Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.6310Johanka BorkováŽZ16AK ISCAREX Česká Třebová00:03:42
2.6182Elena Marie PreislerováŽZ16AK ISCAREX Česká Třebová00:03:48
3.366Martin HakalaMM13AK Bílina00:03:50
4.4924Kristýna HejtmankovaŽZ1300:04:08
5.2627Elen K.ŽZ13AK ISCAREX Česká Třebová00:04:11
6.5514Tereza DejdarováŽZ13AK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ00:04:12
7.5706Agáta Nela P.ŽZ13AK ISCAREX Česká Třebová00:04:17
8.4422Vanesa Urbánková ŽZ13Ski klub Hlinsko00:04:28
8.4925Kryštof HejtmanekMM1000:04:28
10.2628Radim K.MM10AK ISCAREX Česká Třebová00:04:31
11.5107Lukáš BalounMM10Atletika Stará Boleslav00:04:34
12.5301Tadeáš KramuleMM10Funkční trénink Milovice00:04:35
13.5291Matyáš KramuleMM13Funkční trénink Milovice00:04:39
14.1059Denis ČermákMM1000:04:41
15.5498Kristýna SimonováŽZ10Iscarex Česká Třebová00:04:58
16.5928Veronika SalamonováŽZ16AC SportGuides Rožnov00:05:02
17.2135Kristýna V.ŽZ1300:05:06
18.5419Anna KubátováŽZ10AK Iscarex00:05:07
19.1990Valerie PlesníkováŽZ10TJ Atletika Valašské Meziříčí00:05:11
20.1620Igor HodaňMM13Smradupánovy veverky00:05:14
21.2559Ondřej LiznaMM1600:05:16
22.6322Pavlína OrlowskáŽZ1000:05:19
23.3090Marína PavlátováŽZ1600:05:23
23.4169Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle00:05:23
23.4360Matyáš VelánMM1300:05:23
26.5418Ami KubátováŽZ13AK Iscarex00:05:24
27.3450Kateřina D.ŽZ1000:05:25
28.2941Ondřej H.MM1000:05:34
28.5839Jan SalamonMM1300:05:34
30.4712Jakub Sedláček MM10Orel Žatčany 00:05:35
29.5283Šárka R.ŽZ1300:05:35
32.3691Dominik Černý MM10Orel Vyškov 00:05:40
33.934Patrik PišlMM700:05:41
33.1310Eliška G.ŽZ10Oderberg Team00:05:41
35.3443Verča K.ŽZ1000:05:42
36.370Šárka MenclováŽZ7T.J.Sokol Hradec Králové00:05:45
37.4168Amálie HavlínováŽZ10SK Havlin Třebovle00:05:46
38.2331Filip HacaperkaMM7SK Sporting Příbram00:05:47
39.3050Vojtěch VacataMM13TJ Stodůlky Praha00:05:48
40.4751Viktorie MičkováŽZ1000:05:51
41.2134Adéla V.ŽZ1000:05:52
42.1650Veronika JemelkováŽZ1000:05:54
43.3776Radim FialaMM10Fialáci v běhu00:05:55
44.5896Kateřina ŠtilcováŽZ10SK Sporting Příbram00:05:58
45.1566Kristýna D.ŽZ13Orel Vyškov00:05:59
45.6057Oldík VincentMM700:05:59
47.2940Šimon H.MM700:06:03
48.6320František ŠabataMM13Wikov Ski Skuhrov nad Bělou00:06:05
49.4729Anna GraciasováŽZ1000:06:09
50.4786Janek KinskýMM1000:06:10
51.4007Nelinka NovotnáŽZ7MM Team00:06:12
51.5334Tomáš Tichý juniorMM10HC Sparta Praha00:06:12
53.4139Filip ŠoferMM10Nětřa šmarovač00:06:16
54.3772Michal MateMM10Matýsci00:06:17
55.4483Jan SochorMM10Atletika Litvínov00:06:18
56.4317Radim VelšMM10FBC Šternberk00:06:19
57.4128Tobiáš V.MM10Basketbal Turnov00:06:20
58.1060Johana ČermákováŽZ700:06:21
59.4728Barbora GraciasováŽZ1000:06:24
60.4715Lucas PsencikMM700:06:26
61.2125Sabina C.ŽZ1300:06:29
62.4604Liliana MlynářováŽZ10Ostrava00:06:30
62.5262Matyáš ZemanMM1000:06:30
64.3130Barbora Husáková ŽZ10Atletika Litvínov 00:06:33
63.5796Leontýnka FajtlováŽZ10Cvilínští schodaři00:06:33
66.3901Tomáš ŠimaraMM10Prostě běž!00:06:37
67.677Julie KubíkováŽZ700:06:39
68.3931Adam N.MM13Běhej!00:06:44
69.553Hannelore R.ŽZ1300:06:46
70.3573Blanka T.ŽZ1300:06:48
71.4400Julie DolníčkováŽZ13Opočínské Madonny00:06:49
71.5849Lukáš S.MM1300:06:49
73.2708Lukáš PojslMM13Dobeváci00:06:51
72.5277Kateřina B.ŽZ1300:06:51
75.4697Václav Sedláček MM13Orel Žatčany 00:06:53
76.2142Nikolka StehlíkováŽZ700:06:54
77.5150Daneček JupaMM1000:06:56
78.6065Lukáš V.MM1000:06:59
79.5469Rozárka Podlipská ŽZ10RMT00:07:03
80.6141Adam ŠarochMM10Běžecký Klub Chýně00:07:06
81.1071Ondřej KačmaříkMM700:07:07
82.4727Kryštof GraciasMM1000:07:08
82.5544Tomáš D.MM700:07:08
82.5553Denisa D.ŽZ700:07:08
85.5148Nikolka DandováŽZ700:07:12
86.974Adélka BendováŽZ10Koníci00:07:14
87.4041Luky MaixnerMM1000:07:15
88.623Sofie HlouškováŽZ1000:07:16
88.1558Lukáš TomanecMM10TOMANCOVI00:07:16
88.2881Jindřich MančálMM1000:07:16
91.3036Evelína SamkováŽZ1000:07:17
92.1729Helča V.ŽZ13IcecreamRunners00:07:19
92.2989Tereza SoukupovaŽZ1000:07:19
94.2488Johanka BurdychovaŽZ13SK KRASO BÍLINA00:07:20
93.4401Anna DolníčkováŽZ10Opočínské Madonny00:07:20
96.4484Kateřina SochorováŽZ10Atletika Litvínov00:07:21
97.3285Adéla StrnadováŽZ1000:07:23
98.6251Viktorka J. ŽZ700:07:24
99.64Karolínka K.ŽZ10Rok 202100:07:27
100.2709Lucie PojslováŽZ16Dobeváci00:07:28
100.3321Klára KauckáŽZ1000:07:28
100.6197Jan SpružinaMM1000:07:28
103.1965Karolína BrchelováŽZ1000:07:29
104.2133Filip B.MM1000:07:30
105.5791Nikol JílkováŽZ1000:07:31
106.3449Nela D.ŽZ1000:07:34
107.863Klárka M.ŽZ7Atletika Fit Kids00:07:35
108.947Lenka DostálováŽZ1300:07:41
108.1225Linda NěmcováŽZ10Vivobarefoot CB00:07:41
110.2707Michaela PojslováŽZ10Dobeváci00:07:42
111.4042Kuba MaixnerMM700:07:43
112.2947Nela S.ŽZ10Jesenice00:07:46
112.6239Vanessa M.ŽZ10Dark forest00:07:46
114.5278Klára Š.ŽZ1000:07:48
113.6142Anna ŠarochováŽZ10Běžecký Klub Chýně00:07:48
116.5051Filip ChromecMM1300:07:50
114.5193Karolínka KosařováŽZ10RUN magazine team00:07:50
118.5008Tomáš BuroňMM1000:07:51
119.6347Nicole J.ŽZ1600:07:53
120.7Natálie NepožitkováŽZ1300:07:55
120.5658Jan M.MM1300:07:55
122.4088Vítek LánaMM13AK Kuřim00:07:57
121.4089Dan LánaMM10HK Kuřim00:07:57
124.5064Anetka RaškováŽZ700:07:59
125.590Barbora PanskáŽZ13Prostě běž! 00:08:00
126.2248Matěj KrajčíkMM7AHA Vyškov00:08:01
126.2249Adéla KrajčíkováŽZ10AHA VYŠKOV00:08:01
128.5788Daniela JílkováŽZ1000:08:02
129.5470Adam Z.MM10R&P&A&M00:08:05
129.5582Kristýna FrankováŽZ13Skřítek 00:08:05
131.987Venda PolákMM10Matýsek00:08:07
130.1877Amálie WeisováŽZ10Olešnice00:08:07
133.862Dany M.MM7AFK Slavoj Podolí Praha00:08:08
134.1500Lukáš BoďaMM10Fotbalisti Brawlisti00:08:10
135.3417Marie SmolíkováŽZ1000:08:12
136.2071Leontýnka HolcováŽZ1000:08:20
137.1944Kryštof HubingerMM7T.J.Sokol Hluboká nad Vltavou00:08:24
138.2993Michal MacháčekMM1300:08:26
138.4216Oliver EliasMM700:08:26
140.3418Anna SmolíkováŽZ1000:08:27
139.5690Anna ČesnekováŽZ7Sokol Veltěž00:08:27
142.3009Katerina VajrauchováŽZ400:08:30
143.1708Kubík UhlířMM7SK MAXTRI LIBEREC00:08:31
143.2995Lucie KoliášováŽZ1000:08:31
145.2468Justýna TučkováŽZ1000:08:33
144.4023David S.MM1000:08:33
147.605Zuzanka HradeckáŽZ7Rozběháme Žitnou00:08:34
145.6228Kryštof KašparovskýMM13SK Troopers00:08:34
149.439Ema KovaříkováŽZ13Prostě běž!00:08:36
146.5659Nikola M.ŽZ1000:08:36
151.3371Daniel B.MM1000:08:37
152.3967Anička NožinováŽZ1000:08:38
153.27Jakub KarnoltMM700:08:39
154.1055Veronika PečenáŽZ1300:08:40
154.5185Daniela N.ŽZ1000:08:40
156.2780Karel Š.MM700:08:43
157.3487Filípek BártlMM13Windy hill ranch Krajková00:08:48
158.5574Magdaléna S.ŽZ10SRTG Praha00:08:49
159.1295Šimon H.MM1000:08:52
160.3010Vojtech VajrauchMM1300:08:53
161.2427Péťa H.MM1300:08:55
161.5481Matěj Z.MM7R&P&A&M00:08:55
163.4293Viktorie Laiblová ŽZ1000:08:56
162.4297Zoe Zeusová ŽZ1000:08:56
165.5049Sofie ChromcováŽZ1000:08:58
166.3008Tomáš VajrauchMM1600:09:00
167.4758Oliver JiroušMM700:09:02
167.4759Jaroslav ŠťastnýMM1000:09:02
169.2789Rebecca P.ŽZ700:09:09
170.3694Nici B.ŽZ1000:09:10
171.3186Adélka NovákováŽZ10Newman Family00:09:12
171.5653Dominik PírekMM700:09:12
173.953JOSEF PODAŘILMM1000:09:13
174.2195Toník KONÍKMM10TODAY TO DÅM00:09:26
175.1165Kryštof KřivánekMM1000:09:27
176.5947Daniel GotzmannMM4Vidovický sprinter00:09:29
177.3051Ondřej VacataMM10TJ Stodůlky Praha00:09:32
178.102Daniel VolenaMM10Prostě běž!00:09:33
179.3845Jana B.ŽZ700:09:34
180.3040Václav SamkoMM700:09:36
181.1483Jakub KicaMM1000:09:42
182.4012Anonymní běžecMM1000:09:46
183.5129Pavel V.MM700:09:47
184.4298Anna Šebestová ŽZ1300:09:54
185.1926Štěpánka PíclováŽZ1000:09:57
186.301Valérie Rykalová ŽZ1300:09:58
186.615Marek PohorskýMM7Prostě běž!00:09:58
188.3363Kristýna KoudelkováŽZ1300:10:01
189.2768Tadeáš ŠarkányMM1000:10:02
189.2769Izabela ŠarkányováŽZ1000:10:02
189.2770Patrik ŠarkányMM1300:10:02
192.3373Vít BittnerMM7Nesoutěžíme00:10:04
190.3374Elen KantorováŽZ10Nesoutěžíme00:10:04
194.4187Laura B.ŽZ1300:10:07
195.1177Veronika VávrováŽZ1000:10:09
196.1939Anna HorackovaŽZ700:10:12
197.5294Viktorka KožinovaŽZ13Pavlovsko 00:10:18
198.4745Daniel K.MM10Klub Sovíčkov00:10:19
199.5147Radim ŠtosekMM700:10:20
200.3964Nela Šimonová ŽZ1000:10:27
201.3242Matěj VolšeMM700:10:43
201.3243Jakub VolšeMM700:10:43
203.3648Matthew KnopMM700:10:44
204.1377Josífek JežekMM1000:10:45
204.1378Kubík JežekMM700:10:45
206.521Matyáš JuricaMM7Minecrafťáci00:10:48
207.3585Andrea DragounováŽZ700:10:55
207.3579Aneta DragounováŽZ700:10:55
209.5122Nikola PohorskáŽZ1000:10:59
210.2141Natálka StehlíkováŽZ400:11:07
211.2034Michal KopeckýMM1000:11:08
212.6358Anna LukačkováŽZ1000:11:45
213.1263Denis KratěkMM10RedPanda00:12:40
213.4974Jan Müller MM1300:12:40
215.627Jana PanskáŽZ10Prostě běž!00:13:00
216.3364Jakub KoudelkaMM1000:13:23
217.2800Veronika HlouškováŽZ1000:14:00
218.4296Elen Šebestová ŽZ1300:14:10
219.2983Veronika KoliášováŽZ1000:14:49
220.3708Jareček HavlanMM1300:15:00
221.6364Anonymní běžecŽZ1300:15:07
222.3664Márinka H.ŽZ7Simča a Márinka00:15:36
223.3453Honzík JelinekMM700:17:48
224.995Anna Č.ŽZ7HR Girls00:23:31
225.3814Ema NaskováŽZ400:47:03