Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.2469Markéta V.
ŽZ50Bohatický kopeček00:30:33
2.2728Running Cheff
MM40RUN magazine00:31:41
3.1787Michal Dorňák
MM40SH Tiikerit00:33:22
4.66Lucie Hrdinková
ŽZ40Prostě běž! 00:33:30
5.4440Ondřej Fúsek
MM16TOM Mikulášovice 00:33:34
6.5240Honza Adámek
MM40RUN Magazine Team00:34:48
7.3458David Žitňák
MM50Sokol Syrovice 00:34:51
8.4154Jarmilka H.
ŽZ50HerbsticiRun00:35:18
9.4835Honza Zaremba
MM4000:35:21
10.797David Juklíček
MM4000:35:36
11.6401Marek Salamon
MM60Rožnov pod Radhoštěm00:35:52
12.4457Tomáš Fúsek
MM60TOM Mikulášovice00:35:55
13.4624Martina Kravarová
ŽZ4000:36:05
14.6724Darek Buchálek
MM40IG: dario.runner00:36:17
15.4166Dalibor Buček
MM40IT Běhny00:36:22
16.4202Tereza K.
ŽZ20Ac Vysoké Mýto00:36:41
17.5210Vojtěch Janů
MM1600:36:43
18.5639Jana F.
ŽZ50BK Běkodo00:36:48
19.556Monika Binarova
ŽZ4000:37:03
20.4227Lukáš Pinkava
MM5000:37:04
21.6123Kryštof Herejk
MM3000:37:11
22.1704Olda Bakus
MM50Auto Vysocina 00:37:13
22.3193Simona Bělinová
ŽZ16AC Vysoké Mýto00:37:13
24.3891Jaroslav H.
MM4000:37:25
25.2276Dita Stříbrná
ŽZ3000:37:52
26.1857Zina Taranko
ŽZ4000:37:55
27.1604Petr Š.
MM60VnV00:38:02
28.2331Lenka Juriková
ŽZ4000:38:09
29.6730Petr Šrámek
MM4000:38:16
30.2797Miroslava Dufková
ŽZ604maxfitness00:38:18
31.1355Tomáš Stoulil
MM1600:38:26
32.5685Lucie Johaníková
ŽZ40TJ Sokol Radostice00:38:35
33.4359Jaroslav Gorčík
MM4000:38:44
34.2042Alena Dedíková
ŽZ3000:38:45
35.5756Tomáš Klouda
MM40Bosch Diesel Jihlava00:38:55
36.5989Radek Moravec
MM3000:38:57
37.74Nikol Linková
ŽZ30RUN Magazine Team00:38:58
38.2023Lenka Filipová
ŽZ50Rozběháme Plzeň00:39:03
39.670Rudolf Pado
MM60Liptovský Mikuláš00:39:12
39.6260Ondra Sochna
MM40Kukuřky00:39:12
41.1733František Glombek
MM30SK Stanislavice 00:39:24
42.6090Eliška Č.
ŽZ4000:39:26
43.5308Filip Krška
MM4000:39:28
44.3648Tomáš Držmíšek
MM50HC Silver Stars00:39:29
45.3057Stanislav Bačo
MM30Kostka škola 00:39:31
46.4085Miroslav T.
MM30IT Běhny00:39:44
47.5825Michaela Pelikánová
ŽZ3000:39:48
48.2369Jiří Gargulák
MM50Lola běží o život00:39:58
49.4360Petr Rojan
MM60Petřvald jen tak pro radost na pohodu.00:40:00
50.2524David Dvořáček
MM50Sportovní klub Policie00:40:05
51.3342Sandra Panešová
ŽZ2000:40:10
52.5168Patrik Pospíšil
MM30Lužice00:40:16
53.3463Milan Jaroš
MM4000:40:20
53.3572Jana Nováková
ŽZ40SK Viktorie Chlebičov00:40:20
55.4241EVA VEJBĚROVÁ
ŽZ50Colas CZ00:40:27
56.1504Edita Válková
ŽZ3000:40:30
57.2555Michaela Doležalová
ŽZ3000:40:37
58.2301Martin Guráš
MM50JaGr tým00:40:39
59.1866Tomáš Srnský
MM5000:40:40
60.1815Petr Bačo
MM40Kostka škola00:40:46
61.573Jana Husová
ŽZ5000:40:54
62.5995Dominik Diňa
MM30Dobřejovice00:40:57
63.5215Lucie Ludlová
ŽZ3000:40:58
64.1283Silvie Lapčíková
ŽZ5000:41:01
65.3734Domča Ipserová
ŽZ4000:41:04
66.2321Aneta Jahnátková
ŽZ40Rozběháme Beroun 00:41:14
67.1457Petra P.
ŽZ5000:41:16
68.3695Vlastimil Marek
MM6000:41:21
69.2105Pavel Pařízek
MM30Workout Lomnice 00:41:24
70.1865Jana Srnská
ŽZ5000:41:25
71.3484Jan Čermák
MM4000:41:33
72.5295Nikol M.
ŽZ3000:41:39
73.3968Alžběta Šmatelková
ŽZ30ZáKAz00:41:42
73.5291Václav Burda
MM50Šneci v běhu 00:41:42
75.126Tomáš Vrzal
MM4000:41:54
74.4373Dagmar Nováková
ŽZ5000:41:54
77.1161Jana Dudková
ŽZ30Rozběhame Svratku00:41:57
78.5065David Grym
MM30Union Strašnice00:42:00
79.4094Barbora V.
ŽZ30IT Běhny00:42:04
80.1835Jiří Priban
MM50Cvikov00:42:10
81.5880Markéta Pavlitová
ŽZ50Žerotín 00:42:12
82.871Milan Žalek
MM3000:42:13
83.4627Josef Š.
MM50Elda 2014 00:42:14
84.3281Daniel Kostka
MM30Kostka škola00:42:17
85.3255Valerie V.
ŽZ30Dvorce 00:42:19
86.755Antonín Trnka
MM50Funkční trénink Milovice00:42:25
86.1370Monika Vokálová
ŽZ3000:42:25
86.5783Michaela Wolfová
ŽZ3000:42:25
89.3730Kateřina A.
ŽZ30ZáKAz00:42:36
90.3436Denisa Š.
ŽZ3000:42:42
91.5377Věra Veverková
ŽZ4000:42:44
91.5810Aneta Janoušová
ŽZ40Hejlov00:42:44
93.1354Ludvík Stoulil
MM50Šneci v běhu00:42:46
94.1671Evča D.
ŽZ4000:42:47
95.842ONDŘEJ CHALOUPEK
MM16ATLETIKA TJ LANSKROUN00:42:48
96.5988Lukáš Belay
MM30Mišák z Vinic 201500:42:52
97.98Šárka Štruncová
ŽZ50Rozběháme Plzeň00:42:54
98.236Lucilia Pestana Pereira
ŽZ5000:42:56
99.1146Pavel Štětka
MM60Dobětický expres00:42:58
100.2360Karolína Černá
ŽZ3000:42:59
101.1810Petra Černá
ŽZ5000:43:02
102.982Anna Oliberius
ŽZ40SDH Hadrava00:43:03
103.3185Kristýna Marková
ŽZ3000:43:05
104.6632Ondřej Zloský
MM50Hostín00:43:08
105.4309Tomáš Turek
MM60CCK00:43:09
106.5451Petra Kůrová
ŽZ3000:43:11
107.1860Vlastimil Unger
MM5000:43:14
107.5297Michal Wnuk
MM3000:43:14
109.2694Jiří Ř.
MM5000:43:16
110.3388Veronika P.
ŽZ3000:43:18
111.2410Markéta Krátká
ŽZ3000:43:20
112.510Lucie ŠULCOVÁ
ŽZ40Rozběháme Litoměřicko00:43:23
112.4312David Valenta
MM60Lhota00:43:23
114.1508Kristýna Heřmanová
ŽZ3000:43:24
113.4208Petr Zima
MM5000:43:24
113.5307Maky Novotná
ŽZ40MM Team00:43:24
117.5674Andrea Otevřelová
ŽZ3000:43:31
118.4884Markéta J.
ŽZ3000:43:33
119.1907Denisa Zrubecká
ŽZ3000:43:34
120.2424Petra Tichá
ŽZ40 Běhna na vlastní triko :D00:43:37
120.5285Nikola Dostálová
ŽZ30Hammer OCR Team00:43:37
122.6719Lukáš Jeremias
MM40A1200:43:41
123.6569Václav F.
MM3000:43:44
124.2507Denisa Viznarova
ŽZ40Vyzvasdeniaivet00:43:46
124.4264Monika Ersepková
ŽZ4000:43:46
126.3086Tomáš Novák
MM3000:43:48
125.3796Zuzana Svatková
ŽZ4000:43:48
128.4403Dagmar Nováková
ŽZ5000:43:49
129.891Marie Sobotková
ŽZ50Mattoni Freerun Most00:43:52
129.6226Jan Procházka
MM50Judo Čáslav00:43:52
131.3717Veronika Trojková
ŽZ30ZŠ Edvarda Beneše Opava 00:43:57
132.1343Vladimír Lis
MM50Bombatata00:43:58
133.972Jan Ťoupalík
MM4000:43:59
134.118Monika Sedláčková
ŽZ4000:44:00
135.5290Milan Nevěčný
MM50Brno-Lesná00:44:01
136.2901Zdeňka Hájková
ŽZ5000:44:04
136.6650Nikola Šuchmanová
ŽZ4000:44:04
138.864Anita Veselá
ŽZ60SDH Chloumek00:44:05
139.365Martin Mareš
MM5000:44:07
139.2804Leo Jech
MM40Prostě Běž 00:44:07
139.2765Jana Harvánková
ŽZ5000:44:07
142.941Luboš Matoušek
MM40Mattoni Freerun Most00:44:09
143.3866Jana Božičevičová
ŽZ4000:44:10
144.1034Jana Picková
ŽZ50BBK Benešov00:44:11
145.5611Lucie Zeinerová
ŽZ4000:44:12
145.5860Jana Kočová
ŽZ50Prostě běž! 00:44:12
147.5488Pavla Hendrych Jírová
ŽZ5000:44:14
148.6107Tereza Pospíšilová
ŽZ3000:44:17
149.6629Martin Sládek
MM50od Majavelu00:44:21
150.3043Markéta Laštovičková
ŽZ4000:44:22
151.2951Karolina Weidner
ŽZ3000:44:31
152.451Veronika Kratochvílová
ŽZ40Lemra Team00:44:37
152.5900Alena Zítová
ŽZ60MM team00:44:37
152.6193Josef Tichý
MM50FitessMB00:44:37
155.517Petr Pavlůsek
MM60Tatetanka00:44:41
153.1759Monika T.
ŽZ4000:44:41
157.5326Soňa K.
ŽZ40TJ Bílá Hora00:44:44
158.1913Nela Z.
ŽZ4000:44:45
159.3935Veronika Marvalová
ŽZ4000:44:46
160.3397Aneta Kocová
ŽZ30Kornatice00:44:47
161.330Romana Mitisková
ŽZ5000:44:48
161.704Karel Kratochvíl
MM6000:44:48
163.6550Martina Kumpoštová
ŽZ3000:44:59
164.5123Michal Dařílek
MM5000:45:02
165.3647Petra Krištofová
ŽZ50Prostě běž!00:45:03
166.2528Renáta Jarolímová
ŽZ5000:45:05
167.2292Tomáš Přáda
MM6000:45:07
168.6429Libor Doubek
MM5000:45:09
169.234Lenka Mendonca
ŽZ5000:45:10
169.626Marta K.
ŽZ4000:45:10
169.1147Martina Štětková
ŽZ60Dobětický expres00:45:10
169.5004Kateřina B.
ŽZ4000:45:10
169.6729Nikola Goňová
ŽZ30OB Žamberk00:45:10
174.5669Ondřej Hubáček
MM40SK OB Junior Prostějov00:45:11
175.3328Michaela Krámová
ŽZ3000:45:12
176.6048Petra Šmídová
ŽZ50Bobši00:45:13
177.6675Jiří Selichar
MM50KSN MM00:45:19
178.2487Josef Janoušek
MM5000:45:23
179.887Martin Hakala
MM13AK Bílina00:45:24
179.3023Petra Křešťáková
ŽZ5000:45:24
181.5254Veronika Blokšová
ŽZ4000:45:26
182.2350Vláďa Cihlář
MM5000:45:27
183.4331Lada Hanušová
ŽZ40Rozběhame Náchod00:45:28
184.1226Andrea Mančík
ŽZ40Lhotský běhny00:45:29
185.2346Alžběta Kasalová
ŽZ4000:45:33
186.4044Robert Rančák
MM50Habešáci00:45:34
187.3137Lenka R.
ŽZ4000:45:35
188.961Marta Veverková
ŽZ50OCR Čelákovice00:45:36
189.6545Hana Hlínová
ŽZ50Šneci v běhu00:45:38
190.5761Karolína Kukuľová
ŽZ2000:45:40
191.115Zuzana Hromádková
ŽZ3000:45:41
191.5332Vendula Š.
ŽZ4000:45:41
193.453Petr Hora
MM50Lemra Team00:45:42
192.5981Markéta Sattlerova
ŽZ40Kuřim00:45:42
195.2667Andrea Navrátilová
ŽZ5000:45:45
196.4388Monika Lidmilová
ŽZ50Rozběháme Beroun00:45:47
196.5902Barbora P.
ŽZ4000:45:47
198.5182Jan H.
MM5000:45:49
199.5159Ivana Kamešová
ŽZ5000:45:50
200.868Daniela Červená
ŽZ5000:45:51
200.2978Miroslava Čermáková
ŽZ5000:45:51
202.3404Lucie Frančová
ŽZ30Rozběháme Plzeň00:45:55
203.4230Blanka Volmutova
ŽZ40SDH Hadrava00:45:56
204.6270Miloslava Ptáčková
ŽZ6000:45:57
205.5083Nikola Matoušková
ŽZ3000:45:58
206.5200Gabriela Maršálková
ŽZ4000:45:59
207.6352Romana Hamšíková
ŽZ5000:46:00
208.899Jitka Burešová
ŽZ4000:46:02
209.2124Jarmila Rožníková
ŽZ5000:46:05
209.5662Renata Š.
ŽZ4000:46:05
211.1897Marek Kubin
MM60Club karate Plzeň00:46:06
212.737Jarmila Machálková
ŽZ5000:46:07
213.5198Lucie Teťhalová
ŽZ5000:46:09
214.3031Henrieta B.
ŽZ50Amazons Gym Radky Vandasové00:46:10
215.5678Karolína Podstatná
ŽZ3000:46:13
216.4234Tereza Chadrabová
ŽZ3000:46:15
217.3114Darina Hvolková
ŽZ50Sedliště00:46:17
218.5960Irena Balíková
ŽZ4000:46:19
219.4238Lenka Čerňanská
ŽZ5000:46:23
220.3083Kristýna Štenclová
ŽZ3000:46:26
221.5918Eliška Podlipská
ŽZ40RMT00:46:27
222.3115Tomáš Hvolka
MM40Sedliště00:46:28
223.6177Tereza Podnecká
ŽZ3000:46:29
224.2281Štěpánka Martanová
ŽZ40Rozběháme Česko00:46:30
224.3602Petra Kratka
ŽZ50Klopýtající běžci 00:46:30
224.4219Karolína K.
ŽZ30Jsem běhna00:46:30
227.441Jaroslav Král
MM5000:46:31
228.3833Natálie Čmakalová
ŽZ2000:46:32
229.6686Věra Z.
ŽZ5000:46:33
230.2631Kateřina Kratochvílová
ŽZ6000:46:35
231.672Radek Bořek
MM50Sparta00:46:36
231.5322Sabina Dvořáková
ŽZ40Běhny Sedlčany00:46:36
233.772Pavel Hájek
MM3000:46:37
232.4218Ivana Gregušová
ŽZ30Jsem běhna00:46:37
235.10Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:46:38
233.5627Kateřina Paráková
ŽZ4000:46:38
237.3061Monika Boříková
ŽZ5000:46:40
238.6169Alice Bělíčková
ŽZ3000:46:41
239.2816Nikola M.
ŽZ4000:46:43
239.6621Iva Procházková
ŽZ5000:46:43
241.1189Jarmila Petrová
ŽZ6000:46:50
240.2692Pavla Koubská
ŽZ40Prostejaa 00:46:50
240.4698Michaela A.
ŽZ3000:46:50
244.3306Martina Hermanova
ŽZ50Běhny Praha00:46:51
245.3629Marie Kovářová
ŽZ4000:46:53
245.4372Lucie Janečková
ŽZ4000:46:53
247.243Jan Baránek
MM5000:46:54
246.3797Jana Tůmová
ŽZ50Kunžak 00:46:54
249.6016Petr GRULICH
MM50Grulisaci00:46:56
250.4871Petra M.
ŽZ50Sokolnice running team00:46:58
251.749Hana C.
ŽZ5000:46:59
252.2043Tereza Kučerová
ŽZ4000:47:00
253.147Kateřina Pospěchová
ŽZ4000:47:04
253.6013Michaela Grulichová
ŽZ50Grulišáci00:47:04
255.3756Radka S.
ŽZ3000:47:06
256.2729Ivana H.
ŽZ5000:47:08
257.1481MARTINA HOVORKOVÁ
ŽZ3000:47:09
258.3786Lucie Prokopová
ŽZ4000:47:10
259.945Jitka H.
ŽZ50Boruvky00:47:11
260.2111Klára Jarošová
ŽZ40Z roviny na kopce00:47:12
261.1180Václav Matoušek
MM60rozběháme Mariánské Lázně 00:47:14
261.3945Petra Š.
ŽZ40Trhová Kamenice00:47:14
263.4355Michaela Cahlová
ŽZ50Kostka škola00:47:16
264.3517Táňa D.
ŽZ40Matka na mateřské 00:47:19
264.5831Anna Dufková
ŽZ4000:47:19
266.106Veronika Mynardová
ŽZ4000:47:20
267.101Jana Homolkova
ŽZ4000:47:21
267.3818Anna Š.
ŽZ3000:47:21
267.4386Jakub Kovář
MM3000:47:21
267.6433TOMÁŠ ŽIŠKA
MM60MATTONI FREERUN FM OLEŠNÁ00:47:21
271.2508Iveta Pospíšilová
ŽZ30Vyzvasdeniaivet00:47:23
272.3543Peter Gajdár
MM4000:47:24
273.2233Karol Horna
MM50IronGate00:47:25
274.6200Alena N.
ŽZ3000:47:27
275.367Josef Černý
MM50Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov00:47:28
275.1237Petra B.
ŽZ3000:47:28
277.2222David Kurka
MM4000:47:29
276.2645Jana Bortlová
ŽZ5000:47:29
279.962Marek Veverka
MM4000:47:30
280.1612Hana Voláková
ŽZ2000:47:32
280.3635Karolína Fiedlerová
ŽZ3000:47:32
282.1444Nikola Velebilová
ŽZ4000:47:33
281.4917Jana Pavelková
ŽZ3000:47:33
281.5266Anna C.
ŽZ3000:47:33
281.5859Lucie Dřímalová
ŽZ5000:47:33
286.3157Petra Richtárová
ŽZ40Buřtíci z Tísku #Prostě bež00:47:39
287.3018Jindřiška V.
ŽZ5000:47:41
288.2621Kristýna Pichnerová
ŽZ40Cvičení s Věrkou 00:47:43
288.6215Karla H.
ŽZ5000:47:43
290.546Lucie B.
ŽZ30Rozběháme Pelechy00:47:44
289.2014Marie Mašláňová
ŽZ3000:47:44
292.3161Tereza Dejdarová
ŽZ40Běhám pro radost00:47:45
293.839Eva Řehůřková
ŽZ5000:47:46
293.4551Marie Minková
ŽZ3000:47:46
293.5948Karolina J.
ŽZ30TJ Dukla Praha00:47:46
293.6670Martina Holanová
ŽZ40TTC Postřelná00:47:46
297.6731Natálie Řeháková
ŽZ20AC Vysoké Mýto00:47:49
298.3160Lukáš D.
MM40AC Vysoké Mýto z.s.00:47:50
299.1160Klára Marešová
ŽZ3000:47:53
299.4093Jaroslav Stolařík
MM40IT Běhny00:47:53
299.4254Kateřina Š.
ŽZ5000:47:53
302.4452Patrik Studený
MM40IT Běhny00:47:54
303.3975Iva Podušková
ŽZ4000:47:56
304.2609Jana A.
ŽZ4000:47:59
305.3049Petra P.
ŽZ5000:48:01
305.6394Zdeněk Smrčka
MM4000:48:01
307.1863Jana Jirmanová
ŽZ2000:48:03
308.489Renata Doleželová
ŽZ2000:48:04
309.1154Michal Vebr
MM4000:48:06
310.6047Tomáš Ráliš
MM50Rozběháme Česko00:48:07
311.2048Lenka Trnkova
ŽZ50FTM00:48:08
312.1291Alena Benešová
ŽZ4000:48:10
313.110Jitka Hrubá
ŽZ3000:48:11
314.6516Jan R.
MM3000:48:12
315.3773Michaela Vyšínská
ŽZ5000:48:14
316.2525Monika Reiprichová
ŽZ3000:48:15
316.4128Kristýna Pokorná
ŽZ4000:48:15
318.5375Gábor G.
MM6000:48:16
319.5914Kačka Běloušková
ŽZ16SK Chotěboř00:48:20
320.491Martin Brňovják
MM40Chentkaus00:48:21
320.1542Květa Przybylová
ŽZ5000:48:21
322.278Ivana Sojková
ŽZ5000:48:24
321.3643Veronika Č.
ŽZ4000:48:24
321.4565Marianna Chlpošová
ŽZ4000:48:24
325.4990Josef Kolomazník
MM50Krupáci00:48:25
326.4712Dagmar Řezníková
ŽZ4000:48:28
327.2112Vaclav Pecha
MM4000:48:29
327.4002Klára Rášová
ŽZ30Bys3caMAN00:48:29
327.4738Michal M.
MM5000:48:29
330.3335Zuzana Heinzová
ŽZ3000:48:31
331.1664Jana Priebojová
ŽZ4000:48:33
332.6689Jaroslav Bitnar
MM5000:48:35
333.1854Petr Olyšar
MM5000:48:38
333.5802Lucie Šeredová
ŽZ3000:48:38
335.2588Veronika Jezberová
ŽZ30The Chlumec Run00:48:39
334.6705Lukáš Balik
MM4000:48:39
337.3884Iva Doležalová
ŽZ5000:48:41
338.5876Daniel Gebauer
MM3000:48:42
339.1942Renáta Moravcová
ŽZ5000:48:43
339.6404Lucie Seifertová
ŽZ40Blázni z Radimovky 00:48:43
341.1977Alena Gasidlova
ŽZ5000:48:44
340.5575Dana Bělehrádková
ŽZ3000:48:44
343.1901Jana Pfefferová
ŽZ5000:48:45
341.5177Michaela Čechová
ŽZ3000:48:45
345.4994Markéta Doubková
ŽZ3000:48:48
346.6257Václav M.
MM4000:48:49
347.2505Iveta B.
ŽZ4000:48:50
347.6540Michaela Nováková
ŽZ5000:48:50
349.6119Veronika Buryánová
ŽZ40OCR ČELÁKOVICE 00:48:51
350.5449Kateřina Vodrážková
ŽZ4000:48:54
350.6222Kristýna Juláková
ŽZ4000:48:54
350.6698Oldřich Bouda
MM40Rozběháme Klatovy 00:48:54
353.2587Vladislav Trnka
MM40The Chlumec Run00:48:55
354.949Pavlína Šrámková
ŽZ4000:48:56
354.2183Monika Goldefusová
ŽZ3000:48:56
354.2684Michal Vávra
MM4000:48:56
354.4548Marie Neubauerová
ŽZ3000:48:56
358.4190Jana T.
ŽZ40Borovy00:48:57
359.6190Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin Třebovle00:48:58
359.6548Katerina Vidnerova
ŽZ5000:48:58
361.1155Petr Kopecký
MM4000:49:00
362.5615Pavel Čermák
MM5000:49:01
363.3376Jaroslav Zítka
MM5000:49:03
364.3874Veronika Švecová
ŽZ3000:49:06
365.1757Julie Vojáčková
ŽZ4000:49:07
365.2162Denisa Vacková
ŽZ3000:49:07
367.2367Rostislav Vašata
MM60Cyklo Team Bezděkov00:49:08
368.3285Lucie Chudějová
ŽZ4000:49:11
369.4640Ludmila Hájková
ŽZ3000:49:12
370.6557Petr Kadleček
MM3000:49:14
371.3841Barbora Baroňová
ŽZ3000:49:15
372.2212Denisa H.
ŽZ3000:49:16
372.2485Adéla Worthová
ŽZ3000:49:16
374.5214Kateřina Weissová
ŽZ4000:49:17
375.1802Barbora K.
ŽZ3000:49:18
375.1803Barbora K.
ŽZ3000:49:18
375.4160Lada V.
ŽZ5000:49:18
375.5074Aleksi S.
MM40IRBrnosport00:49:18
379.1705Jan Navrátil
MM5000:49:19
376.3211Klára Bartošková
ŽZ20AC Vysoké Mýto00:49:19
381.2290Lenka Dolejšová
ŽZ4000:49:20
382.1655Jana Brixová
ŽZ5000:49:22
382.5111Petr Otruba
MM40Zlín00:49:22
382.5231Petra Podskalská
ŽZ5000:49:22
385.5936Vojtěch Hajník
MM2000:49:23
386.2189Marcela Klementová
ŽZ50Havířov00:49:25
386.6723Vendula Marková
ŽZ4000:49:25
388.5658Eva Roznova
ŽZ4000:49:27
389.6517Tereza K.
ŽZ3000:49:28
390.4644Vladislava Zahrádková
ŽZ50Prostě běž!00:49:29
390.4872Romana Barnášová
ŽZ3000:49:29
392.2939Anna Novotná
ŽZ4000:49:30
391.6065Lenka Koláčná
ŽZ5000:49:30
394.4371Lucie K.
ŽZ4000:49:32
392.6080Ivo M.
MM50Dark forest00:49:32
396.4472Hana Mildorfová
ŽZ4000:49:33
397.1858Sandra Lacinová
ŽZ4000:49:34
398.2968Martin Pokorný
MM5000:49:36
399.4263Eliška Fingerhutová
ŽZ4000:49:37
399.4478Nikola Foistová
ŽZ30SSK Dukla Plzeň 00:49:37
401.5191Adéla Hutárová
ŽZ3000:49:38
402.1729Markéta B.
ŽZ3000:49:39
402.4173Kateřina V.
ŽZ5000:49:39
404.2913Klára M.
ŽZ3000:49:40
405.4873Martin Dolejší
MM4000:49:41
405.5419Petra Zachystalová
ŽZ5000:49:41
407.1194Martina Skořepová
ŽZ40Skořápky00:49:42
408.1539Monika Jartymyková
ŽZ4000:49:43
408.6117Zdeňka Kohoutová
ŽZ16Klub sportovního plavání Kladno00:49:43
410.647Martina Bartíková
ŽZ3000:49:44
411.3242Alena Kousalová
ŽZ50Havířov00:49:45
411.4285Ivana Stehlíková
ŽZ40Z4000:49:45
413.6050Tomáš Heinz
MM30Opava runners00:49:46
414.3700Iva Šostoková
ŽZ5000:49:47
414.6196Barbora Mlčochová
ŽZ4000:49:47
416.3243Nikola B.
ŽZ4000:49:49
417.5455Veronika Fraňková
ŽZ40Rychlá Rota00:49:50
418.6029Lucie Kremeňová
ŽZ5000:49:52
418.6030Lucie Kremeňová
ŽZ5000:49:52
420.6503Iva Kotěrová
ŽZ50Hvězdičky00:49:54
421.3775Jan Krutina
MM40Mahle00:49:55
422.3047Klára M.
ŽZ40No drama Queen00:49:56
423.5277Jana Žáková
ŽZ40Blížkovice 00:49:58
424.2123Beáta Nezdařilová
ŽZ2000:49:59
425.1734Lenka M.
ŽZ50Rozběháme Třebíč 00:50:00
425.1896Kristýna Valečková
ŽZ4000:50:00
425.2230Jana Kalová
ŽZ60Můj :-)00:50:00
425.2928David Hladký
MM5000:50:00
425.5702David Kostka
MM30Kostka škola00:50:00
430.5993Linda Labašová
ŽZ4000:50:01
431.1294Kateřina Manová
ŽZ3000:50:03
431.4146Eva Horton
ŽZ5000:50:03
433.5877Tomáš Nikolajev
MM3000:50:05
434.4344Monika Štumpauerová
ŽZ5000:50:06
434.5392Ondřej Bartůšek
MM40Rozběháme Liberec00:50:06
436.493Blanka Odstrčilíková
ŽZ5000:50:08
437.6620Eva Prokešová
ŽZ5000:50:09
438.4365Iva Hanáčková
ŽZ4000:50:10
439.2186Karolína V.
ŽZ4000:50:11
440.4960Iva U.
ŽZ4000:50:12
441.681Kateřina Kadletzová
ŽZ4000:50:14
441.5263Kateřina Urbanová
ŽZ3000:50:14
443.5126Marcela Škarecká
ŽZ6000:50:18
442.5465Kristýna Bláhová
ŽZ3000:50:18
442.5531Adriána Krnáčová
ŽZ4000:50:18
446.6421Adéla Douchová
ŽZ3000:50:19
447.358Lenka Červenková
ŽZ5000:50:20
448.312Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:50:21
449.2546Marta Jirková
ŽZ4000:50:22
449.3392Kateřina Peštová
ŽZ40BK Semily00:50:22
451.3716Petr Semerád
MM5000:50:24
452.2047Veronika Ilončiaková
ŽZ3000:50:25
453.5994Kateřina Žydelová
ŽZ4000:50:31
454.2766Hana Kočová
ŽZ4000:50:32
454.6374Hana J.
ŽZ3000:50:32
454.6604Renata Hynková
ŽZ40Rozběháme Náchod 00:50:32
457.5239Daniel Zvolánek
MM5000:50:35
458.2590Mirka Marešova
ŽZ50Adventní běhání 00:50:36
459.2897Jitka Pojslová
ŽZ50Dobeváci00:50:38
459.4032Veronika Hammerschmiedová
ŽZ50Rozběháme Česko Trutnov 00:50:38
461.3570Kateřina Baťhová
ŽZ40RC Tatra Smíchov 00:50:39
460.5850Kristyna Donatova
ŽZ4000:50:39
463.2110Michal Valenta
MM40Z roviny na kopce00:50:42
461.2908Pavla Leznarová
ŽZ4000:50:42
461.6219Milan Dufek
MM50BK Lánice00:50:42
466.6290Věra Nováková
ŽZ4000:50:44
467.1490Barbora Kovaříková
ŽZ4000:50:45
468.6384Nikol Gubanyi
ŽZ3000:50:46
469.1358Blanka Kinská
ŽZ5000:50:47
469.3688Zuzana Z.
ŽZ40Rozběháme Hostivice00:50:47
471.1456Pavel Horák
MM5000:50:48
472.3225Ivana Šubotníková
ŽZ4000:50:49
473.142Lucie Hlaváčová
ŽZ5000:50:50
474.4935Jana N.
ŽZ5000:50:51
475.971Milan Bíbr
MM50Adventní běhání00:50:52
475.3015Dagmar D.
ŽZ50HDR Město Albrechtice00:50:52
475.5517Kateřina Jančurová
ŽZ4000:50:52
478.3301Radek Tesař
MM4000:50:54
476.3867Lucie Hromadová
ŽZ3000:50:54
476.4409Iveta Horáčková
ŽZ30ČZU Bitches00:50:54
476.6451Monika H.
ŽZ4000:50:54
476.6452Monika H.
ŽZ4000:50:54
483.3371Lucie K.
ŽZ40Lu & Lu00:50:55
484.2218Martina Kubešová
ŽZ4000:50:57
485.1446Veronika Hurychová
ŽZ4000:51:01
485.2388Zuzana Kristová
ŽZ40Amazonky00:51:01
487.3377Pavlína Bubeníčková
ŽZ4000:51:02
488.582Václava Ballonová
ŽZ50BoxingClub Řevničov 00:51:03
488.2690Karolína Nová
ŽZ3000:51:03
490.3414Ladislav Bumbálek
MM5000:51:04
491.6695Kateřina Kalábová
ŽZ50Scooter Queen00:51:06
492.636Šárka Ulehlová
ŽZ5000:51:08
493.2623Gabriela Toncarová
ŽZ3000:51:11
494.1153Pavla Kunstová
ŽZ50Kunstici5500:51:12
495.4689Dagmar Přikrylová
ŽZ5000:51:13
496.291Lenka Krejčová
ŽZ50Prostě běž!00:51:20
496.6551Daniela H.
ŽZ5000:51:20
498.2903Anonymní závodník
ŽZ5000:51:21
497.6463Hana Dvorská
ŽZ50Dříteč 00:51:21
500.3815Kami Papi
ŽZ5000:51:22
498.5635Radka P.
ŽZ6000:51:22
502.2417Valerie Rusová
ŽZ20Mushers klub Děčín00:51:23
499.5823Pavlína Doubková
ŽZ5000:51:23
504.2912Kristýna Bernatová
ŽZ3000:51:24
505.3256Andrea Veitová
ŽZ3000:51:25
505.3564Monika R.
ŽZ50Brno00:51:25
507.4023Blanka Vlková
ŽZ50Vlci v běhu00:51:26
506.4965Lenka Matyášová
ŽZ4000:51:26
509.1014Marie Š.
ŽZ4000:51:27
510.258Petra Mazalová
ŽZ40Brno00:51:29
510.1411Jana Barborová
ŽZ40Vydrýsci00:51:29
510.4966Martina Mikešková
ŽZ4000:51:29
513.2718Šárka S.
ŽZ50Stumpfíci UL00:51:31
511.5238Simona Zvolánková
ŽZ5000:51:31
515.252Darina Karásková
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:51:33
516.6467Květa M.
ŽZ5000:51:36
517.2249Jana Nůsková
ŽZ5000:51:38
518.6173Marie Stuchlíková
ŽZ3000:51:39
518.6469Jakub Tschöpa
MM40Zahradní pivovar Höppy00:51:39
520.6626Gabriela Gaudlová
ŽZ40TJ Sokol Radostice00:51:40
521.928Tereza Pavlovcová
ŽZ3000:51:41
521.6590Miroslava Spodniaková
ŽZ4000:51:41
523.4059Eliška F.
ŽZ3000:51:42
524.6561Lenka Blaschkeová
ŽZ3000:51:43
525.3420Nikola Vyhlídalová
ŽZ3000:51:45
526.463Kamila Metelková
ŽZ4000:51:46
526.5362Iveta P.
ŽZ50Běhny Jiráskovka00:51:46
528.1259Jarmila Rupertová
ŽZ4000:51:47
527.1622Věra Míčová
ŽZ5000:51:47
527.4501Lenka Šrámková
ŽZ4000:51:47
531.2090Nikola Tajmlová
ŽZ3000:51:48
528.3252Julie Brabcová
ŽZ3000:51:48
533.553Jana K.
ŽZ5000:51:50
534.1148Anna Štětková
ŽZ30Dobětický expres00:51:51
534.1763Andrea Brabcová
ŽZ4000:51:51
536.356Lucie V.
ŽZ4000:51:53
535.1631Michaela Pačesová
ŽZ4000:51:53
538.55Tereza Havlíčková
ŽZ40Rozběháme Česko 00:51:54
539.5456Renáta Přikrylová
ŽZ4000:51:55
540.2426Martina Týlová
ŽZ4000:51:56
541.5411Lenka Hrubá
ŽZ4000:51:57
542.2927Jana Hladká
ŽZ4000:51:59
543.4924Zuzana Kuzníková
ŽZ3000:52:00
544.5348Radka K.
ŽZ4000:52:02
545.752Markéta Šnajdarová
ŽZ3000:52:03
546.1509Daniel V.
MM5000:52:04
546.6189Martin Žundálek
MM30IRSportBrno00:52:04
548.1368Sandra M.
ŽZ3000:52:05
549.2035Natália Bagínová
ŽZ3000:52:06
550.3617Lenka Svobodová
ŽZ3000:52:08
551.4352Aneta Julinková
ŽZ3000:52:09
552.2259Kateřina Mezerová
ŽZ50Klatovy00:52:10
552.2995Petra Bucková
ŽZ6000:52:10
554.2223Marie Langmajerová
ŽZ40Ledoplavci 00:52:11
553.2252Milena Koldová
ŽZ5000:52:11
556.3507Alena Karlovská
ŽZ3000:52:13
557.5767Martina Císařová
ŽZ3000:52:18
558.5906Petra K.
ŽZ50Centrum tělesné výchovy a sportu - klub Mgr. Valacha00:52:19
558.6455Anna Vaňková
ŽZ30SDH Česká Bělá00:52:19
560.1656Marcela Jílková
ŽZ50Rozběháme Žďár nad Sázavou00:52:20
561.679Světlana Kadlecová
ŽZ6000:52:24
561.1068Věra Moravcová
ŽZ5000:52:24
561.5560Alena Krušinová
ŽZ4000:52:24
564.6372Diana F.
ŽZ3000:52:25
565.2067Markéta N.
ŽZ50Studénka00:52:26
565.4035Markéta Malyszová
ŽZ3000:52:26
565.4975Kristýna M.
ŽZ4000:52:26
568.2916Petra H.
ŽZ40Pro radost :)00:52:27
569.1369Václav K.
MM4000:52:28
570.25Lenka Poláková
ŽZ3000:52:29
570.882Lenka Prouzová
ŽZ4000:52:29
570.2941Lenka Havlik
ŽZ5000:52:29
573.3680Katerina Pokorna
ŽZ40Czech women’s rugby00:52:30
571.4164Veronika Tomášová
ŽZ3000:52:30
575.4345Ladislav Štěrba
MM6000:52:32
576.2271Anna Čermáková
ŽZ50Jilemnice00:52:33
576.2993Irča N.
ŽZ4000:52:33
576.3839Radek Cigl
MM50Zed team Výškov 00:52:33
579.3840Vendula Fidlerová
ŽZ40Zed team Výškov 00:52:34
580.4195Martina V.
ŽZ4000:52:36
581.4301Jolana (Jolča) Rybová (Rybka)
ŽZ5000:52:37
581.5731Věra Barboříková
ŽZ4000:52:37
583.1888Hana Javůrková
ŽZ3000:52:38
582.4217Veronika Brůžová
ŽZ4000:52:38
582.5661Andrea Blahová
ŽZ5000:52:38
586.2839Jana K.
ŽZ3000:52:40
583.3926Jitka Poláčková
ŽZ3000:52:40
583.5561Jindřiška M.
ŽZ4000:52:40
589.3888Veronika Š.
ŽZ3000:52:41
584.5256Jana Máčalíková
ŽZ6000:52:41
591.1924Nela Vyhlídalová
ŽZ3000:52:43
592.1429Klára Novotná
ŽZ4000:52:44
592.1591Alžbeta J.
ŽZ3000:52:44
594.1493Martina K.
ŽZ3000:52:45
595.2613Jana Flašková
ŽZ60DogUniversal 00:52:48
596.1784Jitka Matková
ŽZ50Scooter queen00:52:49
596.5197Jana C.
ŽZ3000:52:49
598.732Jakub Komorous
MM3000:52:50
597.2028Hana Baná
ŽZ5000:52:50
597.3343Bára Nováková
ŽZ5000:52:50
601.504Jana U.
ŽZ50Hopman Team00:52:51
598.745Marcela Granečná
ŽZ5000:52:51
603.3222Lenka Pěnkavová
ŽZ50vklidusama00:52:53
604.4426Radka Rýdlová
ŽZ50Kopřivnice Laši v kaši00:52:56
604.5138Jiří K.
MM4000:52:56
604.5257Katerina N.
ŽZ4000:52:56
607.1338Tereza Konvalinova
ŽZ50Extrémní Kamenský Ladies cross00:52:57
605.3889Lucie Trojtlerová
ŽZ50Radiměř00:52:57
609.1523Lucie Halilovova
ŽZ5000:53:00
610.4Josef Halíř
MM60Brumovice na Moravě00:53:01
610.84Laďka Malá
ŽZ5000:53:01
610.1298Anna Zapletalová
ŽZ3000:53:01
613.2672Lenka Š.
ŽZ4000:53:02
611.4330Lucie Filová
ŽZ5000:53:02
615.3235Pavlína B.
ŽZ30Nový Jičín00:53:04
616.1554Kateřina S.
ŽZ4000:53:05
617.5998Monika Štěpková
ŽZ40Rozběháme Litoměřicko00:53:07
618.1304Kristýna Hořejšová
ŽZ30Ústrašice00:53:08
618.2407Martina Hlavinková
ŽZ3000:53:08
620.6707Anna Čerbáková
ŽZ3000:53:09
621.1869Kristýna Klimešová
ŽZ3000:53:11
621.2188Veronika Urbanová
ŽZ30IRBrnosport00:53:11
621.4198Pavla Steiger
ŽZ50Štajgr grupa Ostrava00:53:11
624.554Kateřina Borutová
ŽZ50Rozběháme Litoměřicko00:53:12
622.1651Monika Kondělková
ŽZ5000:53:12
622.5453Marcela H.
ŽZ6000:53:12
627.4882Radka Císařová
ŽZ50Horažďovice00:53:13
628.2149LYDIA Y.
ŽZ4000:53:14
629.1956Bára Drahoňovská
ŽZ4000:53:15
630.2174František V.
MM5000:53:16
631.452Lea Blažková
ŽZ4000:53:17
631.3200Anna Bartůňková
ŽZ50senožatské ženy v běhu00:53:17
633.3850Miriam O.
ŽZ4000:53:18
632.4867Alena Vaníčková
ŽZ4000:53:18
635.6651Lucie Šabatová
ŽZ4000:53:19
636.6213Karolina Petruželková
ŽZ4000:53:21
637.3245Kristýna Kochová
ŽZ3000:53:22
638.1991Zdeňka N.
ŽZ5000:53:23
639.6488Pavlína Hlostová
ŽZ3000:53:27
640.2595Margareta Daňková
ŽZ4000:53:28
640.6081Jana Laňková
ŽZ30KLUB SLAVIA RUGBY HVĚZDIČKY00:53:28
642.2846Martina S.
ŽZ3000:53:29
641.5514Leona Sodomková
ŽZ50Tj Brno Bystrc00:53:29
644.2821Gabriela Šefčíková
ŽZ50Běžec+00:53:31
645.6147Lucie Glöcknerová
ŽZ4000:53:32
646.5619Jana Krátká
ŽZ3000:53:33
647.2153Mariana J.
ŽZ5000:53:35
647.3713Jitka Peroutkova
ŽZ4000:53:35
649.26Kristina M.
ŽZ4000:53:37
650.2855Vendula S.
ŽZ3000:53:39
651.3605Martina Sikorová
ŽZ40ZŠ Edvarda Beneše Opava00:53:41
652.5660Markéta Štrupová
ŽZ5000:53:43
653.3590Katka Conrathová
ŽZ30JEŠTĚD SKYRACE TÝM00:53:45
654.817Zora N.
ŽZ3000:53:46
654.3298Tereza Tyburcova
ŽZ4000:53:46
656.4932Diana Vašáková
ŽZ5000:53:47
655.5954Radka M.
ŽZ5000:53:47
658.932Vladana Janů
ŽZ5000:53:48
659.2210Žaneta Charvátová
ŽZ5000:53:50
659.2803Ilona P.
ŽZ50Šneci v běhu00:53:50
661.158Blanka Schmiedová
ŽZ50Valašské Meziříčí00:53:51
662.6142Eva Bohuslavová
ŽZ60Čimičandy00:53:52
663.4406Veronika D.
ŽZ5000:53:54
663.4903Jiří Havlík
MM5000:53:54
663.5351Sára Langhammerová
ŽZ2000:53:54
666.4915Petra Balga
ŽZ4000:53:55
667.3113Tamara Stratilová
ŽZ4000:53:56
667.6687Ivana Staňková
ŽZ40adidas Runners Prague 00:53:56
669.2781Michaela Fanglová
ŽZ3000:53:57
668.4401Kateřina Bínová
ŽZ50Dobré Pole00:53:57
671.5734Jiří Lněníček
MM60Hostivické nehny00:53:58
672.2060Kristýna K.
ŽZ3000:53:59
672.5438Martina Vejplachová
ŽZ4000:53:59
674.5763Petra Nerudová
ŽZ50Prostě běž!00:54:00
675.3697Eva Jilková
ŽZ3000:54:02
676.2778David Pešek
MM5000:54:03
676.4466Lenka Honsová
ŽZ4000:54:03
678.1696Jana Jakubová
ŽZ5000:54:04
677.1821Monika Mandátová
ŽZ5000:54:04
677.2353Michaela S.
ŽZ40Besednické běhny00:54:04
681.4527Denisa V.
ŽZ3000:54:08
682.2711Petra B.
ŽZ4000:54:10
683.1498Jitka B.
ŽZ4000:54:11
683.3784Yuyka Ž.
ŽZ5000:54:11
685.2977Markéta Náchodská
ŽZ4000:54:12
684.5162Zdeňka Pechalová
ŽZ50Vinařice 00:54:12
687.171Denisa Kovačovičová
ŽZ3000:54:13
685.172Eliška Kovačovičová
ŽZ1300:54:13
685.2625Eva Fafelová
ŽZ4000:54:13
690.1771Pavlína Švarc
ŽZ50Scooter Queen 00:54:14
691.1890Klára Pešková
ŽZ3000:54:15
692.3822Jana M.
ŽZ50Rožnov p./R.00:54:18
693.446Martina Luňáčková
ŽZ4000:54:19
693.2996Jana B.
ŽZ4000:54:19
693.5589Gabriela Š.
ŽZ3000:54:19
696.6427Pavlína H.
ŽZ3000:54:21
697.5894Ulrika Simonicsová
ŽZ30Nesvady00:54:23
698.32Lucie Bicanová
ŽZ50Rozběháme MB00:54:25
698.1526Lucie C.
ŽZ4000:54:25
698.1605Veronika Smutna
ŽZ4000:54:25
701.6278Terezie Vihanová
ŽZ4000:54:27
699.6711Bohumila Kamzíková
ŽZ4000:54:27
703.3051Jana Navrátilová Štoková
ŽZ5000:54:28
704.5372Michaela DRŽMÍŠKOVÁ
ŽZ5000:54:30
705.2488Yvetta B.
ŽZ40KLUB SLAVIA RUGBY HVĚZDIČKY00:54:31
706.42Jaruš Svobodová
ŽZ4000:54:32
706.1626Lucie Rálková
ŽZ4000:54:32
708.6602Gabriela Hronová
ŽZ5000:54:33
709.2936Linda Hartmanova
ŽZ4000:54:34
709.3386Ladislava A.
ŽZ3000:54:34
711.4998Jana Kuželková
ŽZ5000:54:35
712.1786Pavla Šůlová
ŽZ5000:54:36
713.2801Petra Stopová
ŽZ5000:54:37
713.4174Magdalena M.
ŽZ3000:54:37
713.4509Gabriela O.
ŽZ30Gabra a její samci00:54:37
716.262Silvia Řehůřková
ŽZ4000:54:40
714.2601Lucie S.
ŽZ5000:54:40
718.4510Osička V.
MM30Gabra a její samci00:54:41
719.2653Jana Holubcová
ŽZ5000:54:42
719.5828Klára K.
ŽZ4000:54:42
721.1579Zuzana P.
ŽZ50RunMagazineTeam00:54:43
720.4425Jiri B.
MM5000:54:43
723.3498Stáňa Scherbaumová
ŽZ50Rozběhej Litvínov00:54:45
724.611Jana Becková
ŽZ50Rozběháme Pelechy 00:54:46
725.381Markéta Liprtová
ŽZ50Cvičení s Věrkou00:54:47
725.3036Petra Popovyčová
ŽZ4000:54:47
727.1838Ivana Špinková
ŽZ40SDH Hadrava00:54:49
728.2422Tereza Bodečková
ŽZ40Srtg Vyškov00:54:51
728.3000Vladimíra V.
ŽZ5000:54:51
728.3494Markéta Jirkovská
ŽZ3000:54:51
728.4552Lucie Raková
ŽZ4000:54:51
728.5225Lenka Najmanová
ŽZ5000:54:51
733.1227Dominika H.
ŽZ40Lhotský běhny00:54:52
734.6266Gustav Pešek
MM40RC Praga00:54:53
735.428Filip Kopřiva
MM1600:54:55
736.1199Iva M.
ŽZ20Kravaře00:54:56
737.1380Bára Chýle
ŽZ4000:54:57
737.3580Kateřina Stránská
ŽZ5000:54:57
739.2906Jiřina Mikšátková
ŽZ40Sokol Ledenice/Šneci v běhu00:55:01
740.1999IFKA F.
ŽZ4000:55:03
740.4183Milada Kyselovská
ŽZ60+00:55:03
742.1112Jan Präger
MM40Präger team00:55:06
741.3438Jitka Pricová
ŽZ50Rozběhej Litvínov 00:55:06
744.1229Andrea Matlakova
ŽZ40Lhotský běhny00:55:08
742.6644Šárka Pavlíčková
ŽZ40Happy team00:55:08
746.83Martina B.
ŽZ50Poděbrady 00:55:09
743.788Jitka Pěkná
ŽZ5000:55:09
743.6363Anna Štěpánková
ŽZ30Šneci v běhu00:55:09
749.1324Zuzka L.
ŽZ40Extrémní Kalenský Ladies cross00:55:10
744.2251Romana Salcmanová
ŽZ50Prostě běž00:55:10
744.4356Věra M.
ŽZ5000:55:10
744.5817Jiří B.
MM60POPOběhy00:55:10
753.1231Lenka Janošková
ŽZ5000:55:11
754.457Andrea N.
ŽZ5000:55:12
754.1176Markétka Štolbová
ŽZ50ZŠ Brigádniků 00:55:12
754.1708Radka Volková
ŽZ4000:55:12
757.3273Libuše Přibylová
ŽZ3000:55:13
758.487Dita Dvořáková
ŽZ50Neposlušné tenisky00:55:14
758.5727Šimon Přáda
MM1300:55:14
760.5798Jana Kubátová
ŽZ5000:55:15
761.2011Alžběta Procházková
ŽZ4000:55:19
762.5830Martina Králová
ŽZ5000:55:23
763.1113Irena Antošová
ŽZ5000:55:24
763.6416Lenka Procházková
ŽZ5000:55:24
765.981Mikuláš Fiedler
MM13Běhej Kolovraty00:55:27
766.980Adam Fiedler
MM50Běhej Kolovraty00:55:28
766.1618Simona K.
ŽZ4000:55:28
766.5858Šárka Stejskalová
ŽZ6000:55:28
769.1284Lucie Papežová
ŽZ3000:55:29
767.5670Petra Košatková
ŽZ4000:55:29
771.555Lucie Reisingerová
ŽZ4000:55:31
768.3363Pavel Turek
MM5000:55:31
773.6289Kateřina Koldová
ŽZ4000:55:32
774.511Petra Telecká
ŽZ40MP Svitavy00:55:33
774.3317Barbora V.
ŽZ3000:55:33
774.5315Markéta Hřebačková
ŽZ5000:55:33
777.5420Veronika B.
ŽZ4000:55:34
778.5606Jana Nasadilová
ŽZ4000:55:35
779.3735Kateřina Kopecká
ŽZ3000:55:36
779.6203Eva S.
ŽZ30Hvězdy00:55:36
781.464Jája Košťálová
ŽZ50Burák Family00:55:37
780.545Andrea Koukalová
ŽZ40Kangoo Litvínov00:55:37
783.6567Marek Hammerle
MM5000:55:38
781.6601Tereza Dytrychová
ŽZ3000:55:38
785.2988Jakub Drobný
MM30Tým Auto Kubiena00:55:39
786.6062Iva Garay
ŽZ50#GLADIATORRACETEAM00:55:40
787.2442Jana Hubálková
ŽZ3000:55:42
787.5625Natálie R.
ŽZ3000:55:42
789.1073Marcela Maturová
ŽZ50Šneci v běhu00:55:43
790.1918Eva V.
ŽZ5000:55:44
791.4451Denisa Studená
ŽZ3000:55:45
792.113Jitka Hubingerová
ŽZ40T.J.Sokol Hluboká nad Vltavou00:55:47
793.3976Alena Krajíčková
ŽZ4000:55:48
794.4127Monika Pechočová
ŽZ4000:55:50
795.929Jaroslava Mikysková
ŽZ60Vermi00:55:53
796.3847Eva Tomšovicová
ŽZ5000:55:56
797.2302Petra Pavlíčková
ŽZ50SKH Racing00:55:57
798.2744Růžena Kloučková
ŽZ4000:55:58
798.5573Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klub 00:55:58
800.2856Jana Vernerová
ŽZ4000:55:59
801.2334Kamila Průšová
ŽZ5000:56:00
802.2568Šárka D.
ŽZ5000:56:01
802.4273Adéla Nosková
ŽZ4000:56:01
804.3943Petra Berendová
ŽZ4000:56:03
805.843Jana F.
ŽZ40Prostě běž!00:56:04
805.1325Eva Fejtová
ŽZ50Extrémní Kalenský Ladies cross00:56:04
805.3589Vlaďka Machačová
ŽZ60AK Slovan Moravská Třebová 00:56:04
805.5939Jiří Matula
MM4000:56:04
809.3894Michaela Segecova
ŽZ4000:56:05
806.5350Šárka Pastyříková
ŽZ5000:56:05
806.5460Jana Hrušková
ŽZ40Vojkovice.eu00:56:05
806.5512Adéla Kovaříková
ŽZ4000:56:05
813.75Eva Motlová
ŽZ50Běhání pro radost00:56:06
807.6380Aneta Schmidlová
ŽZ30Rozběháme Brno00:56:06
815.3455Šárka K.
ŽZ40Mamka&Hanka00:56:08
816.2732Jarka ResDogs
ŽZ60RESDOGS00:56:09
816.3345Monika Sandaná
ŽZ3000:56:09
816.5696Tereza B.
ŽZ3000:56:09
819.2655Jaroslava S.
ŽZ5000:56:10
817.4544alena přibylova
ŽZ5000:56:10
821.4316Natálie Jana Holcová
ŽZ2000:56:13
822.1518Zdeňka Křížová
ŽZ60run Rozkoš00:56:14
823.1223Aleš S.
MM3000:56:16
824.1296Lucie Schejbalová
ŽZ4000:56:18
824.2363Hana Hyzova
ŽZ5000:56:18
826.6148Markéta Ž.
ŽZ4000:56:19
827.2880Eliška Bubeníčková
ŽZ2000:56:20
827.6127Milada Svobodová
ŽZ40Cyklo Svoboda 00:56:20
829.4676Kateřina Kopecká
ŽZ50Run Ladies00:56:24
828.5857Lucie K.
ŽZ4000:56:24
831.2258Romana M.
ŽZ4000:56:25
832.784Pavla Charvátová
ŽZ50Jablonečtí šneci00:56:26
833.1321Petra Školová
ŽZ50Piškoti00:56:27
833.2830Karla Hentschelová
ŽZ50Judo Varnsdorf00:56:27
833.6692Honza Grézl
MM60+Alpaka Vyškov00:56:27
836.1222Andrea J.
ŽZ4000:56:28
834.1824Renata J.
ŽZ4000:56:28
834.3483Petra Marečková
ŽZ5000:56:28
834.3932Veronika H.
ŽZ40Pro radost00:56:28
834.6079Jana G.
ŽZ50Prostě běž 00:56:28
841.2918Iveta Vyšatová
ŽZ5000:56:29
835.6025Karel Schick
MM5000:56:29
843.3122Šárka Juklová
ŽZ3000:56:30
844.3845Lucie Sladka
ŽZ4000:56:31
845.3201Kamila Bakotová
ŽZ5000:56:34
846.1639Petra Walica
ŽZ3000:56:35
846.3270Simona Kotoučková
ŽZ3000:56:35
846.5863Ivana Dulovcová
ŽZ30Šneci v běhu00:56:35
849.1592Petra M.
ŽZ5000:56:37
847.1654Petra Linhartova
ŽZ5000:56:37
847.5461Zuzana Hluchnikova
ŽZ40Vojkovice.eu00:56:37
847.5945Jiří Koláček
MM5000:56:37
853.1657Hana Kněžínková
ŽZ5000:56:38
848.2925Markéta Š.
ŽZ5000:56:38
855.6178Dagmar Baczke
ŽZ5000:56:40
856.630Daniela Kapecová
ŽZ5000:56:41
857.2998Kateřina Hyžáková
ŽZ40Zko Valmez 00:56:45
858.2542Iva Dostálová
ŽZ5000:56:47
858.3870Dominika Pospíšilová
ŽZ3000:56:47
860.145Miluše Pavlasová
ŽZ50Rájov00:56:48
859.1909Monika Felbabová
ŽZ4000:56:48
859.5940Kateřina Matulová
ŽZ4000:56:48
863.2831Jiřina Moravcová
ŽZ50Team Adam00:56:49
860.3879Lucie Charvátová
ŽZ50Jihlava00:56:49
865.1359Kateřina Hadrabová
ŽZ40Běhny s.r.o.00:56:50
861.1583Renáta Kuldová
ŽZ5000:56:50
867.2327Gabriela Kalousová
ŽZ30Running Sushi00:56:52
862.2511Kristýna Šmahelová
ŽZ3000:56:52
869.3645Denisa Urbanová
ŽZ4000:56:53
870.998Barbora Jelínková
ŽZ40FHS trail00:56:54
871.239Katerina Konecna
ŽZ4000:56:56
871.4396Radka Vaňurová
ŽZ40KČT Kralupy00:56:56
871.5697Dalibor M.
MM3000:56:56
874.3375Eva Zítková
ŽZ5000:56:59
875.3875Veronika Kaňová
ŽZ4000:57:00
876.1427Šárka Horáčková
ŽZ4000:57:01
877.3814Renata Ihnátová
ŽZ5000:57:02
878.2919Mojmír Vyšata
MM5000:57:03
878.3787Adéla Šimonová
ŽZ3000:57:03
880.4026Martin S.
MM30Senomatské šlapeto 00:57:04
879.6242Veronika F.
ŽZ30Běhny z Pětipsů00:57:04
879.6478Karolína Soukupová
ŽZ3000:57:04
883.3364Ivana Turková
ŽZ5000:57:05
884.2592Tereza-Markéta D.
ŽZ3000:57:07
885.2096Kateřina Brázdová
ŽZ4000:57:08
886.4555Valentýna B.
ŽZ3000:57:09
887.2229Markéta Novotná
ŽZ40Šneci v běhu00:57:10
888.5970Kateřina Šťastná
ŽZ3000:57:12
889.2868Martina Lázničková
ŽZ3000:57:13
889.5663Vendula Tomišková
ŽZ4000:57:13
889.5923Pavlína Zatloukalová
ŽZ40R&A&M&P00:57:13
889.6082Jana Tučková
ŽZ30Rozběháme Chomutovsko00:57:13
893.3082Věra Čápová Růzhová
ŽZ5000:57:14
894.4499Hana Ř.
ŽZ4000:57:15
895.3924Markéta Vágnerová
ŽZ4000:57:16
896.765Zdenka Holdová
ŽZ4000:57:17
896.1333Marie Najmanová
ŽZ4000:57:17
896.5157Pavla Kuželová
ŽZ4000:57:17
899.5275Gabriela Schicková
ŽZ5000:57:20
897.6240Kateřina F.
ŽZ30Běhny z Pětipsů00:57:20
901.903Radek Adámek
MM40Aliance Vítkov 00:57:21
902.5528MARTINA K.
ŽZ4000:57:22
903.6606Ajka U.
ŽZ3000:57:25
904.3668Hanka Heiserová
ŽZ50ŠAK Chodov00:57:26
905.2836Dana Kopecká
ŽZ5000:57:28
906.2131Sandra Šourková
ŽZ30Prostě běž! Brandýs nad Labem00:57:29
907.771Jana Nováková
ŽZ4000:57:30
908.284Kateřina D.
ŽZ3000:57:31
909.3671Anonymní závodník
ŽZ2000:57:33
910.1246Aneta P.
ŽZ30SK Centrum bojových sportů ČB00:57:35
911.5301Jirka Hrubeš
MM5000:57:37
912.3887Pavla Pospíšilová
ŽZ3000:57:39
912.6141Milan Hlava
MM60+00:57:39
914.169Lenka Hladíková
ŽZ50Velký Osek00:57:42
915.6500Jana Černušková
ŽZ5000:57:44
916.1794Barbora Majdlochová
ŽZ3000:57:45
916.4025Jolana H.
ŽZ30 Senomatské šlapeto00:57:45
918.48Martina S.
ŽZ40Crk00:57:46
917.3098Kristýna Š.
ŽZ3000:57:46
917.3771Monika Potiorková
ŽZ4000:57:46
917.3902Zuzana P.
ŽZ4000:57:46
922.2341Gabriela Kašpárková
ŽZ50obec Kubelíkov00:57:49
923.840Alena Rešová
ŽZ50Běhám pro Hospic00:57:52
924.2030Michaela Frýdlová
ŽZ50Prostě běž! 00:57:53
925.2482Veronika G.
ŽZ4000:57:55
926.763Svatopluk Čihák
MM40Amatéři00:57:58
927.5486Lenka Ďoubalová
ŽZ4000:58:01
928.141Michaela F.
ŽZ4000:58:02
929.2589Marcela R.
ŽZ5000:58:04
930.250Irena Vlková
ŽZ50Krasavy00:58:06
931.4295Katka Němcová
ŽZ5000:58:09
931.5494Adéla M.
ŽZ4000:58:09
933.3064Markéta Našincová
ŽZ30Komartd00:58:11
934.5614Marie P.
ŽZ5000:58:12
935.105Blanka Havlová
ŽZ50Krasavy00:58:13
936.6615Lucie Bártová
ŽZ50Ženy v běhu 00:58:15
937.2376Jarmila Prášková
ŽZ4000:58:18
938.1299Lucie Cholavová
ŽZ50 Kancl 52700:58:22
939.775Monika Bezdíčková
ŽZ50Rozběháme Luži00:58:25
939.5779Renata P.
ŽZ50žádný00:58:25
941.3324Petra Kenderová
ŽZ5000:58:26
942.3599Hana Rutšeková
ŽZ30Rutšekovic00:58:27
943.1005Renata V.
ŽZ50Běhej Kolovraty 00:58:29
944.3354Dominika Vránová
ŽZ4000:58:30
945.4981Jitka Czyžová
ŽZ50Sestry00:58:32
946.2793Markéta Liprtová
ŽZ5000:58:33
947.1310Šárka Svobodová
ŽZ40Prostě běž!00:58:34
948.2209Eva Š.
ŽZ5000:58:36
949.674Lenka Koryčanová
ŽZ4000:58:37
949.4967Kateřina Pavlicová
ŽZ3000:58:37
951.4038Eva H.
ŽZ4000:58:38
952.2019Jana Plzáková
ŽZ4000:58:40
952.5971Hana Strouhalová
ŽZ4000:58:40
954.2219Ivana Matějková
ŽZ50Prostě běž!00:58:41
955.628Dana Konvičková
ŽZ3000:58:42
956.4855Tereza Suchá
ŽZ4000:58:43
956.5213Jaroslava Schneiderová
ŽZ50Frymburk00:58:43
958.926Lenka Papírková
ŽZ50Prostě běž!00:58:45
959.244Ivana Francová
ŽZ5000:58:46
960.3900Kateřina Peterová
ŽZ4000:58:47
961.2274Ivana Hlubocká
ŽZ5000:58:51
962.3034Denisa Drtilová
ŽZ3000:58:53
962.3035Veronika Matyášová
ŽZ4000:58:53
964.4393Martina S.
ŽZ3000:58:54
965.1762Petra P.
ŽZ5000:58:55
966.1009alžběta mrózková
ŽZ5000:58:58
967.1084Jiří Boček
MM40Běžci Chomutov00:59:00
968.4055Iveta Vaverová
ŽZ4000:59:01
969.5704Šárka Vojtova
ŽZ5000:59:03
970.5785David Obleser
MM4000:59:04
971.4520Michaela Mandíková
ŽZ4000:59:05
972.2046Lucie Jílková
ŽZ4000:59:06
973.4980Klára Tioková
ŽZ50Sestry00:59:08
974.1228Hana Housarová
ŽZ50Lhotský běhny00:59:10
975.913Jitka Bastlová
ŽZ50Rozběháme Česko 00:59:13
976.2643Alisa L.
ŽZ3000:59:14
977.3667Lucie Knotková
ŽZ3000:59:17
978.2823Eliška Mačincová
ŽZ4000:59:20
978.4399Viera Fibi
ŽZ5000:59:20
980.219Lucie Kůrová
ŽZ4000:59:21
981.1447Blanka Bílková
ŽZ50TJ Pilich Horní Skrýchov00:59:26
981.5327Karolína Kopecká
ŽZ2000:59:26
983.5408Anonymní závodník
ŽZ3000:59:31
984.2674Kamila Holdova
ŽZ40Šneci v běhu00:59:32
985.1967Dana Kubíčková
ŽZ5000:59:35
985.2776Tereza Holíková
ŽZ3000:59:35
987.465Jiří Drápela
MM50CELTIMA00:59:36
988.6002Lukáš Bizoň
MM40RUN-Magazine Team00:59:38
989.627Lucie Horová
ŽZ4000:59:39
989.2462Miloslava Koubová
ŽZ60Kačenka Prokšová PROSTĚ BĚŽ 00:59:39
991.3881Markéta Tomášová
ŽZ5000:59:40
992.748Petra S.
ŽZ4000:59:42
992.2825Anna N.
ŽZ4000:59:42
994.3118Tereza Vizingrová
ŽZ4000:59:47
993.6327Martina K.
ŽZ3000:59:47
996.1063Eliška Pijanowská
ŽZ3000:59:51
994.5565Lucie Blahová
ŽZ4000:59:51
998.569Lucie Breburdová
ŽZ5000:59:52
995.3241Zuzana Kolaříková
ŽZ40ZáKAz00:59:52
1000.1439Dominika Kaločai
ŽZ3000:59:54
1001.5757Ivana Kovaříková
ŽZ4000:59:56
1002.2986Hana Karochová
ŽZ5001:00:00
1003.1659Kristýna Sedloňová
ŽZ4001:00:01
1004.6358Monika Kolmanová
ŽZ4001:00:07
1005.5934Milada Svobodová
ŽZ5001:00:10
1006.2548Tereza Vyhnalová
ŽZ2001:00:11
1006.3897Lenka Gruberová
ŽZ5001:00:11
1006.5559Eva Žáčková
ŽZ5001:00:11
1009.3065Jan Rysl
MM50Komartd01:00:14
1010.6414Veronika Vítámvásová
ŽZ3001:00:15
1011.5498Martina Vanišová
ŽZ50Běhej Kolovraty01:00:18
1012.1020Anna Schejbalová
ŽZ50Slavia pojišťovna Sport team01:00:19
1012.3983Blanka Fléglová
ŽZ4001:00:19
1014.1351Stanislava Soukupová
ŽZ60Šneci v běhu 01:00:21
1015.389Marie Pavlínková
ŽZ5001:00:22
1016.306Jana Váchová
ŽZ6001:00:23
1016.450Lukáš G.
MM50Šneci v běhu01:00:23
1016.6094Romana Bartoszova
ŽZ4001:00:23
1019.33Eva Labuťová
ŽZ50Rozběháme Hostivice 01:00:24
1020.1065Petra Sýkorová
ŽZ4001:00:26
1021.6285Aneta M.
ŽZ3001:00:28
1022.3052Martina Nutilová
ŽZ4001:00:30
1023.1273Lenka Selucká
ŽZ4001:00:31
1024.5694Kateřina Smazalová
ŽZ4001:00:34
1025.948Veronika Vopičková
ŽZ40Prostě běž!01:00:37
1025.2795Zuzana Hippíková
ŽZ3001:00:37
1025.4961Lucie Žuková
ŽZ3001:00:37
1028.717Miroslava Lalíková
ŽZ4001:00:39
1026.6432Kateřina M.
ŽZ2001:00:39
1030.6293Eva Č.
ŽZ4001:00:41
1031.3505Monika S.
ŽZ40Rozběháme Luži01:00:42
1032.1440Ladislav Kaločai
MM4001:00:43
1032.3740Radim Klečák
MM30Olympia spartan traning01:00:43
1034.2458Irina Mironova
ŽZ4001:00:44
1033.4955Lucie Šmůlová
ŽZ4001:00:44
1036.2736Jitka Válková
ŽZ40TJ Štěpánovice01:00:45
1037.2412Libuše Kolářová
ŽZ50Týna nad Vltavou01:00:50
1038.904Simona B.
ŽZ5001:00:51
1038.4070Karolína K.
ŽZ4001:00:51
1040.3860Ivana K.
ŽZ50Kolovraty 01:00:54
1041.5963Kristýna Slavíková
ŽZ30LAZY UNICORNS 01:00:55
1042.2280Alena B.
ŽZ6001:00:56
1043.479HANA H.
ŽZ40JOSKATEL TEAM01:00:57
1044.185Petra Kulasová
ŽZ4001:01:00
1045.128Věra Volenová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 201901:01:03
1046.2361Zuzana K.
ŽZ30TJ Štěpánovice01:01:05
1047.543Kristýna Všetulová
ŽZ4001:01:06
1048.5630Veronika Salomonová
ŽZ3001:01:08
1049.542Lenka Valentová
ŽZ4001:01:11
1049.6329Zdeněk Hanč
MM6001:01:11
1051.6622Martin Macko
MM5001:01:14
1052.1756Monika Marková
ŽZ50Pošta ČB01:01:16
1053.746Dana Lukešová
ŽZ50Rozběháme Plzeň01:01:17
1054.933Beáta Mazurková
ŽZ3001:01:18
1054.3209Markéta K.
ŽZ3001:01:18
1056.1165Pavlína Šepsová
ŽZ4001:01:23
1055.5965Blanka Stehnová
ŽZ50Cykloklub Vepříkov01:01:23
1058.518Lucie Horáková
ŽZ4001:01:30
1059.744Michaela S.
ŽZ3001:01:31
1060.6160Michaela Novotná
ŽZ4001:01:37
1061.2777Daria Šípková
ŽZ3001:01:38
1061.5053Lenka Štěrbová
ŽZ3001:01:38
1061.5771Lucie Šimečková
ŽZ3001:01:38
1064.53Adéla Luňáková
ŽZ3001:01:41
1065.4470Michaela Čermáková
ŽZ3001:01:42
1066.1525Denisa Vránková
ŽZ2001:01:43
1067.535Andrea Edrová
ŽZ5001:01:44
1067.2622Kateřina V.
ŽZ4001:01:44
1067.5446Jana Natalie Novakova
ŽZ4001:01:44
1067.5447Nela Magdalena N.
ŽZ2001:01:44
1071.6344Jiří Kříž
MM50TJ Spartak Lubenec01:01:45
1072.4608Lída S.
ŽZ5001:01:46
1073.6326Naďa P.
ŽZ5001:01:47
1074.4415Lucie Humlová
ŽZ3001:01:50
1075.1520Hana Kracmanová
ŽZ50Rozběháme Kamenici 01:01:51
1076.114Jitka Zákoucká
ŽZ40Prostě běž! Zářivky 201901:02:05
1077.3595Věra Šrámková
ŽZ4001:02:06
1078.2466Jana Alexandrová
ŽZ4001:02:09
1078.6341Zuzana Křížová
ŽZ16Tj Spartak Lubenec01:02:09
1080.3068Anonymní závodník
ŽZ5001:02:11
1081.5976Sabina Talacková
ŽZ30Lazy Unicorns01:02:13
1081.6233Kateřina Hušková
ŽZ4001:02:13
1083.5504Lenka Heinová
ŽZ3001:02:15
1084.2535Martina S.
ŽZ5001:02:25
1084.5942Veronika Zimmelová
ŽZ5001:02:25
1086.3990Ladislav Vavřínek
MM3001:02:28
1087.3958Lucie Kacsmárová
ŽZ4001:02:33
1088.2806Eva Horynová
ŽZ6001:02:37
1089.1149Peťulle Adamčíková
ŽZ40Šenov01:02:38
1090.5384Natália Klimeková
ŽZ3001:02:39
1091.6403MONIKA H.
ŽZ4001:02:45
1092.1534Lucie Bížová
ŽZ40Adventní běhání01:02:48
1093.5131Kamila Dragounová
ŽZ50Prostě běž! 01:02:53
1094.3765Eva K.
ŽZ3001:02:56
1095.2130Wendy G.
ŽZ4001:03:00
1096.3191Tereza K.
ŽZ4001:03:01
1097.1011Štěpánka Štindlová
ŽZ30Rozběháme Česko01:03:02
1098.2267Denisa Hájková
ŽZ50Prostě běž!01:03:04
1099.2378Martina V.
ŽZ4001:03:06
1100.3125Lucie Felčírová
ŽZ4001:03:08
1101.3561Monika Ř.
ŽZ4039 +01:03:09
1102.2920Daniela Míková
ŽZ6001:03:16
1103.6271Michal Stránský
MM40Kometa Bethlehem01:03:17
1104.103Roman Frenk
MM50FFYT01:03:18
1105.3959Hana Kacsmárová
ŽZ6001:03:22
1106.319Václav B.
MM50Šneci v běhu 01:03:23
1107.4077Linda H.
ŽZ5001:03:24
1108.3952Lucie Knotková
ŽZ30Šneci v běhu01:03:27
1109.2850Lenka H.
ŽZ4001:03:29
1110.5794Veronika Č.
ŽZ3001:03:34
1111.1317Erika Popovská
ŽZ3001:03:36
1112.5082Michaela Urbanová
ŽZ4001:03:37
1113.4574Barbora Weisová
ŽZ50Olešnice01:03:40
1114.237Milada K.
ŽZ50FG Rudolfov01:03:41
1114.2118Viera Hrabalová
ŽZ4001:03:41
1116.1421Iva Janíčková
ŽZ4001:03:42
1117.995Zuzana Janštová
ŽZ5001:03:43
1118.1580Jaroslav Tauer
MM50Rozběháme Plzeň01:03:45
1118.3991Jana Čurdová
ŽZ3001:03:45
1120.1920Michaela Krákorová
ŽZ3001:03:46
1121.5262Michal Chrudina
MM4001:03:50
1122.3501Veronika Herold
ŽZ4001:03:52
1123.5555Anna Žohová
ŽZ3001:03:55
1124.768Jana Č.
ŽZ40Rozběháme Česko 01:03:56
1125.3826Zuzana Kňazková
ŽZ40Mattoni free run01:04:00
1126.946Martina Kubičková
ŽZ50Fierna 01:04:01
1127.3770Dominika Studecká
ŽZ3001:04:03
1128.269Martina Kafková
ŽZ5001:04:04
1128.676Petra Huličníková
ŽZ4001:04:04
1128.2082Magda Fotrová
ŽZ50Holky z Mutěnic 01:04:04
1131.94Pavlína Macháčková
ŽZ4001:04:05
1132.3766Pavel U.
MM2001:04:10
1133.5726Jana Latonová
ŽZ5001:04:33
1134.257Lucie Mazalová
ŽZ50Pomalu, ale s radostí01:04:35
1135.5651Olga Kalasova
ŽZ5001:04:42
1136.2368Petra Tomčalová
ŽZ3001:04:51
1137.3007Alena R.
ŽZ4001:04:52
1138.6509Lucie Klenovcová
ŽZ4001:04:56
1139.3348Nikola T.
ŽZ3001:04:58
1140.618Aneta Klapková
ŽZ30Ne-běžci01:05:00
1140.6717Jiří Poděbradský
MM3001:05:00
1142.4852Kateřina A.
ŽZ3001:05:05
1143.5224Pavla V.
ŽZ5001:05:10
1144.1393Adéla K.
ŽZ4001:05:11
1145.104Adéla Chvátalová
ŽZ30Šneci v běhu 01:05:13
1146.631Jirka Trylč
MM5001:05:17
1147.4454Miroslava Sasová
ŽZ4001:05:21
1148.44Pavla Horáčkovaˇ
ŽZ40Prostě Běž!01:05:24
1149.2140Emilie Zborníková
ŽZ5001:05:26
1150.327lucie křížovská
ŽZ4001:05:29
1151.2419Stanislava Šťovíčková
ŽZ6001:05:34
1152.5047Vladislava Figurová
ŽZ5001:05:37
1153.6365Lucie S.
ŽZ4001:05:38
1154.438Ilona Berková
ŽZ60Prostě běž!01:05:42
1155.41Pavlína Burešová
ŽZ4001:05:46
1156.324Eva S.
ŽZ40Prostě běž! Zářivky 201901:05:50
1157.2773Lucie P.
ŽZ5001:05:53
1157.2844Marie Lišková
ŽZ5001:05:53
1159.5964Karolína Čermáková
ŽZ4001:05:54
1160.4989Lucie Vacušková
ŽZ5001:05:55
1160.5899Kateřina Dudková
ŽZ4001:05:55
1162.6518Zuzka Z.
ŽZ40Běhny Jiráskovka01:05:56
1161.6519Jana K.
ŽZ40Běhny Jiráskovka01:05:56
1164.3294Patricie Astrová
ŽZ3001:06:01
1162.4922Aneta Jiráčková
ŽZ3001:06:01
1166.5623Iva Preclíková
ŽZ5001:06:10
1167.5533Dominika P.
ŽZ3001:06:13
1168.5340Alena Kratochvílová
ŽZ30Lemra Team 01:06:27
1169.642Kateřina P.
ŽZ3001:06:33
1170.5433Pavlína Nováková
ŽZ4001:06:34
1171.4167Radek Gruber
MM40Kupkolo.cz01:06:35
1172.1353Petra B.
ŽZ50Prostě běž!01:06:44
1173.5922Miroslava Kameníková
ŽZ5001:06:53
1174.3016Denisa L.
ŽZ4001:06:54
1175.1262Šárka Brožová
ŽZ6001:07:01
1176.3238Gabriela Ledvinková
ŽZ50Prostě běž 01:07:06
1177.107Lenka Heidrichová
ŽZ50Krasavy01:07:07
1178.2164Gabriela Kujová
ŽZ40Holky z Mutěnic01:07:11
1179.4541Míša Gomolová
ŽZ4001:07:14
1180.3276Zuzana Č.
ŽZ30Kancl 52701:07:15
1181.1277Lucie Pacltova
ŽZ40Gika01:07:27
1182.1641Helena Barková
ŽZ40Couralky01:07:28
1183.260Martina K.
ŽZ5001:07:31
1184.4404Barbora B.
ŽZ30Tři trubky01:07:36
1185.3858Klára Kosinková
ŽZ3001:07:37
1186.325Kateřina Šindelková
ŽZ5001:07:38
1187.6310Miluše Č.
ŽZ5001:07:42
1188.318Eva H.
ŽZ50Rozbehame Česko 01:07:47
1189.547Alena Bernklau
ŽZ50Šimpíci01:07:48
1190.815Petra H.
ŽZ4001:07:49
1191.5251Tereza Hořejsi
ŽZ30Dračice 01:07:54
1192.2403Vlasta Kršková Žákovská
ŽZ4001:07:57
1193.846Iveta Nečasová
ŽZ4001:07:58
1194.5853Šárka Bártová
ŽZ60Šnek Severu01:08:00
1195.2081Lucie Synková
ŽZ4001:08:05
1196.4398Filip Helan
MM5001:08:24
1197.2722Daniela Nováková
ŽZ5001:08:25
1198.1695Jaroslava Szabóová
ŽZ5001:08:30
1199.4948Viktorie Volná
ŽZ3001:08:34
1200.1782Marcela Z.
ŽZ50TJ Sokol Jablůnka-Pržno01:08:35
1201.1159Danuše Klaubrová
ŽZ60Jen tak01:08:40
1202.5642Andrea Málková
ŽZ40Rozběháme Česko01:08:42
1203.6152Andrea Nagyová
ŽZ4001:08:51
1204.6167Hana Baďurová
ŽZ5001:08:53
1205.4476Dagmar Cikánová
ŽZ50Prostě běž 01:09:00
1206.4375Jaroslava Kutilová
ŽZ40Couralky01:09:04
1207.1914Martina Křížová
ŽZ2001:09:09
1208.1157Zdeněk Tahal
MM5001:09:12
1209.132Jiří Sýkora
MM60+Rozběháme Česko01:09:24
1210.1158Václav Klaubr
MM60Jen tak01:09:25
1211.1179Zuzka Šteklová
ŽZ4001:09:29
1212.3119Petra Mikešová
ŽZ5001:09:33
1213.5466Romana Poljanská
ŽZ4001:09:42
1213.5977Zdeňka Pavlíčková
ŽZ60Happy team01:09:42
1215.4936Dominika Langová
ŽZ3001:09:43
1214.5707Michal Kulíček
MM50Fitko Hanky Kynychové01:09:43
1217.2969Zdeňka Šrotová
ŽZ4001:09:48
1218.3087Jiřina Němcová
ŽZ50Raspenava 01:09:49
1218.5298Veronika Dráfiová
ŽZ4001:09:49
1220.800Klára M.
ŽZ4001:09:52
1221.3755Šárka Bredlerová
ŽZ50TJ Sokol Malá Skála 01:10:03
1222.3705Michaela Arnoldová
ŽZ4001:10:05
1222.4302Petra Stránská
ŽZ60Přátelé jezírka01:10:05
1224.4659Martina Sztuková
ŽZ3001:10:14
1225.3054Pavla Jirousková
ŽZ40#GLADIATORRACETEAM01:10:16
1226.89Kateřina Krupíková
ŽZ50Borůvkový sen01:10:17
1226.3893Blanka Koštová
ŽZ4001:10:17
1228.133Jana Sýkorová
ŽZ60+Rozběháme Česko01:10:18
1227.4374Jaroslava Kutilová
ŽZ40Couralky01:10:18
1230.3124Andrea Humlová
ŽZ2001:10:21
1231.2234Lenka Satková
ŽZ60ABC Bike Team01:10:23
1232.5607Tereza Mišíková
ŽZ3001:10:24
1233.6702Jana K.
ŽZ6001:10:37
1234.3275Lucie Pospíchalová
ŽZ30Kancl 527 / FC SANTUS JÍVOVÍ01:10:48
1235.5406Jindřiška T.
ŽZ6001:10:57
1236.80Veronika Šebová
ŽZ30Šneci v běhu 01:10:59
1237.3604Jana Zázvorková
ŽZ3001:11:10
1238.2406Tereza Maršálková
ŽZ4001:11:31
1239.3120Kateřina Roudná
ŽZ40Prostě běž!01:11:39
1239.5088Alena Los L.
ŽZ4001:11:39
1241.1642Lucie Boučková
ŽZ40Couralky01:11:54
1242.4163Michaela Stehlikova
ŽZ50Správné buchty Vinařice01:11:55
1243.2413Soňa N.
ŽZ50Správné buchty Vinařice01:11:56
1244.2141ZDENĚK Dolenský
MM3001:11:57
1245.3123Lucie Humlová
ŽZ4001:12:01
1246.4550Miluše Dušková
ŽZ4001:12:09
1247.3393Marcela Schmiedová
ŽZ4001:12:29
1248.2717Kseniya B.
ŽZ3001:12:31
1249.3741Lenka Klečákova
ŽZ4001:12:33
1250.4930Vlastimil Krpeš
MM6001:12:44
1251.5736Jana Růžičková
ŽZ60Běhna za zenitem01:12:46
1252.3176Petra B.
ŽZ4001:12:58
1253.4181Kateřina Vocásková
ŽZ4001:13:58
1254.376Jitka Hráchová
ŽZ6001:14:06
1255.1731Renata Maršálková
ŽZ5001:14:11
1256.5112Veronika Šnebergerová
ŽZ5001:14:12
1257.3045Gabriela Veselska
ŽZ50Holky z Mutenic01:14:19
1258.643Monika Hlavatá
ŽZ30Lanškroun01:14:37
1259.837Katerina S.
ŽZ5001:15:07
1259.3664Eva Waignerová
ŽZ5001:15:07
1261.480ANDREA H.
ŽZ50JOSKATEL TEAM01:15:20
1262.3843Lenka Polášková
ŽZ3001:15:25
1263.4304Eva Křivská
ŽZ50Rozběháme Žďár nad Sázavou01:15:38
1264.3663Blanka Hasíková
ŽZ5001:15:43
1265.5471Dana Hanzlíková
ŽZ40Join the Dark Side Running Team01:16:04
1266.3006Klára R.
ŽZ4001:16:31
1267.5450Lucie Stoklasová
ŽZ4001:17:13
1268.1682Klára P.
ŽZ3001:18:38
1269.3627Petra Škrétová
ŽZ40Bohém Team01:18:58
1270.6073Jana Kleinerová
ŽZ5001:19:08
1271.5472Martin Šubrt
MM40Join the Dark Side Running Team01:19:19
1272.5865Veronika Jará
ŽZ3001:20:43
1273.5760Petra K.
ŽZ50Centrum tělesné výchovy a sportu - klub Mgr. Valacha01:20:48
1274.4500Monika K.
ŽZ50TEMA Klášterec nad Ohří 01:21:26
1275.5434Samanta Čistá
ŽZ3001:21:45
1276.5747Veronika P.
ŽZ3001:22:24
1277.5955Hana Marková
ŽZ3001:22:31
1278.1643Andrea Beauchamp
ŽZ5001:23:11
1279.1211Jaroslava Hrnčiříková
ŽZ5001:24:17
1280.4405Dominika H.
ŽZ30Tři trubky01:25:57
1281.167Veronika Skružná
ŽZ40Žatec01:27:45
1282.1916Silvie Křížová
ŽZ3001:29:09
1283.2805Markéta Slodičáková
ŽZ4001:30:02
1284.5713Nadezda Klewar Slavikova
ŽZ60+01:31:57
1285.3280Milan Hruboš
MM60Železničáři01:32:29
1286.4716Martina Zlámalová
ŽZ4001:34:38
1287.5904Terezie Garláthyová
ŽZ3001:35:17
1288.3379Pavlína Hořicová
ŽZ5001:37:00
1289.4357Věra M.
ŽZ5001:39:46
1290.6492Jan V.
MM13BA Plzeň01:46:37
1290.6495Martina V.
ŽZ5001:46:37
1292.4131Natálie Skřipská
ŽZ30Windy hill ranch Krajková01:48:23
1291.4132Pavlína Bártlová
ŽZ40Windy hill ranch Krajková01:48:23
1294.5633Šárka Garguláková
ŽZ50ŠNECI V BĚHU01:50:38
1295.2699Kamila Boot
ŽZ4001:51:55
1296.550Michal Sejval
MM50SEJVI TEAM01:53:05
1297.3079Zuzana S.
ŽZ40Svoboděnky02:04:18
1298.5921Bajča P.
ŽZ4002:08:53
1299.5072Anonymní závodník
ŽZ1602:36:10