Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.4471Michal Holub
MM60Praha 643.00 km04:49:25
2.3237Irena Zelená
ŽZ50OREL Moravské Budějovice42.67 km05:25:57
3.3732Pavel Studeny
MM60Somich42.65 km05:43:09
4.1399Ála Řezníčková
ŽZ50Dino42.21 km03:25:13
5.4353Jan Šírek
MM4035.80 km03:56:39
6.5950Tomáš Kůrka
MM40Rohde & Schwarz runners34.09 km03:44:59
7.7414Jana Gříbková
ŽZ5031.01 km03:25:31
8.3327Roman Vidner
MM50Vánočky 30.18 km02:55:22
9.8048Honza L.
MM40TJ Liga 100 Olomouc30.12 km02:58:05
10.9330Veronika Kratochvílová
ŽZ30Lemra Team30.11 km03:17:24
11.9339Petr Hora
MM50Lemra Team30.08 km03:16:51
12.6086Martin Hoško
MM40Varnsdorf30.01 km02:35:41
13.6928Lukas Novák
MM3027.02 km02:10:30
14.6312Katarína Toběrná
ŽZ4027.00 km03:18:50
15.2239Petr Pazourek
MM4026.00 km02:32:14
16.6920Josef Vrbka
MM4025.53 km03:25:49
17.5552Miloslav Křížek
MM60Runners Musķeteers 25.14 km02:30:51
18.341Jana Picková
ŽZ50Benešovský běžecký klub25.10 km02:55:18
19.3656Irena Richtrmocová
ŽZ40Gladiators25.02 km02:40:58
20.5303Petr Jičínský
MM50Orel Moravské Budějovice25.01 km02:17:08
21.1457Darek Buchálek
MM40Run Magazine Team24.61 km01:58:42
22.9174Radka A.
ŽZ6024.60 km02:52:00
23.4014Radka Filingerová
ŽZ5024.40 km03:03:19
24.6799Aleš Gregor
MM5024.08 km02:29:59
25.6424Blanka Lochmanová
ŽZ50Lochnessky24.06 km02:25:05
26.4155Marek Zumbarda
MM50Zumbarda team23.82 km02:17:06
27.7932Marta Tesařová
ŽZ50Tesaříci vytrvalí23.67 km02:21:23
28.6444Marcela Lhotáková
ŽZ40T. J. Sokol Žebrák 23.57 km02:37:30
29.932Jana K.
ŽZ5023.12 km03:21:04
30.2943Rudolf Pado
MM60Liptovský Mikuláš22.97 km03:18:13
31.1785Pavel Štyl
MM50RUSTY klub22.80 km02:17:11
32.1178Martina Lyčková
ŽZ50Predator Race Opava22.56 km02:19:55
33.1165Tomáš Till
MM50Predator Race Opava22.44 km02:19:45
34.9676Luboš H.
MM50HerbsticiRun22.32 km01:48:03
35.1241Marie Kunstátová
ŽZ50Šneci v běhu 22.30 km02:25:43
36.1878Petra Šmeráková
ŽZ50Hopman Team Žatec22.22 km02:13:24
36.5524Tomáš Rampír
MM40Mattoni free run Jihlava22.22 km02:23:03
38.7890Romana Hrdličková
ŽZ50Rozběháme Hořovicko22.15 km02:38:49
39.730Michal K.
MM4022.03 km02:14:07
40.3256Aneta Janoušová
ŽZ40Hejlov22.00 km02:15:33
41.3484Pavel švejda
MM5021.92 km02:31:49
42.7658Pavel Tesař
MM60Tesaříci vytrvalí21.76 km02:03:50
43.4938Milan Cibík
MM6021.60 km00:00:00
44.7690Hana Halášková
ŽZ30D.R.S.21.46 km01:56:55
45.9117Tomáš Brabec
MM40Sixwell MX21.42 km01:49:53
46.5791Markéta Pavlitová
ŽZ50Žerotín 21.40 km02:31:31
47.6911František Machů
MM4021.36 km01:46:28
48.4850Pavlína Nepovímová
ŽZ50GP Kolín21.34 km02:14:33
49.174Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu21.30 km02:15:09
49.4609Jiří Nepožitek
MM3021.30 km01:42:36
51.5081Marek Lapáček
MM5021.29 km05:25:08
52.5197Zdeněk Koco
MM60Runners Musketeers21.21 km01:51:13
53.1038Jana Olšová
ŽZ50Šneci v běhu21.20 km02:46:21
54.5483Milan Červenka
MM60TJ Dynamo Pardubice21.17 km02:13:12
55.137Josef Černý
MM50Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov21.15 km01:55:22
55.3640Kamila Mazánková
ŽZ4021.15 km01:59:21
55.5123Miroslav Chlad
MM50Rozběhnito.cz - Cheb21.15 km02:16:41
58.4538Marie Jellušová
ŽZ4021.13 km02:11:57
59.6797Jirka Hrubeš
MM5021.12 km02:23:28
60.6349Monika Krejčová
ŽZ50Prostě běž! 21.11 km02:11:00
60.7864Jan Pojsl
MM50Dobeváci21.11 km01:48:01
62.221Šárka Štruncová
ŽZ50Rozběháme Plzeň21.10 km01:51:22
61.5824Eduard Frey
MM60+KČT Kralupy21.10 km02:09:02
61.7676Jiří Švorc
MM40Ještětice21.10 km02:13:53
65.7675Jan Petr
MM20Ještětice21.09 km02:05:03
66.7482Markéta Hrušovská
ŽZ5021.04 km02:31:13
66.10464Erik Richter
MM40Pij kuř a běhej21.04 km01:56:54
68.4768Petra Ševčíková
ŽZ30Sušice 20.96 km02:16:36
69.7489Tomáš Drobník
MM60Jablonecké mattonky 20.79 km02:32:14
70.696Eva Horynová
ŽZ60Mýtina 20.69 km02:26:37
71.7767Barbora Gortova
ŽZ13Klub sportovniho plavani Kladno - Cecko STARS20.32 km04:48:20
72.10848Lubomír Kovář
MM50OZZY Brno20.30 km01:52:23
73.7761Terezia Gortova
ŽZ16Klub sportovniho plavani Kladno - Becko STARS20.23 km04:46:46
74.4562Petr Starý
MM40Starochovi20.21 km01:39:38
75.2645Milan Přikryl
MM50Šneci v běhu20.10 km01:52:37
76.2452Gabriel Horák
MM4020.07 km02:06:49
77.6892Marek Hoško
MM30Šumperk20.04 km01:36:07
78.2018Monika Pribyl
ŽZ50Running & Fitness Team Macho20.00 km02:13:00
78.2453Vendula Černovská
ŽZ4020.00 km02:03:21
78.4082Irena Bendová
ŽZ5020.00 km02:57:39
78.4682Marcela Buřičová
ŽZ50GP Kolín20.00 km02:03:19
78.6350Jan Kacíř
MM4020.00 km01:51:38
78.6397Romana Hartmanová
ŽZ60SRTG Kolín20.00 km02:03:48
84.181Katka Vysloužilová
ŽZ60RMT19.74 km02:10:04
85.11139Ivo Mika
MM60Brno19.56 km01:47:53
86.8556Richard Vaverka
MM50Doběhnout a přežít19.14 km01:51:20
87.2179Jitka Bastlová
ŽZ50Rozběháme Česko19.13 km02:22:40
87.7135Věra Záhorová
ŽZ4019.13 km02:04:54
89.5874Karel Marhoun
MM4019.12 km02:02:57
90.6890Lucie Novotná
ŽZ4019.08 km02:04:00
91.777Lucie Bosáková
ŽZ40Šneci v běhu19.04 km02:05:27
92.4017Vojtěch Opl
MM30Plánice19.01 km01:40:07
92.6403Pavel Gerhát
MM40#gladiatorraceteam19.01 km01:44:00
94.1362Eliška Lexmaulová
ŽZ2018.80 km02:11:53
95.1614Dita Grombiříková
ŽZ6018.70 km02:05:23
96.6845Michala Sobotková
ŽZ3018.59 km02:00:11
97.6809Víťa Drtinová
ŽZ60+Run Magazin Team18.52 km02:31:17
98.7873Petr Janda
MM40PKO18.40 km02:00:00
99.6512Jakub Sládek
MM3018.36 km01:41:42
100.2542Tomáš Provinský
MM60Prostě běž! 18.22 km01:49:29
100.7215Dalibor Moravec
MM4018.22 km01:46:02
102.8476Radim Boháč
MM5018.05 km01:44:38
103.4329Martina Králová
ŽZ50Stg Postřelmov18.03 km02:04:57
104.3471Dagmar Přikrylovâ
ŽZ5018.01 km02:01:45
105.7910Jan Rosen
MM50KB, Libenstievangelici18.00 km01:30:22
106.10986Ivo Gotzmann
MM40Vidovický sprinter17.94 km01:55:31
107.5270Pavel Štětka
MM60Dobětický expres17.85 km01:45:30
108.5028Petra H.
ŽZ5017.79 km01:43:04
109.5271Martina Štětková
ŽZ60Dobětický expres17.75 km01:47:28
110.4996Barbora Páleníková
ŽZ3017.70 km01:38:15
111.1572Tereza Ungrová
ŽZ2017.52 km01:52:29
112.4108Radek Platoš
MM50Run Magazine Team17.49 km02:00:02
113.8569Karel F.
MM60Bastáci17.40 km02:34:00
114.4825Petr Maleček
MM50Praha 817.34 km01:31:55
115.259Pavlína B.
ŽZ30Nový Jičín17.22 km01:38:14
116.5020Alena Skořepová Pospíšilová
ŽZ40Olympia Spartan Training KH17.18 km01:52:56
117.2771Anita Veselá
ŽZ60SDH Chloumek17.07 km01:52:54
117.3636Alexandra Janošová
ŽZ50Prostě běž!17.07 km01:53:02
119.411Jana Ptáčková
ŽZ40Už tam budeeem?! 17.00 km02:22:49
118.3503Jan Klaus
MM3017.00 km01:28:05
121.7717Radka B.
ŽZ5016.92 km01:25:46
122.5799Pavel Kosař
MM40RUN magazine team16.91 km01:25:00
123.5719Libor Štrauch
MM50Štrauchovi16.78 km01:37:40
124.2496Jan Martof
MM60Brno Bikers Band16.74 km01:40:58
124.4736Pavla Hendrych Jírová
ŽZ40Rozběháme Nepomuk16.74 km01:57:16
126.4915Renata Chytrá
ŽZ4016.70 km01:42:23
127.4823Stanislav Kouklík
MM60Benešovský běžecký klub16.50 km01:32:44
128.533Jaroslava Lupačová
ŽZ5016.43 km01:47:37
129.6500Eliska T.
ŽZ50Run magazine team16.38 km01:35:05
130.10142Klára Drbalová
ŽZ40MannyPenny parťačky16.33 km01:54:58
131.6668Verunka Stará
ŽZ30Starochovi16.29 km01:39:19
132.1128Štěpánka Martanová
ŽZ40Rozběháme Česko16.27 km01:26:35
133.5707Olie F.
ŽZ5016.25 km01:34:35
134.5599Roman Šiška
MM60dalkovepochodykromeriz16.16 km01:18:23
134.6037Zuzana Valachovičová
ŽZ5016.16 km01:31:46
134.6230Václav Burda
MM50Šneci v běhu16.16 km01:27:24
137.6550Martin Louček
MM40Judo Tj Sokol Buštěhrad16.08 km01:33:30
138.4264Hana M.
ŽZ4016.06 km01:20:44
139.1640Eva Jindrová
ŽZ4016.02 km01:38:52
140.987Jakub Wnuk
MM4016.01 km01:37:32
141.9429Lenka Satková
ŽZ60ABC Bike Team15.94 km02:06:37
142.5310Petr Martinec
MM50Veselá 15.79 km01:30:40
143.2481Jiří Boček
MM40Běžci Chomutov, Šneci v běhu15.70 km01:57:09
144.3153Tomáš Lesňák
MM40Klub sportovního plavání Kladno - Béčko STARS15.65 km01:13:20
145.5369Zuzana Navrátilová
ŽZ40Prostě běž15.62 km01:46:19
146.3592Andrea Vystavělová
ŽZ3015.61 km01:17:39
147.3063Tomáš Hanáček
MM50Maratonci Kladná Žilín15.59 km01:14:35
147.7139Simona Ž.
ŽZ20Běhej s úsměvem15.59 km01:50:07
149.4376Honza Adámek
MM40RUN Magazine Team15.58 km01:06:02
150.1675Tereza Hlocká
ŽZ20Kolín15.57 km01:32:26
151.9494Gábor G.
MM6015.55 km01:29:49
152.3405Hana Skůrová
ŽZ60Krušnohorci15.54 km01:40:44
153.2425Marcela V.
ŽZ5015.46 km01:26:27
154.1150Eva Pokorná
ŽZ5015.40 km01:42:34
155.5692Štefan Kanda
MM4015.20 km00:00:00
156.7231Lada J.
ŽZ501club Brno15.19 km01:23:00
156.7255Jana Kaválková
ŽZ50Aces Karlovy Vary15.19 km01:43:47
158.9415Štěpán Vondrášek
MM40#tymdejvid15.17 km01:14:06
159.1166Martin Nenadál
MM40Lázně Bohdaneč15.16 km01:10:19
159.2080Monika S.
ŽZ5015.16 km01:28:04
161.7162Václava Suchá
ŽZ5015.15 km01:31:42
162.5257Lenka Filipová
ŽZ50Rozběháme Plzeň15.11 km01:23:01
162.5399Šárka Stejskalová
ŽZ5015.11 km01:50:59
164.5446Jiří Vopat
MM5015.09 km01:37:06
165.7689Martin Ježek
MM6015.08 km02:03:24
166.1336Olga Maturová
ŽZ40Raspenava 15.03 km02:05:29
167.875Jiří Vrátil
MM50Děčín15.02 km01:42:15
168.6762Jana Hrickova
ŽZ4015.01 km01:34:25
169.2381Zuzana Vítková
ŽZ60Rozběháme Most15.00 km01:31:15
169.3818Ála K.
ŽZ5015.00 km01:41:25
169.3925Lenka J.
ŽZ6015.00 km01:53:05
169.4361Luboš Drbal
MM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou15.00 km01:22:18
169.6377Lenka J.
ŽZ6015.00 km01:53:05
169.7393Petra Maršálková
ŽZ50Carpe diem15.00 km02:12:02
169.7849Martina Storzerová
ŽZ4015.00 km01:38:25
169.7867David Ferenc
MM50Běžci s.r.o.15.00 km00:00:00
169.7915Petra Cibereová
ŽZ5015.00 km01:31:16
178.8058Karel Krumhanzl
MM40Rozběhneme Rakovník14.91 km01:25:02
179.2902Jana D.
ŽZ30Rozběhame Svratku14.87 km01:10:07
180.97Veronika Mendlová
ŽZ30Šneci v běhu14.64 km01:35:18
181.4433Eliška Havlínová
ŽZ3014.63 km01:44:13
182.7735Josef Nováček
MM60+SDH Čučice14.51 km01:26:06
183.3972Michal Steiner
MM50Run Magazine Team14.46 km01:30:52
184.6659Ondřej Váchal
MM30Mílaři Domažlice14.36 km01:10:51
185.5110Linda Brožová
ŽZ40Prostě běž!14.33 km01:41:26
186.3357Miroslav Kočovský
MM50TJ Sokol Senohraby14.31 km01:22:41
187.8976Lenka Topinková
ŽZ5014.24 km01:26:44
188.3022Ivana Toufarová
ŽZ50Rozběháme Soběslav14.18 km01:43:28
188.4847Petra Holatová
ŽZ40Mattoni FreeRun Liberec 14.18 km01:36:36
190.9655Zuzana Nečasová
ŽZ30VK Slavia Praha14.17 km01:20:10
191.6706Martina Dostalova
ŽZ4014.09 km01:44:22
192.7793Oldřich Bouda
MM40Rozběháme Klatovy 14.08 km01:30:37
193.2095Petr Jún
MM50Sdh Hluboké14.01 km01:22:44
193.5132Mikuláš Urgela
MM4014.01 km01:09:12
193.5870Lenka Kloboucnikova
ŽZ5014.01 km01:23:33
196.4625Pavel Blažej
MM5014.00 km01:28:11
194.8661Václav Erben
MM60Karlovy Vary14.00 km01:39:12
198.4420Pavla Písařovicová
ŽZ4013.99 km01:51:20
199.4343Dominik Diňa
MM30Dobřejovice13.98 km01:14:30
200.9177Jan Cerha
MM3013.93 km01:19:17
201.3401Monika Lidmilová
ŽZ50Rozběháme Beroun13.60 km01:20:55
202.5835Irena Antošová
ŽZ5013.45 km01:34:40
203.4952Vera Novakova
ŽZ5013.42 km01:24:00
204.7934Zuzana K.
ŽZ4013.41 km01:12:13
205.6967Milada Houdková
ŽZ50Rozběháme Roudnici 13.33 km01:44:00
206.7520Roman Kubát
MM50SMSM13.31 km01:23:09
207.5696Olga Kalašová
ŽZ5013.25 km01:47:05
208.5060Vlastimil S.
MM30Plzeň13.22 km01:27:56
209.7794Ilja Knésl
MM5013.06 km01:13:53
210.2135Michaela Graběcová
ŽZ40Šneci v běhu13.04 km01:33:00
211.3512Aneta Petříková Reizigová
ŽZ30SK Centrum bojových sportů ČB13.01 km01:27:18
211.7914Filip Dlouhý
MM40Hopsající Hou13.01 km01:28:50
213.4072Lucie Kůrová
ŽZ4013.00 km01:25:17
212.4253Marek Dostál
MM60Hobíci Jeseník13.00 km01:28:59
215.4977Petra Nováková
ŽZ40Vochoběžky12.98 km01:20:00
216.3286Martina Barošová
ŽZ50Nový Jičín12.90 km01:39:29
217.1777Kamila Holdova
ŽZ40Šneci v běhu12.81 km01:41:17
218.7402Veronika K.
ŽZ4012.79 km01:23:03
219.2586Ladislava Fajfrlíková
ŽZ60SKH Racing12.64 km01:54:26
220.7791Josef Petera
MM3012.60 km01:10:27
220.8151Gabriela Machů
ŽZ4012.60 km01:19:00
222.8532Michal Kubišta
MM30Šmídláci12.56 km01:01:56
223.7104Lukáš Jeremias
MM40A1212.55 km01:07:45
224.5272Anna Štětková
ŽZ30Dobětický expres12.53 km01:26:49
225.4662Zdeňka Č.
ŽZ60Jen tak12.51 km01:02:03
226.40Nikol Linková
ŽZ30RUN Magazine Team12.50 km01:13:00
226.2742Elena Rottová
ŽZ50Prostě běž!12.50 km01:20:53
226.5783Jaroslav S.
MM50SK HORNÍ VES12.50 km01:12:48
226.7757Kuba Horák
MM4012.50 km00:57:00
230.2587Klára Linhová
ŽZ50SKH Racing12.46 km01:54:26
231.7138Veronika Pernicová
ŽZ30V+B12.44 km01:12:55
232.5853Jana Melicharová
ŽZ40Velká Bíteš 12.42 km01:13:00
233.55Ivana Hasoňová
ŽZ4012.40 km01:23:20
233.1052Renata Foldová
ŽZ5012.40 km01:19:00
233.9693Dana Malleková
ŽZ50Srdíčkáři12.40 km01:18:11
236.36Karolína Kloudová
ŽZ3012.39 km01:43:44
237.11075Nikola Kinclová
ŽZ20SK Doubravan Újezd12.35 km01:29:19
238.1653Lucie Formánková
ŽZ40Rozběháme Roudnici12.32 km01:20:47
239.2188Lucie Ludvíková
ŽZ40Trpísty 12.31 km01:35:36
240.5255Jaroslav Urbánek
MM5012.30 km01:15:05
240.5593Iveta .
ŽZ6012.30 km01:17:13
242.6442Marta Brabencová
ŽZ50Běžci Bochov12.25 km01:30:49
243.4824Tereza Š.
ŽZ4012.24 km01:14:24
244.4686Pavel Činátl
MM5012.22 km01:06:02
245.5607Michaela K.
ŽZ30ČMK12.16 km01:25:29
246.8164Hana Vosecká
ŽZ40Joskatel Team12.15 km01:21:55
247.1436Miluše Čermáková
ŽZ5012.13 km01:30:00
247.8902Katerina K.
ŽZ4012.13 km00:56:15
249.6038Zuzana Valachovičová
ŽZ5012.12 km01:07:13
250.4054Lenka G.
ŽZ5012.10 km01:31:00
251.4176Vlaďka M.
ŽZ3012.08 km01:11:04
251.6195Petra Maderova
ŽZ5012.08 km01:32:08
253.8102Lenka Jedličková
ŽZ4012.06 km01:22:59
254.347Jája Košťálová
ŽZ50Burák Family12.05 km01:19:40
254.7980Anonymní závodník
ŽZ60+12.05 km01:22:48
254.9930Tereza Č.
ŽZ5012.05 km01:16:00
257.69Marta S.
ŽZ40Rozběháme Prahu 12.04 km01:31:02
255.5306Lenka Jičínská
ŽZ50Orel Moravské Budějovice12.04 km01:16:19
255.6299Lubomír Prosecký
MM5012.04 km01:16:57
260.6092Martin Dvořák
MM50Rozběháme Pardubice12.03 km01:11:39
261.183Michal Havlíček
MM50ACES Team K.Vary12.01 km01:12:01
261.329Alena Niebauerová
ŽZ3012.01 km01:26:42
261.1954Květoslava Hubáčková
ŽZ50Prostě běž! 12.01 km01:30:58
261.2783Petra S.
ŽZ4012.01 km01:20:46
261.6103Laďka Sitařová
ŽZ50Prostě běž12.01 km01:17:20
261.7961Jan Charvát
MM30SK Doubravan Újezd12.01 km01:18:19
267.841Pavel Dvořák
MM3012.00 km01:12:44
262.962Lucie Mátéová
ŽZ4012.00 km01:05:25
262.1245Jana Č.
ŽZ40Rozběháme Česko 12.00 km01:38:40
262.1895Jana Šupová
ŽZ50Hlemýždi Chodska12.00 km01:19:09
262.1959Irma Martínková
ŽZ40Rašovice12.00 km01:33:26
262.5925Pavel Holzner
MM60+Krnov12.00 km01:29:00
273.122Zuzana Vopálenská
ŽZ50Esmeé 11.99 km01:21:25
263.2613Aleš H.
MM5011.99 km01:23:00
275.7452Jan Kašpar
MM50Terénní berušky11.93 km01:12:52
276.6871Helena Hodaňová
ŽZ50Smradupánovy veverky11.90 km01:05:42
277.7053Milan Štaubert
MM50Broučci Humpolec11.88 km01:05:50
278.306Daniel Král
MM4011.86 km01:14:46
279.6547Kateřina Finfasová
ŽZ5011.82 km01:32:59
280.5564Tomáš Ráliš
MM50Staré Hradiště11.71 km01:05:44
281.5801Leona Sodomková
ŽZ50TJ Byste 11.70 km01:22:16
282.5909Martina Nekolová
ŽZ3011.64 km01:32:00
283.296Romana Šormová
ŽZ4011.60 km02:24:03
283.5698Vlaďka Štaubertová
ŽZ50Broučci Humpolec11.60 km01:07:35
285.5908Lucie Nekolová
ŽZ3011.57 km01:34:15
286.3148Peter Gajdár
MM4011.54 km01:11:47
287.7442Miloš Václavík
MM60MUO Karlovy Vary11.52 km01:03:53
288.5163Lukáš Bizoň
MM40RUN-Magazine Team11.51 km01:22:02
289.3449Petra Jandáková
ŽZ5011.50 km01:18:27
289.7366Milan Brož
MM60SKH Racing11.50 km01:40:40
291.4619Michaela V.
ŽZ3011.48 km00:44:15
292.4305Andrea Pavlů
ŽZ5011.47 km01:14:27
293.3700Jitka Hubingerová
ŽZ40Filii11.44 km01:29:27
293.9153Pavla Gazdová
ŽZ40Míškovice11.44 km01:29:19
295.5436Kateřina Šindelářová
ŽZ50Ůčy v bjehu11.43 km01:25:51
296.2318Štěpánka Štindlová
ŽZ30Rozběháme Česko11.42 km01:26:26
297.621Petra Moláčková
ŽZ5011.41 km01:10:45
297.8740Tomáš Landkamr
MM5011.41 km01:10:00
299.2200Jaroslava Podzimkova
ŽZ50Samochodky11.40 km01:20:07
298.4498Lucie Rozšafná
ŽZ40Rozběhej Příbram11.40 km01:08:52
298.4906Hana Marešová
ŽZ6011.40 km01:14:28
302.4818Monika Felbabová
ŽZ4011.39 km01:24:14
303.6776Rudolf Ferbar
MM6011.37 km01:07:09
304.3476Jana N.
ŽZ50Šumperk 11.36 km01:22:57
305.5956Veronika Kašná
ŽZ4011.31 km01:19:05
306.3231Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-Lány11.30 km01:12:05
306.10139Jaroslav Žbánek Žbánek
MM60+11.30 km01:08:00
308.8101Alice Ž.
ŽZ3011.29 km00:55:23
309.5694Iveta Pecková
ŽZ4011.28 km01:00:03
310.4809Petra Novotná
ŽZ40Běháníčko Líšeň11.27 km01:15:26
310.5972Zuzana Z.
ŽZ40Rozběháme Hostivice11.27 km01:13:10
312.11022Veronika Kottová
ŽZ40Verča běhá 11.26 km01:11:37
313.35Petra Vyčítalová
ŽZ5011.24 km01:09:13
314.630Petra Janská
ŽZ50Prostě běž! 11.22 km01:21:24
314.4178Jakub Pospíšil
MM4011.22 km01:01:17
316.6087Lenka Koláčná
ŽZ50Prostě běž11.20 km01:08:50
317.6132Eliška Čapková Ebelová
ŽZ3011.19 km01:17:45
318.3718Stanislav Sršeň
MM40Šneci v běhu11.17 km01:26:07
319.937LEA BLAŽKOVÁ
ŽZ4011.14 km01:09:54
319.2267Hana H.
ŽZ40Joskatel Team11.14 km01:27:58
321.2335Patricie Kozarkova
ŽZ3011.13 km01:05:48
322.511Jiřina Petráňková
ŽZ4011.11 km01:06:23
322.11085Martin Vojtek
MM5011.11 km00:49:41
324.5063Eva Recmanová
ŽZ6011.10 km01:11:45
325.9424Eliška Trchalíková
ŽZ40Rozběháme Velvary11.08 km01:12:37
326.4943Kateřina Surá
ŽZ4011.07 km01:02:18
327.3701Karel Hubinger
MM50Filii11.06 km00:54:02
327.6332Petra Franková
ŽZ40Petruše11.06 km01:17:11
329.4863Miroslava Čermáková
ŽZ5011.05 km01:13:31
330.7621ŠÁRKA LOUDOVÁ
ŽZ5011.04 km01:15:08
331.2705Lucie Pešatová
ŽZ4011.03 km01:06:04
331.3832Renata Rašková
ŽZ4011.03 km01:06:54
331.9056Soňa Kiezlerová
ŽZ50My4Kiezlerovi11.03 km01:19:08
334.1088Adam Houdek
MM1011.02 km01:25:38
332.2540Iveta Zifčáková
ŽZ5011.02 km01:17:20
332.6578Petra Kenderová
ŽZ5011.02 km01:21:48
332.7519Věra Hladíková
ŽZ50Rozběháme Česko11.02 km01:38:15
338.319Pavlína Šrámková
ŽZ4011.01 km01:45:07
333.1385Lucie Váňová
ŽZ4011.01 km01:05:50
340.1852Roman Krňávek
MM50Runners Olomouc11.00 km00:54:21
334.2763Jan Bešťák
MM50Zářivky 201911.00 km01:14:01
334.3161Tomáš Kopecký
MM5011.00 km01:05:03
334.3692Ivana Tomešková
ŽZ5011.00 km01:14:44
334.4437Roman Borovec
MM6011.00 km00:56:28
334.4535Veronika Sejvalová
ŽZ4011.00 km01:10:11
334.4598Radka Šimková
ŽZ4011.00 km01:14:04
334.4909Daniela S.
ŽZ50Šneci v běhu11.00 km01:16:46
334.5781Stanislav M.
MM5011.00 km01:19:24
334.7636Jan Šlik
MM50OCR Rebelové11.00 km00:58:33
350.6580Marek Čižmár
MM5010.98 km01:20:24
351.3812Andrea Vrbova
ŽZ50STG Chomutov10.96 km01:33:00
351.3813Petra Škaloudová
ŽZ50STG Chomutov10.96 km01:33:00
353.117Jana Smolíková
ŽZ4010.87 km01:36:21
354.3618Jaroslava Vesecká
ŽZ40Čtyřicítka na krku10.86 km01:12:49
355.8420Gabriela Vošická
ŽZ4010.83 km01:13:29
356.3879Zdenka Tesařová Nováková
ŽZ30Jihlava10.82 km01:04:50
357.5811Barbora Knotková
ŽZ4010.81 km01:12:05
357.7863Jitka Pojslová
ŽZ50Dobeváci10.81 km01:11:53
359.7999Veronika Michálková
ŽZ1610.80 km00:58:27
360.5545Renáta Ryšavá
ŽZ50Rychlý mámy10.77 km00:58:55
361.1509Veronika Holoubková
ŽZ4010.75 km00:50:34
362.8592Lukáš B.
MM4010.73 km00:57:50
363.4273Lenka Janošíková
ŽZ3010.72 km00:56:56
364.7370Jan Brchel
MM40Vrané nad Vltavou10.68 km00:45:48
365.1037Iveta Bosmanová
ŽZ60BuďFit 10.64 km01:10:45
365.6083Anonymní závodník
MM5010.64 km00:55:02
367.5069Jana T.
ŽZ40Borovy10.63 km01:02:15
368.851Adriana Vojtková
ŽZ5010.62 km01:26:16
369.4043Monika Borovičková
ŽZ4010.61 km01:10:40
370.238Jana Zdráhalová
ŽZ5010.60 km01:18:07
370.3135Markéta Kosíková
ŽZ16Orel Domanín/SPŠ Holešov10.60 km00:58:08
370.3136Michal Kosík
MM50Orel Domanín10.60 km00:56:30
370.5365Kamila Š.
ŽZ5010.60 km01:18:07
370.5780Pavlína M.
ŽZ5010.60 km01:11:25
370.7725Radka Piňosová
ŽZ50Rosice 10.60 km01:19:55
376.4937Nicola Trnková
ŽZ3010.59 km01:14:35
377.4747Vladimír Bělík
MM50Sokol Syrovice10.58 km00:51:21
378.6566Jiří Přichystal
MM30SK Chupacabra10.56 km01:10:51
379.1087Kateřina Houdková
ŽZ4010.54 km01:24:55
379.2279Markéta Šnajdarová
ŽZ3010.54 km01:12:38
379.5556Jiří Ryšavý
MM50Veslařský klub Bohemians Praha10.54 km00:59:50
382.676Jana Becková
ŽZ50Rozběháme Pelechy 10.52 km01:10:50
380.10992Ondřej Šádek
MM3010.52 km00:56:14
384.3281Jana Klamtová
ŽZ5010.50 km00:50:28
381.3356Petra Stránská
ŽZ60Lhotka u Mělníka zastávka10.50 km01:15:35
386.4638Zuzana R.
ŽZ50Klusavky 10.48 km01:04:39
387.3660Michal Krchňák
MM50Nezmaři Bílovec10.47 km00:58:18
387.6795Klára M.
ŽZ3010.47 km00:59:13
389.2932Laďka Vondráčková
ŽZ50Prostě běž!10.46 km01:10:33
388.7227Jana Nůsková
ŽZ50Nažrané dračice10.46 km01:05:06
388.7631Marketa Jakešová
ŽZ50Kameňák10.46 km01:10:36
388.9158Michal Gazda
MM40Míškovice 10.46 km01:02:34
393.297Kateřina Danielová
ŽZ40Rozběháme Ostravu10.43 km01:09:48
394.1089Karel Houdek
MM4010.42 km01:24:53
394.7103Antonín Trnka
MM50Funkční trénink Milovice10.42 km01:02:30
396.1051Monika Šmídlová
ŽZ3010.41 km01:10:08
397.933Helenie Š.
ŽZ50Proste bez!10.40 km01:17:41
397.5280Veronika N.
ŽZ6010.40 km01:24:39
397.6304Zdeněk Faldyna
MM5010.40 km01:06:26
400.3542Petr Šábrt
MM3010.39 km01:06:39
401.5092Filip Láda
MM5010.38 km01:10:43
401.5751Alča Ď.
ŽZ50Prostě běž!10.38 km01:06:14
403.3622Radek Novotný
MM5010.37 km00:57:23
402.6788Kateřina Jezdinská
ŽZ4010.37 km01:40:17
405.743Roman Frenk
MM50FFYT10.36 km01:06:53
403.1924Vladana Janů
ŽZ5010.36 km01:09:13
407.5951Roman Maralik
MM5010.33 km01:15:00
404.6048Olga Gaidečková
ŽZ40Prostě běž 10.33 km01:15:00
409.9188Daniela S.
ŽZ5010.32 km01:30:00
410.5656Lucie Bártová
ŽZ4010.31 km01:13:41
411.472Daniela Struhárová
ŽZ40Adidas Runners Prague10.30 km01:03:00
411.1273Martina Tesárková
ŽZ6010.30 km01:24:00
411.3547Eva Malečková
ŽZ3010.30 km00:58:17
411.4277Vít M.
MM60SK Lucifer10.30 km00:56:21
415.4711František Hanykýř
MM60Hajtry z Haidy10.29 km00:56:56
416.6372Veronika Koutová
ŽZ4010.27 km00:54:12
416.7499Monika Starcová Čumpelíková
ŽZ4010.27 km01:15:42
418.1597Antonie Paříková
ŽZ5010.26 km01:09:55
417.2696Jana Zachová
ŽZ50A proč ne?10.26 km01:14:28
417.3000Michal F.
MM5010.26 km01:01:42
417.10742Daniela Weingartlová
ŽZ30SDH Rotava 10.26 km01:23:33
422.862Petra Rykalová
ŽZ40Prostě běž! 10.25 km01:16:48
418.4484Igor Krupa
MM5010.25 km01:11:36
424.7100Radka Stehlíková
ŽZ5010.24 km01:10:56
425.703Lucie Bočková
ŽZ40STG RNK10.23 km01:08:32
425.4421Ludek Hodic
MM50Fitness M-Club Klasterec nad Ohri10.23 km00:52:47
425.7090Hedvika L.
ŽZ50... 10.23 km01:24:00
428.4347Nikola M.
ŽZ1610.22 km00:55:42
426.5514Vlastimil Gajdůšek
MM4010.22 km00:52:20
430.74Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team10.21 km01:14:08
427.7648Ilona J.
ŽZ50Prostě běž!10.21 km01:01:47
432.2088Lucie B.
ŽZ30Rozběháme Pelechy10.20 km01:00:39
428.4983Pavla Sadloňová
ŽZ3010.20 km00:57:54
428.6765David Dvořáček
MM5010.20 km00:49:48
428.6810Helena Veberová
ŽZ5010.20 km01:05:08
428.7105Andrea Barochovská
ŽZ5010.20 km01:05:46
437.813Jana Mentlíková
ŽZ50BOPomahatsemusi 10.19 km01:08:38
429.7233Tomáš J.
MM501club Brno10.19 km01:05:00
439.995František Vaněk
MM50102. pzpr10.18 km01:09:09
430.1656Katka Názlerová
ŽZ5010.18 km01:02:56
430.2658Iva Králíková
ŽZ40Bambule10.18 km01:02:25
430.4204Ivoš Večeřa
MM50SK Okříšky10.18 km00:52:31
430.6660Jitka B.
ŽZ4010.18 km01:01:30
430.6878Zdeněk Košta
MM5010.18 km00:56:49
445.1157Michaela F.
ŽZ4010.17 km01:16:42
431.6216Hanka Heiserová
ŽZ50ŠAK Chodov10.17 km01:13:18
447.2678Pavla Horáčková
ŽZ40Prostě Běž!10.16 km01:18:59
448.8723Hana V.
ŽZ5010.15 km01:16:05
449.8643Veronika K.
ŽZ6010.14 km01:01:37
449.9422Aneta Hoffmeisterová
ŽZ40Belhedon10.14 km01:00:04
451.2567Radek Fila
MM5010.13 km00:58:52
450.3623Ondřej L.
MM5010.13 km01:04:43
450.5611Alena Smažíková
ŽZ50Tábor10.13 km00:52:32
450.5983Pavlína T.
ŽZ4010.13 km01:08:07
450.7930Milan H.
MM4010.13 km01:00:01
456.510Petra Hálová
ŽZ40BBK Benešov10.12 km00:59:49
451.5497Marcela Semirádová
ŽZ5010.12 km01:11:00
451.8794Lukáš Líbal
MM4010.12 km01:17:01
459.3149Petr V.
MM6010.11 km01:08:46
452.4912Petra Školová
ŽZ5010.11 km01:08:06
452.4973Zdeňka V.
ŽZ4010.11 km07:40:00
452.6694Blanka Vlková
ŽZ50Vlci v běhu10.11 km00:59:33
452.9316Martina Odstrcilova
ŽZ4010.11 km00:59:10
464.270Tereza Havlíčková
ŽZ40Rozběháme Česko10.10 km00:56:54
453.1202Alexandra Večlová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu10.10 km01:13:00
453.3887Jan K.
MM50Total vital10.10 km01:40:29
453.3974Lucie Stehlíková
ŽZ3010.10 km00:59:48
453.4714Dana Lukešová
ŽZ50Rozběháme Plzeň10.10 km01:19:05
453.5427Lenka Kunstová
ŽZ60TJ Sokol Senohraby10.10 km00:59:51
453.6128Michaela Grulichova
ŽZ50Grulišáci10.10 km01:00:34
453.7080Petra Šandová
ŽZ50STGHolešovský region10.10 km01:04:38
453.7295Monika Struncova
ŽZ4010.10 km01:12:11
453.7820Jana B.
ŽZ50Lutopecny10.10 km01:00:06
453.7898Martin Bohatý
MM5010.10 km00:54:59
453.10959Jaroslava Urbanová
ŽZ60...Běhám, tedy jsem...10.10 km01:12:14
476.3729Alena Čápová
ŽZ30Rozběháme TŘEBÍČ10.09 km01:11:47
454.10900Vladislav Klouček
MM5010.09 km00:49:59
478.4177Gabriela Pospíšilová
ŽZ4010.08 km00:56:23
455.8029Jiří Adamec
MM50Gaučclub10.08 km01:23:20
455.8225Radka Rýdlová
ŽZ50Kopřivnice Laši v kaši10.08 km01:09:13
455.8579Míra Böhm
MM50Fitness M-club Klášterec nad Ohří10.08 km01:19:20
455.10732Kateřina Lustigová
ŽZ40Run magazine10.08 km01:01:24
455.10982Lucie Gotzmannová
ŽZ40Vidovický sprinter10.08 km01:06:00
484.2251Pavla Charvátová
ŽZ50Jablonečtí šneci10.07 km01:18:33
456.2673Olga Dohnalová
ŽZ50Želva10.07 km01:11:05
486.2531Kateřina Dittrichová
ŽZ5010.06 km00:59:27
457.3233Jana Pančochová
ŽZ5010.06 km01:01:19
457.4499Michal Rozšafný
MM4010.06 km01:04:28
457.7881Martin Blažek
MM50Bintana10.06 km01:03:46
490.188Jana Parýzková
ŽZ40Ségry co běhaj jako krávy10.05 km01:02:35
458.1224Jana Křistková
ŽZ50Olomouc10.05 km00:54:45
458.4423Radka Hodicova
ŽZ50Fitness M-Club Klasterec nad Ohri10.05 km00:57:44
458.6707Markéta Kempfová
ŽZ50Vimavema10.05 km01:18:06
494.351Petra R.
ŽZ5010.04 km00:59:05
459.1563Jan Bubeník
MM40TJ Orel10.04 km00:47:28
459.2243Lucie Vánská
ŽZ4010.04 km01:04:16
459.3092Jana V.
ŽZ40Rozběháme Ostravu10.04 km01:02:12
459.4610Veronika Marešová
ŽZ3010.04 km00:57:36
459.5967Jindřich Šmíd
MM40PSP Klub Koloběhu Plzeň10.04 km00:44:45
459.5984Robert Rančák
MM50Habešáci10.04 km00:59:10
459.6398Gabriela Kišová
ŽZ50Rozběháme česko10.04 km01:05:33
502.915Petra Walica
ŽZ3010.03 km01:03:20
460.1915Miloslava Němečková
ŽZ6010.03 km01:13:28
460.2467Petra Marténková
ŽZ50Prostě běž10.03 km01:07:21
460.3126Pavel Pařízek
MM30Workout Lomnice10.03 km00:51:39
460.3761Lucie S.
ŽZ50Zarivky 201910.03 km01:09:25
460.5107Blanka Pospichal
ŽZ50Els Perduts de Begur10.03 km01:05:26
460.6404Dana Bošková
ŽZ40Rozběháme česko10.03 km01:10:36
460.8156Jan Kvasnička
MM40Klopýtající běžci10.03 km00:46:20
510.292Zuzana Malcová
ŽZ20Rozběháme Hořovice10.02 km00:59:29
461.1396Petra Svojanovská
ŽZ4010.02 km01:08:27
461.1418Lucie ŠULCOVÁ
ŽZ30Rozběháme Litoměřicko10.02 km00:52:06
461.1960Pavlína Kaňová
ŽZ3010.02 km01:01:31
461.2500Josef Halíř
MM60Brumovice na Moravě10.02 km01:00:26
461.3007Martina M.
ŽZ6010.02 km01:01:10
461.3028Miluška Kasperová
ŽZ50Prostě běž10.02 km01:27:17
461.3864Lucie Petrnková
ŽZ40Lucie Petrnková10.02 km00:57:04
461.5128Eva K.
ŽZ4010.02 km00:55:12
461.5130Zuzana Gavorová
ŽZ40Eleven Run Team10.02 km01:01:46
461.5400Alan Král
MM5010.02 km00:54:57
461.5506Jiří Gabrhelík
MM4010.02 km00:52:53
461.5679Natalie Radivojevićová
ŽZ3010.02 km00:59:44
461.5721Jan Štrauch
MM13Štrauchovi10.02 km00:59:20
461.6514Michaela D.
ŽZ3010.02 km01:16:41
461.6545Petr Tesař
MM3010.02 km00:57:12
461.6782Markéta Benešová
ŽZ40Prostě běž10.02 km01:27:55
461.6828Hana Kročáková
ŽZ50Ůčy v bjehu10.02 km01:01:42
461.7292Martina S.
ŽZ5010.02 km01:20:33
461.7661Karel Hofman
MM5010.02 km00:52:59
461.8172Lucie D.
ŽZ4010.02 km01:02:19
531.113Petra Svojanovská
ŽZ4010.01 km01:08:24
462.228Blanka Havlová
ŽZ50Krasavy10.01 km01:19:24
462.1477Klára Kušková
ŽZ3010.01 km01:07:15
462.1527Kateřina Krupíková
ŽZ50Jdu běhat10.01 km01:07:53
462.2061Monika Mládková
ŽZ50Rokytnice nad Jizerou10.01 km01:05:24
462.2140Lenka Papírková
ŽZ50Prostě běž!10.01 km01:10:18
462.2323Pavlína Courtonová & Armi
ŽZ4010.01 km01:00:45
462.2389Dita Dvořáková
ŽZ50Neposlušné tenisky10.01 km01:53:33
462.2861Jan Sabo
MM60+Žatec10.01 km01:13:18
462.3346Martina Velíšková
ŽZ50MVrun10.01 km01:11:50
462.3382Šárka Garguláková
ŽZ50Šneci v běhu10.01 km01:14:46
462.4866Lukáš P.
MM3010.01 km01:08:13
462.5812Veronika Drobná
ŽZ3010.01 km01:09:37
462.5898Martina Samková
ŽZ4010.01 km01:08:39
462.5938Jindřiška Matoušková
ŽZ4010.01 km01:06:46
462.6726Petra Šmídová
ŽZ5010.01 km01:11:21
462.7004Martina P.
ŽZ50ZMETEK10.01 km00:53:17
462.7035Kristýna Junková
ŽZ4010.01 km00:57:53
462.7054Anna Mašková
ŽZ4010.01 km01:05:24
462.7149Tereza Bodečkova
ŽZ40Srtg Vyškov 10.01 km01:03:26
462.7240Lukáš Duchoň
MM40SRTG Praha 10.01 km01:06:58
462.7347Šárka Dučinská
ŽZ5010.01 km01:08:13
462.7848Radek Adámek
MM30Aliance Vítkov 10.01 km01:07:30
462.7975Lukáš Havlíček
MM4010.01 km01:06:27
462.8485Barbora Hyblova
ŽZ3010.01 km01:07:36
462.9312Veronika Boková
ŽZ3010.01 km01:06:15
462.9798Jan Š.
MM30Atlas Copco Run Team10.01 km00:54:40
558.265Martina Hoková
ŽZ3010.00 km01:05:17
463.388Lenka Mendonca
ŽZ5010.00 km00:56:09
463.392Antonio Mendonca
MM5010.00 km00:45:30
463.396Lucilia Pereira Pestana
ŽZ5010.00 km00:57:28
463.433Lenka Heidrichová
ŽZ50Krasavy10.00 km01:19:38
463.772Irena Vlková
ŽZ50Krasavy10.00 km01:17:16
463.1298Šárka Boušková
ŽZ4010.00 km00:56:38
463.1363JITKA ŠMÍDOVÁ
ŽZ50PROSTĚ BĚŽ!10.00 km01:14:33
463.1500Jana Vážanská
ŽZ50Prostě běž!10.00 km00:50:32
463.1727Lenka Janošková
ŽZ50Žatec10.00 km01:10:26
463.2121Alena Dušková
ŽZ50Mattoni Free Run10.00 km01:11:00
463.1949Ivana Brandýsová
ŽZ3010.00 km01:10:28
463.3380Mirka Kališová
ŽZ50Šneci v běhu10.00 km01:06:57
463.3467Barbora Švorcová
ŽZ3010.00 km01:04:20
463.3530Monika Okluská
ŽZ30Běhny z Pětipsů10.00 km01:21:19
463.3531Eva Okluská
ŽZ6010.00 km01:21:13
463.3586Markéta Martinčeková
ŽZ40Praha10.00 km01:10:23
463.3631Lenka Mikulíčková
ŽZ3010.00 km00:58:14
463.3635Pavel Hozák
MM60+Běžci Bochov 10.00 km01:06:37
463.3695Lucie D.
ŽZ4010.00 km01:55:51
463.3749Zdeněk Wohlrab
MM50Karlovy Vary 10.00 km01:06:57
463.3863Jolana Dolejší
ŽZ3010.00 km00:58:15
463.3958Reni M.
ŽZ4010.00 km00:57:12
463.3970Soňa Kiezlerová
ŽZ50My4 Kiezlerovi10.00 km01:12:08
463.4405Kamila Bakotová
ŽZ50Prostě běž10.00 km01:19:40
463.4460Pavel Cink
MM5010.00 km01:09:41
463.4706Marie Kostrounová
ŽZ50Rozběháme Česko10.00 km01:18:40
463.5572Gabriela J.
ŽZ4010.00 km01:04:00
463.5702Vlastimil Metelka
MM5010.00 km48:41:00
463.5703Vlastimil Metelka
MM5010.00 km46:05:00
463.5777Robert Stadler
MM50Srubecaci 10.00 km00:59:48
463.5778Monika Stadlerova
ŽZ40Srubecaci10.00 km00:59:48
463.5845Silvie Smějová
ŽZ4010.00 km00:00:00
463.6003Miroslava Tonarova
ŽZ5010.00 km00:58:16
463.6026Anonymní závodník
ŽZ4010.00 km01:18:13
463.6129Anonymní závodník
ŽZ4010.00 km01:00:21
463.6367Ekaterina N.
ŽZ3010.00 km01:01:07
463.6405Eva Domalípová
ŽZ4010.00 km01:05:00
463.6771Petra K.
ŽZ5010.00 km00:00:00
463.6816Ingrid Mašatová
ŽZ50SRTG -Praha10.00 km01:02:04
463.6914Dana Honsová
ŽZ40Honsovi10.00 km00:58:26
463.7416Lenka Procházková
ŽZ50PROCHYTEAM 10.00 km01:16:09
463.7428Lucie F.
ŽZ4010.00 km01:01:43
463.9305Kateřina B.
ŽZ4010.00 km01:02:15
463.7984Lenka Ošťádalová
ŽZ50Prostě běž!10.00 km00:56:53
463.8663Petr Grulich
MM50Grulisaci10.00 km01:00:17
463.9411Ivana V.
ŽZ4010.00 km00:58:54
463.9858Tereza Strnadová
ŽZ3010.00 km01:01:05
463.9868Marie Formánková
ŽZ60+10.00 km01:05:45
463.10465Vladimíra K.
ŽZ5010.00 km01:05:36
463.10844Marie Purdeková
ŽZ4010.00 km01:00:39
463.11052Zdeňka Kohoutová ml.
ŽZ16Klub sportovního plavání Kladno - Béčko STARS10.00 km00:49:17
463.11124Kateřina Zítková
ŽZ50Praha10.00 km00:46:15
611.7879Kateřina M.
ŽZ509.99 km01:01:01
612.9675Jarmila H.
ŽZ50HerbsticiRun9.88 km01:00:22
613.7168Monika P.
ŽZ509.87 km01:04:14
614.963Vendula Horáková
ŽZ50SMSM9.82 km01:01:50
615.5001Veronika Klaclová
ŽZ309.81 km01:04:25
616.427Lucie M.
ŽZ309.80 km01:01:00
616.2979Grey WOLF
MM60#GLADIATORRACETEAM9.80 km01:10:00
618.756Eva Šteflová
ŽZ50Luková9.79 km01:06:41
619.2374Eliška Lizcová
ŽZ20DogUniversal9.75 km01:12:02
620.4130Nikol Baladová
ŽZ20SDH Bobrovníky9.72 km01:01:42
621.7721Lenka Dvořáková
ŽZ409.53 km01:26:08
621.9329Jana Rusová
ŽZ509.53 km01:23:32
623.6688Sandra K.
ŽZ409.52 km01:02:57
624.2577Monika Bachanová
ŽZ409.50 km01:16:12
625.3587Markéta Martinčeková
ŽZ40Praha9.46 km01:13:01
626.3328Jana Barborova
ŽZ40Vánočky 9.38 km00:51:38
627.7802Markéta Caudrová
ŽZ50NapaBaby9.34 km01:01:03
628.6361Michaela Marková
ŽZ50Běhám pro radost9.32 km01:05:30
629.2366Láďa Šamulka
MM50Šneci v běhu9.28 km00:57:07
629.3518Tereza Kuklikova
ŽZ60Cimicandy9.28 km00:57:36
631.331Lucie Mašková
ŽZ509.25 km01:00:51
632.846Lenka Ryšavá
ŽZ20Libochovice9.22 km00:52:39
632.7976Jiří Richter
MM40OCR Rebelové9.22 km00:50:03
634.9046Tereza Š.
ŽZ40TAP Plzeň9.20 km00:53:30
635.821Denisa Hájková
ŽZ50Prostě běž!9.16 km01:33:11
636.9047Martin Š.
MM40KVS Plzeň9.15 km00:46:30
637.8735Monika U.
ŽZ50SPK ČT9.14 km00:58:15
638.3598Petra Vodičková
ŽZ609.11 km01:00:11
638.6650Lukáš Belay
MM30Mišák z Vinic 20159.11 km00:59:31
640.749Martina Beranová
ŽZ40Poděbrady9.09 km01:00:30
641.90Simona Čejková
ŽZ50Šneci v běhu9.06 km00:57:25
641.5254Iva Kotěrová
ŽZ50Hvězdičky9.06 km00:50:29
641.7216Jan Kazda
MM609.06 km01:07:35
644.6073Hana Helclová
ŽZ509.05 km01:24:42
642.8804Barbora Z.
ŽZ409.05 km01:05:03
646.7483Lucie Teťhalová
ŽZ509.04 km00:52:59
647.285Romana Benediktová
ŽZ40Rozběháme Rakovník9.03 km00:58:54
648.11138Anna Randárová
ŽZ309.02 km00:54:44
649.7223Marcela Moravcová
ŽZ309.01 km00:58:38
649.8384Eva Dočkalová
ŽZ509.01 km00:51:53
651.4523Petra Hořínková
ŽZ509.00 km00:55:36
650.5253Miroslava Tučková
ŽZ40Rozběháme Břeclav 9.00 km00:52:07
650.6004Eva Vejvodova
ŽZ50Prostě běž!9.00 km01:05:05
650.6342Vít Jirásek
MM50Šneci v běhu 9.00 km01:05:27
650.10505Veronika Scholzeová
ŽZ30SK Nové Město nad Metují9.00 km00:57:37
656.3262Naďa S.
ŽZ508.90 km01:06:00
651.4479Arnošt L.
MM50Lenošáci8.90 km00:51:19
658.4452Lenka Turcovská
ŽZ608.83 km01:06:17
659.8139Dana Kopecká
ŽZ508.81 km01:02:05
660.1343Jiřina Němcová
ŽZ50Raspenava 8.79 km01:22:35
661.6359Jindřiška Holešovská
ŽZ508.78 km01:05:20
662.4348Ivana Staňková
ŽZ40adidas Runners Prague 8.67 km00:56:53
663.6144Petr K.
MM40KuK8.65 km01:08:20
664.7517Petra Krejčová
ŽZ40Švadlenky v běhu8.63 km01:05:13
665.733Tereza Marešová
ŽZ20Rozběháme Nepomuk8.60 km01:11:00
665.4993Martina Hufová
ŽZ408.60 km00:50:25
665.5618Věra K.
ŽZ308.60 km01:15:00
665.7633Markéta Našincová
ŽZ20Kameňák8.60 km00:49:45
669.6800Kamila Kampová
ŽZ30Pardubice8.57 km00:49:00
670.1375LUKÁŠ PINKAVA
MM508.56 km00:41:18
671.7296Martin P.
MM408.52 km01:13:45
672.5423Marcela Knoblochová
ŽZ50Běhám pro hospic8.51 km01:00:20
673.4643Gabriela Wieserová
ŽZ40Klub biatlonu Roškopov8.50 km00:57:03
674.8737Pavlína V.
ŽZ40Výrobci perníčků8.48 km00:53:16
675.3971Jaroslav Maňák
MM308.47 km00:40:39
676.4062Michal Kulíček
MM50Fitko Hanky Kynychové8.46 km01:03:41
677.7134Šárka Vomlelová
ŽZ308.42 km00:50:41
678.7477Kateřina K.
ŽZ508.39 km01:07:05
679.8271Petra Křížová
ŽZ40Musher klub Tlapky v tahu8.38 km00:58:27
680.5202Marcela Granečná
ŽZ50Radvanické běhny8.37 km01:58:00
681.248Veronika Skružná
ŽZ40Žatec8.35 km01:07:25
682.1993Věra P.
ŽZ608.34 km01:07:02
682.6730Jan Kratochvíl
MM508.34 km00:47:47
682.8388Miroslav Polák
MM408.34 km01:09:26
685.6690Jiří B.
MM408.32 km00:55:23
686.3462Eva H.
ŽZ30 8.30 km00:55:07
687.4125Marek Kubín
MM60Club karate Plzeň 8.27 km00:51:41
688.299Lucie Kenisová
ŽZ408.25 km00:57:12
689.6689Barbora B.
ŽZ308.24 km00:54:00
690.6059Karla Kadlecová
ŽZ508.22 km01:00:36
690.8516Jana P.
ŽZ608.22 km00:45:22
692.7407Eva Simonicsová
ŽZ60Nesvady8.20 km00:44:36
693.3616Tereza Čapková
ŽZ308.17 km00:45:27
694.3362Zuzana Malíková
ŽZ168.16 km00:50:50
695.5496Pavlina Bubenickova
ŽZ408.15 km00:49:54
695.6676Klára Vicherová
ŽZ508.15 km01:05:45
695.7674Klára Horová
ŽZ30Rozběhámečesko8.15 km00:53:38
698.6724Jana Prchalová
ŽZ508.14 km00:51:14
699.1031Ludvík Stoulil
MM50Šneci v běhu8.13 km00:43:54
699.4748Kateřina Peterek Dědková
ŽZ40Šneci v běhu8.13 km01:02:40
701.2310Martin Sládek
MM50od Majavelu8.12 km00:51:38
702.7640Lenka Podlešáková
ŽZ308.11 km01:00:34
703.4913Gabriela Strýčková
ŽZ508.10 km00:57:40
703.10999Eva H.
ŽZ508.10 km00:50:30
705.312Eva Motlová
ŽZ50Běhání pro radost8.09 km01:04:57
704.2793Eva Ošťádalová
ŽZ408.09 km00:48:34
704.3714Marie Najmanová
ŽZ408.09 km00:55:52
704.6607Věra Pavlíková
ŽZ508.09 km00:54:18
709.7544Dana Zdražilová
ŽZ608.08 km00:47:36
710.8450Kristýna Presslová
ŽZ30Rozběhej Litvínov8.06 km00:53:05
711.2674Kateřina Gřešková
ŽZ50Run Magazine team8.05 km00:57:51
712.8599Ilona Vejtasová
ŽZ50HaKi Run 8.04 km00:47:02
713.5311Anna Tylšová
ŽZ168.03 km00:54:32
713.5312Pavlína Tylšová
ŽZ40Báječné ženy v běhu8.03 km00:54:21
713.6973Ingrid Fricová
ŽZ408.03 km00:48:23
713.7246Petra Pivonkova
ŽZ40Šneci v běhu 8.03 km00:54:31
717.50Veronika Šebová
ŽZ308.02 km00:58:16
714.1022David Valenta
MM50Lhota8.02 km00:39:36
714.3388Petra Kapalínová
ŽZ408.02 km00:55:14
714.4556Stanislava Š.
ŽZ308.02 km00:47:37
714.7075Kamila B.
ŽZ30POPOběhy8.02 km00:53:05
714.9217Pavlína Dávidíková
ŽZ50SK ČERNÉ PLÍCE 8.02 km00:44:36
723.2775Martina S.
ŽZ40Crk8.01 km00:50:31
715.5527Jakub K.
MM40J&L&J8.01 km00:57:55
715.7018Gabriela Kůdelová
ŽZ408.01 km49:35:00
715.7019Tomas Kudela
MM408.01 km00:44:51
715.8505Kristýna Vlachynská
ŽZ50HaKi-Run8.01 km00:45:30
728.904Alena Rešová
ŽZ50Běhám pro Hospic8.00 km00:55:12
716.1066Martina Hajdušková
ŽZ40M&M8.00 km00:54:46
716.1319Hana Sochová
ŽZ508.00 km00:00:00
716.2359Daniela T.
ŽZ40Mělnická běhna8.00 km00:49:44
716.2502Robert Štětka
MM50JB0078.00 km00:45:32
716.2967Šárka Svobodová
ŽZ30Prostě běž!8.00 km01:01:02
716.4196Zuzana Sabelová
ŽZ508.00 km00:46:45
716.4702Simona Chlebouno
ŽZ40Simik8.00 km00:51:21
716.5486Milan Hlava
MM60+8.00 km01:00:00
716.6362Markéta Musilová
ŽZ50Běhám pro radost 8.00 km01:08:32
716.6972Andrea F.
ŽZ508.00 km01:01:31
739.3103lucie K.
ŽZ407.92 km00:55:27
740.2418Anna Novotná
ŽZ407.90 km00:50:01
740.7947Yvetta B.
ŽZ407.90 km00:50:48
742.7847Veronika Řezníčková
ŽZ507.88 km01:10:43
743.9725Klára Š.
ŽZ507.87 km00:56:50
744.10207Lenka Gregorová
ŽZ407.84 km00:41:31
745.8540Renáta Heindrichová
ŽZ407.82 km00:54:14
746.2897Dana Štefanová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 2019!7.80 km00:53:40
747.6009Barča H.
ŽZ137.78 km01:05:03
748.7883Marek Pokluda
MM507.76 km00:40:40
749.1067Marek Jindra
MM60M&M7.70 km00:43:22
749.5314Irena Bažantová
ŽZ507.70 km00:48:55
749.8344Tom Pazak
MM50Klopýtající běžci7.70 km00:38:05
752.5583Blanka Volmutova
ŽZ40SDH Hadrava7.69 km00:49:23
753.7468Martin Zoubek
MM307.66 km00:42:40
754.4607Kateřina Polášková
ŽZ207.65 km00:36:18
754.5318Hana Dvorská
ŽZ50Dříteč 7.65 km00:47:05
756.7591Monika Novotná
ŽZ50Karlovy Vary7.63 km00:41:04
757.2626Renata Kertisová
ŽZ407.60 km00:54:33
757.6942Jiří Beneš
MM307.60 km00:42:41
759.1484Tereza Nováková
ŽZ407.59 km00:49:58
760.3513Eva Bohuslavová
ŽZ60Cimicandy7.56 km00:48:27
760.4291Ivana Turková
ŽZ50Koterovské běžky7.56 km00:52:10
762.8676Richard Ryska
MM50Rozběháme Strakonice 7.54 km00:42:10
763.6445Petra Pavlíčková
ŽZ50SKH Racing7.53 km00:56:30
764.2730Vojtěch Kačmařík
MM407.52 km00:40:46
764.2804Radka Císařová
ŽZ50Horažďovice7.52 km00:44:10
766.5366Michal B.
MM507.50 km00:42:44
765.6382Michal Šuta
MM407.50 km00:43:52
768.4758Iva Skřipcová
ŽZ50Jeden měsíc běžce7.49 km00:53:02
769.2963Gabriela Sokolová Loskotová
ŽZ507.47 km00:42:19
770.1513Kateřina Vaculová
ŽZ40Šneci v běhu7.45 km00:49:17
771.3282Zuzana P.
ŽZ50RunMagazineTeam7.44 km00:48:56
771.6070Slavoj Zemánek
MM50Šneci v běhu7.44 km00:50:40
773.6341Ondřej H.
MM407.42 km01:02:00
774.209Laďka Malá
ŽZ507.41 km00:48:31
774.1618Šárka Zedníčková
ŽZ40Nymburk7.41 km00:42:52
776.4769Tomáš Zoch
MM40Lemuři7.40 km00:44:05
777.10616Iveta Havlová
ŽZ307.39 km00:40:39
778.8846Zdeňka Pechalová
ŽZ50Vinařice7.37 km00:50:44
779.5993Petra Podskalská
ŽZ507.36 km00:43:12
780.6822Vratislav Lešek
MM50Šneci v běhu 7.35 km00:48:34
781.6940Daniela L.
ŽZ407.34 km00:49:27
782.2582Andrea Edrová
ŽZ407.33 km00:56:27
783.2157Miloš Hruška
MM50MHUL7.31 km00:40:13
784.6407Veronika Bendová
ŽZ307.29 km00:47:22
785.1145Ilona Berková
ŽZ60Prostě běž!7.28 km01:00:05
785.4624 Radek Černý
MM50Orel Vyškov7.28 km00:42:23
785.8210Tomáš Janypka
MM20Skbu Hostivař7.28 km00:41:27
788.3431Veronika Vánišová
ŽZ307.27 km00:51:49
786.5210Simona Matisková
ŽZ307.27 km00:44:35
790.7297Magdaléna Zemánková
ŽZ13SK Jeseniova7.22 km00:50:37
791.6098Míša Krůtová
ŽZ407.21 km00:46:05
792.1390Petra Míková
ŽZ307.20 km00:52:24
792.1872Zdeněk Böhm
MM60+7.20 km00:45:08
792.6118Lucie Veselovská
ŽZ507.20 km00:50:23
795.754Markéta Tomášková
ŽZ407.19 km00:42:12
793.6185Jitka Trojanová
ŽZ50Club karate Plzeň7.19 km00:49:30
797.5334Silvie M.
ŽZ50Prostě běž Stará Ves7.18 km00:49:05
798.3206Martina Biedermanová
ŽZ40STG Rychnov nad Kněžnou7.17 km00:50:32
798.7391Jana J.
ŽZ507.17 km00:49:41
800.6938Jakub Drobný
MM30Tým Auto Kubiena7.16 km00:46:35
801.731Karolína F.
ŽZ30Oderská pětadvacítka (o25.cz)7.15 km00:41:35
801.2977Michaela Tyfova
ŽZ40P-town7.15 km01:04:00
801.2978Monika Týfová
ŽZ40P-town7.15 km01:03:40
801.5065Marie Kotoučková
ŽZ307.15 km00:46:58
805.993Miluše Pavlasová
ŽZ407.14 km00:52:09
802.4721Lucie Breburdová
ŽZ507.14 km00:53:01
807.6345Jana Kacířová
ŽZ407.13 km00:42:45
808.1213Vendula Sýkorová
ŽZ60Rozběháme Přeštice7.12 km00:44:59
808.7359Jakub Řegucký
MM307.12 km00:29:21
810.882Marta Ptáčková
ŽZ50Rychlíci 7.10 km00:55:07
809.1075Vladimír Lis
MM50Bombatata7.10 km00:39:31
809.7634Jan Rysl
MM50Kameňák7.10 km00:49:18
813.1781Alena Francová
ŽZ50ZŠ Františka Křižíka, Bechyně7.09 km00:41:24
810.1797Martin Zelenka
MM50Galvína klub Bechyně7.09 km00:41:24
810.5170Petr Makovička
MM50Šneci v běhu7.09 km00:43:00
816.5113Michal Albrecht
MM30Canicross Olomouc7.08 km00:48:14
811.8330Romana Mitisková
ŽZ50Tj Spartak Třebíč 7.08 km00:39:14
818.5297Tomáš Hotařík
MM307.07 km00:36:22
812.7137Veronika Válková
ŽZ307.07 km00:44:44
820.7078Jiří B.
MM60POPOběhy7.05 km00:44:26
813.7916Jaroslava Kocová
ŽZ507.05 km00:00:00
813.7917Klára Kocová
ŽZ207.05 km00:00:00
813.9337Vendy P.
ŽZ607.05 km00:56:02
824.4830Miloš H.
MM507.04 km00:41:03
825.3308Sofie O.
ŽZ10Triatlet KV7.03 km00:44:53
825.4158Michala M.
ŽZ407.03 km00:45:43
825.5367Martina Bursikova
ŽZ407.03 km00:50:39
825.7878Lucie Šrámková
ŽZ307.03 km00:41:51
829.6684Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin Třebovle7.02 km00:41:24
826.7788Vanda Hanke
ŽZ40Prostě běž Stará Ves7.02 km00:38:56
826.9423Alexandr Voronin
MM30Belhedon7.02 km00:30:14
832.1679Lukáš Slezák
MM407.01 km00:34:09
827.1746Jitka Parmová
ŽZ50Prostě běž!7.01 km00:57:57
827.3160Eva Coprivová
ŽZ30Žatec7.01 km00:47:41
827.4982Gabriela Šefčíková
ŽZ50Běžec+7.01 km00:51:29
827.10951Tereza Urbanová
ŽZ30...Běhám, tedy jsem...7.01 km00:57:12
837.797Iveta Buďová
ŽZ407.00 km00:41:53
828.921Helena Michálková
ŽZ50Praha 107.00 km01:08:00
828.1221Klára Kociánová
ŽZ20Z.T.O.7.00 km00:51:06
828.2131Martin Krejčí
MM407.00 km00:39:22
828.2665Tereza S.
ŽZ507.00 km01:01:45
828.3952Zuzana Vetráková
ŽZ407.00 km00:43:40
828.4311Gabriela Michalcová
ŽZ50Praha7.00 km00:45:39
828.4545Josef Kolomazník
MM50Krupáci7.00 km00:48:18
828.5145Petra Makovičková
ŽZ40Šneci v běhu7.00 km00:46:26
828.6154Ondřej Zámečník
MM307.00 km01:04:02
828.6891Michaela Šímová
ŽZ307.00 km00:51:36
828.7076Michal B.
MM30POPOběhy7.00 km00:42:08
828.8016Tereza Korelusová
ŽZ307.00 km00:51:21
828.10416Kryštof P.
MM20Krytka klub7.00 km00:55:24
851.7526Zdeňka Helebrantová
ŽZ506.99 km01:05:00
852.9120Pavel Zámečník
MM60Husovický coury6.92 km01:04:48
853.3409Ivana Kubiasová
ŽZ50Kolovraty6.87 km00:51:04
854.8155Tereza Laurinová
ŽZ306.83 km00:45:46
855.3424Jan Pelant
MM406.82 km00:56:15
856.6149Vladimír K.
MM40Kouťas tým 6.81 km00:40:03
856.7968Josef Blatný
MM60+6.81 km00:55:10
858.7361Stáňa Šťovíčková
ŽZ506.80 km00:58:31
857.9275Dalibor Kubátka
MM50DELABO6.80 km00:38:34
860.2627Lenka Kadlecová
ŽZ50Rozběháme Karlovy Vary 6.79 km00:41:02
858.3055Ivana Machatková
ŽZ50Kačounovi6.79 km00:52:00
858.8839Radek L.
MM50Klopýtající běžci6.79 km00:40:40
863.2404Irena Krsková
ŽZ50Krtci v běhu 6.78 km01:02:20
864.7931Darina Madziová
ŽZ16Nezmaři Bílovec6.76 km00:46:07
865.5814Aleš Fejfar
MM60TJ Spartak Vrchlabí6.75 km00:50:37
865.6941Pavla Staňková
ŽZ50Šneci v běhu6.75 km00:39:56
865.8627Gabriela Benková
ŽZ506.75 km00:35:33
868.17Marek S.
MM306.73 km01:09:02
869.5224Tom Dojava
MM506.71 km00:40:52
869.5801Dana Koudelková
ŽZ406.71 km00:48:11
871.3370Lucie B.
ŽZ50Rozběháme MB6.70 km00:43:39
872.104František Fabík
MM50Valmez6.66 km00:43:49
873.2269Juan V.
MM13Joskatel Team 6.65 km00:55:01
874.253Markéta Klapalová
ŽZ50Skutečská kočka 6.63 km00:43:29
875.4235Martina Zvoníčková
ŽZ406.62 km00:47:00
876.4842Věra K.
ŽZ406.60 km00:57:38
876.6400Hana M.
ŽZ50Šneci v běhu6.60 km00:40:02
876.7073Stanislav Biskup
MM50Mršiny6.60 km00:46:37
876.7200Pavel Nedvěd
MM60Šnečí tým6.60 km00:43:34
880.8233Martina Paulusová
ŽZ40Prostě běž! 6.59 km01:08:47
881.2852Vlaďka K.
ŽZ50Prostě běž !6.57 km00:50:13
881.5970Michaela Nedvědová
ŽZ50Šnečí tým6.57 km00:41:06
883.8087Anonymní závodník
ŽZ306.56 km00:44:06
884.1754Ivan K.
MM40Kováčici6.52 km00:47:46
884.3384Milan Tešný
MM406.52 km00:34:28
884.7711Olha Feidak
ŽZ30PenFox6.52 km00:43:39
887.5937David Matoušek
MM306.51 km00:40:11
888.2385Jana Reichová
ŽZ50Skrbeň6.50 km00:49:53
888.2505Kateřina Pražská
ŽZ40Prostě běž!6.50 km00:41:41
888.3820Zuzana N.
ŽZ506.50 km00:38:01
888.7176Zuzana Berkovcová
ŽZ30Breberky6.50 km00:37:12
892.2469Roman Vondruška
MM506.48 km00:36:32
893.7807Martina Veselá
ŽZ50Total Vital6.46 km00:40:42
894.960Renáta Maděrová
ŽZ50RT6.44 km00:39:44
895.1845Martina Faiferova
ŽZ506.43 km00:50:38
895.7971Ivona Šubíková
ŽZ506.43 km00:43:38
897.961Tomáš Hynek
MM60RT6.42 km00:35:39
898.2006Marcela C.
ŽZ506.40 km00:53:40
898.2332Kristína F.
ŽZ406.40 km00:43:30
900.9230Simona Grünbergerová
ŽZ506.38 km00:41:44
899.9234Eliška G.
ŽZ166.38 km00:41:44
902.609Bára R.
ŽZ50Prostě běž!6.37 km00:54:39
900.6396Lea P.
ŽZ406.37 km00:35:33
904.4648Petr Skala
MM506.30 km00:41:34
905.2482Jana Majrichová
ŽZ506.29 km00:35:55
905.3983Hana Kacsmárová
ŽZ606.29 km00:42:50
907.5111Petra Juríčková
ŽZ50Šneci v běhu 6.28 km35:25:00
906.6418Jana Poskerova
ŽZ406.28 km00:50:59
906.6831Dana Jirásková
ŽZ50Ůčy v bjehu6.28 km00:34:16
906.7498Karolína Kukul’ová
ŽZ206.28 km00:34:31
906.8240Bohumil Tomášek
MM506.28 km00:35:54
912.698Alena Karlovská
ŽZ306.27 km00:34:52
907.4575Vanda J.
ŽZ50Rozběháme Rakovník6.27 km00:38:58
914.2380Tereza Mlčková
ŽZ30Cvilínští schodaři Krnov6.24 km00:40:18
915.2917Kateřina Jedličková
ŽZ306.23 km00:37:26
915.4921Markéta Binderová
ŽZ406.23 km00:40:38
917.2056Blanka Kantová
ŽZ406.21 km00:43:17
916.2794Monika B.
ŽZ306.21 km00:36:40
916.6242Miroslava Dufková
ŽZ504max fitness6.21 km00:41:03
916.8263Alena V.
ŽZ50Prostě běž6.21 km00:49:09
916.7005Andrea Z.
ŽZ306.21 km00:40:16
916.10696Michaela Nováková
ŽZ406.21 km00:34:51
923.376Jana Buchtová
ŽZ506.20 km00:41:12
917.8234Dana Tomášková
ŽZ506.20 km00:35:11
917.8693Štěpánka Krátká
ŽZ40Šneci v běhu6.20 km00:40:13
926.145Martina Chladová
ŽZ50Rozbehnito. cz Cheb6.19 km00:43:55
918.3780Ivona Trojková
ŽZ50Šneci v běhu6.19 km00:44:37
928.5549Jana Jarosova
ŽZ40FitMatky6.16 km00:45:32
929.2010Jan Macho
MM40Running & Fitness Team Macho6.15 km00:34:10
929.4826Klára Přibylová
ŽZ406.15 km00:35:44
931.1941Tereza Čermáková
ŽZ306.12 km00:42:55
932.3766Ivo Handl
MM50Bílinské vosy6.11 km00:45:16
932.3982Lucie Kacsmárová
ŽZ306.11 km00:43:02
932.8958Jan Hejtmánek
MM306.11 km00:44:34
935.3793Lucie F.
ŽZ406.10 km00:46:54
933.6526Ester Váchová
ŽZ306.10 km00:39:32
933.7817Jitka Fantová
ŽZ506.10 km00:51:00
938.5178Martina Jeníková
ŽZ506.09 km00:33:32
934.6023Eliška Podlipská
ŽZ40Run magazine team6.09 km00:40:37
940.289Veronika Mynardová
ŽZ406.08 km00:34:13
935.3624Jana L.
ŽZ506.08 km00:35:16
935.3929Jiřina Moravcová
ŽZ50Prostě běž6.08 km00:36:01
943.6716Jitka Zemanová
ŽZ40Český Rudolec 6.07 km00:43:22
936.7303Lenka P.
ŽZ506.07 km00:40:56
945.105Darina Krejčí
ŽZ40Ségry co běhaj jako krávy6.06 km00:31:55
937.3310Tomáš O.
MM40Amatér ze Dvorů 6.06 km00:40:38
937.7235Václav Vislous
MM40Piráti6.06 km00:39:15
937.7237Petra Adamcová
ŽZ406.06 km00:41:11
937.7381Eliška Š.
ŽZ306.06 km00:47:46
950.3309Lucie O.
ŽZ50Amatér ze Dvorů 6.05 km00:40:43
938.4871Lucie Kudlíková
ŽZ406.05 km00:37:48
938.4893Magdalena M.
ŽZ306.05 km00:42:40
938.7338Andrea T.
ŽZ306.05 km00:44:17
954.8709Radka H.
ŽZ40Šneci v běhu 6.04 km00:34:10
955.565Martina Týlová
ŽZ406.03 km00:37:13
955.967Zuzana Křístková
ŽZ606.03 km00:42:04
955.1026Iva Hinková
ŽZ506.03 km00:49:20
955.3999Petra Hofmanová
ŽZ306.03 km00:34:42
955.5368Věra R.
ŽZ506.03 km00:39:42
960.534Lucie Svatošová
ŽZ406.02 km00:35:34
956.4775Anna Oliberius
ŽZ40SDH Hadrava6.02 km00:44:32
956.6579Patrik Šíma
MM30Šímáci6.02 km00:34:21
956.7712Romana Vařeková
ŽZ406.02 km00:30:17
956.9178Petr Vykoukal
MM506.02 km00:34:07
965.2167Radek Šíma
MM50simmi.team6.01 km00:37:48
957.3191Marie Kmoníčková
ŽZ506.01 km00:35:50
957.3480Nikola Kábrtová
ŽZ30BĚHNY6.01 km00:43:10
957.6729Markéta Kratochvílová
ŽZ406.01 km00:35:29
957.7221Petr Novotný
MM50Náš Vyškov6.01 km00:38:49
970.717Gabriela Filakovská
ŽZ506.00 km00:50:26
958.1009Petra Mazalová
ŽZ406.00 km00:39:15
958.1723Andrea Halásová
ŽZ50STG Rožňava 6.00 km00:44:26
958.1786Robin Štyl
MM16RUSTY club6.00 km00:41:07
958.1942Klára Bezděková
ŽZ306.00 km00:42:40
958.2249Jitka H.
ŽZ50Boruvky6.00 km00:40:12
958.2695Marek Gluch
MM50Nevymeknem team6.00 km00:31:09
958.2747Vlasta Holíková
ŽZ50BondGirl6.00 km00:33:26
958.2788Radka Venclová
ŽZ40Prostě běž!6.00 km00:51:14
958.4524Gabriela Kašpárková
ŽZ50Obec Kubelíkov6.00 km00:39:54
958.7141Katka S.
ŽZ406.00 km00:42:28
958.7406Ulrika Simonicsová
ŽZ30Nesvady6.00 km00:35:05
958.7818Natálie Fantová
ŽZ206.00 km00:50:16
983.1207Palvína Zacpálková
ŽZ305.99 km00:37:13
959.9167Jaroslav Bernard
MM50Bernardíci5.99 km00:29:52
985.5659Veronika Galová
ŽZ405.98 km00:43:08
986.7311Dana Konvičková
ŽZ305.96 km00:43:15
987.1057Petra Klímová
ŽZ405.92 km00:33:55
988.2755Jakub Derka
MM20AHA VYŠKOV5.89 km00:18:05
988.3073Roman Bernát
MM50Šneci v běhu 5.89 km00:33:36
990.3778Martina Šarmanová
ŽZ505.88 km00:40:01
989.6737Barbora Ondrová
ŽZ505.88 km00:45:06
992.8412Oldřich Klusoň
MM40Dannyho smečka5.86 km00:37:11
993.3290Lucie Franková
ŽZ305.85 km00:38:17
993.7299Lucie Horová
ŽZ405.85 km00:43:44
995.4969Zdeňka Hlaváčková
ŽZ505.82 km00:32:43
996.2592Eva Szonowska
ŽZ50Nevymeknem5.80 km00:39:49
996.5444Jitka Hanušová
ŽZ60OB Loko Trutnov5.80 km43:28:00
996.9906Hana Andělová
ŽZ40HDR Smečky Dogo Argentino5.80 km00:55:15
999.7115Alena Sojková
ŽZ505.78 km00:35:13
1000.1807Denisa Božková
ŽZ405.77 km00:37:23
1001.5432Blanka Stejskalová
ŽZ505.75 km00:41:49
1002.626Lucie Purčová
ŽZ40Zamotané tkaničky5.73 km00:33:17
1002.2431Jana Vyskočilová
ŽZ405.73 km00:36:49
1002.7178Pavel Bubník
MM50Breberky5.73 km00:32:29
1002.7236Jana Kyšerová
ŽZ40SRTG PRAHA5.73 km00:41:00
1002.7756Zdeňka Pavlíčková
ŽZ60Happy team5.73 km00:46:10
1002.8473Břetislav Hampapa
MM40CaBrLuňáci5.73 km00:40:12
1008.5184Sarka Kucerova
ŽZ505.72 km00:32:42
1009.2371Kristýna P.
ŽZ40Prostě běž!5.71 km00:42:58
1009.8046Zuzana H.
ŽZ40Kladno5.71 km00:39:07
1011.7833Jana Dudlová
ŽZ505.70 km00:37:35
1012.7880Karolína Soukupová
ŽZ305.69 km00:39:29
1013.3784Veronika Plachá
ŽZ505.68 km00:32:42
1014.7543Lucie Plachtová
ŽZ305.66 km00:43:00
1015.4563Andrea Kolomazníková
ŽZ50Krupáci5.65 km00:40:53
1015.7977Markéta Slaninová
ŽZ305.65 km00:39:48
1015.7998Denisa Michálková
ŽZ505.65 km00:40:15
1018.8144Lucie Roztočilová
ŽZ405.62 km00:34:33
1019.954Pavla Jirousková
ŽZ40#GLADIATORRACETEAM5.61 km00:47:06
1019.4828Jiřina Kubincová
ŽZ50Prostě běž!5.61 km00:44:07
1019.8380Zuzana B.
ŽZ505.61 km00:46:05
1022.3506Michal Bohuš
MM60Rozběháme Pardubice 5.60 km00:31:34
1020.7838Petra F.
ŽZ505.60 km00:34:46
1020.9012Sandra N.
ŽZ405.60 km00:33:38
1025.7156Jitka Janouchová
ŽZ50SlanýKobylky5.59 km00:35:01
1026.5040Anna V.
ŽZ135.58 km00:51:45
1027.832Michaela Černošková
ŽZ305.57 km00:34:11
1028.8648Irena Gavroňová
ŽZ50Prostě běž 5.55 km00:40:34
1029.602Věra Volenová
ŽZ40Prostě běž! Zářivky 20195.53 km00:47:15
1029.603Filip Volena
MM13Prostě běž! Zářivky 20195.53 km00:04:15
1029.2373František Foretník
MM60+Krumvíř5.53 km00:00:00
1029.8619Gabriela Hálová
ŽZ50Zgerby5.53 km00:30:46
1033.1181Jana Holubcová
ŽZ505.51 km00:38:14
1030.3980Jitka Palátová
ŽZ305.51 km00:33:13
1030.10299Zuzana Kudláčková
ŽZ16Rozběháme Tachovsko5.51 km00:40:44
1036.3072Radka Kocichová
ŽZ50Prostě běž!5.50 km00:40:17
1031.4741Petra Olajcová
ŽZ40Šneci v běhu5.50 km00:39:37
1031.8633Hana U.
ŽZ305.50 km00:38:10
1031.10549Aneta T.
ŽZ405.50 km00:39:53
1040.7172Ema P.
ŽZ13TJ Jiskra Zruč nad Sázavou5.48 km00:31:33
1041.5414Jana Havlíčková
ŽZ505.46 km00:43:27
1041.5430Tereza Benešová
ŽZ405.46 km00:34:20
1041.8184Leona Dědičová
ŽZ505.46 km00:36:05
1044.8377Dagmar Havlová
ŽZ305.45 km00:42:00
1045.1787Alan Štyl
MM13RUSTY klub5.44 km00:39:20
1045.7128Martina K.
ŽZ50žádný 5.44 km00:46:53
1047.5995Jana Horáková
ŽZ505.43 km00:40:38
1046.6440Ingrid Fricová
ŽZ405.43 km00:33:25
1046.8472Lucie Hornychová
ŽZ40CaBrLuňáci 5.43 km00:39:18
1050.6355Martina K.
ŽZ405.41 km00:27:47
1047.6589Jan Chabada
MM13Roudnice nad Labem5.41 km00:27:54
1047.6751Michaela C.
ŽZ505.41 km00:32:08
1053.6806Zuzana Hromádková
ŽZ305.40 km00:29:21
1048.7392Zuzana P.
ŽZ405.40 km00:36:11
1055.6903Pavla Pokorná
ŽZ405.39 km00:49:09
1049.9341Martina M.
ŽZ605.39 km00:37:25
1057.910Lukáš T.
MM13HK Kralupy nad Vltavou 5.38 km00:28:05
1050.1035Romana Mojová
ŽZ40Albrechtice u Českého Těšína5.38 km00:31:59
1050.6563Nela G.
ŽZ135.38 km00:38:40
1050.6564Jitka G.
ŽZ405.38 km00:38:40
1061.4772Jaroslav Šíp
MM40STG Opava5.37 km00:30:37
1062.3248Monika Zelinková
ŽZ40BĚHNY5.36 km00:41:10
1062.3254Zuzka Kábrtová
ŽZ50BĚHNY5.36 km00:41:10
1062.3924Michaela Suchomelová
ŽZ40Perštejn5.36 km00:55:27
1062.5450Jana Ryglová
ŽZ50Bicykl team5.36 km00:37:32
1066.6886Andrea Malá
ŽZ405.35 km00:34:55
1063.9216Olga Martínková
ŽZ505.35 km00:35:41
1068.2314Veronika Červená
ŽZ50Rozběháme Rakovník5.34 km00:32:20
1064.3118Alena Bartášková
ŽZ405.34 km00:36:23
1070.3428Jarslav Toman
MM50Živé Sokolovsko5.33 km00:32:34
1065.5208Renata H.
ŽZ40Cvilínští schodaři Krnov 5.33 km00:32:27
1072.1974Dana B.
ŽZ50Mladá Boleslav5.32 km00:52:12
1066.6721Jarouš Géryk
MM505.32 km00:43:03
1066.6722Irča Géryková
ŽZ505.32 km00:43:03
1075.4436Zuzana Vítová
ŽZ305.31 km00:30:43
1067.6189Monika Marková
ŽZ50Pošta ČB5.31 km00:39:25
1067.7077Lenka B.
ŽZ60POPOběhy5.31 km00:35:57
1067.7909Michaela Zíková
ŽZ405.31 km00:45:30
1079.2461Marta Veverková
ŽZ50OCR Čelákovice5.30 km00:33:04
1068.2685Julie Garlíková
ŽZ50Srbice5.30 km00:30:54
1068.3176Lucie Menclová
ŽZ405.30 km00:50:34
1068.7837Alena Nováková
ŽZ405.30 km00:33:03
1083.3425Jirina Tomanova
ŽZ505.29 km00:32:43
1069.5808Klára M.
ŽZ505.29 km00:40:07
1069.6830Kristýna Lukášová
ŽZ305.29 km00:34:34
1086.477Dominik Vacuška
MM305.28 km00:35:43
1070.601Markéta Uhlířová
ŽZ50Rozběháme Hostivice5.28 km00:39:16
1070.9425Karolína Uhrová
ŽZ30Prostě běž!5.28 km00:58:17
1089.5188Inka M.
ŽZ40Prostě běž!5.27 km00:40:31
1071.5655Jaroslava Mikysková
ŽZ50Vermi5.27 km00:33:41
1071.6961Jitka Peroutkova
ŽZ405.27 km00:36:27
1071.7085Michaela Somerliková
ŽZ40Havířov5.27 km00:36:45
1093.403Nicolas Pletánek
MM75.26 km01:19:00
1072.6259Petr Semerád
MM505.26 km00:06:56
1072.7177David Berkovec
MM30Breberky5.26 km00:22:53
1072.7728Michael K.
MM50Laufaři lokálního významu5.26 km00:34:36
1097.1301Romana M.
ŽZ50Rozběháme Mělník5.25 km00:38:54
1073.1752Eva K.
ŽZ40Kováčici5.25 km00:42:40
1099.3049Eva Panáčová
ŽZ605.24 km00:39:30
1074.5405Zuzana K.
ŽZ405.24 km00:35:43
1101.4924Šárka Bičovská
ŽZ305.23 km00:34:37
1102.111Lenka Poláková
ŽZ305.22 km00:30:51
1102.369Zuzana Papíková
ŽZ505.22 km00:33:32
1102.5532Lucie Rampírová
ŽZ40Mattoni free run Jihlava5.22 km00:38:37
1105.667David Hrabačka
MM30T&D5.21 km00:40:32
1103.8228Jarka Štípková
ŽZ60Šneci v běhu5.21 km43:00:00
1107.4917Kamila Dragounová
ŽZ50Prostě běž! 5.19 km00:40:48
1104.5286Pavlína Šepsová
ŽZ305.19 km00:40:15
1104.7463Martin Macko
MM505.19 km00:39:23
1104.9255Kateřina Kovandová
ŽZ40Když nemůžeš, přidej ...5.19 km00:45:00
1111.1740Monika Sedláčková
ŽZ305.18 km00:27:27
1105.4630Karla Podešvová
ŽZ50Prostě běž!5.18 km00:37:27
1105.5673Klára Pavelcová
ŽZ405.18 km00:40:24
1105.6630Ludmila Kutišová
ŽZ505.18 km00:00:00
1115.2217Jana Bernardová
ŽZ40Bernardíci5.17 km00:40:52
1106.5181Klára Bušinová
ŽZ305.17 km00:35:46
1106.5859Aleš Novotný
MM30Vidlička a nůž5.17 km00:29:52
1106.6894Michaela Košatková
ŽZ505.17 km00:37:40
1106.7252Pavla M.
ŽZ405.17 km00:44:43
1106.7652Dana M.
ŽZ505.17 km00:40:03
1106.8463Petra Mejdrechová
ŽZ40Prostě běž!5.17 km00:39:46
1122.3224Karel Beran
MM30Pomalu, ale jistě!5.16 km00:29:42
1107.5700Kateřina Suchá
ŽZ305.16 km00:30:39
1107.9662Lucie Kafková
ŽZ405.16 km00:35:34
1107.11188Jitka Randárová
ŽZ405.16 km00:34:09
1126.5632Simona Beranová
ŽZ30Spartan gym Praha5.14 km00:35:21
1127.953Martin Zlacký
MM50Marťas5.13 km00:36:35
1127.1540Markéta Š.
ŽZ40Šneci5.13 km00:39:43
1127.1805Lucie Jarošová
ŽZ405.13 km00:32:44
1127.2174Sylva Zlacká
ŽZ505.13 km00:36:35
1127.2300Šárka Štefania Churá
ŽZ505.13 km00:26:04
1127.6392Michal Eibl
MM405.13 km00:29:21
1127.7804Petra O.
ŽZ30SK Červené království5.13 km00:33:46
1127.8198Petra Richtárová
ŽZ40Buřtíci z Tísku #prostěběž5.13 km00:37:20
1127.9257Denisa Humlová
ŽZ20Když nemůžeš, přidej ...5.13 km00:46:23
1136.3743Martin Bláha
MM305.12 km00:29:58
1128.5570Radka Kettnerová
ŽZ205.12 km00:34:23
1128.5879Táňa T.
ŽZ40Lumpáči5.12 km00:34:19
1128.7197Martina Váňová
ŽZ40Predator Workout Počátky5.12 km00:34:29
1128.7354Tomáš Vrzal
MM405.12 km00:22:25
1128.7696Veronika Macháčková
ŽZ405.12 km00:34:46
1128.8689Dagmar Rysková
ŽZ60Rozběháme Strakonice 5.12 km00:45:24
1128.9701Blanka Schmiedová
ŽZ50Valašské Meziříčí5.12 km00:31:47
1144.2866Zdeněk Töpfer
MM60+5.11 km00:33:38
1129.7059Martin Janák
MM405.11 km00:28:08
1129.8017Petra Kulhava
ŽZ405.11 km00:43:47
1147.323Zlatuše Slavíková
ŽZ305.10 km00:34:21
1130.951Martina Šindelířová
ŽZ50Besednické běhny5.10 km00:45:02
1130.2907Jana Bušová
ŽZ505.10 km00:34:49
1130.5174Lucie Bouší
ŽZ305.10 km00:39:20
1130.5587Tereza Kálalová
ŽZ40Žižkovský tygri5.10 km00:38:55
1130.7031Martina Matyášová
ŽZ505.10 km00:32:51
1130.7876Jan Krycner
MM50Run magazin Team5.10 km00:26:45
1130.9013Martin Z.
MM405.10 km00:31:04
1155.725Barbora Boříková
ŽZ135.09 km00:26:54
1131.5055Míša Š.
MM75.09 km00:59:30
1131.5437Andrea Čížková
ŽZ505.09 km00:32:41
1131.6044Libor Cesik
MM50SKS-Řestoky5.09 km00:30:01
1131.7196Kristýna Váňová
ŽZ20Predator Workout Počátky5.09 km00:31:44
1160.4316Rostislav Machálek
MM505.08 km00:25:42
1132.6219Alena K.
ŽZ505.08 km00:43:42
1162.1649Petra S.
ŽZ50Netolice5.07 km00:37:17
1133.2637Matěj Krajčík
MM7AHA Vyškov5.07 km00:36:50
1133.2638Adéla Krajčíková
ŽZ10AHA Vyškov5.07 km00:36:50
1133.2639Marek Krajčík
MM405.07 km00:36:50
1133.2640Lucie Krajčíková
ŽZ405.07 km00:36:50
1133.2805Lenka Štaiglova
ŽZ50Prostě běž Krnov5.07 km00:35:30
1133.3097Alexandra Přibylová
ŽZ40Bruneta z Brna5.07 km00:31:04
1133.3710Zdena J.
ŽZ50Rozběháme Česko5.07 km00:29:24
1133.5915Michaela H.
ŽZ50Trutnov5.07 km00:33:26
1133.8218Anička Alešová
ŽZ13Klub Sportovního plavání Kladno 5.07 km00:35:36
1133.8439Lucie Vrabcová
ŽZ505.07 km00:36:33
1173.2564Jana Hofbauerová
ŽZ405.06 km00:34:35
1134.4959Kristýna Mačkalová
ŽZ30Orel Vyškov5.06 km00:30:03
1134.5362Lucie Seifertová
ŽZ40Blázni z Radimovky 5.06 km00:33:22
1134.5372Roman Kotlín
MM50Lagunino5.06 km00:42:52
1134.8279Dana Chovančíková
ŽZ405.06 km00:46:21
1178.1768Darina Karásková
ŽZ60+Báječné ženy v běhu5.05 km00:28:21
1135.2184Dominika Raulímová
ŽZ305.05 km00:26:43
1135.3194Juliana Szotková
ŽZ50Lennon team5.05 km00:34:44
1135.5615Lenka Pásztorová
ŽZ505.05 km00:42:29
1135.6171Kamil Bulušek
MM16Wild Snails5.05 km00:27:22
1135.7189Jaroslav B.
MM30Přerov5.05 km00:28:48
1135.8586Broňka Bujáčková
ŽZ50Újezdecké tryskomyšky5.05 km00:43:59
1185.760Kateřina Borutová
ŽZ50Velemín5.04 km00:30:11
1136.986Simona Mezerová
ŽZ405.04 km01:08:42
1136.2406Dáša Malá
ŽZ40SOP-AMA společnost onkologických pacientů, jejich rodinných příslušníků a přátel 5.04 km00:33:59
1136.4332Vladimíra Zachová
ŽZ40Praha 115.04 km00:26:59
1136.7771Edita Nezvalová
ŽZ505.04 km00:32:17
1136.8715Renata Sekotová Holatová
ŽZ505.04 km00:41:25
1136.9929Michal Medek
MM60SPPPPK5.04 km00:39:14
1136.11195Milena S.
ŽZ505.04 km00:32:10
1193.519Karina Fuková
ŽZ40Havířov5.03 km00:32:33
1137.724Monika Boříková
ŽZ505.03 km00:25:48
1137.880Lucie Ranglová
ŽZ305.03 km00:47:46
1137.1144Hana Kargerová
ŽZ505.03 km00:37:03
1137.1642Kamila Ptáčková
ŽZ40 Birds5.03 km00:29:36
1137.1666Vlasta Pechrová
ŽZ50Inzulínek5.03 km00:38:32
1137.1830Mirka Vol
ŽZ50Rimowa Pelhřimov 5.03 km00:40:23
1137.2428Petr Mach
MM605.03 km00:31:03
1137.4026Andík Gombárová
ŽZ405.03 km00:35:58
1137.5678Radka K.
ŽZ50Prostě běž!5.03 km00:33:01
1137.6161Kateřina Mazalová
ŽZ30Šneci v běhu5.03 km00:34:15
1137.7351Vladislava Zahrádková
ŽZ50Prostě běž!5.03 km00:35:13
1137.7387Jana Frýdlová
ŽZ405.03 km00:38:06
1137.7644Pavel Březina
MM60Borci na kolech5.03 km00:22:39
1137.7645Kateřina Březinová
ŽZ50Borci na kolech5.03 km00:30:31
1208.591Veronika Trojková
ŽZ30Šneci v běhu 5.02 km00:29:00
1138.744Stanislava Soukupová
ŽZ50Šneci v behu5.02 km00:38:26
1138.2355Máša Melicharová
ŽZ50Šneci v běhu 5.02 km00:36:13
1138.3582Ota Kéhar
MM50Plzeň5.02 km00:27:33
1138.4339Šárka Pavlíčková
ŽZ30Happy team5.02 km00:31:14
1138.4601Andrea Malkova
ŽZ405.02 km00:41:52
1138.4602Kamila Zatloukalová
ŽZ405.02 km00:41:52
1138.4843Simča Schullerova
ŽZ40Kutna hora5.02 km00:47:56
1138.5230Martina Plšková
ŽZ30Švadlenky5.02 km00:37:43
1138.5231Tereza Tluková
ŽZ50Švadlenky5.02 km00:37:43
1138.5559Sabrina V.
ŽZ305.02 km00:28:54
1138.5629Radek Cigl
MM50Zed team Výškov 5.02 km00:30:04
1138.6651Michaela Hrubešová
ŽZ505.02 km00:32:14
1138.6837Martin Mareš
MM505.02 km00:36:00
1138.7256Doubravka Kaválková
ŽZ13Ostrov5.02 km00:37:21
1138.7257Jan Kaválek
MM10Biatlon klub Ostrov5.02 km00:37:21
1138.7283Tereza B.
ŽZ305.02 km00:28:48
1138.7727Markéta Náchodská
ŽZ405.02 km00:32:42
1138.7907Tereza Andělová
ŽZ405.02 km00:32:51
1138.8093Lenka Nečekalová
ŽZ405.02 km00:32:25
1138.8161Kateřina C.
ŽZ505.02 km00:38:46
1229.23Majka Tykalová
ŽZ305.01 km00:43:33
1139.128Jitka Dolezalova
ŽZ40Šílená smečka5.01 km00:33:55
1139.130Nikol Hřavová
ŽZ40Prostě běž!5.01 km00:44:39
1139.339Kateřina D.
ŽZ305.01 km00:35:28
1139.402Petra Křivková
ŽZ305.01 km00:33:21
1139.486Petra Tomková
ŽZ30P+P5.01 km00:36:52
1139.622Silvie Smetanová
ŽZ505.01 km00:36:27
1139.1548Dára M.
ŽZ40BB165.01 km00:25:23
1139.1736Zuzana Himlová
ŽZ505.01 km00:37:48
1139.1917Markéta Strnadová
ŽZ40Šneci v běhu 5.01 km00:38:07
1139.2233Pavlína Macháčková
ŽZ405.01 km00:36:30
1139.2597Irena F.
ŽZ60Šnek/Pozorka5.01 km00:52:30
1139.2751Kateřina Ježková
ŽZ30Kačka 5.01 km00:53:34
1139.2799Olga Klvačová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 2019 5.01 km00:34:19
1139.2922Markéta Růžičková
ŽZ50Ruzma5.01 km00:37:54
1139.3486Martina Hampejsová
ŽZ30Šneci v běhu5.01 km00:31:44
1139.4029Kamila Metelková
ŽZ405.01 km00:32:57
1139.4092Jana M.
ŽZ30Šneci v běhu5.01 km00:37:55
1139.4227Magdalena K.
ŽZ505.01 km00:38:11
1139.4418Petr Janda
MM50Palma tým5.01 km00:31:18
1139.4504Pavlína T.
ŽZ405.01 km00:34:07
1139.4987Petra Šmídová
ŽZ50Bobši5.01 km00:27:21
1139.8276Jana Macháčková
ŽZ505.01 km00:27:39
1139.5515Šárka Zajícová
ŽZ405.01 km00:35:53
1139.5516Vladimír Zajíc
MM605.01 km00:41:32
1139.5568Zuzana Píhová
ŽZ505.01 km00:50:43
1139.5676Jana Lánská
ŽZ305.01 km00:35:26
1139.5912Lenka M.
ŽZ50Běžící surikaty5.01 km00:34:57
1139.6165Filip Bulušek
MM20Wild Snails5.01 km00:18:58
1139.6593Aneta Matušková
ŽZ40@running_roso5.01 km00:24:51
1139.6785Eva H.
ŽZ40Atletika Benešov5.01 km00:36:16
1139.6862Veronika Spáčilová
ŽZ505.01 km00:33:01
1139.7026Jana Broklová
ŽZ60Skutečská kočka5.01 km00:36:44
1139.7093Simona Šofrová
ŽZ60Nětřa šmarovač5.01 km00:30:45
1139.7195Blanka Vopravilová
ŽZ40Predator Workout Počátky5.01 km00:34:56
1139.7473Michal Štohr
MM50JMFO5.01 km00:27:51
1139.7897Kristýna K.
ŽZ405.01 km00:32:10
1139.7928Pavlínka Poustková
ŽZ405.01 km00:41:49
1139.8018Ivana Vítková
ŽZ305.01 km00:33:03
1139.8127Marie Juklíčková
ŽZ405.01 km00:30:43
1139.8128Marie Juklíčková
ŽZ405.01 km00:30:43
1139.8140Lukáš Roztočil
MM405.01 km00:25:35
1139.8680Veronika Rysková
ŽZ10Rozběháme Strakonice 5.01 km00:39:04
1139.9273Daniela Míková
ŽZ505.01 km00:37:38
1139.10757Petra Kopřivová
ŽZ305.01 km00:24:31
1139.10906Milan Nevěčný
MM50Brno-Lesná5.01 km00:29:58
1275.87Miluše Krumlová
ŽZ405.00 km00:38:59
1140.150Eva Matoušková Loxley
ŽZ50Swim Academy BoRa 5.00 km01:03:58
1140.252Eva Kosařová
ŽZ50Skutečská kočka 5.00 km00:36:39
1140.264Jana Holemá
ŽZ505.00 km00:34:13
1140.349Jana RŮŽIČKOVÁ
ŽZ505.00 km00:34:35
1140.476Zdeňka Vacušková
ŽZ305.00 km00:35:40
1140.642Lucie Reisingerová
ŽZ405.00 km00:34:26
1140.694Kamila Stránská
ŽZ30Rozběháme Česko5.00 km00:41:45
1140.695Daniel Bobek
MM305.00 km00:41:45
1140.1172Vlaďka Benešová
ŽZ405.00 km00:34:54
1140.1451Veronika F.
ŽZ30Běhny z Pětipsů5.00 km00:34:46
1140.1452Kateřina F.
ŽZ30Běhny z Pětipsů5.00 km00:34:47
1140.1851Eliška P.
ŽZ205.00 km00:34:24
1140.2237Romana Stuchlíková
ŽZ40Hodejice5.00 km00:41:34
1140.2333Deniska Ďurková
ŽZ305.00 km00:33:58
1140.2400Dana Voráčová
ŽZ50Prostě běž!5.00 km00:38:19
1140.2409Zuzana W.
ŽZ505.00 km00:33:04
1140.2631Nina R.
ŽZ50Prostě bež5.00 km00:46:47
1140.2762Lucie Šottniková
ŽZ30Benešov5.00 km00:33:36
1140.2779Kateřina P.
ŽZ405.00 km00:36:39
1140.3106Monika Bláhová
ŽZ50A proč ne? 5.00 km00:38:31
1140.2913Tery Bušová
ŽZ165.00 km00:35:02
1140.3186Světluš Ryšánková
ŽZ60Prostě běž !5.00 km00:42:00
1140.3218Mirka Kollertová
ŽZ505.00 km00:35:57
1140.3222Michaela S.
ŽZ305.00 km00:37:04
1140.3223Markéta Sedláková
ŽZ30Pomalu, ale jistě!5.00 km00:38:14
1140.3507Petra Krausová
ŽZ305.00 km00:31:42
1140.3519LYDIE HUMLOVÁ
ŽZ50Prostě běž!5.00 km00:28:05
1140.3611Anna Jurčíková
ŽZ305.00 km00:29:36
1140.3705Tereza Wagnerová
ŽZ505.00 km00:34:32
1140.4236Natálie Čmakalová
ŽZ205.00 km00:30:00
1140.4096Lucie P.
ŽZ305.00 km00:33:45
1140.4312Zuzana Kolářová
ŽZ305.00 km00:32:21
1140.4410Andrea Koukalová
ŽZ40Kangoo Litvínov5.00 km00:32:31
1140.4514Lucie Burgetová
ŽZ405.00 km00:28:08
1140.4688Tereza T.
ŽZ305.00 km00:28:06
1140.4689Martin M.
MM305.00 km00:27:38
1140.4919Markéta Novotná
ŽZ40Šneci v běhu5.00 km00:37:31
1140.4979Alexandr Pavlisen
MM60Drtič Bezděkov5.00 km00:20:32
1140.5235Klára Pešková
ŽZ305.00 km00:32:47
1140.5317Jaroslava W.
ŽZ505.00 km00:32:57
1140.5467Iveta Daňková
ŽZ605.00 km00:36:01
1140.5533Irena Beranova
ŽZ40Prostě běž!5.00 km00:34:25
1140.5735Tereza Josífková
ŽZ305.00 km00:50:59
1140.5747Kristýna S.
ŽZ405.00 km50:00:00
1140.5754Viktorie Anna Stará
ŽZ13Klup sportovního plavání Kladno - Béčko STARS5.00 km00:31:02
1140.5797Alena SLAVÍKOVÁ
ŽZ405.00 km00:26:37
1140.5830Iva Pfeffer
ŽZ50kupahrej.cz5.00 km00:33:14
1140.5831Vladimir Pfeffer
MM40kupahrej.cz5.00 km00:29:29
1140.5836Vlastimil Krpeš
MM605.00 km00:48:40
1140.5837Kamila Koptová
ŽZ505.00 km00:48:19
1140.5891Daniela Šebková
ŽZ405.00 km00:27:48
1140.6373Jan Luzar
MM305.00 km00:27:23
1140.6394Petra K.
ŽZ50Klopýtající běžci5.00 km00:31:35
1140.6416Petr Wünsch
MM40PROadventure5.00 km00:24:45
1140.6587Alena Fridrichova
ŽZ405.00 km00:42:41
1140.6623Tereza Šeinerová
ŽZ305.00 km00:35:03
1140.6624Jana Nováková
ŽZ305.00 km00:34:56
1140.6838Martin Mareš
MM505.00 km00:36:00
1140.6957Stáňa Koščová
ŽZ405.00 km00:28:48
1140.7063Martina Pleslová
ŽZ505.00 km00:38:57
1140.7247Maru Steinerová
ŽZ405.00 km00:28:06
1140.7306Alena Suchá
ŽZ405.00 km00:28:46
1140.7404Lukáš Čermák
MM30Psk olymp praha 5.00 km00:18:55
1140.7408Marian Haris
MM50Nesvady5.00 km00:24:56
1140.7409Jaruška Válková
ŽZ405.00 km00:38:00
1140.7458Adéla M.
ŽZ405.00 km00:28:21
1140.7530Verča Fabiánová
ŽZ305.00 km00:43:18
1140.7632Andrea Marková
ŽZ30Kameňák5.00 km00:39:10
1140.7869Renáta Přikrylová
ŽZ405.00 km00:31:07
1140.8213Veronika Vopičková
ŽZ40Prostě běž!5.00 km00:35:52
1140.8264Lucia .
ŽZ505.00 km00:39:11
1140.8464Martina Sádlová
ŽZ305.00 km00:32:42
1140.8617Pavla Hálová
ŽZ40Zgerby5.00 km00:29:36
1140.8899Ondřej Č Čunát
MM305.00 km00:25:26
1140.9357Jaroslava Hulcová
ŽZ60Prostě běž!5.00 km00:28:57
1140.9691Lenka Ujčíková
ŽZ305.00 km00:31:26
1140.9859Jan Procházka
MM505.00 km00:35:13
1140.10040Klára Petráková
ŽZ40Rozběháme Třeboň 5.00 km00:34:36
1354.8322Lenka Kantorová
ŽZ404.94 km00:29:44
1355.6258Drahomíra Semerádová
ŽZ504.93 km00:34:56
1356.410Alena Ptáčková
ŽZ10Už tam budeeem?! 4.92 km00:34:00
1357.155Jitka Pěkná
ŽZ50Veverky4.90 km00:47:30
1357.3311Iva Dostálová
ŽZ504.90 km00:33:30
1359.3960Jana Huclová
ŽZ40Dubá4.84 km00:31:43
1360.881Eva Ranglová
ŽZ50Prostě běž!4.82 km00:45:47
1360.7260Lucie Blahová
ŽZ404.82 km00:34:31
1362.3856Jitka Slámová
ŽZ40MALAJ4.81 km00:28:50
1363.8490Tobiáš O.
MM204.80 km00:25:07
1364.3340Dagmar Cikánová
ŽZ50Prostě běž4.76 km00:42:21
1364.6686Anna J.
ŽZ304.76 km00:41:46
1366.6708Ivana Geletova
ŽZ30Rozběháme Česko4.73 km00:30:01
1367.978Andrea Hančová
ŽZ304.70 km00:45:42
1367.4028Jana Prášková
ŽZ504.70 km00:43:35
1367.7729Natálie K.
ŽZ16Laufaři lokálního významu4.70 km00:34:42
1370.8634Luděk U.
MM404.68 km00:26:27
1371.6711Iva K.
ŽZ50Šneci v běhu 4.67 km00:39:01
1372.1129Marie Šeriová
ŽZ40Rozběháme Plzeň4.66 km00:42:00
1372.6583Pavel Hanuš
MM60OB Loko Trutnov4.66 km36:22:00
1372.8894Olga Whittaker
ŽZ40Prostě běž!4.66 km00:37:29
1375.1964Daniela Havlíková
ŽZ40Ganys4.63 km00:37:01
1373.4464Martina Chladová
ŽZ304.63 km00:31:15
1377.10564Ondřej Janáč
MM30Rozběháme Brno4.62 km00:23:27
1378.6868Marcela Blechtová
ŽZ50Prostě běž! 4.61 km00:34:29
1379.3754Lenka Plašilová
ŽZ504.60 km00:32:59
1379.4853Petr Tkačuk
MM504.60 km00:31:13
1379.5782Rozálie Dubcová
ŽZ164.60 km00:36:15
1382.6378Hana Zemanová
ŽZ50Josefov4.59 km00:32:13
1383.3721Helena Bulířová
ŽZ50Prostě běž! 4.56 km00:40:32
1383.5315Michal Urbánek
MM40STG Choceň4.56 km00:25:34
1385.148Nikola Kučerová
ŽZ404.54 km00:48:27
1386.3078Dagmar Kovalová
ŽZ50Prostě běž !4.52 km00:35:43
1386.7801Leoš Caudr
MM50NapaBaby4.52 km00:32:35
1388.5725Veronika Hochmanová
ŽZ304.51 km00:33:23
1387.8030Tomáš Böhm
MM60SRŠ-NI PRAHA4.51 km00:31:33
1387.8137Radka Bezděková
ŽZ50Prostě běž!4.51 km00:44:55
1391.5800Patrik Greif
MM404.50 km00:30:00
1392.7594Petr Maleček
MM50Sací Komando Most4.48 km00:30:45
1393.381Irena J.
ŽZ504.47 km00:45:31
1393.5328Jakub Vorlíček
MM16vorlikovci/Jiříkov4.47 km00:24:28
1393.7084Tereza Hořejší
ŽZ304.47 km00:40:21
1396.3948Matyáš Vachta
ŽZ13Rozběháme Písecko4.46 km00:55:52
1397.8012Kateřina Beránková
ŽZ304.43 km00:30:17
1398.4540Tereza Vaníčková
ŽZ40#GLADIATORRACETEAM4.42 km00:31:54
1398.6409Gabriela Kettnerová
ŽZ404.42 km00:33:41
1400.6645Kateřina Crková
ŽZ20Mišák z Vinic 20154.41 km00:30:58
1399.7444Zuzana Roškotová
ŽZ404.41 km00:29:00
1402.4506Kristýna Slabochová
ŽZ304.40 km00:43:25
1403.9475Petr H.
MM40Svišti4.39 km00:33:25
1404.8489Martin O.
MM504.38 km00:27:02
1405.10861Petra Vašutová
ŽZ404.35 km00:32:59
1406.10695Lukáš Básner
MM404.34 km00:26:17
1407.3051Jan Ryšavý
MM50Libochovice4.32 km00:19:13
1407.6209Karolina Hrnčiříková
ŽZ304.32 km00:27:23
1409.2636Kristýna Byrtusová
ŽZ30Šneci v běhu4.31 km00:26:05
1408.7072simona Weissová
ŽZ30Mršiny4.31 km00:35:42
1411.7472Gabriela R.
ŽZ504.30 km00:30:43
1409.8875Eva Bahníková
ŽZ404.30 km00:32:33
1413.3271Alena Palasová
ŽZ404.28 km00:32:10
1410.4438Kateřina H.
ŽZ404.28 km00:33:12
1410.8173Jana H.
ŽZ304.28 km00:32:09
1416.1526Miroslav Zběhlík
MM40Zběhlíčci 4.27 km00:30:05
1411.6553Martin Louček
MM16Judo N62 Kladno4.27 km00:20:37
1411.7456Lucie ŠVIRBELOVÁ
ŽZ404.27 km00:27:17
1419.546Kristýna Šloufová
ŽZ30Chladimir5184.26 km00:27:35
1412.635Alexandra K.
ŽZ404.26 km00:35:43
1421.6735Gabina Větrovcova
ŽZ504.25 km00:31:45
1413.7194Barbora Machová
ŽZ304.25 km00:29:55
1423.2523Petra P.
ŽZ304.24 km00:46:45
1414.3908Jindřiška Kozáková
ŽZ50Total Vital4.24 km00:33:05
1425.5625Lucie Kopecka
ŽZ40Holky4.23 km00:31:24
1426.2100Veronika Kohutová
ŽZ30AVU4.22 km00:24:21
1426.2162Katka Vašková
ŽZ504.22 km00:00:00
1428.3209Irena Nulíčková
ŽZ40Berounské ženy v běhu4.21 km00:47:00
1427.6620Radka D.
ŽZ40Prostě Běž!4.21 km00:30:20
1427.6627Blanka K.
ŽZ404.21 km00:26:42
1427.8769Vít Hendrych
MM304.21 km00:27:10
1432.545Michal Šlouf
MM30Fitness FOCUS Zdemyslice4.19 km00:27:40
1428.5097Jana Novotná
ŽZ60Re-well Kokořín4.19 km00:38:02
1434.210Monika Foltova
ŽZ504.18 km00:24:15
1429.1788Eva Štylová
ŽZ50RUSTY klub4.18 km00:36:49
1429.5936Pavlína Kočovská
ŽZ504.18 km00:29:49
1437.1525Hanka Zběhliková
ŽZ40Zběhlíčci4.17 km00:29:59
1430.3669Viktor Fischer
MM104.17 km00:33:03
1439.6675Anežka K.
ŽZ30JEN TAK4.13 km00:24:44
1440.6053Veronika Rybářová
ŽZ50Pustá Polom4.11 km00:31:34
1441.4840Julie Kuttelwascherová
ŽZ13JuliMa4.10 km00:37:32
1441.6387Milena Míčková
ŽZ40Prostě Běž! Zářivky 20194.10 km00:35:52
1441.10400Klára Zuzčaková
ŽZ40KlarkaZuzi4.10 km00:37:42
1444.3016Anežka Štěpánková
ŽZ30SRTG Praha4.09 km00:35:05
1445.4518Šárka R.
ŽZ404.07 km00:23:07
1446.255Tereza N.
ŽZ304.06 km00:32:55
1447.1192Jitka Hráchová
ŽZ504.05 km00:36:13
1448.6787Dana Gábová
ŽZ604.04 km00:31:59
1449.169Lenka Koutná
ŽZ404.03 km00:29:41
1449.8179Jiří Cendelín
MM404.03 km00:22:24
1449.8451Jiří Biely
MM404.03 km00:33:01
1449.10645Stanislava Bicková
ŽZ40Prostě běž!4.03 km00:34:14
1453.1135Lucie W.
ŽZ404.02 km00:27:38
1450.1864Martina Kopečková
ŽZ504.02 km00:33:18
1450.2853Petra Hlušičková
ŽZ504.02 km00:30:27
1450.3668Rozálie Fischerová
ŽZ134.02 km00:34:15
1450.5391Jana Nováková
ŽZ404.02 km00:26:04
1450.5900Romana Hrachovinová
ŽZ604.02 km00:28:11
1459.3014Lenka Němcová
ŽZ404.01 km00:24:40
1451.4393Silvie B.
ŽZ304.01 km00:32:18
1451.4839Martina Kuttelwascherová
ŽZ50JuliMa4.01 km00:37:32
1451.5720Zdenka Štrauchová
ŽZ50Štrauchovi 4.01 km00:27:08
1463.2722Darina Š.
ŽZ40Šmejkovi4.00 km00:32:15
1452.2871Vladimíra Petríková
ŽZ504.00 km00:00:00
1452.2872Markétka Petríková
ŽZ134.00 km00:00:00
1452.2873Dorotka Šmejkalová
ŽZ134.00 km00:00:00
1452.3204Lenka Švecová
ŽZ404.00 km00:26:39
1452.3667Lucie Fischerová
ŽZ404.00 km00:30:50
1452.3760Věrka Volná
ŽZ504.00 km00:23:51
1452.5402Aneta Mullerova
ŽZ304.00 km00:27:48
1452.5699Pavla Kubínová
ŽZ504.00 km00:24:06
1452.5844Martina Hartlová
ŽZ504.00 km00:24:18
1452.5947Iva U.
ŽZ604.00 km00:26:27
1452.7766Pavla Hochmanová
ŽZ50SK Babice4.00 km00:17:12
1452.8160David Andrle
MM504.00 km00:27:48
1452.8766Iveta K.
ŽZ504.00 km00:42:24
1452.10339Vít Ryšavý
MM304.00 km00:24:34
1452.10605Dita Hrušovská
ŽZ504.00 km00:27:50
1452.10698Věra L.
ŽZ504.00 km00:27:20
1480.2590Veronika Přikrylová
ŽZ40Krásensko3.97 km00:30:19
1481.3211Lenka Dobešová
ŽZ40Berounské ženy v běhu 3.92 km00:44:48
1482.2641Lucie Koudelková
ŽZ30DL Ponorka Pardubice3.86 km00:26:20
1482.7635Lenka Macháčková
ŽZ403.86 km00:28:33
1484.6919Stanislav Kučera
MM403.85 km00:22:14
1485.645Míla Jílková
ŽZ40MJ3.82 km00:24:56
1486.8366Šárka Doleželová
ŽZ603.81 km00:32:01
1487.63Nikola Adámková
ŽZ303.80 km00:26:03
1487.4073Veronika H.
ŽZ303.80 km00:20:07
1489.8165Alžběta V.
ŽZ30Herbalife team3.75 km00:36:15
1490.1718Lucie Kovaříková
ŽZ50Prostě běž!3.74 km00:31:14
1491.2470Eva Ranglová
ŽZ50Prostě běž!3.73 km00:33:46
1492.2752Kateřina Ježková
ŽZ30Kačka 3.71 km00:29:23
1492.3368Štěpánka F.
ŽZ303.71 km00:33:25
1492.6051Anonymní závodník
ŽZ303.71 km00:37:49
1495.5252Petra Veterníková
ŽZ40Pupíčči3.70 km00:24:24
1493.5846Tomáš Nývlt
MM40Nývlťáci3.70 km00:31:07
1493.5847Barbora Nývltová
ŽZ13Nývlťáci3.70 km00:31:07
1498.3182Aneta Salajkova
ŽZ163.69 km00:24:43
1499.3454Michaela Kratochvílová
ŽZ403.64 km00:30:09
1499.6040Martina M.
ŽZ403.64 km00:26:34
1499.6685Šimon Knoška
MM303.64 km00:28:06
1502.3029Vilda Kasper
MM50Prostě běž3.62 km00:26:34
1503.3765Lenka Handlová
ŽZ60Bílinské vosy3.60 km00:36:39
1503.4201Dana Juřičková
ŽZ50Cheb3.60 km00:29:47
1503.5070Nikola Sytařová
ŽZ303.60 km00:27:07
1503.5251Petr Blecha
MM40Pupíčči3.60 km00:24:15
1503.9843Lucie J.
ŽZ403.60 km00:29:25
1508.6317Michal Záhrobský
MM16Rozběháme Plzeň3.58 km00:22:31
1509.4276Lucka Gloserová
ŽZ403.56 km00:27:47
1509.4450Sabina Žigová
ŽZ30Rozběháme Česko3.56 km00:28:02
1511.2444Lucie K.
ŽZ503.51 km00:25:00
1510.4549Zuzana Králová
ŽZ403.51 km00:24:31
1510.7020Petra Loučková
ŽZ13Judo Tj Sokol Buštěhrad3.51 km00:23:00
1514.506Monika Bauerová
ŽZ303.49 km00:25:07
1515.5899Dana Dudkova
ŽZ503.48 km00:23:21
1516.9109Jana Boďová
ŽZ50mamky-lamky3.47 km00:23:27
1517.301Jana Silnoušková
ŽZ163.45 km00:24:46
1518.11155Lenka Chrtková
ŽZ303.41 km00:34:41
1519.2746Lucie Píšová
ŽZ40Prostě běž! 3.40 km00:34:16
1520.9861Ivana Brlková
ŽZ503.36 km00:29:58
1521.1968Alexandra A.
ŽZ303.33 km00:21:42
1522.6008Marie Jenčová
ŽZ50Prostě Běž3.31 km00:29:38
1523.374Petra Gebhartová
ŽZ503.30 km00:24:05
1524.5019Karolína S.
ŽZ133.29 km00:38:55
1525.4357Lucie K.
ŽZ403.26 km00:23:52
1526.5513Lucie Skuhrovcová
ŽZ303.25 km00:26:32
1526.7650Martina Slabova
ŽZ403.25 km00:22:49
1528.5932Kristýna S.
ŽZ303.24 km00:23:52
1529.10491Hana Š.
ŽZ403.23 km00:30:44
1530.3241Michaela Gráfová
ŽZ40Sportisimo Hvězdy3.22 km00:20:30
1531.4258Miroslav Ř.
MM50SRTG Podluží3.21 km00:24:49
1532.5804Martina K.
ŽZ303.20 km00:22:07
1533.8833Nikola Krupičková
ŽZ303.18 km00:22:38
1534.1292Hana Č.
ŽZ40HR Girls3.17 km00:25:45
1534.1499Miroslav Kalivoda
MM40:-)3.17 km00:16:59
1536.5517Tomáš Zajíc
MM103.16 km00:23:58
1537.2145Jana Havelková
ŽZ503.15 km00:34:47
1537.6641Tereza Filipová
ŽZ303.15 km00:20:38
1539.4112Zuzana Z.
ŽZ40Zuzazajda3.13 km00:24:10
1540.3837Klára Bránská
ŽZ303.12 km00:26:07
1541.2437Bohumila Bencsová
ŽZ40Pomáháme pohybem3.11 km00:23:50
1541.8650Alžbeta J.
ŽZ303.11 km00:21:09
1541.9362Tereza P.
ŽZ403.11 km00:23:57
1541.9864Vendula Žáková
ŽZ403.11 km00:25:28
1545.5521Hana Valešová
ŽZ40Prostě běž!3.10 km00:21:47
1546.2175Monika Slavíčková
ŽZ40Rozběháme Česko3.08 km00:24:26
1547.7417Vladimíra Jaklová
ŽZ40Rozběháme Kamenici3.07 km00:20:07
1548.1566Barbora Bubeníková
ŽZ30TJ Orel3.06 km00:16:40
1548.7429Emil Kykloš
MM40ZZS JMK3.06 km00:19:36
1550.278Kateřina Chlupová
ŽZ503.04 km00:25:00
1549.2071Milada Tesařová
ŽZ50Velká Bíteš3.04 km00:27:33
1549.2851Věra Otevřelová a Elvis
ŽZ503.04 km00:19:59
1553.4153Kristýna Chytilová
ŽZ403.03 km00:18:55
1554.540Efka Svobodová
ŽZ40Prosecco TIME3.02 km00:21:03
1554.745Radek Holub
MM40Prostě běž! 3.02 km00:18:30
1554.3313Eliška Dostálová
ŽZ203.02 km00:23:26
1554.5731Zdena V.
ŽZ403.02 km00:19:57
1554.7566Václav Čekan
MM30Vyběhej se3.02 km00:13:46
1554.11057Zdeňka Kohoutová
ŽZ50KSP Kladno - Béčko STARS (příznivci)3.02 km00:22:45
1560.1641Patrik Ptáček
MM7 Birds3.01 km00:21:58
1555.3015Tomáš Němec
MM403.01 km00:18:10
1555.5404Kristýna Tolarová
ŽZ303.01 km00:19:00
1555.6235Olga K.
ŽZ503.01 km00:20:04
1555.6662Radka Konečná
ŽZ403.01 km00:15:41
1565.243Nikola Jahůdková
ŽZ30Ústí nad Labem3.00 km00:20:26
1556.870Petra Abíková
ŽZ503.00 km00:20:41
1556.898Kateřina Vlková
ŽZ303.00 km00:56:23
1556.1267Adéla Michalčáková
ŽZ203.00 km00:24:13
1556.2192Markéta Jandova
ŽZ40Praha3.00 km00:22:12
1556.2290Adéla Kučová
ŽZ303.00 km00:15:00
1556.2291Jaroslav Volák
MM303.00 km00:15:00
1556.3050Marie Prokopiusová
ŽZ403.00 km00:23:28
1556.3577Jana Hrbková
ŽZ503.00 km00:19:14
1556.4440Jaroslav Nosek
MM403.00 km00:19:52
1556.5508Jana Míšová
ŽZ403.00 km00:22:10
1556.5567Ondřej Míša
MM503.00 km00:22:45
1556.5718Dadunka M.
ŽZ403.00 km00:27:36
1556.6333Stanislava Záhrobská
ŽZ40Rozběháme Plzeň3.00 km00:20:07
1556.6980Lucie Peterková
ŽZ303.00 km00:16:03
1556.6982Kateřina Peterková
ŽZ303.00 km00:17:26
1556.7825Martina Šalplachtová
ŽZ303.00 km00:20:43
1556.8260Lenka Petruželková
ŽZ30Tygřice z vesnice3.00 km00:22:23
1556.8262Hana Petruželková
ŽZ30Tygřice z vesnice3.00 km00:18:54
1556.10499Petra Novotná
ŽZ403.00 km00:19:35
1585.1489Kristýna Vlčková
ŽZ302.98 km00:19:35
1586.3817Monika R.
ŽZ402.96 km00:27:51
1587.4402Lenka Hošková
ŽZ302.92 km00:26:33
1588.3860Lenka Valentová
ŽZ402.90 km00:18:35
1589.73Tomáš Klouda
MM40Bosch Diesel Jihlava2.89 km00:11:55
1590.5327Zuzana Vorlíčková
ŽZ40vorlikovci/Jiříkov2.86 km00:19:39
1591.3554Kateřina Roudná
ŽZ40Prostě běž!2.83 km00:21:11
1592.3006Michal Částečka
MM302.82 km00:15:53
1593.5326Jiří Vorlíček
MM40vorlikovci/ Jiříkov2.81 km00:19:50
1593.6187Karolína K.
ŽZ30Danny Team2.81 km00:21:09
1595.11154Tomáš Tuček
MM302.80 km00:18:57
1596.3030Magdalena Česneková
ŽZ50Sokol Veltěž2.77 km00:26:52
1596.7839Karolína F.
ŽZ302.77 km00:20:45
1598.5091Vendula K.
ŽZ302.72 km00:22:44
1599.767Tereza Stará
ŽZ40Samochodky2.67 km00:23:36
1599.6768Tereza Vítková
ŽZ20Prostě běž!2.67 km00:18:44
1601.9862Vendula Žáková
ŽZ402.66 km00:19:44
1602.7894Marie Honelová
ŽZ402.64 km00:18:33
1603.2146Martin Frank
MM16SK Petřín Plzeň2.63 km00:15:10
1604.3508Pavla Maturová
ŽZ30Běhej dokud můžeš2.62 km00:21:09
1604.7309Eva Kühnová
ŽZ402.62 km00:15:41
1606.8286Filip Jurčík
MM10Újezdecké tryskomyšky2.61 km00:18:41
1605.9349Lukáš Josefík
MM10Ujezdecké tryskomysky2.61 km00:18:41
1605.9504Nela Čičalová
ŽZ10Újezdecké tryskomyšky2.61 km00:18:41
1609.11000Samuel H.
MM132.59 km00:17:04
1610.3300Klára G.
ŽZ30Pilné včelky2.57 km00:20:33
1610.8465Milan Dufek
MM50BK Lánice2.57 km00:16:52
1612.7545Michaela Vohlidalova
ŽZ50Obříství2.56 km00:23:41
1613.4467Vojta Vavřina
MM40Dynamo Pardubice2.55 km00:19:22
1614.3423Bohumila Hajduchová
ŽZ502.53 km00:17:58
1614.3441Bohdana Hajduchová
ŽZ502.53 km00:17:58
1614.7918Kateřina Kocová
ŽZ202.53 km00:00:00
1617.4817Petra Kulasová
ŽZ302.52 km00:20:58
1615.5856Lucie Adámková
ŽZ402.52 km00:21:02
1619.697Štěpánka Manová
ŽZ162.51 km00:22:22
1616.3292Lucie S.
ŽZ402.51 km00:22:53
1616.3343Jana Sornasová
ŽZ50Rozběháme Plzeň 2.51 km00:16:53
1622.1505Petra V.
ŽZ502.50 km00:17:57
1617.3301Vojtěch N.
MM30Pilné včelky2.50 km00:22:33
1624.6399Petra Klašková
ŽZ40Slušovice2.49 km00:33:00
1618.8487Markéta O.
ŽZ502.49 km00:23:32
1626.2370Kateřina Majnerová
ŽZ502.44 km00:19:11
1627.8261Oliver Š.
MM7Újezdecké tryskomyšky2.41 km00:14:52
1628.4661David Skála
MM30FiaSka2.40 km00:13:18
1628.5471Michal Vávra
MM402.40 km00:15:12
1630.9988Tomáš D.
MM402.35 km00:14:30
1631.7772Martina F.
ŽZ40Prostě běž!2.33 km00:19:05
1632.2372Dagmar Urbanová
ŽZ602.30 km00:00:00
1633.11170Martin Tkáč
MM40Total Vital2.29 km00:12:39
1634.4267Petra Ř.
ŽZ502.28 km00:17:22
1634.7964Terezie S.
ŽZ30POPOběhy2.28 km00:18:09
1636.6781Ivana Gábová
ŽZ302.26 km00:18:11
1635.9390Eva M.
ŽZ502.26 km56:51:00
1635.9537Martina V.
ŽZ402.26 km00:15:10
1639.4259Jiří Ř.
MM20SRTG Podluží2.25 km00:16:54
1636.8800Adéla Le Van
ŽZ30bellisky.cz2.25 km00:15:18
1641.3137Michaela Kosíková
ŽZ16Orel Domanín2.23 km00:12:37
1637.6541Michaela Fialová
ŽZ402.23 km00:42:22
1643.7845Veronika Koucká
ŽZ302.20 km00:18:09
1644.1531Vladimír Sládek
MM40Stg Strupčice2.18 km00:09:51
1644.2492Pavla Marková
ŽZ30STG Tábor2.18 km00:19:53
1646.4389Luboš H.
MM30Rozběháme Česko2.15 km00:13:27
1645.5393Daniela Nikodémová
ŽZ302.15 km00:17:38
1648.6559Petra Hejtmánková
ŽZ50Hejtmoška2.14 km00:17:39
1649.2342Monika B.
ŽZ302.12 km00:19:01
1650.5071Tereza Š.
ŽZ30Rozběháme Roudnici 2.10 km00:13:31
1650.6802Andrea Pritchard
ŽZ502.10 km00:21:15
1652.6869Ivana Novotná
ŽZ402.08 km00:15:53
1653.6408Hana Rajchartova
ŽZ40Prostě běž! 2.07 km00:18:47
1654.7511Kateřina Vildmanová
ŽZ40Rybničná 2.06 km00:19:10
1655.5329Michal Vorlíček
MM13vorlikovci/Jiříkov2.05 km00:14:52
1656.7606Jana Křeménková
ŽZ50KK Adamov2.04 km00:19:01
1657.654Martina M.
ŽZ60Šneci v běhu2.03 km00:27:39
1657.2101Barbora Kohutová
ŽZ16AVU2.03 km00:13:58
1657.2283Kateřina Jungová
ŽZ202.03 km00:15:56
1657.2572Sebastian Richtárech
MM30SKC2.03 km00:10:37
1657.3505Monika Cihelková
ŽZ302.03 km00:14:15
1657.10386Vera D.
ŽZ502.03 km00:14:29
1663.5736Michaela Josífková
ŽZ502.02 km00:28:24
1658.6056Pavel Rybář
MM50Pustá Polom2.02 km00:17:20
1658.6368Anonymní závodník
ŽZ402.02 km00:13:08
1658.9607Veronika Sládková
ŽZ302.02 km00:16:44
1667.1081Marek S.
MM40Hannibal2.01 km00:12:42
1659.1521Vladimíra Podráská
ŽZ502.01 km00:17:10
1659.6260Tereza Záhrobská
ŽZ13Rozběháme Plzeň2.01 km00:14:07
1659.7180Lenka Švábová
ŽZ40JUDO Stod2.01 km00:16:00
1659.8007Luba Kovácsová
ŽZ50CESA2.01 km00:17:50
1659.9563Barbora L.
ŽZ402.01 km00:14:49
1673.129Tereza Dubcová
ŽZ30Rozběháme Mělník2.00 km00:28:22
1660.1417Eliška K.
ŽZ402.00 km00:13:28
1660.984Jana Hrubá
ŽZ30Rychlonožky2.00 km00:22:29
1660.991Jana Klímová
ŽZ602.00 km00:15:36
1660.1065Veronika Gibalová
ŽZ30Stg Mělník 2.00 km00:16:23
1660.1867Zdeňka Holečková
ŽZ50Běh pro lepší život2.00 km00:10:26
1660.2001Lucie Fraňková
ŽZ302.00 km00:12:21
1660.2407Oldřich Palas
MM40SKC2.00 km00:11:08
1660.3157Jana N.
ŽZ502.00 km00:13:58
1660.3363Tereza Malíková
ŽZ162.00 km00:14:08
1660.3612Terezie Ferancovicová
ŽZ30Narysov2.00 km00:12:36
1660.4138Květoslava Prokopiusová
ŽZ60+2.00 km00:22:42
1660.4589Barbora Kampošová
ŽZ302.00 km00:13:18
1660.5838Martina Provazníková
ŽZ402.00 km00:14:19
1660.6300Miriam Musilová
ŽZ40Prostě běž! 2.00 km00:13:17
1660.7672Iva Neprašová
ŽZ402.00 km00:15:37
1660.8741Alena Stiskalová
ŽZ402.00 km00:19:56
1660.9865Jan Lečbych
MM10Újezdecké tryskomyši2.00 km00:00:00
1660.10747Jitka K.
ŽZ30Krytka club2.00 km00:16:11
1692.2632Eva Bystrzycká
ŽZ30Šneci v běhu1.95 km00:14:31
1693.824Nikola Kochaníčková
ŽZ301.89 km00:12:00
1694.9115Kamila N.
ŽZ50Brno - Lesná1.80 km00:12:03
1695.1595Jiří Láhner
MM40Gargen Gym1.79 km00:11:19
1696.4417Simona Jandová
ŽZ301.75 km00:17:54
1697.5154Martin P.
MM40Zdravá Výživa1.72 km00:08:21
1698.2050Pavlína Zahořová
ŽZ201.67 km00:13:00
1699.3069Eva Hotařová
ŽZ401.64 km00:13:32
1699.3070David Tříska
MM131.64 km00:13:32
1699.3071Radim Štosek
MM71.64 km00:13:32
1702.1316Terka M.
ŽZ13Rozběháme Mělník1.61 km00:08:03
1703.5710Martina Jonášová
ŽZ401.57 km00:10:21
1703.9969Lenka K.
ŽZ401.57 km00:00:00
1705.6717Martin K.
MM501.56 km00:06:30
1704.8550Veronika Ryšánková
ŽZ401.56 km00:14:01
1707.2753Štěpán Derka
MM7AHA Vyškov1.53 km00:07:19
1705.2754Eliška Derková
ŽZ13AHA Vyškov1.53 km00:07:19
1709.4441Lenka Němcová
ŽZ401.52 km00:08:47
1706.7625Lucie Dubová
ŽZ301.52 km00:12:54
1711.7535Barbora Bušinová
ŽZ201.36 km00:08:56
1712.7598Anonymní závodník
ŽZ401.34 km00:11:28
1713.6917Klára Měřinská
ŽZ13Křupky 1.32 km00:11:22
1714.4260Petra Ř.
ŽZ501.18 km00:08:45
1715.6591Michal Ševčík
MM40Roudnice nad Labem1.17 km00:08:07
1716.64Dagmar Jirkovská
ŽZ501.14 km00:15:55
1717.4140Veronika Lednická
ŽZ20Rozběháme Rokycany1.13 km00:11:42
1717.6057Lukáš Rybář
MM13Pustá Polom 1.13 km00:08:47
1719.5523Karolína Valešová
ŽZ101.09 km00:07:51
1720.863Valérie Rykalová
ŽZ131.08 km00:08:38
1720.9384Laura Jahodová
ŽZ7Újezdecké tryskomyšky1.08 km00:09:14
1720.9393Natálie Bachůrková
ŽZ7Újezdecké tryškomyšky1.08 km00:00:00
1720.9394Vanessa Hatoňová
ŽZ10Újezdecké tryskomyšky1.08 km00:00:00
1720.10426Julie L.
ŽZ7Ujezdecké tryskomšky1.08 km00:09:14
1725.5522Lukáš Valeš
MM131.05 km00:07:03
1721.6429Sylvie Kučerová
ŽZ401.05 km00:07:46
1721.6976Kateřina Popová
ŽZ20TOM KČT Kralupy1.05 km00:06:29
1728.938Martin Černošek
MM301.03 km00:05:02
1729.763Daniela Mahďáková
ŽZ301.02 km00:08:04
1729.2113Kristýna D.
ŽZ50Loučenské kočky1.02 km00:09:42
1729.3023Roman Štefek
MM301.02 km00:06:07
1729.6867Šárka Jandová
ŽZ301.02 km00:11:46
1729.6906Petra Měřinská
ŽZ40Křupky 1.02 km00:06:52
1734.1549Jana Váchová
ŽZ601.01 km00:12:23
1730.3364Diana Petránková
ŽZ401.01 km00:12:27
1730.4573Michaela M.
ŽZ30Šneci v běhu1.01 km00:05:56
1730.6705Terezie Němcová
ŽZ30KAMENI1.01 km00:14:58
1730.6895Tomáš Křivda
MM13Křupani1.01 km00:07:03
1730.7094Lucie Šofrová
ŽZ40Nětřa šmarovač1.01 km00:06:23
1730.9654Nikola Josefíková
ŽZ10Újezdecké tryskomyšky1.01 km00:08:14
1741.2301Dana Sýkorová
ŽZ501.00 km00:15:00
1731.2539Kateřina B.
ŽZ401.00 km00:09:42
1731.2618David Foltyn
MM50Vikinka 1.00 km00:16:54
1731.2816Bohumila Krejčíková
ŽZ50AHA Vyškov1.00 km00:07:47
1731.4044Daniel Dlouhý
MM10Dubáčci1.00 km00:03:38
1731.6543Sofie Čipovski
ŽZ7Vyškovská Střela 1.00 km00:09:09
1731.6590Petra Chabadová
ŽZ50Roudnice nad Labem1.00 km00:05:38
1731.6704Marie Němcová
ŽZ30KAMENI1.00 km00:08:44
1731.6931Anička Dlouhá
ŽZ16Dubáčci1.00 km00:03:50
1731.7356Terezka Čechová
ŽZ71.00 km00:09:54
1731.9146Lucie Hrstková
ŽZ30Šneci v běhu1.00 km00:05:00
1731.9247Jakub Míša
MM131.00 km00:08:03