Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.4471Michal HolubMM60Praha 643.00 km04:49:25
2.3237Irena ZelenáŽZ50OREL Moravské Budějovice42.67 km05:25:57
3.3732Pavel StudenyMM60Somich42.65 km05:43:09
4.1399Ála ŘezníčkováŽZ50Dino42.21 km03:25:13
5.4353Jan ŠírekMM4035.80 km03:56:39
6.5950Tomáš KůrkaMM40Rohde & Schwarz runners34.09 km03:44:59
7.7414Jana GříbkováŽZ5031.01 km03:25:31
8.3327Roman VidnerMM50Vánočky 30.18 km02:55:22
9.8048Honza L.MM40TJ Liga 100 Olomouc30.12 km02:58:05
10.9330Veronika KratochvílováŽZ30Lemra Team30.11 km03:17:24
11.9339Petr HoraMM50Lemra Team30.08 km03:16:51
12.6086Martin HoškoMM40Varnsdorf30.01 km02:35:41
13.6928Lukas Novák MM3027.02 km02:10:30
14.6312Katarína Toběrná ŽZ4027.00 km03:18:50
15.2239Petr PazourekMM4026.00 km02:32:14
16.6920Josef VrbkaMM4025.53 km03:25:49
17.5552Miloslav Křížek MM60Runners Musķeteers 25.14 km02:30:51
18.341Jana PickováŽZ50Benešovský běžecký klub25.10 km02:55:18
19.3656Irena RichtrmocováŽZ40Gladiators25.02 km02:40:58
20.5303Petr JičínskýMM50Orel Moravské Budějovice25.01 km02:17:08
21.1457Darek BuchálekMM40Run Magazine Team24.61 km01:58:42
22.9174Radka A.ŽZ6024.60 km02:52:00
23.4014Radka Filingerová ŽZ5024.40 km03:03:19
24.6799Aleš GregorMM5024.08 km02:29:59
25.6424Blanka Lochmanová ŽZ50Lochnessky24.06 km02:25:05
26.4155Marek ZumbardaMM50Zumbarda team23.82 km02:17:06
27.7932Marta TesařováŽZ50Tesaříci vytrvalí23.67 km02:21:23
28.6444Marcela Lhotáková ŽZ40T. J. Sokol Žebrák 23.57 km02:37:30
29.932Jana K.ŽZ5023.12 km03:21:04
30.2943Rudolf PadoMM60Liptovský Mikuláš22.97 km03:18:13
31.1785Pavel ŠtylMM50RUSTY klub22.80 km02:17:11
32.1178Martina LyčkováŽZ50Predator Race Opava22.56 km02:19:55
33.1165Tomáš TillMM50Predator Race Opava22.44 km02:19:45
34.9676Luboš H.MM50HerbsticiRun22.32 km01:48:03
35.1241Marie KunstátováŽZ50Šneci v běhu 22.30 km02:25:43
36.1878Petra ŠmerákováŽZ50Hopman Team Žatec22.22 km02:13:24
36.5524Tomáš RampírMM40Mattoni free run Jihlava22.22 km02:23:03
38.7890Romana HrdličkováŽZ50Rozběháme Hořovicko22.15 km02:38:49
39.730Michal K.MM4022.03 km02:14:07
40.3256Aneta JanoušováŽZ40Hejlov22.00 km02:15:33
41.3484Pavel švejdaMM5021.92 km02:31:49
42.7658Pavel TesařMM60Tesaříci vytrvalí21.76 km02:03:50
43.4938Milan Cibík MM6021.60 km00:00:00
44.7690Hana HaláškováŽZ30D.R.S.21.46 km01:56:55
45.9117Tomáš BrabecMM40Sixwell MX21.42 km01:49:53
46.5791Markéta PavlitováŽZ50Žerotín 21.40 km02:31:31
47.6911František MachůMM4021.36 km01:46:28
48.4850Pavlína NepovímováŽZ50GP Kolín21.34 km02:14:33
49.174Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu21.30 km02:15:09
49.4609Jiří NepožitekMM3021.30 km01:42:36
51.5081Marek LapáčekMM5021.29 km05:25:08
52.5197Zdeněk KocoMM60Runners Musketeers21.21 km01:51:13
53.1038Jana OlšováŽZ50Šneci v běhu21.20 km02:46:21
54.5483Milan ČervenkaMM60TJ Dynamo Pardubice21.17 km02:13:12
55.137Josef ČernýMM50Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov21.15 km01:55:22
55.3640Kamila MazánkováŽZ4021.15 km01:59:21
55.5123Miroslav ChladMM50Rozběhnito.cz - Cheb21.15 km02:16:41
58.4538Marie JellušováŽZ4021.13 km02:11:57
59.6797Jirka HrubešMM5021.12 km02:23:28
60.6349Monika KrejčováŽZ50Prostě běž! 21.11 km02:11:00
60.7864Jan PojslMM50Dobeváci21.11 km01:48:01
62.221Šárka Štruncová ŽZ50Rozběháme Plzeň21.10 km01:51:22
61.5824Eduard FreyMM60+KČT Kralupy21.10 km02:09:02
61.7676Jiří ŠvorcMM40Ještětice21.10 km02:13:53
65.7675Jan PetrMM20Ještětice21.09 km02:05:03
66.7482Markéta HrušovskáŽZ5021.04 km02:31:13
66.10464Erik RichterMM40Pij kuř a běhej21.04 km01:56:54
68.4768Petra ŠevčíkováŽZ30Sušice 20.96 km02:16:36
69.7489Tomáš DrobníkMM60Jablonecké mattonky 20.79 km02:32:14
70.696Eva Horynová ŽZ60Mýtina 20.69 km02:26:37
71.7767Barbora GortovaŽZ13Klub sportovniho plavani Kladno - Cecko STARS20.32 km04:48:20
72.10848Lubomír KovářMM50OZZY Brno20.30 km01:52:23
73.7761Terezia GortovaŽZ16Klub sportovniho plavani Kladno - Becko STARS20.23 km04:46:46
74.4562Petr StarýMM40Starochovi20.21 km01:39:38
75.2645Milan PřikrylMM50Šneci v běhu20.10 km01:52:37
76.2452Gabriel HorákMM4020.07 km02:06:49
77.6892Marek HoškoMM30Šumperk20.04 km01:36:07
78.2018Monika PribylŽZ50Running & Fitness Team Macho20.00 km02:13:00
78.2453Vendula ČernovskáŽZ4020.00 km02:03:21
78.4082Irena BendováŽZ5020.00 km02:57:39
78.4682Marcela BuřičováŽZ50GP Kolín20.00 km02:03:19
78.6350Jan KacířMM4020.00 km01:51:38
78.6397Romana HartmanováŽZ60SRTG Kolín20.00 km02:03:48
84.181Katka VysloužilováŽZ60RMT19.74 km02:10:04
85.11139Ivo MikaMM60Brno19.56 km01:47:53
86.8556Richard VaverkaMM50Doběhnout a přežít19.14 km01:51:20
87.2179Jitka BastlováŽZ50Rozběháme Česko19.13 km02:22:40
87.7135Věra ZáhorováŽZ4019.13 km02:04:54
89.5874Karel MarhounMM4019.12 km02:02:57
90.6890Lucie NovotnáŽZ4019.08 km02:04:00
91.777Lucie BosákováŽZ40Šneci v běhu19.04 km02:05:27
92.4017Vojtěch OplMM30Plánice19.01 km01:40:07
92.6403Pavel GerhátMM40#gladiatorraceteam19.01 km01:44:00
94.1362Eliška Lexmaulová ŽZ2018.80 km02:11:53
95.1614Dita GrombiříkováŽZ6018.70 km02:05:23
96.6845Michala SobotkováŽZ3018.59 km02:00:11
97.6809Víťa DrtinováŽZ60+Run Magazin Team18.52 km02:31:17
98.7873Petr JandaMM40PKO18.40 km02:00:00
99.6512Jakub SládekMM3018.36 km01:41:42
100.2542Tomáš Provinský MM60Prostě běž! 18.22 km01:49:29
100.7215Dalibor MoravecMM4018.22 km01:46:02
102.8476Radim BoháčMM5018.05 km01:44:38
103.4329Martina KrálováŽZ50Stg Postřelmov18.03 km02:04:57
104.3471Dagmar PřikrylovâŽZ5018.01 km02:01:45
105.7910Jan RosenMM50KB, Libenstievangelici18.00 km01:30:22
106.10986Ivo GotzmannMM40Vidovický sprinter17.94 km01:55:31
107.5270Pavel ŠtětkaMM60Dobětický expres17.85 km01:45:30
108.5028Petra H.ŽZ5017.79 km01:43:04
109.5271Martina ŠtětkováŽZ60Dobětický expres17.75 km01:47:28
110.4996Barbora PáleníkováŽZ3017.70 km01:38:15
111.1572Tereza UngrováŽZ2017.52 km01:52:29
112.4108Radek PlatošMM50Run Magazine Team17.49 km02:00:02
113.8569Karel F.MM60Bastáci17.40 km02:34:00
114.4825Petr MalečekMM50Praha 817.34 km01:31:55
115.259Pavlína B.ŽZ30Nový Jičín17.22 km01:38:14
116.5020Alena Skořepová PospíšilováŽZ40Olympia Spartan Training KH17.18 km01:52:56
117.2771Anita VeseláŽZ60SDH Chloumek17.07 km01:52:54
117.3636Alexandra JanošováŽZ50Prostě běž!17.07 km01:53:02
119.411Jana PtáčkováŽZ40Už tam budeeem?! 17.00 km02:22:49
118.3503Jan KlausMM3017.00 km01:28:05
121.7717Radka B.ŽZ5016.92 km01:25:46
122.5799Pavel KosařMM40RUN magazine team16.91 km01:25:00
123.5719Libor ŠtrauchMM50Štrauchovi16.78 km01:37:40
124.2496Jan MartofMM60Brno Bikers Band16.74 km01:40:58
124.4736Pavla Hendrych JírováŽZ40Rozběháme Nepomuk16.74 km01:57:16
126.4915Renata ChytráŽZ4016.70 km01:42:23
127.4823Stanislav KouklíkMM60Benešovský běžecký klub16.50 km01:32:44
128.533Jaroslava LupačováŽZ5016.43 km01:47:37
129.6500Eliska T.ŽZ50Run magazine team16.38 km01:35:05
130.10142Klára DrbalováŽZ40MannyPenny parťačky16.33 km01:54:58
131.6668Verunka StaráŽZ30Starochovi16.29 km01:39:19
132.1128Štěpánka MartanováŽZ40Rozběháme Česko16.27 km01:26:35
133.5707Olie F.ŽZ5016.25 km01:34:35
134.5599Roman ŠiškaMM60dalkovepochodykromeriz16.16 km01:18:23
134.6037Zuzana Valachovičová ŽZ5016.16 km01:31:46
134.6230Václav BurdaMM50Šneci v běhu16.16 km01:27:24
137.6550Martin LoučekMM40Judo Tj Sokol Buštěhrad16.08 km01:33:30
138.4264Hana M.ŽZ4016.06 km01:20:44
139.1640Eva JindrováŽZ4016.02 km01:38:52
140.987Jakub WnukMM4016.01 km01:37:32
141.9429Lenka SatkováŽZ60ABC Bike Team15.94 km02:06:37
142.5310Petr Martinec MM50Veselá 15.79 km01:30:40
143.2481Jiří BočekMM40Běžci Chomutov, Šneci v běhu15.70 km01:57:09
144.3153Tomáš LesňákMM40Klub sportovního plavání Kladno - Béčko STARS15.65 km01:13:20
145.5369Zuzana NavrátilováŽZ40Prostě běž15.62 km01:46:19
146.3592Andrea VystavělováŽZ3015.61 km01:17:39
147.3063Tomáš HanáčekMM50Maratonci Kladná Žilín15.59 km01:14:35
147.7139Simona Ž.ŽZ20Běhej s úsměvem15.59 km01:50:07
149.4376Honza AdámekMM40RUN Magazine Team15.58 km01:06:02
150.1675Tereza HlockáŽZ20Kolín15.57 km01:32:26
151.9494Gábor G.MM6015.55 km01:29:49
152.3405Hana SkůrováŽZ60Krušnohorci15.54 km01:40:44
153.2425Marcela V.ŽZ5015.46 km01:26:27
154.1150Eva PokornáŽZ5015.40 km01:42:34
155.5692Štefan KandaMM4015.20 km00:00:00
156.7231Lada J.ŽZ501club Brno15.19 km01:23:00
156.7255Jana KaválkováŽZ50Aces Karlovy Vary15.19 km01:43:47
158.9415Štěpán VondrášekMM40#tymdejvid15.17 km01:14:06
159.1166Martin NenadálMM40Lázně Bohdaneč15.16 km01:10:19
159.2080Monika S.ŽZ5015.16 km01:28:04
161.7162Václava SucháŽZ5015.15 km01:31:42
162.5257Lenka FilipováŽZ50Rozběháme Plzeň15.11 km01:23:01
162.5399Šárka StejskalováŽZ5015.11 km01:50:59
164.5446Jiří VopatMM5015.09 km01:37:06
165.7689Martin JežekMM6015.08 km02:03:24
166.1336Olga Maturová ŽZ40Raspenava 15.03 km02:05:29
167.875Jiří VrátilMM50Děčín15.02 km01:42:15
168.6762Jana Hrickova ŽZ4015.01 km01:34:25
169.2381Zuzana VítkováŽZ60Rozběháme Most15.00 km01:31:15
169.3818Ála K.ŽZ5015.00 km01:41:25
169.3925Lenka J.ŽZ6015.00 km01:53:05
169.4361Luboš DrbalMM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou15.00 km01:22:18
169.6377Lenka J.ŽZ6015.00 km01:53:05
169.7393Petra MaršálkováŽZ50Carpe diem15.00 km02:12:02
169.7849Martina StorzerováŽZ4015.00 km01:38:25
169.7867David FerencMM50Běžci s.r.o.15.00 km00:00:00
169.7915Petra CibereováŽZ5015.00 km01:31:16
178.8058Karel KrumhanzlMM40Rozběhneme Rakovník14.91 km01:25:02
179.2902Jana D.ŽZ30Rozběhame Svratku14.87 km01:10:07
180.97Veronika MendlováŽZ30Šneci v běhu14.64 km01:35:18
181.4433Eliška HavlínováŽZ3014.63 km01:44:13
182.7735Josef NováčekMM60+SDH Čučice14.51 km01:26:06
183.3972Michal SteinerMM50Run Magazine Team14.46 km01:30:52
184.6659Ondřej VáchalMM30Mílaři Domažlice14.36 km01:10:51
185.5110Linda BrožováŽZ40Prostě běž!14.33 km01:41:26
186.3357Miroslav KočovskýMM50TJ Sokol Senohraby14.31 km01:22:41
187.8976Lenka TopinkováŽZ5014.24 km01:26:44
188.3022Ivana ToufarováŽZ50Rozběháme Soběslav14.18 km01:43:28
188.4847Petra Holatová ŽZ40Mattoni FreeRun Liberec 14.18 km01:36:36
190.9655Zuzana NečasováŽZ30VK Slavia Praha14.17 km01:20:10
191.6706Martina Dostalova ŽZ4014.09 km01:44:22
192.7793Oldřich Bouda MM40Rozběháme Klatovy 14.08 km01:30:37
193.2095Petr JúnMM50Sdh Hluboké14.01 km01:22:44
193.5132Mikuláš UrgelaMM4014.01 km01:09:12
193.5870Lenka KloboucnikovaŽZ5014.01 km01:23:33
196.4625Pavel BlažejMM5014.00 km01:28:11
194.8661Václav ErbenMM60Karlovy Vary14.00 km01:39:12
198.4420Pavla Písařovicová ŽZ4013.99 km01:51:20
199.4343Dominik DiňaMM30Dobřejovice13.98 km01:14:30
200.9177Jan CerhaMM3013.93 km01:19:17
201.3401Monika LidmilováŽZ50Rozběháme Beroun13.60 km01:20:55
202.5835Irena AntošováŽZ5013.45 km01:34:40
203.4952Vera NovakovaŽZ5013.42 km01:24:00
204.7934Zuzana K.ŽZ4013.41 km01:12:13
205.6967Milada HoudkováŽZ50Rozběháme Roudnici 13.33 km01:44:00
206.7520Roman Kubát MM50SMSM13.31 km01:23:09
207.5696Olga KalašováŽZ5013.25 km01:47:05
208.5060Vlastimil S.MM30Plzeň13.22 km01:27:56
209.7794Ilja KnéslMM5013.06 km01:13:53
210.2135Michaela GraběcováŽZ40Šneci v běhu13.04 km01:33:00
211.3512Aneta Petříková ReizigováŽZ30SK Centrum bojových sportů ČB13.01 km01:27:18
211.7914Filip DlouhýMM40Hopsající Hou13.01 km01:28:50
213.4072Lucie Kůrová ŽZ4013.00 km01:25:17
212.4253Marek DostálMM60Hobíci Jeseník13.00 km01:28:59
215.4977Petra NovákováŽZ40Vochoběžky12.98 km01:20:00
216.3286Martina BarošováŽZ50Nový Jičín12.90 km01:39:29
217.1777Kamila HoldovaŽZ40Šneci v běhu12.81 km01:41:17
218.7402Veronika K.ŽZ4012.79 km01:23:03
219.2586Ladislava FajfrlíkováŽZ60SKH Racing12.64 km01:54:26
220.7791Josef PeteraMM3012.60 km01:10:27
220.8151Gabriela Machů ŽZ4012.60 km01:19:00
222.8532Michal KubištaMM30Šmídláci12.56 km01:01:56
223.7104Lukáš JeremiasMM40A1212.55 km01:07:45
224.5272Anna ŠtětkováŽZ30Dobětický expres12.53 km01:26:49
225.4662Zdeňka Č.ŽZ60Jen tak12.51 km01:02:03
226.40Nikol LinkováŽZ30RUN Magazine Team12.50 km01:13:00
226.2742Elena RottováŽZ50Prostě běž!12.50 km01:20:53
226.5783Jaroslav S.MM50SK HORNÍ VES12.50 km01:12:48
226.7757Kuba HorákMM4012.50 km00:57:00
230.2587Klára LinhováŽZ50SKH Racing12.46 km01:54:26
231.7138Veronika PernicováŽZ30V+B12.44 km01:12:55
232.5853Jana MelicharováŽZ40Velká Bíteš 12.42 km01:13:00
233.55Ivana HasoňováŽZ4012.40 km01:23:20
233.1052Renata FoldováŽZ5012.40 km01:19:00
233.9693Dana MallekováŽZ50Srdíčkáři12.40 km01:18:11
236.36Karolína KloudováŽZ3012.39 km01:43:44
237.11075Nikola KinclováŽZ20SK Doubravan Újezd12.35 km01:29:19
238.1653Lucie FormánkováŽZ40Rozběháme Roudnici12.32 km01:20:47
239.2188Lucie Ludvíková ŽZ40Trpísty 12.31 km01:35:36
240.5255Jaroslav UrbánekMM5012.30 km01:15:05
240.5593Iveta .ŽZ6012.30 km01:17:13
242.6442Marta BrabencováŽZ50Běžci Bochov12.25 km01:30:49
243.4824Tereza Š.ŽZ4012.24 km01:14:24
244.4686Pavel ČinátlMM5012.22 km01:06:02
245.5607Michaela K.ŽZ30ČMK12.16 km01:25:29
246.8164Hana VoseckáŽZ40Joskatel Team12.15 km01:21:55
247.1436Miluše ČermákováŽZ5012.13 km01:30:00
247.8902Katerina K.ŽZ4012.13 km00:56:15
249.6038Zuzana Valachovičová ŽZ5012.12 km01:07:13
250.4054Lenka G.ŽZ5012.10 km01:31:00
251.4176Vlaďka M.ŽZ3012.08 km01:11:04
251.6195Petra MaderovaŽZ5012.08 km01:32:08
253.8102Lenka JedličkováŽZ4012.06 km01:22:59
254.347Jája KošťálováŽZ50Burák Family12.05 km01:19:40
254.7980Anonymní běžecŽZ60+12.05 km01:22:48
254.9930Tereza Č.ŽZ5012.05 km01:16:00
257.69Marta S.ŽZ40Rozběháme Prahu 12.04 km01:31:02
255.5306Lenka JičínskáŽZ50Orel Moravské Budějovice12.04 km01:16:19
255.6299Lubomír ProseckýMM5012.04 km01:16:57
260.6092Martin DvořákMM50Rozběháme Pardubice12.03 km01:11:39
261.183Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary12.01 km01:12:01
261.329Alena NiebauerováŽZ3012.01 km01:26:42
261.1954Květoslava HubáčkováŽZ50Prostě běž! 12.01 km01:30:58
261.2783Petra S.ŽZ4012.01 km01:20:46
261.6103Laďka SitařováŽZ50Prostě běž12.01 km01:17:20
261.7961Jan CharvátMM30SK Doubravan Újezd12.01 km01:18:19
267.841Pavel DvořákMM3012.00 km01:12:44
262.962Lucie MátéováŽZ4012.00 km01:05:25
262.1245Jana Č.ŽZ40Rozběháme Česko 12.00 km01:38:40
262.1895Jana ŠupováŽZ50Hlemýždi Chodska12.00 km01:19:09
262.1959Irma MartínkováŽZ40Rašovice12.00 km01:33:26
262.5925Pavel HolznerMM60+Krnov12.00 km01:29:00
273.122Zuzana Vopálenská ŽZ50Esmeé 11.99 km01:21:25
263.2613Aleš H.MM5011.99 km01:23:00
275.7452Jan KašparMM50Terénní berušky11.93 km01:12:52
276.6871Helena HodaňováŽZ50Smradupánovy veverky11.90 km01:05:42
277.7053Milan ŠtaubertMM50Broučci Humpolec11.88 km01:05:50
278.306Daniel KrálMM4011.86 km01:14:46
279.6547Kateřina FinfasováŽZ5011.82 km01:32:59
280.5564Tomáš RálišMM50Staré Hradiště11.71 km01:05:44
281.5801Leona SodomkováŽZ50TJ Byste 11.70 km01:22:16
282.5909Martina NekolováŽZ3011.64 km01:32:00
283.296Romana ŠormováŽZ4011.60 km02:24:03
283.5698Vlaďka ŠtaubertováŽZ50Broučci Humpolec11.60 km01:07:35
285.5908Lucie NekolováŽZ3011.57 km01:34:15
286.3148Peter GajdárMM4011.54 km01:11:47
287.7442Miloš VáclavíkMM60MUO Karlovy Vary11.52 km01:03:53
288.5163Lukáš BizoňMM40RUN-Magazine Team11.51 km01:22:02
289.3449Petra Jandáková ŽZ5011.50 km01:18:27
289.7366Milan BrožMM60SKH Racing11.50 km01:40:40
291.4619Michaela V.ŽZ3011.48 km00:44:15
292.4305Andrea PavlůŽZ5011.47 km01:14:27
293.3700Jitka HubingerováŽZ40Filii11.44 km01:29:27
293.9153Pavla Gazdová ŽZ40Míškovice11.44 km01:29:19
295.5436Kateřina ŠindelářováŽZ50Ůčy v bjehu11.43 km01:25:51
296.2318Štěpánka ŠtindlováŽZ30Rozběháme Česko11.42 km01:26:26
297.621Petra MoláčkováŽZ5011.41 km01:10:45
297.8740Tomáš LandkamrMM5011.41 km01:10:00
299.2200Jaroslava PodzimkovaŽZ50Samochodky11.40 km01:20:07
298.4498Lucie RozšafnáŽZ40Rozběhej Příbram11.40 km01:08:52
298.4906Hana MarešováŽZ6011.40 km01:14:28
302.4818Monika FelbabováŽZ4011.39 km01:24:14
303.6776Rudolf FerbarMM6011.37 km01:07:09
304.3476Jana N.ŽZ50Šumperk 11.36 km01:22:57
305.5956Veronika KašnáŽZ4011.31 km01:19:05
306.3231Zdeněk HrabánekMM60+ZŠ Úpice-Lány11.30 km01:12:05
306.10139Jaroslav Žbánek ŽbánekMM60+11.30 km01:08:00
308.8101Alice Ž.ŽZ3011.29 km00:55:23
309.5694Iveta PeckováŽZ4011.28 km01:00:03
310.4809Petra NovotnáŽZ40Běháníčko Líšeň11.27 km01:15:26
310.5972Zuzana Z.ŽZ40Rozběháme Hostivice11.27 km01:13:10
312.11022Veronika KottováŽZ40Verča běhá 11.26 km01:11:37
313.35Petra VyčítalováŽZ5011.24 km01:09:13
314.630Petra Janská ŽZ50Prostě běž! 11.22 km01:21:24
314.4178Jakub PospíšilMM4011.22 km01:01:17
316.6087Lenka KoláčnáŽZ50Prostě běž11.20 km01:08:50
317.6132Eliška Čapková EbelováŽZ3011.19 km01:17:45
318.3718Stanislav SršeňMM40Šneci v běhu11.17 km01:26:07
319.937LEA BLAŽKOVÁŽZ4011.14 km01:09:54
319.2267Hana H.ŽZ40Joskatel Team11.14 km01:27:58
321.2335Patricie Kozarkova ŽZ3011.13 km01:05:48
322.511Jiřina PetráňkováŽZ4011.11 km01:06:23
322.11085Martin VojtekMM5011.11 km00:49:41
324.5063Eva RecmanováŽZ6011.10 km01:11:45
325.9424Eliška TrchalíkováŽZ40Rozběháme Velvary11.08 km01:12:37
326.4943Kateřina SuráŽZ4011.07 km01:02:18
327.3701Karel HubingerMM50Filii11.06 km00:54:02
327.6332Petra FrankováŽZ40Petruše11.06 km01:17:11
329.4863Miroslava ČermákováŽZ5011.05 km01:13:31
330.7621ŠÁRKA LOUDOVÁŽZ5011.04 km01:15:08
331.2705Lucie PešatováŽZ4011.03 km01:06:04
331.3832Renata RaškováŽZ4011.03 km01:06:54
331.9056Soňa KiezlerováŽZ50My4Kiezlerovi11.03 km01:19:08
334.1088Adam HoudekMM1011.02 km01:25:38
332.2540Iveta Zifčáková ŽZ5011.02 km01:17:20
332.6578Petra KenderováŽZ5011.02 km01:21:48
332.7519Věra HladíkováŽZ50Rozběháme Česko11.02 km01:38:15
338.319Pavlína ŠrámkováŽZ4011.01 km01:45:07
333.1385Lucie VáňováŽZ4011.01 km01:05:50
340.1852Roman KrňávekMM50Runners Olomouc11.00 km00:54:21
334.2763Jan BešťákMM50Zářivky 201911.00 km01:14:01
334.3161Tomáš KopeckýMM5011.00 km01:05:03
334.3692Ivana TomeškováŽZ5011.00 km01:14:44
334.4437Roman BorovecMM6011.00 km00:56:28
334.4535Veronika Sejvalová ŽZ4011.00 km01:10:11
334.4598Radka Šimková ŽZ4011.00 km01:14:04
334.4909Daniela S.ŽZ50Šneci v běhu11.00 km01:16:46
334.5781Stanislav M.MM5011.00 km01:19:24
334.7636Jan ŠlikMM50OCR Rebelové11.00 km00:58:33
350.6580Marek ČižmárMM5010.98 km01:20:24
351.3812Andrea VrbovaŽZ50STG Chomutov10.96 km01:33:00
351.3813Petra ŠkaloudováŽZ50STG Chomutov10.96 km01:33:00
353.117Jana SmolíkováŽZ4010.87 km01:36:21
354.3618Jaroslava VeseckáŽZ40Čtyřicítka na krku10.86 km01:12:49
355.8420Gabriela VošickáŽZ4010.83 km01:13:29
356.3879Zdenka Tesařová Nováková ŽZ30Jihlava10.82 km01:04:50
357.5811Barbora KnotkováŽZ4010.81 km01:12:05
357.7863Jitka PojslováŽZ50Dobeváci10.81 km01:11:53
359.7999Veronika MichálkováŽZ1610.80 km00:58:27
360.5545Renáta RyšaváŽZ50Rychlý mámy10.77 km00:58:55
361.1509Veronika HoloubkováŽZ4010.75 km00:50:34
362.8592Lukáš B.MM4010.73 km00:57:50
363.4273Lenka JanošíkováŽZ3010.72 km00:56:56
364.7370Jan BrchelMM40Vrané nad Vltavou10.68 km00:45:48
365.1037Iveta BosmanováŽZ60BuďFit 10.64 km01:10:45
365.6083Anonymní běžecMM5010.64 km00:55:02
367.5069Jana T.ŽZ40Borovy10.63 km01:02:15
368.851Adriana VojtkováŽZ5010.62 km01:26:16
369.4043Monika BorovičkováŽZ4010.61 km01:10:40
370.238Jana ZdráhalováŽZ5010.60 km01:18:07
370.3135Markéta KosíkováŽZ16Orel Domanín/SPŠ Holešov10.60 km00:58:08
370.3136Michal KosíkMM50Orel Domanín10.60 km00:56:30
370.5365Kamila Š.ŽZ5010.60 km01:18:07
370.5780Pavlína M.ŽZ5010.60 km01:11:25
370.7725Radka Piňosová ŽZ50Rosice 10.60 km01:19:55
376.4937Nicola TrnkováŽZ3010.59 km01:14:35
377.4747Vladimír BělíkMM50Sokol Syrovice10.58 km00:51:21
378.6566Jiří PřichystalMM30SK Chupacabra10.56 km01:10:51
379.1087Kateřina HoudkováŽZ4010.54 km01:24:55
379.2279Markéta Šnajdarová ŽZ3010.54 km01:12:38
379.5556Jiří RyšavýMM50Veslařský klub Bohemians Praha10.54 km00:59:50
382.676Jana BeckováŽZ50Rozběháme Pelechy 10.52 km01:10:50
380.10992Ondřej Šádek MM3010.52 km00:56:14
384.3281Jana Klamtová ŽZ5010.50 km00:50:28
381.3356Petra StránskáŽZ60Lhotka u Mělníka zastávka10.50 km01:15:35
386.4638Zuzana R.ŽZ50Klusavky 10.48 km01:04:39
387.3660Michal KrchňákMM50Nezmaři Bílovec10.47 km00:58:18
387.6795Klára M.ŽZ3010.47 km00:59:13
389.2932Laďka Vondráčková ŽZ50Prostě běž!10.46 km01:10:33
388.7227Jana NůskováŽZ50Nažrané dračice10.46 km01:05:06
388.7631Marketa Jakešová ŽZ50Kameňák10.46 km01:10:36
388.9158Michal GazdaMM40Míškovice 10.46 km01:02:34
393.297Kateřina DanielováŽZ40Rozběháme Ostravu10.43 km01:09:48
394.1089Karel HoudekMM4010.42 km01:24:53
394.7103Antonín TrnkaMM50Funkční trénink Milovice10.42 km01:02:30
396.1051Monika ŠmídlováŽZ3010.41 km01:10:08
397.933Helenie Š.ŽZ50Proste bez!10.40 km01:17:41
397.5280Veronika N.ŽZ6010.40 km01:24:39
397.6304Zdeněk FaldynaMM5010.40 km01:06:26
400.3542Petr ŠábrtMM3010.39 km01:06:39
401.5092Filip LádaMM5010.38 km01:10:43
401.5751Alča Ď.ŽZ50Prostě běž!10.38 km01:06:14
403.3622Radek NovotnýMM5010.37 km00:57:23
402.6788Kateřina JezdinskáŽZ4010.37 km01:40:17
405.743Roman FrenkMM50FFYT10.36 km01:06:53
403.1924Vladana JanůŽZ5010.36 km01:09:13
407.5951Roman MaralikMM5010.33 km01:15:00
404.6048Olga Gaidečková ŽZ40Prostě běž 10.33 km01:15:00
409.9188Daniela S.ŽZ5010.32 km01:30:00
410.5656Lucie Bártová ŽZ4010.31 km01:13:41
411.472Daniela StruhárováŽZ40Adidas Runners Prague10.30 km01:03:00
411.1273Martina TesárkováŽZ6010.30 km01:24:00
411.3547Eva MalečkováŽZ3010.30 km00:58:17
411.4277Vít M.MM60SK Lucifer10.30 km00:56:21
415.4711František HanykýřMM60Hajtry z Haidy10.29 km00:56:56
416.6372Veronika Koutová ŽZ4010.27 km00:54:12
416.7499Monika Starcová ČumpelíkováŽZ4010.27 km01:15:42
418.1597Antonie PaříkováŽZ5010.26 km01:09:55
417.2696Jana ZachováŽZ50A proč ne?10.26 km01:14:28
417.3000Michal F.MM5010.26 km01:01:42
417.10742Daniela Weingartlová ŽZ30SDH Rotava 10.26 km01:23:33
422.862Petra RykalováŽZ40Prostě běž! 10.25 km01:16:48
418.4484Igor KrupaMM5010.25 km01:11:36
424.7100Radka StehlíkováŽZ5010.24 km01:10:56
425.703Lucie BočkováŽZ40STG RNK10.23 km01:08:32
425.4421Ludek HodicMM50Fitness M-Club Klasterec nad Ohri10.23 km00:52:47
425.7090Hedvika L.ŽZ50... 10.23 km01:24:00
428.4347Nikola M.ŽZ1610.22 km00:55:42
426.5514Vlastimil GajdůšekMM4010.22 km00:52:20
430.74Božena KoutnáŽZ60RUN magazine Team10.21 km01:14:08
427.7648Ilona J.ŽZ50Prostě běž!10.21 km01:01:47
432.2088Lucie B.ŽZ30Rozběháme Pelechy10.20 km01:00:39
428.4983Pavla SadloňováŽZ3010.20 km00:57:54
428.6765David DvořáčekMM5010.20 km00:49:48
428.6810Helena VeberováŽZ5010.20 km01:05:08
428.7105Andrea BarochovskáŽZ5010.20 km01:05:46
437.813Jana MentlíkováŽZ50BOPomahatsemusi 10.19 km01:08:38
429.7233Tomáš J.MM501club Brno10.19 km01:05:00
439.995František VaněkMM50102. pzpr10.18 km01:09:09
430.1656Katka NázlerováŽZ5010.18 km01:02:56
430.2658Iva KrálíkováŽZ40Bambule10.18 km01:02:25
430.4204Ivoš VečeřaMM50SK Okříšky10.18 km00:52:31
430.6660Jitka B.ŽZ4010.18 km01:01:30
430.6878Zdeněk KoštaMM5010.18 km00:56:49
445.1157Michaela F.ŽZ4010.17 km01:16:42
431.6216Hanka HeiserováŽZ50ŠAK Chodov10.17 km01:13:18
447.2678Pavla HoráčkováŽZ40Prostě Běž!10.16 km01:18:59
448.8723Hana V.ŽZ5010.15 km01:16:05
449.8643Veronika K.ŽZ6010.14 km01:01:37
449.9422Aneta HoffmeisterováŽZ40Belhedon10.14 km01:00:04
451.2567Radek FilaMM5010.13 km00:58:52
450.3623Ondřej L.MM5010.13 km01:04:43
450.5611Alena SmažíkováŽZ50Tábor10.13 km00:52:32
450.5983Pavlína T.ŽZ4010.13 km01:08:07
450.7930Milan H.MM4010.13 km01:00:01
456.510Petra HálováŽZ40BBK Benešov10.12 km00:59:49
451.5497Marcela Semirádová ŽZ5010.12 km01:11:00
451.8794Lukáš LíbalMM4010.12 km01:17:01
459.3149Petr V.MM6010.11 km01:08:46
452.4912Petra ŠkolováŽZ5010.11 km01:08:06
452.4973Zdeňka V.ŽZ4010.11 km07:40:00
452.6694Blanka VlkováŽZ50Vlci v běhu10.11 km00:59:33
452.9316Martina OdstrcilovaŽZ4010.11 km00:59:10
464.270Tereza HavlíčkováŽZ40Rozběháme Česko10.10 km00:56:54
453.1202Alexandra VečlováŽZ60+Báječné ženy v běhu10.10 km01:13:00
453.3887Jan K.MM50Total vital10.10 km01:40:29
453.3974Lucie Stehlíková ŽZ3010.10 km00:59:48
453.4714Dana LukešováŽZ50Rozběháme Plzeň10.10 km01:19:05
453.5427Lenka KunstováŽZ60TJ Sokol Senohraby10.10 km00:59:51
453.6128Michaela GrulichovaŽZ50Grulišáci10.10 km01:00:34
453.7080Petra ŠandováŽZ50STGHolešovský region10.10 km01:04:38
453.7295Monika StruncovaŽZ4010.10 km01:12:11
453.7820Jana B.ŽZ50Lutopecny10.10 km01:00:06
453.7898Martin BohatýMM5010.10 km00:54:59
453.10959Jaroslava UrbanováŽZ60...Běhám, tedy jsem...10.10 km01:12:14
476.3729Alena ČápováŽZ30Rozběháme TŘEBÍČ10.09 km01:11:47
454.10900Vladislav KloučekMM5010.09 km00:49:59
478.4177Gabriela PospíšilováŽZ4010.08 km00:56:23
455.8029Jiří Adamec MM50Gaučclub10.08 km01:23:20
455.8225Radka RýdlováŽZ50Kopřivnice Laši v kaši10.08 km01:09:13
455.8579Míra BöhmMM50Fitness M-club Klášterec nad Ohří10.08 km01:19:20
455.10732Kateřina LustigováŽZ40Run magazine10.08 km01:01:24
455.10982Lucie GotzmannováŽZ40Vidovický sprinter10.08 km01:06:00
484.2251Pavla CharvátováŽZ50Jablonečtí šneci10.07 km01:18:33
456.2673Olga DohnalováŽZ50Želva10.07 km01:11:05
486.2531Kateřina DittrichováŽZ5010.06 km00:59:27
457.3233Jana PančochováŽZ5010.06 km01:01:19
457.4499Michal RozšafnýMM4010.06 km01:04:28
457.7881Martin BlažekMM50Bintana10.06 km01:03:46
490.188Jana ParýzkováŽZ40Ségry co běhaj jako krávy10.05 km01:02:35
458.1224Jana KřistkováŽZ50Olomouc10.05 km00:54:45
458.4423Radka HodicovaŽZ50Fitness M-Club Klasterec nad Ohri10.05 km00:57:44
458.6707Markéta KempfováŽZ50Vimavema10.05 km01:18:06
494.351Petra R.ŽZ5010.04 km00:59:05
459.1563Jan BubeníkMM40TJ Orel10.04 km00:47:28
459.2243Lucie VánskáŽZ4010.04 km01:04:16
459.3092Jana V.ŽZ40Rozběháme Ostravu10.04 km01:02:12
459.4610Veronika MarešováŽZ3010.04 km00:57:36
459.5967Jindřich ŠmídMM40PSP Klub Koloběhu Plzeň10.04 km00:44:45
459.5984Robert RančákMM50Habešáci10.04 km00:59:10
459.6398Gabriela KišováŽZ50Rozběháme česko10.04 km01:05:33
502.915Petra WalicaŽZ3010.03 km01:03:20
460.1915Miloslava NěmečkováŽZ6010.03 km01:13:28
460.2467Petra Marténková ŽZ50Prostě běž10.03 km01:07:21
460.3126Pavel Pařízek MM30Workout Lomnice10.03 km00:51:39
460.3761Lucie S.ŽZ50Zarivky 201910.03 km01:09:25
460.5107Blanka PospichalŽZ50Els Perduts de Begur10.03 km01:05:26
460.6404Dana BoškováŽZ40Rozběháme česko10.03 km01:10:36
460.8156Jan KvasničkaMM40Klopýtající běžci10.03 km00:46:20
510.292Zuzana MalcováŽZ20Rozběháme Hořovice10.02 km00:59:29
461.1396Petra SvojanovskáŽZ4010.02 km01:08:27
461.1418Lucie ŠULCOVÁŽZ30Rozběháme Litoměřicko10.02 km00:52:06
461.1960Pavlína KaňováŽZ3010.02 km01:01:31
461.2500Josef HalířMM60Brumovice na Moravě10.02 km01:00:26
461.3007Martina M.ŽZ6010.02 km01:01:10
461.3028Miluška KasperováŽZ50Prostě běž10.02 km01:27:17
461.3864Lucie PetrnkováŽZ40Lucie Petrnková10.02 km00:57:04
461.5128Eva K.ŽZ4010.02 km00:55:12
461.5130Zuzana GavorováŽZ40Eleven Run Team10.02 km01:01:46
461.5400Alan Král MM5010.02 km00:54:57
461.5506Jiří GabrhelíkMM4010.02 km00:52:53
461.5679Natalie Radivojevićová ŽZ3010.02 km00:59:44
461.5721Jan ŠtrauchMM13Štrauchovi10.02 km00:59:20
461.6514Michaela D.ŽZ3010.02 km01:16:41
461.6545Petr TesařMM3010.02 km00:57:12
461.6782Markéta BenešováŽZ40Prostě běž10.02 km01:27:55
461.6828Hana KročákováŽZ50Ůčy v bjehu10.02 km01:01:42
461.7292Martina S.ŽZ5010.02 km01:20:33
461.7661Karel HofmanMM5010.02 km00:52:59
461.8172Lucie D.ŽZ4010.02 km01:02:19
531.113Petra Svojanovská ŽZ4010.01 km01:08:24
462.228Blanka HavlováŽZ50Krasavy10.01 km01:19:24
462.1477Klára KuškováŽZ3010.01 km01:07:15
462.1527Kateřina KrupíkováŽZ50Jdu běhat10.01 km01:07:53
462.2061Monika MládkováŽZ50Rokytnice nad Jizerou10.01 km01:05:24
462.2140Lenka Papírková ŽZ50Prostě běž!10.01 km01:10:18
462.2323Pavlína Courtonová & ArmiŽZ4010.01 km01:00:45
462.2389Dita DvořákováŽZ50Neposlušné tenisky10.01 km01:53:33
462.2861Jan SaboMM60+Žatec10.01 km01:13:18
462.3346Martina VelíškováŽZ50MVrun10.01 km01:11:50
462.3382Šárka GargulákováŽZ50Šneci v běhu10.01 km01:14:46
462.4866Lukáš P.MM3010.01 km01:08:13
462.5812Veronika DrobnáŽZ3010.01 km01:09:37
462.5898Martina SamkováŽZ4010.01 km01:08:39
462.5938Jindřiška MatouškováŽZ4010.01 km01:06:46
462.6726Petra ŠmídováŽZ5010.01 km01:11:21
462.7004Martina P.ŽZ50ZMETEK10.01 km00:53:17
462.7035Kristýna JunkováŽZ4010.01 km00:57:53
462.7054Anna MaškováŽZ4010.01 km01:05:24
462.7149Tereza Bodečkova ŽZ40Srtg Vyškov 10.01 km01:03:26
462.7240Lukáš Duchoň MM40SRTG Praha 10.01 km01:06:58
462.7347Šárka DučinskáŽZ5010.01 km01:08:13
462.7848Radek AdámekMM30Aliance Vítkov 10.01 km01:07:30
462.7975Lukáš HavlíčekMM4010.01 km01:06:27
462.8485Barbora HyblovaŽZ3010.01 km01:07:36
462.9312Veronika BokováŽZ3010.01 km01:06:15
462.9798Jan Š.MM30Atlas Copco Run Team10.01 km00:54:40
558.265Martina HokováŽZ3010.00 km01:05:17
463.388Lenka MendoncaŽZ5010.00 km00:56:09
463.392Antonio Mendonca MM5010.00 km00:45:30
463.396Lucilia Pereira Pestana ŽZ5010.00 km00:57:28
463.433Lenka HeidrichováŽZ50Krasavy10.00 km01:19:38
463.772Irena VlkováŽZ50Krasavy10.00 km01:17:16
463.1298Šárka BouškováŽZ4010.00 km00:56:38
463.1363JITKA ŠMÍDOVÁŽZ50PROSTĚ BĚŽ!10.00 km01:14:33
463.1500Jana VážanskáŽZ50Prostě běž!10.00 km00:50:32
463.1727Lenka JanoškováŽZ50Žatec10.00 km01:10:26
463.2121Alena DuškováŽZ50Mattoni Free Run10.00 km01:11:00
463.1949Ivana BrandýsováŽZ3010.00 km01:10:28
463.3380Mirka KališováŽZ50Šneci v běhu10.00 km01:06:57
463.3467Barbora ŠvorcováŽZ3010.00 km01:04:20
463.3530Monika OkluskáŽZ30Běhny z Pětipsů10.00 km01:21:19
463.3531Eva OkluskáŽZ6010.00 km01:21:13
463.3586Markéta MartinčekováŽZ40Praha10.00 km01:10:23
463.3631Lenka MikulíčkováŽZ3010.00 km00:58:14
463.3635Pavel Hozák MM60+Běžci Bochov 10.00 km01:06:37
463.3695Lucie D.ŽZ4010.00 km01:55:51
463.3749Zdeněk Wohlrab MM50Karlovy Vary 10.00 km01:06:57
463.3863Jolana DolejšíŽZ3010.00 km00:58:15
463.3958Reni M.ŽZ4010.00 km00:57:12
463.3970Soňa KiezlerováŽZ50My4 Kiezlerovi10.00 km01:12:08
463.4405Kamila BakotováŽZ50Prostě běž10.00 km01:19:40
463.4460Pavel CinkMM5010.00 km01:09:41
463.4706Marie KostrounováŽZ50Rozběháme Česko10.00 km01:18:40
463.5572Gabriela J.ŽZ4010.00 km01:04:00
463.5702Vlastimil MetelkaMM5010.00 km48:41:00
463.5703Vlastimil MetelkaMM5010.00 km46:05:00
463.5777Robert StadlerMM50Srubecaci 10.00 km00:59:48
463.5778Monika StadlerovaŽZ40Srubecaci10.00 km00:59:48
463.5845Silvie SmějováŽZ4010.00 km00:00:00
463.6003Miroslava TonarovaŽZ5010.00 km00:58:16
463.6026Anonymní běžecŽZ4010.00 km01:18:13
463.6129Anonymní běžecŽZ4010.00 km01:00:21
463.6367Ekaterina N.ŽZ3010.00 km01:01:07
463.6405Eva DomalípováŽZ4010.00 km01:05:00
463.6771Petra K.ŽZ5010.00 km00:00:00
463.6816Ingrid Mašatová ŽZ50SRTG -Praha10.00 km01:02:04
463.6914Dana HonsováŽZ40Honsovi10.00 km00:58:26
463.7416Lenka Procházková ŽZ50PROCHYTEAM 10.00 km01:16:09
463.7428Lucie F.ŽZ4010.00 km01:01:43
463.9305Kateřina B.ŽZ4010.00 km01:02:15
463.7984Lenka OšťádalováŽZ50Prostě běž!10.00 km00:56:53
463.8663Petr GrulichMM50Grulisaci10.00 km01:00:17
463.9411Ivana V.ŽZ4010.00 km00:58:54
463.9858Tereza StrnadováŽZ3010.00 km01:01:05
463.9868Marie FormánkováŽZ60+10.00 km01:05:45
463.10465Vladimíra K.ŽZ5010.00 km01:05:36
463.10844Marie PurdekováŽZ4010.00 km01:00:39
463.11052Zdeňka Kohoutová ml.ŽZ16Klub sportovního plavání Kladno - Béčko STARS10.00 km00:49:17
463.11124Kateřina ZítkováŽZ50Praha10.00 km00:46:15
611.7879Kateřina M.ŽZ509.99 km01:01:01
612.9675Jarmila H.ŽZ50HerbsticiRun9.88 km01:00:22
613.7168Monika P.ŽZ509.87 km01:04:14
614.963Vendula HorákováŽZ50SMSM9.82 km01:01:50
615.5001Veronika KlaclováŽZ309.81 km01:04:25
616.427Lucie M.ŽZ309.80 km01:01:00
616.2979Grey WOLFMM60#GLADIATORRACETEAM9.80 km01:10:00
618.756Eva ŠteflováŽZ50Luková9.79 km01:06:41
619.2374Eliška LizcováŽZ20DogUniversal9.75 km01:12:02
620.4130Nikol BaladováŽZ20SDH Bobrovníky9.72 km01:01:42
621.7721Lenka DvořákováŽZ409.53 km01:26:08
621.9329Jana RusováŽZ509.53 km01:23:32
623.6688Sandra K.ŽZ409.52 km01:02:57
624.2577Monika BachanováŽZ409.50 km01:16:12
625.3587Markéta MartinčekováŽZ40Praha9.46 km01:13:01
626.3328Jana Barborova ŽZ40Vánočky 9.38 km00:51:38
627.7802Markéta CaudrováŽZ50NapaBaby9.34 km01:01:03
628.6361Michaela MarkováŽZ50Běhám pro radost9.32 km01:05:30
629.2366Láďa ŠamulkaMM50Šneci v běhu9.28 km00:57:07
629.3518Tereza KuklikovaŽZ60Cimicandy9.28 km00:57:36
631.331Lucie MaškováŽZ509.25 km01:00:51
632.846Lenka RyšaváŽZ20Libochovice9.22 km00:52:39
632.7976Jiří RichterMM40OCR Rebelové9.22 km00:50:03
634.9046Tereza Š.ŽZ40TAP Plzeň9.20 km00:53:30
635.821Denisa HájkováŽZ50Prostě běž!9.16 km01:33:11
636.9047Martin Š.MM40KVS Plzeň9.15 km00:46:30
637.8735Monika U.ŽZ50SPK ČT9.14 km00:58:15
638.3598Petra VodičkováŽZ609.11 km01:00:11
638.6650Lukáš BelayMM30Mišák z Vinic 20159.11 km00:59:31
640.749Martina BeranováŽZ40Poděbrady9.09 km01:00:30
641.90Simona ČejkováŽZ50Šneci v běhu9.06 km00:57:25
641.5254Iva KotěrováŽZ50Hvězdičky9.06 km00:50:29
641.7216Jan KazdaMM609.06 km01:07:35
644.6073Hana Helclová ŽZ509.05 km01:24:42
642.8804Barbora Z.ŽZ409.05 km01:05:03
646.7483Lucie Teťhalová ŽZ509.04 km00:52:59
647.285Romana BenediktováŽZ40Rozběháme Rakovník9.03 km00:58:54
648.11138Anna RandárováŽZ309.02 km00:54:44
649.7223Marcela MoravcováŽZ309.01 km00:58:38
649.8384Eva DočkalováŽZ509.01 km00:51:53
651.4523Petra HořínkováŽZ509.00 km00:55:36
650.5253Miroslava TučkováŽZ40Rozběháme Břeclav 9.00 km00:52:07
650.6004Eva VejvodovaŽZ50Prostě běž!9.00 km01:05:05
650.6342Vít Jirásek MM50Šneci v běhu 9.00 km01:05:27
650.10505Veronika ScholzeováŽZ30SK Nové Město nad Metují9.00 km00:57:37
656.3262Naďa S.ŽZ508.90 km01:06:00
651.4479Arnošt L.MM50Lenošáci8.90 km00:51:19
658.4452Lenka TurcovskáŽZ608.83 km01:06:17
659.8139Dana KopeckáŽZ508.81 km01:02:05
660.1343Jiřina Němcová ŽZ50Raspenava 8.79 km01:22:35
661.6359Jindřiška HolešovskáŽZ508.78 km01:05:20
662.4348Ivana StaňkováŽZ40adidas Runners Prague 8.67 km00:56:53
663.6144Petr K.MM40KuK8.65 km01:08:20
664.7517Petra KrejčováŽZ40Švadlenky v běhu8.63 km01:05:13
665.733Tereza MarešováŽZ20Rozběháme Nepomuk8.60 km01:11:00
665.4993Martina HufováŽZ408.60 km00:50:25
665.5618Věra K.ŽZ308.60 km01:15:00
665.7633Markéta Našincová ŽZ20Kameňák8.60 km00:49:45
669.6800Kamila KampováŽZ30Pardubice8.57 km00:49:00
670.1375LUKÁŠ PINKAVAMM508.56 km00:41:18
671.7296Martin P.MM408.52 km01:13:45
672.5423Marcela KnoblochováŽZ50Běhám pro hospic8.51 km01:00:20
673.4643Gabriela WieserováŽZ40Klub biatlonu Roškopov8.50 km00:57:03
674.8737Pavlína V.ŽZ40Výrobci perníčků8.48 km00:53:16
675.3971Jaroslav MaňákMM308.47 km00:40:39
676.4062Michal KulíčekMM50Fitko Hanky Kynychové8.46 km01:03:41
677.7134Šárka VomlelováŽZ308.42 km00:50:41
678.7477Kateřina K.ŽZ508.39 km01:07:05
679.8271Petra KřížováŽZ40Musher klub Tlapky v tahu8.38 km00:58:27
680.5202Marcela GranečnáŽZ50Radvanické běhny8.37 km01:58:00
681.248Veronika SkružnáŽZ40Žatec8.35 km01:07:25
682.1993Věra P.ŽZ608.34 km01:07:02
682.6730Jan KratochvílMM508.34 km00:47:47
682.8388Miroslav PolákMM408.34 km01:09:26
685.6690Jiří B.MM408.32 km00:55:23
686.3462Eva H.ŽZ30 8.30 km00:55:07
687.4125Marek KubínMM60Club karate Plzeň 8.27 km00:51:41
688.299Lucie KenisováŽZ408.25 km00:57:12
689.6689Barbora B.ŽZ308.24 km00:54:00
690.6059Karla Kadlecová ŽZ508.22 km01:00:36
690.8516Jana P.ŽZ608.22 km00:45:22
692.7407Eva SimonicsováŽZ60Nesvady8.20 km00:44:36
693.3616Tereza ČapkováŽZ308.17 km00:45:27
694.3362Zuzana MalíkováŽZ168.16 km00:50:50
695.5496Pavlina BubenickovaŽZ408.15 km00:49:54
695.6676Klára VicherováŽZ508.15 km01:05:45
695.7674Klára Horová ŽZ30Rozběhámečesko8.15 km00:53:38
698.6724Jana PrchalováŽZ508.14 km00:51:14
699.1031Ludvík StoulilMM50Šneci v běhu8.13 km00:43:54
699.4748Kateřina Peterek DědkováŽZ40Šneci v běhu8.13 km01:02:40
701.2310Martin SládekMM50od Majavelu8.12 km00:51:38
702.7640Lenka PodlešákováŽZ308.11 km01:00:34
703.4913Gabriela Strýčková ŽZ508.10 km00:57:40
703.10999Eva H.ŽZ508.10 km00:50:30
705.312Eva MotlováŽZ50Běhání pro radost8.09 km01:04:57
704.2793Eva OšťádalováŽZ408.09 km00:48:34
704.3714Marie NajmanováŽZ408.09 km00:55:52
704.6607Věra PavlíkováŽZ508.09 km00:54:18
709.7544Dana ZdražilováŽZ608.08 km00:47:36
710.8450Kristýna PresslováŽZ30Rozběhej Litvínov8.06 km00:53:05
711.2674Kateřina GřeškováŽZ50Run Magazine team8.05 km00:57:51
712.8599Ilona Vejtasová ŽZ50HaKi Run 8.04 km00:47:02
713.5311Anna TylšováŽZ168.03 km00:54:32
713.5312Pavlína TylšováŽZ40Báječné ženy v běhu8.03 km00:54:21
713.6973Ingrid FricováŽZ408.03 km00:48:23
713.7246Petra PivonkovaŽZ40Šneci v běhu 8.03 km00:54:31
717.50Veronika Šebová ŽZ308.02 km00:58:16
714.1022David ValentaMM50Lhota8.02 km00:39:36
714.3388Petra KapalínováŽZ408.02 km00:55:14
714.4556Stanislava Š.ŽZ308.02 km00:47:37
714.7075Kamila B.ŽZ30POPOběhy8.02 km00:53:05
714.9217Pavlína DávidíkováŽZ50SK ČERNÉ PLÍCE 8.02 km00:44:36
723.2775Martina S.ŽZ40Crk8.01 km00:50:31
715.5527Jakub K.MM40J&L&J8.01 km00:57:55
715.7018Gabriela KůdelováŽZ408.01 km49:35:00
715.7019Tomas KudelaMM408.01 km00:44:51
715.8505Kristýna Vlachynská ŽZ50HaKi-Run8.01 km00:45:30
728.904Alena RešováŽZ50Běhám pro Hospic8.00 km00:55:12
716.1066Martina HajduškováŽZ40M&M8.00 km00:54:46
716.1319Hana SochováŽZ508.00 km00:00:00
716.2359Daniela T.ŽZ40Mělnická běhna8.00 km00:49:44
716.2502Robert ŠtětkaMM50JB0078.00 km00:45:32
716.2967Šárka SvobodováŽZ30Prostě běž!8.00 km01:01:02
716.4196Zuzana SabelováŽZ508.00 km00:46:45
716.4702Simona ChlebounoŽZ40Simik8.00 km00:51:21
716.5486Milan HlavaMM60+8.00 km01:00:00
716.6362Markéta MusilováŽZ50Běhám pro radost 8.00 km01:08:32
716.6972Andrea F.ŽZ508.00 km01:01:31
739.3103lucie K.ŽZ407.92 km00:55:27
740.2418Anna NovotnáŽZ407.90 km00:50:01
740.7947Yvetta B.ŽZ407.90 km00:50:48
742.7847Veronika Řezníčková ŽZ507.88 km01:10:43
743.9725Klára Š.ŽZ507.87 km00:56:50
744.10207Lenka Gregorová ŽZ407.84 km00:41:31
745.8540Renáta HeindrichováŽZ407.82 km00:54:14
746.2897Dana ŠtefanováŽZ50Prostě běž! Zářivky 2019!7.80 km00:53:40
747.6009Barča H.ŽZ137.78 km01:05:03
748.7883Marek PokludaMM507.76 km00:40:40
749.1067Marek JindraMM60M&M7.70 km00:43:22
749.5314Irena BažantováŽZ507.70 km00:48:55
749.8344Tom PazakMM50Klopýtající běžci7.70 km00:38:05
752.5583Blanka VolmutovaŽZ40SDH Hadrava7.69 km00:49:23
753.7468Martin ZoubekMM307.66 km00:42:40
754.4607Kateřina PoláškováŽZ207.65 km00:36:18
754.5318Hana DvorskáŽZ50Dříteč 7.65 km00:47:05
756.7591Monika NovotnáŽZ50Karlovy Vary7.63 km00:41:04
757.2626Renata KertisováŽZ407.60 km00:54:33
757.6942Jiří BenešMM307.60 km00:42:41
759.1484Tereza NovákováŽZ407.59 km00:49:58
760.3513Eva BohuslavováŽZ60Cimicandy7.56 km00:48:27
760.4291Ivana TurkováŽZ50Koterovské běžky7.56 km00:52:10
762.8676Richard RyskaMM50Rozběháme Strakonice 7.54 km00:42:10
763.6445Petra PavlíčkováŽZ50SKH Racing7.53 km00:56:30
764.2730Vojtěch KačmaříkMM407.52 km00:40:46
764.2804Radka CísařováŽZ50Horažďovice7.52 km00:44:10
766.5366Michal B.MM507.50 km00:42:44
765.6382Michal ŠutaMM407.50 km00:43:52
768.4758Iva SkřipcováŽZ50Jeden měsíc běžce7.49 km00:53:02
769.2963Gabriela Sokolová LoskotováŽZ507.47 km00:42:19
770.1513Kateřina VaculováŽZ40Šneci v běhu7.45 km00:49:17
771.3282Zuzana P.ŽZ50RunMagazineTeam7.44 km00:48:56
771.6070Slavoj ZemánekMM50Šneci v běhu7.44 km00:50:40
773.6341Ondřej H.MM407.42 km01:02:00
774.209Laďka Malá ŽZ507.41 km00:48:31
774.1618Šárka ZedníčkováŽZ40Nymburk7.41 km00:42:52
776.4769Tomáš ZochMM40Lemuři7.40 km00:44:05
777.10616Iveta HavlováŽZ307.39 km00:40:39
778.8846Zdeňka Pechalová ŽZ50Vinařice7.37 km00:50:44
779.5993Petra PodskalskáŽZ507.36 km00:43:12
780.6822Vratislav LešekMM50Šneci v běhu 7.35 km00:48:34
781.6940Daniela L.ŽZ407.34 km00:49:27
782.2582Andrea EdrováŽZ407.33 km00:56:27
783.2157Miloš HruškaMM50MHUL7.31 km00:40:13
784.6407Veronika BendováŽZ307.29 km00:47:22
785.1145Ilona BerkováŽZ60Prostě běž!7.28 km01:00:05
785.4624 Radek ČernýMM50Orel Vyškov7.28 km00:42:23
785.8210Tomáš JanypkaMM20Skbu Hostivař7.28 km00:41:27
788.3431Veronika Vánišová ŽZ307.27 km00:51:49
786.5210Simona MatiskováŽZ307.27 km00:44:35
790.7297Magdaléna ZemánkováŽZ13SK Jeseniova7.22 km00:50:37
791.6098Míša KrůtováŽZ407.21 km00:46:05
792.1390Petra MíkováŽZ307.20 km00:52:24
792.1872Zdeněk BöhmMM60+7.20 km00:45:08
792.6118Lucie VeselovskáŽZ507.20 km00:50:23
795.754Markéta TomáškováŽZ407.19 km00:42:12
793.6185Jitka TrojanováŽZ50Club karate Plzeň7.19 km00:49:30
797.5334Silvie M.ŽZ50Prostě běž Stará Ves7.18 km00:49:05
798.3206Martina BiedermanováŽZ40STG Rychnov nad Kněžnou7.17 km00:50:32
798.7391Jana J.ŽZ507.17 km00:49:41
800.6938Jakub DrobnýMM30Tým Auto Kubiena7.16 km00:46:35
801.731Karolína F.ŽZ30Oderská pětadvacítka (o25.cz)7.15 km00:41:35
801.2977Michaela TyfovaŽZ40P-town7.15 km01:04:00
801.2978Monika TýfováŽZ40P-town7.15 km01:03:40
801.5065Marie KotoučkováŽZ307.15 km00:46:58
805.993Miluše PavlasováŽZ407.14 km00:52:09
802.4721Lucie BreburdováŽZ507.14 km00:53:01
807.6345Jana KacířováŽZ407.13 km00:42:45
808.1213Vendula SýkorováŽZ60Rozběháme Přeštice7.12 km00:44:59
808.7359Jakub ŘeguckýMM307.12 km00:29:21
810.882Marta PtáčkováŽZ50Rychlíci 7.10 km00:55:07
809.1075Vladimír LisMM50Bombatata7.10 km00:39:31
809.7634Jan RyslMM50Kameňák7.10 km00:49:18
813.1781Alena FrancováŽZ50ZŠ Františka Křižíka, Bechyně7.09 km00:41:24
810.1797Martin ZelenkaMM50Galvína klub Bechyně7.09 km00:41:24
810.5170Petr MakovičkaMM50Šneci v běhu7.09 km00:43:00
816.5113Michal AlbrechtMM30Canicross Olomouc7.08 km00:48:14
811.8330Romana Mitisková ŽZ50Tj Spartak Třebíč 7.08 km00:39:14
818.5297Tomáš HotaříkMM307.07 km00:36:22
812.7137Veronika VálkováŽZ307.07 km00:44:44
820.7078Jiří B.MM60POPOběhy7.05 km00:44:26
813.7916Jaroslava KocováŽZ507.05 km00:00:00
813.7917Klára KocováŽZ207.05 km00:00:00
813.9337Vendy P.ŽZ607.05 km00:56:02
824.4830Miloš H.MM507.04 km00:41:03
825.3308Sofie O.ŽZ10Triatlet KV7.03 km00:44:53
825.4158Michala M.ŽZ407.03 km00:45:43
825.5367Martina BursikovaŽZ407.03 km00:50:39
825.7878Lucie ŠrámkováŽZ307.03 km00:41:51
829.6684Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle7.02 km00:41:24
826.7788Vanda HankeŽZ40Prostě běž Stará Ves7.02 km00:38:56
826.9423Alexandr VoroninMM30Belhedon7.02 km00:30:14
832.1679Lukáš SlezákMM407.01 km00:34:09
827.1746Jitka ParmováŽZ50Prostě běž!7.01 km00:57:57
827.3160Eva CoprivováŽZ30Žatec7.01 km00:47:41
827.4982Gabriela ŠefčíkováŽZ50Běžec+7.01 km00:51:29
827.10951Tereza UrbanováŽZ30...Běhám, tedy jsem...7.01 km00:57:12
837.797Iveta BuďováŽZ407.00 km00:41:53
828.921Helena Michálková ŽZ50Praha 107.00 km01:08:00
828.1221Klára KociánováŽZ20Z.T.O.7.00 km00:51:06
828.2131Martin KrejčíMM407.00 km00:39:22
828.2665Tereza S.ŽZ507.00 km01:01:45
828.3952Zuzana VetrákováŽZ407.00 km00:43:40
828.4311Gabriela MichalcováŽZ50Praha7.00 km00:45:39
828.4545Josef KolomazníkMM50Krupáci7.00 km00:48:18
828.5145Petra MakovičkováŽZ40Šneci v běhu7.00 km00:46:26
828.6154Ondřej ZámečníkMM307.00 km01:04:02
828.6891Michaela ŠímováŽZ307.00 km00:51:36
828.7076Michal B.MM30POPOběhy7.00 km00:42:08
828.8016Tereza KorelusováŽZ307.00 km00:51:21
828.10416Kryštof P.MM20Krytka klub7.00 km00:55:24
851.7526Zdeňka HelebrantováŽZ506.99 km01:05:00
852.9120Pavel ZámečníkMM60Husovický coury6.92 km01:04:48
853.3409Ivana KubiasováŽZ50Kolovraty6.87 km00:51:04
854.8155Tereza LaurinováŽZ306.83 km00:45:46
855.3424Jan PelantMM406.82 km00:56:15
856.6149Vladimír K.MM40Kouťas tým 6.81 km00:40:03
856.7968Josef BlatnýMM60+6.81 km00:55:10
858.7361Stáňa Šťovíčková ŽZ506.80 km00:58:31
857.9275Dalibor KubátkaMM50DELABO6.80 km00:38:34
860.2627Lenka Kadlecová ŽZ50Rozběháme Karlovy Vary 6.79 km00:41:02
858.3055Ivana MachatkováŽZ50Kačounovi6.79 km00:52:00
858.8839Radek L.MM50Klopýtající běžci6.79 km00:40:40
863.2404Irena KrskováŽZ50Krtci v běhu 6.78 km01:02:20
864.7931Darina MadziováŽZ16Nezmaři Bílovec6.76 km00:46:07
865.5814Aleš FejfarMM60TJ Spartak Vrchlabí6.75 km00:50:37
865.6941Pavla StaňkováŽZ50Šneci v běhu6.75 km00:39:56
865.8627Gabriela BenkováŽZ506.75 km00:35:33
868.17Marek S.MM306.73 km01:09:02
869.5224Tom DojavaMM506.71 km00:40:52
869.5801Dana KoudelkováŽZ406.71 km00:48:11
871.3370Lucie B.ŽZ50Rozběháme MB6.70 km00:43:39
872.104František FabíkMM50Valmez6.66 km00:43:49
873.2269Juan V.MM13Joskatel Team 6.65 km00:55:01
874.253Markéta KlapalováŽZ50Skutečská kočka 6.63 km00:43:29
875.4235Martina ZvoníčkováŽZ406.62 km00:47:00
876.4842Věra K.ŽZ406.60 km00:57:38
876.6400Hana M.ŽZ50Šneci v běhu6.60 km00:40:02
876.7073Stanislav BiskupMM50Mršiny6.60 km00:46:37
876.7200Pavel NedvědMM60Šnečí tým6.60 km00:43:34
880.8233Martina PaulusováŽZ40Prostě běž! 6.59 km01:08:47
881.2852Vlaďka K.ŽZ50Prostě běž !6.57 km00:50:13
881.5970Michaela NedvědováŽZ50Šnečí tým6.57 km00:41:06
883.8087Anonymní běžecŽZ306.56 km00:44:06
884.1754Ivan K.MM40Kováčici6.52 km00:47:46
884.3384Milan Tešný MM406.52 km00:34:28
884.7711Olha FeidakŽZ30PenFox6.52 km00:43:39
887.5937David MatoušekMM306.51 km00:40:11
888.2385Jana ReichováŽZ50Skrbeň6.50 km00:49:53
888.2505Kateřina PražskáŽZ40Prostě běž!6.50 km00:41:41
888.3820Zuzana N.ŽZ506.50 km00:38:01
888.7176Zuzana BerkovcováŽZ30Breberky6.50 km00:37:12
892.2469Roman VondruškaMM506.48 km00:36:32
893.7807Martina VeseláŽZ50Total Vital6.46 km00:40:42
894.960Renáta MaděrováŽZ50RT6.44 km00:39:44
895.1845Martina FaiferovaŽZ506.43 km00:50:38
895.7971Ivona ŠubíkováŽZ506.43 km00:43:38
897.961Tomáš HynekMM60RT6.42 km00:35:39
898.2006Marcela C.ŽZ506.40 km00:53:40
898.2332Kristína F.ŽZ406.40 km00:43:30
900.9230Simona GrünbergerováŽZ506.38 km00:41:44
899.9234Eliška G.ŽZ166.38 km00:41:44
902.609Bára R.ŽZ50Prostě běž!6.37 km00:54:39
900.6396Lea P.ŽZ406.37 km00:35:33
904.4648Petr SkalaMM506.30 km00:41:34
905.2482Jana MajrichováŽZ506.29 km00:35:55
905.3983Hana KacsmárováŽZ606.29 km00:42:50
907.5111Petra Juríčková ŽZ50Šneci v běhu 6.28 km35:25:00
906.6418Jana PoskerovaŽZ406.28 km00:50:59
906.6831Dana JiráskováŽZ50Ůčy v bjehu6.28 km00:34:16
906.7498Karolína Kukul’ováŽZ206.28 km00:34:31
906.8240Bohumil TomášekMM506.28 km00:35:54
912.698Alena Karlovská ŽZ306.27 km00:34:52
907.4575Vanda J.ŽZ50Rozběháme Rakovník6.27 km00:38:58
914.2380Tereza MlčkováŽZ30Cvilínští schodaři Krnov6.24 km00:40:18
915.2917Kateřina JedličkováŽZ306.23 km00:37:26
915.4921Markéta BinderováŽZ406.23 km00:40:38
917.2056Blanka KantováŽZ406.21 km00:43:17
916.2794Monika B.ŽZ306.21 km00:36:40
916.6242Miroslava DufkováŽZ504max fitness6.21 km00:41:03
916.8263Alena V.ŽZ50Prostě běž6.21 km00:49:09
916.7005Andrea Z.ŽZ306.21 km00:40:16
916.10696Michaela NovákováŽZ406.21 km00:34:51
923.376Jana BuchtováŽZ506.20 km00:41:12
917.8234Dana TomáškováŽZ506.20 km00:35:11
917.8693Štěpánka KrátkáŽZ40Šneci v běhu6.20 km00:40:13
926.145Martina Chladová ŽZ50Rozbehnito. cz Cheb6.19 km00:43:55
918.3780Ivona TrojkováŽZ50Šneci v běhu6.19 km00:44:37
928.5549Jana JarosovaŽZ40FitMatky6.16 km00:45:32
929.2010Jan MachoMM40Running & Fitness Team Macho6.15 km00:34:10
929.4826Klára PřibylováŽZ406.15 km00:35:44
931.1941Tereza ČermákováŽZ306.12 km00:42:55
932.3766Ivo HandlMM50Bílinské vosy6.11 km00:45:16
932.3982Lucie KacsmárováŽZ306.11 km00:43:02
932.8958Jan HejtmánekMM306.11 km00:44:34
935.3793Lucie F.ŽZ406.10 km00:46:54
933.6526Ester VáchováŽZ306.10 km00:39:32
933.7817Jitka Fantová ŽZ506.10 km00:51:00
938.5178Martina JeníkováŽZ506.09 km00:33:32
934.6023Eliška Podlipská ŽZ40Run magazine team6.09 km00:40:37
940.289Veronika MynardováŽZ406.08 km00:34:13
935.3624Jana L.ŽZ506.08 km00:35:16
935.3929Jiřina MoravcováŽZ50Prostě běž6.08 km00:36:01
943.6716Jitka Zemanová ŽZ40Český Rudolec 6.07 km00:43:22
936.7303Lenka P.ŽZ506.07 km00:40:56
945.105Darina KrejčíŽZ40Ségry co běhaj jako krávy6.06 km00:31:55
937.3310Tomáš O.MM40Amatér ze Dvorů 6.06 km00:40:38
937.7235Václav Vislous MM40Piráti6.06 km00:39:15
937.7237Petra AdamcováŽZ406.06 km00:41:11
937.7381Eliška Š.ŽZ306.06 km00:47:46
950.3309Lucie O.ŽZ50Amatér ze Dvorů 6.05 km00:40:43
938.4871Lucie KudlíkováŽZ406.05 km00:37:48
938.4893Magdalena M.ŽZ306.05 km00:42:40
938.7338Andrea T.ŽZ306.05 km00:44:17
954.8709Radka H. ŽZ40Šneci v běhu 6.04 km00:34:10
955.565Martina Týlová ŽZ406.03 km00:37:13
955.967Zuzana KřístkováŽZ606.03 km00:42:04
955.1026Iva HinkováŽZ506.03 km00:49:20
955.3999Petra HofmanováŽZ306.03 km00:34:42
955.5368Věra R.ŽZ506.03 km00:39:42
960.534Lucie Svatošová ŽZ406.02 km00:35:34
956.4775Anna OliberiusŽZ40SDH Hadrava6.02 km00:44:32
956.6579Patrik ŠímaMM30Šímáci6.02 km00:34:21
956.7712Romana VařekováŽZ406.02 km00:30:17
956.9178Petr VykoukalMM506.02 km00:34:07
965.2167Radek ŠímaMM50simmi.team6.01 km00:37:48
957.3191Marie KmoníčkováŽZ506.01 km00:35:50
957.3480Nikola KábrtováŽZ30BĚHNY6.01 km00:43:10
957.6729Markéta KratochvílováŽZ406.01 km00:35:29
957.7221Petr NovotnýMM50Náš Vyškov6.01 km00:38:49
970.717Gabriela FilakovskáŽZ506.00 km00:50:26
958.1009Petra MazalováŽZ406.00 km00:39:15
958.1723Andrea Halásová ŽZ50STG Rožňava 6.00 km00:44:26
958.1786Robin ŠtylMM16RUSTY club6.00 km00:41:07
958.1942Klára BezděkováŽZ306.00 km00:42:40
958.2249Jitka H.ŽZ50Boruvky6.00 km00:40:12
958.2695Marek GluchMM50Nevymeknem team6.00 km00:31:09
958.2747Vlasta HolíkováŽZ50BondGirl6.00 km00:33:26
958.2788Radka VenclováŽZ40Prostě běž!6.00 km00:51:14
958.4524Gabriela KašpárkováŽZ50Obec Kubelíkov6.00 km00:39:54
958.7141Katka S.ŽZ406.00 km00:42:28
958.7406Ulrika SimonicsováŽZ30Nesvady6.00 km00:35:05
958.7818Natálie Fantová ŽZ206.00 km00:50:16
983.1207Palvína ZacpálkováŽZ305.99 km00:37:13
959.9167Jaroslav BernardMM50Bernardíci5.99 km00:29:52
985.5659Veronika GalováŽZ405.98 km00:43:08
986.7311Dana KonvičkováŽZ305.96 km00:43:15
987.1057Petra KlímováŽZ405.92 km00:33:55
988.2755Jakub DerkaMM20AHA VYŠKOV5.89 km00:18:05
988.3073Roman BernátMM50Šneci v běhu 5.89 km00:33:36
990.3778Martina Šarmanová ŽZ505.88 km00:40:01
989.6737Barbora OndrováŽZ505.88 km00:45:06
992.8412Oldřich KlusoňMM40Dannyho smečka5.86 km00:37:11
993.3290Lucie Franková ŽZ305.85 km00:38:17
993.7299Lucie HorováŽZ405.85 km00:43:44
995.4969Zdeňka HlaváčkováŽZ505.82 km00:32:43
996.2592Eva SzonowskaŽZ50Nevymeknem5.80 km00:39:49
996.5444Jitka HanušováŽZ60OB Loko Trutnov5.80 km43:28:00
996.9906Hana Andělová ŽZ40HDR Smečky Dogo Argentino5.80 km00:55:15
999.7115Alena SojkováŽZ505.78 km00:35:13
1000.1807Denisa BožkováŽZ405.77 km00:37:23
1001.5432Blanka Stejskalová ŽZ505.75 km00:41:49
1002.626Lucie PurčováŽZ40Zamotané tkaničky5.73 km00:33:17
1002.2431Jana VyskočilováŽZ405.73 km00:36:49
1002.7178Pavel BubníkMM50Breberky5.73 km00:32:29
1002.7236Jana KyšerováŽZ40SRTG PRAHA5.73 km00:41:00
1002.7756Zdeňka Pavlíčková ŽZ60Happy team5.73 km00:46:10
1002.8473Břetislav HampapaMM40CaBrLuňáci5.73 km00:40:12
1008.5184Sarka KucerovaŽZ505.72 km00:32:42
1009.2371Kristýna P.ŽZ40Prostě běž!5.71 km00:42:58
1009.8046Zuzana H.ŽZ40Kladno5.71 km00:39:07
1011.7833Jana DudlováŽZ505.70 km00:37:35
1012.7880Karolína SoukupováŽZ305.69 km00:39:29
1013.3784Veronika PlacháŽZ505.68 km00:32:42
1014.7543Lucie PlachtováŽZ305.66 km00:43:00
1015.4563Andrea KolomazníkováŽZ50Krupáci5.65 km00:40:53
1015.7977Markéta SlaninováŽZ305.65 km00:39:48
1015.7998Denisa MichálkováŽZ505.65 km00:40:15
1018.8144Lucie RoztočilováŽZ405.62 km00:34:33
1019.954Pavla JirouskováŽZ40#GLADIATORRACETEAM5.61 km00:47:06
1019.4828Jiřina KubincováŽZ50Prostě běž!5.61 km00:44:07
1019.8380Zuzana B.ŽZ505.61 km00:46:05
1022.3506Michal Bohuš MM60Rozběháme Pardubice 5.60 km00:31:34
1020.7838Petra F.ŽZ505.60 km00:34:46
1020.9012Sandra N.ŽZ405.60 km00:33:38
1025.7156Jitka JanouchováŽZ50SlanýKobylky5.59 km00:35:01
1026.5040Anna V.ŽZ135.58 km00:51:45
1027.832Michaela ČernoškováŽZ305.57 km00:34:11
1028.8648Irena GavroňováŽZ50Prostě běž 5.55 km00:40:34
1029.602Věra VolenováŽZ40Prostě běž! Zářivky 20195.53 km00:47:15
1029.603Filip VolenaMM13Prostě běž! Zářivky 20195.53 km00:04:15
1029.2373František ForetníkMM60+Krumvíř5.53 km00:00:00
1029.8619Gabriela HálováŽZ50Zgerby5.53 km00:30:46
1033.1181Jana Holubcová ŽZ505.51 km00:38:14
1030.3980Jitka PalátováŽZ305.51 km00:33:13
1030.10299Zuzana KudláčkováŽZ16Rozběháme Tachovsko5.51 km00:40:44
1036.3072Radka KocichováŽZ50Prostě běž!5.50 km00:40:17
1031.4741Petra OlajcováŽZ40Šneci v běhu5.50 km00:39:37
1031.8633Hana U.ŽZ305.50 km00:38:10
1031.10549Aneta T.ŽZ405.50 km00:39:53
1040.7172Ema P.ŽZ13TJ Jiskra Zruč nad Sázavou5.48 km00:31:33
1041.5414Jana HavlíčkováŽZ505.46 km00:43:27
1041.5430Tereza BenešováŽZ405.46 km00:34:20
1041.8184Leona DědičováŽZ505.46 km00:36:05
1044.8377Dagmar HavlováŽZ305.45 km00:42:00
1045.1787Alan ŠtylMM13RUSTY klub5.44 km00:39:20
1045.7128Martina K.ŽZ50žádný 5.44 km00:46:53
1047.5995Jana HorákováŽZ505.43 km00:40:38
1046.6440Ingrid FricováŽZ405.43 km00:33:25
1046.8472Lucie HornychováŽZ40CaBrLuňáci 5.43 km00:39:18
1050.6355Martina K.ŽZ405.41 km00:27:47
1047.6589Jan ChabadaMM13Roudnice nad Labem5.41 km00:27:54
1047.6751Michaela C.ŽZ505.41 km00:32:08
1053.6806Zuzana HromádkováŽZ305.40 km00:29:21
1048.7392Zuzana P.ŽZ405.40 km00:36:11
1055.6903Pavla PokornáŽZ405.39 km00:49:09
1049.9341Martina M.ŽZ605.39 km00:37:25
1057.910Lukáš T.MM13HK Kralupy nad Vltavou 5.38 km00:28:05
1050.1035Romana MojováŽZ40Albrechtice u Českého Těšína5.38 km00:31:59
1050.6563Nela G.ŽZ135.38 km00:38:40
1050.6564Jitka G.ŽZ405.38 km00:38:40
1061.4772Jaroslav Šíp MM40STG Opava5.37 km00:30:37
1062.3248Monika ZelinkováŽZ40BĚHNY5.36 km00:41:10
1062.3254Zuzka KábrtováŽZ50BĚHNY5.36 km00:41:10
1062.3924Michaela SuchomelováŽZ40Perštejn5.36 km00:55:27
1062.5450Jana Ryglová ŽZ50Bicykl team5.36 km00:37:32
1066.6886Andrea Malá ŽZ405.35 km00:34:55
1063.9216Olga MartínkováŽZ505.35 km00:35:41
1068.2314Veronika ČervenáŽZ50Rozběháme Rakovník5.34 km00:32:20
1064.3118Alena BartáškováŽZ405.34 km00:36:23
1070.3428Jarslav TomanMM50Živé Sokolovsko5.33 km00:32:34
1065.5208Renata H.ŽZ40Cvilínští schodaři Krnov 5.33 km00:32:27
1072.1974Dana B.ŽZ50Mladá Boleslav5.32 km00:52:12
1066.6721Jarouš GérykMM505.32 km00:43:03
1066.6722Irča GérykováŽZ505.32 km00:43:03
1075.4436Zuzana VítováŽZ305.31 km00:30:43
1067.6189Monika MarkováŽZ50Pošta ČB5.31 km00:39:25
1067.7077Lenka B.ŽZ60POPOběhy5.31 km00:35:57
1067.7909Michaela ZíkováŽZ405.31 km00:45:30
1079.2461Marta VeverkováŽZ50OCR Čelákovice5.30 km00:33:04
1068.2685Julie GarlíkováŽZ50Srbice5.30 km00:30:54
1068.3176Lucie MenclováŽZ405.30 km00:50:34
1068.7837Alena NovákováŽZ405.30 km00:33:03
1083.3425Jirina TomanovaŽZ505.29 km00:32:43
1069.5808Klára M.ŽZ505.29 km00:40:07
1069.6830Kristýna Lukášová ŽZ305.29 km00:34:34
1086.477Dominik VacuškaMM305.28 km00:35:43
1070.601Markéta UhlířováŽZ50Rozběháme Hostivice5.28 km00:39:16
1070.9425Karolína UhrováŽZ30Prostě běž!5.28 km00:58:17
1089.5188Inka M.ŽZ40Prostě běž!5.27 km00:40:31
1071.5655Jaroslava MikyskováŽZ50Vermi5.27 km00:33:41
1071.6961Jitka Peroutkova ŽZ405.27 km00:36:27
1071.7085Michaela SomerlikováŽZ40Havířov5.27 km00:36:45
1093.403Nicolas PletánekMM75.26 km01:19:00
1072.6259Petr SemerádMM505.26 km00:06:56
1072.7177David BerkovecMM30Breberky5.26 km00:22:53
1072.7728Michael K.MM50Laufaři lokálního významu5.26 km00:34:36
1097.1301Romana M.ŽZ50Rozběháme Mělník5.25 km00:38:54
1073.1752Eva K.ŽZ40Kováčici5.25 km00:42:40
1099.3049Eva PanáčováŽZ605.24 km00:39:30
1074.5405Zuzana K.ŽZ405.24 km00:35:43
1101.4924Šárka BičovskáŽZ305.23 km00:34:37
1102.111Lenka PolákováŽZ305.22 km00:30:51
1102.369Zuzana PapíkováŽZ505.22 km00:33:32
1102.5532Lucie RampírováŽZ40Mattoni free run Jihlava5.22 km00:38:37
1105.667David HrabačkaMM30T&D5.21 km00:40:32
1103.8228Jarka ŠtípkováŽZ60Šneci v běhu5.21 km43:00:00
1107.4917Kamila DragounováŽZ50Prostě běž! 5.19 km00:40:48
1104.5286Pavlína ŠepsováŽZ305.19 km00:40:15
1104.7463Martin MackoMM505.19 km00:39:23
1104.9255Kateřina KovandováŽZ40Když nemůžeš, přidej ...5.19 km00:45:00
1111.1740Monika SedláčkováŽZ305.18 km00:27:27
1105.4630Karla PodešvováŽZ50Prostě běž!5.18 km00:37:27
1105.5673Klára PavelcováŽZ405.18 km00:40:24
1105.6630Ludmila KutišováŽZ505.18 km00:00:00
1115.2217Jana BernardováŽZ40Bernardíci5.17 km00:40:52
1106.5181Klára BušinováŽZ305.17 km00:35:46
1106.5859Aleš NovotnýMM30Vidlička a nůž5.17 km00:29:52
1106.6894Michaela Košatková ŽZ505.17 km00:37:40
1106.7252Pavla M.ŽZ405.17 km00:44:43
1106.7652Dana M.ŽZ505.17 km00:40:03
1106.8463Petra MejdrechováŽZ40Prostě běž!5.17 km00:39:46
1122.3224Karel Beran MM30Pomalu, ale jistě!5.16 km00:29:42
1107.5700Kateřina SucháŽZ305.16 km00:30:39
1107.9662Lucie KafkováŽZ405.16 km00:35:34
1107.11188Jitka RandárováŽZ405.16 km00:34:09
1126.5632Simona BeranováŽZ30Spartan gym Praha5.14 km00:35:21
1127.953Martin ZlackýMM50Marťas5.13 km00:36:35
1127.1540Markéta Š.ŽZ40Šneci5.13 km00:39:43
1127.1805Lucie Jarošová ŽZ405.13 km00:32:44
1127.2174Sylva ZlackáŽZ505.13 km00:36:35
1127.2300Šárka Štefania Churá ŽZ505.13 km00:26:04
1127.6392Michal EiblMM405.13 km00:29:21
1127.7804Petra O.ŽZ30SK Červené království5.13 km00:33:46
1127.8198Petra RichtárováŽZ40Buřtíci z Tísku #prostěběž5.13 km00:37:20
1127.9257Denisa HumlováŽZ20Když nemůžeš, přidej ...5.13 km00:46:23
1136.3743Martin BláhaMM305.12 km00:29:58
1128.5570Radka KettnerováŽZ205.12 km00:34:23
1128.5879Táňa T.ŽZ40Lumpáči5.12 km00:34:19
1128.7197Martina VáňováŽZ40Predator Workout Počátky5.12 km00:34:29
1128.7354Tomáš VrzalMM405.12 km00:22:25
1128.7696Veronika MacháčkováŽZ405.12 km00:34:46
1128.8689Dagmar RyskováŽZ60Rozběháme Strakonice 5.12 km00:45:24
1128.9701Blanka SchmiedováŽZ50Valašské Meziříčí5.12 km00:31:47
1144.2866Zdeněk TöpferMM60+5.11 km00:33:38
1129.7059Martin JanákMM405.11 km00:28:08
1129.8017Petra KulhavaŽZ405.11 km00:43:47
1147.323Zlatuše SlavíkováŽZ305.10 km00:34:21
1130.951Martina ŠindelířováŽZ50Besednické běhny5.10 km00:45:02
1130.2907Jana BušováŽZ505.10 km00:34:49
1130.5174Lucie Bouší ŽZ305.10 km00:39:20
1130.5587Tereza KálalováŽZ40Žižkovský tygri5.10 km00:38:55
1130.7031Martina Matyášová ŽZ505.10 km00:32:51
1130.7876Jan KrycnerMM50Run magazin Team5.10 km00:26:45
1130.9013Martin Z.MM405.10 km00:31:04
1155.725Barbora BoříkováŽZ135.09 km00:26:54
1131.5055Míša Š.MM75.09 km00:59:30
1131.5437Andrea ČížkováŽZ505.09 km00:32:41
1131.6044Libor CesikMM50SKS-Řestoky5.09 km00:30:01
1131.7196Kristýna VáňováŽZ20Predator Workout Počátky5.09 km00:31:44
1160.4316Rostislav MachálekMM505.08 km00:25:42
1132.6219Alena K.ŽZ505.08 km00:43:42
1162.1649Petra S.ŽZ50Netolice5.07 km00:37:17
1133.2637Matěj KrajčíkMM7AHA Vyškov5.07 km00:36:50
1133.2638Adéla KrajčíkováŽZ10AHA Vyškov5.07 km00:36:50
1133.2639Marek KrajčíkMM405.07 km00:36:50
1133.2640Lucie KrajčíkováŽZ405.07 km00:36:50
1133.2805Lenka ŠtaiglovaŽZ50Prostě běž Krnov5.07 km00:35:30
1133.3097Alexandra Přibylová ŽZ40Bruneta z Brna5.07 km00:31:04
1133.3710Zdena J.ŽZ50Rozběháme Česko5.07 km00:29:24
1133.5915Michaela H.ŽZ50Trutnov5.07 km00:33:26
1133.8218Anička AlešováŽZ13Klub Sportovního plavání Kladno 5.07 km00:35:36
1133.8439Lucie VrabcováŽZ505.07 km00:36:33
1173.2564Jana HofbauerováŽZ405.06 km00:34:35
1134.4959Kristýna Mačkalová ŽZ30Orel Vyškov5.06 km00:30:03
1134.5362Lucie Seifertová ŽZ40Blázni z Radimovky 5.06 km00:33:22
1134.5372Roman KotlínMM50Lagunino5.06 km00:42:52
1134.8279Dana ChovančíkováŽZ405.06 km00:46:21
1178.1768Darina KaráskováŽZ60+Báječné ženy v běhu5.05 km00:28:21
1135.2184Dominika RaulímováŽZ305.05 km00:26:43
1135.3194Juliana SzotkováŽZ50Lennon team5.05 km00:34:44
1135.5615Lenka PásztorováŽZ505.05 km00:42:29
1135.6171Kamil BulušekMM16Wild Snails5.05 km00:27:22
1135.7189Jaroslav B.MM30Přerov5.05 km00:28:48
1135.8586Broňka BujáčkováŽZ50Újezdecké tryskomyšky5.05 km00:43:59
1185.760Kateřina BorutováŽZ50Velemín5.04 km00:30:11
1136.986Simona MezerováŽZ405.04 km01:08:42
1136.2406Dáša Malá ŽZ40SOP-AMA společnost onkologických pacientů, jejich rodinných příslušníků a přátel 5.04 km00:33:59
1136.4332Vladimíra ZachováŽZ40Praha 115.04 km00:26:59
1136.7771Edita NezvalováŽZ505.04 km00:32:17
1136.8715Renata Sekotová HolatováŽZ505.04 km00:41:25
1136.9929Michal MedekMM60SPPPPK5.04 km00:39:14
1136.11195Milena S.ŽZ505.04 km00:32:10
1193.519Karina FukováŽZ40Havířov5.03 km00:32:33
1137.724Monika BoříkováŽZ505.03 km00:25:48
1137.880Lucie RanglováŽZ305.03 km00:47:46
1137.1144Hana KargerováŽZ505.03 km00:37:03
1137.1642Kamila PtáčkováŽZ40 Birds5.03 km00:29:36
1137.1666Vlasta PechrováŽZ50Inzulínek5.03 km00:38:32
1137.1830Mirka VolŽZ50Rimowa Pelhřimov 5.03 km00:40:23
1137.2428Petr MachMM605.03 km00:31:03
1137.4026Andík GombárováŽZ405.03 km00:35:58
1137.5678Radka K.ŽZ50Prostě běž!5.03 km00:33:01
1137.6161Kateřina MazalováŽZ30Šneci v běhu5.03 km00:34:15
1137.7351Vladislava ZahrádkováŽZ50Prostě běž!5.03 km00:35:13
1137.7387Jana FrýdlováŽZ405.03 km00:38:06
1137.7644Pavel BřezinaMM60Borci na kolech5.03 km00:22:39
1137.7645Kateřina BřezinováŽZ50Borci na kolech5.03 km00:30:31
1208.591Veronika TrojkováŽZ30Šneci v běhu 5.02 km00:29:00
1138.744Stanislava Soukupová ŽZ50Šneci v behu5.02 km00:38:26
1138.2355Máša Melicharová ŽZ50Šneci v běhu 5.02 km00:36:13
1138.3582Ota KéharMM50Plzeň5.02 km00:27:33
1138.4339Šárka PavlíčkováŽZ30Happy team5.02 km00:31:14
1138.4601Andrea MalkovaŽZ405.02 km00:41:52
1138.4602Kamila ZatloukalováŽZ405.02 km00:41:52
1138.4843Simča Schullerova ŽZ40Kutna hora5.02 km00:47:56
1138.5230Martina PlškováŽZ30Švadlenky5.02 km00:37:43
1138.5231Tereza TlukováŽZ50Švadlenky5.02 km00:37:43
1138.5559Sabrina V.ŽZ305.02 km00:28:54
1138.5629Radek Cigl MM50Zed team Výškov 5.02 km00:30:04
1138.6651Michaela HrubešováŽZ505.02 km00:32:14
1138.6837Martin MarešMM505.02 km00:36:00
1138.7256Doubravka KaválkováŽZ13Ostrov5.02 km00:37:21
1138.7257Jan KaválekMM10Biatlon klub Ostrov5.02 km00:37:21
1138.7283Tereza B.ŽZ305.02 km00:28:48
1138.7727Markéta NáchodskáŽZ405.02 km00:32:42
1138.7907Tereza AndělováŽZ405.02 km00:32:51
1138.8093Lenka NečekalováŽZ405.02 km00:32:25
1138.8161Kateřina C.ŽZ505.02 km00:38:46
1229.23Majka TykalováŽZ305.01 km00:43:33
1139.128Jitka DolezalovaŽZ40Šílená smečka5.01 km00:33:55
1139.130Nikol Hřavová ŽZ40Prostě běž!5.01 km00:44:39
1139.339Kateřina D.ŽZ305.01 km00:35:28
1139.402Petra KřivkováŽZ305.01 km00:33:21
1139.486Petra TomkováŽZ30P+P5.01 km00:36:52
1139.622Silvie SmetanováŽZ505.01 km00:36:27
1139.1548Dára M.ŽZ40BB165.01 km00:25:23
1139.1736Zuzana HimlováŽZ505.01 km00:37:48
1139.1917Markéta StrnadováŽZ40Šneci v běhu 5.01 km00:38:07
1139.2233Pavlína Macháčková ŽZ405.01 km00:36:30
1139.2597Irena F.ŽZ60Šnek/Pozorka5.01 km00:52:30
1139.2751Kateřina JežkováŽZ30Kačka 5.01 km00:53:34
1139.2799Olga KlvačováŽZ50Prostě běž! Zářivky 2019 5.01 km00:34:19
1139.2922Markéta RůžičkováŽZ50Ruzma5.01 km00:37:54
1139.3486Martina HampejsováŽZ30Šneci v běhu5.01 km00:31:44
1139.4029Kamila MetelkováŽZ405.01 km00:32:57
1139.4092Jana M.ŽZ30Šneci v běhu5.01 km00:37:55
1139.4227Magdalena K.ŽZ505.01 km00:38:11
1139.4418Petr JandaMM50Palma tým5.01 km00:31:18
1139.4504Pavlína T.ŽZ405.01 km00:34:07
1139.4987Petra ŠmídováŽZ50Bobši5.01 km00:27:21
1139.8276Jana MacháčkováŽZ505.01 km00:27:39
1139.5515Šárka ZajícováŽZ405.01 km00:35:53
1139.5516Vladimír ZajícMM605.01 km00:41:32
1139.5568Zuzana PíhováŽZ505.01 km00:50:43
1139.5676Jana LánskáŽZ305.01 km00:35:26
1139.5912Lenka M.ŽZ50Běžící surikaty5.01 km00:34:57
1139.6165Filip BulušekMM20Wild Snails5.01 km00:18:58
1139.6593Aneta MatuškováŽZ40@running_roso5.01 km00:24:51
1139.6785Eva H.ŽZ40Atletika Benešov5.01 km00:36:16
1139.6862Veronika SpáčilováŽZ505.01 km00:33:01
1139.7026Jana BroklováŽZ60Skutečská kočka5.01 km00:36:44
1139.7093Simona ŠofrováŽZ60Nětřa šmarovač5.01 km00:30:45
1139.7195Blanka VopravilováŽZ40Predator Workout Počátky5.01 km00:34:56
1139.7473Michal ŠtohrMM50JMFO5.01 km00:27:51
1139.7897Kristýna K.ŽZ405.01 km00:32:10
1139.7928Pavlínka PoustkováŽZ405.01 km00:41:49
1139.8018Ivana Vítková ŽZ305.01 km00:33:03
1139.8127Marie JuklíčkováŽZ405.01 km00:30:43
1139.8128Marie JuklíčkováŽZ405.01 km00:30:43
1139.8140Lukáš RoztočilMM405.01 km00:25:35
1139.8680Veronika RyskováŽZ10Rozběháme Strakonice 5.01 km00:39:04
1139.9273Daniela MíkováŽZ505.01 km00:37:38
1139.10757Petra KopřivováŽZ305.01 km00:24:31
1139.10906Milan NevěčnýMM50Brno-Lesná5.01 km00:29:58
1275.87Miluše Krumlová ŽZ405.00 km00:38:59
1140.150Eva Matoušková Loxley ŽZ50Swim Academy BoRa 5.00 km01:03:58
1140.252Eva Kosařová ŽZ50Skutečská kočka 5.00 km00:36:39
1140.264Jana HolemáŽZ505.00 km00:34:13
1140.349Jana RŮŽIČKOVÁŽZ505.00 km00:34:35
1140.476Zdeňka VacuškováŽZ305.00 km00:35:40
1140.642Lucie ReisingerováŽZ405.00 km00:34:26
1140.694Kamila StránskáŽZ30Rozběháme Česko5.00 km00:41:45
1140.695Daniel BobekMM305.00 km00:41:45
1140.1172Vlaďka Benešová ŽZ405.00 km00:34:54
1140.1451Veronika F.ŽZ30Běhny z Pětipsů5.00 km00:34:46
1140.1452Kateřina F.ŽZ30Běhny z Pětipsů5.00 km00:34:47
1140.1851Eliška P.ŽZ205.00 km00:34:24
1140.2237Romana StuchlíkováŽZ40Hodejice5.00 km00:41:34
1140.2333Deniska ĎurkováŽZ305.00 km00:33:58
1140.2400Dana VoráčováŽZ50Prostě běž!5.00 km00:38:19
1140.2409Zuzana W.ŽZ505.00 km00:33:04
1140.2631Nina R.ŽZ50Prostě bež5.00 km00:46:47
1140.2762Lucie ŠottnikováŽZ30Benešov5.00 km00:33:36
1140.2779Kateřina P.ŽZ405.00 km00:36:39
1140.3106Monika BláhováŽZ50A proč ne? 5.00 km00:38:31
1140.2913Tery BušováŽZ165.00 km00:35:02
1140.3186Světluš RyšánkováŽZ60Prostě běž !5.00 km00:42:00
1140.3218Mirka KollertováŽZ505.00 km00:35:57
1140.3222Michaela S.ŽZ305.00 km00:37:04
1140.3223Markéta Sedláková ŽZ30Pomalu, ale jistě!5.00 km00:38:14
1140.3507Petra KrausováŽZ305.00 km00:31:42
1140.3519LYDIE HUMLOVÁŽZ50Prostě běž!5.00 km00:28:05
1140.3611Anna JurčíkováŽZ305.00 km00:29:36
1140.3705Tereza WagnerováŽZ505.00 km00:34:32
1140.4236Natálie Čmakalová ŽZ205.00 km00:30:00
1140.4096Lucie P.ŽZ305.00 km00:33:45
1140.4312Zuzana KolářováŽZ305.00 km00:32:21
1140.4410Andrea KoukalováŽZ40Kangoo Litvínov5.00 km00:32:31
1140.4514Lucie BurgetováŽZ405.00 km00:28:08
1140.4688Tereza T.ŽZ305.00 km00:28:06
1140.4689Martin M.MM305.00 km00:27:38
1140.4919Markéta NovotnáŽZ40Šneci v běhu5.00 km00:37:31
1140.4979Alexandr PavlisenMM60Drtič Bezděkov5.00 km00:20:32
1140.5235Klára PeškováŽZ305.00 km00:32:47
1140.5317Jaroslava W.ŽZ505.00 km00:32:57
1140.5467Iveta DaňkováŽZ605.00 km00:36:01
1140.5533Irena BeranovaŽZ40Prostě běž!5.00 km00:34:25
1140.5735Tereza JosífkováŽZ305.00 km00:50:59
1140.5747Kristýna S.ŽZ405.00 km50:00:00
1140.5754Viktorie Anna StaráŽZ13Klup sportovního plavání Kladno - Béčko STARS5.00 km00:31:02
1140.5797Alena SLAVÍKOVÁŽZ405.00 km00:26:37
1140.5830Iva PfefferŽZ50kupahrej.cz5.00 km00:33:14
1140.5831Vladimir PfefferMM40kupahrej.cz5.00 km00:29:29
1140.5836Vlastimil KrpešMM605.00 km00:48:40
1140.5837Kamila KoptováŽZ505.00 km00:48:19
1140.5891Daniela ŠebkováŽZ405.00 km00:27:48
1140.6373Jan LuzarMM305.00 km00:27:23
1140.6394Petra K.ŽZ50Klopýtající běžci5.00 km00:31:35
1140.6416Petr WünschMM40PROadventure5.00 km00:24:45
1140.6587Alena FridrichovaŽZ405.00 km00:42:41
1140.6623Tereza ŠeinerováŽZ305.00 km00:35:03
1140.6624Jana NovákováŽZ305.00 km00:34:56
1140.6838Martin MarešMM505.00 km00:36:00
1140.6957Stáňa KoščováŽZ405.00 km00:28:48
1140.7063Martina PleslováŽZ505.00 km00:38:57
1140.7247Maru Steinerová ŽZ405.00 km00:28:06
1140.7306Alena Suchá ŽZ405.00 km00:28:46
1140.7404Lukáš Čermák MM30Psk olymp praha 5.00 km00:18:55
1140.7408Marian HarisMM50Nesvady5.00 km00:24:56
1140.7409Jaruška VálkováŽZ405.00 km00:38:00
1140.7458Adéla M.ŽZ405.00 km00:28:21
1140.7530Verča FabiánováŽZ305.00 km00:43:18
1140.7632Andrea Marková ŽZ30Kameňák5.00 km00:39:10
1140.7869Renáta PřikrylováŽZ405.00 km00:31:07
1140.8213Veronika VopičkováŽZ40Prostě běž!5.00 km00:35:52
1140.8264Lucia .ŽZ505.00 km00:39:11
1140.8464Martina SádlováŽZ305.00 km00:32:42
1140.8617Pavla HálováŽZ40Zgerby5.00 km00:29:36
1140.8899Ondřej Č ČunátMM305.00 km00:25:26
1140.9357Jaroslava HulcováŽZ60Prostě běž!5.00 km00:28:57
1140.9691Lenka UjčíkováŽZ305.00 km00:31:26
1140.9859Jan ProcházkaMM505.00 km00:35:13
1140.10040Klára Petráková ŽZ40Rozběháme Třeboň 5.00 km00:34:36
1354.8322Lenka KantorováŽZ404.94 km00:29:44
1355.6258Drahomíra SemerádováŽZ504.93 km00:34:56
1356.410Alena Ptáčková ŽZ10Už tam budeeem?! 4.92 km00:34:00
1357.155Jitka PěknáŽZ50Veverky4.90 km00:47:30
1357.3311Iva DostálováŽZ504.90 km00:33:30
1359.3960Jana HuclováŽZ40Dubá4.84 km00:31:43
1360.881Eva RanglováŽZ50Prostě běž!4.82 km00:45:47
1360.7260Lucie BlahováŽZ404.82 km00:34:31
1362.3856Jitka SlámováŽZ40MALAJ4.81 km00:28:50
1363.8490Tobiáš O.MM204.80 km00:25:07
1364.3340Dagmar CikánováŽZ50Prostě běž4.76 km00:42:21
1364.6686Anna J.ŽZ304.76 km00:41:46
1366.6708Ivana GeletovaŽZ30Rozběháme Česko4.73 km00:30:01
1367.978Andrea Hančová ŽZ304.70 km00:45:42
1367.4028Jana PráškováŽZ504.70 km00:43:35
1367.7729Natálie K.ŽZ16Laufaři lokálního významu4.70 km00:34:42
1370.8634Luděk U.MM404.68 km00:26:27
1371.6711Iva K.ŽZ50Šneci v běhu 4.67 km00:39:01
1372.1129Marie ŠeriováŽZ40Rozběháme Plzeň4.66 km00:42:00
1372.6583Pavel HanušMM60OB Loko Trutnov4.66 km36:22:00
1372.8894Olga WhittakerŽZ40Prostě běž!4.66 km00:37:29
1375.1964Daniela HavlíkováŽZ40Ganys4.63 km00:37:01
1373.4464Martina ChladováŽZ304.63 km00:31:15
1377.10564Ondřej JanáčMM30Rozběháme Brno4.62 km00:23:27
1378.6868Marcela Blechtová ŽZ50Prostě běž! 4.61 km00:34:29
1379.3754Lenka PlašilováŽZ504.60 km00:32:59
1379.4853Petr TkačukMM504.60 km00:31:13
1379.5782Rozálie DubcováŽZ164.60 km00:36:15
1382.6378Hana ZemanováŽZ50Josefov4.59 km00:32:13
1383.3721Helena BulířováŽZ50Prostě běž! 4.56 km00:40:32
1383.5315Michal UrbánekMM40STG Choceň4.56 km00:25:34
1385.148Nikola KučerováŽZ404.54 km00:48:27
1386.3078Dagmar KovalováŽZ50Prostě běž !4.52 km00:35:43
1386.7801Leoš CaudrMM50NapaBaby4.52 km00:32:35
1388.5725Veronika HochmanováŽZ304.51 km00:33:23
1387.8030Tomáš BöhmMM60SRŠ-NI PRAHA4.51 km00:31:33
1387.8137Radka BezděkováŽZ50Prostě běž!4.51 km00:44:55
1391.5800Patrik GreifMM404.50 km00:30:00
1392.7594Petr MalečekMM50Sací Komando Most4.48 km00:30:45
1393.381Irena J.ŽZ504.47 km00:45:31
1393.5328Jakub VorlíčekMM16vorlikovci/Jiříkov4.47 km00:24:28
1393.7084Tereza HořejšíŽZ304.47 km00:40:21
1396.3948Matyáš Vachta ŽZ13Rozběháme Písecko4.46 km00:55:52
1397.8012Kateřina BeránkováŽZ304.43 km00:30:17
1398.4540Tereza VaníčkováŽZ40#GLADIATORRACETEAM4.42 km00:31:54
1398.6409Gabriela KettnerováŽZ404.42 km00:33:41
1400.6645Kateřina CrkováŽZ20Mišák z Vinic 20154.41 km00:30:58
1399.7444Zuzana RoškotováŽZ404.41 km00:29:00
1402.4506Kristýna SlabochováŽZ304.40 km00:43:25
1403.9475Petr H.MM40Svišti4.39 km00:33:25
1404.8489Martin O.MM504.38 km00:27:02
1405.10861Petra VašutováŽZ404.35 km00:32:59
1406.10695Lukáš BásnerMM404.34 km00:26:17
1407.3051Jan RyšavýMM50Libochovice4.32 km00:19:13
1407.6209Karolina HrnčiříkováŽZ304.32 km00:27:23
1409.2636Kristýna ByrtusováŽZ30Šneci v běhu4.31 km00:26:05
1408.7072simona WeissováŽZ30Mršiny4.31 km00:35:42
1411.7472Gabriela R.ŽZ504.30 km00:30:43
1409.8875Eva BahníkováŽZ404.30 km00:32:33
1413.3271Alena PalasováŽZ404.28 km00:32:10
1410.4438Kateřina H.ŽZ404.28 km00:33:12
1410.8173Jana H.ŽZ304.28 km00:32:09
1416.1526Miroslav ZběhlíkMM40Zběhlíčci 4.27 km00:30:05
1411.6553Martin LoučekMM16Judo N62 Kladno4.27 km00:20:37
1411.7456Lucie ŠVIRBELOVÁ ŽZ404.27 km00:27:17
1419.546Kristýna ŠloufováŽZ30Chladimir5184.26 km00:27:35
1412.635Alexandra K.ŽZ404.26 km00:35:43
1421.6735Gabina Větrovcova ŽZ504.25 km00:31:45
1413.7194Barbora MachováŽZ304.25 km00:29:55
1423.2523Petra P.ŽZ304.24 km00:46:45
1414.3908Jindřiška KozákováŽZ50Total Vital4.24 km00:33:05
1425.5625Lucie KopeckaŽZ40Holky4.23 km00:31:24
1426.2100Veronika KohutováŽZ30AVU4.22 km00:24:21
1426.2162Katka VaškováŽZ504.22 km00:00:00
1428.3209Irena NulíčkováŽZ40Berounské ženy v běhu4.21 km00:47:00
1427.6620Radka D.ŽZ40Prostě Běž!4.21 km00:30:20
1427.6627Blanka K.ŽZ404.21 km00:26:42
1427.8769Vít HendrychMM304.21 km00:27:10
1432.545Michal Šlouf MM30Fitness FOCUS Zdemyslice4.19 km00:27:40
1428.5097Jana NovotnáŽZ60Re-well Kokořín4.19 km00:38:02
1434.210Monika FoltovaŽZ504.18 km00:24:15
1429.1788Eva ŠtylováŽZ50RUSTY klub4.18 km00:36:49
1429.5936Pavlína KočovskáŽZ504.18 km00:29:49
1437.1525Hanka Zběhliková ŽZ40Zběhlíčci4.17 km00:29:59
1430.3669Viktor FischerMM104.17 km00:33:03
1439.6675Anežka K.ŽZ30JEN TAK4.13 km00:24:44
1440.6053Veronika RybářováŽZ50Pustá Polom4.11 km00:31:34
1441.4840Julie KuttelwascherováŽZ13JuliMa4.10 km00:37:32
1441.6387Milena Míčková ŽZ40Prostě Běž! Zářivky 20194.10 km00:35:52
1441.10400Klára ZuzčakováŽZ40KlarkaZuzi4.10 km00:37:42
1444.3016Anežka ŠtěpánkováŽZ30SRTG Praha4.09 km00:35:05
1445.4518Šárka R.ŽZ404.07 km00:23:07
1446.255Tereza N.ŽZ304.06 km00:32:55
1447.1192Jitka HráchováŽZ504.05 km00:36:13
1448.6787Dana GábováŽZ604.04 km00:31:59
1449.169Lenka KoutnáŽZ404.03 km00:29:41
1449.8179Jiří CendelínMM404.03 km00:22:24
1449.8451Jiří BielyMM404.03 km00:33:01
1449.10645Stanislava BickováŽZ40Prostě běž!4.03 km00:34:14
1453.1135Lucie W.ŽZ404.02 km00:27:38
1450.1864Martina KopečkováŽZ504.02 km00:33:18
1450.2853Petra HlušičkováŽZ504.02 km00:30:27
1450.3668Rozálie FischerováŽZ134.02 km00:34:15
1450.5391Jana NovákováŽZ404.02 km00:26:04
1450.5900Romana HrachovinováŽZ604.02 km00:28:11
1459.3014Lenka NěmcováŽZ404.01 km00:24:40
1451.4393Silvie B.ŽZ304.01 km00:32:18
1451.4839Martina KuttelwascherováŽZ50JuliMa4.01 km00:37:32
1451.5720Zdenka Štrauchová ŽZ50Štrauchovi 4.01 km00:27:08
1463.2722Darina Š.ŽZ40Šmejkovi4.00 km00:32:15
1452.2871Vladimíra PetríkováŽZ504.00 km00:00:00
1452.2872Markétka PetríkováŽZ134.00 km00:00:00
1452.2873Dorotka ŠmejkalováŽZ134.00 km00:00:00
1452.3204Lenka ŠvecováŽZ404.00 km00:26:39
1452.3667Lucie FischerováŽZ404.00 km00:30:50
1452.3760Věrka Volná ŽZ504.00 km00:23:51
1452.5402Aneta MullerovaŽZ304.00 km00:27:48
1452.5699Pavla Kubínová ŽZ504.00 km00:24:06
1452.5844Martina HartlováŽZ504.00 km00:24:18
1452.5947Iva U.ŽZ604.00 km00:26:27
1452.7766Pavla HochmanováŽZ50SK Babice4.00 km00:17:12
1452.8160David AndrleMM504.00 km00:27:48
1452.8766Iveta K.ŽZ504.00 km00:42:24
1452.10339Vít RyšavýMM304.00 km00:24:34
1452.10605Dita HrušovskáŽZ504.00 km00:27:50
1452.10698Věra L.ŽZ504.00 km00:27:20
1480.2590Veronika PřikrylováŽZ40Krásensko3.97 km00:30:19
1481.3211Lenka Dobešová ŽZ40Berounské ženy v běhu 3.92 km00:44:48
1482.2641Lucie KoudelkováŽZ30DL Ponorka Pardubice3.86 km00:26:20
1482.7635Lenka MacháčkováŽZ403.86 km00:28:33
1484.6919Stanislav KučeraMM403.85 km00:22:14
1485.645Míla JílkováŽZ40MJ3.82 km00:24:56
1486.8366Šárka DoleželováŽZ603.81 km00:32:01
1487.63Nikola AdámkováŽZ303.80 km00:26:03
1487.4073Veronika H.ŽZ303.80 km00:20:07
1489.8165Alžběta V.ŽZ30Herbalife team3.75 km00:36:15
1490.1718Lucie Kovaříková ŽZ50Prostě běž!3.74 km00:31:14
1491.2470Eva RanglováŽZ50Prostě běž!3.73 km00:33:46
1492.2752Kateřina JežkováŽZ30Kačka 3.71 km00:29:23
1492.3368Štěpánka F.ŽZ303.71 km00:33:25
1492.6051Anonymní běžecŽZ303.71 km00:37:49
1495.5252Petra VeterníkováŽZ40Pupíčči3.70 km00:24:24
1493.5846Tomáš NývltMM40Nývlťáci3.70 km00:31:07
1493.5847Barbora NývltováŽZ13Nývlťáci3.70 km00:31:07
1498.3182Aneta SalajkovaŽZ163.69 km00:24:43
1499.3454Michaela KratochvílováŽZ403.64 km00:30:09
1499.6040Martina M.ŽZ403.64 km00:26:34
1499.6685Šimon KnoškaMM303.64 km00:28:06
1502.3029Vilda KasperMM50Prostě běž3.62 km00:26:34
1503.3765Lenka Handlová ŽZ60Bílinské vosy3.60 km00:36:39
1503.4201Dana JuřičkováŽZ50Cheb3.60 km00:29:47
1503.5070Nikola SytařováŽZ303.60 km00:27:07
1503.5251Petr BlechaMM40Pupíčči3.60 km00:24:15
1503.9843Lucie J.ŽZ403.60 km00:29:25
1508.6317Michal ZáhrobskýMM16Rozběháme Plzeň3.58 km00:22:31
1509.4276Lucka GloserováŽZ403.56 km00:27:47
1509.4450Sabina ŽigováŽZ30Rozběháme Česko3.56 km00:28:02
1511.2444Lucie K.ŽZ503.51 km00:25:00
1510.4549Zuzana Králová ŽZ403.51 km00:24:31
1510.7020Petra LoučkováŽZ13Judo Tj Sokol Buštěhrad3.51 km00:23:00
1514.506Monika BauerováŽZ303.49 km00:25:07
1515.5899Dana DudkovaŽZ503.48 km00:23:21
1516.9109Jana BoďováŽZ50mamky-lamky3.47 km00:23:27
1517.301Jana SilnouškováŽZ163.45 km00:24:46
1518.11155Lenka ChrtkováŽZ303.41 km00:34:41
1519.2746Lucie PíšováŽZ40Prostě běž! 3.40 km00:34:16
1520.9861Ivana BrlkováŽZ503.36 km00:29:58
1521.1968Alexandra A.ŽZ303.33 km00:21:42
1522.6008Marie JenčováŽZ50Prostě Běž3.31 km00:29:38
1523.374Petra GebhartováŽZ503.30 km00:24:05
1524.5019Karolína S.ŽZ133.29 km00:38:55
1525.4357Lucie K.ŽZ403.26 km00:23:52
1526.5513Lucie SkuhrovcováŽZ303.25 km00:26:32
1526.7650Martina SlabovaŽZ403.25 km00:22:49
1528.5932Kristýna S.ŽZ303.24 km00:23:52
1529.10491Hana Š.ŽZ403.23 km00:30:44
1530.3241Michaela GráfováŽZ40Sportisimo Hvězdy3.22 km00:20:30
1531.4258Miroslav Ř.MM50SRTG Podluží3.21 km00:24:49
1532.5804Martina K.ŽZ303.20 km00:22:07
1533.8833Nikola KrupičkováŽZ303.18 km00:22:38
1534.1292Hana Č.ŽZ40HR Girls3.17 km00:25:45
1534.1499Miroslav KalivodaMM40:-)3.17 km00:16:59
1536.5517Tomáš ZajícMM103.16 km00:23:58
1537.2145Jana HavelkováŽZ503.15 km00:34:47
1537.6641Tereza FilipováŽZ303.15 km00:20:38
1539.4112Zuzana Z.ŽZ40Zuzazajda3.13 km00:24:10
1540.3837Klára BránskáŽZ303.12 km00:26:07
1541.2437Bohumila BencsováŽZ40Pomáháme pohybem3.11 km00:23:50
1541.8650Alžbeta J.ŽZ303.11 km00:21:09
1541.9362Tereza P.ŽZ403.11 km00:23:57
1541.9864Vendula ŽákováŽZ403.11 km00:25:28
1545.5521Hana ValešováŽZ40Prostě běž!3.10 km00:21:47
1546.2175Monika SlavíčkováŽZ40Rozběháme Česko3.08 km00:24:26
1547.7417Vladimíra Jaklová ŽZ40Rozběháme Kamenici3.07 km00:20:07
1548.1566Barbora Bubeníková ŽZ30TJ Orel3.06 km00:16:40
1548.7429Emil KyklošMM40ZZS JMK3.06 km00:19:36
1550.278Kateřina ChlupováŽZ503.04 km00:25:00
1549.2071Milada TesařováŽZ50Velká Bíteš3.04 km00:27:33
1549.2851Věra Otevřelová a ElvisŽZ503.04 km00:19:59
1553.4153Kristýna ChytilováŽZ403.03 km00:18:55
1554.540Efka Svobodová ŽZ40Prosecco TIME3.02 km00:21:03
1554.745Radek HolubMM40Prostě běž! 3.02 km00:18:30
1554.3313Eliška DostálováŽZ203.02 km00:23:26
1554.5731Zdena V.ŽZ403.02 km00:19:57
1554.7566Václav ČekanMM30Vyběhej se3.02 km00:13:46
1554.11057Zdeňka KohoutováŽZ50KSP Kladno - Béčko STARS (příznivci)3.02 km00:22:45
1560.1641Patrik PtáčekMM7 Birds3.01 km00:21:58
1555.3015Tomáš NěmecMM403.01 km00:18:10
1555.5404Kristýna TolarováŽZ303.01 km00:19:00
1555.6235Olga K.ŽZ503.01 km00:20:04
1555.6662Radka KonečnáŽZ403.01 km00:15:41
1565.243Nikola JahůdkováŽZ30Ústí nad Labem3.00 km00:20:26
1556.870Petra Abíková ŽZ503.00 km00:20:41
1556.898Kateřina VlkováŽZ303.00 km00:56:23
1556.1267Adéla MichalčákováŽZ203.00 km00:24:13
1556.2192Markéta JandovaŽZ40Praha3.00 km00:22:12
1556.2290Adéla KučováŽZ303.00 km00:15:00
1556.2291Jaroslav VolákMM303.00 km00:15:00
1556.3050Marie ProkopiusováŽZ403.00 km00:23:28
1556.3577Jana HrbkováŽZ503.00 km00:19:14
1556.4440Jaroslav NosekMM403.00 km00:19:52
1556.5508Jana MíšováŽZ403.00 km00:22:10
1556.5567Ondřej MíšaMM503.00 km00:22:45
1556.5718Dadunka M.ŽZ403.00 km00:27:36
1556.6333Stanislava ZáhrobskáŽZ40Rozběháme Plzeň3.00 km00:20:07
1556.6980Lucie PeterkováŽZ303.00 km00:16:03
1556.6982Kateřina Peterková ŽZ303.00 km00:17:26
1556.7825Martina ŠalplachtováŽZ303.00 km00:20:43
1556.8260Lenka PetruželkováŽZ30Tygřice z vesnice3.00 km00:22:23
1556.8262Hana PetruželkováŽZ30Tygřice z vesnice3.00 km00:18:54
1556.10499Petra NovotnáŽZ403.00 km00:19:35
1585.1489Kristýna VlčkováŽZ302.98 km00:19:35
1586.3817Monika R.ŽZ402.96 km00:27:51
1587.4402Lenka Hošková ŽZ302.92 km00:26:33
1588.3860Lenka Valentová ŽZ402.90 km00:18:35
1589.73Tomáš KloudaMM40Bosch Diesel Jihlava2.89 km00:11:55
1590.5327Zuzana VorlíčkováŽZ40vorlikovci/Jiříkov2.86 km00:19:39
1591.3554Kateřina RoudnáŽZ40Prostě běž!2.83 km00:21:11
1592.3006Michal ČástečkaMM302.82 km00:15:53
1593.5326Jiří VorlíčekMM40vorlikovci/ Jiříkov2.81 km00:19:50
1593.6187Karolína K.ŽZ30Danny Team2.81 km00:21:09
1595.11154Tomáš TučekMM302.80 km00:18:57
1596.3030Magdalena ČesnekováŽZ50Sokol Veltěž2.77 km00:26:52
1596.7839Karolína F.ŽZ302.77 km00:20:45
1598.5091Vendula K.ŽZ302.72 km00:22:44
1599.767Tereza Stará ŽZ40Samochodky2.67 km00:23:36
1599.6768Tereza VítkováŽZ20Prostě běž!2.67 km00:18:44
1601.9862Vendula ŽákováŽZ402.66 km00:19:44
1602.7894Marie HonelováŽZ402.64 km00:18:33
1603.2146Martin FrankMM16SK Petřín Plzeň2.63 km00:15:10
1604.3508Pavla MaturováŽZ30Běhej dokud můžeš2.62 km00:21:09
1604.7309Eva Kühnová ŽZ402.62 km00:15:41
1606.8286Filip JurčíkMM10Újezdecké tryskomyšky2.61 km00:18:41
1605.9349Lukáš JosefíkMM10Ujezdecké tryskomysky2.61 km00:18:41
1605.9504Nela ČičalováŽZ10Újezdecké tryskomyšky2.61 km00:18:41
1609.11000Samuel H.MM132.59 km00:17:04
1610.3300Klára G.ŽZ30Pilné včelky2.57 km00:20:33
1610.8465Milan DufekMM50BK Lánice2.57 km00:16:52
1612.7545Michaela VohlidalovaŽZ50Obříství2.56 km00:23:41
1613.4467Vojta VavřinaMM40Dynamo Pardubice2.55 km00:19:22
1614.3423Bohumila HajduchováŽZ502.53 km00:17:58
1614.3441Bohdana HajduchováŽZ502.53 km00:17:58
1614.7918Kateřina KocováŽZ202.53 km00:00:00
1617.4817Petra KulasováŽZ302.52 km00:20:58
1615.5856Lucie AdámkováŽZ402.52 km00:21:02
1619.697Štěpánka ManováŽZ162.51 km00:22:22
1616.3292Lucie S.ŽZ402.51 km00:22:53
1616.3343Jana SornasováŽZ50Rozběháme Plzeň 2.51 km00:16:53
1622.1505Petra V.ŽZ502.50 km00:17:57
1617.3301Vojtěch N.MM30Pilné včelky2.50 km00:22:33
1624.6399Petra KlaškováŽZ40Slušovice2.49 km00:33:00
1618.8487Markéta O.ŽZ502.49 km00:23:32
1626.2370Kateřina MajnerováŽZ502.44 km00:19:11
1627.8261Oliver Š.MM7Újezdecké tryskomyšky2.41 km00:14:52
1628.4661David SkálaMM30FiaSka2.40 km00:13:18
1628.5471Michal VávraMM402.40 km00:15:12
1630.9988Tomáš D.MM402.35 km00:14:30
1631.7772Martina F.ŽZ40Prostě běž!2.33 km00:19:05
1632.2372Dagmar UrbanováŽZ602.30 km00:00:00
1633.11170Martin TkáčMM40Total Vital2.29 km00:12:39
1634.4267Petra Ř.ŽZ502.28 km00:17:22
1634.7964Terezie S.ŽZ30POPOběhy2.28 km00:18:09
1636.6781Ivana GábováŽZ302.26 km00:18:11
1635.9390Eva M.ŽZ502.26 km56:51:00
1635.9537Martina V.ŽZ402.26 km00:15:10
1639.4259Jiří Ř.MM20SRTG Podluží2.25 km00:16:54
1636.8800Adéla Le VanŽZ30bellisky.cz2.25 km00:15:18
1641.3137Michaela KosíkováŽZ16Orel Domanín2.23 km00:12:37
1637.6541Michaela FialováŽZ402.23 km00:42:22
1643.7845Veronika Koucká ŽZ302.20 km00:18:09
1644.1531Vladimír SládekMM40Stg Strupčice2.18 km00:09:51
1644.2492Pavla MarkováŽZ30STG Tábor2.18 km00:19:53
1646.4389Luboš H.MM30Rozběháme Česko2.15 km00:13:27
1645.5393Daniela NikodémováŽZ302.15 km00:17:38
1648.6559Petra HejtmánkováŽZ50Hejtmoška2.14 km00:17:39
1649.2342Monika B.ŽZ302.12 km00:19:01
1650.5071Tereza Š.ŽZ30Rozběháme Roudnici 2.10 km00:13:31
1650.6802Andrea PritchardŽZ502.10 km00:21:15
1652.6869Ivana NovotnáŽZ402.08 km00:15:53
1653.6408Hana Rajchartova ŽZ40Prostě běž! 2.07 km00:18:47
1654.7511Kateřina Vildmanová ŽZ40Rybničná 2.06 km00:19:10
1655.5329Michal VorlíčekMM13vorlikovci/Jiříkov2.05 km00:14:52
1656.7606Jana KřeménkováŽZ50KK Adamov2.04 km00:19:01
1657.654Martina M.ŽZ60Šneci v běhu2.03 km00:27:39
1657.2101Barbora KohutováŽZ16AVU2.03 km00:13:58
1657.2283Kateřina JungováŽZ202.03 km00:15:56
1657.2572Sebastian RichtárechMM30SKC2.03 km00:10:37
1657.3505Monika CihelkováŽZ302.03 km00:14:15
1657.10386Vera D.ŽZ502.03 km00:14:29
1663.5736Michaela JosífkováŽZ502.02 km00:28:24
1658.6056Pavel RybářMM50Pustá Polom2.02 km00:17:20
1658.6368Anonymní běžecŽZ402.02 km00:13:08
1658.9607Veronika SládkováŽZ302.02 km00:16:44
1667.1081Marek S.MM40Hannibal2.01 km00:12:42
1659.1521Vladimíra Podráská ŽZ502.01 km00:17:10
1659.6260Tereza ZáhrobskáŽZ13Rozběháme Plzeň2.01 km00:14:07
1659.7180Lenka ŠvábováŽZ40JUDO Stod2.01 km00:16:00
1659.8007Luba KovácsováŽZ50CESA2.01 km00:17:50
1659.9563Barbora L.ŽZ402.01 km00:14:49
1673.129Tereza DubcováŽZ30Rozběháme Mělník2.00 km00:28:22
1660.1417Eliška K.ŽZ402.00 km00:13:28
1660.984Jana HrubáŽZ30Rychlonožky2.00 km00:22:29
1660.991Jana KlímováŽZ602.00 km00:15:36
1660.1065Veronika Gibalová ŽZ30Stg Mělník 2.00 km00:16:23
1660.1867Zdeňka HolečkováŽZ50Běh pro lepší život2.00 km00:10:26
1660.2001Lucie FraňkováŽZ302.00 km00:12:21
1660.2407Oldřich PalasMM40SKC2.00 km00:11:08
1660.3157Jana N.ŽZ502.00 km00:13:58
1660.3363Tereza MalíkováŽZ162.00 km00:14:08
1660.3612Terezie FerancovicováŽZ30Narysov2.00 km00:12:36
1660.4138Květoslava ProkopiusováŽZ60+2.00 km00:22:42
1660.4589Barbora KampošováŽZ302.00 km00:13:18
1660.5838Martina Provazníková ŽZ402.00 km00:14:19
1660.6300Miriam Musilová ŽZ40Prostě běž! 2.00 km00:13:17
1660.7672Iva NeprašováŽZ402.00 km00:15:37
1660.8741Alena StiskalováŽZ402.00 km00:19:56
1660.9865Jan LečbychMM10Újezdecké tryskomyši2.00 km00:00:00
1660.10747Jitka K.ŽZ30Krytka club2.00 km00:16:11
1692.2632Eva BystrzyckáŽZ30Šneci v běhu1.95 km00:14:31
1693.824Nikola KochaníčkováŽZ301.89 km00:12:00
1694.9115Kamila N.ŽZ50Brno - Lesná1.80 km00:12:03
1695.1595Jiří Láhner MM40Gargen Gym1.79 km00:11:19
1696.4417Simona JandováŽZ301.75 km00:17:54
1697.5154Martin P.MM40Zdravá Výživa1.72 km00:08:21
1698.2050Pavlína ZahořováŽZ201.67 km00:13:00
1699.3069Eva HotařováŽZ401.64 km00:13:32
1699.3070David TřískaMM131.64 km00:13:32
1699.3071Radim ŠtosekMM71.64 km00:13:32
1702.1316Terka M.ŽZ13Rozběháme Mělník1.61 km00:08:03
1703.5710Martina JonášováŽZ401.57 km00:10:21
1703.9969Lenka K.ŽZ401.57 km00:00:00
1705.6717Martin K.MM501.56 km00:06:30
1704.8550Veronika RyšánkováŽZ401.56 km00:14:01
1707.2753Štěpán DerkaMM7AHA Vyškov1.53 km00:07:19
1705.2754Eliška DerkováŽZ13AHA Vyškov1.53 km00:07:19
1709.4441Lenka NěmcováŽZ401.52 km00:08:47
1706.7625Lucie DubováŽZ301.52 km00:12:54
1711.7535Barbora BušinováŽZ201.36 km00:08:56
1712.7598Anonymní běžecŽZ401.34 km00:11:28
1713.6917Klára MěřinskáŽZ13Křupky 1.32 km00:11:22
1714.4260Petra Ř.ŽZ501.18 km00:08:45
1715.6591Michal ŠevčíkMM40Roudnice nad Labem1.17 km00:08:07
1716.64Dagmar JirkovskáŽZ501.14 km00:15:55
1717.4140Veronika LednickáŽZ20Rozběháme Rokycany1.13 km00:11:42
1717.6057Lukáš Rybář MM13Pustá Polom 1.13 km00:08:47
1719.5523Karolína ValešováŽZ101.09 km00:07:51
1720.863Valérie RykalováŽZ131.08 km00:08:38
1720.9384Laura JahodováŽZ7Újezdecké tryskomyšky1.08 km00:09:14
1720.9393Natálie BachůrkováŽZ7Újezdecké tryškomyšky1.08 km00:00:00
1720.9394Vanessa Hatoňová ŽZ10Újezdecké tryskomyšky1.08 km00:00:00
1720.10426Julie L.ŽZ7Ujezdecké tryskomšky1.08 km00:09:14
1725.5522Lukáš ValešMM131.05 km00:07:03
1721.6429Sylvie KučerováŽZ401.05 km00:07:46
1721.6976Kateřina PopováŽZ20TOM KČT Kralupy1.05 km00:06:29
1728.938Martin ČernošekMM301.03 km00:05:02
1729.763Daniela MahďákováŽZ301.02 km00:08:04
1729.2113Kristýna D.ŽZ50Loučenské kočky1.02 km00:09:42
1729.3023Roman ŠtefekMM301.02 km00:06:07
1729.6867Šárka JandováŽZ301.02 km00:11:46
1729.6906Petra MěřinskáŽZ40Křupky 1.02 km00:06:52
1734.1549Jana Váchová ŽZ601.01 km00:12:23
1730.3364Diana PetránkováŽZ401.01 km00:12:27
1730.4573Michaela M.ŽZ30Šneci v běhu1.01 km00:05:56
1730.6705Terezie NěmcováŽZ30KAMENI1.01 km00:14:58
1730.6895Tomáš Křivda MM13Křupani1.01 km00:07:03
1730.7094Lucie ŠofrováŽZ40Nětřa šmarovač1.01 km00:06:23
1730.9654Nikola JosefíkováŽZ10Újezdecké tryskomyšky1.01 km00:08:14
1741.2301Dana SýkorováŽZ501.00 km00:15:00
1731.2539Kateřina B.ŽZ401.00 km00:09:42
1731.2618David FoltynMM50Vikinka 1.00 km00:16:54
1731.2816Bohumila KrejčíkováŽZ50AHA Vyškov1.00 km00:07:47
1731.4044Daniel DlouhýMM10Dubáčci1.00 km00:03:38
1731.6543Sofie ČipovskiŽZ7Vyškovská Střela 1.00 km00:09:09
1731.6590Petra ChabadováŽZ50Roudnice nad Labem1.00 km00:05:38
1731.6704Marie NěmcováŽZ30KAMENI1.00 km00:08:44
1731.6931Anička DlouháŽZ16Dubáčci1.00 km00:03:50
1731.7356Terezka ČechováŽZ71.00 km00:09:54
1731.9146Lucie HrstkováŽZ30Šneci v běhu1.00 km00:05:00
1731.9247Jakub MíšaMM131.00 km00:08:03