Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.5077Radek StřalkaMM30Lokomotiva Trojanovice01:21:59
2.5647Petr KlimešMM50Jihočeský klub maratonců01:25:43
3.6056Honza PospíšilMM30Run Magazine Team01:26:34
4.2659Josef ŠálekMM5001:29:38
5.1963Jan BrchelMM4001:30:56
6.2066Petr MikulcikMM4001:32:32
7.2698Milan ŠaríkMM4001:33:10
8.564Tomáš HanáčekMM50Maratonci Kladná Žilín01:33:11
9.2390Running CheffMM40RUN magazine01:33:22
10.1228Robert Gryga MM40Robertovy běhny 01:33:23
11.3947David Vondál MM50Masaze David 01:35:35
12.5570Lubo H.MM50Herbstici Run01:35:39
13.898Ála Ř.ŽZ50Dino01:35:40
14.1614Pavel KosařMM40RUN magazine team01:36:15
15.5503Radek V.MM5001:37:40
16.5199Daniel BiskupMM3001:37:41
17.2706Jan PojslMM50Dobeváci01:38:42
18.6185Josef NováčekMM60+SDH Čučice01:38:47
19.2157Petr ŠtáblMM60VnV01:39:09
20.3857Miroslav MatušMM5001:39:27
21.4857Jan ŠírekMM4001:39:49
22.5580Peter MedveďMM4001:39:51
23.4013Anonymní běžecMM1601:42:21
24.2065Daniela Č.ŽZ5001:42:29
25.3897Jiří KapuciánMM5001:43:11
26.3696Tomáš KrálMM40www.ceskysatelit.cz01:43:15
27.5959Pepa RůžičkaMM40HoumrRun Benešov01:43:23
28.3788Filip MatuškaMM40Sokolnice Running Team01:43:46
29.4377Jana FílováŽZ50BK Běkodo TEPLICE01:44:33
30.4380Zdeněk FílaMM50Clubbox V.Poláka Teplice01:44:54
31.4040Jan ČermákMM40HLS team01:44:57
32.574Tomáš LesňákMM40Klub sportovního plavání Kladno - Béčko STARS01:45:42
33.1828Martina KramplovaŽZ4001:46:06
34.2973Pavel MacekMM5001:46:13
35.5158Zdeněk KocoMM60Runners Musketeers01:47:27
36.442Jan PazourekMM50Galvína klub Bechyně 01:47:29
37.5119Lenka FilipováŽZ50Rozběháme Plzeň01:48:05
38.2985Radek MadejewskýMM3001:48:08
39.6068Pavel GerhátMM40#gladiatorraceteam01:48:12
40.4264Vlastimil MichajlovMM50Sokol Bernartice01:48:23
41.4159Libor KačorMM6001:48:42
42.5214Dalibor ToncerMM3001:49:02
43.2018Jan FrödeMM3001:49:09
44.1150Miroslav MacíčekMM60DODO bike team01:49:23
45.5380Kristýna Zahálková ŽZ4001:50:00
46.3076Milan MudraMM4001:50:25
47.1014René KaletaMM50vipweb.cz01:50:42
48.2623Martin GazdaMM60Jihočeský klub maratonců01:51:42
49.4477Milan CibíkMM60Praha 1201:51:44
50.1136Stanislav KováčekMM4001:51:47
51.2622Vlaďka Heroldová ŽZ40Dluhoňáci01:52:12
52.5773Samuel PeterkaMM3001:52:16
53.3962David KornMM40Trhový Štěpánov 01:52:29
54.2369Daniel ErtlMM50STG Karviná 01:52:36
55.2813Zdeněk JuřenaMM4001:52:51
56.5847Veronika GilováŽZ4001:53:03
57.6289Lenka PetrováŽZ60SDH Sedlo01:53:07
58.647Radek PlatošMM50Run Magazine Team01:53:16
59.6143Lukáš BelayMM30Mišák z Vinic 201501:53:35
60.5742Akos V.MM6001:53:38
61.5341Petr MatějkaMM50SK Sparta Řevničov01:53:54
62.4196Veronika PoláchováŽZ4001:54:16
63.1927Martin JanoušekMM50Divočáci01:54:31
64.4543Šárka AlešováŽZ50PLNEJ PUPEK CB01:54:33
65.4544Emanuel AlešMM50PLNEJ PUPEK CB01:54:35
66.4240Lubomír KovářMM50Ozzy Brno01:54:43
67.5667Bohumil ŠkaroupkaMM5001:55:09
68.189Radka GarabováŽZ50Cvikov01:55:17
69.4497Ivo MikaMM60Brno01:55:18
70.5431Jan KefurtMM5001:55:30
71.5190Marta TesařováŽZ60Tesaříci vytrvalí01:55:34
72.5177Jiří Chmelík MM40VP Pce01:55:51
73.1814Jana Ř.ŽZ5001:55:59
74.3012Dominik DiňaMM30Dobřejovice01:56:11
74.5175Radek ŽílaMM30VP Pce01:56:11
76.621Hana BanáŽZ5001:56:12
77.1692Gabriel HorákMM4001:56:26
78.3503Tomáš DržmíšekMM50Plavecký klub Znojmo, z. s. 01:57:00
79.1748Kateřina MeleckáŽZ40Babylonbike Litultovice01:57:05
80.1693Vendula ČernovskáŽZ4001:57:09
81.2951Frantisek BaranMM6001:57:15
82.2742Milan PřikrylMM50Šneci v běhu01:57:20
83.3723Eliska T.ŽZ50Run magazine team01:57:30
84.4539Vlaďka ŠmídováŽZ50Sks Ronov 01:57:33
85.5538Vladimír V.MM50WOLFMAN01:57:57
86.2482Vendy MrózkováŽZ3001:57:58
87.2169Patrik KlusáčekMM5001:58:31
88.5619Jana PančochováŽZ5001:58:42
89.5011Klara H.ŽZ5001:58:46
90.1162Pavla AndrlováŽZ5001:59:11
91.1732Ilona KauckáŽZ50MTB team RZ01:59:38
92.1229Michal F.MM5001:59:46
93.1041Andrea PavlůŽZ5001:59:50
94.2661Nikola Tichá ŽZ3001:59:54
95.4446Marek JindraMM6001:59:55
96.4897Gábor G.MM6002:00:03
97.1767Lenka TopinkováŽZ50AC Moravská Slavia Brno, spolek02:00:06
98.1463Jana SkobiŽZ4002:01:29
99.2202Bronislav P.MM4002:01:34
100.5610Mike BlackhippoMM40Blackhippo02:01:43
101.3193Jan HájekMM4002:01:51
102.3501Adéla DržmíškováŽZ16Plavecký klub Znojmo, z. s. 02:01:56
103.3504Pavel ŠtylMM50RUSTY klub02:02:18
104.3356Jarka JanouškováŽZ5002:02:48
105.6175Martin NenutilMM40Run Magazine Team02:02:50
106.1765Petr JúnMM5002:03:05
107.2380Bohumila MudrovaŽZ40ZaMě10002:03:13
108.2064Tereza HlockáŽZ20Kolín 02:03:19
109.877Tereza StrnadováŽZ3002:04:32
110.5477Václava SucháŽZ5002:05:01
111.1857Jana K.ŽZ4002:05:18
112.632Roman Kubát MM50SMSM02:05:52
113.3759Helča ZvolánkováŽZ4002:07:19
114.3588Martina DragounováŽZ4002:07:25
115.5084Veronika K.ŽZ6002:07:41
116.235Irena ZelenáŽZ50OREL Moravské Budějovice02:08:09
117.4690Jan CaltaMM5002:08:29
118.3252Václav UrbanMM50Orel Studenec02:08:33
119.1194Blanka PospichalŽZ50Els Perduts de Begur02:08:51
120.2726Michaela Stromšíková ŽZ40DOGA CLAN02:09:32
121.5523Pavla Mazáčková ŽZ3002:09:41
122.2029Klára SejkováŽZ30Holky v pohybu 02:09:59
123.1076Hana SkůrováŽZ60Krušnohorci02:10:17
124.5189Lada KlímováŽZ5002:10:30
125.2939Jan ŠestákMM4002:10:39
126.5454Stáňa KoščováŽZ4002:11:00
127.760Andrea GombárováŽZ4002:13:36
128.3817Kateřina TurkováŽZ5002:13:54
129.3272Jiří KunaMM5002:14:16
130.2821Agnieszka PiotrkowskaŽZ50Inked Mike Workout02:14:29
131.5244Radek GraciasMM5002:14:45
132.6335Michaela Kosaková ŽZ30Český maratónský klub 02:15:05
133.2820Michal KowalskiMM40Inked Mike Workout02:15:44
134.3855Pavla MusilováŽZ50Tišnov02:15:49
135.871Daniel KrálMM4002:16:10
136.4445Martina HajduškováŽZ5002:16:14
137.3021Tomáš PisarčíkMM6002:17:33
138.426Lucie HorováŽZ4002:17:44
138.427Dana KonvičkováŽZ3002:17:44
140.3093Miroslava BaďurováŽZ5002:18:31
139.3094Andrea BergmannováŽZ5002:18:31
142.3274Helena ZemkováŽZ5002:19:27
143.6178Veronika BokováŽZ3002:19:33
144.1277Jana D.ŽZ4002:19:35
144.1278Miloš M.MM5002:19:35
146.2193Grey WOLFMM60TODAY TO DÅM02:20:00
147.4910Eliška Anna KubičkováŽZ60SC Marathon Plzeň02:20:11
148.5062Pavlínka Poustková ŽZ4002:22:24
149.3205Tereza Komárková ŽZ30Nová Paka02:22:53
150.446Michal ŠIMERAMM5002:24:06
151.2148Keith JenkinsMM6002:25:50
152.3675Kamil Kastner MM4002:26:18
153.2581Klára DrbalováŽZ40MannyPenny parťačky02:31:11
154.4125Lucie S.ŽZ4002:31:24
155.5238Naděžda E.ŽZ5002:31:25
156.2992Vladimír MacháčekMM5002:31:33
157.6103David MatoušekMM3002:32:43
158.6104Jindřiška MatouškováŽZ4002:35:08
159.1646Jana Nedělníková ŽZ50Šumperk 02:35:59
160.153Veronika MendlováŽZ30Šneci v běhu02:36:18
161.219Tereza BurkováŽZ30JEDU NA VÝKON02:36:32
162.1293Ála K.ŽZ5002:36:36
163.2716Miroslav HorákMM5002:36:38
164.35Marta S.ŽZ40Rozběháme Prahu 02:39:41
165.5722Vladimír Václav KahánekMM6002:40:42
166.4904Stanislav MACEKMM5002:46:54
167.766Tereza MalíkováŽZ1602:53:35
168.4279Jana Kuželková ŽZ5002:59:27
169.2805Martin S.MM5003:12:32
170.1061Monika ŠmídlováŽZ3003:52:02
171.2676Markéta P.ŽZ30Toulky cestou necestou05:03:00