Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.7756Patrik BejčekMM30SportObchod.cz00:17:57
2.612Michal MikuškaMM4000:18:09
3.7576Standa AugustinMM40SDH Předín00:18:34
4.958Šimon KrejčíMM20FK Dukla Praha00:19:14
4.7310Tomáš LacinaMM50Aces team KV00:19:14
6.1472Jan ZitkoMM16SK jeseniova00:19:19
7.6284Ondřej FúsekMM16TOM Mikulášovice 00:19:22
8.3666Josef ŠináglMM20Atletika Benešov00:19:26
9.6003Dominik TichýMM30Fc Ohrada00:19:34
10.6948Roman NovákMM50SK Viktorie Chlebičov00:19:36
11.7262Tomáš FúsekMM60TOM Mikulášovice 00:19:39
12.3802Jaroslav MückMM4000:19:59
13.7073Kryštof HerejkMM3000:20:16
14.4640Jan KacířMM4000:20:26
15.97Michal DorňákMM40SH Tiikerit00:20:36
16.4041Adéla DobešováŽZ20TJ Klášterec nad Ohří00:20:39
17.7161Daniel KostkaMM30Kostka škola00:20:44
18.3428David WawreczkaMM40Tj Jakl Karviná00:20:45
19.4864Jan KudelaMM4000:20:49
20.1618Vojtěch KostkaMM30Kostičky00:20:56
21.5339Stanislav BačoMM30Kostka škola 00:21:03
22.1825Vladimír BělíkMM50Sokol Syrovice00:21:05
23.7679Václav HladíkMM30Provodín00:21:21
24.2796Roman ŽďárskýMM3000:21:27
25.7857David HrdinaMM2000:21:36
26.396Ján BoriMM50AK Veterán Bratislava00:21:37
27.1386Petr BryknerMM40Team AI29 00:21:44
28.3231Michal VítekMM40RMT Dlouhoňovice00:21:47
29.6714Honza AdámekMM40RUN Magazine Team00:21:55
30.3665Lenka ŠináglováŽZ50Benešovský běžecký klub00:22:08
31.3974Petr PavlicaMM60Nehvizdy00:22:14
32.1903Filip BulušekMM20Wild Snails00:22:18
32.6672Mojmír PruchMM30K1 Florbal Židenice00:22:18
32.7972Ondřej SochnaMM40Kukuřky00:22:18
35.2949Lukáš NovákMM30MŠ Nasavrky 00:22:21
36.19Božena KoutnáŽZ60RUN magazine Team00:22:24
37.332Rudolf PadoMM60Liptovský Mikuláš00:22:27
38.3799Milan JarošMM4000:22:29
39.4331Daniel B.MM3000:22:30
40.7124Leoš TrojanMM5000:22:35
41.2540Alena DedíkováŽZ3000:22:36
42.5953Alan Král MM60Šneci v běhu 00:22:38
43.2506Tomas Karas MM3000:22:43
44.4778Štěpánka PilnáŽZ30KB Prostějov00:22:48
45.7760Josef NováčekMM60+SDH Čučice00:22:49
46.7639Anna HalasováŽZ20AK Drnovice 00:22:51
47.1317Pavel KubešMM40SK Dražkov00:22:52
48.6017Rostislav LindovskýMM4000:22:53
49.5050Jiří GrillMM40Pomalé šípy Kopřivnice00:22:59
50.4802Zdeněk VašákMM50Vašáci00:23:01
51.5215Lukáš KvasničkaMM4000:23:05
52.6027Gabriela SvobodováŽZ40Chotěboř00:23:07
53.6768Pavel M.MM4000:23:08
53.7338Jana M.ŽZ40Máma na vandru00:23:08
55.2015Anna LidmilováŽZ3000:23:12
54.4391Petr KonývkaMM40Kolín00:23:12
54.4529Antonín SkramuskýMM50můj00:23:12
54.4534Zdeněk LíbalMM40Házená Česká Lípa00:23:12
59.492Petr BačoMM40Kostka škola00:23:18
60.553Miroslava DufkováŽZ604maxfitness00:23:20
61.7736Vendula JanečkováŽZ50ZŠ Úpice-Lány00:23:21
62.1070Petr PavlůsekMM60Tatetanka00:23:23
62.4758Lenka J.ŽZ5000:23:23
64.2702Tomáš HubinskýMM4000:23:25
65.2678Ladislava FajfrlíkováŽZ60SKH Racing00:23:26
66.2002Pavel PařízekMM30Workout Lomnice 00:23:27
67.6075Richard WíttekMM50Run magazine team 00:23:31
68.679Ondřej ChaloupekMM16Atletika TJ Lanškroun00:23:41
68.2799Michael PastorekMM3000:23:41
68.4302Jana BuchtováŽZ604maxfitness00:23:41
71.2036Patrik Pospíšil MM30Lužice 00:23:42
72.1506Milan ŽalekMM3000:23:44
73.3530Jan K.MM4000:23:46
73.5940David GrymMM30Union Strašnice00:23:46
73.7117Michaela Jindrová ŽZ40Tábor 00:23:46
76.640Jan Š.MM30Tatranská strela00:23:51
77.351Denisa ŠkaricaŽZ3000:23:54
78.6404Milan NevěčnýMM50Brno-Lesná00:23:56
79.7539Jan K.MM4000:23:57
80.5257David ŠevčíkMM4000:23:58
81.235Michaela Doležalová ŽZ3000:24:00
82.6903Filip Sedláček MM40Orel Žatčany 00:24:03
83.1795Lenka M.ŽZ5000:24:05
84.2795Klára PřibylováŽZ4000:24:14
85.2963Jiří LatoňMM5000:24:15
85.4264Silvie LapčíkováŽZ5000:24:15
87.6459Vojtěch NajserMM30Najsratka00:24:17
88.7971Radek PastyříkMM5000:24:19
89.1692Zbyněk ZarnovskyMM5000:24:25
90.4351Petr ZimaMM5000:24:26
91.6726Ondřej ZloskýMM50Hostín00:24:28
91.6844Ondřej Korotvička MM2000:24:28
93.37Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu00:24:34
92.1236Pavla KostkováŽZ6000:24:34
95.3484Aneta JanoušováŽZ40Hejlov00:24:36
96.581Petr LuskMM4000:24:38
97.6874Marek JanošíkMM2000:24:42
98.2643Michal K.MM4000:24:44
99.1276Aneta KadlecováŽZ40@Running_rosi 00:24:47
100.1691Ludek SmadisMM4000:24:49
100.4893Michal JelínekMM30SDH Nevcehle00:24:49
102.6654Tomáš KůrkaMM40Rohde & Schwarz runners00:24:50
103.3583Tomáš P.MM4000:24:51
104.6474Zuzana Š.ŽZ3000:24:54
105.3584Zdenek BohuslavMM4000:24:56
105.7613Zdeněk HrabánekMM60+ZŠ Úpice-Lány00:24:56
107.7361Kryštof KubálekMM20SDH Nymburk00:24:57
108.3320Olga PavlíkováŽZ4000:24:58
108.4936Petr PavlíčekMM40Sečský Expres00:24:58
110.835Veronika KratochvílováŽZ40Lemra Team00:24:59
109.5900Simona V.ŽZ5000:24:59
112.4987Ondřej Šádek MM3000:25:00
110.8076Miloš H.MM5000:25:00
114.348Alena ŤoukálkováŽZ60CROSS DumbleDogs00:25:03
111.3801Lukáš MatoušekMM4000:25:03
116.5990Karolína ČernáŽZ3000:25:04
117.5617Tomáš VaněkMM5000:25:05
118.2931Nikol BaladováŽZ30SDH Bobrovníky00:25:07
119.3212Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:25:10
119.4540Martin DobrovolnýMM5000:25:10
121.4709Eduard SkývaMM4000:25:11
122.3420Zdeněk U.MM5000:25:16
123.125Kačka ČejkováŽZ13HC Strakonice00:25:17
124.3619Lenka R.ŽZ4000:25:18
124.5374Marta VeverkováŽZ50OCR Čelákovice00:25:18
126.6767Michal KulhánekMM4000:25:19
127.5754Věra VeverkováŽZ4000:25:24
128.5927David KostkaMM30Kostka škola00:25:27
129.1350Oliver L.MM40Strančice00:25:29
130.3562Jiří KoldaMM50Opatov00:25:30
130.6418Nela Z.ŽZ4000:25:30
130.7786Petr MizeraMM4000:25:30
133.6989Daniel Malík MM3000:25:32
134.3087Tereza BatthyányováŽZ3000:25:33
134.5700Viktor De StefanisMM13Junior Chomutov00:25:33
134.6819Petra M.ŽZ50Sokolnice running team00:25:33
137.1117Hana MizerováŽZ4000:25:35
138.2667Pavel ProcházkaMM60Doubravan 200900:25:37
139.3991Dita TicháŽZ3000:25:38
139.5995Marek H.MM5000:25:38
139.7970Alena ZítováŽZ60MM Team00:25:38
142.2009Lukáš Moravec MM4000:25:39
143.1207Pavel DvořákMM50Loner00:25:41
144.5862Monika LidmilováŽZ50Rozběháme Beroun00:25:43
145.2583Kateřina UbryŽZ1600:25:44
146.2287Eliška BártováŽZ3000:25:47
147.2122Martin HodaňMM4000:25:49
147.3147Gabriela M.ŽZ20SDH Stanislavice 00:25:49
147.7586Lukáš ChudárekMM40 Relax Run00:25:49
150.2985Eliška PodlipskáŽZ40RMT00:25:51
148.6000Daniel OpletalMM3000:25:51
152.2821Andrea Klímová ŽZ50Kleť 00:25:52
149.3498Alena DoležalováŽZ3000:25:52
149.4306Jakub BočekMM30AC Zruč-Senec00:25:52
155.3283Petra K.ŽZ4000:25:55
156.2639Renata BabickaŽZ4000:25:58
157.7554Marian KlobasMM50SDH Hvězdoňovice00:26:00
158.4416Martin NovákMM5000:26:01
159.4530Karel JaukerMM6000:26:02
159.5996Zdeněk ChudějMM502kmínky00:26:02
161.25Fanda HumlMM4000:26:03
160.79Milan B.MM50M&M00:26:03
160.7555Marcela VrtalováŽZ30SDH Hvězdoňovice00:26:03
164.4285Markéta Šnajdarová ŽZ3000:26:06
161.7014Ulrika SimonicsováŽZ30Nesvady00:26:06
166.5891Karolína Nováková ŽZ40Bežím, co můžu...00:26:08
162.7664Kateřina B.ŽZ4000:26:08
168.2330Tereza VolfováŽZ4000:26:09
163.7316Iva U.ŽZ40Čmaňa a Pekáč00:26:09
170.1330Martina MikulinovaŽZ4000:26:11
164.7068Jakub SoušekMM30Vietcong Havířov00:26:11
172.2062IFKA F.ŽZ4000:26:12
173.8130Jan PojslMM50Dobeváci00:26:14
174.849Veronika SzerudováŽZ3000:26:15
175.1384Denisa Z.ŽZ3000:26:18
176.3450Josef SuchýMM5000:26:20
176.7646Ivana Kamešová ŽZ5000:26:20
178.2210Barbora HladíkováŽZ3000:26:21
177.7422Andrea Fúsková ŽZ20TOM Mikulášovice 00:26:21
180.6184Petr Večera MM4000:26:23
181.5777Lenka PěnkavováŽZ4000:26:24
182.2708Ivo KropáčekMM50SKI OB Šternberk00:26:26
183.30Tomáš VrzalMM4000:26:27
183.2007Renáta Moravcová ŽZ5000:26:27
183.6039Hana PopelkovaŽZ4000:26:27
183.6040Aneta PopelkovaŽZ134Sports Team00:26:27
187.5134Petr BroukMM60Radler Atletik00:26:28
184.5804Markéta HoráčkováŽZ3000:26:28
189.5071Markéta VítkováŽZ30Šneci v běhu00:26:29
185.6974Patrik KlepáčMM30Armáda české republiky00:26:29
185.7125Eva TrojanováŽZ5000:26:29
192.1222Renata CoufalováŽZ6000:26:33
186.6803Vanda V.ŽZ3000:26:33
194.7787Tereza PazdirkovaŽZ4000:26:34
195.4678Michaela Nováková ŽZ3000:26:35
195.7540Helena AntlováŽZ4000:26:35
197.6852Ivo Šiška MM3000:26:36
196.7120Petr PavlíčekMM50Eda team00:26:36
199.3989Lukáš MelicharMM4000:26:37
200.982Karolína BrokešováŽZ30No Excuse Mom CZ/SK00:26:38
201.3816Martina T.ŽZ40M&M00:26:40
202.639Renata DoleželováŽZ2000:26:41
202.3505Jiří MarešMM30Lanškroun00:26:41
204.428Lucie HrdinkováŽZ4000:26:42
203.2140Milada SvobodováŽZ40Cyklo Svoboda 00:26:42
203.7056Nela Bednářová ŽZ13Tj Spartak Trebic00:26:42
203.7473Tereza CharouskováŽZ4000:26:42
203.7633Miroslav FenclMM4000:26:42
209.4033Linda Hönigová ŽZ3000:26:43
210.3501Hana KrátkáŽZ30Lanškroun00:26:44
211.962Ivana SojkováŽZ5000:26:46
212.961Petr RojanMM60Petřvald na pohodu00:26:47
212.2893Petr KadlečekMM3000:26:47
212.4841Martin FojtášekMM3000:26:47
215.84Radek BořekMM50Sparta00:26:48
216.2858Jiří NovákMM3000:26:49
216.2888Romana BenediktováŽZ40Rozběháme Rakovník00:26:49
216.6975Jana P.ŽZ4000:26:49
219.862Filip F.MM5000:26:53
217.1854Petr EllerMM5000:26:53
217.7401Lenka Gregorová ŽZ4000:26:53
222.108Šárka ŠtruncováŽZ50Rozběháme Plzeň00:26:55
223.4072Šárka R.ŽZ4000:26:57
224.7845Kamila DivišováŽZ40Šneci v běhu00:26:58
225.3603Jiří RapouchMM4000:26:59
225.7156Pavel HouskaMM40Houstičky00:26:59
227.3868Martina LenhartováŽZ40SDH Daměnice00:27:00
226.4106Jana L.ŽZ3000:27:00
229.2955ROMAN K.MM50AFRO tým00:27:02
227.7853Petra AdamovskáŽZ50Havířov00:27:02
231.3830Vladimír KalivodaMM5000:27:03
232.1272Petra KotěšovcováŽZ40Swix00:27:05
233.4966Sabrina KollátorováŽZ4000:27:06
234.7505Dagmar HavlínováŽZ50SK Havlin Třebovle00:27:07
235.7163Tomáš StoulilMM1600:27:09
236.3627Filip ErnestMM40Tuchodreva00:27:10
236.4639Pavel R.MM2000:27:10
238.3Jana KřistkováŽZ50šneci v běhu00:27:11
239.7129Jaroslav GorčíkMM4000:27:13
240.7608Tereza Křepelová ŽZ1300:27:14
241.276Martina Srbová ŽZ30Rozběháme Česko 00:27:15
241.676Adéla WorthováŽZ3000:27:15
243.1853Romana LodesováŽZ4000:27:16
242.4723Michal DařílekMM5000:27:16
245.3106Lenka RyšaváŽZ30Libochovice00:27:17
246.7889Lucie MatoškováŽZ3000:27:18
247.2261Marie Kovářová ŽZ4000:27:19
247.8164Martin ŽundálekMM30IRSportBrno00:27:19
249.2307Alena KrajíčkováŽZ4000:27:20
248.2734Lukáš BenetkaMM5000:27:20
251.2407Nela PartyšováŽZ4000:27:21
252.2439Aleš NovotnýMM30Vidlička a nůž00:27:22
253.4016Eva Kaňkovská ŽZ3000:27:23
254.2438Martin BláhaMM30Vidlička a nůž00:27:25
255.3170Michaela PokornáŽZ4000:27:26
256.3890Kristýna PniowskiŽZ4000:27:27
256.4761Radek ČejkaMM50RR00:27:27
258.1387Mária MarušinováŽZ30MARAS team00:27:29
257.5815Josef Kolomazník MM50Krupáci00:27:29
260.2815Kateřina KadletzováŽZ40Rozběháme Česko00:27:32
261.3411Zdeněk BöhmMM60+Praha 1100:27:34
261.8152Bohumila MudrovaŽZ40ZaMe10000:27:34
263.5222Ondřej SoučekMM16ZŠ Úpice Lány00:27:36
262.7387Lada Fialová ŽZ40Fialáci v běhu 00:27:36
265.805Martin SolaříkMM5000:27:37
263.2345Barbora BoříkováŽZ1300:27:37
267.2247Vladimír SládekMM40Stg Strupčice00:27:38
264.3345Tereza D.ŽZ4000:27:38
269.4903Vladimír KnirschMM40Litovel00:27:39
270.7690Jan PoláčekMM303 to 500:27:40
271.241MARTINA HOVORKOVÁŽZ3000:27:41
271.4669Petra Gregovská ŽZ5000:27:41
273.838Petr HoraMM50Lemra Team00:27:42
272.1631Aneta KráčalíkováŽZ20Kostka škola00:27:42
275.1118Zuzana HelisováŽZ3000:27:43
273.6528Daniel Benedikt MM3000:27:43
277.5321Ivana TomekovaŽZ6000:27:44
274.7115Lukáš ÚlomMM3000:27:44
279.4762Dany ČejkaMM10HC Strakonice00:27:45
275.5199Lucie Prokopová ŽZ4000:27:45
281.782Aneta KocováŽZ30Kornatice00:27:46
282.3346Adéla Zadorožná DrbohlavováŽZ4000:27:49
282.5140Julie F.ŽZ4000:27:49
284.7134Radka PtáčkováŽZ50Sokol Podlázky00:27:51
285.2791Tereza KuklíkováŽZ60Čimičandy00:27:52
285.7026Honza Zíka MM4000:27:52
287.5375Marek VeverkaMM4000:27:53
288.5512Roman ŠemberkMM4000:27:55
289.1177Aneta ValentováŽZ3000:27:56
289.7489Lucie ŠofrováŽZ40Nětřa šmarovač00:27:56
291.5298Jarmila P.ŽZ40Prostě běž00:27:57
292.7922Vít RyšavýMM3000:27:59
293.3796Kristýna Š.ŽZ3000:28:00
294.7959Dominik ProkopMM4000:28:01
295.2640Petr OlyšarMM5000:28:02
295.4832Martin V.MM5000:28:02
295.6596Vendula SýkorováŽZ6000:28:02
298.3225Milan BíbrMM50Adventní běhání00:28:03
296.4576Martina ČernáŽZ5000:28:03
300.3984Kateřina IvánkováŽZ3000:28:04
297.6138Karolina SeidlováŽZ5000:28:04
297.8024Miroslav LavičkaMM3000:28:04
303.2114Ladislav LangerMM3000:28:06
298.4749Jakub DurekMM3000:28:06
298.4756Sabina TalackováŽZ30Lazy Unicorns00:28:06
298.5444Lucie Kubíková ŽZ4000:28:06
298.6818Tereza ŠubrtováŽZ2000:28:06
308.1568Věra RůzhováŽZ5000:28:07
299.5836Evelyn Nora Aguirre-ArayaŽZ40Nations String Quartet 00:28:07
310.5391Anna KřepínskáŽZ2000:28:08
300.6543Petr NovákMM4000:28:08
312.336Michaela SlabáŽZ4000:28:09
301.7592Barbora HronováŽZ4000:28:09
314.3896Barbora VěchtováŽZ3000:28:10
302.5510Michaela SmithŽZ5000:28:10
302.7528Eva OšťádalováŽZ40TJ Sokol Maxičky00:28:10
317.1444Veronika Č.ŽZ4000:28:11
303.4107Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle00:28:11
319.5271Adela K.ŽZ4000:28:12
304.7488Simona ŠofrováŽZ60Nětřa šmarovač00:28:12
321.4527Lenka ŠtěrbováŽZ3000:28:13
305.5157Eliška FingerhutováŽZ4000:28:13
323.7168Kateřina Spáčilová ŽZ3000:28:14
324.5832František HanykýřMM60Hajtry z Haidy00:28:15
325.228Tereza HavlíčkováŽZ40Rozběháme Česko00:28:16
325.1697Marek ČižmárMM5000:28:16
327.4906Kateřina F.ŽZ4000:28:17
326.4953Zuzana J.ŽZ4000:28:17
329.2876Roman HejdaMM3000:28:18
327.5601Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle00:28:18
331.6215Jiří HurtíkMM40WorkoutCL00:28:19
332.1286Václav KaňokMM4000:28:20
332.4840Karolína M.ŽZ3000:28:20
334.339Jennifer Klímová ŽZ3000:28:21
333.7858Martin SládekMM50od Majavelu00:28:21
336.6337Zuzana ValčíkováŽZ3000:28:23
337.8047Eva L.ŽZ4000:28:24
338.1335Jiří KalabisMM50Prostě běž00:28:26
339.7058Tomáš V.MM40Sdh Předín00:28:28
340.4032Petra StehlíkováŽZ30Ranch Nevada00:28:29
341.386Eva ŘehůřkováŽZ5000:28:30
341.8035Milan DufekMM50BK Lánice00:28:30
343.1442Veronika HorákováŽZ2000:28:31
342.2669Tomáš TichýMM5000:28:31
345.419Štěpánka HodkováŽZ6000:28:32
343.2008Beata Jedličková ŽZ5000:28:32
343.2994Tomáš MáchaMM3000:28:32
348.1281Sandra MarekováŽZ3000:28:34
349.3695Katka S.ŽZ4000:28:35
350.5154Kristýna HubinskáŽZ4000:28:36
350.6365Nikol Rusňáková ŽZ2000:28:36
350.6529Kristína MesarčováŽZ3000:28:36
350.8142Tomáš TomčiakMM13ZŠ Úpice Lány00:28:36
354.431Pavel ZíkaMM4000:28:37
351.3442Kristýna KárníkováŽZ4000:28:37
356.1997Martina HnízdováŽZ40XENY UL 00:28:38
352.3552Bohumil ExnerMM5000:28:38
358.1696Petra KenderováŽZ5000:28:39
359.1562Kateřina N.ŽZ5000:28:40
359.3948Tereza Dytrychová ŽZ3000:28:40
359.4303Renata Š.ŽZ50USK Provod00:28:40
359.7136Petr ChmelařMM50Hopsající Hou00:28:40
363.342LUCIE V.ŽZ4000:28:41
360.1494Irena BarboříkováŽZ50Prostě běž!00:28:41
360.7077Dana Hradečná ŽZ4000:28:41
366.597Eva TichaŽZ3000:28:44
361.1658Kamila MádlováŽZ3000:28:44
361.6879Martina Mikešková ŽZ4000:28:44
361.7751Laura GebauerováŽZ50Běhám, běháš běháme Lipník n.Bečvou00:28:44
370.900Jarmila PetrováŽZ60Mattoni Freerun Olešná FM00:28:46
362.2470Alice UhrováŽZ4000:28:46
362.3464Dominika VránováŽZ4000:28:46
362.7467Alena PanchártkováŽZ5000:28:46
362.8128Martin BártaMM3000:28:46
375.42Pavlína ŠrámkováŽZ4000:28:47
376.1735Kateřina Mezerová ŽZ50Klatovy 00:28:49
376.6085Blanka K.ŽZ4000:28:49
376.6744Libor MachátMM4000:28:49
376.7872Markéta K.ŽZ4000:28:49
380.3773Iveta VaňkováŽZ5000:28:50
377.4367Petr LeksaMM50SK Doubravan Újezd00:28:50
377.6069Irena BalíkováŽZ4000:28:50
383.4593Pavla SteigerŽZ50Štajgr Grupa Ostrava00:28:52
378.5118Tomáš MrhálekMM3000:28:52
385.3268Alena SLAVÍKOVÁŽZ4000:28:55
386.1556Andrea VeitováŽZ3000:28:57
386.3029Tereza MaškováŽZ4000:28:57
388.6183Barbora Večeřová ŽZ4000:28:58
389.254Jana Váchová ŽZ6000:29:00
389.1187Dominika VelebováŽZ40Oborské Běhny00:29:00
389.4443Anna F.ŽZ3000:29:00
389.6779Linda Blaščíková ŽZ5000:29:00
393.5588Kateřina MelzerováŽZ5000:29:02
394.737Eva BohuslavováŽZ60Čimičandy00:29:03
394.3788Petr HurtMM5000:29:03
396.212Lenka KopřivováŽZ5000:29:04
397.6539Vlastimil HonsMM40SDH Předín00:29:05
398.3878Šárka Procházková ŽZ4000:29:06
398.4870Barbora Řezníčková ŽZ4000:29:06
400.135Tereza ŠkáchováŽZ5000:29:07
399.4859Martina BartíkováŽZ3000:29:07
399.7449Lenka ŠrámkováŽZ4000:29:07
403.1967Jitka S.ŽZ5000:29:08
400.6761Zuzana SchejbalováŽZ50Team J.N00:29:08
405.7096Aleš H.MM3000:29:09
401.7155Václava BallonováŽZ50BoxingClub Řevničov 00:29:09
407.5087Martin V.MM4000:29:10
402.5705Tereza MlčkováŽZ30Cvilínští schodaři Krnov00:29:10
409.6992Šárka OplíštilováŽZ30MH Hrochův Týnec00:29:11
410.1409Hedvika K.ŽZ1600:29:12
410.3983Olga IvánkováŽZ5000:29:12
412.4612Jakub MarešMM40Kavárna Varnsdorf00:29:13
413.456Jana H.ŽZ4000:29:14
414.1062Kristina MinxováŽZ4000:29:15
414.2127Tereza Štorková ŽZ40TeriKuli00:29:15
414.2414Lenka KantorováŽZ4000:29:15
417.104Ella DvořákŽZ40Šneci v běhu00:29:16
415.2266Nicole C.ŽZ3000:29:16
415.3019Anonymní běžecŽZ30Jihlava v kondici00:29:16
415.5522Martina M.ŽZ3000:29:16
421.5384Michaela Valentová ŽZ3000:29:17
416.6198Alena HrnčířováŽZ3000:29:17
423.6567Michaela MocováŽZ3000:29:19
424.4831Klára J.ŽZ4000:29:20
424.3851Bohuslav HenyšMM5000:29:20
424.4742Adéla PulkertováŽZ1600:29:20
427.6661Katerina N.ŽZ4000:29:22
428.182Jana TřískováŽZ50SVVAT00:29:23
428.1845Iveta H.ŽZ2000:29:23
428.2838Šárka PastyříkováŽZ5000:29:23
428.4082Lada V.ŽZ5000:29:23
432.7799Margareta Daňková ŽZ4000:29:24
433.1328Lucie JarošováŽZ4000:29:25
433.1791Jaroslav SzerdiMM4000:29:25
433.3288Zuzana TuraiováŽZ3000:29:25
433.4192Kristýna HálováŽZ3000:29:25
437.4708Kateřina S.ŽZ20Sokol Klokočov00:29:26
438.1Tereza KovaříkováŽZ30RUN Magazine Team00:29:27
439.6677Tomáš Jaroš MM4000:29:28
439.7640Adéla Klingelová ŽZ3000:29:28
441.2292Kamila ThumováŽZ3000:29:29
442.4297Karla HentschelováŽZ50Judo Varnsdorf00:29:30
443.627Jaroslava HulcováŽZ60Prostě běž!00:29:31
443.4323MARTINA V.ŽZ4000:29:31
443.4667Alena GasidlovaŽZ5000:29:31
446.1157Monika VrtalováŽZ3000:29:32
444.7754Veronika VašíčkováŽZ4000:29:32
448.4220Lucie TomkovaŽZ1600:29:33
445.4368Anna LeksováŽZ50SK Doubravan Újezd00:29:33
445.6026Jiří HavlíkMM5000:29:33
451.1475Radek JurkaMM3000:29:34
446.7939Markéta JanošíkováŽZ50Prostě běž!00:29:34
453.2677Tereza TuháčkováŽZ20SKH Racing00:29:35
447.4126Roman KrejcarMM4000:29:35
447.5217Kristýna ŠulováŽZ3000:29:35
447.5799Petra R.ŽZ5000:29:35
447.6573Petr JedličkaMM4000:29:35
458.1454Martina P.ŽZ5000:29:36
459.1175Zdenka BrzobohataŽZ4000:29:37
459.5450Petr ŠoltysMM50Včeličky00:29:37
459.7083Alice Fajčíková ŽZ4000:29:37
462.2237Michala WilhelmováŽZ4000:29:38
463.2654Blanka SchmiedováŽZ50Valmez00:29:39
464.252Karin FukováŽZ50Havířov00:29:40
465.6029Michaela DohnalováŽZ4000:29:41
465.6676Iveta Abrmanová ŽZ4000:29:41
467.402Lenka Krejčová ŽZ50Prostě běž!00:29:42
466.7991Katarína H.ŽZ40Baby Jagy00:29:42
466.7993Katarína H.ŽZ40Baby Jagy00:29:42
470.6283Martina HudečkováŽZ40#hudyteam00:29:43
471.303Miroslav KalivodaMM50:-)00:29:45
471.3350Dominika BělováŽZ3000:29:45
471.7434Květa Fúsková ŽZ50TOM Mikulášovice 00:29:45
474.3967Eva BoreckáŽZ40SRTG Praha00:29:46
472.7005Michal B.MM30POPOběhy00:29:46
476.482Renáta KrálováŽZ3000:29:47
477.3267Kateřina K.ŽZ5000:29:48
477.6368Katka KučerováŽZ5000:29:48
479.692Tobiáš K.MM1300:29:49
480.5207Ivana ŠkňouřilováŽZ5000:29:50
481.6836Libor ŠuhajdaMM4000:29:51
482.519Klára C.ŽZ4000:29:52
483.1958Zdenka HoldováŽZ4000:29:53
484.518Markéta Z.ŽZ4000:29:54
484.2253Renata MarsalkovaŽZ50Samotář00:29:54
484.3738Alena KarlovskáŽZ3000:29:54
487.74Tomáš KonečnýMM40Samíci00:29:55
485.834Martina ČernáŽZ60Kolín00:29:55
485.6656Pavlína CézováŽZ3000:29:55
485.8090Alena NovákováŽZ4000:29:55
491.213Filip KopřivaMM1600:29:56
492.1036Markéta K.ŽZ4000:29:57
493.3150Petra MejdrechováŽZ40Prostě běž!00:29:58
493.3204Adéla M.ŽZ4000:29:58
493.4422Lucie BížováŽZ40Adventní běhání00:29:58
496.50Monika MelichováŽZ3000:30:00
494.1245Tereza D.ŽZ4000:30:00
494.1694Blanka KantováŽZ4000:30:00
494.6120Tereza ŠestákováŽZ1300:30:00
500.236Lucie DyntarŽZ4000:30:02
495.1165Hana ŠimkováŽZ2000:30:02
495.1166Jan ŠimekMM1600:30:02
495.3239Zdeňka HolečkováŽZ50Běh pro lepší život00:30:02
495.6775Helena SoučkováŽZ5000:30:02
495.7185Josef Šolc MM4000:30:02
506.3461Daniela ŠebkováŽZ4000:30:03
496.7006Kamila B.ŽZ30POPOběhy00:30:03
496.7565Věra MartausováŽZ5000:30:03
509.2679Petra PavlíčkováŽZ50SKH Racing00:30:04
497.4988Silvie B.ŽZ5000:30:04
511.6684Adéla KučerováŽZ2000:30:06
512.2904Jana ŽákováŽZ40Blizkovice 00:30:07
512.3473Andrea D.ŽZ4000:30:07
512.8107Václav ZelenkaMM3000:30:07
515.5703Kristýna M.ŽZ4000:30:08
516.6906Jan Kyselý MM5000:30:09
517.24Aneta PetrákováŽZ3000:30:10
517.3560Tereza Turková ŽZ40Lazy skin 00:30:10
517.4722Grey WOLFMM60#GLADIATOR RACE TEAM00:30:10
517.5741František SchubertMM4000:30:10
517.6057Lucie M.ŽZ60samoběžka00:30:10
522.5570Alena S.ŽZ4000:30:13
523.2599Petra HurtigováŽZ5000:30:14
523.4188Dárius Dendys MM4000:30:14
525.1334Zuzana W.ŽZ5000:30:15
524.2663Radomír ValertMM6000:30:15
524.4187Ája Novotná ŽZ3000:30:15
524.6959Václav KubíkMM4000:30:15
529.1407Soňa K.ŽZ5000:30:16
525.1905Tereza HořejšováŽZ3000:30:16
525.2485Sabina Matoušková ŽZ30Dělej co tě baví 00:30:16
532.5831Petra PazderkováŽZ4000:30:17
533.579Jaroslava MikyskováŽZ6000:30:20
533.730Martin HakalaMM13AK Bílina00:30:20
533.3157Hana GrausamováŽZ60Sestry v akci00:30:20
536.78Kateřina BorutováŽZ50ROZBĚHÁME LITOMĚŘICKO00:30:21
534.4366Petra KořínkováŽZ4000:30:21
534.7351Jana BeranováŽZ5000:30:21
539.5709Kristýna KopeckáŽZ3000:30:24
540.4545Michaela BláhováŽZ2000:30:25
541.3020Lenka HoláŽZ4000:30:26
541.7604Kateřina KoutnáŽZ4000:30:26
543.1534Milan MayerMM3000:30:28
542.5678Andrea Pinkavová ŽZ3000:30:28
545.43Josef HalířMM60Brumovice na Moravě00:30:29
543.2874Hana KubíkováŽZ5000:30:29
543.4772Markéta Dolejšová ŽZ3000:30:29
548.41Diana KuryshevaŽZ3000:30:30
544.54Jana StřížkováŽZ5000:30:30
544.3516Šárka S.ŽZ50Stumpfíci UL00:30:30
544.6346Jitka HájkováŽZ4000:30:30
552.5242Adriana Gažová ŽZ5000:30:31
553.201Anna BulanováŽZ2000:30:32
553.739Veronika Pajkrtová ŽZ3000:30:32
553.806Markéta HlaváčováŽZ30MAMAhorky00:30:32
553.1305Martina NutilováŽZ4000:30:32
553.4595Blanka Ř.ŽZ5000:30:32
553.5252Jiří Ř.MM5000:30:32
553.6401Petra SlancováŽZ40Slaninky00:30:32
560.4372Lenka BřízováŽZ3000:30:34
554.4509Vojtěch VjazankoMM1600:30:34
554.5223Šimon SoučekMM13ZŠ Úpice Lány00:30:34
554.6432Eva F.ŽZ5000:30:34
564.1489Pavlína Z.ŽZ16Rozběháme Hostivice00:30:35
555.2970Alexandra HánováŽZ4000:30:35
555.6351Daniel S.MM4000:30:35
567.3049Vlastimil HvězdaMM3000:30:38
556.5798Andrea WenzelováŽZ3000:30:38
569.3392Alena KonečnáŽZ60Samíci00:30:39
557.3587Aneta P.ŽZ30SK Centrum bojových sportů ČB00:30:39
571.1321Zuzana K.ŽZ3000:30:40
558.1405Josefína Kellerová ŽZ3000:30:40
558.1644Martina RiškováŽZ4000:30:40
558.3230Mája ValečkováŽZ4000:30:40
558.4127Lenka LadmanováŽZ5000:30:40
576.167Michael BenešMM4000:30:41
559.1320Iva Š.ŽZ5000:30:41
559.3186Denisa Vránková ŽZ2000:30:41
579.882Iva HavlovaŽZ4000:30:43
560.1485Irena VlkováŽZ50Krasavy00:30:43
560.4799Martina Lokšíková ŽZ3000:30:43
582.651Jana PospíšilováŽZ2000:30:44
561.1622Lukáš Š.MM3000:30:44
561.5640Tereza HamzováŽZ3000:30:44
561.6796Eva K.ŽZ3000:30:44
586.1290Alena PalasováŽZ4000:30:45
587.414Jana SilnouškováŽZ20Lenochodi00:30:46
587.1052Renata D.ŽZ6000:30:46
587.1882Lucie KůrováŽZ4000:30:46
587.7670Lukáš NosálekMM4000:30:46
591.1797Nikola ČiperováŽZ4000:30:48
588.1856Petra BuckováŽZ6000:30:48
593.4423Reny H.ŽZ5000:30:49
589.4446Radka RýdlováŽZ50Kopřivnice Laši v kaši00:30:49
589.4537Petr IlčíkMM5000:30:49
596.5340Natálie KučerováŽZ2000:30:52
597.4842Klára PeškováŽZ3000:30:53
598.4536Martina KortánováŽZ50Klatovy00:30:54
599.7432Dagmar BeštováŽZ4000:30:55
600.919Andrea N.ŽZ5000:30:56
600.7409Hanka HeiserováŽZ50ŠAK Chodov00:30:56
602.3460Adéla BartesováŽZ30TJ Sokola Plaveč00:30:57
603.384Dominika PospíšilováŽZ3000:30:58
603.2073Lenka C.ŽZ3000:30:58
603.5882Lucie Blahová ŽZ4000:30:58
603.6161Tomáš RálišMM50Rozběháme Česko00:30:58
607.1610Pavla VybíralováŽZ50Hasiči Oplocany00:31:00
604.1621Alena P.ŽZ3000:31:00
609.1080Monika KolmanováŽZ4000:31:01
605.4949Andrea S.ŽZ5000:31:01
605.6862Michaela Čížková ŽZ30Frineds 00:31:01
612.2973Karol HornaMM50IronGate00:31:02
613.7561Eva RaymanováŽZ4000:31:03
614.4815Martina DohnalováŽZ4000:31:04
615.3234Míša JůnováŽZ3000:31:05
615.6067Karolína KlímováŽZ3000:31:05
617.4039Aneta VostradovskáŽZ3000:31:06
618.3478Alena GlombováŽZ4000:31:07
618.5341Pavla KučerováŽZ5000:31:07
620.164Veronika B.ŽZ4000:31:09
619.1486Ondřej VlkMM13SWSL00:31:09
619.1927Pavel MašekMM4000:31:09
619.7329Dana ZdražilováŽZ6000:31:09
624.3467Tereza S.ŽZ3000:31:10
620.4352Lenka SrbeckáŽZ5000:31:10
626.2040Jana VrabcováŽZ5000:31:11
627.875Eva FejtováŽZ50Extrémní Kalenský Ladies cross00:31:12
627.1326Denisa K.ŽZ3000:31:12
627.3128Jitka Podojilová Bednářová ŽZ6000:31:12
627.6465Pavla HlaváčkováŽZ3000:31:12
627.7371Anonymní běžecŽZ60Kačenka Prokšová PROSTĚ BĚŽ00:31:12
632.1764Gabriela SpěvákováŽZ3000:31:13
628.2484Albert HylmarMM2000:31:13
634.7257Veronika Janoušková ŽZ4000:31:14
635.429Andrea EdrováŽZ5000:31:15
635.2076Zdeňka VacuškováŽZ3000:31:15
635.6347Jiří Kadlíček MM5000:31:15
635.6359Marek SegečMM5000:31:15
639.618Lucie Reisingerová ŽZ4000:31:18
636.941Lucie KynclováŽZ4000:31:18
636.3692Pavlína UrbanováŽZ4000:31:18
642.5797Hermína MichálkováŽZ5000:31:19
643.1336Jarmila PetříkováŽZ60Prostě běž00:31:20
643.4948Františka S.ŽZ1600:31:20
645.2500Radek DušekMM4000:31:21
646.5883Jana BurešováŽZ40učitelská běhna00:31:22
646.7357David PopelkaMM1600:31:22
648.4395Marcela Klostermannová ŽZ4000:31:23
647.5110Jitka PaličkováŽZ60+00:31:23
650.340Kateřina KolářováŽZ4000:31:24
648.352Jitka H.ŽZ50Boruvky00:31:24
648.382Vendula FidlerováŽZ40Zed team Výškov 00:31:24
648.1998Markéta L.ŽZ4000:31:24
648.7667Gabriela KišováŽZ5000:31:24
655.2077Dominik VacuškaMM3000:31:25
656.381Radek CiglMM50Zed team Výškov 00:31:26
656.7030Martina Chladová ŽZ50Rozbehnito.cz Cheb00:31:26
656.7431Monika Bursey ŽZ50Old Town Running00:31:26
659.5644Vlaďka Pixová ŽZ50Šanci v běhu 00:31:27
657.7097Lenka B.ŽZ60POPOběhy00:31:27
657.7905Lenka ŠantaváŽZ4000:31:27
662.1642Michala IlášováŽZ4000:31:29
663.2755Martina Bursíková ŽZ4000:31:30
663.3069Ilona StočesováŽZ50Bíbanetky00:31:30
665.2752Lenka MakovičkováŽZ4000:31:32
664.3616Daniela ŠnirchováŽZ40Cvilínští schodaři Krnov00:31:32
667.5849Anna PetarcikovaŽZ4000:31:33
665.5997Jan KazdaMM6000:31:33
669.629Monika S.ŽZ40Rozběháme Luži00:31:34
666.940Pavla Mikesova ŽZ4000:31:34
666.4651Alena B.ŽZ5000:31:34
672.7447Martin Perger ml.MM10Rozběháme Neratovice00:31:35
673.82Veronika MynardováŽZ4000:31:36
674.5920Kristýna K.ŽZ3000:31:37
675.6257Aleš SuchýMM3000:31:38
676.3813Soňa P.ŽZ6000:31:40
677.328Lucie PospíchalováŽZ30kancl 527 / FC SANTUS JÍVOVÍ00:31:41
677.3222Tomas MerthaMM5000:31:41
679.2530Beáta ŽemličkováŽZ3000:31:43
680.5641Simona ČermákováŽZ5000:31:44
680.8088Jitka J.ŽZ50Orel Vyškov00:31:44
682.814Kateřina SmazalováŽZ4000:31:45
681.5971Alena PatákováŽZ5000:31:45
684.2293Denisa V.ŽZ5000:31:47
682.3706Klára HavelkováŽZ2000:31:47
686.2675Kateřina OppelováŽZ30Mixouši00:31:48
683.5162Lucie HomolováŽZ3000:31:48
683.5549Peter SlavkovMM3000:31:48
689.26Lucie KenisováŽZ5000:31:49
684.6441Andrea BauchnerováŽZ40Holedeč00:31:49
691.2781Kamila BakotováŽZ50Prostě běž! Zářivky 201900:31:50
685.7180Nella LigockáŽZ13MSK Orlová00:31:50
685.7181Jana LigockáŽZ4000:31:50
694.7237Julie R.ŽZ50BKCS00:31:51
695.240Miluška PavlasováŽZ50Rájov00:31:54
695.6062Mirka PeťkováŽZ4000:31:54
695.6383Libuše RingelhánováŽZ40SKH Racing00:31:54
698.4222Dominika H.ŽZ3000:31:55
699.325Tereza PetrekováŽZ3000:31:56
699.2950Romana HrachovinováŽZ6000:31:56
699.4821Anna ŠtěpánkováŽZ30Šneci v běhu00:31:56
699.7820Klára PráškováŽZ5000:31:56
699.7821Pavel NedomaMM5000:31:56
704.1002Barbora JelínkováŽZ40FHS Trail 00:31:57
700.8149Martina LejskováŽZ40Plané Řeči00:31:57
706.2490Lenka VíchováŽZ4000:31:58
707.343Kateřina SlámováŽZ4000:31:59
707.4803Ondřej VašákMM16Vašáci00:31:59
707.4929Lucie Marušková ŽZ4000:31:59
707.7309Anonymní běžecŽZ3000:31:59
711.2265Jakub HoutMM3000:32:00
708.6963Karolina ChadimováŽZ3000:32:00
713.1022Michaela FrankováŽZ3000:32:01
709.4414Martina NovákováŽZ4000:32:01
709.5099Markéta Gabrhelíková ŽZ4000:32:01
716.2647Lucie WadenkováŽZ3000:32:02
710.2804Michaela VoháňkováŽZ2000:32:02
710.3834Pavlína TylšováŽZ50Báječné ženy v běhu00:32:02
719.2514Kateřina PazderováŽZ20Doubravan 200900:32:03
711.3913Klára ChytilováŽZ3000:32:03
711.4946Daniela NikodemŽZ3000:32:03
711.6078Naďa GonzorczykováŽZ50BK Žatec00:32:03
711.6407Gabriela Mužíkova ŽZ50JDU DO TOHO00:32:03
724.2805Jana TeplíkováŽZ5000:32:04
712.3615Jana S.ŽZ40Litoměřice00:32:04
712.5230Radek SloupMM40Otnice00:32:04
727.48Eva MotlováŽZ50Běhání pro radost00:32:05
713.1288Oldřich PalasMM40SKC00:32:05
729.1298Lenka PetrováŽZ4000:32:06
730.1388Jitka BastlováŽZ50Rozběháme Česko00:32:07
730.1887Hana KněžínkováŽZ5000:32:07
730.2775Martina KyselákováŽZ3000:32:07
730.3833Anna TylšováŽZ16Báječné ženy v běhu00:32:07
730.4694Hana Rutšeková ŽZ30Rutšekovic00:32:07
735.2535Ivana MachatkováŽZ50Kačounovi00:32:09
731.5065Petra BielkováŽZ4000:32:09
731.6335Michaela B.ŽZ3000:32:09
738.56Jakub TremmelMM30Olympia Spartan training KH00:32:10
732.2942Tereza P.ŽZ30Rozběháme Písek00:32:10
740.853Martina K.ŽZ3000:32:13
733.2024Markéta BřezinováŽZ4000:32:13
733.6848Jana RudoleckáŽZ50Orel Žatčany00:32:13
743.1959Jolana ZacpalováŽZ5000:32:14
744.3564Zdeňka KřížováŽZ60run Rozkoš00:32:15
744.4647Anna PirklováŽZ3000:32:15
744.7277Jana H.ŽZ3000:32:15
747.2047Kateřina B.ŽZ40Vetřelec00:32:16
748.1120Iva M.ŽZ20Kravaře00:32:18
748.1649Josef ŠpíšekMM6000:32:18
748.2574Jana K.ŽZ4000:32:18
748.3594Rozalie VICHERKOVÁŽZ5000:32:18
748.6031Iveta Vondroušková ŽZ1600:32:18
748.7109Milan HlavaMM60+00:32:18
754.1500Kristýna HořejšováŽZ30Ústrašice00:32:20
749.1502Jiří HořejšMM50Ústrašice00:32:20
749.1589Lucie K.ŽZ4000:32:20
757.483Pavla ZítkováŽZ60Šneci v běhu00:32:22
750.230Marta P.ŽZ50Rychlici 00:32:22
750.2853Zuzana BantovaŽZ5000:32:22
750.4103Kateřina PavlůŽZ1600:32:22
761.2880Barbora ValdmanováŽZ3000:32:23
751.7111Věra Hrebíčková ŽZ5000:32:23
763.566Jana F.ŽZ4000:32:24
752.3596Jindřiška B.ŽZ4000:32:24
752.4956Kristýna PichnerováŽZ40Cvičení s Věrkou 00:32:24
752.5886Gabriela Š.ŽZ3000:32:24
767.6196Veronika HrnčířováŽZ3000:32:25
768.3182Nicol Š.ŽZ3000:32:26
768.8092Nikol HanákováŽZ3000:32:26
770.470Emma MěrkováŽZ16Měrkovic králíčci00:32:28
771.5787Jana HalamkovaŽZ4000:32:29
771.7382Jana KošťálováŽZ40-00:32:29
773.1244Sebastian RichtárechMM30SKC00:32:30
772.5763Jolana K.ŽZ3000:32:30
775.520Miroslav Š.MM4000:32:31
776.1178Tomáš ČujdíkMM4000:32:32
776.2489Gabriela MichalcováŽZ50Praha00:32:32
776.3005Edita NezvalováŽZ5000:32:32
776.5176Monika HoláŽZ6000:32:32
776.6095Jana VernerováŽZ4000:32:32
781.5291David WrzecionkoMM50Kaznějov00:32:33
782.1747Sylvie GerhátováŽZ10#gladiatorraceteam00:32:35
782.5253Tereza MalíkováŽZ2000:32:35
784.3605Mirka Pulkrabkova ŽZ4000:32:36
783.6736Adam TislickýMM3000:32:36
786.3590Marcel G.MM1600:32:38
787.2310Pavla I.ŽZ5000:32:39
787.3217Martina StříbrnáŽZ3000:32:39
787.6303Ivana Š.ŽZ4000:32:39
787.6555Jaroslava U.ŽZ3000:32:39
791.3951Kateřina Gřešková ŽZ50Run Magazine team 00:32:41
788.4428Karolína DolejšováŽZ4000:32:41
788.4646Marcela RejlkovaŽZ5000:32:41
788.5350Jan ZetekMM30Cvikov 00:32:41
795.5144Michaela H.ŽZ3000:32:42
789.5251Markéta Ř.ŽZ5000:32:42
789.7717Zdeněk TöpferMM60+00:32:42
798.3006Ondřej MarekMM6000:32:43
790.7212Rostislav H.MM3000:32:43
800.2462Jana SornasováŽZ50Rozběháme Plzeň 00:32:44
791.5906Petr Kiezler MM4000:32:44
802.5866Aneta ČepčianskaŽZ3000:32:45
803.445Pavla ŠůlováŽZ5000:32:47
803.7519Nicol MráčkováŽZ3000:32:47
805.2753Eva K.ŽZ5000:32:48
804.5017Lucie B.ŽZ3000:32:48
804.7921Klára Petráková ŽZ40Rozběháme Třeboň 00:32:48
808.1188Jaroslava KoplíkováŽZ60Oborské běhny00:32:49
809.5818Marie KostrounováŽZ50Rozběháme Česko00:32:50
809.7394Lucie SobotkováŽZ5000:32:50
811.6810Marie Juhaňáková ŽZ5000:32:51
812.1029Lucie FrankováŽZ4000:32:52
812.2285Jaroslav TekelíkMM60Šneci v běhu00:32:52
812.3899Radka ViktorínováŽZ4000:32:52
812.4851Tereza A.ŽZ4000:32:52
812.7516Iveta H.ŽZ30Prostě běž!00:32:52
812.7531Eliška ZmorayováŽZ5000:32:52
818.1760David KučeraMM4000:32:53
819.1443Natalija M.ŽZ4000:32:54
819.5802Blanka ŠlapákováŽZ50Krušnohorský výšvih00:32:54
821.5460Hana C.ŽZ40Andílkovi běžci00:32:56
822.1635Andrea H.ŽZ5000:32:57
822.2383Veronika BartesováŽZ30Tj Sokol Plaveč00:32:57
822.5143Martin H.MM4000:32:57
825.433Markéta StrnadováŽZ40Šneci v běhu 00:32:58
826.309Adéla KnopfováŽZ3000:33:00
827.1358JITKA ŠMÍDOVÁŽZ50PROSTĚ BĚŽ!00:33:03
828.2071Veronika TotkováŽZ4000:33:04
828.3977Zuzana KolářováŽZ3000:33:04
830.4673Jana BušováŽZ5000:33:05
831.4998Jana BřezinováŽZ50Prostě běž!00:33:06
831.6701Zuzana H.ŽZ4000:33:06
833.1592Julie Brabcová ŽZ3000:33:07
832.7609Renata KopackovaŽZ4000:33:07
832.7610Michala WilhelmovaŽZ4000:33:07
836.5898Lenka G.ŽZ5000:33:10
837.4100Pavlína TrejbalováŽZ4000:33:11
838.508Jaroslava NovákováŽZ4000:33:12
838.1818Ivona MentlíkováŽZ5000:33:12
840.2945Petra KřivkováŽZ3000:33:13
839.5905Jiřina KiezlerováŽZ5000:33:13
842.557Hana J.ŽZ3000:33:14
840.1091Klára DvořákováŽZ3000:33:14
844.4130Veronika SpáčilováŽZ50Víly Ostrava00:33:15
845.6824Lucie RašpličkováŽZ4000:33:17
845.7063Marek NovotnýMM5000:33:17
845.7987Iveta K.ŽZ3000:33:17
848.281Michaela S.ŽZ4000:33:19
846.3323Laďka Malá ŽZ5000:33:19
846.6646Marketa V.ŽZ4000:33:19
851.484Eliška PijanowskáŽZ3000:33:20
847.468Jarka Ř.ŽZ4000:33:20
847.3471Jana FleischmanováŽZ5000:33:20
847.4835Aneta H.ŽZ3000:33:20
847.5587Hana HyžováŽZ5000:33:20
856.7209Tereza T.ŽZ3000:33:21
857.5442Tereza K.ŽZ4000:33:22
857.6601Zuzana H.ŽZ40Ševci00:33:22
859.3247Jana S.ŽZ5000:33:23
860.7241Michal ChrudinaMM4000:33:24
860.7453Jana Ryglová ŽZ50Bicykl team Ústí nad labem 00:33:24
862.3166Ivana KrejčováŽZ3000:33:25
863.1675Anežka J.ŽZ4000:33:26
863.2999Kristýna KlimešováŽZ30Rozběháme Písek 00:33:26
863.7084Tereza ŠafránkováŽZ3000:33:26
866.6970Pavlína KozákováŽZ6000:33:28
867.820Petra HamtilováŽZ5000:33:29
867.3125Kateřina JelínkováŽZ50Jdu běhat00:33:29
867.7543Barbora KratkaŽZ4000:33:29
870.1671Naďa ŠulcováŽZ50Běhny Kadaň00:33:30
871.6144Pavel HanušMM40Syrovice00:33:31
872.1864Petra HellerováŽZ3000:33:32
873.853Dana Lukešová ŽZ50Rozběháme Plzeň 00:33:33
874.40Kristýna K.ŽZ3000:33:34
874.5003Renata ProcházkováŽZ5000:33:34
876.383Denisa L.ŽZ4000:33:35
875.1008Andrea K.ŽZ40Kangoo Litvínov00:33:35
875.4636Kristýna H.ŽZ3000:33:35
879.691Daniela K.ŽZ5000:33:36
876.2011Markéta KyselováŽZ5000:33:36
876.3697Jana BernardováŽZ50Bernardíci00:33:36
876.4578Tereza Linková ŽZ4000:33:36
883.6664Monika KavalírováŽZ4000:33:37
884.4122Barbora Knotková ŽZ4000:33:38
884.5459Kateřina Šturmová ŽZ5000:33:38
886.665Michaela BílkováŽZ40Blondýny na tripu00:33:41
885.4674Tereza BušováŽZ1600:33:41
885.5011Věra TautováŽZ5000:33:41
889.2855Radu PlškováŽZ1600:33:43
886.3016Michaela UrbanováŽZ40Tuřice00:33:43
886.3973Julie K.ŽZ3000:33:43
892.107Tereza DubcováŽZ30Rozběháme Mělník00:33:44
887.2563Alena SekavcováŽZ6000:33:44
887.3209Andrea Š.ŽZ4000:33:44
887.4328Olga DohnalováŽZ50Želva00:33:44
887.6248Dagmar ČermákováŽZ4000:33:44
887.7303Jindra H.ŽZ5000:33:44
898.103Jana Č.ŽZ40Rozběháme Česko 00:33:45
888.4068Veronika R.ŽZ5000:33:45
900.1217Marie HladíkováŽZ40Prostě běž!00:33:46
889.1571Martina Barborkova ŽZ5000:33:46
889.3557Martina BiedermanováŽZ50STG Rychnov nad Kněžnou00:33:46
889.7092Eva KotkováŽZ4000:33:46
904.577Michaela MandíkováŽZ4000:33:47
890.1789Daniel MádlMM3000:33:47
890.3255Kateřina Svobodová ŽZ3000:33:47
890.5438Kamila PivodováŽZ5000:33:47
890.5454Helena VlkováŽZ4000:33:47
909.464Marie NajmanováŽZ4000:33:48
910.7137Kateřina ChmelařováŽZ50Hopsající Hou00:33:49
911.4991Pavlína Š.ŽZ4000:33:50
912.2014Lenka NenutilováŽZ4000:33:51
912.5428Cyril MatejkaMM30Demence z kredence00:33:51
912.7232Monika PražákováŽZ4000:33:51
915.3649Simona HlaváčkováŽZ4000:33:52
916.2448Miluše LokvencováŽZ3000:33:53
917.7287Michaela L.ŽZ3000:33:54
918.2028Petra FictumováŽZ50Holýšov00:33:57
918.3270Gabriela P.ŽZ4000:33:57
920.6566Veronika MatějkováŽZ3000:33:58
921.3017Lucie T.ŽZ3000:33:59
921.3018Jan P.MM3000:33:59
923.611Petra H.ŽZ5000:34:01
922.1580Kateřina V.ŽZ40Šneci v běhu00:34:01
922.1811Petra ŠkodováŽZ30Škodovky00:34:01
922.3118Marcela G.ŽZ5000:34:01
922.5581Lucie Kacsmárová ŽZ4000:34:01
922.7198Bohumil VídenskýMM50Sokol Předín00:34:01
929.486Petra V.ŽZ5000:34:02
923.3390Pavel DohnalMM4000:34:02
923.6121Jakub ŠestákMM1600:34:02
932.4203Sabina ŠimečkováŽZ3000:34:03
924.7837Tomáš TučekMM4000:34:03
934.4202Denisa Koďousková ŽZ3000:34:04
935.891Michaela KůrkováŽZ40Kukuřky00:34:05
935.6612Jana M.ŽZ4000:34:05
937.5093Klára UhlířováŽZ50Rozběháme Hostivice00:34:06
938.8022Věra ŠrámkováŽZ4000:34:07
939.4123Veronika DrobnáŽZ3000:34:08
939.6611Linda J.ŽZ1600:34:08
941.338Martina RusniokováŽZ3000:34:10
940.790Veronika ChvojkováŽZ4000:34:10
940.2362Jitka HanušováŽZ60OB Loko Trutnov00:34:10
940.2569Jaroslav PlávalMM5000:34:10
940.5272Robert K.MM3000:34:10
940.6336David SkálaMM30FiaSka00:34:10
947.3189Miroslava PolákováŽZ3000:34:11
941.6552Pavel SahulaMM5000:34:11
949.5702Pavla MadejewskáŽZ5000:34:12
942.6250Markéta JakešováŽZ50Komartd00:34:12
951.2012Andrea KubesováŽZ3000:34:13
943.2683Iva GarayŽZ50#GLADIATORRACETEAM00:34:13
943.4551Lenka ČapounováŽZ4000:34:13
954.1176Veronika VackováŽZ4000:34:14
944.5043Jana R.ŽZ50Klub aerobiku Mikulov00:34:14
944.5916Nikola P.ŽZ3000:34:14
944.7480Jana K.ŽZ4000:34:14
958.698Markéta StuchlíkováŽZ30Opava runners00:34:15
945.8124Lucie GotzmannovaŽZ40Vidovicky sprinter00:34:15
960.1786Michaela K.ŽZ4000:34:16
946.2634Martin B.MM3000:34:16
946.4250Monika K.ŽZ5000:34:16
963.330Denisa DvořákováŽZ30Šneci v běhu00:34:17
947.7851František HronMM5000:34:17
965.1994Katerina MullerovaŽZ40Xeny00:34:18
966.1909Hana LosováŽZ3000:34:20
967.1484Petra Čičo ŽZ4000:34:21
967.2581Anonymní běžecŽZ40-00:34:21
969.896Adam V.MM40kukuřky00:34:22
968.1878Vladislava JežkováŽZ4000:34:22
968.3906Terezie D.ŽZ3000:34:22
968.6548Hana HousarováŽZ50Lhotský běhny00:34:22
968.7311Andrea ČížkováŽZ5000:34:22
968.8049Gabriela SchickováŽZ5000:34:22
968.8120Denisa StudenáŽZ3000:34:22
976.751Simona B.ŽZ5000:34:23
969.2729Hana Strelecká ŽZ3000:34:23
969.5888Ivana K.ŽZ3000:34:23
969.6464Markéta DolníčkováŽZ50Opočínské Madonny00:34:23
980.561Filip ZhornýMM30Jumpers of the mountain00:34:24
970.925Kristýna ŠmahelováŽZ3000:34:24
970.3889Lucie R.ŽZ4000:34:24
983.169Andy GombárováŽZ4000:34:25
971.6922Daniela Štíbrová ŽZ3000:34:25
985.2356Radka K.ŽZ50Prostě běž!00:34:26
972.2408Jitka CupánkováŽZ4000:34:26
972.4137Monika FelbabováŽZ4000:34:26
988.802Lucie StrouhalováŽZ5000:34:27
973.2483Kristýna BrumlichováŽZ2000:34:27
990.1203Kuba VondrašMM13draci v akci00:34:28
974.5191Natálie Jana HolcováŽZ2000:34:28
974.6877Markéta BarákováŽZ4000:34:28
993.5881Dana Bošková ŽZ40Rozběháme Česko00:34:29
975.7585Michaela KorčákováŽZ3000:34:29
995.3762Alexandra PřibylováŽZ40Bruneta z Brna00:34:30
996.1068Martin V.MM5000:34:32
996.1216Pavlína Mikulenková ŽZ4000:34:32
996.2248Marie Anna Š.ŽZ1600:34:32
999.4020Petra KrausováŽZ3000:34:33
997.4224Marek PizúrMM50SVVAT00:34:33
997.5389Markéta Š.ŽZ4000:34:33
1002.1067Roman FrenkMM50FFYT00:34:34
998.1337Aleš PetříkMM30Prostě běž00:34:34
998.2399Tereza ŠemberováŽZ30běžím sama za sebe00:34:34
998.5875Petra ProkešováŽZ5000:34:34
1006.741Linda M.ŽZ4000:34:35
1007.6942Lucie B.ŽZ3000:34:36
1007.7584Radka K.ŽZ5000:34:36
1009.1057Kamila MetelkováŽZ4000:34:37
1008.1235Valentýna B.ŽZ3000:34:37
1008.7834Zdeňka KohoutováŽZ50Klub sportovního plavání Kladno - příznivci00:34:37
1008.8129Jana VenitzováŽZ4000:34:37
1013.400Markéta LiprtováŽZ5000:34:38
1009.683Eva G.ŽZ50SK Termit00:34:38
1015.7347Martina TesárkováŽZ6000:34:40
1016.2633Viktorie P.ŽZ3000:34:41
1016.4133Petra HolubováŽZ50Písecké běhny00:34:41
1018.1341Tereza L.ŽZ40Strančice00:34:43
1019.2812Kateřina Turková ŽZ1600:34:44
1020.2541Kateřina HudecováŽZ3000:34:45
1020.2886Zuzana AntalŽZ40Prostě běž!00:34:45
1020.6324Tomáš PaloušekMM50Prostě běž!00:34:45
1023.1899Pavlína HamplŽZ3000:34:46
1021.4625Lucie O.ŽZ50Amatér ze Dvorů 00:34:46
1025.582Petra Svobodová ŽZ5000:34:47
1022.6799Simona K.ŽZ5000:34:47
1022.7234Jiří ŠkodaMM4000:34:47
1028.1670Dana KonvičkováŽZ3000:34:49
1023.2023Markéta NáchodskáŽZ4000:34:49
1023.5002Daniela K.ŽZ4000:34:49
1031.2953Kamila DragounováŽZ50Prostě běž!00:34:50
1024.3238Irena AntošováŽZ5000:34:50
1024.6325Hana PalouškováŽZ50Prostě běž!00:34:50
1024.6644Dagmar ŠafránkováŽZ5000:34:50
1035.475Hana H.ŽZ40Joskatel TEAM00:34:51
1025.6988Monika JeriováŽZ3000:34:51
1037.7174Aneta KainzovaŽZ4000:34:52
1038.3907Romana PoljanskáŽZ4000:34:53
1039.361Lenka HladíkováŽZ50Velký Osek00:34:54
1039.4435Nikol Č.ŽZ3000:34:54
1041.4626Sofie O.ŽZ10Triatlet Karlovy Vary 00:34:55
1040.4627Tomáš O.MM40Amatér ze Dvorů 00:34:55
1040.7597Kateřina VocáskováŽZ4000:34:55
1044.114Lucie HorováŽZ4000:34:56
1041.5188Martina S.ŽZ5000:34:56
1041.7016Kateřina Loužecká ŽZ3000:34:56
1047.2610Petra MoláčkováŽZ5000:34:57
1048.3015Jarmila KubišováŽZ6000:34:58
1049.1973Markét Mazancová ŽZ40Prostě běž!00:35:00
1049.5380Marie KrátkáŽZ4000:35:00
1049.6547Veronika ČernáŽZ3000:35:00
1052.1879Martina BřetenářováŽZ3000:35:01
1050.6739Lucie HeindlovaŽZ4000:35:01
1050.7560Mariana OuřadováŽZ4000:35:01
1055.2762Petra Pavlíková ŽZ3000:35:02
1051.4729Radka JohánkováŽZ5000:35:02
1051.7463Ivana LiškováŽZ50Bystrouška 00:35:02
1058.4240Ilona Vojtášková ŽZ5000:35:03
1059.3693Tereza OravováŽZ3000:35:04
1059.6683Markéta NovotnáŽZ40Šneci v běhu00:35:04
1059.7906Dominika T.ŽZ3000:35:04
1062.2887Andrea PejšováŽZ3000:35:05
1060.4170Anna SchejbalováŽZ50Slavia pojišťovna Sport team00:35:05
1060.6623Jana JansikovaŽZ5000:35:05
1060.7110Karel KalinaMM5000:35:05
1060.7149Velen KalinaMM2000:35:05
1067.2641Nataliya Yakovlyeva ŽZ4000:35:06
1061.3928Jitka PaříkováŽZ4000:35:06
1061.5701Petr V.MM6000:35:06
1070.29Blanka HavlováŽZ50Krasavy00:35:07
1071.1774Denisa GrigarováŽZ4000:35:08
1072.6458Nikola NajsrováŽZ30Najsratka00:35:09
1073.196Michaela F.ŽZ4000:35:10
1073.1679Gabriela PechkováŽZ5000:35:10
1075.6015Lenka KohoutováŽZ5000:35:11
1074.6535Martina HajduškováŽZ5000:35:11
1077.31Lenka HeidrichováŽZ50Krasavy00:35:12
1078.5413Jana N.ŽZ4000:35:13
1078.6079Eliška NováŽZ2000:35:13
1080.3027Radka VaňurováŽZ40KČT Kralupy00:35:14
1081.2562Alena RešováŽZ50běhám pro Hospic00:35:16
1081.3937Petra H.ŽZ4000:35:16
1083.3956Veronika B.ŽZ40Rozběháme Rakovník00:35:17
1084.6647Pavel HolznerMM60+Krnov00:35:19
1084.6762Klára Š.ŽZ5000:35:19
1086.803Karolína StrouhalováŽZ3000:35:22
1087.1648Nikola T.ŽZ3000:35:23
1088.2195Karel MacekMM5000:35:24
1088.4583Pavel RuttaMM6000:35:24
1088.4986Radka K.ŽZ50Prostě běž! 00:35:24
1091.528Ladislav SvitáčekMM5000:35:26
1089.3319Barbora HlavinkovaŽZ4000:35:26
1089.6234Andrea MarkováŽZ3000:35:26
1094.2288Klára TiokováŽZ50Sestry00:35:27
1090.7497Kristýna BurcinováŽZ3000:35:27
1096.1758Viera HrabalováŽZ4000:35:29
1097.3376Kristýna SedloňováŽZ4000:35:30
1097.6014Petra Landová ŽZ4000:35:30
1097.6395Lucie VacuškováŽZ5000:35:30
1100.860Zuzana Č.ŽZ30Kancl. 52700:35:31
1098.7527Šárka V.ŽZ4000:35:31
1102.2289Jitka CzyžováŽZ50Sestry00:35:32
1099.4327Martin CísařMM4000:35:32
1099.5446Silvie Malíková ŽZ4000:35:32
1105.727Miroslava LalikovaŽZ4000:35:33
1100.1999Monika G.ŽZ3000:35:33
1100.3997Lenka Fortelná ŽZ4000:35:33
1108.5530Radka VenclováŽZ40Prostě běž!00:35:34
1109.6340Pavlína JanoušováŽZ4000:35:36
1109.7553Soňa K.ŽZ4000:35:36
1111.5477Hanina HoškováŽZ50ROZBĚHÁME KLATOVY00:35:37
1112.3050Denisa L.ŽZ4000:35:38
1113.650Hana PospíšilováŽZ5000:35:39
1113.3275Hanka HolcováŽZ4000:35:39
1115.1827Alena LinhartováŽZ3000:35:41
1114.4745Lucie VálkováŽZ4000:35:41
1114.5197Ivana Nováčková ŽZ5000:35:41
1114.7050Veronika Vejskrabová ŽZ3000:35:41
1119.3780Kateřina TyrováŽZ4000:35:42
1115.4607Matěj KružíkMM1000:35:42
1115.4681Bára Tesarčíková ŽZ3000:35:42
1122.204Karolína KopeckáŽZ2000:35:44
1116.5240Jaroslav TauerMM50Rozběháme Plzeň00:35:44
1116.5949Jitka J.ŽZ5000:35:44
1125.7272Marcela BřínkováŽZ4000:35:45
1126.5543Ivo JedlickaMM5000:35:47
1127.4873Lucie H.ŽZ3000:35:48
1128.4042Marie CaletkováŽZ20Ranch Nevada00:35:51
1128.4111Erika Kunzová ŽZ3000:35:51
1128.4940Mikuláš FiedlerMM13Běhej Kolovraty00:35:51
1131.4736Alžběta Š.ŽZ5000:35:52
1129.6470Martin MackoMM5000:35:52
1129.7413Michaela S.ŽZ3000:35:52
1134.1808Martina KubičkováŽZ50Fierna00:35:53
1130.4099Jaroslav MrózMM6000:35:53
1130.4223Ivana pizúrováŽZ50SVVAT00:35:53
1130.4620Pavla KošťálováŽZ5000:35:53
1130.5239Zuzana D.ŽZ4000:35:53
1130.7538Petra K.ŽZ5000:35:53
1140.6251Jan Rysl MM50Komartd 00:35:54
1141.6425Lucie TříškováŽZ30Jsme v tom spolu!00:35:55
1142.552Marcela BalkováŽZ50Rozbehame Plzen00:35:56
1142.723Lidka SlepčíkováŽZ4000:35:56
1142.2134Anna Henzlová ŽZ3000:35:56
1142.3335Martin KyselovičMM6000:35:56
1146.6021Regina UjváryováŽZ4000:35:57
1147.2848Martina K.ŽZ50Rozběháme Plzeň00:35:58
1147.5405Daniela ŠotolováŽZ4000:35:58
1147.6159Michal HorvátMM40PHMZ RACING00:35:58
1150.6652Petra KaddedŽZ5000:35:59
1151.3443Jana RŮŽIČKOVÁŽZ5000:36:00
1151.7363Zdeňka Hendrichová ŽZ50ZdeŇule-Kadaň00:36:00
1153.314Martina Avratová ŽZ5000:36:01
1152.5059Adéla JehličkováŽZ30AREA 11400:36:01
1152.6743Veronika S.ŽZ2000:36:01
1156.1807Marie K.ŽZ30Šneci v běhu 00:36:05
1153.3099Iveta H.ŽZ4000:36:05
1153.3341Lucie S.ŽZ4000:36:05
1159.6859Miroslav MichlMM50Michláci00:36:06
1160.2830Pavla CharvátováŽZ50Jablonečtí šneci00:36:07
1161.1023Radka K.ŽZ3000:36:09
1161.4326Michaela MarčanováŽZ4000:36:09
1161.8071Baja V.ŽZ3000:36:09
1164.2314Mária H.ŽZ4000:36:11
1165.1722Monika Kubátová ŽZ50Domov Maják 00:36:12
1165.7612Sabina P.ŽZ3000:36:12
1167.2020Tereza ChaloupkováŽZ3000:36:13
1166.2067Lucie Binarová ŽZ4000:36:13
1166.6897Pavel Bucala MM40OCR Vlašim 00:36:13
1166.6984Tereza V.ŽZ3000:36:13
1166.7048Monika ZavřelováŽZ3000:36:13
1172.1895Vladimír ŠkopMM6000:36:14
1173.781Eva Č.ŽZ4000:36:15
1173.2392Petr K.MM40KuK00:36:15
1173.7707Filip DlouhýMM40Hopsající Hou00:36:15
1176.2197Libuše MackováŽZ4000:36:16
1174.8168Tereza BuzkováŽZ3000:36:16
1178.3423Tereza MišíkováŽZ3000:36:17
1175.3916Natálie SuchanováŽZ3000:36:17
1180.5684Kamila D.ŽZ5000:36:18
1176.6798Iva K.ŽZ3000:36:18
1182.5947Daniela R.ŽZ2000:36:19
1183.6228Lenka KnotkováŽZ5000:36:20
1184.113Majka TykalováŽZ40Báječné ženy v běhu00:36:21
1184.4804Jan VašákMM13Vašáci00:36:21
1186.6118Pavlína ŠestákováŽZ5000:36:22
1187.3517Jindrich HrabalMM60+00:36:23
1187.6224Andrea Vystavělová ŽZ3000:36:23
1189.73Tomáš BarycharMM40Samíci00:36:26
1188.4582Libuše BenešováŽZ50Los Běhnos00:36:26
1191.2217Helena S.ŽZ5000:36:27
1189.3421Martina M.ŽZ60Ol00:36:27
1193.6024Michaela K.ŽZ4000:36:28
1194.2049Petra SavcicovaŽZ50Šneci v běhu 00:36:29
1194.3761Sasík S.ŽZ5000:36:29
1196.4677Alena K.ŽZ5000:36:30
1195.5946Eva R.ŽZ5000:36:30
1198.2739Andrea ZavadilováŽZ40Matky v běhu00:36:31
1196.6780Růžena LindnerováŽZ60+Scooter Queen00:36:31
1200.1016Jana Přeučilová ŽZ5000:36:32
1201.1428Alena SládkováŽZ40Běhny00:36:33
1201.2714Hana Marková ŽZ3000:36:33
1203.2257Zuzana S.ŽZ4000:36:35
1202.5127Sabina KrejčováŽZ1600:36:35
1202.5128Lenka Krejčová ŽZ5000:36:35
1206.308Jana Vitamvásova ŽZ5000:36:36
1207.1199Lucie K.ŽZ40Běhny00:36:37
1207.2354Anonymní běžecŽZ4000:36:37
1209.5507Nikola HvizdovaŽZ5000:36:38
1208.5813marc macaspacMM60rychlé želvy00:36:38
1208.5814Dominika Karl'ovaŽZ30rychlé želvy00:36:38
1212.337Martina Šedivá ŽZ50Marťas 00:36:41
1213.6882Regina L.ŽZ40Šneci v běhu00:36:42
1214.4098Monika VodováŽZ4000:36:43
1215.1707Petra SeligerováŽZ4000:36:44
1215.1765Andrea KupkováŽZ3000:36:44
1215.3327Pavlína HrubáŽZ6000:36:44
1215.5803Aneta S.ŽZ30A00:36:44
1219.7352Leona PavcováŽZ40Prostě běž!00:36:46
1220.4890Jana BroklováŽZ60Skutečský kočky 00:36:47
1220.5909Lucie SmolkováŽZ4000:36:47
1222.3511Markéta ProkopováŽZ20Loštice Merkules00:36:48
1221.7600Petra BartáčkováŽZ3000:36:48
1224.7629Kateřina DudkováŽZ4000:36:49
1225.1866Jana S.ŽZ4000:36:50
1225.3483Jan SaboMM60+Žatec00:36:50
1225.7233Gabriela KetnerováŽZ6000:36:50
1225.7578Adela K.ŽZ4000:36:50
1229.671Adéla VančurováŽZ40Vančurky00:36:51
1226.4081Zuzana CenigováŽZ4000:36:51
1226.4572Petra Neumanová ŽZ4000:36:51
1232.5377Alexandra VečlováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:36:53
1233.5064Kateřina Š.ŽZ3000:36:55
1234.3853Alena BartáškováŽZ4000:36:58
1234.4433Kateřina ČástkováŽZ40Šneci v běhu00:36:58
1236.4771Veronika BílkováŽZ3000:36:59
1237.2797Hana AndělováŽZ50HDR Smečky Dogo Argentino 00:37:00
1237.2798Aneta AndělováŽZ20HDR Smečky Dogo Argentino 00:37:00
1237.5082Kateřina Jirásková ŽZ3000:37:00
1240.3647Adéla G.ŽZ4000:37:02
1241.1204Pavlína VondrašováŽZ50draci v akci00:37:04
1241.3781Monika BrunclíkováŽZ60Gladiators gym České Budějovice00:37:04
1241.3795Dagmar L.ŽZ30TS LDance, z.s.00:37:04
1241.6291Monika ŠkrdlováŽZ4000:37:04
1245.6849Petra ŠvrčkováŽZ4000:37:05
1246.2336Věra VolenováŽZ50Prostě běž! Zářivky 201900:37:07
1247.1875Lenka KrejčíŽZ4000:37:13
1247.4278Tomáš H.MM3000:37:13
1249.4337Kristýna BachováŽZ40Ranch Nevada00:37:15
1248.4955Robert J.MM4000:37:15
1248.5372Julie BříštělováŽZ20Ranch Nevada00:37:15
1248.5686Lucie DedkováŽZ4000:37:15
1253.5328Nikola H.ŽZ3000:37:16
1249.6105Veronika ZimmelováŽZ5000:37:16
1255.3553Denisa K.ŽZ4000:37:17
1256.2085Vilda KasperMM50Prostě běž00:37:20
1256.4959Jana KubátováŽZ5000:37:20
1256.5451Majka Langmajerová ŽZ40Máma v běhu 00:37:20
1259.1695Drahomíra HnátkováŽZ5000:37:21
1260.1507Kateřina ČástkováŽZ40Šneci v běhu00:37:22
1261.5794Ján KaiserMM4000:37:23
1262.2589Renata HeinrichováŽZ60Šneci v běhu00:37:24
1262.3466Veronika MorávkováŽZ40Prostě běž!00:37:24
1264.312Jana Zimáčková ŽZ4000:37:25
1263.2928Anna BezikŽZ5000:37:25
1266.156Marcela Poláková ŽZ3000:37:27
1264.1706Klára G.ŽZ4000:37:27
1268.2787Michal KulíčekMM50Fitko Hanky Kynychové00:37:29
1265.7794Barbora HupkováŽZ1300:37:29
1270.250Barbora KučerováŽZ5000:37:33
1271.2309Zuzana I.ŽZ4000:37:34
1272.5406Miloš B.MM4000:37:37
1273.5954Lenka Kopčová ŽZ4000:37:38
1273.6911Jana Krátká ŽZ3000:37:38
1275.1929Diana Langerová ŽZ5000:37:39
1274.2348Andrea KubcováŽZ4000:37:39
1277.109Aneta PchálkováŽZ3000:37:40
1275.1583Patricie A.ŽZ3000:37:40
1279.5279Nina D.ŽZ5000:37:42
1276.6182Anna Marie VodičkováŽZ13Kutlov team00:37:42
1281.3265Eva KlepetkovaŽZ50Prostě běž Praha00:37:43
1277.3863Petra M.ŽZ5000:37:43
1283.1832Veronika V.ŽZ4000:37:45
1278.5579Monika V.ŽZ50Prostě běž!00:37:45
1278.5952Anna OrosováŽZ50Prostě běž!00:37:45
1278.6766Dana SvobodováŽZ6000:37:45
1287.1058Marie LiškováŽZ5000:37:46
1288.3803Kateřina M.ŽZ5000:37:47
1289.2995Dana JuřičkováŽZ50Cheb00:37:48
1289.3129TERKA RuttovaŽZ5000:37:48
1291.6495Dana KoudelkováŽZ4000:37:50
1290.5541Kateřina RoudnáŽZ40Prostě běž!00:37:50
1290.7836Andrea D.ŽZ3000:37:50
1294.5583Hana Kacsmárová ŽZ6000:37:51
1295.75Pavlína ČervenkováŽZ6000:37:58
1296.326Jana KovaříkováŽZ4000:38:00
1297.453Zuzka ŠteklováŽZ4000:38:01
1298.2397Petra MíkováŽZ3000:38:02
1298.6883Tomáš KlenovskýMM50Rozběháme Česko00:38:02
1298.7333Lucie SkuhrovcováŽZ4000:38:02
1301.1824Markéta MoučkováŽZ3000:38:03
1302.6326Jakub PaloušekMM13Rádi běháme00:38:04
1303.2648Adéla TancošováŽZ10USK Provod00:38:06
1304.6216Lucie HurtíkováŽZ30WorkoutCL00:38:07
1305.2001Jarka B.ŽZ40Running Lions00:38:11
1306.6276Helena H.ŽZ5000:38:13
1306.6574Zuzka P.ŽZ101 Club Brno00:38:13
1308.3078Eva MikšovskáŽZ40Slorkov00:38:14
1309.3103Petra H.ŽZ4000:38:15
1310.3536Ilona BerkováŽZ60Prostě běž!00:38:16
1310.4915Petra VrábelováŽZ4000:38:16
1312.1380Anonymní běžecŽZ3000:38:17
1313.3715Anonymní běžecŽZ3000:38:19
1313.4925Bára Hrubá ŽZ4000:38:19
1315.3278Lucie KosířováŽZ3000:38:20
1316.430Michaela ZíkováŽZ4000:38:22
1316.6790Dana GábováŽZ6000:38:22
1318.5015Pavla L.ŽZ4000:38:23
1317.5016Miriam L.ŽZ1000:38:23
1320.2413Petra ČepelkováŽZ4000:38:28
1318.7095Vladislava FigurováŽZ5000:38:28
1322.2659Jana PráškováŽZ50Šneci v běhu00:38:29
1319.2691Kamila SlavíkováŽZ40Kaki team Měcholupy00:38:29
1319.7183Lenka HouskováŽZ40Houstičky00:38:29
1325.861Jitka HráchováŽZ6000:38:32
1320.3992Zita Komárková ŽZ50Prostě běž!00:38:32
1320.7982Ivana DulovcováŽZ30Šneci v běhu00:38:32
1328.2050Leona Z.ŽZ3000:38:33
1321.3893Lucie P.ŽZ4000:38:33
1330.5261Petra ŠubrováŽZ4000:38:34
1331.4305Jaroslava ChvojsíkováŽZ5000:38:36
1331.5658Marcela KabrdováŽZ3000:38:36
1333.476Andrea H.ŽZ50Joskatel TEAM00:38:37
1332.1835Diana PetránkováŽZ4000:38:37
1332.2626Jitka TrojanováŽZ50Club karate Plzeň00:38:37
1336.5047Michal K.MM40Tábor00:38:38
1337.3774Václav B.MM50Šneci v běhu 00:38:42
1337.7614Markéta KotíkováŽZ3000:38:42
1339.4342Jitka K.ŽZ3000:38:43
1340.3610Teodorik JačekMM1000:38:44
1341.6685Lenka OstrýtováŽZ4000:38:46
1341.7865Lenka OstrýtováŽZ4000:38:46
1343.4809Ingrid MartincováŽZ3000:38:48
1342.6890Simona VrabcováŽZ3000:38:48
1345.1681Michaela GraběcováŽZ40Šneci v běhu00:38:50
1343.2267Pavla V.ŽZ5000:38:50
1347.7752Eva SvehlovaŽZ4000:38:51
1348.6160Alena Kratochvílová ŽZ30Lemra Team 00:38:52
1349.3266Martina KučerováŽZ5000:38:53
1350.1826Andrea M.ŽZ5000:39:01
1351.871Veronika MendlováŽZ3000:39:03
1351.7308Natálie TenglerováŽZ3000:39:03
1353.4015Nikol Škňouřilová ŽZ3000:39:05
1354.2084Miluška KasperováŽZ50Prostě běž00:39:06
1354.4556Veronika ŠtursováŽZ2000:39:06
1356.22Anonymní běžecMM4000:39:07
1355.4599Barča Vacková ŽZ5000:39:07
1358.1802Martina PleslováŽZ5000:39:08
1359.334Denisa KotkováŽZ4000:39:09
1360.4810Alena Masariková ŽZ4000:39:12
1361.3249Monika SkalováŽZ5000:39:13
1361.6557Petra SoučkováŽZ40Šneci v běhu00:39:13
1363.4161Petra NikodýmováŽZ50Šneci v běhu00:39:14
1362.6009Šárka ChvalinováŽZ4000:39:14
1365.3763Nikola Maie N.ŽZ30Rugby Slavia - Hvězdičky00:39:15
1366.5631Kateřina Hnátová ŽZ5000:39:16
1367.4967Veronika PopelkováŽZ3000:39:18
1368.1928Pavlína Mašková KomendováŽZ4000:39:20
1368.7317Lucie K.ŽZ30Šneci v běhu00:39:20
1370.6356Pavla Š.ŽZ4000:39:21
1371.1119Radka M.ŽZ4000:39:22
1372.1894Anonymní běžecŽZ5000:39:23
1373.6092Míša BurešováŽZ30Budeme hezký na svatbu00:39:26
1373.6891Tomáš VrabecMM3000:39:26
1375.2230Monika M.ŽZ4000:39:29
1376.918Jana SýkorováŽZ60+Rozběháme Česko00:39:30
1376.2090Eva MacháčkováŽZ5000:39:30
1376.3903Ivana JelenováŽZ5000:39:30
1376.4046Andrejka DušekŽZ40Zářivky 201900:39:30
1376.7529Zuzana V.ŽZ5000:39:30
1381.1189Renata VelebováŽZ60Oborské běhny00:39:32
1377.6327Matěj JandaMM10Rádi běháme00:39:32
1383.4225Matouš PizúrMM13SVVAT00:39:33
1384.2256Veronika Nečasová ŽZ4000:39:34
1384.3021Jan HolýMM3000:39:34
1386.4994Michaela F.ŽZ4000:39:35
1385.5755Monika BlahutováŽZ5000:39:35
1385.6597Simona SýkorováŽZ3000:39:35
1385.6629Michaela NeufusováŽZ4000:39:35
1390.5494Pavla K.ŽZ4000:39:36
1386.7714Gabriela Ledvinková ŽZ50Prostě běž 00:39:36
1392.5400Andrea Ž.ŽZ4000:39:42
1393.2194Petra SýkorováŽZ4000:39:45
1394.4687Martina Oulehlová ŽZ5000:39:46
1395.7552Tereza Čiháková ŽZ4000:39:50
1396.4508Sára VjazankoŽZ1600:39:51
1397.6403Andrea VaňkováŽZ3000:39:53
1397.8127Romana K.ŽZ3000:39:53
1399.1860Jana VostráŽZ3000:39:56
1400.4871Gabriela LánskáŽZ5000:39:57
1401.3771Eva H.ŽZ50Rozbehame Česko 00:39:59
1401.6613Markéta V.ŽZ4000:39:59
1403.827Zdenka PackováŽZ6000:40:00
1404.4063Monika P.ŽZ2000:40:02
1404.6390Silvia ŠubaŽZ5000:40:02
1404.6391Réka ŠubaŽZ1600:40:02
1407.4573Veronika Pisarikova ŽZ4000:40:03
1408.7203Anonymní běžecŽZ4000:40:04
1409.2092Vladimír MacháčekMM3000:40:05
1410.7358Pavla JirouskováŽZ40#GLADIATORRACETEAM00:40:08
1411.728Hana R.ŽZ5000:40:11
1411.2680Klára LinhováŽZ50SKH Racing00:40:11
1413.2252Alena H.ŽZ4000:40:12
1412.6328Liz V.ŽZ4000:40:12
1415.779Marcela H.ŽZ4000:40:13
1416.1474Dominika KrůlováŽZ3000:40:15
1417.123Petra BankováŽZ4000:40:16
1417.4167Věra M.ŽZ6000:40:16
1417.6994Karolína ČermákováŽZ4000:40:16
1420.2604Markéta PojtingerováŽZ4000:40:18
1421.5945Jana OčenáškováŽZ5000:40:19
1422.7850Martin BuchtíkMM50Pohodáři00:40:20
1423.3990Petra D.ŽZ40Čmaňa a Pekáč00:40:24
1424.3790Klára Anna JačkováŽZ5000:40:25
1424.7741Lucie SynkováŽZ4000:40:25
1426.5939Jitka ParmováŽZ50Prostě běž!00:40:27
1427.6610Tereza BrožováŽZ4000:40:29
1427.7985Petra LatzelováŽZ4000:40:29
1429.3818Andrea N.ŽZ4000:40:31
1428.4693Vladimíra JandováŽZ60+00:40:31
1428.4993Eliška F.ŽZ3000:40:31
1432.4456Aneta MatouškováŽZ3000:40:32
1433.4696Martina ChalupováŽZ5000:40:36
1433.4920Tereza PecháčkováŽZ4000:40:36
1435.4588Lucie MěcháčkováŽZ4000:40:37
1436.133Tereza ŠmehylováŽZ4000:40:40
1437.4066Matěj KarnoltMM1000:40:42
1437.4067Jakub KarnoltMM700:40:42
1437.7248Alena PovolnáŽZ3000:40:42
1440.1046Martina LízlováŽZ40Rozběháme Litoměřice00:40:45
1441.1916EVA NOVÁKOVÁŽZ60Holky z Mutěnic00:40:46
1441.7039Jana ZázvorkováŽZ3000:40:46
1443.3904Lenka M.ŽZ5000:40:47
1444.917Jiří SýkoraMM60+Rozběháme Česko00:40:58
1444.2658Denisa Doležalová ŽZ4000:40:58
1446.6206Kateřina KováčováŽZ3000:41:03
1447.2644Markéta K.ŽZ50Klokočov00:41:04
1447.4293Ester ŠvandováŽZ4000:41:04
1449.434Lenka Ellen RokačováŽZ5000:41:05
1448.4973Jana LatonovaŽZ5000:41:05
1451.5790Veronika HrubešováŽZ3000:41:07
1452.2139Anežka ŠkopováŽZ3000:41:09
1453.2214Jan JílekMM4000:41:13
1453.8131Anonymní běžecŽZ5000:41:13
1455.5659Jana Pilečková ŽZ3000:41:15
1456.2083Jana KoníčkováŽZ4000:41:18
1457.1794Katka SvobodovaŽZ5000:41:19
1458.3506Dagmar VoldánováŽZ2000:41:23
1459.2635Žaneta S.ŽZ3000:41:28
1460.2831Ivana H.ŽZ6000:41:29
1461.4510Zdeněk TihelkaMM1300:41:33
1461.4980Jakub DrobnýMM30Tým Auto Kubiena00:41:33
1463.6621Andrea V.ŽZ5000:41:34
1464.2919Aleš RabiášMM5000:41:35
1465.4329Katka TomačkováŽZ4000:41:37
1466.101Petr AdámekMM4000:41:38
1467.7032Jana OlšováŽZ50Prostě běž Brandýs00:41:39
1468.3220Simona H.ŽZ3000:41:40
1469.7541Eva LukášováŽZ4000:41:43
1470.5136Tereza ČermákováŽZ4000:41:44
1471.910Jana F.ŽZ3000:41:45
1472.673Lucie Sciranková ŽZ4000:41:46
1472.6292Zuzana KubelkováŽZ4000:41:46
1474.100Barbora DoležalováŽZ3000:41:48
1473.3659Alžběta KábeleováŽZ40Káblíci běží...00:41:48
1476.2426Veronika SkružnáŽZ40Žatec00:41:50
1477.4231Pavla CichoňováŽZ20Tým Batulů00:41:57
1478.1669Anonymní běžecŽZ3000:41:58
1479.901Andrea MálkováŽZ40Rozběháme Česko00:42:01
1480.2412Petra B.ŽZ50Prostě běž!00:42:06
1480.6397Markéta J.ŽZ5000:42:06
1482.6993Eva FadrnaŽZ50Running Alpaca00:42:08
1483.2857Dana VoráčováŽZ50Prostě běž!00:42:10
1483.5716Andrea HorákováŽZ40Jablonečtí šneci 00:42:10
1485.2898Pavla Kunstová ŽZ50Kunstici 5500:42:14
1486.6399Petr Tumpach MM5000:42:15
1487.3253Jana Kleinerová ŽZ5000:42:16
1487.6032Silvie WildtŽZ5000:42:16
1489.4766Soňa N.ŽZ50Správné buchty Vinařice00:42:17
1490.471Zdeněk MěrkaMM50Měrkovic králíčci00:42:19
1490.4943Iva K.ŽZ60Pen00:42:19
1492.5301Klára ŠmejkalováŽZ4000:42:21
1493.2409Martina ŠindelířováŽZ50Besednické běhny00:42:22
1494.2238Petra Novotná ŽZ40Alvin a Petra00:42:30
1494.3042Iveta I.ŽZ3000:42:30
1496.2789Adéla ChvátalováŽZ30Šneci v běhu00:42:31
1497.2899Kateřina Kunstová ŽZ30KUNSTICI 5500:42:36
1497.6329Marie U.ŽZ5000:42:36
1499.4710Michaela S.ŽZ50Správné buchty Vinařice00:42:37
1500.1759Kateřina HronováŽZ4000:42:39
1500.3929Pavlína ŠkvrnováŽZ3000:42:39
1502.7202Andrea K.ŽZ50Sokolov00:42:41
1503.1304Jakub NovákMM30Česká Lípa00:42:49
1503.6398Veronika Tumpachová ŽZ5000:42:49
1505.7275Lenka SatkováŽZ60ABC Bike Team00:42:51
1506.4148Karolína KuglerováŽZ3000:42:56
1506.5255Hana ZavřelováŽZ4000:42:56
1508.4279Markéta NyplováŽZ3000:42:57
1509.2332Monika RusinŽZ40Šneci v běhu 00:43:00
1510.4608Adéla KružíkováŽZ1000:43:02
1511.2807Lucie EgerováŽZ5000:43:05
1512.3723Ivana ToufarováŽZ50Rozběháme Česko - Soběslav00:43:06
1513.1214Kateřina KroutilováŽZ3000:43:09
1514.2465Hana Fialová ŽZ4000:43:16
1515.1573Milada PáclováŽZ5000:43:18
1516.2596Růžena RůžičkováŽZ5000:43:20
1517.6931Eliška FlekováŽZ3000:43:21
1518.148Karolína ChaloupkováŽZ4000:43:28
1519.6987Veronika Š.ŽZ4000:43:32
1520.1451Andrea SaisováŽZ40Saisíci00:43:33
1521.6581Petra HofmanováŽZ40Šneci v běhu00:43:35
1522.1069Petra K.ŽZ4000:43:36
1523.1431Aneta MarkováŽZ4000:43:39
1524.176Jana NovotnáŽZ60RE-WELL Kokořín00:43:40
1525.1647Klára MatějkováŽZ4000:43:44
1525.5889Tony ZieglerováŽZ5000:43:44
1527.6378Vlasta Celjakova ŽZ4000:43:50
1528.6532Dagmar KřížováŽZ4000:43:51
1529.2054Eliska SochurkovaŽZ4000:43:56
1530.4280Pája NyplováŽZ4000:44:02
1531.2515Petra MaláŽZ3000:44:05
1532.8110Anonymní běžecŽZ5000:44:10
1533.7659Natálie TrakalováŽZ13ASL00:44:11
1534.4001Jana OlivováŽZ5000:44:14
1535.643Jana BrňovjákováŽZ6000:44:29
1536.6712Gabriela TicháčkováŽZ5000:44:31
1537.562Lucie SkokováŽZ30Jumpers of the mountain00:44:36
1538.913zuzana PajmováŽZ4000:44:41
1539.6659Vendula Houskova ŽZ4000:44:43
1540.6444Zuzana K.ŽZ5000:44:44
1541.6828Lenka M.ŽZ5000:44:45
1542.359Jitka KaprováŽZ6000:44:52
1543.4078Olga SmejkalováŽZ5000:44:57
1544.3900Marie FouskováŽZ50Zářivky 201900:45:02
1545.6379Václav Celjak MM5000:45:06
1546.1277Kristýna ByrtusováŽZ30Šneci v běhu00:45:07
1546.6202Klára AdamcováŽZ4000:45:07
1548.3110Míša VeleckáŽZ4000:45:10
1549.556Eva VondráčkováŽZ5000:45:15
1550.1382Eva BystrzyckáŽZ30Šneci v běhu00:45:19
1551.5757Stanislava Bicková ŽZ50Prostě běž!00:45:22
1552.6580Dagmar MedveckáŽZ5000:45:24
1553.3602RENATA SafarovaŽZ5000:45:25
1554.6554Ondřej Š.MM4000:45:27
1555.3343Alexandra RohlíkováŽZ50Šneci v běhu00:45:34
1556.5342Adéla KratochvílováŽZ3000:45:49
1557.3380Monika SloupováŽZ5000:45:56
1558.5449Libuše ŠoltysováŽZ50Včeličky00:46:00
1559.1412Karolína VaškováŽZ3000:46:02
1559.6772Janča L.ŽZ4000:46:02
1561.3668Josef Š.MM6000:46:05
1560.7306Iveta R.ŽZ4000:46:05
1563.5637Petra Uhlířová ŽZ4000:46:06
1564.5664Marek JiskraMM50Rozběháme Česko00:46:07
1565.2542Kristýna ZaoralováŽZ2000:46:09
1565.4600Monika M.ŽZ3000:46:09
1567.2657Hanka KrasnanskaŽZ4000:46:14
1568.5343Lucie KolářováŽZ4000:46:17
1569.858Michaela Darvašová ŽZ3000:46:20
1569.3786Vlastimil KrpešMM6000:46:20
1571.3787Kamila KoptováŽZ6000:46:30
1570.6628Zuzana HamalováŽZ4000:46:30
1573.4448Pavla Veverkova ŽZ40Domado00:46:31
1571.4449Filip Veverka MM10Domado00:46:31
1571.4450Lucie Veverkova ŽZ16Domado00:46:31
1576.6719Albert KnížekMM1000:46:32
1577.7089Dana HanzlíkováŽZ40Join the Dark Side Running Team00:46:39
1578.7481Ilona TollarováŽZ4000:46:41
1579.5843Božena PecháčkováŽZ6000:46:46
1580.4258Petra VodičkováŽZ6000:46:47
1581.948Nataša KovačovičováŽZ5000:46:51
1581.6830Denisa C.ŽZ5000:46:51
1583.4097Pavla B.ŽZ4000:47:04
1584.7090Martin ŠubrtMM40Join the Dark Side Running Team00:47:05
1585.1742Jana KotyzováŽZ5000:47:07
1586.4254Renata SlachováŽZ6000:47:09
1587.2921Daniela MarinkováŽZ2000:47:12
1588.6334Leona D.ŽZ5000:47:13
1588.7062Eva HudskáŽZ50Zahorčice00:47:13
1590.6751Veronika ŠilhováŽZ2000:47:14
1591.2954ALENA K.ŽZ50AFRO tým00:47:19
1591.2956FRANTIŠEK K.MM10AFRO tým00:47:19
1591.2957ONŘEJ K.MM7AFRO tým00:47:19
1594.3026Lea MühlsteinováŽZ700:47:21
1595.3259Eliška HrachováŽZ3000:47:23
1596.4897Michaela SuchomelováŽZ40Perštejn00:47:25
1597.1891Eliška Krejčová ŽZ30Zábřežačka 00:47:27
1598.5638Jana FaflikovaŽZ60Prostě běž! 00:47:36
1599.2249Alena MusilováŽZ4000:47:37
1600.6755Veronika H.ŽZ5000:47:43
1601.7932Eva PšenčíkováŽZ60Prostě běž00:47:50
1602.4825Markéta KellnerováŽZ50FIT v menopauze00:47:54
1603.2016Anna ŽváčkováŽZ30Sdh Kosov00:47:55
1603.5249Marie Režná ŽZ4000:47:55
1605.2543Barbora Svobodová ŽZ2000:48:00
1604.6553Tereza Š.ŽZ3000:48:00
1607.138Nelinka a Karolína ŠpindlerováŽZ40Prostě běž00:48:06
1608.94Dagmar JirkovskáŽZ5000:48:08
1608.5628Nina Ž.ŽZ3000:48:08
1610.6599Brigita WohlováŽZ5000:48:18
1611.5629Ján RačkoMM3000:48:21
1612.2315Štěpánka F.ŽZ3000:48:28
1613.4526Kamila GruntováŽZ4000:48:34
1614.1540Jiřina V.ŽZ6000:49:05
1615.2147Lucie CyprichováŽZ4000:49:09
1616.5612Iveta K.ŽZ6000:49:25
1617.4226Věra K.ŽZ4000:49:29
1618.1977Petra Č.ŽZ40Běžci Chomutov00:49:35
1619.7572Jaroslav MatoušekMM4000:49:43
1620.580Jana PolachováŽZ60+Fit club JaPo00:50:00
1621.3221Vladimíra RášováŽZ5000:50:38
1622.1865Václav ČihákMM4000:50:40
1623.2463Dana B.ŽZ50Mladá Boleslav00:50:45
1624.4937Anna H.ŽZ4000:50:46
1625.4826Miloš KaltenbrunnerMM50Kaltíci00:50:54
1626.6760Marketa DrozdovaŽZ5000:50:58
1627.4868Michaela SoučkováŽZ3000:50:59
1628.4827Vít KaltenbrunnerMM10Kaltíci00:51:06
1629.5210Anonymní běžecMM4000:51:20
1630.2104Natálka WimmerováŽZ1000:52:29
1631.5149Vanesa DenkováŽZ13Ametyst00:52:31
1632.6260Vladimíra S.ŽZ5000:53:02
1633.5254Karolína Zavřelová ŽZ4000:53:07
1634.2290Jana JakubcováŽZ50Šneci v běhu00:53:39
1635.6781Michala VondrákováŽZ3000:54:09
1636.1779Anett Špinková ŽZ3000:54:14
1637.527Martina SvitáčkováŽZ40Šneci v běhu00:54:32
1638.4823Anonymní běžecŽZ3000:54:39
1639.1518Magda KusalováŽZ30Běhny00:55:07
1639.1519Eliška VagnerováŽZ10Běhny00:55:07
1639.1520Adélka KusalováŽZ7Běhny00:55:07
1642.2291Martín JakubecMM5000:55:41
1643.7328Martin MudraMM5000:55:53
1644.3823Jan VlníkMM4000:56:15
1645.4822Anonymní běžecŽZ1000:56:28
1646.3162Milena Míčková ŽZ40Prostě Běž Zářivky 201900:56:35
1647.903Helena ChrenovskaŽZ5000:57:02
1648.3456Alča H.ŽZ503M00:57:19
1649.3726Jana Hanzalova ŽZ5000:57:59
1650.1785Radka Řeháčková ŽZ40Raadunnkaa&Apollo 00:58:05
1651.3892Iveta VlkovaŽZ5000:58:12
1652.2793Filip Němec MM700:58:26
1653.1975Roman KotlínMM50Lagunino00:59:21
1654.5538Naďa Klewar SlavíkováŽZ60+Slavice z Těchorazu00:59:30
1655.7956Milan PšenčíkMM60Prostě běž00:59:45
1656.5915Eva BělohoubkováŽZ50železničáři01:01:41
1657.6865Barča Pavlová ŽZ4001:02:15
1657.6866Karolínka Pavlová ŽZ1301:02:15
1659.5970Milan HrubošMM60železničáři01:03:05
1660.3613Adéla C.ŽZ1301:03:34
1661.1114Gabriela KapferovaŽZ5001:03:43
1662.931Jana RusováŽZ5001:04:12
1663.3867Věra GaydiczováŽZ3001:04:16
1664.142Klára VašátkováŽZ40Prťka tým 01:04:30
1665.7214Kateřina ŠicováŽZ40KaRiMaMa01:08:01
1665.7218Richard ŠicMM16KaRiMaMa01:08:01
1667.300Blanka W.ŽZ6001:09:10
1668.7891Jana ČurdováŽZ5001:10:39
1669.1844Jana T.ŽZ3001:12:15
1670.4981Lenka KlofandovaŽZ4001:12:31
1671.990Mila M.ŽZ5001:14:04
1672.5352Veronika H.ŽZ4001:14:17
1673.8126Denisa ModráŽZ4001:14:43
1674.7901Lucie Švandová ŽZ3001:16:45
1675.534Eva Adamcová ŽZ4001:18:18
1676.1544Natálie SkřipskáŽZ30Windy hill ranch Krajková01:18:37
1676.1545Pavlína BártlováŽZ40Windy hill ranch Krajková01:18:37
1678.6220Květoslava CrkováŽZ50Mišák z Vinic01:19:53
1679.4451Pavlína Brendlová ŽZ50Essity01:20:16
1680.4619Lucie ŠvandováŽZ3001:20:20
1681.2585Petr Č.MM60Frbulové z hor01:25:00
1682.2584Alena F.ŽZ50Frbulové z hor01:26:26
1683.3852Jan ŠtěpánekMM3001:26:43
1684.5992Isabellka H.ŽZ701:30:00
1685.6479Karel ŠvejdaMM5001:34:36
1686.3871Barbora T.ŽZ4001:34:38
1687.6520Karolina GörögŽZ5002:18:41
1688.5994Lucas H.MM402:30:00
1689.7900Dana KacafírkováŽZ4040:35:54