Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.2234Martina Šarmanová ŽZ7Triatlet KV00:02:29
2.2277Bella VítkováŽZ10Run Dlouhoňovice00:02:32
3.845Kateřina ŠvejdovaŽZ7TJ Sokol Královské Vinohrady00:02:36
4.5979Sabina RotterŽZ7Rottříci00:02:43
5.1445Nikol BrčákováŽZ700:02:44
6.1569Veronika D.ŽZ7Orel Vyškov00:02:54
7.539Aneta VagenkenchtováŽZ700:02:57
8.5897Adéla ŠtilcováŽZ7SK Sporting Příbram00:02:58
9.2147Nikolka StehlíkováŽZ700:02:59
10.5914Anička BeranovaŽZ700:03:00
11.4730Alžběta GraciasováŽZ700:03:02
12.2079Andrea LuňákováŽZ7Šneci v běhu00:03:03
13.4762Emma MaissnerováŽZ7Křeč v druhém kroku00:03:13
14.6019Anna GaudlováŽZ7ASK Slavia Praha00:03:17
15.6246Viktorka J. ŽZ700:03:22
16.1559Julie TomancováŽZ7TOMANCOVI00:03:24
17.3902Adéla ŠimarováŽZ7Prostě běž!00:03:32
18.1226Adéla NěmcováŽZ7Vivobarefoot CB00:03:33
19.3171Tina ŠupčíkováŽZ700:03:41
20.2700Laura ŠaríkováŽZ400:03:43
21.6258Laura NevěčnáŽZ7Brno-Lesná00:03:44
22.559Ema ObornáŽZ7Frýdek-Místek00:03:47
22.2544Liny SvobodováŽZ400:03:47
24.5740Kristýnka ŠabatováŽZ700:03:53
25.1813Adéla StroupkováŽZ700:03:55
25.5809Ivanka PíšováŽZ700:03:55
27.5644Jennifer T.ŽZ400:03:57
28.1434Linda HyvnarováŽZ7Kopřivnice Laši v kaši00:03:59
29.2884Emma F.ŽZ400:04:04
30.847Sabinka ŠkolákováŽZ700:04:07
31.456Jasmínka JirkovskáŽZ700:04:08
32.386Karolína KrejčováŽZ4Švadlenky v běhu00:04:10
32.4788Emicka Pechová ŽZ700:04:10
34.3684Anonymní běžecŽZ700:04:11
35.3854Anetka SkálováŽZ700:04:12
36.5980Liliana RotterŽZ7Rottříci00:04:13
37.3773Mirka MateováŽZ7Matýsci00:04:14
38.1655Anetka KnytlováŽZ7MALAJ00:04:21
39.1543Amélie VysloužilováŽZ700:04:26
39.3129Anna JurečkováŽZ700:04:26
39.4393Lucie JasanováŽZ700:04:26
42.3510Marianna ChlpošováŽZ400:04:27
40.3512Dušana Chlpošová ŽZ400:04:27
44.3286Anežka StrnadováŽZ700:04:32
45.4695Alexandra DoušováŽZ400:04:37
46.2146Natálka StehlíkováŽZ400:04:43
47.1656Málinka KnytlováŽZ4MALAJ00:04:45
48.4744Tereza K.ŽZ4Klub Sovíčkov00:04:46
49.5057Alexandra S.ŽZ700:04:52
50.4256Klára ChrobočkováŽZ700:04:54
51.926Marie PolákováŽZ700:04:57
52.4921Nikola H.ŽZ700:05:00
53.4792Emílie KonečnáŽZ400:05:02
54.6020Alžběta GaudlováŽZ4TJ Sokol Radostice00:05:04
55.3948Martinka G.ŽZ700:05:05
56.5930Adélka BrožováŽZ700:05:12
57.3918Michalka Š.ŽZ700:05:13
58.988Anička JunkováŽZ7Matýsek00:05:17
59.2044Zuzanka Lisková ŽZ400:05:24
60.2084Markéta HavlínováŽZ4RMT00:05:27
60.2962Jana NovákováŽZ400:05:27
62.5708Adéla MenclováŽZ7M&M00:05:28
63.4043Marie ZapletalováŽZ700:05:35
64.6205Leontýna ZelenkováŽZ700:05:43
65.6137Eliška P.ŽZ700:05:48
66.5343Nela JohaníkováŽZ4Kuřim00:06:08
67.5913Anetka BeranovaŽZ400:06:36
68.3232Anička NěmcováŽZ400:06:43
69.3839Šárka VoborskáŽZ4Prostě běž!00:06:57
70.3640Liliana KomárkováŽZ400:07:08
71.578Anna MenclováŽZ400:07:09
72.5361Magdaléna VohlídalovaŽZ7Obristvi00:07:51
73.6350Eliška SticováŽZ400:07:56
74.2196Noemi GAIAŽZ4TODAY TO DÅM00:16:20