Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.2469Markéta V.ŽZ50Bohatický kopeček00:30:33
2.2728Running CheffMM40RUN magazine00:31:41
3.1787Michal DorňákMM40SH Tiikerit00:33:22
4.66Lucie Hrdinková ŽZ40Prostě běž! 00:33:30
5.4440Ondřej FúsekMM16TOM Mikulášovice 00:33:34
6.5240Honza AdámekMM40RUN Magazine Team00:34:48
7.3458David ŽitňákMM50Sokol Syrovice 00:34:51
8.4154Jarmilka H.ŽZ50HerbsticiRun00:35:18
9.4835Honza ZarembaMM4000:35:21
10.797David JuklíčekMM4000:35:36
11.6401Marek SalamonMM60Rožnov pod Radhoštěm00:35:52
12.4457Tomáš FúsekMM60TOM Mikulášovice00:35:55
13.4624Martina KravarováŽZ4000:36:05
14.6724Darek BuchálekMM40IG: dario.runner00:36:17
15.4166Dalibor BučekMM40IT Běhny00:36:22
16.4202Tereza K.ŽZ20Ac Vysoké Mýto00:36:41
17.5210Vojtěch JanůMM1600:36:43
18.5639Jana F.ŽZ50BK Běkodo00:36:48
19.556Monika BinarovaŽZ4000:37:03
20.4227Lukáš PinkavaMM5000:37:04
21.6123Kryštof HerejkMM3000:37:11
22.1704Olda BakusMM50Auto Vysocina 00:37:13
22.3193Simona BělinováŽZ16AC Vysoké Mýto00:37:13
24.3891Jaroslav H.MM4000:37:25
25.2276Dita StříbrnáŽZ3000:37:52
26.1857Zina TarankoŽZ4000:37:55
27.1604Petr Š.MM60VnV00:38:02
28.2331Lenka JurikováŽZ4000:38:09
29.6730Petr ŠrámekMM4000:38:16
30.2797Miroslava DufkováŽZ604maxfitness00:38:18
31.1355Tomáš StoulilMM1600:38:26
32.5685Lucie JohaníkováŽZ40TJ Sokol Radostice00:38:35
33.4359Jaroslav GorčíkMM4000:38:44
34.2042Alena DedíkováŽZ3000:38:45
35.5756Tomáš KloudaMM40Bosch Diesel Jihlava00:38:55
36.5989Radek MoravecMM3000:38:57
37.74Nikol LinkováŽZ30RUN Magazine Team00:38:58
38.2023Lenka FilipováŽZ50Rozběháme Plzeň00:39:03
39.670Rudolf PadoMM60Liptovský Mikuláš00:39:12
39.6260Ondra SochnaMM40Kukuřky00:39:12
41.1733František GlombekMM30SK Stanislavice 00:39:24
42.6090Eliška Č.ŽZ4000:39:26
43.5308Filip KrškaMM4000:39:28
44.3648Tomáš DržmíšekMM50HC Silver Stars00:39:29
45.3057Stanislav BačoMM30Kostka škola 00:39:31
46.4085Miroslav T.MM30IT Běhny00:39:44
47.5825Michaela PelikánováŽZ3000:39:48
48.2369Jiří GargulákMM50Lola běží o život00:39:58
49.4360Petr RojanMM60Petřvald jen tak pro radost na pohodu.00:40:00
50.2524David DvořáčekMM50Sportovní klub Policie00:40:05
51.3342Sandra PanešováŽZ2000:40:10
52.5168Patrik PospíšilMM30Lužice00:40:16
53.3463Milan JarošMM4000:40:20
53.3572Jana NovákováŽZ40SK Viktorie Chlebičov00:40:20
55.4241EVA VEJBĚROVÁŽZ50Colas CZ00:40:27
56.1504Edita VálkováŽZ3000:40:30
57.2555Michaela Doležalová ŽZ3000:40:37
58.2301Martin GurášMM50JaGr tým00:40:39
59.1866Tomáš SrnskýMM5000:40:40
60.1815Petr BačoMM40Kostka škola00:40:46
61.573Jana HusováŽZ5000:40:54
62.5995Dominik DiňaMM30Dobřejovice00:40:57
63.5215Lucie LudlováŽZ3000:40:58
64.1283Silvie LapčíkováŽZ5000:41:01
65.3734Domča Ipserová ŽZ4000:41:04
66.2321Aneta Jahnátková ŽZ40Rozběháme Beroun 00:41:14
67.1457Petra P.ŽZ5000:41:16
68.3695Vlastimil MarekMM6000:41:21
69.2105Pavel PařízekMM30Workout Lomnice 00:41:24
70.1865Jana SrnskáŽZ5000:41:25
71.3484Jan ČermákMM4000:41:33
72.5295Nikol M.ŽZ3000:41:39
73.3968Alžběta ŠmatelkováŽZ30ZáKAz00:41:42
73.5291Václav BurdaMM50Šneci v běhu 00:41:42
75.126Tomáš VrzalMM4000:41:54
74.4373Dagmar NovákováŽZ5000:41:54
77.1161Jana DudkováŽZ30Rozběhame Svratku00:41:57
78.5065David GrymMM30Union Strašnice00:42:00
79.4094Barbora V.ŽZ30IT Běhny00:42:04
80.1835Jiří PribanMM50Cvikov00:42:10
81.5880Markéta PavlitováŽZ50Žerotín 00:42:12
82.871Milan ŽalekMM3000:42:13
83.4627Josef Š.MM50Elda 2014 00:42:14
84.3281Daniel KostkaMM30Kostka škola00:42:17
85.3255Valerie V.ŽZ30Dvorce 00:42:19
86.755Antonín TrnkaMM50Funkční trénink Milovice00:42:25
86.1370Monika VokálováŽZ3000:42:25
86.5783Michaela WolfováŽZ3000:42:25
89.3730Kateřina A.ŽZ30ZáKAz00:42:36
90.3436Denisa Š.ŽZ3000:42:42
91.5377Věra VeverkováŽZ4000:42:44
91.5810Aneta JanoušováŽZ40Hejlov00:42:44
93.1354Ludvík StoulilMM50Šneci v běhu00:42:46
94.1671Evča D.ŽZ4000:42:47
95.842ONDŘEJ CHALOUPEKMM16ATLETIKA TJ LANSKROUN00:42:48
96.5988Lukáš BelayMM30Mišák z Vinic 201500:42:52
97.98Šárka Štruncová ŽZ50Rozběháme Plzeň00:42:54
98.236Lucilia Pestana PereiraŽZ5000:42:56
99.1146Pavel ŠtětkaMM60Dobětický expres00:42:58
100.2360Karolína ČernáŽZ3000:42:59
101.1810Petra ČernáŽZ5000:43:02
102.982Anna OliberiusŽZ40SDH Hadrava00:43:03
103.3185Kristýna MarkováŽZ3000:43:05
104.6632Ondřej ZloskýMM50Hostín00:43:08
105.4309Tomáš Turek MM60CCK00:43:09
106.5451Petra Kůrová ŽZ3000:43:11
107.1860Vlastimil UngerMM5000:43:14
107.5297Michal WnukMM3000:43:14
109.2694Jiří Ř.MM5000:43:16
110.3388Veronika P.ŽZ3000:43:18
111.2410Markéta KrátkáŽZ3000:43:20
112.510Lucie ŠULCOVÁŽZ40Rozběháme Litoměřicko00:43:23
112.4312David ValentaMM60Lhota00:43:23
114.1508Kristýna HeřmanováŽZ3000:43:24
113.4208Petr ZimaMM5000:43:24
113.5307Maky NovotnáŽZ40MM Team00:43:24
117.5674Andrea OtevřelováŽZ3000:43:31
118.4884Markéta J.ŽZ3000:43:33
119.1907Denisa ZrubeckáŽZ3000:43:34
120.2424Petra TicháŽZ40 Běhna na vlastní triko :D00:43:37
120.5285Nikola DostálováŽZ30Hammer OCR Team00:43:37
122.6719Lukáš JeremiasMM40A1200:43:41
123.6569Václav F.MM3000:43:44
124.2507Denisa ViznarovaŽZ40Vyzvasdeniaivet00:43:46
124.4264Monika ErsepkováŽZ4000:43:46
126.3086Tomáš NovákMM3000:43:48
125.3796Zuzana SvatkováŽZ4000:43:48
128.4403Dagmar NovákováŽZ5000:43:49
129.891Marie SobotkováŽZ50Mattoni Freerun Most00:43:52
129.6226Jan ProcházkaMM50Judo Čáslav00:43:52
131.3717Veronika Trojková ŽZ30ZŠ Edvarda Beneše Opava 00:43:57
132.1343Vladimír LisMM50Bombatata00:43:58
133.972Jan ŤoupalíkMM4000:43:59
134.118Monika SedláčkováŽZ4000:44:00
135.5290Milan NevěčnýMM50Brno-Lesná00:44:01
136.2901Zdeňka Hájková ŽZ5000:44:04
136.6650Nikola ŠuchmanováŽZ4000:44:04
138.864Anita VeseláŽZ60SDH Chloumek00:44:05
139.365Martin MarešMM5000:44:07
139.2804Leo Jech MM40Prostě Běž 00:44:07
139.2765Jana HarvánkováŽZ5000:44:07
142.941Luboš MatoušekMM40Mattoni Freerun Most00:44:09
143.3866Jana Božičevičová ŽZ4000:44:10
144.1034Jana PickováŽZ50BBK Benešov00:44:11
145.5611Lucie ZeinerováŽZ4000:44:12
145.5860Jana Kočová ŽZ50Prostě běž! 00:44:12
147.5488Pavla Hendrych JírováŽZ5000:44:14
148.6107Tereza PospíšilováŽZ3000:44:17
149.6629Martin SládekMM50od Majavelu00:44:21
150.3043Markéta LaštovičkováŽZ4000:44:22
151.2951Karolina Weidner ŽZ3000:44:31
152.451Veronika KratochvílováŽZ40Lemra Team00:44:37
152.5900Alena ZítováŽZ60MM team00:44:37
152.6193Josef TichýMM50FitessMB00:44:37
155.517Petr PavlůsekMM60Tatetanka00:44:41
153.1759Monika T.ŽZ4000:44:41
157.5326Soňa K.ŽZ40TJ Bílá Hora00:44:44
158.1913Nela Z.ŽZ4000:44:45
159.3935Veronika MarvalováŽZ4000:44:46
160.3397Aneta KocováŽZ30Kornatice00:44:47
161.330Romana Mitisková ŽZ5000:44:48
161.704Karel KratochvílMM6000:44:48
163.6550Martina Kumpoštová ŽZ3000:44:59
164.5123Michal DařílekMM5000:45:02
165.3647Petra Krištofová ŽZ50Prostě běž!00:45:03
166.2528Renáta JarolímováŽZ5000:45:05
167.2292Tomáš Přáda MM6000:45:07
168.6429Libor DoubekMM5000:45:09
169.234Lenka Mendonca ŽZ5000:45:10
169.626Marta K.ŽZ4000:45:10
169.1147Martina ŠtětkováŽZ60Dobětický expres00:45:10
169.5004Kateřina B.ŽZ4000:45:10
169.6729Nikola GoňováŽZ30OB Žamberk00:45:10
174.5669Ondřej HubáčekMM40SK OB Junior Prostějov00:45:11
175.3328Michaela KrámováŽZ3000:45:12
176.6048Petra ŠmídováŽZ50Bobši00:45:13
177.6675Jiří SelicharMM50KSN MM00:45:19
178.2487Josef JanoušekMM5000:45:23
179.887Martin HakalaMM13AK Bílina00:45:24
179.3023Petra KřešťákováŽZ5000:45:24
181.5254Veronika BlokšováŽZ4000:45:26
182.2350Vláďa Cihlář MM5000:45:27
183.4331Lada HanušováŽZ40Rozběhame Náchod00:45:28
184.1226Andrea MančíkŽZ40Lhotský běhny00:45:29
185.2346Alžběta KasalováŽZ4000:45:33
186.4044Robert RančákMM50Habešáci00:45:34
187.3137Lenka R.ŽZ4000:45:35
188.961Marta VeverkováŽZ50OCR Čelákovice00:45:36
189.6545Hana HlínováŽZ50Šneci v běhu00:45:38
190.5761Karolína KukuľováŽZ2000:45:40
191.115Zuzana HromádkováŽZ3000:45:41
191.5332Vendula Š.ŽZ4000:45:41
193.453Petr HoraMM50Lemra Team00:45:42
192.5981Markéta SattlerovaŽZ40Kuřim00:45:42
195.2667Andrea NavrátilováŽZ5000:45:45
196.4388Monika LidmilováŽZ50Rozběháme Beroun00:45:47
196.5902Barbora P.ŽZ4000:45:47
198.5182Jan H.MM5000:45:49
199.5159Ivana Kamešová ŽZ5000:45:50
200.868Daniela ČervenáŽZ5000:45:51
200.2978Miroslava ČermákováŽZ5000:45:51
202.3404Lucie FrančováŽZ30Rozběháme Plzeň00:45:55
203.4230Blanka VolmutovaŽZ40SDH Hadrava00:45:56
204.6270Miloslava PtáčkováŽZ6000:45:57
205.5083Nikola MatouškováŽZ3000:45:58
206.5200Gabriela Maršálková ŽZ4000:45:59
207.6352Romana HamšíkováŽZ5000:46:00
208.899Jitka BurešováŽZ4000:46:02
209.2124Jarmila RožníkováŽZ5000:46:05
209.5662Renata Š.ŽZ4000:46:05
211.1897Marek KubinMM60Club karate Plzeň00:46:06
212.737Jarmila MachálkováŽZ5000:46:07
213.5198Lucie Teťhalová ŽZ5000:46:09
214.3031Henrieta B.ŽZ50Amazons Gym Radky Vandasové00:46:10
215.5678Karolína PodstatnáŽZ3000:46:13
216.4234Tereza ChadrabováŽZ3000:46:15
217.3114Darina HvolkováŽZ50Sedliště00:46:17
218.5960Irena BalíkováŽZ4000:46:19
219.4238Lenka ČerňanskáŽZ5000:46:23
220.3083Kristýna ŠtenclováŽZ3000:46:26
221.5918Eliška PodlipskáŽZ40RMT00:46:27
222.3115Tomáš HvolkaMM40Sedliště00:46:28
223.6177Tereza PodneckáŽZ3000:46:29
224.2281Štěpánka MartanováŽZ40Rozběháme Česko00:46:30
224.3602Petra KratkaŽZ50Klopýtající běžci 00:46:30
224.4219Karolína K.ŽZ30Jsem běhna00:46:30
227.441Jaroslav KrálMM5000:46:31
228.3833Natálie Čmakalová ŽZ2000:46:32
229.6686Věra Z.ŽZ5000:46:33
230.2631Kateřina KratochvílováŽZ6000:46:35
231.672Radek BořekMM50Sparta00:46:36
231.5322Sabina DvořákováŽZ40Běhny Sedlčany00:46:36
233.772Pavel HájekMM3000:46:37
232.4218Ivana Gregušová ŽZ30Jsem běhna00:46:37
235.10Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu00:46:38
233.5627Kateřina ParákováŽZ4000:46:38
237.3061Monika BoříkováŽZ5000:46:40
238.6169Alice BělíčkováŽZ3000:46:41
239.2816Nikola M.ŽZ4000:46:43
239.6621Iva ProcházkováŽZ5000:46:43
241.1189Jarmila PetrováŽZ6000:46:50
240.2692Pavla Koubská ŽZ40Prostejaa 00:46:50
240.4698Michaela A.ŽZ3000:46:50
244.3306Martina HermanovaŽZ50Běhny Praha00:46:51
245.3629Marie KovářováŽZ4000:46:53
245.4372Lucie JanečkováŽZ4000:46:53
247.243Jan BaránekMM5000:46:54
246.3797Jana Tůmová ŽZ50Kunžak 00:46:54
249.6016Petr GRULICHMM50Grulisaci00:46:56
250.4871Petra M.ŽZ50Sokolnice running team00:46:58
251.749Hana C.ŽZ5000:46:59
252.2043Tereza Kučerová ŽZ4000:47:00
253.147Kateřina Pospěchová ŽZ4000:47:04
253.6013Michaela GrulichováŽZ50Grulišáci00:47:04
255.3756Radka S.ŽZ3000:47:06
256.2729Ivana H.ŽZ5000:47:08
257.1481MARTINA HOVORKOVÁŽZ3000:47:09
258.3786Lucie Prokopová ŽZ4000:47:10
259.945Jitka H.ŽZ50Boruvky00:47:11
260.2111Klára JarošováŽZ40Z roviny na kopce00:47:12
261.1180Václav MatoušekMM60rozběháme Mariánské Lázně 00:47:14
261.3945Petra Š.ŽZ40Trhová Kamenice00:47:14
263.4355Michaela CahlováŽZ50Kostka škola00:47:16
264.3517Táňa D.ŽZ40Matka na mateřské 00:47:19
264.5831Anna DufkováŽZ4000:47:19
266.106Veronika MynardováŽZ4000:47:20
267.101Jana HomolkovaŽZ4000:47:21
267.3818Anna Š.ŽZ3000:47:21
267.4386Jakub KovářMM3000:47:21
267.6433TOMÁŠ ŽIŠKAMM60MATTONI FREERUN FM OLEŠNÁ00:47:21
271.2508Iveta Pospíšilová ŽZ30Vyzvasdeniaivet00:47:23
272.3543Peter GajdárMM4000:47:24
273.2233Karol HornaMM50IronGate00:47:25
274.6200Alena N.ŽZ3000:47:27
275.367Josef ČernýMM50Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov00:47:28
275.1237Petra B.ŽZ3000:47:28
277.2222David KurkaMM4000:47:29
276.2645Jana BortlováŽZ5000:47:29
279.962Marek VeverkaMM4000:47:30
280.1612Hana VolákováŽZ2000:47:32
280.3635Karolína FiedlerováŽZ3000:47:32
282.1444Nikola VelebilováŽZ4000:47:33
281.4917Jana PavelkováŽZ3000:47:33
281.5266Anna C.ŽZ3000:47:33
281.5859Lucie DřímalováŽZ5000:47:33
286.3157Petra RichtárováŽZ40Buřtíci z Tísku #Prostě bež00:47:39
287.3018Jindřiška V.ŽZ5000:47:41
288.2621Kristýna Pichnerová ŽZ40Cvičení s Věrkou 00:47:43
288.6215Karla H.ŽZ5000:47:43
290.546Lucie B.ŽZ30Rozběháme Pelechy00:47:44
289.2014Marie MašláňováŽZ3000:47:44
292.3161Tereza DejdarováŽZ40Běhám pro radost00:47:45
293.839Eva ŘehůřkováŽZ5000:47:46
293.4551Marie MinkováŽZ3000:47:46
293.5948Karolina J.ŽZ30TJ Dukla Praha00:47:46
293.6670Martina HolanováŽZ40TTC Postřelná00:47:46
297.6731Natálie ŘehákováŽZ20AC Vysoké Mýto00:47:49
298.3160Lukáš D.MM40AC Vysoké Mýto z.s.00:47:50
299.1160Klára MarešováŽZ3000:47:53
299.4093Jaroslav StolaříkMM40IT Běhny00:47:53
299.4254Kateřina Š.ŽZ5000:47:53
302.4452Patrik StudenýMM40IT Běhny00:47:54
303.3975Iva PoduškováŽZ4000:47:56
304.2609Jana A.ŽZ4000:47:59
305.3049Petra P.ŽZ5000:48:01
305.6394Zdeněk SmrčkaMM4000:48:01
307.1863Jana JirmanováŽZ2000:48:03
308.489Renata DoleželováŽZ2000:48:04
309.1154Michal VebrMM4000:48:06
310.6047Tomáš RálišMM50Rozběháme Česko00:48:07
311.2048Lenka TrnkovaŽZ50FTM00:48:08
312.1291Alena BenešováŽZ4000:48:10
313.110Jitka HrubáŽZ3000:48:11
314.6516Jan R.MM3000:48:12
315.3773Michaela VyšínskáŽZ5000:48:14
316.2525Monika ReiprichováŽZ3000:48:15
316.4128Kristýna PokornáŽZ4000:48:15
318.5375Gábor G.MM6000:48:16
319.5914Kačka BělouškováŽZ16SK Chotěboř00:48:20
320.491Martin BrňovjákMM40Chentkaus00:48:21
320.1542Květa PrzybylováŽZ5000:48:21
322.278Ivana SojkováŽZ5000:48:24
321.3643Veronika Č.ŽZ4000:48:24
321.4565Marianna ChlpošováŽZ4000:48:24
325.4990Josef KolomazníkMM50Krupáci00:48:25
326.4712Dagmar ŘezníkováŽZ4000:48:28
327.2112Vaclav PechaMM4000:48:29
327.4002Klára Rášová ŽZ30Bys3caMAN00:48:29
327.4738Michal M.MM5000:48:29
330.3335Zuzana HeinzováŽZ3000:48:31
331.1664Jana PriebojováŽZ4000:48:33
332.6689Jaroslav BitnarMM5000:48:35
333.1854Petr OlyšarMM5000:48:38
333.5802Lucie ŠeredováŽZ3000:48:38
335.2588Veronika Jezberová ŽZ30The Chlumec Run00:48:39
334.6705Lukáš BalikMM4000:48:39
337.3884Iva Doležalová ŽZ5000:48:41
338.5876Daniel GebauerMM3000:48:42
339.1942Renáta Moravcová ŽZ5000:48:43
339.6404Lucie Seifertová ŽZ40Blázni z Radimovky 00:48:43
341.1977Alena GasidlovaŽZ5000:48:44
340.5575Dana BělehrádkováŽZ3000:48:44
343.1901Jana PfefferováŽZ5000:48:45
341.5177Michaela ČechováŽZ3000:48:45
345.4994Markéta DoubkováŽZ3000:48:48
346.6257Václav M.MM4000:48:49
347.2505Iveta B.ŽZ4000:48:50
347.6540Michaela NovákováŽZ5000:48:50
349.6119Veronika BuryánováŽZ40OCR ČELÁKOVICE 00:48:51
350.5449Kateřina VodrážkováŽZ4000:48:54
350.6222Kristýna JulákováŽZ4000:48:54
350.6698Oldřich BoudaMM40Rozběháme Klatovy 00:48:54
353.2587Vladislav TrnkaMM40The Chlumec Run00:48:55
354.949Pavlína ŠrámkováŽZ4000:48:56
354.2183Monika GoldefusováŽZ3000:48:56
354.2684Michal VávraMM4000:48:56
354.4548Marie NeubauerováŽZ3000:48:56
358.4190Jana T.ŽZ40Borovy00:48:57
359.6190Dagmar HavlínováŽZ50SK Havlin Třebovle00:48:58
359.6548Katerina VidnerovaŽZ5000:48:58
361.1155Petr KopeckýMM4000:49:00
362.5615Pavel ČermákMM5000:49:01
363.3376Jaroslav ZítkaMM5000:49:03
364.3874Veronika Švecová ŽZ3000:49:06
365.1757Julie VojáčkováŽZ4000:49:07
365.2162Denisa VackováŽZ3000:49:07
367.2367Rostislav VašataMM60Cyklo Team Bezděkov00:49:08
368.3285Lucie ChudějováŽZ4000:49:11
369.4640Ludmila HájkováŽZ3000:49:12
370.6557Petr KadlečekMM3000:49:14
371.3841Barbora Baroňová ŽZ3000:49:15
372.2212Denisa H.ŽZ3000:49:16
372.2485Adéla WorthováŽZ3000:49:16
374.5214Kateřina WeissováŽZ4000:49:17
375.1802Barbora K.ŽZ3000:49:18
375.1803Barbora K.ŽZ3000:49:18
375.4160Lada V.ŽZ5000:49:18
375.5074Aleksi S.MM40IRBrnosport00:49:18
379.1705Jan NavrátilMM5000:49:19
376.3211Klára BartoškováŽZ20AC Vysoké Mýto00:49:19
381.2290Lenka DolejšováŽZ4000:49:20
382.1655Jana Brixová ŽZ5000:49:22
382.5111Petr OtrubaMM40Zlín00:49:22
382.5231Petra PodskalskáŽZ5000:49:22
385.5936Vojtěch HajníkMM2000:49:23
386.2189Marcela KlementováŽZ50Havířov00:49:25
386.6723Vendula MarkováŽZ4000:49:25
388.5658Eva RoznovaŽZ4000:49:27
389.6517Tereza K.ŽZ3000:49:28
390.4644Vladislava ZahrádkováŽZ50Prostě běž!00:49:29
390.4872Romana BarnášováŽZ3000:49:29
392.2939Anna NovotnáŽZ4000:49:30
391.6065Lenka KoláčnáŽZ5000:49:30
394.4371Lucie K.ŽZ4000:49:32
392.6080Ivo M.MM50Dark forest00:49:32
396.4472Hana MildorfováŽZ4000:49:33
397.1858Sandra LacinováŽZ4000:49:34
398.2968Martin Pokorný MM5000:49:36
399.4263Eliška FingerhutováŽZ4000:49:37
399.4478Nikola Foistová ŽZ30SSK Dukla Plzeň 00:49:37
401.5191Adéla HutárováŽZ3000:49:38
402.1729Markéta B.ŽZ3000:49:39
402.4173Kateřina V.ŽZ5000:49:39
404.2913Klára M.ŽZ3000:49:40
405.4873Martin DolejšíMM4000:49:41
405.5419Petra ZachystalováŽZ5000:49:41
407.1194Martina SkořepováŽZ40Skořápky00:49:42
408.1539Monika JartymykováŽZ4000:49:43
408.6117Zdeňka KohoutováŽZ16Klub sportovního plavání Kladno00:49:43
410.647Martina BartíkováŽZ3000:49:44
411.3242Alena KousalováŽZ50Havířov00:49:45
411.4285Ivana StehlíkováŽZ40Z4000:49:45
413.6050Tomáš HeinzMM30Opava runners00:49:46
414.3700Iva Šostoková ŽZ5000:49:47
414.6196Barbora Mlčochová ŽZ4000:49:47
416.3243Nikola B.ŽZ4000:49:49
417.5455Veronika FraňkováŽZ40Rychlá Rota00:49:50
418.6029Lucie KremeňováŽZ5000:49:52
418.6030Lucie KremeňováŽZ5000:49:52
420.6503Iva KotěrováŽZ50Hvězdičky00:49:54
421.3775Jan KrutinaMM40Mahle00:49:55
422.3047Klára M.ŽZ40No drama Queen00:49:56
423.5277Jana ŽákováŽZ40Blížkovice 00:49:58
424.2123Beáta NezdařilováŽZ2000:49:59
425.1734Lenka M.ŽZ50Rozběháme Třebíč 00:50:00
425.1896Kristýna ValečkováŽZ4000:50:00
425.2230Jana Kalová ŽZ60Můj :-)00:50:00
425.2928David Hladký MM5000:50:00
425.5702David KostkaMM30Kostka škola00:50:00
430.5993Linda LabašováŽZ4000:50:01
431.1294Kateřina ManováŽZ3000:50:03
431.4146Eva HortonŽZ5000:50:03
433.5877Tomáš NikolajevMM3000:50:05
434.4344Monika ŠtumpauerováŽZ5000:50:06
434.5392Ondřej BartůšekMM40Rozběháme Liberec00:50:06
436.493Blanka OdstrčilíkováŽZ5000:50:08
437.6620Eva ProkešováŽZ5000:50:09
438.4365Iva HanáčkováŽZ4000:50:10
439.2186Karolína V.ŽZ4000:50:11
440.4960Iva U.ŽZ4000:50:12
441.681Kateřina KadletzováŽZ4000:50:14
441.5263Kateřina UrbanováŽZ3000:50:14
443.5126Marcela ŠkareckáŽZ6000:50:18
442.5465Kristýna Bláhová ŽZ3000:50:18
442.5531Adriána KrnáčováŽZ4000:50:18
446.6421Adéla Douchová ŽZ3000:50:19
447.358Lenka ČervenkováŽZ5000:50:20
448.312Božena KoutnáŽZ60RUN magazine Team00:50:21
449.2546Marta JirkováŽZ4000:50:22
449.3392Kateřina PeštováŽZ40BK Semily00:50:22
451.3716Petr SemerádMM5000:50:24
452.2047Veronika Ilončiaková ŽZ3000:50:25
453.5994Kateřina ŽydelováŽZ4000:50:31
454.2766Hana KočováŽZ4000:50:32
454.6374Hana J.ŽZ3000:50:32
454.6604Renata Hynková ŽZ40Rozběháme Náchod 00:50:32
457.5239Daniel ZvolánekMM5000:50:35
458.2590Mirka Marešova ŽZ50Adventní běhání 00:50:36
459.2897Jitka PojslováŽZ50Dobeváci00:50:38
459.4032Veronika HammerschmiedováŽZ50Rozběháme Česko Trutnov 00:50:38
461.3570Kateřina Baťhová ŽZ40RC Tatra Smíchov 00:50:39
460.5850Kristyna DonatovaŽZ4000:50:39
463.2110Michal ValentaMM40Z roviny na kopce00:50:42
461.2908Pavla Leznarová ŽZ4000:50:42
461.6219Milan DufekMM50BK Lánice00:50:42
466.6290Věra NovákováŽZ4000:50:44
467.1490Barbora KovaříkováŽZ4000:50:45
468.6384Nikol GubanyiŽZ3000:50:46
469.1358Blanka KinskáŽZ5000:50:47
469.3688Zuzana Z.ŽZ40Rozběháme Hostivice00:50:47
471.1456Pavel HorákMM5000:50:48
472.3225Ivana ŠubotníkováŽZ4000:50:49
473.142Lucie Hlaváčová ŽZ5000:50:50
474.4935Jana N.ŽZ5000:50:51
475.971Milan BíbrMM50Adventní běhání00:50:52
475.3015Dagmar D.ŽZ50HDR Město Albrechtice00:50:52
475.5517Kateřina JančurováŽZ4000:50:52
478.3301Radek TesařMM4000:50:54
476.3867Lucie HromadováŽZ3000:50:54
476.4409Iveta HoráčkováŽZ30ČZU Bitches00:50:54
476.6451Monika H.ŽZ4000:50:54
476.6452Monika H.ŽZ4000:50:54
483.3371Lucie K.ŽZ40Lu & Lu00:50:55
484.2218Martina KubešováŽZ4000:50:57
485.1446Veronika HurychováŽZ4000:51:01
485.2388Zuzana Kristová ŽZ40Amazonky00:51:01
487.3377Pavlína BubeníčkováŽZ4000:51:02
488.582Václava BallonováŽZ50BoxingClub Řevničov 00:51:03
488.2690Karolína NováŽZ3000:51:03
490.3414Ladislav BumbálekMM5000:51:04
491.6695Kateřina KalábováŽZ50Scooter Queen00:51:06
492.636Šárka UlehlováŽZ5000:51:08
493.2623Gabriela Toncarová ŽZ3000:51:11
494.1153Pavla Kunstová ŽZ50Kunstici5500:51:12
495.4689Dagmar PřikrylováŽZ5000:51:13
496.291Lenka Krejčová ŽZ50Prostě běž!00:51:20
496.6551Daniela H.ŽZ5000:51:20
498.2903Anonymní běžecŽZ5000:51:21
497.6463Hana DvorskáŽZ50Dříteč 00:51:21
500.3815Kami PapiŽZ5000:51:22
498.5635Radka P.ŽZ6000:51:22
502.2417Valerie RusováŽZ20Mushers klub Děčín00:51:23
499.5823Pavlína Doubková ŽZ5000:51:23
504.2912Kristýna BernatováŽZ3000:51:24
505.3256Andrea VeitováŽZ3000:51:25
505.3564Monika R.ŽZ50Brno00:51:25
507.4023Blanka VlkováŽZ50Vlci v běhu00:51:26
506.4965Lenka MatyášováŽZ4000:51:26
509.1014Marie Š.ŽZ4000:51:27
510.258Petra MazalováŽZ40Brno00:51:29
510.1411Jana BarborováŽZ40Vydrýsci00:51:29
510.4966Martina MikeškováŽZ4000:51:29
513.2718Šárka S.ŽZ50Stumpfíci UL00:51:31
511.5238Simona ZvolánkováŽZ5000:51:31
515.252Darina KaráskováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:51:33
516.6467Květa M.ŽZ5000:51:36
517.2249Jana NůskováŽZ5000:51:38
518.6173Marie StuchlíkováŽZ3000:51:39
518.6469Jakub TschöpaMM40Zahradní pivovar Höppy00:51:39
520.6626Gabriela GaudlováŽZ40TJ Sokol Radostice00:51:40
521.928Tereza PavlovcováŽZ3000:51:41
521.6590Miroslava SpodniakováŽZ4000:51:41
523.4059Eliška F.ŽZ3000:51:42
524.6561Lenka BlaschkeováŽZ3000:51:43
525.3420Nikola VyhlídalováŽZ3000:51:45
526.463Kamila MetelkováŽZ4000:51:46
526.5362Iveta P.ŽZ50Běhny Jiráskovka00:51:46
528.1259Jarmila RupertováŽZ4000:51:47
527.1622Věra MíčováŽZ5000:51:47
527.4501Lenka ŠrámkováŽZ4000:51:47
531.2090Nikola TajmlováŽZ3000:51:48
528.3252Julie Brabcová ŽZ3000:51:48
533.553Jana K.ŽZ5000:51:50
534.1148Anna ŠtětkováŽZ30Dobětický expres00:51:51
534.1763Andrea BrabcováŽZ4000:51:51
536.356Lucie V.ŽZ4000:51:53
535.1631Michaela PačesováŽZ4000:51:53
538.55Tereza Havlíčková ŽZ40Rozběháme Česko 00:51:54
539.5456Renáta PřikrylováŽZ4000:51:55
540.2426Martina TýlováŽZ4000:51:56
541.5411Lenka HrubáŽZ4000:51:57
542.2927Jana HladkáŽZ4000:51:59
543.4924Zuzana KuzníkováŽZ3000:52:00
544.5348Radka K.ŽZ4000:52:02
545.752Markéta Šnajdarová ŽZ3000:52:03
546.1509Daniel V.MM5000:52:04
546.6189Martin ŽundálekMM30IRSportBrno00:52:04
548.1368Sandra M.ŽZ3000:52:05
549.2035Natália BagínováŽZ3000:52:06
550.3617Lenka SvobodováŽZ3000:52:08
551.4352Aneta JulinkováŽZ3000:52:09
552.2259Kateřina MezerováŽZ50Klatovy00:52:10
552.2995Petra BuckováŽZ6000:52:10
554.2223Marie LangmajerováŽZ40Ledoplavci 00:52:11
553.2252Milena KoldováŽZ5000:52:11
556.3507Alena KarlovskáŽZ3000:52:13
557.5767Martina Císařová ŽZ3000:52:18
558.5906Petra K.ŽZ50Centrum tělesné výchovy a sportu - klub Mgr. Valacha00:52:19
558.6455Anna VaňkováŽZ30SDH Česká Bělá00:52:19
560.1656Marcela JílkováŽZ50Rozběháme Žďár nad Sázavou00:52:20
561.679Světlana KadlecováŽZ6000:52:24
561.1068Věra MoravcováŽZ5000:52:24
561.5560Alena KrušinováŽZ4000:52:24
564.6372Diana F.ŽZ3000:52:25
565.2067Markéta N.ŽZ50Studénka00:52:26
565.4035Markéta MalyszováŽZ3000:52:26
565.4975Kristýna M.ŽZ4000:52:26
568.2916Petra H.ŽZ40Pro radost :)00:52:27
569.1369Václav K.MM4000:52:28
570.25Lenka PolákováŽZ3000:52:29
570.882Lenka ProuzováŽZ4000:52:29
570.2941Lenka HavlikŽZ5000:52:29
573.3680Katerina PokornaŽZ40Czech women’s rugby00:52:30
571.4164Veronika TomášováŽZ3000:52:30
575.4345Ladislav ŠtěrbaMM6000:52:32
576.2271Anna ČermákováŽZ50Jilemnice00:52:33
576.2993Irča N.ŽZ4000:52:33
576.3839Radek CiglMM50Zed team Výškov 00:52:33
579.3840Vendula FidlerováŽZ40Zed team Výškov 00:52:34
580.4195Martina V.ŽZ4000:52:36
581.4301Jolana (Jolča) Rybová (Rybka)ŽZ5000:52:37
581.5731Věra BarboříkováŽZ4000:52:37
583.1888Hana Javůrková ŽZ3000:52:38
582.4217Veronika BrůžováŽZ4000:52:38
582.5661Andrea BlahováŽZ5000:52:38
586.2839Jana K.ŽZ3000:52:40
583.3926Jitka Poláčková ŽZ3000:52:40
583.5561Jindřiška M.ŽZ4000:52:40
589.3888Veronika Š.ŽZ3000:52:41
584.5256Jana MáčalíkováŽZ6000:52:41
591.1924Nela Vyhlídalová ŽZ3000:52:43
592.1429Klára NovotnáŽZ4000:52:44
592.1591Alžbeta J.ŽZ3000:52:44
594.1493Martina K.ŽZ3000:52:45
595.2613Jana Flašková ŽZ60DogUniversal 00:52:48
596.1784Jitka MatkováŽZ50Scooter queen00:52:49
596.5197Jana C.ŽZ3000:52:49
598.732Jakub KomorousMM3000:52:50
597.2028Hana BanáŽZ5000:52:50
597.3343Bára NovákováŽZ5000:52:50
601.504Jana U.ŽZ50Hopman Team00:52:51
598.745Marcela GranečnáŽZ5000:52:51
603.3222Lenka PěnkavováŽZ50vklidusama00:52:53
604.4426Radka RýdlováŽZ50Kopřivnice Laši v kaši00:52:56
604.5138Jiří K.MM4000:52:56
604.5257Katerina N.ŽZ4000:52:56
607.1338Tereza KonvalinovaŽZ50Extrémní Kamenský Ladies cross00:52:57
605.3889Lucie TrojtlerováŽZ50Radiměř00:52:57
609.1523Lucie HalilovovaŽZ5000:53:00
610.4Josef HalířMM60Brumovice na Moravě00:53:01
610.84Laďka Malá ŽZ5000:53:01
610.1298Anna ZapletalováŽZ3000:53:01
613.2672Lenka Š.ŽZ4000:53:02
611.4330Lucie FilováŽZ5000:53:02
615.3235Pavlína B.ŽZ30Nový Jičín00:53:04
616.1554Kateřina S.ŽZ4000:53:05
617.5998Monika ŠtěpkováŽZ40Rozběháme Litoměřicko00:53:07
618.1304Kristýna HořejšováŽZ30Ústrašice00:53:08
618.2407Martina HlavinkováŽZ3000:53:08
620.6707Anna ČerbákováŽZ3000:53:09
621.1869Kristýna KlimešováŽZ3000:53:11
621.2188Veronika UrbanováŽZ30IRBrnosport00:53:11
621.4198Pavla SteigerŽZ50Štajgr grupa Ostrava00:53:11
624.554Kateřina BorutováŽZ50Rozběháme Litoměřicko00:53:12
622.1651Monika Kondělková ŽZ5000:53:12
622.5453Marcela H.ŽZ6000:53:12
627.4882Radka CísařováŽZ50Horažďovice00:53:13
628.2149LYDIA Y.ŽZ4000:53:14
629.1956Bára DrahoňovskáŽZ4000:53:15
630.2174František V.MM5000:53:16
631.452Lea BlažkováŽZ4000:53:17
631.3200Anna BartůňkováŽZ50senožatské ženy v běhu00:53:17
633.3850Miriam O.ŽZ4000:53:18
632.4867Alena VaníčkováŽZ4000:53:18
635.6651Lucie ŠabatováŽZ4000:53:19
636.6213Karolina PetruželkováŽZ4000:53:21
637.3245Kristýna KochováŽZ3000:53:22
638.1991Zdeňka N.ŽZ5000:53:23
639.6488Pavlína HlostováŽZ3000:53:27
640.2595Margareta Daňková ŽZ4000:53:28
640.6081Jana LaňkováŽZ30KLUB SLAVIA RUGBY HVĚZDIČKY00:53:28
642.2846Martina S.ŽZ3000:53:29
641.5514Leona SodomkováŽZ50Tj Brno Bystrc00:53:29
644.2821Gabriela ŠefčíkováŽZ50Běžec+00:53:31
645.6147Lucie GlöcknerováŽZ4000:53:32
646.5619Jana Krátká ŽZ3000:53:33
647.2153Mariana J.ŽZ5000:53:35
647.3713Jitka Peroutkova ŽZ4000:53:35
649.26Kristina M.ŽZ4000:53:37
650.2855Vendula S.ŽZ3000:53:39
651.3605Martina SikorováŽZ40ZŠ Edvarda Beneše Opava00:53:41
652.5660Markéta Štrupová ŽZ5000:53:43
653.3590Katka ConrathováŽZ30JEŠTĚD SKYRACE TÝM00:53:45
654.817Zora N.ŽZ3000:53:46
654.3298Tereza TyburcovaŽZ4000:53:46
656.4932Diana VašákováŽZ5000:53:47
655.5954Radka M.ŽZ5000:53:47
658.932Vladana JanůŽZ5000:53:48
659.2210Žaneta CharvátováŽZ5000:53:50
659.2803Ilona P.ŽZ50Šneci v běhu00:53:50
661.158Blanka SchmiedováŽZ50Valašské Meziříčí00:53:51
662.6142Eva BohuslavováŽZ60Čimičandy00:53:52
663.4406Veronika D.ŽZ5000:53:54
663.4903Jiří HavlíkMM5000:53:54
663.5351Sára LanghammerováŽZ2000:53:54
666.4915Petra BalgaŽZ4000:53:55
667.3113Tamara StratilováŽZ4000:53:56
667.6687Ivana StaňkováŽZ40adidas Runners Prague 00:53:56
669.2781Michaela FanglováŽZ3000:53:57
668.4401Kateřina BínováŽZ50Dobré Pole00:53:57
671.5734Jiří LněníčekMM60Hostivické nehny00:53:58
672.2060Kristýna K.ŽZ3000:53:59
672.5438Martina VejplachováŽZ4000:53:59
674.5763Petra NerudováŽZ50Prostě běž!00:54:00
675.3697Eva JilkováŽZ3000:54:02
676.2778David PešekMM5000:54:03
676.4466Lenka HonsováŽZ4000:54:03
678.1696Jana Jakubová ŽZ5000:54:04
677.1821Monika MandátováŽZ5000:54:04
677.2353Michaela S.ŽZ40Besednické běhny00:54:04
681.4527Denisa V.ŽZ3000:54:08
682.2711Petra B.ŽZ4000:54:10
683.1498Jitka B.ŽZ4000:54:11
683.3784Yuyka Ž.ŽZ5000:54:11
685.2977Markéta NáchodskáŽZ4000:54:12
684.5162Zdeňka Pechalová ŽZ50Vinařice 00:54:12
687.171Denisa Kovačovičová ŽZ3000:54:13
685.172Eliška Kovačovičová ŽZ1300:54:13
685.2625Eva FafelováŽZ4000:54:13
690.1771Pavlína ŠvarcŽZ50Scooter Queen 00:54:14
691.1890Klára PeškováŽZ3000:54:15
692.3822Jana M.ŽZ50Rožnov p./R.00:54:18
693.446Martina LuňáčkováŽZ4000:54:19
693.2996Jana B.ŽZ4000:54:19
693.5589Gabriela Š.ŽZ3000:54:19
696.6427Pavlína H.ŽZ3000:54:21
697.5894Ulrika SimonicsováŽZ30Nesvady00:54:23
698.32Lucie BicanováŽZ50Rozběháme MB00:54:25
698.1526Lucie C.ŽZ4000:54:25
698.1605Veronika SmutnaŽZ4000:54:25
701.6278Terezie VihanováŽZ4000:54:27
699.6711Bohumila KamzíkováŽZ4000:54:27
703.3051Jana Navrátilová Štoková ŽZ5000:54:28
704.5372Michaela DRŽMÍŠKOVÁŽZ5000:54:30
705.2488Yvetta B.ŽZ40KLUB SLAVIA RUGBY HVĚZDIČKY00:54:31
706.42Jaruš SvobodováŽZ4000:54:32
706.1626Lucie RálkováŽZ4000:54:32
708.6602Gabriela HronováŽZ5000:54:33
709.2936Linda HartmanovaŽZ4000:54:34
709.3386Ladislava A.ŽZ3000:54:34
711.4998Jana KuželkováŽZ5000:54:35
712.1786Pavla ŠůlováŽZ5000:54:36
713.2801Petra Stopová ŽZ5000:54:37
713.4174Magdalena M.ŽZ3000:54:37
713.4509Gabriela O.ŽZ30Gabra a její samci00:54:37
716.262Silvia ŘehůřkováŽZ4000:54:40
714.2601Lucie S.ŽZ5000:54:40
718.4510Osička V.MM30Gabra a její samci00:54:41
719.2653Jana HolubcováŽZ5000:54:42
719.5828Klára K.ŽZ4000:54:42
721.1579Zuzana P.ŽZ50RunMagazineTeam00:54:43
720.4425Jiri B.MM5000:54:43
723.3498Stáňa ScherbaumováŽZ50Rozběhej Litvínov00:54:45
724.611Jana Becková ŽZ50Rozběháme Pelechy 00:54:46
725.381Markéta LiprtováŽZ50Cvičení s Věrkou00:54:47
725.3036Petra PopovyčováŽZ4000:54:47
727.1838Ivana ŠpinkováŽZ40SDH Hadrava00:54:49
728.2422Tereza BodečkováŽZ40Srtg Vyškov00:54:51
728.3000Vladimíra V.ŽZ5000:54:51
728.3494Markéta JirkovskáŽZ3000:54:51
728.4552Lucie RakováŽZ4000:54:51
728.5225Lenka Najmanová ŽZ5000:54:51
733.1227Dominika H.ŽZ40Lhotský běhny00:54:52
734.6266Gustav PešekMM40RC Praga00:54:53
735.428Filip KopřivaMM1600:54:55
736.1199Iva M.ŽZ20Kravaře00:54:56
737.1380Bára ChýleŽZ4000:54:57
737.3580Kateřina StránskáŽZ5000:54:57
739.2906Jiřina MikšátkováŽZ40Sokol Ledenice/Šneci v běhu00:55:01
740.1999IFKA F.ŽZ4000:55:03
740.4183Milada KyselovskáŽZ60+00:55:03
742.1112Jan PrägerMM40Präger team00:55:06
741.3438Jitka Pricová ŽZ50Rozběhej Litvínov 00:55:06
744.1229Andrea MatlakovaŽZ40Lhotský běhny00:55:08
742.6644Šárka PavlíčkováŽZ40Happy team00:55:08
746.83Martina B.ŽZ50Poděbrady 00:55:09
743.788Jitka PěknáŽZ5000:55:09
743.6363Anna ŠtěpánkováŽZ30Šneci v běhu00:55:09
749.1324Zuzka L.ŽZ40Extrémní Kalenský Ladies cross00:55:10
744.2251Romana SalcmanováŽZ50Prostě běž00:55:10
744.4356Věra M.ŽZ5000:55:10
744.5817Jiří B.MM60POPOběhy00:55:10
753.1231Lenka JanoškováŽZ5000:55:11
754.457Andrea N.ŽZ5000:55:12
754.1176Markétka ŠtolbováŽZ50ZŠ Brigádniků 00:55:12
754.1708Radka VolkováŽZ4000:55:12
757.3273Libuše PřibylováŽZ3000:55:13
758.487Dita DvořákováŽZ50Neposlušné tenisky00:55:14
758.5727Šimon PřádaMM1300:55:14
760.5798Jana KubátováŽZ5000:55:15
761.2011Alžběta ProcházkováŽZ4000:55:19
762.5830Martina KrálováŽZ5000:55:23
763.1113Irena AntošováŽZ5000:55:24
763.6416Lenka ProcházkováŽZ5000:55:24
765.981Mikuláš FiedlerMM13Běhej Kolovraty00:55:27
766.980Adam FiedlerMM50Běhej Kolovraty00:55:28
766.1618Simona K.ŽZ4000:55:28
766.5858Šárka StejskalováŽZ6000:55:28
769.1284Lucie PapežováŽZ3000:55:29
767.5670Petra Košatková ŽZ4000:55:29
771.555Lucie ReisingerováŽZ4000:55:31
768.3363Pavel TurekMM5000:55:31
773.6289Kateřina KoldováŽZ4000:55:32
774.511Petra TeleckáŽZ40MP Svitavy00:55:33
774.3317Barbora V.ŽZ3000:55:33
774.5315Markéta HřebačkováŽZ5000:55:33
777.5420Veronika B.ŽZ4000:55:34
778.5606Jana NasadilováŽZ4000:55:35
779.3735Kateřina KopeckáŽZ3000:55:36
779.6203Eva S.ŽZ30Hvězdy00:55:36
781.464Jája KošťálováŽZ50Burák Family00:55:37
780.545Andrea KoukalováŽZ40Kangoo Litvínov00:55:37
783.6567Marek HammerleMM5000:55:38
781.6601Tereza Dytrychová ŽZ3000:55:38
785.2988Jakub DrobnýMM30Tým Auto Kubiena00:55:39
786.6062Iva GarayŽZ50#GLADIATORRACETEAM00:55:40
787.2442Jana HubálkováŽZ3000:55:42
787.5625Natálie R.ŽZ3000:55:42
789.1073Marcela MaturováŽZ50Šneci v běhu00:55:43
790.1918Eva V.ŽZ5000:55:44
791.4451Denisa StudenáŽZ3000:55:45
792.113Jitka HubingerováŽZ40T.J.Sokol Hluboká nad Vltavou00:55:47
793.3976Alena KrajíčkováŽZ4000:55:48
794.4127Monika PechočováŽZ4000:55:50
795.929Jaroslava MikyskováŽZ60Vermi00:55:53
796.3847Eva TomšovicováŽZ5000:55:56
797.2302Petra PavlíčkováŽZ50SKH Racing00:55:57
798.2744Růžena KloučkováŽZ4000:55:58
798.5573Michaela KosakováŽZ30Český maratónský klub 00:55:58
800.2856Jana VernerováŽZ4000:55:59
801.2334Kamila PrůšováŽZ5000:56:00
802.2568Šárka D.ŽZ5000:56:01
802.4273Adéla NoskováŽZ4000:56:01
804.3943Petra BerendováŽZ4000:56:03
805.843Jana F.ŽZ40Prostě běž!00:56:04
805.1325Eva FejtováŽZ50Extrémní Kalenský Ladies cross00:56:04
805.3589Vlaďka Machačová ŽZ60AK Slovan Moravská Třebová 00:56:04
805.5939Jiří MatulaMM4000:56:04
809.3894Michaela SegecovaŽZ4000:56:05
806.5350Šárka PastyříkováŽZ5000:56:05
806.5460Jana HruškováŽZ40Vojkovice.eu00:56:05
806.5512Adéla KovaříkováŽZ4000:56:05
813.75Eva MotlováŽZ50Běhání pro radost00:56:06
807.6380Aneta SchmidlováŽZ30Rozběháme Brno00:56:06
815.3455Šárka K.ŽZ40Mamka&Hanka00:56:08
816.2732Jarka ResDogsŽZ60RESDOGS00:56:09
816.3345Monika SandanáŽZ3000:56:09
816.5696Tereza B.ŽZ3000:56:09
819.2655Jaroslava S.ŽZ5000:56:10
817.4544alena přibylovaŽZ5000:56:10
821.4316Natálie Jana Holcová ŽZ2000:56:13
822.1518Zdeňka KřížováŽZ60run Rozkoš00:56:14
823.1223Aleš S.MM3000:56:16
824.1296Lucie SchejbalováŽZ4000:56:18
824.2363Hana HyzovaŽZ5000:56:18
826.6148Markéta Ž.ŽZ4000:56:19
827.2880Eliška BubeníčkováŽZ2000:56:20
827.6127Milada SvobodováŽZ40Cyklo Svoboda 00:56:20
829.4676Kateřina Kopecká ŽZ50Run Ladies00:56:24
828.5857Lucie K.ŽZ4000:56:24
831.2258Romana M.ŽZ4000:56:25
832.784Pavla CharvátováŽZ50Jablonečtí šneci00:56:26
833.1321Petra ŠkolováŽZ50Piškoti00:56:27
833.2830Karla HentschelováŽZ50Judo Varnsdorf00:56:27
833.6692Honza GrézlMM60+Alpaka Vyškov00:56:27
836.1222Andrea J.ŽZ4000:56:28
834.1824Renata J.ŽZ4000:56:28
834.3483Petra MarečkováŽZ5000:56:28
834.3932Veronika H.ŽZ40Pro radost00:56:28
834.6079Jana G.ŽZ50Prostě běž 00:56:28
841.2918Iveta VyšatováŽZ5000:56:29
835.6025Karel SchickMM5000:56:29
843.3122Šárka JuklováŽZ3000:56:30
844.3845Lucie Sladka ŽZ4000:56:31
845.3201Kamila BakotováŽZ5000:56:34
846.1639Petra WalicaŽZ3000:56:35
846.3270Simona KotoučkováŽZ3000:56:35
846.5863Ivana DulovcováŽZ30Šneci v běhu00:56:35
849.1592Petra M.ŽZ5000:56:37
847.1654Petra LinhartovaŽZ5000:56:37
847.5461Zuzana HluchnikovaŽZ40Vojkovice.eu00:56:37
847.5945Jiří KoláčekMM5000:56:37
853.1657Hana KněžínkováŽZ5000:56:38
848.2925Markéta Š.ŽZ5000:56:38
855.6178Dagmar BaczkeŽZ5000:56:40
856.630Daniela KapecováŽZ5000:56:41
857.2998Kateřina Hyžáková ŽZ40Zko Valmez 00:56:45
858.2542Iva DostálováŽZ5000:56:47
858.3870Dominika PospíšilováŽZ3000:56:47
860.145Miluše PavlasováŽZ50Rájov00:56:48
859.1909Monika FelbabováŽZ4000:56:48
859.5940Kateřina MatulováŽZ4000:56:48
863.2831Jiřina MoravcováŽZ50Team Adam00:56:49
860.3879Lucie Charvátová ŽZ50Jihlava00:56:49
865.1359Kateřina HadrabováŽZ40Běhny s.r.o.00:56:50
861.1583Renáta Kuldová ŽZ5000:56:50
867.2327Gabriela KalousováŽZ30Running Sushi00:56:52
862.2511Kristýna ŠmahelováŽZ3000:56:52
869.3645Denisa UrbanováŽZ4000:56:53
870.998Barbora JelínkováŽZ40FHS trail00:56:54
871.239Katerina KonecnaŽZ4000:56:56
871.4396Radka VaňurováŽZ40KČT Kralupy00:56:56
871.5697Dalibor M.MM3000:56:56
874.3375Eva ZítkováŽZ5000:56:59
875.3875Veronika KaňováŽZ4000:57:00
876.1427Šárka HoráčkováŽZ4000:57:01
877.3814Renata IhnátováŽZ5000:57:02
878.2919Mojmír VyšataMM5000:57:03
878.3787Adéla ŠimonováŽZ3000:57:03
880.4026Martin S.MM30Senomatské šlapeto 00:57:04
879.6242Veronika F.ŽZ30Běhny z Pětipsů00:57:04
879.6478Karolína SoukupováŽZ3000:57:04
883.3364Ivana TurkováŽZ5000:57:05
884.2592Tereza-Markéta D.ŽZ3000:57:07
885.2096Kateřina BrázdováŽZ4000:57:08
886.4555Valentýna B.ŽZ3000:57:09
887.2229Markéta NovotnáŽZ40Šneci v běhu00:57:10
888.5970Kateřina ŠťastnáŽZ3000:57:12
889.2868Martina LázničkováŽZ3000:57:13
889.5663Vendula TomiškováŽZ4000:57:13
889.5923Pavlína ZatloukalováŽZ40R&A&M&P00:57:13
889.6082Jana TučkováŽZ30Rozběháme Chomutovsko00:57:13
893.3082Věra Čápová Růzhová ŽZ5000:57:14
894.4499Hana Ř.ŽZ4000:57:15
895.3924Markéta VágnerováŽZ4000:57:16
896.765Zdenka HoldováŽZ4000:57:17
896.1333Marie NajmanováŽZ4000:57:17
896.5157Pavla KuželováŽZ4000:57:17
899.5275Gabriela SchickováŽZ5000:57:20
897.6240Kateřina F.ŽZ30Běhny z Pětipsů00:57:20
901.903Radek AdámekMM40Aliance Vítkov 00:57:21
902.5528MARTINA K.ŽZ4000:57:22
903.6606Ajka U.ŽZ3000:57:25
904.3668Hanka HeiserováŽZ50ŠAK Chodov00:57:26
905.2836Dana KopeckáŽZ5000:57:28
906.2131Sandra ŠourkováŽZ30Prostě běž! Brandýs nad Labem00:57:29
907.771Jana NovákováŽZ4000:57:30
908.284Kateřina D.ŽZ3000:57:31
909.3671Anonymní běžecŽZ2000:57:33
910.1246Aneta P.ŽZ30SK Centrum bojových sportů ČB00:57:35
911.5301Jirka HrubešMM5000:57:37
912.3887Pavla PospíšilováŽZ3000:57:39
912.6141Milan HlavaMM60+00:57:39
914.169Lenka HladíkováŽZ50Velký Osek00:57:42
915.6500Jana ČernuškováŽZ5000:57:44
916.1794Barbora MajdlochováŽZ3000:57:45
916.4025Jolana H.ŽZ30 Senomatské šlapeto00:57:45
918.48Martina S.ŽZ40Crk00:57:46
917.3098Kristýna Š.ŽZ3000:57:46
917.3771Monika PotiorkováŽZ4000:57:46
917.3902Zuzana P.ŽZ4000:57:46
922.2341Gabriela KašpárkováŽZ50obec Kubelíkov00:57:49
923.840Alena RešováŽZ50Běhám pro Hospic00:57:52
924.2030Michaela FrýdlováŽZ50Prostě běž! 00:57:53
925.2482Veronika G.ŽZ4000:57:55
926.763Svatopluk Čihák MM40Amatéři00:57:58
927.5486Lenka ĎoubalováŽZ4000:58:01
928.141Michaela F.ŽZ4000:58:02
929.2589Marcela R.ŽZ5000:58:04
930.250Irena VlkováŽZ50Krasavy00:58:06
931.4295Katka NěmcováŽZ5000:58:09
931.5494Adéla M.ŽZ4000:58:09
933.3064Markéta Našincová ŽZ30Komartd00:58:11
934.5614Marie P.ŽZ5000:58:12
935.105Blanka HavlováŽZ50Krasavy00:58:13
936.6615Lucie Bártová ŽZ50Ženy v běhu 00:58:15
937.2376Jarmila PráškováŽZ4000:58:18
938.1299Lucie CholavováŽZ50 Kancl 52700:58:22
939.775Monika BezdíčkováŽZ50Rozběháme Luži00:58:25
939.5779Renata P.ŽZ50žádný00:58:25
941.3324Petra KenderováŽZ5000:58:26
942.3599Hana Rutšeková ŽZ30Rutšekovic00:58:27
943.1005Renata V.ŽZ50Běhej Kolovraty 00:58:29
944.3354Dominika VránováŽZ4000:58:30
945.4981Jitka CzyžováŽZ50Sestry00:58:32
946.2793Markéta LiprtováŽZ5000:58:33
947.1310Šárka SvobodováŽZ40Prostě běž!00:58:34
948.2209Eva Š.ŽZ5000:58:36
949.674Lenka Koryčanová ŽZ4000:58:37
949.4967Kateřina PavlicováŽZ3000:58:37
951.4038Eva H.ŽZ4000:58:38
952.2019Jana PlzákováŽZ4000:58:40
952.5971Hana StrouhalováŽZ4000:58:40
954.2219Ivana Matějková ŽZ50Prostě běž!00:58:41
955.628Dana KonvičkováŽZ3000:58:42
956.4855Tereza SucháŽZ4000:58:43
956.5213Jaroslava Schneiderová ŽZ50Frymburk00:58:43
958.926Lenka Papírková ŽZ50Prostě běž!00:58:45
959.244Ivana FrancováŽZ5000:58:46
960.3900Kateřina Peterová ŽZ4000:58:47
961.2274Ivana HlubockáŽZ5000:58:51
962.3034Denisa DrtilováŽZ3000:58:53
962.3035Veronika MatyášováŽZ4000:58:53
964.4393Martina S.ŽZ3000:58:54
965.1762Petra P.ŽZ5000:58:55
966.1009alžběta mrózkováŽZ5000:58:58
967.1084Jiří BočekMM40Běžci Chomutov00:59:00
968.4055Iveta VaverováŽZ4000:59:01
969.5704Šárka VojtovaŽZ5000:59:03
970.5785David ObleserMM4000:59:04
971.4520Michaela MandíkováŽZ4000:59:05
972.2046Lucie JílkováŽZ4000:59:06
973.4980Klára TiokováŽZ50Sestry00:59:08
974.1228Hana HousarováŽZ50Lhotský běhny00:59:10
975.913Jitka Bastlová ŽZ50Rozběháme Česko 00:59:13
976.2643Alisa L.ŽZ3000:59:14
977.3667Lucie KnotkováŽZ3000:59:17
978.2823Eliška MačincováŽZ4000:59:20
978.4399Viera FibiŽZ5000:59:20
980.219Lucie KůrováŽZ4000:59:21
981.1447Blanka BílkováŽZ50TJ Pilich Horní Skrýchov00:59:26
981.5327Karolína KopeckáŽZ2000:59:26
983.5408Anonymní běžecŽZ3000:59:31
984.2674Kamila HoldovaŽZ40Šneci v běhu00:59:32
985.1967Dana KubíčkováŽZ5000:59:35
985.2776Tereza HolíkováŽZ3000:59:35
987.465Jiří DrápelaMM50CELTIMA00:59:36
988.6002Lukáš BizoňMM40RUN-Magazine Team00:59:38
989.627Lucie HorováŽZ4000:59:39
989.2462Miloslava KoubováŽZ60Kačenka Prokšová PROSTĚ BĚŽ 00:59:39
991.3881Markéta TomášováŽZ5000:59:40
992.748Petra S.ŽZ4000:59:42
992.2825Anna N.ŽZ4000:59:42
994.3118Tereza VizingrováŽZ4000:59:47
993.6327Martina K.ŽZ3000:59:47
996.1063Eliška PijanowskáŽZ3000:59:51
994.5565Lucie Blahová ŽZ4000:59:51
998.569Lucie BreburdováŽZ5000:59:52
995.3241Zuzana KolaříkováŽZ40ZáKAz00:59:52
1000.1439Dominika Kaločai ŽZ3000:59:54
1001.5757Ivana KovaříkováŽZ4000:59:56
1002.2986Hana KarochováŽZ5001:00:00
1003.1659Kristýna SedloňováŽZ4001:00:01
1004.6358Monika KolmanováŽZ4001:00:07
1005.5934Milada SvobodováŽZ5001:00:10
1006.2548Tereza VyhnalováŽZ2001:00:11
1006.3897Lenka GruberováŽZ5001:00:11
1006.5559Eva ŽáčkováŽZ5001:00:11
1009.3065Jan RyslMM50Komartd01:00:14
1010.6414Veronika VítámvásováŽZ3001:00:15
1011.5498Martina Vanišová ŽZ50Běhej Kolovraty01:00:18
1012.1020Anna SchejbalováŽZ50Slavia pojišťovna Sport team01:00:19
1012.3983Blanka Fléglová ŽZ4001:00:19
1014.1351Stanislava Soukupová ŽZ60Šneci v běhu 01:00:21
1015.389Marie Pavlínková ŽZ5001:00:22
1016.306Jana Váchová ŽZ6001:00:23
1016.450Lukáš G.MM50Šneci v běhu01:00:23
1016.6094Romana Bartoszova ŽZ4001:00:23
1019.33Eva LabuťováŽZ50Rozběháme Hostivice 01:00:24
1020.1065Petra SýkorováŽZ4001:00:26
1021.6285Aneta M.ŽZ3001:00:28
1022.3052Martina NutilováŽZ4001:00:30
1023.1273Lenka Selucká ŽZ4001:00:31
1024.5694Kateřina Smazalová ŽZ4001:00:34
1025.948Veronika VopičkováŽZ40Prostě běž!01:00:37
1025.2795Zuzana HippíkováŽZ3001:00:37
1025.4961Lucie Žuková ŽZ3001:00:37
1028.717Miroslava LalíkováŽZ4001:00:39
1026.6432Kateřina M.ŽZ2001:00:39
1030.6293Eva Č.ŽZ4001:00:41
1031.3505Monika S.ŽZ40Rozběháme Luži01:00:42
1032.1440Ladislav KaločaiMM4001:00:43
1032.3740Radim KlečákMM30Olympia spartan traning01:00:43
1034.2458Irina MironovaŽZ4001:00:44
1033.4955Lucie Šmůlová ŽZ4001:00:44
1036.2736Jitka Válková ŽZ40TJ Štěpánovice01:00:45
1037.2412Libuše Kolářová ŽZ50Týna nad Vltavou01:00:50
1038.904Simona B.ŽZ5001:00:51
1038.4070Karolína K.ŽZ4001:00:51
1040.3860Ivana K.ŽZ50Kolovraty 01:00:54
1041.5963Kristýna Slavíková ŽZ30LAZY UNICORNS 01:00:55
1042.2280Alena B.ŽZ6001:00:56
1043.479HANA H.ŽZ40JOSKATEL TEAM01:00:57
1044.185Petra KulasováŽZ4001:01:00
1045.128Věra VolenováŽZ50Prostě běž! Zářivky 201901:01:03
1046.2361Zuzana K.ŽZ30TJ Štěpánovice01:01:05
1047.543Kristýna VšetulováŽZ4001:01:06
1048.5630Veronika SalomonováŽZ3001:01:08
1049.542Lenka ValentováŽZ4001:01:11
1049.6329Zdeněk Hanč MM6001:01:11
1051.6622Martin MackoMM5001:01:14
1052.1756Monika MarkováŽZ50Pošta ČB01:01:16
1053.746Dana Lukešová ŽZ50Rozběháme Plzeň01:01:17
1054.933Beáta MazurkováŽZ3001:01:18
1054.3209Markéta K.ŽZ3001:01:18
1056.1165Pavlína ŠepsováŽZ4001:01:23
1055.5965Blanka StehnováŽZ50Cykloklub Vepříkov01:01:23
1058.518Lucie HorákováŽZ4001:01:30
1059.744Michaela S.ŽZ3001:01:31
1060.6160Michaela Novotná ŽZ4001:01:37
1061.2777Daria ŠípkováŽZ3001:01:38
1061.5053Lenka ŠtěrbováŽZ3001:01:38
1061.5771Lucie ŠimečkováŽZ3001:01:38
1064.53Adéla LuňákováŽZ3001:01:41
1065.4470Michaela ČermákováŽZ3001:01:42
1066.1525Denisa Vránková ŽZ2001:01:43
1067.535Andrea EdrováŽZ5001:01:44
1067.2622Kateřina V.ŽZ4001:01:44
1067.5446Jana Natalie Novakova ŽZ4001:01:44
1067.5447Nela Magdalena N.ŽZ2001:01:44
1071.6344Jiří KřížMM50TJ Spartak Lubenec01:01:45
1072.4608Lída S.ŽZ5001:01:46
1073.6326Naďa P.ŽZ5001:01:47
1074.4415Lucie HumlováŽZ3001:01:50
1075.1520Hana KracmanováŽZ50Rozběháme Kamenici 01:01:51
1076.114Jitka ZákouckáŽZ40Prostě běž! Zářivky 201901:02:05
1077.3595Věra ŠrámkováŽZ4001:02:06
1078.2466Jana AlexandrováŽZ4001:02:09
1078.6341Zuzana KřížováŽZ16Tj Spartak Lubenec01:02:09
1080.3068Anonymní běžecŽZ5001:02:11
1081.5976Sabina TalackováŽZ30Lazy Unicorns01:02:13
1081.6233Kateřina HuškováŽZ4001:02:13
1083.5504Lenka HeinováŽZ3001:02:15
1084.2535Martina S.ŽZ5001:02:25
1084.5942Veronika ZimmelováŽZ5001:02:25
1086.3990Ladislav VavřínekMM3001:02:28
1087.3958Lucie KacsmárováŽZ4001:02:33
1088.2806Eva HorynováŽZ6001:02:37
1089.1149Peťulle AdamčíkováŽZ40Šenov01:02:38
1090.5384Natália Klimeková ŽZ3001:02:39
1091.6403MONIKA H.ŽZ4001:02:45
1092.1534Lucie BížováŽZ40Adventní běhání01:02:48
1093.5131Kamila DragounováŽZ50Prostě běž! 01:02:53
1094.3765Eva K.ŽZ3001:02:56
1095.2130Wendy G.ŽZ4001:03:00
1096.3191Tereza K.ŽZ4001:03:01
1097.1011Štěpánka ŠtindlováŽZ30Rozběháme Česko01:03:02
1098.2267Denisa HájkováŽZ50Prostě běž!01:03:04
1099.2378Martina V.ŽZ4001:03:06
1100.3125Lucie FelčírováŽZ4001:03:08
1101.3561Monika Ř.ŽZ4039 +01:03:09
1102.2920Daniela MíkováŽZ6001:03:16
1103.6271Michal StránskýMM40Kometa Bethlehem01:03:17
1104.103Roman FrenkMM50FFYT01:03:18
1105.3959Hana KacsmárováŽZ6001:03:22
1106.319Václav B.MM50Šneci v běhu 01:03:23
1107.4077Linda H.ŽZ5001:03:24
1108.3952Lucie KnotkováŽZ30Šneci v běhu01:03:27
1109.2850Lenka H.ŽZ4001:03:29
1110.5794Veronika Č.ŽZ3001:03:34
1111.1317Erika PopovskáŽZ3001:03:36
1112.5082Michaela UrbanováŽZ4001:03:37
1113.4574Barbora WeisováŽZ50Olešnice01:03:40
1114.237Milada K.ŽZ50FG Rudolfov01:03:41
1114.2118Viera HrabalováŽZ4001:03:41
1116.1421Iva JaníčkováŽZ4001:03:42
1117.995Zuzana JanštováŽZ5001:03:43
1118.1580Jaroslav TauerMM50Rozběháme Plzeň01:03:45
1118.3991Jana ČurdováŽZ3001:03:45
1120.1920Michaela KrákorováŽZ3001:03:46
1121.5262Michal ChrudinaMM4001:03:50
1122.3501Veronika Herold ŽZ4001:03:52
1123.5555Anna Žohová ŽZ3001:03:55
1124.768Jana Č.ŽZ40Rozběháme Česko 01:03:56
1125.3826Zuzana KňazkováŽZ40Mattoni free run01:04:00
1126.946Martina Kubičková ŽZ50Fierna 01:04:01
1127.3770Dominika StudeckáŽZ3001:04:03
1128.269Martina KafkováŽZ5001:04:04
1128.676Petra HuličníkováŽZ4001:04:04
1128.2082Magda Fotrová ŽZ50Holky z Mutěnic 01:04:04
1131.94Pavlína Macháčková ŽZ4001:04:05
1132.3766Pavel U.MM2001:04:10
1133.5726Jana LatonováŽZ5001:04:33
1134.257Lucie MazalováŽZ50Pomalu, ale s radostí01:04:35
1135.5651Olga KalasovaŽZ5001:04:42
1136.2368Petra TomčalováŽZ3001:04:51
1137.3007Alena R.ŽZ4001:04:52
1138.6509Lucie KlenovcováŽZ4001:04:56
1139.3348Nikola T.ŽZ3001:04:58
1140.618Aneta KlapkováŽZ30Ne-běžci01:05:00
1140.6717Jiří PoděbradskýMM3001:05:00
1142.4852Kateřina A.ŽZ3001:05:05
1143.5224Pavla V.ŽZ5001:05:10
1144.1393Adéla K.ŽZ4001:05:11
1145.104Adéla ChvátalováŽZ30Šneci v běhu 01:05:13
1146.631Jirka TrylčMM5001:05:17
1147.4454Miroslava SasováŽZ4001:05:21
1148.44Pavla HoráčkovaˇŽZ40Prostě Běž!01:05:24
1149.2140Emilie Zborníková ŽZ5001:05:26
1150.327lucie křížovskáŽZ4001:05:29
1151.2419Stanislava ŠťovíčkováŽZ6001:05:34
1152.5047Vladislava FigurováŽZ5001:05:37
1153.6365Lucie S.ŽZ4001:05:38
1154.438Ilona Berková ŽZ60Prostě běž!01:05:42
1155.41Pavlína BurešováŽZ4001:05:46
1156.324Eva S.ŽZ40Prostě běž! Zářivky 201901:05:50
1157.2773Lucie P.ŽZ5001:05:53
1157.2844Marie LiškováŽZ5001:05:53
1159.5964Karolína ČermákováŽZ4001:05:54
1160.4989Lucie VacuškováŽZ5001:05:55
1160.5899Kateřina DudkováŽZ4001:05:55
1162.6518Zuzka Z.ŽZ40Běhny Jiráskovka01:05:56
1161.6519Jana K.ŽZ40Běhny Jiráskovka01:05:56
1164.3294Patricie AstrováŽZ3001:06:01
1162.4922Aneta JiráčkováŽZ3001:06:01
1166.5623Iva PreclíkováŽZ5001:06:10
1167.5533Dominika P.ŽZ3001:06:13
1168.5340Alena Kratochvílová ŽZ30Lemra Team 01:06:27
1169.642Kateřina P.ŽZ3001:06:33
1170.5433Pavlína Nováková ŽZ4001:06:34
1171.4167Radek GruberMM40Kupkolo.cz01:06:35
1172.1353Petra B.ŽZ50Prostě běž!01:06:44
1173.5922Miroslava Kameníková ŽZ5001:06:53
1174.3016Denisa L.ŽZ4001:06:54
1175.1262Šárka BrožováŽZ6001:07:01
1176.3238Gabriela LedvinkováŽZ50Prostě běž 01:07:06
1177.107Lenka HeidrichováŽZ50Krasavy01:07:07
1178.2164Gabriela Kujová ŽZ40Holky z Mutěnic01:07:11
1179.4541Míša GomolováŽZ4001:07:14
1180.3276Zuzana Č.ŽZ30Kancl 52701:07:15
1181.1277Lucie PacltovaŽZ40Gika01:07:27
1182.1641Helena Barková ŽZ40Couralky01:07:28
1183.260Martina K.ŽZ5001:07:31
1184.4404Barbora B.ŽZ30Tři trubky01:07:36
1185.3858Klára Kosinková ŽZ3001:07:37
1186.325Kateřina Šindelková ŽZ5001:07:38
1187.6310Miluše Č.ŽZ5001:07:42
1188.318Eva H.ŽZ50Rozbehame Česko 01:07:47
1189.547Alena BernklauŽZ50Šimpíci01:07:48
1190.815Petra H.ŽZ4001:07:49
1191.5251Tereza HořejsiŽZ30Dračice 01:07:54
1192.2403Vlasta Kršková Žákovská ŽZ4001:07:57
1193.846Iveta NečasováŽZ4001:07:58
1194.5853Šárka Bártová ŽZ60Šnek Severu01:08:00
1195.2081Lucie SynkováŽZ4001:08:05
1196.4398Filip HelanMM5001:08:24
1197.2722Daniela NovákováŽZ5001:08:25
1198.1695Jaroslava SzabóováŽZ5001:08:30
1199.4948Viktorie VolnáŽZ3001:08:34
1200.1782Marcela Z.ŽZ50TJ Sokol Jablůnka-Pržno01:08:35
1201.1159Danuše KlaubrováŽZ60Jen tak01:08:40
1202.5642Andrea MálkováŽZ40Rozběháme Česko01:08:42
1203.6152Andrea NagyováŽZ4001:08:51
1204.6167Hana BaďurováŽZ5001:08:53
1205.4476Dagmar CikánováŽZ50Prostě běž 01:09:00
1206.4375Jaroslava KutilováŽZ40Couralky01:09:04
1207.1914Martina KřížováŽZ2001:09:09
1208.1157Zdeněk TahalMM5001:09:12
1209.132Jiří SýkoraMM60+Rozběháme Česko01:09:24
1210.1158Václav KlaubrMM60Jen tak01:09:25
1211.1179Zuzka ŠteklováŽZ4001:09:29
1212.3119Petra MikešováŽZ5001:09:33
1213.5466Romana PoljanskáŽZ4001:09:42
1213.5977Zdeňka Pavlíčková ŽZ60Happy team01:09:42
1215.4936Dominika LangováŽZ3001:09:43
1214.5707Michal Kulíček MM50Fitko Hanky Kynychové01:09:43
1217.2969Zdeňka Šrotová ŽZ4001:09:48
1218.3087Jiřina Němcová ŽZ50Raspenava 01:09:49
1218.5298Veronika DráfiováŽZ4001:09:49
1220.800Klára M.ŽZ4001:09:52
1221.3755Šárka BredlerováŽZ50TJ Sokol Malá Skála 01:10:03
1222.3705Michaela ArnoldováŽZ4001:10:05
1222.4302Petra StránskáŽZ60Přátelé jezírka01:10:05
1224.4659Martina Sztuková ŽZ3001:10:14
1225.3054Pavla JirouskováŽZ40#GLADIATORRACETEAM01:10:16
1226.89Kateřina KrupíkováŽZ50Borůvkový sen01:10:17
1226.3893Blanka KoštováŽZ4001:10:17
1228.133Jana SýkorováŽZ60+Rozběháme Česko01:10:18
1227.4374Jaroslava KutilováŽZ40Couralky01:10:18
1230.3124Andrea HumlováŽZ2001:10:21
1231.2234Lenka SatkováŽZ60ABC Bike Team01:10:23
1232.5607Tereza MišíkováŽZ3001:10:24
1233.6702Jana K.ŽZ6001:10:37
1234.3275Lucie PospíchalováŽZ30Kancl 527 / FC SANTUS JÍVOVÍ01:10:48
1235.5406Jindřiška T.ŽZ6001:10:57
1236.80Veronika ŠebováŽZ30Šneci v běhu 01:10:59
1237.3604Jana ZázvorkováŽZ3001:11:10
1238.2406Tereza MaršálkováŽZ4001:11:31
1239.3120Kateřina RoudnáŽZ40Prostě běž!01:11:39
1239.5088Alena Los L.ŽZ4001:11:39
1241.1642Lucie Boučková ŽZ40Couralky01:11:54
1242.4163Michaela StehlikovaŽZ50Správné buchty Vinařice01:11:55
1243.2413Soňa N.ŽZ50Správné buchty Vinařice01:11:56
1244.2141ZDENĚK Dolenský MM3001:11:57
1245.3123Lucie HumlováŽZ4001:12:01
1246.4550Miluše DuškováŽZ4001:12:09
1247.3393Marcela SchmiedováŽZ4001:12:29
1248.2717Kseniya B.ŽZ3001:12:31
1249.3741Lenka KlečákovaŽZ4001:12:33
1250.4930Vlastimil KrpešMM6001:12:44
1251.5736Jana RůžičkováŽZ60Běhna za zenitem01:12:46
1252.3176Petra B.ŽZ4001:12:58
1253.4181Kateřina VocáskováŽZ4001:13:58
1254.376Jitka HráchováŽZ6001:14:06
1255.1731Renata Maršálková ŽZ5001:14:11
1256.5112Veronika ŠnebergerováŽZ5001:14:12
1257.3045Gabriela Veselska ŽZ50Holky z Mutenic01:14:19
1258.643Monika HlavatáŽZ30Lanškroun01:14:37
1259.837Katerina S.ŽZ5001:15:07
1259.3664Eva WaignerováŽZ5001:15:07
1261.480ANDREA H.ŽZ50JOSKATEL TEAM01:15:20
1262.3843Lenka PoláškováŽZ3001:15:25
1263.4304Eva KřivskáŽZ50Rozběháme Žďár nad Sázavou01:15:38
1264.3663Blanka HasíkováŽZ5001:15:43
1265.5471Dana HanzlíkováŽZ40Join the Dark Side Running Team01:16:04
1266.3006Klára R.ŽZ4001:16:31
1267.5450Lucie StoklasováŽZ4001:17:13
1268.1682Klára P.ŽZ3001:18:38
1269.3627Petra ŠkrétováŽZ40Bohém Team01:18:58
1270.6073Jana Kleinerová ŽZ5001:19:08
1271.5472Martin ŠubrtMM40Join the Dark Side Running Team01:19:19
1272.5865Veronika JaráŽZ3001:20:43
1273.5760Petra K.ŽZ50Centrum tělesné výchovy a sportu - klub Mgr. Valacha01:20:48
1274.4500Monika K.ŽZ50TEMA Klášterec nad Ohří 01:21:26
1275.5434Samanta ČistáŽZ3001:21:45
1276.5747Veronika P.ŽZ3001:22:24
1277.5955Hana Marková ŽZ3001:22:31
1278.1643Andrea Beauchamp ŽZ5001:23:11
1279.1211Jaroslava HrnčiříkováŽZ5001:24:17
1280.4405Dominika H.ŽZ30Tři trubky01:25:57
1281.167Veronika SkružnáŽZ40Žatec01:27:45
1282.1916Silvie KřížováŽZ3001:29:09
1283.2805Markéta SlodičákováŽZ4001:30:02
1284.5713Nadezda Klewar SlavikovaŽZ60+01:31:57
1285.3280Milan HrubošMM60Železničáři01:32:29
1286.4716Martina Zlámalová ŽZ4001:34:38
1287.5904Terezie GarláthyováŽZ3001:35:17
1288.3379Pavlína HořicováŽZ5001:37:00
1289.4357Věra M.ŽZ5001:39:46
1290.6492Jan V.MM13BA Plzeň01:46:37
1290.6495Martina V.ŽZ5001:46:37
1292.4131Natálie SkřipskáŽZ30Windy hill ranch Krajková01:48:23
1291.4132Pavlína BártlováŽZ40Windy hill ranch Krajková01:48:23
1294.5633Šárka GargulákováŽZ50ŠNECI V BĚHU01:50:38
1295.2699Kamila BootŽZ4001:51:55
1296.550Michal SejvalMM50SEJVI TEAM01:53:05
1297.3079Zuzana S.ŽZ40Svoboděnky02:04:18
1298.5921Bajča P.ŽZ4002:08:53
1299.5072Anonymní běžecŽZ1602:36:10