Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.6151Dana Gabrielová ŽZ5001:12:18
2.3793Tereza DudkováŽZ40Rozběháme Svratku01:21:26
3.4135Lucie HorákováŽZ4001:25:20
4.2048Tomáš VrzalMM4001:26:34
5.959Monika MelichováŽZ3001:28:04
6.3263Martin KloučekMM40SPARTA PRAHA01:30:17
7.5976Vera FiserovaŽZ5001:30:24
8.1486Taťána KicováŽZ4001:32:57
9.3340Miloslava NěmečkováŽZ6001:33:23
10.4855Petra JinovaŽZ5001:33:45
11.1910Petr MarekMM60NW Bruntál01:34:00
12.4854Katerina KonecnaŽZ4001:34:53
13.2433Šárka H.ŽZ50Velvary01:35:21
14.5720Kateřina KadletzováŽZ40Hezky pěšky01:35:26
15.2568Pavel TrpkaMM5001:36:08
16.4843Pavla Hochmanova ŽZ50Sk Babice01:36:44
17.5232Petra MajerováŽZ5001:36:53
18.4901Nikola PechováŽZ3001:37:00
19.85Vladana R.ŽZ5001:37:32
20.885Šárka L.ŽZ6001:37:39
21.1988Vladka N.ŽZ5001:37:50
22.5732Jitka kvasnickovaŽZ5001:38:35
23.4133Štěpánka Lugsová ŽZ5001:38:39
24.5975Jan VondráčekMM6001:39:26
24.5977Jana VondráčkováŽZ6001:39:26
26.979Jaruška SmékalováŽZ50Borci01:39:30
27.2734Romana HornováŽZ5001:39:41
28.2567Jana TrpkováŽZ5001:40:36
29.1178Jiřina TottováŽZ4001:40:55
30.663Alena R.ŽZ3001:40:57
31.1484Michal KicaMM4001:41:23
32.595Alena B.ŽZ5001:41:45
33.3874Terka K.ŽZ4001:41:48
34.5522Michaela DvořáčkováŽZ3001:42:50
35.4482Drahomíra ZítkováŽZ5001:43:14
36.67Gabriela FilakovskáŽZ50Nová Bystřice01:43:36
37.5917Jana ŠupováŽZ50Hlemýždi Chodska 01:44:09
37.5927Petr HojdaMM60+Hlemýždi Chodska 01:44:09
39.3787Lenka Dostálková ŽZ4001:44:16
40.5123Jiřina KulkováŽZ6001:44:57
41.1164Marie DolejšíŽZ60+01:45:46
42.1605Lubomír SodomkaMM5001:45:54
43.1545Robert NerušilMM6001:46:04
44.3064Miroslav Michálek MM5001:46:38
45.3802Anonymní běžecŽZ4001:46:39
46.5013Anonymní běžecŽZ4001:46:58
47.6122Jan StejskalMM1001:47:18
47.6123František StejskalMM1301:47:18
49.5059Magdalena B.ŽZ5001:47:32
50.5014Anonymní běžecŽZ4001:47:35
51.2265Denisa D.ŽZ3001:48:20
52.3408Dana G.ŽZ4001:48:27
53.3677Andrea BeňoŽZ4001:48:46
54.1273Ilča KocourkováŽZ5001:48:52
55.896Zdeněk MudraMM5001:49:01
56.2562Helena H.ŽZ4001:50:00
56.3813Olga Podlahová ŽZ4001:50:00
58.1957Ludmila VýbornáŽZ6001:50:01
59.1521Dalibor F.MM5001:50:58
60.1894Alice Žežulková ŽZ5001:51:04
60.4419Michaela KosakováŽZ30Český maratónský klub01:51:04
62.3491Pavla K.ŽZ50Holky do nepohody01:51:05
61.3492Nikol K.ŽZ16Holky do nepohody01:51:05
61.3494Jana K.ŽZ13Holky do nepohody01:51:05
61.3495Kateřina K.ŽZ10Holky do nepohody01:51:05
66.1021Nikola Vyležíková Körbelová ŽZ40BnP 01:51:53
67.5215Veronika LazarovaŽZ40Lidman 01:52:16
68.63Lenka M.ŽZ40Rok 202101:52:20
68.65Josef M.MM60+Rok 202101:52:20
70.895Eva LepičováŽZ4001:52:38
71.4808Radmila K.ŽZ6001:52:41
72.1704Míra DolejšíMM60+01:52:42
73.4909Romana PavelkováŽZ5001:52:45
74.5138Ester M.ŽZ1601:53:09
75.4551Jana Z.ŽZ4001:55:00
76.5869Milan PotáčekMM60Věteřáci01:55:09
77.4523Hana FialováŽZ5001:55:12
78.5512Dáša H.ŽZ6001:55:16
79.4521Věra K.ŽZ3001:55:33
80.5253Jaroslava GraciasováŽZ60+01:55:35
81.3873Petra KyselkováŽZ4001:56:29
82.3086Klára D.ŽZ16SPV Hobéři Chomutov01:57:32
82.3087Ivana P.ŽZ5001:57:32
84.731Monika VenzhöferováŽZ40SibHus01:57:45
85.2499Ivana OtáhalováŽZ50Bochov01:58:44
86.2687Jitka HráchováŽZ5002:00:02
87.4563Anna R.ŽZ1302:00:04
87.4600Patrik R.MM1302:00:04
89.2107Milena ČechováŽZ5002:00:21
88.2693Eva Brunerová ŽZ4002:00:21
88.5297Aneta ČechováŽZ3002:00:21
92.4104Milena KoldováŽZ5002:00:57
93.3521Jaroslav M.MM5002:01:04
94.3520Lucia M.ŽZ5002:01:26
95.4757Hana GraciasováŽZ5002:01:33
96.2669Jana K.ŽZ5002:01:39
97.549Markéta WimmerováŽZ50Rozběháme Česko02:01:53
98.5286Dana BaumováŽZ6002:01:58
99.5363Ondřej JanáčMM30Rozběháme Brno02:02:15
100.5371Aneta SchmidlováŽZ30Rozběháme Brno02:02:34
101.2641Andrea ChmelovaŽZ4002:02:37
102.1730Radka ŠimkováŽZ40Prostě běž!02:02:53
102.4833Jana BroklováŽZ60Skutečské kočky 02:02:53
104.3750Kateřina P.ŽZ5002:02:59
105.4828Eva Kosařová ŽZ50Skutečké kočky02:03:07
106.1743Šárka Menich JanečekŽZ50Šneci v běhu02:03:37
107.3751Klára P.ŽZ1602:04:14
108.3133Andrea EngelováŽZ5002:04:21
109.3026Vladislava Feilhauerová ŽZ5002:04:42
110.5347Pája P.ŽZ4002:05:00
111.2410Eliška MacánováŽZ40Prostě běž!02:05:30
112.2122Michaela HusníkováŽZ4002:05:43
113.5751Jana P.ŽZ6002:05:51
114.1062Lenka L.ŽZ5002:06:10
115.107Soňa H.ŽZ5002:06:15
116.2126Lenka NěmcováŽZ5002:06:30
117.1460Radim KánMM50Klatovy02:07:02
118.5042Jiří BartošekMM5002:07:24
119.3506Eva ŠtylováŽZ50RUSTY klub02:07:36
120.912Markéta Němcová ŽZ3002:07:54
121.5741Hanka V.ŽZ3002:07:57
122.1458Kateřina MezerováŽZ50Klatovy02:08:04
123.410Eva ModlíkováŽZ4002:08:10
124.3891Petra Krevňáková ŽZ5002:08:42
125.2919Renáta SlámováŽZ5002:09:06
125.2920Jan SlámaMM1302:09:06
127.2594Veronika PartschováŽZ3002:09:07
128.4188Lucie PlachtováŽZ3002:09:22
129.2878Dana KubíčkováŽZ5002:09:27
129.2972Jakub KubíčekMM1302:09:27
131.5571Lenka Myšáková ŽZ5002:09:29
132.3231Jiří NěmecMM4002:09:38
133.5346Žaneta Š.ŽZ4002:09:41
134.5050Miroslav B.MM50MAJAK02:10:20
134.5052Jana B.ŽZ50MAJAK02:10:20
136.2773Marketa R.ŽZ4002:10:21
137.2801Marcela ProcházkováŽZ5002:10:52
138.245Tímea KovácsováŽZ30Duck Team02:11:03
139.2522Dita Rajdlova ŽZ5002:11:21
140.4189Kateřina PlachtováŽZ5002:12:23
141.4541Vendula KrejčíčkováŽZ50Komartd02:12:52
142.6002Ladislava MráčkováŽZ6002:13:13
143.4027Kateřina M.ŽZ5002:13:22
144.4191Monika ZápotockáŽZ5002:13:33
145.4476Alena SládkováŽZ4002:13:44
145.4488Anežka SládkováŽZ1002:13:44
147.5818Jan D.MM4002:13:45
148.3230Monika NěmcováŽZ3002:13:50
149.4182Markéta Poláčková ŽZ5002:14:04
150.3479Tomáš PaletaMM50Yak Kharka02:14:16
151.5817Štěpánka Ř.ŽZ4002:14:25
152.1735Tina Tousecká ŽZ50Zářivky 201902:14:32
153.1744Jiří MenichMM5002:14:54
154.5097Andrea KratochvílováŽZ30Learn to Love Tým02:14:57
155.2028Martina FliegelovaŽZ5002:15:11
156.2841Petra VašíčkováŽZ5002:15:13
157.5873Iva MagdováŽZ60Cyklopokec02:16:00
158.3565Jitka FantováŽZ50Fanta team02:17:22
159.2418Kateřina JanečkováŽZ4002:17:35
160.6058Jana OlšováŽZ50Šneci v běhu02:17:38
161.5629Kamila DragounováŽZ50Prostě běž! 02:17:41
162.2971Michaela TurečkováŽZ30Bechyně02:17:52
162.3567Natálie FantováŽZ20Fanta team02:17:52
164.2956Sára OktábcováŽZ30Sportklub Oxygen Příbram02:17:55
165.80Martina ZachováŽZ5002:18:15
166.4542Andrea MarkováŽZ30Komartd02:18:31
166.4674Markéta NašincováŽZ30Komartd02:18:31
168.2732Petra Š.ŽZ5002:18:33
169.4540Libuše MarkováŽZ60Komartd02:18:34
170.2753Lucie Skoková ŽZ3002:18:56
170.2754Filip Zhorný MM3002:18:56
172.1290Vladimír ČírtekMM50NMNM02:19:07
173.5082Ladislava S.ŽZ5002:19:09
174.3478Monika JandováŽZ50Yak Kharka02:19:23
175.6256Marcela StahalovaŽZ6002:19:30
176.1218Anita VeseláŽZ60SDH Chloumek02:20:38
177.2608Kateřina KalivodováŽZ3002:20:55
178.2970Dana TurečkováŽZ50Bechyně02:21:09
179.676Jiřina KubincováŽZ50Prostě běž!02:21:13
180.111Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu02:21:33
181.4624Pavel MagdaMM60RC Blansko02:22:03
182.2384Alena PolmováŽZ40Kangoo Litvínov02:22:18
182.5520Jaroslav PolmaMM60Kangoo Litvínov 02:22:18
184.4358Diana KakosováŽZ50DoDi Milevsko02:22:19
185.2609Antonín TrubákMM3002:22:33
186.3866Daniel NožinaMM5002:23:06
187.18Zdeněk ZemanMM50Prostě běž02:23:41
188.3768Veronika K.ŽZ3002:24:36
189.3298Hana V.ŽZ4002:25:13
190.2017Monika NetolickáŽZ5002:25:19
190.2908Petra MalkusováŽZ50Prostě běž!02:25:19
192.6106Petr MazuchMM5002:25:32
193.2728Anonymní běžecŽZ4002:25:37
193.2729Anonymní běžecMM4002:25:37
195.2955Daniela KvídováŽZ30Sportklub Oxygen Příbram02:25:50
196.2153Petra Hlušičková ŽZ5002:25:58
197.5587Lenka S.ŽZ5002:26:17
198.3360Adéla VařečkováŽZ30NEBUD PANDA02:27:15
199.1907Denisa MühlhauserováŽZ30Jumpy02:27:19
199.1916Léňa HusákováŽZ30Jumpy02:27:19
199.1918Monika MühlhauserováŽZ30Jumpy02:27:19
202.472Jiří RichtárechMM60SKC02:28:17
203.5365Mariana ŠťastnáŽZ3002:28:30
204.1806Lucie Milanová ŽZ4002:28:35
205.5252Veronika HoškováŽZ40Varnsdorf02:28:39
206.5772Denisa KrálováŽZ3002:28:40
207.1742Kamila Š.ŽZ3002:29:23
208.1496Zdeněk S.MM30Husky GO!02:29:42
209.6005Simona RudišarováŽZ30Rozběháme Česko02:29:43
210.210Edita UrbanováŽZ5002:29:49
211.1807Lucie BartalosováŽZ3002:30:06
212.1013Adéla N.ŽZ16Běhny z Pětipsů02:30:18
213.5395Josef JežekMM4002:30:51
213.5398Marie ŠeriováŽZ4002:30:51
215.2094Iveta C.ŽZ50Canicross Olomouc 02:30:54
216.4998Jana VerčimákováŽZ4002:32:02
217.431Anna D.ŽZ30Husky GO!02:32:04
218.3900Ema ŠabatováŽZ402:32:47
219.3899Lucie ŠabatovaŽZ4002:32:55
220.2682Pavla Nováková ŽZ5002:32:56
221.4354Martin TisaMM5002:33:18
222.4561Jiřina N.ŽZ5002:33:25
223.2733Tomáš Š.MM5002:33:32
224.5066Danča RaškováŽZ5002:33:52
225.3898Pavel StejskalMM4002:34:23
226.6303Jana SoukupováŽZ3002:34:31
227.5065Jan RaškaMM1302:34:50
228.4373Josef KolomazníkMM50Krupáci02:35:06
229.4889Dávid LorencMM30lenivé zadky02:35:08
229.4890Estera Noémi LorencováŽZ30lenivé zadky02:35:08
231.5186Rosťa KučeraMM40CPK Energy02:35:15
230.5187Katka JiravováŽZ40CPK Energy02:35:15
233.5734Martina TesařováŽZ3002:36:13
234.5074Daniel PetrMM1602:36:17
235.1475Lenka K.ŽZ50chůzi zdar02:36:27
236.6125David UrbanMM30Pankrácká dvojka02:36:50
237.900Ála ŘezníčkováŽZ50Dino02:37:18
238.4028Kateřina SýkorováŽZ5002:38:23
238.4375Andrea KolomazníkováŽZ50Krupáci02:38:23
240.5434Lucie Hlaváčová ŽZ5002:38:30
241.846Lucie MátéováŽZ4002:38:40
242.4356Petra TisováŽZ4002:38:41
243.2176Soňa MračkováŽZ50Kangoo Jumping02:40:01
244.213Marcela B.ŽZ5002:40:02
245.295Elena KrejčováŽZ5002:40:15
246.6126Michaela DvořákováŽZ30Pankrácká dvojka02:40:31
247.3994Jana Střížková ŽZ5002:40:34
248.119Jaroslava HulcováŽZ60Prostě běž!02:41:02
249.4707Stanislava BickováŽZ50Prostě běž!02:42:21
250.6071Karolína SoukupováŽZ3002:43:41
251.4678Jan RyslMM50Komartd02:43:50
252.905Hana D.ŽZ5002:43:54
253.3280Alice B.ŽZ5002:44:30
254.1676Petr H.MM50Kraslice02:45:36
255.996Monika Š.ŽZ5002:45:50
256.1677Tereza M.ŽZ30Kraslice02:46:13
257.4019Aleš BeranMM5002:46:19
258.5342Monika Cihelková ŽZ3002:46:27
259.2370Romana ModrováŽZ3002:46:35
260.270Zdenka ĎurinováŽZ50Prostě běž !02:47:00
261.4898Michaela LegdanováŽZ3002:47:36
262.6028Anonymní běžecŽZ60+02:48:24
263.4318Helena B.ŽZ3002:49:02
264.1011Věra F.ŽZ50Běhny z Pětipsů02:49:33
265.5581Nikola H.ŽZ4002:52:06
266.906Stanislava Š.ŽZ5002:54:00
267.1012Anna N.ŽZ30Běhny z Pětipsů02:54:28
268.271Kateřina ĎurinováŽZ13Prostě běž !02:54:31
269.5485Jana BitalováŽZ50Hasiči Oplocany02:54:44
270.4437Nikola KoleszárováŽZ3002:54:56
271.6055Lucie D.ŽZ4002:55:07
272.5335Tereza KovaříkováŽZ30RUN Magazine team02:55:10
273.4529Nikol ŠustrováŽZ1302:55:15
274.4618Barbora ČernuškováŽZ1302:56:00
275.1037Veronika KučerováŽZ4002:57:25
276.3671Eliška DvořákováŽZ60Plavecký klub Znojmo z.s.02:57:49
277.3670Eliška VeseláŽZ16Plavecký kub Znojmo z.s.02:58:24
278.4434Iveta StříteckáŽZ40RUN magazine team02:59:30
279.3633Jan GrézlMM60+Alpaka Vyškov02:59:37
280.3590Petr K.MM5003:00:00
281.2285Petra Šafaříkova ŽZ50Prostě běž 03:01:02
282.3634Jarmila ŠebestováŽZ60Alpaka Vyškov03:01:21
283.5851Denisa LebedováŽZ3003:03:19
284.3528Jana P.ŽZ3003:05:01
284.3529Marie PlesslovaŽZ5003:05:01
286.227Eva BalcarováŽZ5003:05:26
287.4931Vlasta ŠkarydováŽZ5003:05:41
288.4181Eliška Nedvědová ŽZ3003:05:46
289.1494Markéta UhlířováŽZ50Rozběháme Hostivice03:06:18
290.1932Hana Bzonková ŽZ30Staré Oldřůvky 03:08:00
291.4978Martina SvitáčkováŽZ4003:08:19
292.3557Jitka TůmováŽZ50MK Tlapky v tahu03:08:36
293.4520Jiří StracenýMM50Mimoni03:09:44
294.1487Zuzana MlatečkováŽZ4003:10:27
294.1488Kateřina RadováŽZ5003:10:27
296.827Jana TržilováŽZ30ISCA Canicross03:12:59
297.3158Daniela P.ŽZ30Magic Needle03:14:16
298.3157Pavlína P.ŽZ50Magic Needle03:14:27
299.224Romana BalcarováŽZ5003:14:39
300.2565Lucka P.ŽZ3003:14:45
301.462jaroslav e.MM5003:15:36
302.5910Dana KopeckáŽZ5003:15:58
303.4760Daniela R.ŽZ6003:19:47
304.4460Anonymní běžecŽZ50Sklenarice03:23:52
305.4461Anonymní běžecMM50Sklenarice03:24:03
305.4470Anonymní běžecŽZ16Sklenarice03:24:03
307.1142Martina SigmundováŽZ4003:24:21
308.2810Jana H.ŽZ4003:28:29
309.1627Zuzka S.ŽZ40Liberec 03:28:57
310.3514Klára NováčkováŽZ7Kožichovice03:28:58
310.3515Bára NováčkováŽZ703:28:58
310.3513Eva ValíkováŽZ50Kožichovice03:28:58
313.631Olga PavlůŽZ50Prostě běž!03:29:31
314.2809Klára K.ŽZ4003:29:37
315.71Veronika K.ŽZ50Bellisky03:32:56
316.6346Romana Klášterková ŽZ5003:34:28
317.1551Michaela FoktováŽZ4003:35:17
318.6254Lucie R.ŽZ1303:44:42
319.4570Lenka PodlešákováŽZ3003:49:09
320.296Nadezhda StalyanovaŽZ5004:01:07
321.6043Veronika VymetalkovaŽZ4004:08:48
322.3331Věra L.ŽZ5004:08:55
323.4969Lukáš S.MM4004:14:43
324.4968Martina Š.ŽZ4004:20:52
325.4867Radka FluksováŽZ4005:01:25