Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.5775Jan AdámekMM40RUN Magazine Team00:41:19
2.5641Josef BubeníčekMM30Pilsen hobby runner00:44:53
3.5019Jakub JohaníkMM40Kuřim00:44:58
4.4573Ondřej TögelMM3000:45:41
5.3401Jaromír HabaraMM50Veselí nad Lužnicí00:45:51
6.5748Martin Štěpánek MM30SK Blažovice 00:46:54
7.4107Daniel BartošíkMM40Chuchelná00:47:11
8.3643Tomáš VlasákMM30Roudnice Run Club00:48:03
9.6225Martin VojtekMM5000:48:11
10.4145Václav HladíkMM30Provodín00:48:15
11.5865Jaroslav V.MM50Run Magazine Team00:48:35
12.5685Barbora ŠťastnáŽZ16KESL RYU SHOTOKAN00:48:37
13.4588Jakub RousMM4000:48:52
14.2227Václav KnotekMM3000:49:14
15.208Antonio Mendonca MM5000:49:17
16.5127Josef NováčekMM60+SDH Čučice00:49:22
17.381Lukáš PINKAVAMM5000:49:40
18.5877Iveta UrbanováŽZ50Sokoleč00:49:45
19.5018Lucie JohaníkováŽZ40Kuřim00:49:56
20.5073Michal PivoňkaMM30www.kocarky.cz00:50:03
21.1088Jiří ŠtarhaMM3000:50:22
22.6160Jiří PapižMM5000:50:45
23.1687Radek NovotnýMM5000:51:00
24.1694Jiří BernášekMM4000:51:02
25.5781René WiedemanMM50LO Sokol Podlázky 00:51:04
26.5691Patrik Hlaváč MM3000:51:10
27.1287Roman VidnerMM50Šampíčka00:51:16
28.2121Lukáš BradaMM50Skaštice00:51:18
29.2103David NekolaMM4000:51:20
30.2906František ŽákMM4000:51:21
31.424Lukáš SlezákMM4000:51:28
32.4241Zdeněk Vaculík MM50ASPOT Hulín 00:51:31
33.145Jiří NepožitekMM3000:51:34
34.1710Roman ŠiškaMM60@dalkovepochodykromeriz.cz00:51:36
35.5302Martin HoškoMM40Varnsdorf00:51:37
36.4584Martin RekMM40Sk Slavia Praha00:51:40
37.2209Igor GlukhmanMM3000:51:46
38.4124Marek HoškoMM40Šumperk00:51:47
38.5438Daniel PokornýMM3000:51:47
40.1070Vojtěch KačmaříkMM4000:51:57
41.6318Martin KrystiánMM5000:51:58
42.4635Jan LangpaulMM50Liberec00:52:03
43.6067Vendula Kacálková ŽZ20Cyklo Tým Havířov 00:52:06
44.3097Pavel TesařMM60Tesaříci vytrvalí00:52:28
45.661Michal AbrahámMM40Sokol Benešov00:52:29
46.1593Marta H.ŽZ40Rozběhni se z chůze00:52:35
47.6147Lucie MarethŽZ4000:52:38
48.3465Patrik NovákMM40Roudnice Run Club00:52:45
49.5548Karel CaltaMM5000:52:46
50.4799Luap HutMM4000:53:00
51.3388Jan BubeníkMM40TJ Orel00:53:11
51.5264David GrymMM30FK Union Strašnice00:53:11
53.6112Ondřej Šádek MM3000:53:19
54.547Jana D.ŽZ30Rozběhame Svratku00:53:26
55.1746Jiří RyšavýMM50Veslařský klub Bohemians Praha00:53:27
56.5786Venca LorencMM40Fitness Luby00:53:35
57.4964Libor RožníkMM5000:53:38
58.6236Mirek P.MM5000:53:49
59.6174Jiří ChasákMM50Chasmen Team00:53:54
60.355Martina LyčkováŽZ50Predator Race Opava00:53:59
60.4688Eliška ŠimůnkováŽZ5000:53:59
62.2743Jana Urbanová ŽZ4000:54:00
63.879Ivoš VečeřaMM50SK Okříšky00:54:05
64.2483Ladislav JánekMM6000:54:08
65.2614Dita StříbrnáŽZ3000:54:09
65.3350Tomáš MiňovskýMM3000:54:09
67.5649Leoš OdvárkaMM4000:54:11
68.4362Petr K.MM6000:54:12
69.2187Olin Martinec MM5000:54:24
69.4059Daniel VáňaMM3000:54:24
71.2864Jakub VaněkMM5000:54:30
72.2406Tomáš MinaříkMM4000:54:34
73.6262Jan KlausMM3000:54:44
74.703Eduard FreyMM60+KČT Kralupy nad Vltavou00:54:49
75.4163Tomáš T.MM50STG Holýšov00:54:53
76.1247Andrea VystavělováŽZ3000:55:02
77.5377Jan BílekMM3000:55:13
78.3446Ondřej SemelaMM4000:55:24
78.4029Radek JanoušekMM50Cobram Team00:55:24
80.5546Tomáš D.MM4000:55:25
81.3689Martin GlogarMM4000:55:27
81.4846Radek SlavíčekMM5000:55:27
83.5113Pavel S.MM40SRTG Praha00:55:30
84.3614Eva Krejcarová ŽZ3000:55:32
85.5750Lenka JanošíkováŽZ3000:55:33
85.5815Oldřich VincentMM50#GLADIATORRACETEAM00:55:33
87.4015Šimon KozákMM3000:55:43
86.5274Jiří Vávra MM30Gladiátoři Ústí nad Labem 00:55:43
89.308Petr PavlůsekMM60Tatetanka00:55:47
87.3695Radek Černý MM50Orel Vyškov 00:55:47
91.4971Lukáš S.MM4000:55:56
92.1042Pavel ŠtětkaMM60Dobětický expres00:55:57
93.3722Eliska T.ŽZ50Run magazine team00:56:00
94.5255Ctibor MittnerMM5000:56:13
95.1594Ondřej BendaMM4000:56:15
96.5701Alena BöhmováŽZ5000:56:21
97.4386Kateřina SuráŽZ4000:56:29
98.2736Jiří FišerMM5000:56:33
99.1080Lucie NovákováŽZ50Rozběháme Roudnici00:56:34
100.4885Ondřej Korotvička MM2000:56:38
101.5308Vladislav KloučekMM5000:56:43
102.4990Lucie Bilkova ŽZ5000:56:48
103.1118Tomáš RampírMM40Mattoni free run Jihlava00:56:51
104.4989Richard BilekMM5000:56:54
105.4801Milan JarošMM4000:56:56
106.5607Petr PalánMM40SDH Světlá00:57:06
107.580Marie KmoníčkováŽZ5000:57:07
107.5329Radim BoháčMM5000:57:07
109.1197Zdeňka Č.ŽZ60Jen tak00:57:12
110.2660Miloslava PtáčkováŽZ6000:57:14
110.3170Pavel GerhátMM40#gladiatorraceteam00:57:14
112.2816Roman BorovecMM6000:57:16
113.3612Pavel TenkMM50Hovíci00:57:17
114.5475Marian HarisMM50Nesvady00:57:23
115.890Antonín TrnkaMM50Funkční trénink Milovice00:57:26
116.4151Zuzana K.ŽZ4000:57:29
117.2699Romana ŠaríkováŽZ4000:57:32
118.5080Karel JaukerMM6000:57:34
119.600Martin Vodička MM5000:57:37
120.4916Zdeněk RoučMM3000:57:38
121.1747Renáta RyšaváŽZ50Rychlý mámy00:57:39
121.1836Anonymní běžecŽZ2000:57:39
123.4140Jana K.ŽZ50Ov00:57:45
122.4448Miroslav KeprtaMM6000:57:45
125.1382Jaroslav GaudekMM5000:57:47
126.3304Karel MarhounMM4000:57:50
127.2453David ArdamicaMM20Běžím pro.cz Centrum Bazalka00:57:51
128.6165Lukáš JeremiasMM40A1200:57:54
129.4426Jan ZnamenáčekMM40Roudnice00:57:55
130.868Jan Š.MM30Atlas Copco Run Team00:57:56
130.3641Martin StrouhalMM4000:57:56
130.4179Michal K.MM3000:57:56
133.3662Petr KlapkaMM40Roudnice Run Club00:58:05
134.1951Martina T.ŽZ4000:58:06
135.341Martin GurášMM50JaGr tým 00:58:08
136.1312Ivo HoferMM40Oldov00:58:13
136.5821Petra K.ŽZ5000:58:13
138.5513Kamila Zelenková ŽZ5000:58:15
139.2138Barbora A.ŽZ40Adventní běhání00:00:00
140.5284Jiří Jevický MM4000:58:23
141.2415Radovan BordovskýMM60Havířov Prostřední Suchá00:58:24
142.2351David ArdamicaMM50BAZALKA00:58:25
142.5393Milan CibíkMM60Praha 1200:58:25
144.23Nikol LinkováŽZ30RUN Magazine Team00:58:29
143.1920Michal SteinerMM50Run Magazine Team00:58:29
146.2047Tereza Škáchová ŽZ4000:58:31
147.1502Vilém Hrdlička MM30Rozběháme Hořovicko 00:58:35
148.6360Jiří MatoulekMM50ZPA Smart Energy00:58:36
149.2501Monika DufkováŽZ40Plavecký klub Znojmo z.s.00:58:38
150.1770Ladislav LangerMM3000:58:42
151.2876Lukáš PichlíkMM30Ohřecká osmička00:58:44
152.3397Milan Tešný MM4000:58:45
153.2145Petr VeselýMM30Lidl529 Stars00:58:48
154.2944Michal PapežMM40Zoo Praha00:58:54
154.3774Pavla BočkováŽZ3000:58:54
156.2300Roman L.MM5000:58:58
155.2776Josef PeteraMM3000:58:58
155.3288Martin BohatýMM5000:58:58
159.3789Vojtěch HubkaMM30#gladiatorraceteam00:58:59
160.4940Luboš DrbalMM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou00:59:04
160.5167Petr ŘezníčekMM4000:59:04
162.5344Lucie LudlováŽZ3000:59:06
161.6297Karlos Mul MM50Hobby Runners Vratimov 00:59:06
164.2719Michaela K.ŽZ3000:59:11
162.3835Lukáš KavulokMM50Rebels gym00:59:11
166.3346Tereza Š.ŽZ40Kangoo Litvínov 00:59:12
163.5885Jaromír P.MM5000:59:12
168.5267Tomáš RálišMM50Staré Hradiště00:59:15
169.2755Kamila KadlecováŽZ3000:59:16
169.4669Robert RančákMM50Habešáci00:59:16
171.4834Petra ZachystalováŽZ5000:59:18
172.2422Lucie BednářováŽZ3000:59:20
172.2756Jan ŠandaMM3000:59:20
174.2102Aleš KorecMM4000:59:24
175.1362Lukáš ZýkaMM4000:59:28
175.2447Milan ČuříkMM5000:59:28
177.159Daniela K.ŽZ5000:59:30
176.1077David OdnohaMM5000:59:30
179.3616Zuzana VáňováŽZ5000:59:31
180.6224Jan PetrMM30Ještětice00:59:39
181.3572Ivana Škodáková ŽZ5000:59:45
181.3690Martin BalvínMM4000:59:45
183.4996Martin KonvalinkaMM60Kravaře v Čechách00:59:48
184.920Jarda MyšákMM40Mitas 00:59:49
184.5206Georgi TichovMM4000:59:49
186.2101Lenka KorcováŽZ4000:59:51
187.919Lucka HerzigováŽZ40Mitas 00:59:53
187.1892Adéla HufováŽZ40Teplice00:59:53
187.3122Martina Š.ŽZ3000:59:53
187.3587Karol HornaMM50IronGate00:59:53
191.294Romana ŽatečkováŽZ5000:59:54
192.5422Jan ŠOUREK MM50Rozběhej Litvínov 00:59:57
193.4432Šárka DaňkováŽZ5001:00:00
194.158Silvie LapčíkováŽZ4001:00:01
195.6042Michal KrchňákMM50Nezmaři Bílovec01:00:04
196.1219Anita VeseláŽZ60SDH Chloumek01:00:06
197.756Jakub V.MM3001:00:09
198.209Lucilia Pereira Pestana ŽZ5001:00:12
199.6181McJura HasmanMM4001:00:13
200.6159Jiří SelicharMM50KSN MM01:00:15
201.2350Ondřej HubáčekMM40SK OB Junior Prostějov 01:00:16
202.2413Tereza TříškováŽZ4001:00:17
203.4415Helena ValtrováŽZ50TFRun01:00:21
204.1838Tereza Pavlovcová ŽZ3001:00:22
205.3412Patrik ŠrubařMM50Osoblaha01:00:23
206.2002KAMILA KřižanováŽZ3001:00:24
207.3712Michal BezchlebaMM4001:00:26
207.6032Wanda FejerováŽZ50Emilek01:00:26
209.2276Fabio B.MM40Endorfinové fretky01:00:34
208.5437Kateřina HájkováŽZ4001:00:34
211.212Jarmila MachálkováŽZ50Kroměříž01:00:35
209.5009Tomáš BuroňMM5001:00:35
213.2252Dominika RaulímováŽZ3001:00:38
214.2476Sabina M.ŽZ3001:00:41
215.6269Jaroslav KrámMM60Lijomané01:00:49
216.3819Petr HriadelMM3001:00:52
217.639Hynek AulehlaMM5001:00:53
217.6226Jiří ŠvorcMM40Ještětice01:00:53
219.3198Jaroslav ProuzaMM50Hronovský s.r.o.01:00:54
220.2486Monika LeškováŽZ2001:00:59
221.2204Miroslava VačkářováŽZ50Rozběháme Třeboň01:01:00
221.4566Zdeněk MikulíkMM4001:01:00
223.716Ingrid FricováŽZ4001:01:03
222.5636Kateřina TovárkováŽZ3001:01:03
225.1589Dušan VlkMM50Vlci v běhu01:01:05
226.339Vít MalečekMM60SK Lucifer01:01:08
227.1363Klára J.ŽZ40Z roviny na kopce01:01:10
228.628Karel DolejšMM5001:01:11
228.980Dominik JarešMM50Borci01:01:11
228.1043Martina ŠtětkováŽZ60Dobětický expres01:01:11
231.3264Michal VelichMM4001:01:12
232.5010Marcela VančurováŽZ5001:01:13
233.2347Nikola V.ŽZ3001:01:15
234.110Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu01:01:19
235.4272Ondřej ZloskýMM50Hostín01:01:21
236.1476Jarda DobiášMM50Na poHoDu01:01:23
237.2426Václav ZbranekMM40Valachbajk team01:01:25
237.2600Markéta LaštovičkováŽZ4001:01:25
237.3736Ivana SojkováŽZ5001:01:25
240.3586Lukáš BelantMM30Rozběháme UH01:01:26
238.4933Lucie PetrnkováŽZ40Lucie Petrnková01:01:26
242.2512Monika HromádkováŽZ5001:01:27
239.6073Ondřej VeselskýMM4001:01:27
244.3593Michala BreznickáŽZ30Rozběháme UH01:01:29
245.2595Pavlína JeřábkováŽZ4001:01:35
245.5797Martina HolanováŽZ40TTC Postřelná01:01:35
247.558Olga MaturováŽZ40Raspenava 01:01:36
246.3806Radek HruškaMM6001:01:36
249.1861Marketa VernerovaŽZ4001:01:37
250.1578Eliška SládkováŽZ5001:01:40
250.3341Michaela H.ŽZ4001:01:40
252.2772Tomáš FilgasMM4001:01:44
253.2024Irena RubešováŽZ50Adventní běhání 01:01:45
254.2275Kristina M.ŽZ40Endorfinové fretky01:01:46
255.5919Romana HartmanováŽZ60SRTG Kolín01:01:48
256.3017Pavel Černý MM4001:01:49
257.4556Petr KalousekMM40TOM MIKULÁŠOVICE 01:01:51
258.1634Milada SvobodováŽZ40Cyklo Svoboda 01:01:54
258.5333Petra Tichá ŽZ40Běhna na vlastní triko :D01:01:54
260.989Lukáš KopečekMM40Borci01:01:55
259.2357Luca Pokorná ŽZ3001:01:55
262.1380Tereza JinochovaŽZ30Rozběháme Neratovice01:01:58
260.1418Marcela BuřičováŽZ50GP Kolín01:01:58
264.1572Alena DoležalováŽZ3001:01:59
261.4261miklin mkMM60Rajec01:01:59
266.5139Emil ČadekMM3001:02:03
267.4661Radek SteinocherMM50Penzion Hornička01:02:12
267.5551Miroslava TonarováŽZ5001:02:12
269.3059Tomáš ProvinskýMM60Prostě běž!01:02:16
270.3851Tomáš HájekMM4001:02:20
271.3611Radka TenkovaŽZ50Hovíci01:02:24
272.2045Olga TěhlováŽZ5001:02:26
272.4629Miroslav TovárekMM60Jihlava01:02:26
274.1419Lucie FuksíkováŽZ4001:02:27
275.4784Jiří VopatMM5001:02:30
276.378Hana SochováŽZ5001:02:32
277.4603Ladislav AdámekMM4001:02:33
278.6155Pavel HánaMM4001:02:34
279.2712Romana MojováŽZ40Albrechtice u Českého Těšína01:02:35
280.1565Martin Podaný MM40Rozběháme Česko/Kutná Hora01:02:42
281.1462Hana HlínováŽZ50Šneci v běhu 01:02:46
282.3210Lucie Tichá ŽZ4001:02:48
283.747Martin Zlacký MM50Marťas 01:02:51
284.1461Petr VaněkMM60Šneci v běhu 01:02:53
285.29Šárka Štruncová ŽZ5001:02:55
285.1286Jana Barborová BarborováŽZ4001:02:55
285.4010Eva JindrováŽZ5001:02:55
288.2683Zuzana Jirsová ŽZ4001:02:59
286.3822Pavla ValováŽZ4001:02:59
286.5878Zdeňka Kohoutová ml.ŽZ16Klub sportovního plavání Kladno - Béčko STARS01:02:59
286.6025Jan ProcházkaMM50Judo Čáslav01:02:59
292.5808Radoslav Tichý MM60SDH Obectov 01:03:00
293.1781Veronika E.ŽZ4001:03:01
294.5162Josef NádvorníkMM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou01:03:04
295.966Martin NenutilMM40Run Magazine Team01:03:06
296.3309Marketa BartošováŽZ5001:03:07
297.4403Lukáš KováčMM4001:03:10
298.2104Přemysl JošekMM50Šneci v běhu01:03:11
299.2722kamila M.ŽZ5001:03:14
300.1733Pavla StachovskaŽZ4001:03:16
301.573Petr Grabmuller MM60Rozběháme Strakonice 01:03:18
302.1787Kateřina KratochvílováŽZ5001:03:20
302.2382Petra ČernáŽZ5001:03:20
304.2903Romana M.ŽZ5001:03:22
303.4899Martin NeumanMM4001:03:22
303.5447Alena G.ŽZ5001:03:22
303.6031Dalibor MoravecMM4001:03:22
308.4582Tomáš SvobodaMM5001:03:26
309.3058Martin Martyčák MM50Mattoni Freerun Zlín 01:03:28
310.280Lucie PurčováŽZ40Zamotané tkaničky 01:03:31
311.1690Alena KarlovskáŽZ3001:03:32
312.3168Markéta Holovská ŽZ50Jindřichův Hradec 01:03:38
313.1313Veronika Ž.ŽZ4001:03:39
313.1529Renata RajnoškováŽZ40NEJRAJ01:03:39
315.752Karel HubingerMM50TJ Sokol Hluboká nad Vltavou01:03:42
316.1890Lucie TuranskáŽZ3001:03:45
316.4810Tomáš MarousekMM5001:03:45
318.3608Lubomír ProseckýMM5001:03:46
319.4079Ludvík StoulilMM50Šneci v běhu01:03:50
320.3636Vladimír KoutMM40Kouťas tým 01:03:52
321.1989Jitka Ježková ŽZ40Winners Znojmo01:03:53
322.3577Pavel NavrátilMM40Zapálená lýtka Hovorčovice01:03:54
323.1924Petr NovákMM6001:03:57
323.4234Martin DvořákMM50Rozběháme Pardubice01:03:57
325.2797Jiří P.MM60Redpoint Team 01:03:58
326.3033Radim HocekMM5001:04:03
327.5067Tomáš BayerMM40Bajdojc01:04:05
328.5058Martin KrižanMM40MmM01:04:06
329.1489Anna T.ŽZ3001:04:07
330.4394Jaroslav ŽbánekMM60+01:04:08
331.3800Petra NovákováŽZ40Vochoběžky01:04:09
331.4613Radomír OrkáčMM4001:04:09
333.1754Dániel SomogyiMM50Trebon01:04:11
332.1930Kateřina ČernáŽZ30Běžecký Tým ZZSKVK01:04:11
335.3852Tomáš SkálaMM5001:04:12
336.1505Vero KlŽZ3001:04:14
337.4222Iveta ChabrováŽZ6001:04:16
338.625Veronika MendlováŽZ30Šneci v běhu01:04:20
338.3904Iva ProcházkováŽZ6001:04:20
340.4877Lukáš NekvapilMM4001:04:22
339.4878Aneta NetáhlováŽZ4001:04:22
339.5524Ota KéharMM50Plzeň01:04:22
343.2458Zikmund BallaMM60+Kvarteto+01:04:23
344.1640Kateřina VlachováŽZ40Branky01:04:24
345.3409Lenka KrejčiříkováŽZ50Pomalu, ale s chuti01:04:25
346.318Renáta MaděrováŽZ50RT01:04:29
346.2360Lucie Kováčová ŽZ3001:04:29
348.1354Michal V.MM40Z roviny na kopce01:04:30
349.4509Michal Bohuš MM60Rozběháme Pardubice01:04:35
350.5386Jana BahúlováŽZ3001:04:36
351.3556Miroslav Max PodrabskýMM60PoHan01:04:37
351.5390Petr Bahúl MM6001:04:37
353.4080Tomáš StoulilMM1601:04:38
354.4609Marek ThomasMM5001:04:39
355.4447Honza BěťákMM40Ragby Club Kralupy01:04:41
355.4608Lenka ValentováŽZ5001:04:41
355.4965Jarmila RožníkováŽZ5001:04:41
358.3257Hana PelikánováŽZ4001:04:44
359.4218Petra H.ŽZ5001:04:45
360.678Lucie KudlíkováŽZ4001:04:46
360.1906Anna NávratováŽZ3001:04:46
360.5713Radmila M.ŽZ6001:04:46
363.3718Naděžda KramolišováŽZ5001:04:49
364.5964Linda KotasováŽZ5001:04:50
365.4212Honza StankoMM50-01:04:51
366.1322Petra PodskalskáŽZ5001:04:52
366.5888Michaela GrulichovaŽZ50Grulišáci01:04:52
368.4053Roman K.MM50ŠiMonty01:04:53
369.4811Kateřina MarouskováŽZ5001:04:54
369.5920Oldřich BoudaMM40Rozběháme Klatovy 01:04:54
371.2858Petra Větříšková ŽZ4001:04:55
372.2823Anna DufkováŽZ3001:04:57
372.5248Ivana TomekováŽZ6001:04:57
374.644Petra HofmanováŽZ3001:05:01
373.1190Iva KotěrováŽZ5001:05:01
373.2154Monika TitlováŽZ4001:05:01
377.2503Zuzana RůžičkováŽZ40Plavecký klub Znojmo z.s.01:05:05
378.1204Marta KrupickovaŽZ4001:05:06
378.1231Michaela ProcházkováŽZ40Robertovy běhny01:05:06
380.4228Minh Tuan N.MM3001:05:08
381.1642Mária MarušinováŽZ20MARAS team01:05:10
382.2368Ondřej MarekMM60Vernéřovický bůčky01:05:12
382.2918Anonymní běžecŽZ3001:05:12
384.231Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary01:05:13
383.2041Tomáš LiskoMM4001:05:13
386.1598Blanka VlkováŽZ50Vlci v běhu01:05:14
387.4215Zdenek UrbanMM40SRTGMost01:05:16
388.4322Nikol M.ŽZ3001:05:19
389.2615Aneta MórováŽZ40T.J. Sokol Košťálov01:05:20
390.978Lenka MoudráŽZ40Borci01:05:22
390.4035Ondřej Krajíček MM4001:05:22
392.5547Lucie AdamčíkováŽZ4001:05:24
393.4713Libor JelínekMM3001:05:25
394.3620Erika ZlatovskáŽZ40Roudnice Run Club01:05:26
395.1905Marcela CambálkováŽZ3001:05:27
395.5829Eva BudinováŽZ4001:05:27
397.669Pavel ČinátlMM5001:05:31
396.1904Jolana DolejšíŽZ3001:05:31
396.5882Růžena KuryviálováŽZ4001:05:31
400.2872Lucie VeseláŽZ4001:05:32
397.6276Jarmila H.ŽZ50HerbsticiRun01:05:32
402.1577Lada HanušováŽZ40Rozběháme Náchod01:05:34
398.4559Jitka Kopecká ŽZ50Gazela team01:05:34
404.828Jan Čejka MM5001:05:35
405.1921Natálie Čmakalová ŽZ2001:05:37
406.365Martin DolejšíMM4001:05:38
407.981Miroslav KubínMM40Borci01:05:39
408.3840Petr M.MM4001:05:40
408.4621Miroslav KubikMM4001:05:40
408.5047Lenka PetrováŽZ60SDH Sedlo01:05:40
411.319Tomáš HynekMM60RT01:05:41
412.207Lenka MendoncaŽZ5001:05:42
412.3329Dana K.ŽZ5001:05:42
414.4038Lukáš HoncMM40SK Kozí dech01:05:46
415.5733Tereza Hlůžová ŽZ4001:05:47
415.5760Jiří D.MM4001:05:47
417.3779Pavel SlaměníkMM4001:05:48
418.1929Miroslav NečinaMM40Běžecký Tým ZZSKVK01:05:49
419.81Petra VyčítalováŽZ5001:05:52
419.1562Vendula SýkorováŽZ6001:05:52
419.5379Kamila KampováŽZ3001:05:52
422.4515Jan H.MM6001:05:53
420.4804Eva TrojanováŽZ5001:05:53
424.1472Katka FenclováŽZ40#GLADIATORRACETEAM01:05:57
425.4840Michal BambušekMM50Sedm stupňů sebedestrukce01:06:00
425.5021Jan MěchuraMM50Úholičky01:06:00
427.1126Andrea BarochovskáŽZ5001:06:02
428.2371Pavel DvořákMM5001:06:03
429.3038Radka ArdamicováŽZ40Běžím pro.cz Centrum Bazalka01:06:05
430.3533Robert StadlerMM50Srubecaci01:06:07
431.1902Lucie FilováŽZ5001:06:09
431.4938Marcela ŠkareckáŽZ60001:06:09
433.5022Tereza MěchurováŽZ50MŠ Úholičky01:06:11
434.2824Kateřina JágerováŽZ3001:06:13
435.3379Ivana ŠmídováŽZ50Rozběháme Kralovice01:06:15
436.762Petra K.ŽZ40Prostě běž!01:06:16
436.2232Petr KozákMM50Rozběháme Hostivice01:06:16
438.2560Zdeňka V.ŽZ50IcecreamRunners01:06:20
439.2997Alena KőrblerováŽZ4001:06:24
440.1Tereza KovaříkováŽZ30RUN Magazine Team01:06:27
440.4763Jiří KoldaMM50Opatov01:06:27
442.1774Ilona J.ŽZ50Prostě běž!01:06:30
443.3963Eliška Šimonová ŽZ4001:06:33
444.4771Petr SkalaMM50Cheb01:06:34
445.1498David ZaťkoMM30-01:06:35
446.700Pavla BabczynskáŽZ30Šneci v Běhu01:06:36
446.2469Martin ZlatkovskýMM4001:06:36
448.188Zdeněk KubišMM40FUDRŽ team01:06:37
449.5983Michal ŠutaMM4001:06:38
450.4290Karel BramboraMM5001:06:42
451.3370Nikola B.ŽZ4001:06:43
451.5242Iveta ViceníkováŽZ60neregistrovaná v žádném klubu :-)01:06:43
453.4991Klara H.ŽZ5001:06:45
454.1785Katerina HvastjaŽZ4001:06:49
454.1866Anonymní běžecŽZ5001:06:49
454.2405Lucie MinaříkováŽZ5001:06:49
454.3135Simona Makovcová ŽZ5001:06:49
458.3352Eliška SellnerováŽZ2001:06:50
459.4425Aneta JanoušováŽZ40Hejlov01:06:55
459.5579Irena Z.ŽZ4001:06:55
461.1166Martin KřivánekMM4001:06:58
460.1167Michaela KameníkováŽZ5001:06:58
463.1557Josef TomanecMM50TOMANCOVI01:06:59
461.3525Hana SoukupováŽZ60+Rozběháme Neratovice01:06:59
461.5777Peter GajdárMM4001:06:59
461.6033Petra K.ŽZ40Výukové vymalovánky01:06:59
467.2395Lucie ChvojkovaŽZ4001:07:00
468.3985Martin D.MM40SK Vidle Poplze01:07:02
469.773Gabriela VošickáŽZ4001:07:04
469.1359Petra S.ŽZ4001:07:04
471.5793Michaela V.ŽZ4001:07:05
472.4270Jakub KulhavýMM1601:07:06
473.3042Libor VenclMM40Šneci v běhu01:07:08
474.4389Martin BříštělaMM50M2M01:07:10
475.4620Marie D.ŽZ4001:07:17
476.2516Jana K.ŽZ5001:07:21
477.1169Marie Juhaňaková ŽZ5001:07:24
478.5726Jakub KoplíkMM40Oborské běhny01:07:25
479.337Vojta Š.MM30Ntg Písek 01:07:28
480.1839Ivana H.ŽZ5001:07:30
481.10Veronika MynardováŽZ4001:07:31
481.2444Lenka ČervenkováŽZ40Otužilci Kladno01:07:31
483.336Nina M.ŽZ30Ntg Písek 01:07:33
484.2266Pavla HrubcováŽZ5001:07:36
485.3326Denisa Hermannová ŽZ3001:07:39
486.3028Petra Z.ŽZ4001:07:40
487.1645Pavlína KřížováŽZ50Cvikov01:07:41
488.903Zdeněk BöhmMM60+Praha 1101:07:44
489.3564Tereza Schüllerová ŽZ3001:07:47
490.1230Lenka KrupičkováŽZ40Robertovy běhny01:07:50
490.3334Radka HartmannovaŽZ5001:07:50
492.4086Nikola ZímováŽZ2001:07:51
493.22Lucie BosákováŽZ40Šneci v běhu01:07:54
494.3066Lenka KloboucnikovaŽZ5001:07:58
495.5429Yveta LunakovaŽZ60+Prato nord01:08:00
496.5642Filip MikMM3001:08:01
496.5651Natália VyhnalováŽZ3001:08:01
496.6086Jakub Drobný MM4001:08:01
499.4994Renata RaškováŽZ4001:08:02
500.1591Vladimír SládekMM40Stg Strupčice01:08:04
501.5040Mgr. Petra Kubátová, DiS.ŽZ40Synlab01:08:05
502.4355Simona MatiskováŽZ3001:08:06
502.5203David ImreMM40MarkvartyRun01:08:06
504.1506Lenka KunstovaŽZ60TJ Sokol Senohraby01:08:08
505.515Lenka MikulíčkováŽZ3001:08:09
506.3131Aneta ŠteflováŽZ3001:08:10
507.1101Adela TomsovicovaŽZ4001:08:15
508.1724Leona T.ŽZ3001:08:17
509.6148Květoš CvrkMM3001:08:18
510.5673Ivo M.MM50Dark forest01:08:20
511.2299Jitka HrubáŽZ3001:08:21
512.1340Iva Táborová ŽZ40MCBP Děčín 01:08:25
512.1530David NejerálMM50NEJRAJ01:08:25
514.1535Vojtěch BorkovecMM6001:08:27
513.5728Richard J.MM60Oborské běhny01:08:27
516.3431Veronika PernicováŽZ30V+B01:08:28
517.6356Marcela Lhotáková ŽZ40T. J. Sokol Žebrák 01:08:30
518.4383Lucie KlimešováŽZ4001:08:31
519.4085Ondřej BursíkMM1601:08:35
520.1749Petr Dobeš MM5001:08:39
521.2692Pavla VařákováŽZ6001:08:40
522.2186Veronika Gieslová ŽZ50Flamingos team01:08:44
523.3254Lenka Hrabovská ŽZ5001:08:45
524.4895Nela V.ŽZ4001:08:47
524.6026Pavlína KaňováŽZ3001:08:47
526.4065Eliška Dreslerová ŽZ40Luková 01:08:57
527.5676Radka M.ŽZ50Dark forest01:08:59
528.2345Stanislav TichýMM60SKS Praha01:09:04
529.184Láďa ŠamulkaMM50Šneci v běhu01:09:05
529.810Iveta B.ŽZ4001:09:05
531.5638Pavla PodolákováŽZ5001:09:13
532.2456Andrea KlárováŽZ40Team Jeseníky01:09:14
533.1345Barča K.ŽZ40KOME klub01:09:16
533.1663Marta VeverkováŽZ50OCR Čelákovice01:09:16
535.4850Pavla Ungrová ŽZ5001:09:17
536.3386Monika PřibylŽZ50Running & Fitness Team Macho01:09:18
537.407Kateřina KrupíkováŽZ50Jdu běhat01:09:19
538.1068Anna Leksová ŽZ50SK Doubravan Újezd 01:09:20
539.4708Anonymní běžecŽZ4001:09:21
540.520Kateřina Z.ŽZ4001:09:26
541.364Romana BarnášováŽZ3001:09:27
541.811Irena BažantováŽZ5001:09:27
541.1106Petra Fialová ŽZ50Běžím pro radost01:09:27
541.3085Petra Pilná ŽZ5001:09:27
541.3385Kerstin MachoŽZ30Running & Fitness Team Macho01:09:27
546.2460Josef KropíkMM50-----01:09:28
547.721Milan BrožMM60SKH Racing01:09:29
548.641Filip DlouhýMM40Hopsající Hou01:09:30
549.198LYDIE HUMLOVÁŽZ50Prostě běž!01:09:33
550.1182Stáňa KoščováŽZ4001:09:39
551.3526Stanislava TománkováŽZ60+Brno01:09:42
552.1261Diana BerdarováŽZ3001:09:43
552.1336Hana MarešovaŽZ60Staré Hradiště01:09:43
554.3445Miroslav GottvaldMM6001:09:45
553.4704Pavlína RepaskáŽZ5001:09:45
556.508Jan MartofMM60Brno Bikers Band01:09:49
557.3065Vladimír SovaMM40Prostě běž!01:09:50
558.54Pavel PolcrMM4001:09:56
559.99Josef Černý MM50Mattoni freerun: Ústí nad Labem - Střekov01:09:57
559.1603Leona SodomkováŽZ5001:09:57
561.506Silvia ŘehůřkováŽZ4001:09:59
560.5600Michaela N.ŽZ4001:09:59
563.1975Vratislav LešekMM50Šneci v běhu 01:10:01
561.4016Monika SkotalováŽZ5001:10:01
565.463Monika MládkováŽZ50Rokytnice nad Jizerou01:10:02
566.889Václav ErbenMM60Karlovy Vary01:10:05
567.5362Marcela Boudová ŽZ5001:10:07
568.551Petra R.ŽZ5001:10:08
569.3380Jan MachoMM40Running & Fitness Team Macho01:10:11
570.2378Anonymní běžecŽZ5001:10:12
571.5452Eva LinkováŽZ5001:10:18
572.1044Anna ŠtětkováŽZ30Dobětický expres01:10:21
572.2717Kateřina EngováŽZ4001:10:21
574.977Pavel HamroziMM4001:10:23
575.2542Katerina MizerakovaŽZ5001:10:24
575.5672Gabriela HronováŽZ5001:10:24
577.3493Aneta SmrčkováŽZ4001:10:25
576.5517Klára FišerováŽZ4001:10:25
579.5854Jana PiškulováŽZ4001:10:28
580.1671Vanda HankeŽZ40Prostě běž Stará Ves01:10:29
581.413Dita GrombiříkováŽZ6001:10:31
581.741Jana VrabcováŽZ5001:10:31
581.836Jitka PajtašováŽZ4001:10:31
584.284Lucie BočkováŽZ50STG RNK01:10:32
582.429Tereza UngrováŽZ2001:10:32
586.5541Eva RecmanováŽZ6001:10:34
587.1347Michal VítekMM40RMT Dlouhoňovice01:10:37
587.3534Jakub PavelMM5001:10:37
589.1527David VojáčekMM5001:10:42
590.496Markéta Šnajdarová ŽZ3001:10:43
591.6051Pavla H.ŽZ40Zgerby01:10:46
592.1196Vera NovákováŽZ5001:10:56
593.1123Iva KrálíkováŽZ40Bambule01:10:59
594.3207Hana BiskupováŽZ3001:11:00
594.3527Hanka H.ŽZ5001:11:00
596.6275David NěmecMM4001:11:01
597.3273Michaela U.ŽZ4001:11:07
598.233Daniel SchindlerMM5001:11:11
599.290Lucie VánskáŽZ4001:11:12
600.4266Vláďa Cihlář MM5001:11:14
601.477Jitka BastlováŽZ50Rozběháme Česko01:11:18
601.2925Stanislav KučeraMM50Kadluby Run01:11:18
603.1067Petr LeksaMM50SK Doubravan Újezd 01:11:20
604.1561Hanka HeiserováŽZ50ŠAK Chodov01:11:27
604.2060Jana HrbkováŽZ5001:11:27
606.2080Markéta Kratochvílová ŽZ5001:11:28
607.1812Kateřina Divišová ŽZ4001:11:32
608.6261Štěpán Kozák MM50Skaličáci 01:11:34
609.2737Věra M.ŽZ5001:11:36
610.2643Kamila PapouškováŽZ5001:11:40
611.1691Darina KaráskováŽZ60+Báječné ženy v běhu01:11:42
612.809Dita DvořákováŽZ50Neposlušné tenisky01:11:43
613.1352Tomáš PešekMM40Sám za sebe :-)01:11:44
613.3580Romana JečmenováŽZ5001:11:44
615.1056Daniela ŠnirchováŽZ30Cvilínští schodaři Krnov01:11:45
614.6287Jan K.MM5001:11:45
617.1113Pavlína Tampír ŽZ4001:11:50
618.1824Lucka S.ŽZ3001:11:52
619.1111Renata FoldováŽZ5001:11:57
620.468Lenka PapírkováŽZ50Prostě běž!01:11:59
621.720Karel RingelhánMM50SKH Racing01:12:00
621.1095Anežka V.ŽZ3001:12:00
621.2584Katerina Blahovcova ŽZ5001:12:00
624.1899Katka VysloužilováŽZ6001:12:01
625.5202Monika CihlářováŽZ5001:12:02
626.1885Ivana TomeškováŽZ5001:12:06
627.326Josef HalířMM60Brumovice na Moravě01:12:09
627.2313Adéla Sůrová ŽZ20GLADIATORRACETEAM01:12:09
629.1571Jan SpiritMM4001:12:12
628.4379Josef B.MM3001:12:12
631.1008Šárka Loudová ŽZ50Sedlčany 01:12:13
629.1100Ivana Píšová ŽZ6001:12:13
629.4334Evča Kaňkovská ŽZ3001:12:13
634.4444Lukáš AlexaMM3001:12:16
635.3415Jana Hrickova ŽZ4001:12:21
635.5174Aleš HýbnerMM50MarkvartyRun01:12:21
637.1112Václav FoldaMM5001:12:23
638.3595Jana SnozováŽZ3001:12:25
639.169Božena KoutnáŽZ60RUN magazine Team01:12:29
640.1252Ondřej L.MM5001:12:31
641.5281Pavel HolznerMM60+Krnov01:12:32
642.1539Karolína HrubáŽZ3001:12:35
643.3118Věra FloriánováŽZ5001:12:38
643.5436Jan ŠerýMM50KB trefa01:12:38
645.612Anna M.ŽZ4001:12:40
644.6069Anonymní běžecŽZ5001:12:40
647.3146Vendy KacálkováŽZ20Cyklo Tým Havířov 01:12:41
648.5061Martina KováříkováŽZ5001:12:42
649.367Lenka BezchlebováŽZ4001:12:45
649.3159Hana LinkováŽZ50Sk Merlot01:12:45
651.5134Valerie RusováŽZ20Musher\'s klub Děčín01:12:46
652.2912Kateřina SvatošováŽZ5001:12:48
653.1723Miroslava ČermákováŽZ5001:12:49
653.4671Markéta JakešováŽZ50Komartd01:12:49
653.4673Markéta NašincováŽZ30Komartd01:12:49
653.5583Roman DreslerMM40Luková01:12:49
657.2320Sam AsaliMM30Adventní běhání 01:12:50
658.6267Vítězslav KozákMM20Skaličáci01:12:52
659.2013Jaroslav HrubýMM60Slavia pojišťovna Sport team01:12:54
660.2414Lucie K.ŽZ4001:13:01
661.1625Jaroslav BrčákMM6001:13:02
661.2705Jitka PojslováŽZ50Dobeváci01:13:02
663.1395Jaroslava LupačováŽZ5001:13:07
664.592Zuzana P.ŽZ50RunMagazineTeam01:13:08
665.2168Irena PišanováŽZ40Rozběháme Česko01:13:16
666.1935Denisa L.ŽZ5001:13:17
667.1404Jana BročkováŽZ60Pohoda tým Kopřivnice01:13:19
668.805Alena FrancováŽZ50ZŠ Františka Křižíka, Bechyně01:13:21
668.806Martin ZelenkaMM50Klub Galvína Bechyně01:13:21
670.1923Veronika B.ŽZ4001:13:25
671.4024Iveta VaňkováŽZ5001:13:29
672.4630Táňa Dragonová ŽZ4001:13:32
673.334Iveta BosmanováŽZ60BuďFit 01:13:33
673.2053Michaela HrubešováŽZ5001:13:33
673.5400Hana InmanŽZ5001:13:33
676.2212Jana Slavíková ŽZ50Stg Kadaň01:13:35
677.5055Tereza VávrůŽZ3001:13:38
678.1936Iveta StehlíkováŽZ50Dobřejovicke běhny01:13:39
679.4643Karolína NeslušanováŽZ1601:13:44
680.4719Petra RácováŽZ5001:13:45
681.4478Věra PavlíkováŽZ5001:13:50
682.6110Alena Skořepová PospíšilováŽZ5001:13:55
683.504Tereza MlčkováŽZ30Cvilínští schodaři Krnov01:13:59
684.692Zdenka Tesařová NovákováŽZ30Jihlava01:14:00
685.5628Filip ČechMM3001:14:02
686.2229Kateřina Křenek ŽZ4001:14:04
687.3853Simona HejlkováŽZ4001:14:09
688.712Laďka SitařováŽZ50Prostě běž01:14:13
689.497Kristína F.ŽZ4001:14:15
690.316Lea BlažkováŽZ4001:14:19
691.5819Jitka BalounovaŽZ4001:14:20
692.705Aleš H.MM5001:14:25
692.1394Irena RichtrmocováŽZ40Gladiators01:14:25
692.5996Marcel Vyšinka MM50Trx bez hranic01:14:25
695.3748Mirka Kunešová ŽZ3001:14:26
696.6081Zuzana ŠlemrovaŽZ3001:14:27
697.6007Karolina ChadimováŽZ3001:14:28
698.5935Lucie GotzmannováŽZ40Vidovický spinter01:14:36
699.2091Jana Ryglová ŽZ50Bicykl team Ústí nad Labem01:14:37
700.3354Jitka Urbaníková ŽZ4001:14:38
701.642Jiřina MoravcováŽZ50Prostě běž!01:14:43
702.412Jarmila ŠalomounováŽZ60Prostě běž!01:14:44
703.2461Josef Špulák MM5001:14:45
704.755Lukáš HavlíčekMM4001:14:48
705.2166Zuzka K.ŽZ5001:14:51
706.3502Marianna Chlpošová ŽZ3001:14:59
707.2496Romana Engelová ŽZ50Rozběháme Rakovník 01:15:00
708.3353Šárka Stejskalová ŽZ4001:15:02
709.3422Radim ŠťastnýMM5001:15:05
710.730Helena VeberováŽZ5001:15:06
711.2441Anna K.ŽZ4001:15:09
712.4396Katka NěmcováŽZ5001:15:14
713.4939Marie KočařováŽZ3001:15:23
714.3312Marcela H.ŽZ5001:15:27
715.5502Martina \"Hadey\" Hrozová ŽZ4001:15:28
716.2718I. G.ŽZ50ROZBĚHÁME NERATOVICE01:15:32
717.1092Lenka SoldátováŽZ3001:15:37
718.2462Radka TypoltováŽZ40Běhna 01:15:38
719.3911Marta K.ŽZ4001:15:39
720.5778Sandra ŠourkováŽZ30Prostě běž! Brandýs nad Labem01:15:41
721.5171Milan DufekMM50BK Lánice01:15:43
722.3735Petra SvojanovskáŽZ4001:15:44
723.1094Gabriela KettnerováŽZ4001:15:45
724.361Jana MentlíkováŽZ50BOPomahatsemusi 01:15:47
724.513Simona ČejkováŽZ50Šneci v běhu01:15:47
726.5561Martina KrálováŽZ50Stg Postřelmov01:15:49
727.6167Pavla Kunstová ŽZ50Kunstici5501:15:50
728.283Kamila V.ŽZ3001:15:57
729.1438Pavel RejdaMM30Klub nemám :D 01:16:00
729.3638Sylvia ZmijováŽZ5001:16:00
729.5102Jaroslava SchneiderováŽZ50Frymburk01:16:00
732.278Zuzana AntalŽZ40Prostě běž! 01:16:02
730.2685Tereza B.ŽZ3001:16:02
734.6355Viamea PrincessŽZ40NVPP01:16:03
735.3413Henrieta B.ŽZ5001:16:04
736.310Šárka PavlíčkováŽZ30Happy team01:16:05
736.897Tomáš WroblowskýMM50ABC Bike Team01:16:05
736.1045Petra VeberováŽZ40Gladiators Kralupy01:16:05
739.5376Silvia Štěpánová ŽZ4001:16:07
740.2684Dalibor M.MM30SKP Maják01:16:09
741.1922Silvie M.ŽZ5001:16:12
742.688Silvie MadziováŽZ50Prostě běž Stará Ves01:16:13
742.3333Ondřej HartmannMM4001:16:13
744.1285Simona S.ŽZ4001:16:14
743.4250Ilona Hesounová ŽZ4001:16:14
746.2286Irena GavroňováŽZ50Prostě běž 01:16:18
747.4116Ivana KrálováŽZ4001:16:20
748.3278Veronika TurnováŽZ3001:16:21
749.1624Růžena FialováŽZ40Skálova 60001:16:22
750.2437Lucie VaškováŽZ5001:16:23
751.1942Jitka HubingerováŽZ40T.J. Sokol Hluboká nad Vltavou01:16:24
751.5883Šárka Moosbauer M. ŽZ50Volary 01:16:24
753.645Lenka G.ŽZ5001:16:25
754.6116Pavel HozákMM60+Běžci Bochov01:16:29
755.2710Lucie StokesováŽZ50Zarivky 201901:16:32
756.1714Sarka StejskalováŽZ6001:16:38
756.2822Vendula Masarovičová ŽZ3001:16:38
758.134Pavla ZítkováŽZ5001:16:39
759.838Monika WágnerováŽZ4001:16:40
760.1889Tereza V.ŽZ4001:16:42
761.1030Martina VelíškováŽZ50MVrun01:16:44
761.1981Radka PoklopováŽZ4001:16:44
761.2136Petra ŠindílkováŽZ4001:16:44
761.2723Vratislav VarečkaMM5001:16:44
765.3886Jakub S.MM4001:16:48
766.6319Jana Picmousová ŽZ6001:16:59
767.1152Marta BrabencováŽZ50Běžci Bochov01:17:03
768.2639Lucie MajdanskáŽZ4001:17:07
769.1727Miriam O.ŽZ4001:17:09
769.3361Gabriela KašpárkováŽZ50Obec Kubelíkov01:17:09
771.4217Petra Novotná ŽZ50Běháníčko Líšeň01:17:16
772.1582Přemysl TruksaMM5001:17:19
773.4344Petra ŠimkováŽZ4001:17:23
774.4586Miloš NeslušanMM5001:17:26
775.6336Zuzana DoušováŽZ4001:17:28
776.2613Nikola RitschelovaŽZ3001:17:34
777.2651Jan ŠpačekMM40Garda Budiměřice 01:17:35
778.6054Lenka JanoškováŽZ50Žatec01:17:36
779.1665Marta Krupičková LígrováŽZ50Team ADAM01:17:44
780.4378Jirka HrubešMM5001:17:45
781.2924Karolína H.ŽZ60Báječné ženy v běhu01:17:46
782.2115Lenka TužičkováŽZ50RZ Brno01:18:00
782.2130Eva B.ŽZ5001:18:00
782.3701Lukáš BizoňMM40RUN Magazine Team01:18:00
785.3060Alena IhmováŽZ5001:18:02
786.356Vlaďka BenešováŽZ4001:18:04
787.3384Dana KoudelkováŽZ4001:18:07
788.4009Martina MatouškováŽZ4001:18:08
789.1375Marie Pavlínková ŽZ5001:18:12
790.1832Šárka ChudějováŽZ60Prostě běž!01:18:19
791.4201Petra VidenkováŽZ5001:18:20
792.1491Gabriela S.ŽZ5001:18:21
793.2215Zuzana H.ŽZ3001:18:25
793.3174Lumír DrhlíkMM50Běžci z Neratovic01:18:25
795.1647Andrea KubíčkováŽZ2001:18:29
796.554Milada K.ŽZ50FC Rudolfov01:18:31
797.5364Hedvika L.ŽZ50... 01:18:32
798.5608Elena RottovaŽZ50Prostě běž!01:18:39
799.1986David PoklopMM4001:18:42
799.3223Petra VetcháŽZ5001:18:42
801.3726Eric T.MM1001:18:43
802.4398Martina S.ŽZ40Crk 01:18:47
803.1581Dobromila TruksováŽZ5001:18:49
804.5044Jana K.ŽZ4001:18:52
805.4289Kveta SnorkovaŽZ5001:18:54
806.202Jana ZdráhalováŽZ5001:18:56
806.4822Tomáš VintrMM40KVV Brno01:18:56
808.2253Adéla Jursová ŽZ2001:18:57
809.1717Hana K.ŽZ4001:19:22
810.4602Jiří MašekMM5001:19:33
811.939Irena AntošováŽZ5001:19:34
812.5823Lukáš BednářMM5001:19:35
813.2945Miroslava L.ŽZ4001:19:43
814.2031Jaroslava SzabóováŽZ5001:19:44
815.6088Lada HanákováŽZ5001:19:51
816.2475Monika V.ŽZ30Adventní běhání01:19:52
817.1234Radim HrubošMM2001:19:53
818.787Radka Piňosová ŽZ50Rosice 01:19:57
819.4670Anonymní běžecŽZ6001:19:59
819.5934Nikol MandíkováŽZ4001:19:59
821.1121Petra StránskáŽZ60Přátelé svorského jezírka01:20:00
822.643Kateřina FormanováŽZ4001:20:14
823.4700Karel KeslMM60+KESL RYU SHOTOKAN01:20:15
823.4717Kateřina KeslováŽZ50KESL RYU SHOTOKAN01:20:15
825.5654Lukáš DoubekMM4001:20:19
826.3769Tereza ŠubrtováŽZ2001:20:24
827.3783Milan KoubíkMM40SDH Daměnice RCT01:20:34
828.1439Jan HolubMM3001:20:39
829.1950Magda KašparováŽZ5001:20:44
829.5101Vlasta ŠejbováŽZ5001:20:44
831.1326Pavel CinkMM5001:20:45
832.1716Alžběta T.ŽZ4001:20:50
833.5348Marika GlaserováŽZ4001:20:53
834.120Romana Solnařová ŽZ40Kangoo Litvínov 01:21:00
835.839Jana Špačková ŽZ5001:21:01
836.3310Víťa Drtinová ŽZ60+Run magazine team 01:21:10
837.6153Andrea N.ŽZ5001:21:13
838.2417Kateřina PurkertováŽZ3001:21:24
839.3056Věra MoravcováŽZ5001:21:29
840.869David WrzecionkoMM50Kaznějov01:21:32
841.3782Lenka KoubíkováŽZ40SDH Daměnice RCT01:21:35
842.4676Jan RyslMM50Komartd01:21:37
843.954Olga GaidečkováŽZ40Prostě běž 01:21:48
844.2901Zuzana DolínkováŽZ40Šneci v běhu01:22:02
844.4911Michaela KosakováŽZ30Český maratónský klub 01:22:02
846.5944Ivo GotzmannMM50Vidovický sprinter01:22:09
847.4734Pavla S.ŽZ5001:22:10
848.5433Andrea HortováŽZ5001:22:17
848.5495Lada Hanáková ŽZ5001:22:17
850.2896Jan TománekMM50Šneci v běhu01:22:19
851.5227Eliška PodlipskáŽZ40RMT01:22:29
852.5234Tereza N.ŽZ4001:22:33
853.1549Darina MadziováŽZ16Nezmaři Bílovec01:22:57
854.5956Alena Hrubešová ŽZ5001:23:05
855.1751Eva ČervinkováŽZ60Babinec01:23:07
855.4096Leona PhamŽZ4001:23:07
857.4738Anna LiškováŽZ3001:23:08
858.2062Andrea V.ŽZ5001:23:15
859.5931Milan VinklerMM60+01:23:17
860.6349Martina Dostalova ŽZ4001:23:34
861.916Monika HlavatáŽZ30Lanškroun01:23:43
862.1412Lubomira KovačičovaŽZ5001:23:47
863.4547Vera LoskotováŽZ4001:24:10
864.3499Radka BurešováŽZ4001:24:14
865.907Martina ŠalplachtováŽZ3001:24:21
866.2038Radka G.ŽZ5001:24:50
867.2637Erika H.ŽZ3001:24:51
868.5563Michal Plzák MM40Kladno01:24:54
869.3775Tereza EliášováŽZ50We love run01:24:56
870.2487Eva PrůšováŽZ5001:24:57
871.15Lucie RálkováŽZ4001:25:35
872.4664Anonymní běžecMM6001:25:40
873.2109Vendula HoráčkováŽZ50Dobřejovické běhny01:25:50
874.6237Jana ProchazkovaŽZ5001:26:01
875.1752Šárka S.ŽZ5001:26:11
876.1090Kamila PrůšováŽZ5001:26:15
877.172Ivana HasoňováŽZ4001:26:23
878.5241Lucie ČížkováŽZ3001:26:28
879.4652Jana K.ŽZ5001:26:52
880.1879Adriana VojtkováŽZ5001:26:58
880.5986Miroslav Edward BenešMM50Už tam budeeem?!01:26:58
882.3206Kateřina Roudná ŽZ40Prostě běž01:27:13
883.1137Kristýna SlabochováŽZ3001:27:14
884.955Roman Maralik MM5001:27:16
885.3420Stanislav M.MM6001:27:23
886.2850Eva FucimanováŽZ5001:27:36
887.3870Vít Jirásek MM50Šneci v běhu 01:27:56
888.5432Veronika PlacháŽZ50Rozběháme Frýdek-Místek01:28:08
889.856Miroslav D.MM50UCB-CS RUNNING TEAM01:28:12
890.5191Michaela KosařováŽZ40RUN magazine team01:28:15
891.1979Markéta ZdeňkováŽZ40Dobřejovické běhny01:28:17
892.5034Jiří ŠidákMM4001:28:52
893.3200Jitka Rotterová RotterováŽZ4001:29:16
894.4580Zdenek P.MM40Sokol jilove01:29:41
895.3801Aneta H.ŽZ30Sisister 01:29:59
896.132Lenka KoutnáŽZ40Escargot 01:30:00
897.3123Věra SlukováŽZ40Šneci v běhu01:30:15
898.2731Simona M.ŽZ5001:30:25
899.4093Pavel BernklauMM50Šimpíci 01:30:29
900.1982Pavla AndrlíkováŽZ5001:30:31
901.3719Eva Bělohoubková ŽZ50železničáři01:30:43
901.3747Věra Bělohoubková ŽZ3001:30:43
903.1960Iva HájkováŽZ4001:30:47
904.4644Jiřina NěmcováŽZ50Jiskra Raspenava01:30:54
905.3618Hana KracmanováŽZ50Rozběháme Kamenici 01:30:59
906.1485David V.MM5001:31:23
907.2026Kateřina GřeškováŽZ50RunMagazinTeam01:31:34
908.5639Zdeňka Pavlíčková ŽZ60Happy team01:31:43
909.5890Tereza B.ŽZ4001:32:04
910.2890Jiří PoděbradskýMM30Ne-bežci01:32:07
911.4299Jana PíšováŽZ40KeremBürsin 01:32:14
912.133Lenka ValešováŽZ4001:32:17
913.5758Šárka Bártová ŽZ60Šnek Severu01:32:31
914.2697Petra Adamkovičová ŽZ50Zoo Komňa 01:32:54
915.3609Andrea KühnlováŽZ5001:33:00
916.4458Tereza UrbanováŽZ30...Běhám, tedy jsem...01:33:20
917.3075Libuše M.ŽZ4001:33:28
918.4641Bohdan SuchanekMM60+01:33:29
919.3167Soňa P.ŽZ4001:33:41
920.1280Pavel ZámečníkMM60Husovický coury01:33:49
921.3031Anna L.ŽZ3001:34:01
922.2808Romana VlasakovaŽZ6001:34:15
923.5483Iveta ČtvrtníčkováŽZ30-01:34:19
924.434Andrea Halásová ŽZ50STG Rožňava 01:34:20
925.710Karla Kadlecová ŽZ5001:34:26
926.4564Markéta HábováŽZ4001:34:38
927.5982Adam Š.MM2001:35:18
928.2454Eva KřivskáŽZ50Rozběháme Žďár nad Sázavou01:35:53
929.1490Madla GromovováŽZ4001:36:12
930.5240Pavel NěmecMM6001:36:23
931.6271Kateřina HoudkováŽZ4001:36:32
932.6272Adam HoudekMM1301:37:16
933.524Zuzka Š.ŽZ4001:37:17
934.2889Aneta KlapkováŽZ30Ne-běžci01:37:26
935.2954David P.MM2001:37:45
936.2891Dagmar KlapkováŽZ50Ne-bežci01:38:02
937.816Jana K.ŽZ5001:38:11
938.594Zdeněk PanskýMM40Prostě běž! 01:38:43
939.4927Petr ŠpínaMM6001:39:11
940.2662Věra Pavlíková ŽZ5001:39:34
941.5549Iveta StříteckáŽZ40RUN magazine team01:40:22
942.3716Veronika Hrubešová ŽZ3001:41:55
943.3238Dagmar N.ŽZ60+01:42:00
944.2058Dušan P.MM50Atom Kids HK01:43:09
945.3606Eliška AbrahamováŽZ3001:44:44
946.4384Lenka SvobodováŽZ4001:45:23
947.4815Petra Šandová ŽZ50STG Holešovský region01:47:25
948.5589Adéla KasanováŽZ1601:48:26
949.3228Michaela SuchomelováŽZ40Perštejn01:48:56
950.2937Barbora PencováŽZ1301:55:05
951.1311Lucie K.ŽZ3001:57:14
952.4500marek horakMM4002:01:44
953.1018Ludmila KutišováŽZ5002:01:55
954.5478Lenka PončíkováŽZ40Rozběháme Hranice na Moravě 02:47:00