219.895Kristýna ChloupkováŽZ3000:08:04
220.4142Veronika N.ŽZ4000:08:06
221.1188Lenka Koryčanová ŽZ40Dvě \"běhny\" 00:08:09
222.4726Michaela KosakováŽZ30Český maratónský klub 00:08:14
223.879Lenka PapírkováŽZ50PROSTĚ BĚŽ00:08:18
223.3806Barča H.ŽZ1300:08:18
225.2104Zdeněk DoležalMM40Jarkovičtí00:08:20
226.3521Leontýna Z.ŽZ1000:08:21
226.3568Matěj KrajčíkMM7AHA Vyškov00:08:21
226.3569Adéla KrajčíkováŽZ10AHA Vyškov00:08:21
226.3570Lucie KrajčíkováŽZ4000:08:21
226.3571Marek KrajčíkMM4000:08:21
231.2103Petra DoležalováŽZ40Jarkovičtí00:08:22
227.2105Aloisie DoležalováŽZ7Jarkovičtí00:08:22
227.2413Jan HavlíčekMM1300:08:22
234.3604Daneček VykrentMM700:08:26
235.5132Vladimíra Podráská ŽZ5000:08:32
236.806Kateřina ČastkováŽZ30Šneci v běhu00:08:33
237.4565Matuška VětrovcováŽZ1000:08:40
237.4575Nelinka PecharováŽZ1000:08:40
239.2644Katerina LeblovaŽZ4000:08:44
238.4930Dagmar GraběcovaŽZ4000:08:44
241.3503Nikola KoleszárováŽZ3000:08:47
239.5343Jan ValentaMM13AK Duchcov00:08:47
243.2525Monika NovákováŽZ4000:08:50
244.4728Linda LinhartováŽZ1300:08:53
245.1690Vendula K.ŽZ3000:08:54
245.2608Klára H.ŽZ700:08:54
247.3251Lenka DostálováŽZ1300:08:56
248.3124Radka Vojtěchová ŽZ5000:09:00
248.3176Lilien TrantováŽZ7Tranťata00:09:00
250.825Lucie Kučerová ŽZ30Rozběháme Opočno 00:09:04
251.1770Nikol KučerováŽZ1000:09:07
251.1771Sylvie KučerováŽZ4000:09:07
251.3674Irena J.ŽZ5000:09:07
251.4530Dominika TomeňukováŽZ30Rozběháme Opočno00:09:07
255.5025Monika B.ŽZ3000:09:15
256.2546Anonymní běžecMM1600:09:25
257.693Iveta S.ŽZ60Báječné ženy v běhu00:09:26
258.2545Marie FouskováŽZ50Zářivky 201900:09:29
259.2230Michaela LiškováŽZ4000:09:38
259.2231Jasmína KřenkováŽZ700:09:38
261.5214Barunka HrubešováŽZ700:09:40
262.2414Jana HavlíčkováŽZ5000:09:47
263.5353Tereza PacovskáŽZ3000:09:48
264.3454Dana Pavlicová ŽZ5000:09:50
265.4373Tereza Čermáková ŽZ40Šneci v běhu 00:09:52
266.1331Dagmar RyskováŽZ60Rozběháme Strakonice 00:09:57
266.1334Richard RyskaMM50Rozběháme Strakonice 00:09:57
268.4959Lenka BakešováŽZ5000:09:58
269.311Ilona ČepkováŽZ3000:10:00
270.4851Barbora HájkováŽZ40100blog.cz00:10:09
270.5192Lucie HavlíčkováŽZ4000:10:09
272.2764Gabriela ŠmídováŽZ50STG Česká Třebová00:10:33
273.2004Samuel MikéskaMM1000:10:46
274.2005Kateřina MikéskováŽZ5000:10:51
275.515Lucie VánskáŽZ4000:11:01
276.2297Filip SiudaMM7Urviši00:11:06
277.4159Hana KocourkováŽZ40Starý Hrozenkov00:11:08
278.2222Andrea DragounováŽZ700:11:14
278.2223Aneta DragounováŽZ700:11:14
280.95Eva H.ŽZ40Zvedni zadek00:11:45
281.19Martin MichalovMM60Active life 00:11:47
281.20Františka Kozáková ŽM60Active life 00:11:47
283.2296Patrik SiudaMM4Urviši00:12:09
284.299Daniel P.MM4000:12:29
285.1422Zuzana P.ŽZ60Šneci v běhu00:12:52
286.2007Martin LotterMM60ZLOBR team00:13:05
287.4051Radim Z.MM4000:13:07
288.945Pepan K.MM50PoKrOK00:13:08
289.302Nikolka KalinovskáŽZ1000:13:12
290.4107Uriáš Kalvas KosnovskýMM4GAXE team00:13:46
291.3425Filip M.MM400:14:48
292.3575Anonymní běžecŽZ4000:15:26
292.3588Anonymní běžecMM400:15:26
292.3590Anonymní běžecŽZ1600:15:26
295.1824Peťule a nosík HonzíkŽZ4000:15:33
296.2266Jiří KadlecMM40TJ Zduchovice00:16:41
297.586Lucie ŠebkováŽZ4000:19:37
298.4705Michal GlöcknerMM1000:20:27
299.2626Julie NavratilováŽZ1300:37:05
300.1160Markéta L.ŽZ4005:30:23
300.1161Monika GláserováŽZ3005:30:23