Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1579Kristýna D.ŽZ13Orel Vyškov00:39:28
2.1580Veronika D.ŽZ7Orel Vyškov00:46:24
3.5703František MusilMM13Novovesan00:48:05
4.2911Matyáš ValenaMM1300:49:42
5.2504Aneta PeroutkováŽZ10Plavecký klub Znojmo z.s.00:50:16
6.1122Anička ZrnováŽZ10Hc Rytíři Vlašim00:52:19
7.5156Patrik V.MM1000:56:04
8.5157Daniel V.MM1000:56:38
9.1560Josef Jr. TomanecMM4TOMANCOVI00:56:49
10.2783Daniel FikejzMM10Prostě běž! 00:57:27
10.2784Anna Fikejzová ŽZ16Prostě běž! 00:57:27
12.2075Terka VanišováŽZ10Běhej Kolovraty00:59:27
11.2076Barča VanišováŽZ10Běhej Kolovraty00:59:27
14.2237Eliška BubeníkováŽZ1000:59:29
15.2505 Tomáš ChlubnaMM10Plavecký klub Znojmo z.s.01:00:06
16.4492Leontýna HouškováŽZ701:01:12
17.4511Šimon KadlecMM701:01:32
18.2509Štěpánka BurdychovaŽZ7SK KRASO BÍLINA01:01:48
19.3392Damian Bubenik MM4TJ Orel01:03:02
20.4705Tereza RepaskáŽZ1301:04:36
20.4706Nikola NovákováŽZ701:04:36
22.6204Lucie Plašilová ŽZ1301:06:33
23.6366Nela KrámováŽZ13Lijomané01:06:36
24.3003Helena B.ŽZ1601:06:51
25.4327Věrča SládkováŽZ4Od Majavelu01:07:30
26.5118Barča B.ŽZ701:07:31
27.1805Viktorie Milanová ŽZ401:07:46
28.5787Anonymní běžecŽZ1601:07:58
29.5279Míša ŠarochMM1001:08:20
30.5962Eliška RůžičkováŽZ10HoumrRun Benešov01:08:49
31.2385Nikol RybkováŽZ10Kangoo Litvínov01:09:13
32.5961Zuzana RůžičkováŽZ10HoumrRun Benešov01:09:50
33.5366Barbora HupkováŽZ1301:09:59
34.6037Jakub BalíkMM1301:11:08
34.6038Kristýna BalíkováŽZ1301:11:08
36.4210Max H.MM1301:11:41
35.4211Karolína H.ŽZ1001:11:41
38.2012Honza Š.MM1301:11:42
39.5537Natálie BenáčkováŽZ701:13:26
40.1481David KicaMM1301:13:30
41.6009Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle01:13:41
42.1323Barborka HrubešováŽZ701:14:26
43.6008Amálie HavlínováŽZ10SK Havlin Třebovle01:15:58
44.5746Laura L.ŽZ701:16:15
45.4350Jan TisaMM1301:16:48
45.4352Lucie TisováŽZ1001:16:48
47.4364Martin TenkMM13Hovíci01:17:29
48.5577Jindřich Z.MM1301:18:15
48.5578Markéta Z.ŽZ1001:18:15
50.5311Anna M.ŽZ401:19:38
51.4825Martin BouškaMM1301:20:13
51.6082Natálie BouškovaŽZ1001:20:13
53.3295Adéla AgacováŽZ1001:20:26
52.3296Anna AgacováŽZ1001:20:26
55.4203Tereza PodešvováŽZ16Chůze s Bobíkem01:21:05
56.5852Toník ZajacMM1001:22:18
57.4653Štěpán KalinaMM701:23:12
58.4109Tomáš VacekMM1001:27:32
59.3560Tereza BochinováŽZ1001:28:23
60.3047Eliška NovotnáŽZ1001:29:36
60.3048Vojtěch NovotnýMM1001:29:36
62.2295Julie P.ŽZ1301:29:50
63.1790Ondřej StočekMM1001:30:23
63.1791Richard StočekMM1001:30:23
65.3661Eliška ŤukalováŽZ701:30:49
66.5945Miky M.MM701:39:43
67.5099Jan HledíkMM1001:43:36
67.5100Martin HledíkMM1301:43:36
69.5941Matěj M.MM1301:44:21
70.2051Jan V.MM10Behej Kolovraty 01:46:00
71.3477Eliška BedrníkováŽZ401:51:59
72.1096Jessi K.ŽZ401:53:38
73.5848Filípek F.MM401:53:42
74.3770Kryštof PechačMM4To dáš01:57:28
75.3654Kryštof H.MM1002:02:01
75.3655Matylda H.ŽZ702:02:01
75.3656Teodora H.ŽZ402:02:01
78.3760Alexandra GašpárkováŽZ702:11:47
76.3761Nicolas GašpárekMM402:11:47
80.3756Richard GreinerMM402:12:48
81.6044Veronika VymetalkovaŽZ1002:16:29
81.6045Jakub VymetalekMM1002:16:29
83.2981Stázka DivišováŽZ702:17:03