Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.5394Zbyněk Michael VobořilMM400:02:18
2.2234Martina Šarmanová ŽZ7Triatlet KV00:02:29
3.3391Janek BubeníkMM7TJ Orel00:02:30
4.5020Adam JohaníkMM7Kuřim00:02:31
5.2277Bella VítkováŽZ10Run Dlouhoňovice00:02:32
6.845Kateřina ŠvejdovaŽZ7TJ Sokol Královské Vinohrady00:02:36
6.2630Marek HacaperkaMM7SK Sporting Příbram00:02:36
6.4752Mikuláš MičkaMM700:02:36
9.5979Sabina RotterŽZ7Rottříci00:02:43
10.1445Nikol BrčákováŽZ700:02:44
11.1569Veronika D.ŽZ7Orel Vyškov00:02:54
12.539Aneta VagenkenchtováŽZ700:02:57
13.5897Adéla ŠtilcováŽZ7SK Sporting Příbram00:02:58
14.2147Nikolka StehlíkováŽZ700:02:59
14.3777Marek FialaMM7Fialáci v běhu00:02:59
16.5914Anička BeranovaŽZ700:03:00
17.5683Tomáš ProcykMM7Stinga Team00:03:01
18.4730Alžběta GraciasováŽZ700:03:02
19.2079Andrea LuňákováŽZ7Šneci v běhu00:03:03
19.5192Adámek KosařMM7RUN magazine team00:03:03
21.1238Jakub HejnýMM4Prostě běž!00:03:09
22.4762Emma MaissnerováŽZ7Křeč v druhém kroku00:03:13
23.5230Samuel ŠimkoMM700:03:15
24.4073Mateo HarčárMM700:03:16
25.5331Daneček VykrentMM700:03:17
25.6019Anna GaudlováŽZ7ASK Slavia Praha00:03:17
27.3475Matyáš HromádkaMM700:03:21
26.5656Tobiáš KlečkaMM700:03:21
29.4876Marek NekvapilMM700:03:22
27.6246Viktorka J. ŽZ700:03:22
31.1559Julie TomancováŽZ7TOMANCOVI00:03:24
32.51Filip HavlíčekMM700:03:26
33.6288Jáchym DolníčekMM7Opočínské Madonny00:03:28
34.4271Jakub SotonaMM7McQueen z Břežan00:03:31
35.3902Adéla ŠimarováŽZ7Prostě běž!00:03:32
36.1226Adéla NěmcováŽZ7Vivobarefoot CB00:03:33
37.3451Jakub D.MM400:03:35
38.3171Tina ŠupčíkováŽZ700:03:41
38.4129Mikoláš V.MM7Basketbal Turnov00:03:41
40.2700Laura ŠaríkováŽZ400:03:43
41.6258Laura NevěčnáŽZ7Brno-Lesná00:03:44
42.5448Daniel ŠkaricaMM700:03:45
43.559Ema ObornáŽZ7Frýdek-Místek00:03:47
43.2544Liny SvobodováŽZ400:03:47
45.5740Kristýnka ŠabatováŽZ700:03:53
46.1813Adéla StroupkováŽZ700:03:55
46.5809Ivanka PíšováŽZ700:03:55
48.5644Jennifer T.ŽZ400:03:57
49.6220Jan Michal Š.MM700:03:58
50.1434Linda HyvnarováŽZ7Kopřivnice Laši v kaši00:03:59
51.3486Tomášek BártlMM4Windy hill ranch Krajková00:04:01
52.1945Štěpán HubingerMM4T.J. Sokol Hluboká nad Vltavou00:04:03
53.2884Emma F.ŽZ400:04:04
54.847Sabinka ŠkolákováŽZ700:04:07
55.456Jasmínka JirkovskáŽZ700:04:08
55.457Honzík JirkovskýMM700:04:08
57.386Karolína KrejčováŽZ4Švadlenky v běhu00:04:10
56.4788Emicka Pechová ŽZ700:04:10
59.3684Anonymní běžecŽZ700:04:11
60.3854Anetka SkálováŽZ700:04:12
61.5980Liliana RotterŽZ7Rottříci00:04:13
62.3773Mirka MateováŽZ7Matýsci00:04:14
63.1655Anetka KnytlováŽZ7MALAJ00:04:21
64.1543Amélie VysloužilováŽZ700:04:26
64.3129Anna JurečkováŽZ700:04:26
64.4393Lucie JasanováŽZ700:04:26
67.3510Marianna ChlpošováŽZ400:04:27
65.3511Sebastian GabanaMM400:04:27
65.3512Dušana Chlpošová ŽZ400:04:27
70.5822Vojtišek JedličkaMM700:04:30
71.3286Anežka StrnadováŽZ700:04:32
72.4695Alexandra DoušováŽZ400:04:37
73.5542Samuel PejsMM700:04:39
74.1657Matyášek KnytlMM4MALAJ00:04:41
75.2146Natálka StehlíkováŽZ400:04:43
76.2802Jakub HloušekMM700:04:44
77.1656Málinka KnytlováŽZ4MALAJ00:04:45
77.5149Vašík DandaMM400:04:45
79.4744Tereza K.ŽZ4Klub Sovíčkov00:04:46
80.5057Alexandra S.ŽZ700:04:52
80.6146Jáchym HendrychMM700:04:52
82.3838Filip VoborskýMM7Prostě běž!00:04:54
81.4256Klára ChrobočkováŽZ700:04:54
81.4258Vojtěch ChrobočekMM400:04:54
85.926Marie PolákováŽZ700:04:57
86.3480Martin PaletaMM4Yak Kharka00:05:00
86.4721Vojtěch VrábelMM700:05:00
86.4921Nikola H.ŽZ700:05:00
89.4794Milan NovotnýMM700:05:01
90.4792Emílie KonečnáŽZ400:05:02
91.6020Alžběta GaudlováŽZ4TJ Sokol Radostice00:05:04
92.3948Martinka G.ŽZ700:05:05
93.2557Matyáš P.MM400:05:10
93.5875Alfred KnížekMM700:05:10
95.5930Adélka BrožováŽZ700:05:12
96.3918Michalka Š.ŽZ700:05:13
97.2083Matěj HavlínMM7RMT00:05:16
98.988Anička JunkováŽZ7Matýsek00:05:17
99.3929Vojtěch Č.MM400:05:21
100.2044Zuzanka Lisková ŽZ400:05:24
101.2084Markéta HavlínováŽZ4RMT00:05:27
101.2962Jana NovákováŽZ400:05:27
103.5708Adéla MenclováŽZ7M&M00:05:28
104.2037Marek Perautka MM4Perautkovi00:05:30
105.2246Anonymní běžecMM400:05:35
105.4043Marie ZapletalováŽZ700:05:35
107.2464Vojtěch B.MM400:05:39
108.3922Ondřej ChvalMM700:05:40
109.6205Leontýna ZelenkováŽZ700:05:43
110.6137Eliška P.ŽZ700:05:48
111.52Tomáš HavlíčekMM400:05:52
112.5290Jakub Podskoč MM7Rybničná 00:05:55
113.5806Matýsek KřížMM400:05:59
114.5343Nela JohaníkováŽZ4Kuřim00:06:08
115.5913Anetka BeranovaŽZ400:06:36
116.3187Honzík NovákMM7Newman Family00:06:39
117.3232Anička NěmcováŽZ400:06:43
118.3839Šárka VoborskáŽZ4Prostě běž!00:06:57
119.6351Filip SticaMM700:07:06
120.3640Liliana KomárkováŽZ400:07:08
121.578Anna MenclováŽZ400:07:09
122.4418Sebastian SlívaMM4SK Černé plíce00:07:16
123.6060Daneček VincentMM400:07:20
124.5361Magdaléna VohlídalovaŽZ7Obristvi00:07:51
125.6350Eliška SticováŽZ400:07:56
126.5164Tadeáš JalůvkaMM700:08:19
127.2963Josef NovákMM400:08:27
128.1038Michal KučeraMM400:09:05
129.6021Tomáš GaudlMM4TJ Sokol Radostice00:11:14
130.2196Noemi GAIAŽZ4TODAY TO DÅM00:16:20