Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.7756Patrik Bejček
MM30SportObchod.cz00:17:57
2.612Michal Mikuška
MM4000:18:09
3.7576Standa Augustin
MM40SDH Předín00:18:34
4.958Šimon Krejčí
MM20FK Dukla Praha00:19:14
4.7310Tomáš Lacina
MM50Aces team KV00:19:14
6.1472Jan Zitko
MM16SK jeseniova00:19:19
7.6284Ondřej Fúsek
MM16TOM Mikulášovice 00:19:22
8.3666Josef Šinágl
MM20Atletika Benešov00:19:26
9.6003Dominik Tichý
MM30Fc Ohrada00:19:34
10.6948Roman Novák
MM50SK Viktorie Chlebičov00:19:36
11.7262Tomáš Fúsek
MM60TOM Mikulášovice 00:19:39
12.3802Jaroslav Mück
MM4000:19:59
13.7073Kryštof Herejk
MM3000:20:16
14.4640Jan Kacíř
MM4000:20:26
15.97Michal Dorňák
MM40SH Tiikerit00:20:36
16.4041Adéla Dobešová
ŽZ20TJ Klášterec nad Ohří00:20:39
17.7161Daniel Kostka
MM30Kostka škola00:20:44
18.3428David Wawreczka
MM40Tj Jakl Karviná00:20:45
19.4864Jan Kudela
MM4000:20:49
20.1618Vojtěch Kostka
MM30Kostičky00:20:56
21.5339Stanislav Bačo
MM30Kostka škola 00:21:03
22.1825Vladimír Bělík
MM50Sokol Syrovice00:21:05
23.7679Václav Hladík
MM30Provodín00:21:21
24.2796Roman Žďárský
MM3000:21:27
25.7857David Hrdina
MM2000:21:36
26.396Ján Bori
MM50AK Veterán Bratislava00:21:37
27.1386Petr Brykner
MM40Team AI29 00:21:44
28.3231Michal Vítek
MM40RMT Dlouhoňovice00:21:47
29.6714Honza Adámek
MM40RUN Magazine Team00:21:55
30.3665Lenka Šináglová
ŽZ50Benešovský běžecký klub00:22:08
31.3974Petr Pavlica
MM60Nehvizdy00:22:14
32.1903Filip Bulušek
MM20Wild Snails00:22:18
32.6672Mojmír Pruch
MM30K1 Florbal Židenice00:22:18
32.7972Ondřej Sochna
MM40Kukuřky00:22:18
35.2949Lukáš Novák
MM30MŠ Nasavrky 00:22:21
36.19Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:22:24
37.332Rudolf Pado
MM60Liptovský Mikuláš00:22:27
38.3799Milan Jaroš
MM4000:22:29
39.4331Daniel B.
MM3000:22:30
40.7124Leoš Trojan
MM5000:22:35
41.2540Alena Dedíková
ŽZ3000:22:36
42.5953Alan Král
MM60Šneci v běhu 00:22:38
43.2506Tomas Karas
MM3000:22:43
44.4778Štěpánka Pilná
ŽZ30KB Prostějov00:22:48
45.7760Josef Nováček
MM60+SDH Čučice00:22:49
46.7639Anna Halasová
ŽZ20AK Drnovice 00:22:51
47.1317Pavel Kubeš
MM40SK Dražkov00:22:52
48.6017Rostislav Lindovský
MM4000:22:53
49.5050Jiří Grill
MM40Pomalé šípy Kopřivnice00:22:59
50.4802Zdeněk Vašák
MM50Vašáci00:23:01
51.5215Lukáš Kvasnička
MM4000:23:05
52.6027Gabriela Svobodová
ŽZ40Chotěboř00:23:07
53.6768Pavel M.
MM4000:23:08
53.7338Jana M.
ŽZ40Máma na vandru00:23:08
55.2015Anna Lidmilová
ŽZ3000:23:12
54.4391Petr Konývka
MM40Kolín00:23:12
54.4529Antonín Skramuský
MM50můj00:23:12
54.4534Zdeněk Líbal
MM40Házená Česká Lípa00:23:12
59.492Petr Bačo
MM40Kostka škola00:23:18
60.553Miroslava Dufková
ŽZ604maxfitness00:23:20
61.7736Vendula Janečková
ŽZ50ZŠ Úpice-Lány00:23:21
62.1070Petr Pavlůsek
MM60Tatetanka00:23:23
62.4758Lenka J.
ŽZ5000:23:23
64.2702Tomáš Hubinský
MM4000:23:25
65.2678Ladislava Fajfrlíková
ŽZ60SKH Racing00:23:26
66.2002Pavel Pařízek
MM30Workout Lomnice 00:23:27
67.6075Richard Wíttek
MM50Run magazine team 00:23:31
68.679Ondřej Chaloupek
MM16Atletika TJ Lanškroun00:23:41
68.2799Michael Pastorek
MM3000:23:41
68.4302Jana Buchtová
ŽZ604maxfitness00:23:41
71.2036Patrik Pospíšil
MM30Lužice 00:23:42
72.1506Milan Žalek
MM3000:23:44
73.3530Jan K.
MM4000:23:46
73.5940David Grym
MM30Union Strašnice00:23:46
73.7117Michaela Jindrová
ŽZ40Tábor 00:23:46
76.640Jan Š.
MM30Tatranská strela00:23:51
77.351Denisa Škarica
ŽZ3000:23:54
78.6404Milan Nevěčný
MM50Brno-Lesná00:23:56
79.7539Jan K.
MM4000:23:57
80.5257David Ševčík
MM4000:23:58
81.235Michaela Doležalová
ŽZ3000:24:00
82.6903Filip Sedláček
MM40Orel Žatčany 00:24:03
83.1795Lenka M.
ŽZ5000:24:05
84.2795Klára Přibylová
ŽZ4000:24:14
85.2963Jiří Latoň
MM5000:24:15
85.4264Silvie Lapčíková
ŽZ5000:24:15
87.6459Vojtěch Najser
MM30Najsratka00:24:17
88.7971Radek Pastyřík
MM5000:24:19
89.1692Zbyněk Zarnovsky
MM5000:24:25
90.4351Petr Zima
MM5000:24:26
91.6726Ondřej Zloský
MM50Hostín00:24:28
91.6844Ondřej Korotvička
MM2000:24:28
93.37Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:24:34
92.1236Pavla Kostková
ŽZ6000:24:34
95.3484Aneta Janoušová
ŽZ40Hejlov00:24:36
96.581Petr Lusk
MM4000:24:38
97.6874Marek Janošík
MM2000:24:42
98.2643Michal K.
MM4000:24:44
99.1276Aneta Kadlecová
ŽZ40@Running_rosi 00:24:47
100.1691Ludek Smadis
MM4000:24:49
100.4893Michal Jelínek
MM30SDH Nevcehle00:24:49
102.6654Tomáš Kůrka
MM40Rohde & Schwarz runners00:24:50
103.3583Tomáš P.
MM4000:24:51
104.6474Zuzana Š.
ŽZ3000:24:54
105.3584Zdenek Bohuslav
MM4000:24:56
105.7613Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-Lány00:24:56
107.7361Kryštof Kubálek
MM20SDH Nymburk00:24:57
108.3320Olga Pavlíková
ŽZ4000:24:58
108.4936Petr Pavlíček
MM40Sečský Expres00:24:58
110.835Veronika Kratochvílová
ŽZ40Lemra Team00:24:59
109.5900Simona V.
ŽZ5000:24:59
112.4987Ondřej Šádek
MM3000:25:00
110.8076Miloš H.
MM5000:25:00
114.348Alena Ťoukálková
ŽZ60CROSS DumbleDogs00:25:03
111.3801Lukáš Matoušek
MM4000:25:03
116.5990Karolína Černá
ŽZ3000:25:04
117.5617Tomáš Vaněk
MM5000:25:05
118.2931Nikol Baladová
ŽZ30SDH Bobrovníky00:25:07
119.3212Michal Havlíček
MM50ACES Team K.Vary00:25:10
119.4540Martin Dobrovolný
MM5000:25:10
121.4709Eduard Skýva
MM4000:25:11
122.3420Zdeněk U.
MM5000:25:16
123.125Kačka Čejková
ŽZ13HC Strakonice00:25:17
124.3619Lenka R.
ŽZ4000:25:18
124.5374Marta Veverková
ŽZ50OCR Čelákovice00:25:18
126.6767Michal Kulhánek
MM4000:25:19
127.5754Věra Veverková
ŽZ4000:25:24
128.5927David Kostka
MM30Kostka škola00:25:27
129.1350Oliver L.
MM40Strančice00:25:29
130.3562Jiří Kolda
MM50Opatov00:25:30
130.6418Nela Z.
ŽZ4000:25:30
130.7786Petr Mizera
MM4000:25:30
133.6989Daniel Malík
MM3000:25:32
134.3087Tereza Batthyányová
ŽZ3000:25:33
134.5700Viktor De Stefanis
MM13Junior Chomutov00:25:33
134.6819Petra M.
ŽZ50Sokolnice running team00:25:33
137.1117Hana Mizerová
ŽZ4000:25:35
138.2667Pavel Procházka
MM60Doubravan 200900:25:37
139.3991Dita Tichá
ŽZ3000:25:38
139.5995Marek H.
MM5000:25:38
139.7970Alena Zítová
ŽZ60MM Team00:25:38
142.2009Lukáš Moravec
MM4000:25:39
143.1207Pavel Dvořák
MM50Loner00:25:41
144.5862Monika Lidmilová
ŽZ50Rozběháme Beroun00:25:43
145.2583Kateřina Ubry
ŽZ1600:25:44
146.2287Eliška Bártová
ŽZ3000:25:47
147.2122Martin Hodaň
MM4000:25:49
147.3147Gabriela M.
ŽZ20SDH Stanislavice 00:25:49
147.7586Lukáš Chudárek
MM40 Relax Run00:25:49
150.2985Eliška Podlipská
ŽZ40RMT00:25:51
148.6000Daniel Opletal
MM3000:25:51
152.2821Andrea Klímová
ŽZ50Kleť 00:25:52
149.3498Alena Doležalová
ŽZ3000:25:52
149.4306Jakub Boček
MM30AC Zruč-Senec00:25:52
155.3283Petra K.
ŽZ4000:25:55
156.2639Renata Babicka
ŽZ4000:25:58
157.7554Marian Klobas
MM50SDH Hvězdoňovice00:26:00
158.4416Martin Novák
MM5000:26:01
159.4530Karel Jauker
MM6000:26:02
159.5996Zdeněk Chuděj
MM502kmínky00:26:02
161.25Fanda Huml
MM4000:26:03
160.79Milan B.
MM50M&M00:26:03
160.7555Marcela Vrtalová
ŽZ30SDH Hvězdoňovice00:26:03
164.4285Markéta Šnajdarová
ŽZ3000:26:06
161.7014Ulrika Simonicsová
ŽZ30Nesvady00:26:06
166.5891Karolína Nováková
ŽZ40Bežím, co můžu...00:26:08
162.7664Kateřina B.
ŽZ4000:26:08
168.2330Tereza Volfová
ŽZ4000:26:09
163.7316Iva U.
ŽZ40Čmaňa a Pekáč00:26:09
170.1330Martina Mikulinova
ŽZ4000:26:11
164.7068Jakub Soušek
MM30Vietcong Havířov00:26:11
172.2062IFKA F.
ŽZ4000:26:12
173.8130Jan Pojsl
MM50Dobeváci00:26:14
174.849Veronika Szerudová
ŽZ3000:26:15
175.1384Denisa Z.
ŽZ3000:26:18
176.3450Josef Suchý
MM5000:26:20
176.7646Ivana Kamešová
ŽZ5000:26:20
178.2210Barbora Hladíková
ŽZ3000:26:21
177.7422Andrea Fúsková
ŽZ20TOM Mikulášovice 00:26:21
180.6184Petr Večera
MM4000:26:23
181.5777Lenka Pěnkavová
ŽZ4000:26:24
182.2708Ivo Kropáček
MM50SKI OB Šternberk00:26:26
183.30Tomáš Vrzal
MM4000:26:27
183.2007Renáta Moravcová
ŽZ5000:26:27
183.6039Hana Popelkova
ŽZ4000:26:27
183.6040Aneta Popelkova
ŽZ134Sports Team00:26:27
187.5134Petr Brouk
MM60Radler Atletik00:26:28
184.5804Markéta Horáčková
ŽZ3000:26:28
189.5071Markéta Vítková
ŽZ30Šneci v běhu00:26:29
185.6974Patrik Klepáč
MM30Armáda české republiky00:26:29
185.7125Eva Trojanová
ŽZ5000:26:29
192.1222Renata Coufalová
ŽZ6000:26:33
186.6803Vanda V.
ŽZ3000:26:33
194.7787Tereza Pazdirkova
ŽZ4000:26:34
195.4678Michaela Nováková
ŽZ3000:26:35
195.7540Helena Antlová
ŽZ4000:26:35
197.6852Ivo Šiška
MM3000:26:36
196.7120Petr Pavlíček
MM50Eda team00:26:36
199.3989Lukáš Melichar
MM4000:26:37
200.982Karolína Brokešová
ŽZ30No Excuse Mom CZ/SK00:26:38
201.3816Martina T.
ŽZ40M&M00:26:40
202.639Renata Doleželová
ŽZ2000:26:41
202.3505Jiří Mareš
MM30Lanškroun00:26:41
204.428Lucie Hrdinková
ŽZ4000:26:42
203.2140Milada Svobodová
ŽZ40Cyklo Svoboda 00:26:42
203.7056Nela Bednářová
ŽZ13Tj Spartak Trebic00:26:42
203.7473Tereza Charousková
ŽZ4000:26:42
203.7633Miroslav Fencl
MM4000:26:42
209.4033Linda Hönigová
ŽZ3000:26:43
210.3501Hana Krátká
ŽZ30Lanškroun00:26:44
211.962Ivana Sojková
ŽZ5000:26:46
212.961Petr Rojan
MM60Petřvald na pohodu00:26:47
212.2893Petr Kadleček
MM3000:26:47
212.4841Martin Fojtášek
MM3000:26:47
215.84Radek Bořek
MM50Sparta00:26:48
216.2858Jiří Novák
MM3000:26:49
216.2888Romana Benediktová
ŽZ40Rozběháme Rakovník00:26:49
216.6975Jana P.
ŽZ4000:26:49
219.862Filip F.
MM5000:26:53
217.1854Petr Eller
MM5000:26:53
217.7401Lenka Gregorová
ŽZ4000:26:53
222.108Šárka Štruncová
ŽZ50Rozběháme Plzeň00:26:55
223.4072Šárka R.
ŽZ4000:26:57
224.7845Kamila Divišová
ŽZ40Šneci v běhu00:26:58
225.3603Jiří Rapouch
MM4000:26:59
225.7156Pavel Houska
MM40Houstičky00:26:59
227.3868Martina Lenhartová
ŽZ40SDH Daměnice00:27:00
226.4106Jana L.
ŽZ3000:27:00
229.2955ROMAN K.
MM50AFRO tým00:27:02
227.7853Petra Adamovská
ŽZ50Havířov00:27:02
231.3830Vladimír Kalivoda
MM5000:27:03
232.1272Petra Kotěšovcová
ŽZ40Swix00:27:05
233.4966Sabrina Kollátorová
ŽZ4000:27:06
234.7505Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin Třebovle00:27:07
235.7163Tomáš Stoulil
MM1600:27:09
236.3627Filip Ernest
MM40Tuchodreva00:27:10
236.4639Pavel R.
MM2000:27:10
238.3Jana Křistková
ŽZ50šneci v běhu00:27:11
239.7129Jaroslav Gorčík
MM4000:27:13
240.7608Tereza Křepelová
ŽZ1300:27:14
241.276Martina Srbová
ŽZ30Rozběháme Česko 00:27:15
241.676Adéla Worthová
ŽZ3000:27:15
243.1853Romana Lodesová
ŽZ4000:27:16
242.4723Michal Dařílek
MM5000:27:16
245.3106Lenka Ryšavá
ŽZ30Libochovice00:27:17
246.7889Lucie Matošková
ŽZ3000:27:18
247.2261Marie Kovářová
ŽZ4000:27:19
247.8164Martin Žundálek
MM30IRSportBrno00:27:19
249.2307Alena Krajíčková
ŽZ4000:27:20
248.2734Lukáš Benetka
MM5000:27:20
251.2407Nela Partyšová
ŽZ4000:27:21
252.2439Aleš Novotný
MM30Vidlička a nůž00:27:22
253.4016Eva Kaňkovská
ŽZ3000:27:23
254.2438Martin Bláha
MM30Vidlička a nůž00:27:25
255.3170Michaela Pokorná
ŽZ4000:27:26
256.3890Kristýna Pniowski
ŽZ4000:27:27
256.4761Radek Čejka
MM50RR00:27:27
258.1387Mária Marušinová
ŽZ30MARAS team00:27:29
257.5815Josef Kolomazník
MM50Krupáci00:27:29
260.2815Kateřina Kadletzová
ŽZ40Rozběháme Česko00:27:32
261.3411Zdeněk Böhm
MM60+Praha 1100:27:34
261.8152Bohumila Mudrova
ŽZ40ZaMe10000:27:34
263.5222Ondřej Souček
MM16ZŠ Úpice Lány00:27:36
262.7387Lada Fialová
ŽZ40Fialáci v běhu 00:27:36
265.805Martin Solařík
MM5000:27:37
263.2345Barbora Boříková
ŽZ1300:27:37
267.2247Vladimír Sládek
MM40Stg Strupčice00:27:38
264.3345Tereza D.
ŽZ4000:27:38
269.4903Vladimír Knirsch
MM40Litovel00:27:39
270.7690Jan Poláček
MM303 to 500:27:40
271.241MARTINA HOVORKOVÁ
ŽZ3000:27:41
271.4669Petra Gregovská
ŽZ5000:27:41
273.838Petr Hora
MM50Lemra Team00:27:42
272.1631Aneta Kráčalíková
ŽZ20Kostka škola00:27:42
275.1118Zuzana Helisová
ŽZ3000:27:43
273.6528Daniel Benedikt
MM3000:27:43
277.5321Ivana Tomekova
ŽZ6000:27:44
274.7115Lukáš Úlom
MM3000:27:44
279.4762Dany Čejka
MM10HC Strakonice00:27:45
275.5199Lucie Prokopová
ŽZ4000:27:45
281.782Aneta Kocová
ŽZ30Kornatice00:27:46
282.3346Adéla Zadorožná Drbohlavová
ŽZ4000:27:49
282.5140Julie F.
ŽZ4000:27:49
284.7134Radka Ptáčková
ŽZ50Sokol Podlázky00:27:51
285.2791Tereza Kuklíková
ŽZ60Čimičandy00:27:52
285.7026Honza Zíka
MM4000:27:52
287.5375Marek Veverka
MM4000:27:53
288.5512Roman Šemberk
MM4000:27:55
289.1177Aneta Valentová
ŽZ3000:27:56
289.7489Lucie Šofrová
ŽZ40Nětřa šmarovač00:27:56
291.5298Jarmila P.
ŽZ40Prostě běž00:27:57
292.7922Vít Ryšavý
MM3000:27:59
293.3796Kristýna Š.
ŽZ3000:28:00
294.7959Dominik Prokop
MM4000:28:01
295.2640Petr Olyšar
MM5000:28:02
295.4832Martin V.
MM5000:28:02
295.6596Vendula Sýkorová
ŽZ6000:28:02
298.3225Milan Bíbr
MM50Adventní běhání00:28:03
296.4576Martina Černá
ŽZ5000:28:03
300.3984Kateřina Ivánková
ŽZ3000:28:04
297.6138Karolina Seidlová
ŽZ5000:28:04
297.8024Miroslav Lavička
MM3000:28:04
303.2114Ladislav Langer
MM3000:28:06
298.4749Jakub Durek
MM3000:28:06
298.4756Sabina Talacková
ŽZ30Lazy Unicorns00:28:06
298.5444Lucie Kubíková
ŽZ4000:28:06
298.6818Tereza Šubrtová
ŽZ2000:28:06
308.1568Věra Růzhová
ŽZ5000:28:07
299.5836Evelyn Nora Aguirre-Araya
ŽZ40Nations String Quartet 00:28:07
310.5391Anna Křepínská
ŽZ2000:28:08
300.6543Petr Novák
MM4000:28:08
312.336Michaela Slabá
ŽZ4000:28:09
301.7592Barbora Hronová
ŽZ4000:28:09
314.3896Barbora Věchtová
ŽZ3000:28:10
302.5510Michaela Smith
ŽZ5000:28:10
302.7528Eva Ošťádalová
ŽZ40TJ Sokol Maxičky00:28:10
317.1444Veronika Č.
ŽZ4000:28:11
303.4107Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin Třebovle00:28:11
319.5271Adela K.
ŽZ4000:28:12
304.7488Simona Šofrová
ŽZ60Nětřa šmarovač00:28:12
321.4527Lenka Štěrbová
ŽZ3000:28:13
305.5157Eliška Fingerhutová
ŽZ4000:28:13
323.7168Kateřina Spáčilová
ŽZ3000:28:14
324.5832František Hanykýř
MM60Hajtry z Haidy00:28:15
325.228Tereza Havlíčková
ŽZ40Rozběháme Česko00:28:16
325.1697Marek Čižmár
MM5000:28:16
327.4906Kateřina F.
ŽZ4000:28:17
326.4953Zuzana J.
ŽZ4000:28:17
329.2876Roman Hejda
MM3000:28:18
327.5601Štěpán Havlín
MM13SK Havlin Třebovle00:28:18
331.6215Jiří Hurtík
MM40WorkoutCL00:28:19
332.1286Václav Kaňok
MM4000:28:20
332.4840Karolína M.
ŽZ3000:28:20
334.339Jennifer Klímová
ŽZ3000:28:21
333.7858Martin Sládek
MM50od Majavelu00:28:21
336.6337Zuzana Valčíková
ŽZ3000:28:23
337.8047Eva L.
ŽZ4000:28:24
338.1335Jiří Kalabis
MM50Prostě běž00:28:26
339.7058Tomáš V.
MM40Sdh Předín00:28:28
340.4032Petra Stehlíková
ŽZ30Ranch Nevada00:28:29
341.386Eva Řehůřková
ŽZ5000:28:30
341.8035Milan Dufek
MM50BK Lánice00:28:30
343.1442Veronika Horáková
ŽZ2000:28:31
342.2669Tomáš Tichý
MM5000:28:31
345.419Štěpánka Hodková
ŽZ6000:28:32
343.2008Beata Jedličková
ŽZ5000:28:32
343.2994Tomáš Mácha
MM3000:28:32
348.1281Sandra Mareková
ŽZ3000:28:34
349.3695Katka S.
ŽZ4000:28:35
350.5154Kristýna Hubinská
ŽZ4000:28:36
350.6365Nikol Rusňáková
ŽZ2000:28:36
350.6529Kristína Mesarčová
ŽZ3000:28:36
350.8142Tomáš Tomčiak
MM13ZŠ Úpice Lány00:28:36
354.431Pavel Zíka
MM4000:28:37
351.3442Kristýna Kárníková
ŽZ4000:28:37
356.1997Martina Hnízdová
ŽZ40XENY UL 00:28:38
352.3552Bohumil Exner
MM5000:28:38
358.1696Petra Kenderová
ŽZ5000:28:39
359.1562Kateřina N.
ŽZ5000:28:40
359.3948Tereza Dytrychová
ŽZ3000:28:40
359.4303Renata Š.
ŽZ50USK Provod00:28:40
359.7136Petr Chmelař
MM50Hopsající Hou00:28:40
363.342LUCIE V.
ŽZ4000:28:41
360.1494Irena Barboříková
ŽZ50Prostě běž!00:28:41
360.7077Dana Hradečná
ŽZ4000:28:41
366.597Eva Ticha
ŽZ3000:28:44
361.1658Kamila Mádlová
ŽZ3000:28:44
361.6879Martina Mikešková
ŽZ4000:28:44
361.7751Laura Gebauerová
ŽZ50Běhám, běháš běháme Lipník n.Bečvou00:28:44
370.900Jarmila Petrová
ŽZ60Mattoni Freerun Olešná FM00:28:46
362.2470Alice Uhrová
ŽZ4000:28:46
362.3464Dominika Vránová
ŽZ4000:28:46
362.7467Alena Panchártková
ŽZ5000:28:46
362.8128Martin Bárta
MM3000:28:46
375.42Pavlína Šrámková
ŽZ4000:28:47
376.1735Kateřina Mezerová
ŽZ50Klatovy 00:28:49
376.6085Blanka K.
ŽZ4000:28:49
376.6744Libor Machát
MM4000:28:49
376.7872Markéta K.
ŽZ4000:28:49
380.3773Iveta Vaňková
ŽZ5000:28:50
377.4367Petr Leksa
MM50SK Doubravan Újezd00:28:50
377.6069Irena Balíková
ŽZ4000:28:50
383.4593Pavla Steiger
ŽZ50Štajgr Grupa Ostrava00:28:52
378.5118Tomáš Mrhálek
MM3000:28:52
385.3268Alena SLAVÍKOVÁ
ŽZ4000:28:55
386.1556Andrea Veitová
ŽZ3000:28:57
386.3029Tereza Mašková
ŽZ4000:28:57
388.6183Barbora Večeřová
ŽZ4000:28:58
389.254Jana Váchová
ŽZ6000:29:00
389.1187Dominika Velebová
ŽZ40Oborské Běhny00:29:00
389.4443Anna F.
ŽZ3000:29:00
389.6779Linda Blaščíková
ŽZ5000:29:00
393.5588Kateřina Melzerová
ŽZ5000:29:02
394.737Eva Bohuslavová
ŽZ60Čimičandy00:29:03
394.3788Petr Hurt
MM5000:29:03
396.212Lenka Kopřivová
ŽZ5000:29:04
397.6539Vlastimil Hons
MM40SDH Předín00:29:05
398.3878Šárka Procházková
ŽZ4000:29:06
398.4870Barbora Řezníčková
ŽZ4000:29:06
400.135Tereza Škáchová
ŽZ5000:29:07
399.4859Martina Bartíková
ŽZ3000:29:07
399.7449Lenka Šrámková
ŽZ4000:29:07
403.1967Jitka S.
ŽZ5000:29:08
400.6761Zuzana Schejbalová
ŽZ50Team J.N00:29:08
405.7096Aleš H.
MM3000:29:09
401.7155Václava Ballonová
ŽZ50BoxingClub Řevničov 00:29:09
407.5087Martin V.
MM4000:29:10
402.5705Tereza Mlčková
ŽZ30Cvilínští schodaři Krnov00:29:10
409.6992Šárka Oplíštilová
ŽZ30MH Hrochův Týnec00:29:11
410.1409Hedvika K.
ŽZ1600:29:12
410.3983Olga Ivánková
ŽZ5000:29:12
412.4612Jakub Mareš
MM40Kavárna Varnsdorf00:29:13
413.456Jana H.
ŽZ4000:29:14
414.1062Kristina Minxová
ŽZ4000:29:15
414.2127Tereza Štorková
ŽZ40TeriKuli00:29:15
414.2414Lenka Kantorová
ŽZ4000:29:15
417.104Ella Dvořák
ŽZ40Šneci v běhu00:29:16
415.2266Nicole C.
ŽZ3000:29:16
415.3019Anonymní závodník
ŽZ30Jihlava v kondici00:29:16
415.5522Martina M.
ŽZ3000:29:16
421.5384Michaela Valentová
ŽZ3000:29:17
416.6198Alena Hrnčířová
ŽZ3000:29:17
423.6567Michaela Mocová
ŽZ3000:29:19
424.4831Klára J.
ŽZ4000:29:20
424.3851Bohuslav Henyš
MM5000:29:20
424.4742Adéla Pulkertová
ŽZ1600:29:20
427.6661Katerina N.
ŽZ4000:29:22
428.182Jana Třísková
ŽZ50SVVAT00:29:23
428.1845Iveta H.
ŽZ2000:29:23
428.2838Šárka Pastyříková
ŽZ5000:29:23
428.4082Lada V.
ŽZ5000:29:23
432.7799Margareta Daňková
ŽZ4000:29:24
433.1328Lucie Jarošová
ŽZ4000:29:25
433.1791Jaroslav Szerdi
MM4000:29:25
433.3288Zuzana Turaiová
ŽZ3000:29:25
433.4192Kristýna Hálová
ŽZ3000:29:25
437.4708Kateřina S.
ŽZ20Sokol Klokočov00:29:26
438.1Tereza Kovaříková
ŽZ30RUN Magazine Team00:29:27
439.6677Tomáš Jaroš
MM4000:29:28
439.7640Adéla Klingelová
ŽZ3000:29:28
441.2292Kamila Thumová
ŽZ3000:29:29
442.4297Karla Hentschelová
ŽZ50Judo Varnsdorf00:29:30
443.627Jaroslava Hulcová
ŽZ60Prostě běž!00:29:31
443.4323MARTINA V.
ŽZ4000:29:31
443.4667Alena Gasidlova
ŽZ5000:29:31
446.1157Monika Vrtalová
ŽZ3000:29:32
444.7754Veronika Vašíčková
ŽZ4000:29:32
448.4220Lucie Tomkova
ŽZ1600:29:33
445.4368Anna Leksová
ŽZ50SK Doubravan Újezd00:29:33
445.6026Jiří Havlík
MM5000:29:33
451.1475Radek Jurka
MM3000:29:34
446.7939Markéta Janošíková
ŽZ50Prostě běž!00:29:34
453.2677Tereza Tuháčková
ŽZ20SKH Racing00:29:35
447.4126Roman Krejcar
MM4000:29:35
447.5217Kristýna Šulová
ŽZ3000:29:35
447.5799Petra R.
ŽZ5000:29:35
447.6573Petr Jedlička
MM4000:29:35
458.1454Martina P.
ŽZ5000:29:36
459.1175Zdenka Brzobohata
ŽZ4000:29:37
459.5450Petr Šoltys
MM50Včeličky00:29:37
459.7083Alice Fajčíková
ŽZ4000:29:37
462.2237Michala Wilhelmová
ŽZ4000:29:38
463.2654Blanka Schmiedová
ŽZ50Valmez00:29:39
464.252Karin Fuková
ŽZ50Havířov00:29:40
465.6029Michaela Dohnalová
ŽZ4000:29:41
465.6676Iveta Abrmanová
ŽZ4000:29:41
467.402Lenka Krejčová
ŽZ50Prostě běž!00:29:42
466.7991Katarína H.
ŽZ40Baby Jagy00:29:42
466.7993Katarína H.
ŽZ40Baby Jagy00:29:42
470.6283Martina Hudečková
ŽZ40#hudyteam00:29:43
471.303Miroslav Kalivoda
MM50:-)00:29:45
471.3350Dominika Bělová
ŽZ3000:29:45
471.7434Květa Fúsková
ŽZ50TOM Mikulášovice 00:29:45
474.3967Eva Borecká
ŽZ40SRTG Praha00:29:46
472.7005Michal B.
MM30POPOběhy00:29:46
476.482Renáta Králová
ŽZ3000:29:47
477.3267Kateřina K.
ŽZ5000:29:48
477.6368Katka Kučerová
ŽZ5000:29:48
479.692Tobiáš K.
MM1300:29:49
480.5207Ivana Škňouřilová
ŽZ5000:29:50
481.6836Libor Šuhajda
MM4000:29:51
482.519Klára C.
ŽZ4000:29:52
483.1958Zdenka Holdová
ŽZ4000:29:53
484.518Markéta Z.
ŽZ4000:29:54
484.2253Renata Marsalkova
ŽZ50Samotář00:29:54
484.3738Alena Karlovská
ŽZ3000:29:54
487.74Tomáš Konečný
MM40Samíci00:29:55
485.834Martina Černá
ŽZ60Kolín00:29:55
485.6656Pavlína Cézová
ŽZ3000:29:55
485.8090Alena Nováková
ŽZ4000:29:55
491.213Filip Kopřiva
MM1600:29:56
492.1036Markéta K.
ŽZ4000:29:57
493.3150Petra Mejdrechová
ŽZ40Prostě běž!00:29:58
493.3204Adéla M.
ŽZ4000:29:58
493.4422Lucie Bížová
ŽZ40Adventní běhání00:29:58
496.50Monika Melichová
ŽZ3000:30:00
494.1245Tereza D.
ŽZ4000:30:00
494.1694Blanka Kantová
ŽZ4000:30:00
494.6120Tereza Šestáková
ŽZ1300:30:00
500.236Lucie Dyntar
ŽZ4000:30:02
495.1165Hana Šimková
ŽZ2000:30:02
495.1166Jan Šimek
MM1600:30:02
495.3239Zdeňka Holečková
ŽZ50Běh pro lepší život00:30:02
495.6775Helena Součková
ŽZ5000:30:02
495.7185Josef Šolc
MM4000:30:02
506.3461Daniela Šebková
ŽZ4000:30:03
496.7006Kamila B.
ŽZ30POPOběhy00:30:03
496.7565Věra Martausová
ŽZ5000:30:03
509.2679Petra Pavlíčková
ŽZ50SKH Racing00:30:04
497.4988Silvie B.
ŽZ5000:30:04
511.6684Adéla Kučerová
ŽZ2000:30:06
512.2904Jana Žáková
ŽZ40Blizkovice 00:30:07
512.3473Andrea D.
ŽZ4000:30:07
512.8107Václav Zelenka
MM3000:30:07
515.5703Kristýna M.
ŽZ4000:30:08
516.6906Jan Kyselý
MM5000:30:09
517.24Aneta Petráková
ŽZ3000:30:10
517.3560Tereza Turková
ŽZ40Lazy skin 00:30:10
517.4722Grey WOLF
MM60#GLADIATOR RACE TEAM00:30:10
517.5741František Schubert
MM4000:30:10
517.6057Lucie M.
ŽZ60samoběžka00:30:10
522.5570Alena S.
ŽZ4000:30:13
523.2599Petra Hurtigová
ŽZ5000:30:14
523.4188Dárius Dendys
MM4000:30:14
525.1334Zuzana W.
ŽZ5000:30:15
524.2663Radomír Valert
MM6000:30:15
524.4187Ája Novotná
ŽZ3000:30:15
524.6959Václav Kubík
MM4000:30:15
529.1407Soňa K.
ŽZ5000:30:16
525.1905Tereza Hořejšová
ŽZ3000:30:16
525.2485Sabina Matoušková
ŽZ30Dělej co tě baví 00:30:16
532.5831Petra Pazderková
ŽZ4000:30:17
533.579Jaroslava Mikysková
ŽZ6000:30:20
533.730Martin Hakala
MM13AK Bílina00:30:20
533.3157Hana Grausamová
ŽZ60Sestry v akci00:30:20
536.78Kateřina Borutová
ŽZ50ROZBĚHÁME LITOMĚŘICKO00:30:21
534.4366Petra Kořínková
ŽZ4000:30:21
534.7351Jana Beranová
ŽZ5000:30:21
539.5709Kristýna Kopecká
ŽZ3000:30:24
540.4545Michaela Bláhová
ŽZ2000:30:25
541.3020Lenka Holá
ŽZ4000:30:26
541.7604Kateřina Koutná
ŽZ4000:30:26
543.1534Milan Mayer
MM3000:30:28
542.5678Andrea Pinkavová
ŽZ3000:30:28
545.43Josef Halíř
MM60Brumovice na Moravě00:30:29
543.2874Hana Kubíková
ŽZ5000:30:29
543.4772Markéta Dolejšová
ŽZ3000:30:29
548.41Diana Kurysheva
ŽZ3000:30:30
544.54Jana Střížková
ŽZ5000:30:30
544.3516Šárka S.
ŽZ50Stumpfíci UL00:30:30
544.6346Jitka Hájková
ŽZ4000:30:30
552.5242Adriana Gažová
ŽZ5000:30:31
553.201Anna Bulanová
ŽZ2000:30:32
553.739Veronika Pajkrtová
ŽZ3000:30:32
553.806Markéta Hlaváčová
ŽZ30MAMAhorky00:30:32
553.1305Martina Nutilová
ŽZ4000:30:32
553.4595Blanka Ř.
ŽZ5000:30:32
553.5252Jiří Ř.
MM5000:30:32
553.6401Petra Slancová
ŽZ40Slaninky00:30:32
560.4372Lenka Břízová
ŽZ3000:30:34
554.4509Vojtěch Vjazanko
MM1600:30:34
554.5223Šimon Souček
MM13ZŠ Úpice Lány00:30:34
554.6432Eva F.
ŽZ5000:30:34
564.1489Pavlína Z.
ŽZ16Rozběháme Hostivice00:30:35
555.2970Alexandra Hánová
ŽZ4000:30:35
555.6351Daniel S.
MM4000:30:35
567.3049Vlastimil Hvězda
MM3000:30:38
556.5798Andrea Wenzelová
ŽZ3000:30:38
569.3392Alena Konečná
ŽZ60Samíci00:30:39
557.3587Aneta P.
ŽZ30SK Centrum bojových sportů ČB00:30:39
571.1321Zuzana K.
ŽZ3000:30:40
558.1405Josefína Kellerová
ŽZ3000:30:40
558.1644Martina Rišková
ŽZ4000:30:40
558.3230Mája Valečková
ŽZ4000:30:40
558.4127Lenka Ladmanová
ŽZ5000:30:40
576.167Michael Beneš
MM4000:30:41
559.1320Iva Š.
ŽZ5000:30:41
559.3186Denisa Vránková
ŽZ2000:30:41
579.882Iva Havlova
ŽZ4000:30:43
560.1485Irena Vlková
ŽZ50Krasavy00:30:43
560.4799Martina Lokšíková
ŽZ3000:30:43
582.651Jana Pospíšilová
ŽZ2000:30:44
561.1622Lukáš Š.
MM3000:30:44
561.5640Tereza Hamzová
ŽZ3000:30:44
561.6796Eva K.
ŽZ3000:30:44
586.1290Alena Palasová
ŽZ4000:30:45
587.414Jana Silnoušková
ŽZ20Lenochodi00:30:46
587.1052Renata D.
ŽZ6000:30:46
587.1882Lucie Kůrová
ŽZ4000:30:46
587.7670Lukáš Nosálek
MM4000:30:46
591.1797Nikola Čiperová
ŽZ4000:30:48
588.1856Petra Bucková
ŽZ6000:30:48
593.4423Reny H.
ŽZ5000:30:49
589.4446Radka Rýdlová
ŽZ50Kopřivnice Laši v kaši00:30:49
589.4537Petr Ilčík
MM5000:30:49
596.5340Natálie Kučerová
ŽZ2000:30:52
597.4842Klára Pešková
ŽZ3000:30:53
598.4536Martina Kortánová
ŽZ50Klatovy00:30:54
599.7432Dagmar Beštová
ŽZ4000:30:55
600.919Andrea N.
ŽZ5000:30:56
600.7409Hanka Heiserová
ŽZ50ŠAK Chodov00:30:56
602.3460Adéla Bartesová
ŽZ30TJ Sokola Plaveč00:30:57
603.384Dominika Pospíšilová
ŽZ3000:30:58
603.2073Lenka C.
ŽZ3000:30:58
603.5882Lucie Blahová
ŽZ4000:30:58
603.6161Tomáš Ráliš
MM50Rozběháme Česko00:30:58
607.1610Pavla Vybíralová
ŽZ50Hasiči Oplocany00:31:00
604.1621Alena P.
ŽZ3000:31:00
609.1080Monika Kolmanová
ŽZ4000:31:01
605.4949Andrea S.
ŽZ5000:31:01
605.6862Michaela Čížková
ŽZ30Frineds 00:31:01
612.2973Karol Horna
MM50IronGate00:31:02
613.7561Eva Raymanová
ŽZ4000:31:03
614.4815Martina Dohnalová
ŽZ4000:31:04
615.3234Míša Jůnová
ŽZ3000:31:05
615.6067Karolína Klímová
ŽZ3000:31:05
617.4039Aneta Vostradovská
ŽZ3000:31:06
618.3478Alena Glombová
ŽZ4000:31:07
618.5341Pavla Kučerová
ŽZ5000:31:07
620.164Veronika B.
ŽZ4000:31:09
619.1486Ondřej Vlk
MM13SWSL00:31:09
619.1927Pavel Mašek
MM4000:31:09
619.7329Dana Zdražilová
ŽZ6000:31:09
624.3467Tereza S.
ŽZ3000:31:10
620.4352Lenka Srbecká
ŽZ5000:31:10
626.2040Jana Vrabcová
ŽZ5000:31:11
627.875Eva Fejtová
ŽZ50Extrémní Kalenský Ladies cross00:31:12
627.1326Denisa K.
ŽZ3000:31:12
627.3128Jitka Podojilová Bednářová
ŽZ6000:31:12
627.6465Pavla Hlaváčková
ŽZ3000:31:12
627.7371Anonymní závodník
ŽZ60Kačenka Prokšová PROSTĚ BĚŽ00:31:12
632.1764Gabriela Spěváková
ŽZ3000:31:13
628.2484Albert Hylmar
MM2000:31:13
634.7257Veronika Janoušková
ŽZ4000:31:14
635.429Andrea Edrová
ŽZ5000:31:15
635.2076Zdeňka Vacušková
ŽZ3000:31:15
635.6347Jiří Kadlíček
MM5000:31:15
635.6359Marek Segeč
MM5000:31:15
639.618Lucie Reisingerová
ŽZ4000:31:18
636.941Lucie Kynclová
ŽZ4000:31:18
636.3692Pavlína Urbanová
ŽZ4000:31:18
642.5797Hermína Michálková
ŽZ5000:31:19
643.1336Jarmila Petříková
ŽZ60Prostě běž00:31:20
643.4948Františka S.
ŽZ1600:31:20
645.2500Radek Dušek
MM4000:31:21
646.5883Jana Burešová
ŽZ40učitelská běhna00:31:22
646.7357David Popelka
MM1600:31:22
648.4395Marcela Klostermannová
ŽZ4000:31:23
647.5110Jitka Paličková
ŽZ60+00:31:23
650.340Kateřina Kolářová
ŽZ4000:31:24
648.352Jitka H.
ŽZ50Boruvky00:31:24
648.382Vendula Fidlerová
ŽZ40Zed team Výškov 00:31:24
648.1998Markéta L.
ŽZ4000:31:24
648.7667Gabriela Kišová
ŽZ5000:31:24
655.2077Dominik Vacuška
MM3000:31:25
656.381Radek Cigl
MM50Zed team Výškov 00:31:26
656.7030Martina Chladová
ŽZ50Rozbehnito.cz Cheb00:31:26
656.7431Monika Bursey
ŽZ50Old Town Running00:31:26
659.5644Vlaďka Pixová
ŽZ50Šanci v běhu 00:31:27
657.7097Lenka B.
ŽZ60POPOběhy00:31:27
657.7905Lenka Šantavá
ŽZ4000:31:27
662.1642Michala Ilášová
ŽZ4000:31:29
663.2755Martina Bursíková
ŽZ4000:31:30
663.3069Ilona Stočesová
ŽZ50Bíbanetky00:31:30
665.2752Lenka Makovičková
ŽZ4000:31:32
664.3616Daniela Šnirchová
ŽZ40Cvilínští schodaři Krnov00:31:32
667.5849Anna Petarcikova
ŽZ4000:31:33
665.5997Jan Kazda
MM6000:31:33
669.629Monika S.
ŽZ40Rozběháme Luži00:31:34
666.940Pavla Mikesova
ŽZ4000:31:34
666.4651Alena B.
ŽZ5000:31:34
672.7447Martin Perger ml.
MM10Rozběháme Neratovice00:31:35
673.82Veronika Mynardová
ŽZ4000:31:36
674.5920Kristýna K.
ŽZ3000:31:37
675.6257Aleš Suchý
MM3000:31:38
676.3813Soňa P.
ŽZ6000:31:40
677.328Lucie Pospíchalová
ŽZ30kancl 527 / FC SANTUS JÍVOVÍ00:31:41
677.3222Tomas Mertha
MM5000:31:41
679.2530Beáta Žemličková
ŽZ3000:31:43
680.5641Simona Čermáková
ŽZ5000:31:44
680.8088Jitka J.
ŽZ50Orel Vyškov00:31:44
682.814Kateřina Smazalová
ŽZ4000:31:45
681.5971Alena Patáková
ŽZ5000:31:45
684.2293Denisa V.
ŽZ5000:31:47
682.3706Klára Havelková
ŽZ2000:31:47
686.2675Kateřina Oppelová
ŽZ30Mixouši00:31:48
683.5162Lucie Homolová
ŽZ3000:31:48
683.5549Peter Slavkov
MM3000:31:48
689.26Lucie Kenisová
ŽZ5000:31:49
684.6441Andrea Bauchnerová
ŽZ40Holedeč00:31:49
691.2781Kamila Bakotová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 201900:31:50
685.7180Nella Ligocká
ŽZ13MSK Orlová00:31:50
685.7181Jana Ligocká
ŽZ4000:31:50
694.7237Julie R.
ŽZ50BKCS00:31:51
695.240Miluška Pavlasová
ŽZ50Rájov00:31:54
695.6062Mirka Peťková
ŽZ4000:31:54
695.6383Libuše Ringelhánová
ŽZ40SKH Racing00:31:54
698.4222Dominika H.
ŽZ3000:31:55
699.325Tereza Petreková
ŽZ3000:31:56
699.2950Romana Hrachovinová
ŽZ6000:31:56
699.4821Anna Štěpánková
ŽZ30Šneci v běhu00:31:56
699.7820Klára Prášková
ŽZ5000:31:56
699.7821Pavel Nedoma
MM5000:31:56
704.1002Barbora Jelínková
ŽZ40FHS Trail 00:31:57
700.8149Martina Lejsková
ŽZ40Plané Řeči00:31:57
706.2490Lenka Víchová
ŽZ4000:31:58
707.343Kateřina Slámová
ŽZ4000:31:59
707.4803Ondřej Vašák
MM16Vašáci00:31:59
707.4929Lucie Marušková
ŽZ4000:31:59
707.7309Anonymní závodník
ŽZ3000:31:59
711.2265Jakub Hout
MM3000:32:00
708.6963Karolina Chadimová
ŽZ3000:32:00
713.1022Michaela Franková
ŽZ3000:32:01
709.4414Martina Nováková
ŽZ4000:32:01
709.5099Markéta Gabrhelíková
ŽZ4000:32:01
716.2647Lucie Wadenková
ŽZ3000:32:02
710.2804Michaela Voháňková
ŽZ2000:32:02
710.3834Pavlína Tylšová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:32:02
719.2514Kateřina Pazderová
ŽZ20Doubravan 200900:32:03
711.3913Klára Chytilová
ŽZ3000:32:03
711.4946Daniela Nikodem
ŽZ3000:32:03
711.6078Naďa Gonzorczyková
ŽZ50BK Žatec00:32:03
711.6407Gabriela Mužíkova
ŽZ50JDU DO TOHO00:32:03
724.2805Jana Teplíková
ŽZ5000:32:04
712.3615Jana S.
ŽZ40Litoměřice00:32:04
712.5230Radek Sloup
MM40Otnice00:32:04
727.48Eva Motlová
ŽZ50Běhání pro radost00:32:05
713.1288Oldřich Palas
MM40SKC00:32:05
729.1298Lenka Petrová
ŽZ4000:32:06
730.1388Jitka Bastlová
ŽZ50Rozběháme Česko00:32:07
730.1887Hana Kněžínková
ŽZ5000:32:07
730.2775Martina Kyseláková
ŽZ3000:32:07
730.3833Anna Tylšová
ŽZ16Báječné ženy v běhu00:32:07
730.4694Hana Rutšeková
ŽZ30Rutšekovic00:32:07
735.2535Ivana Machatková
ŽZ50Kačounovi00:32:09
731.5065Petra Bielková
ŽZ4000:32:09
731.6335Michaela B.
ŽZ3000:32:09
738.56Jakub Tremmel
MM30Olympia Spartan training KH00:32:10
732.2942Tereza P.
ŽZ30Rozběháme Písek00:32:10
740.853Martina K.
ŽZ3000:32:13
733.2024Markéta Březinová
ŽZ4000:32:13
733.6848Jana Rudolecká
ŽZ50Orel Žatčany00:32:13
743.1959Jolana Zacpalová
ŽZ5000:32:14
744.3564Zdeňka Křížová
ŽZ60run Rozkoš00:32:15
744.4647Anna Pirklová
ŽZ3000:32:15
744.7277Jana H.
ŽZ3000:32:15
747.2047Kateřina B.
ŽZ40Vetřelec00:32:16
748.1120Iva M.
ŽZ20Kravaře00:32:18
748.1649Josef Špíšek
MM6000:32:18
748.2574Jana K.
ŽZ4000:32:18
748.3594Rozalie VICHERKOVÁ
ŽZ5000:32:18
748.6031Iveta Vondroušková
ŽZ1600:32:18
748.7109Milan Hlava
MM60+00:32:18
754.1500Kristýna Hořejšová
ŽZ30Ústrašice00:32:20
749.1502Jiří Hořejš
MM50Ústrašice00:32:20
749.1589Lucie K.
ŽZ4000:32:20
757.483Pavla Zítková
ŽZ60Šneci v běhu00:32:22
750.230Marta P.
ŽZ50Rychlici 00:32:22
750.2853Zuzana Bantova
ŽZ5000:32:22
750.4103Kateřina Pavlů
ŽZ1600:32:22
761.2880Barbora Valdmanová
ŽZ3000:32:23
751.7111Věra Hrebíčková
ŽZ5000:32:23
763.566Jana F.
ŽZ4000:32:24
752.3596Jindřiška B.
ŽZ4000:32:24
752.4956Kristýna Pichnerová
ŽZ40Cvičení s Věrkou 00:32:24
752.5886Gabriela Š.
ŽZ3000:32:24
767.6196Veronika Hrnčířová
ŽZ3000:32:25
768.3182Nicol Š.
ŽZ3000:32:26
768.8092Nikol Hanáková
ŽZ3000:32:26
770.470Emma Měrková
ŽZ16Měrkovic králíčci00:32:28
771.5787Jana Halamkova
ŽZ4000:32:29
771.7382Jana Košťálová
ŽZ40-00:32:29
773.1244Sebastian Richtárech
MM30SKC00:32:30
772.5763Jolana K.
ŽZ3000:32:30
775.520Miroslav Š.
MM4000:32:31
776.1178Tomáš Čujdík
MM4000:32:32
776.2489Gabriela Michalcová
ŽZ50Praha00:32:32
776.3005Edita Nezvalová
ŽZ5000:32:32
776.5176Monika Holá
ŽZ6000:32:32
776.6095Jana Vernerová
ŽZ4000:32:32
781.5291David Wrzecionko
MM50Kaznějov00:32:33
782.1747Sylvie Gerhátová
ŽZ10#gladiatorraceteam00:32:35
782.5253Tereza Malíková
ŽZ2000:32:35
784.3605Mirka Pulkrabkova
ŽZ4000:32:36
783.6736Adam Tislický
MM3000:32:36
786.3590Marcel G.
MM1600:32:38
787.2310Pavla I.
ŽZ5000:32:39
787.3217Martina Stříbrná
ŽZ3000:32:39
787.6303Ivana Š.
ŽZ4000:32:39
787.6555Jaroslava U.
ŽZ3000:32:39
791.3951Kateřina Gřešková
ŽZ50Run Magazine team 00:32:41
788.4428Karolína Dolejšová
ŽZ4000:32:41
788.4646Marcela Rejlkova
ŽZ5000:32:41
788.5350Jan Zetek
MM30Cvikov 00:32:41
795.5144Michaela H.
ŽZ3000:32:42
789.5251Markéta Ř.
ŽZ5000:32:42
789.7717Zdeněk Töpfer
MM60+00:32:42
798.3006Ondřej Marek
MM6000:32:43
790.7212Rostislav H.
MM3000:32:43
800.2462Jana Sornasová
ŽZ50Rozběháme Plzeň 00:32:44
791.5906Petr Kiezler
MM4000:32:44
802.5866Aneta Čepčianska
ŽZ3000:32:45
803.445Pavla Šůlová
ŽZ5000:32:47
803.7519Nicol Mráčková
ŽZ3000:32:47
805.2753Eva K.
ŽZ5000:32:48
804.5017Lucie B.
ŽZ3000:32:48
804.7921Klára Petráková
ŽZ40Rozběháme Třeboň 00:32:48
808.1188Jaroslava Koplíková
ŽZ60Oborské běhny00:32:49
809.5818Marie Kostrounová
ŽZ50Rozběháme Česko00:32:50
809.7394Lucie Sobotková
ŽZ5000:32:50
811.6810Marie Juhaňáková
ŽZ5000:32:51
812.1029Lucie Franková
ŽZ4000:32:52
812.2285Jaroslav Tekelík
MM60Šneci v běhu00:32:52
812.3899Radka Viktorínová
ŽZ4000:32:52
812.4851Tereza A.
ŽZ4000:32:52
812.7516Iveta H.
ŽZ30Prostě běž!00:32:52
812.7531Eliška Zmorayová
ŽZ5000:32:52
818.1760David Kučera
MM4000:32:53
819.1443Natalija M.
ŽZ4000:32:54
819.5802Blanka Šlapáková
ŽZ50Krušnohorský výšvih00:32:54
821.5460Hana C.
ŽZ40Andílkovi běžci00:32:56
822.1635Andrea H.
ŽZ5000:32:57
822.2383Veronika Bartesová
ŽZ30Tj Sokol Plaveč00:32:57
822.5143Martin H.
MM4000:32:57
825.433Markéta Strnadová
ŽZ40Šneci v běhu 00:32:58
826.309Adéla Knopfová
ŽZ3000:33:00
827.1358JITKA ŠMÍDOVÁ
ŽZ50PROSTĚ BĚŽ!00:33:03
828.2071Veronika Totková
ŽZ4000:33:04
828.3977Zuzana Kolářová
ŽZ3000:33:04
830.4673Jana Bušová
ŽZ5000:33:05
831.4998Jana Březinová
ŽZ50Prostě běž!00:33:06
831.6701Zuzana H.
ŽZ4000:33:06
833.1592Julie Brabcová
ŽZ3000:33:07
832.7609Renata Kopackova
ŽZ4000:33:07
832.7610Michala Wilhelmova
ŽZ4000:33:07
836.5898Lenka G.
ŽZ5000:33:10
837.4100Pavlína Trejbalová
ŽZ4000:33:11
838.508Jaroslava Nováková
ŽZ4000:33:12
838.1818Ivona Mentlíková
ŽZ5000:33:12
840.2945Petra Křivková
ŽZ3000:33:13
839.5905Jiřina Kiezlerová
ŽZ5000:33:13
842.557Hana J.
ŽZ3000:33:14
840.1091Klára Dvořáková
ŽZ3000:33:14
844.4130Veronika Spáčilová
ŽZ50Víly Ostrava00:33:15
845.6824Lucie Rašpličková
ŽZ4000:33:17
845.7063Marek Novotný
MM5000:33:17
845.7987Iveta K.
ŽZ3000:33:17
848.281Michaela S.
ŽZ4000:33:19
846.3323Laďka Malá
ŽZ5000:33:19
846.6646Marketa V.
ŽZ4000:33:19
851.484Eliška Pijanowská
ŽZ3000:33:20
847.468Jarka Ř.
ŽZ4000:33:20
847.3471Jana Fleischmanová
ŽZ5000:33:20
847.4835Aneta H.
ŽZ3000:33:20
847.5587Hana Hyžová
ŽZ5000:33:20
856.7209Tereza T.
ŽZ3000:33:21
857.5442Tereza K.
ŽZ4000:33:22
857.6601Zuzana H.
ŽZ40Ševci00:33:22
859.3247Jana S.
ŽZ5000:33:23
860.7241Michal Chrudina
MM4000:33:24
860.7453Jana Ryglová
ŽZ50Bicykl team Ústí nad labem 00:33:24
862.3166Ivana Krejčová
ŽZ3000:33:25
863.1675Anežka J.
ŽZ4000:33:26
863.2999Kristýna Klimešová
ŽZ30Rozběháme Písek 00:33:26
863.7084Tereza Šafránková
ŽZ3000:33:26
866.6970Pavlína Kozáková
ŽZ6000:33:28
867.820Petra Hamtilová
ŽZ5000:33:29
867.3125Kateřina Jelínková
ŽZ50Jdu běhat00:33:29
867.7543Barbora Kratka
ŽZ4000:33:29
870.1671Naďa Šulcová
ŽZ50Běhny Kadaň00:33:30
871.6144Pavel Hanuš
MM40Syrovice00:33:31
872.1864Petra Hellerová
ŽZ3000:33:32
873.853Dana Lukešová
ŽZ50Rozběháme Plzeň 00:33:33
874.40Kristýna K.
ŽZ3000:33:34
874.5003Renata Procházková
ŽZ5000:33:34
876.383Denisa L.
ŽZ4000:33:35
875.1008Andrea K.
ŽZ40Kangoo Litvínov00:33:35
875.4636Kristýna H.
ŽZ3000:33:35
879.691Daniela K.
ŽZ5000:33:36
876.2011Markéta Kyselová
ŽZ5000:33:36
876.3697Jana Bernardová
ŽZ50Bernardíci00:33:36
876.4578Tereza Linková
ŽZ4000:33:36
883.6664Monika Kavalírová
ŽZ4000:33:37
884.4122Barbora Knotková
ŽZ4000:33:38
884.5459Kateřina Šturmová
ŽZ5000:33:38
886.665Michaela Bílková
ŽZ40Blondýny na tripu00:33:41
885.4674Tereza Bušová
ŽZ1600:33:41
885.5011Věra Tautová
ŽZ5000:33:41
889.2855Radu Plšková
ŽZ1600:33:43
886.3016Michaela Urbanová
ŽZ40Tuřice00:33:43
886.3973Julie K.
ŽZ3000:33:43
892.107Tereza Dubcová
ŽZ30Rozběháme Mělník00:33:44
887.2563Alena Sekavcová
ŽZ6000:33:44
887.3209Andrea Š.
ŽZ4000:33:44
887.4328Olga Dohnalová
ŽZ50Želva00:33:44
887.6248Dagmar Čermáková
ŽZ4000:33:44
887.7303Jindra H.
ŽZ5000:33:44
898.103Jana Č.
ŽZ40Rozběháme Česko 00:33:45
888.4068Veronika R.
ŽZ5000:33:45
900.1217Marie Hladíková
ŽZ40Prostě běž!00:33:46
889.1571Martina Barborkova
ŽZ5000:33:46
889.3557Martina Biedermanová
ŽZ50STG Rychnov nad Kněžnou00:33:46
889.7092Eva Kotková
ŽZ4000:33:46
904.577Michaela Mandíková
ŽZ4000:33:47
890.1789Daniel Mádl
MM3000:33:47
890.3255Kateřina Svobodová
ŽZ3000:33:47
890.5438Kamila Pivodová
ŽZ5000:33:47
890.5454Helena Vlková
ŽZ4000:33:47
909.464Marie Najmanová
ŽZ4000:33:48
910.7137Kateřina Chmelařová
ŽZ50Hopsající Hou00:33:49
911.4991Pavlína Š.
ŽZ4000:33:50
912.2014Lenka Nenutilová
ŽZ4000:33:51
912.5428Cyril Matejka
MM30Demence z kredence00:33:51
912.7232Monika Pražáková
ŽZ4000:33:51
915.3649Simona Hlaváčková
ŽZ4000:33:52
916.2448Miluše Lokvencová
ŽZ3000:33:53
917.7287Michaela L.
ŽZ3000:33:54
918.2028Petra Fictumová
ŽZ50Holýšov00:33:57
918.3270Gabriela P.
ŽZ4000:33:57
920.6566Veronika Matějková
ŽZ3000:33:58
921.3017Lucie T.
ŽZ3000:33:59
921.3018Jan P.
MM3000:33:59
923.611Petra H.
ŽZ5000:34:01
922.1580Kateřina V.
ŽZ40Šneci v běhu00:34:01
922.1811Petra Škodová
ŽZ30Škodovky00:34:01
922.3118Marcela G.
ŽZ5000:34:01
922.5581Lucie Kacsmárová
ŽZ4000:34:01
922.7198Bohumil Vídenský
MM50Sokol Předín00:34:01
929.486Petra V.
ŽZ5000:34:02
923.3390Pavel Dohnal
MM4000:34:02
923.6121Jakub Šesták
MM1600:34:02
932.4203Sabina Šimečková
ŽZ3000:34:03
924.7837Tomáš Tuček
MM4000:34:03
934.4202Denisa Koďousková
ŽZ3000:34:04
935.891Michaela Kůrková
ŽZ40Kukuřky00:34:05
935.6612Jana M.
ŽZ4000:34:05
937.5093Klára Uhlířová
ŽZ50Rozběháme Hostivice00:34:06
938.8022Věra Šrámková
ŽZ4000:34:07
939.4123Veronika Drobná
ŽZ3000:34:08
939.6611Linda J.
ŽZ1600:34:08
941.338Martina Rusnioková
ŽZ3000:34:10
940.790Veronika Chvojková
ŽZ4000:34:10
940.2362Jitka Hanušová
ŽZ60OB Loko Trutnov00:34:10
940.2569Jaroslav Plával
MM5000:34:10
940.5272Robert K.
MM3000:34:10
940.6336David Skála
MM30FiaSka00:34:10
947.3189Miroslava Poláková
ŽZ3000:34:11
941.6552Pavel Sahula
MM5000:34:11
949.5702Pavla Madejewská
ŽZ5000:34:12
942.6250Markéta Jakešová
ŽZ50Komartd00:34:12
951.2012Andrea Kubesová
ŽZ3000:34:13
943.2683Iva Garay
ŽZ50#GLADIATORRACETEAM00:34:13
943.4551Lenka Čapounová
ŽZ4000:34:13
954.1176Veronika Vacková
ŽZ4000:34:14
944.5043Jana R.
ŽZ50Klub aerobiku Mikulov00:34:14
944.5916Nikola P.
ŽZ3000:34:14
944.7480Jana K.
ŽZ4000:34:14
958.698Markéta Stuchlíková
ŽZ30Opava runners00:34:15
945.8124Lucie Gotzmannova
ŽZ40Vidovicky sprinter00:34:15
960.1786Michaela K.
ŽZ4000:34:16
946.2634Martin B.
MM3000:34:16
946.4250Monika K.
ŽZ5000:34:16
963.330Denisa Dvořáková
ŽZ30Šneci v běhu00:34:17
947.7851František Hron
MM5000:34:17
965.1994Katerina Mullerova
ŽZ40Xeny00:34:18
966.1909Hana Losová
ŽZ3000:34:20
967.1484Petra Čičo
ŽZ4000:34:21
967.2581Anonymní závodník
ŽZ40-00:34:21
969.896Adam V.
MM40kukuřky00:34:22
968.1878Vladislava Ježková
ŽZ4000:34:22
968.3906Terezie D.
ŽZ3000:34:22
968.6548Hana Housarová
ŽZ50Lhotský běhny00:34:22
968.7311Andrea Čížková
ŽZ5000:34:22
968.8049Gabriela Schicková
ŽZ5000:34:22
968.8120Denisa Studená
ŽZ3000:34:22
976.751Simona B.
ŽZ5000:34:23
969.2729Hana Strelecká
ŽZ3000:34:23
969.5888Ivana K.
ŽZ3000:34:23
969.6464Markéta Dolníčková
ŽZ50Opočínské Madonny00:34:23
980.561Filip Zhorný
MM30Jumpers of the mountain00:34:24
970.925Kristýna Šmahelová
ŽZ3000:34:24
970.3889Lucie R.
ŽZ4000:34:24
983.169Andy Gombárová
ŽZ4000:34:25
971.6922Daniela Štíbrová
ŽZ3000:34:25
985.2356Radka K.
ŽZ50Prostě běž!00:34:26
972.2408Jitka Cupánková
ŽZ4000:34:26
972.4137Monika Felbabová
ŽZ4000:34:26
988.802Lucie Strouhalová
ŽZ5000:34:27
973.2483Kristýna Brumlichová
ŽZ2000:34:27
990.1203Kuba Vondraš
MM13draci v akci00:34:28
974.5191Natálie Jana Holcová
ŽZ2000:34:28
974.6877Markéta Baráková
ŽZ4000:34:28
993.5881Dana Bošková
ŽZ40Rozběháme Česko00:34:29
975.7585Michaela Korčáková
ŽZ3000:34:29
995.3762Alexandra Přibylová
ŽZ40Bruneta z Brna00:34:30
996.1068Martin V.
MM5000:34:32
996.1216Pavlína Mikulenková
ŽZ4000:34:32
996.2248Marie Anna Š.
ŽZ1600:34:32
999.4020Petra Krausová
ŽZ3000:34:33
997.4224Marek Pizúr
MM50SVVAT00:34:33
997.5389Markéta Š.
ŽZ4000:34:33
1002.1067Roman Frenk
MM50FFYT00:34:34
998.1337Aleš Petřík
MM30Prostě běž00:34:34
998.2399Tereza Šemberová
ŽZ30běžím sama za sebe00:34:34
998.5875Petra Prokešová
ŽZ5000:34:34
1006.741Linda M.
ŽZ4000:34:35
1007.6942Lucie B.
ŽZ3000:34:36
1007.7584Radka K.
ŽZ5000:34:36
1009.1057Kamila Metelková
ŽZ4000:34:37
1008.1235Valentýna B.
ŽZ3000:34:37
1008.7834Zdeňka Kohoutová
ŽZ50Klub sportovního plavání Kladno - příznivci00:34:37
1008.8129Jana Venitzová
ŽZ4000:34:37
1013.400Markéta Liprtová
ŽZ5000:34:38
1009.683Eva G.
ŽZ50SK Termit00:34:38
1015.7347Martina Tesárková
ŽZ6000:34:40
1016.2633Viktorie P.
ŽZ3000:34:41
1016.4133Petra Holubová
ŽZ50Písecké běhny00:34:41
1018.1341Tereza L.
ŽZ40Strančice00:34:43
1019.2812Kateřina Turková
ŽZ1600:34:44
1020.2541Kateřina Hudecová
ŽZ3000:34:45
1020.2886Zuzana Antal
ŽZ40Prostě běž!00:34:45
1020.6324Tomáš Paloušek
MM50Prostě běž!00:34:45
1023.1899Pavlína Hampl
ŽZ3000:34:46
1021.4625Lucie O.
ŽZ50Amatér ze Dvorů 00:34:46
1025.582Petra Svobodová
ŽZ5000:34:47
1022.6799Simona K.
ŽZ5000:34:47
1022.7234Jiří Škoda
MM4000:34:47
1028.1670Dana Konvičková
ŽZ3000:34:49
1023.2023Markéta Náchodská
ŽZ4000:34:49
1023.5002Daniela K.
ŽZ4000:34:49
1031.2953Kamila Dragounová
ŽZ50Prostě běž!00:34:50
1024.3238Irena Antošová
ŽZ5000:34:50
1024.6325Hana Paloušková
ŽZ50Prostě běž!00:34:50
1024.6644Dagmar Šafránková
ŽZ5000:34:50
1035.475Hana H.
ŽZ40Joskatel TEAM00:34:51
1025.6988Monika Jeriová
ŽZ3000:34:51
1037.7174Aneta Kainzova
ŽZ4000:34:52
1038.3907Romana Poljanská
ŽZ4000:34:53
1039.361Lenka Hladíková
ŽZ50Velký Osek00:34:54
1039.4435Nikol Č.
ŽZ3000:34:54
1041.4626Sofie O.
ŽZ10Triatlet Karlovy Vary 00:34:55
1040.4627Tomáš O.
MM40Amatér ze Dvorů 00:34:55
1040.7597Kateřina Vocásková
ŽZ4000:34:55
1044.114Lucie Horová
ŽZ4000:34:56
1041.5188Martina S.
ŽZ5000:34:56
1041.7016Kateřina Loužecká
ŽZ3000:34:56
1047.2610Petra Moláčková
ŽZ5000:34:57
1048.3015Jarmila Kubišová
ŽZ6000:34:58
1049.1973Markét Mazancová
ŽZ40Prostě běž!00:35:00
1049.5380Marie Krátká
ŽZ4000:35:00
1049.6547Veronika Černá
ŽZ3000:35:00
1052.1879Martina Břetenářová
ŽZ3000:35:01
1050.6739Lucie Heindlova
ŽZ4000:35:01
1050.7560Mariana Ouřadová
ŽZ4000:35:01
1055.2762Petra Pavlíková
ŽZ3000:35:02
1051.4729Radka Johánková
ŽZ5000:35:02
1051.7463Ivana Lišková
ŽZ50Bystrouška 00:35:02
1058.4240Ilona Vojtášková
ŽZ5000:35:03
1059.3693Tereza Oravová
ŽZ3000:35:04
1059.6683Markéta Novotná
ŽZ40Šneci v běhu00:35:04
1059.7906Dominika T.
ŽZ3000:35:04
1062.2887Andrea Pejšová
ŽZ3000:35:05
1060.4170Anna Schejbalová
ŽZ50Slavia pojišťovna Sport team00:35:05
1060.6623Jana Jansikova
ŽZ5000:35:05
1060.7110Karel Kalina
MM5000:35:05
1060.7149Velen Kalina
MM2000:35:05
1067.2641Nataliya Yakovlyeva
ŽZ4000:35:06
1061.3928Jitka Paříková
ŽZ4000:35:06
1061.5701Petr V.
MM6000:35:06
1070.29Blanka Havlová
ŽZ50Krasavy00:35:07
1071.1774Denisa Grigarová
ŽZ4000:35:08
1072.6458Nikola Najsrová
ŽZ30Najsratka00:35:09
1073.196Michaela F.
ŽZ4000:35:10
1073.1679Gabriela Pechková
ŽZ5000:35:10
1075.6015Lenka Kohoutová
ŽZ5000:35:11
1074.6535Martina Hajdušková
ŽZ5000:35:11
1077.31Lenka Heidrichová
ŽZ50Krasavy00:35:12
1078.5413Jana N.
ŽZ4000:35:13
1078.6079Eliška Nová
ŽZ2000:35:13
1080.3027Radka Vaňurová
ŽZ40KČT Kralupy00:35:14
1081.2562Alena Rešová
ŽZ50běhám pro Hospic00:35:16
1081.3937Petra H.
ŽZ4000:35:16
1083.3956Veronika B.
ŽZ40Rozběháme Rakovník00:35:17
1084.6647Pavel Holzner
MM60+Krnov00:35:19
1084.6762Klára Š.
ŽZ5000:35:19
1086.803Karolína Strouhalová
ŽZ3000:35:22
1087.1648Nikola T.
ŽZ3000:35:23
1088.2195Karel Macek
MM5000:35:24
1088.4583Pavel Rutta
MM6000:35:24
1088.4986Radka K.
ŽZ50Prostě běž! 00:35:24
1091.528Ladislav Svitáček
MM5000:35:26
1089.3319Barbora Hlavinkova
ŽZ4000:35:26
1089.6234Andrea Marková
ŽZ3000:35:26
1094.2288Klára Tioková
ŽZ50Sestry00:35:27
1090.7497Kristýna Burcinová
ŽZ3000:35:27
1096.1758Viera Hrabalová
ŽZ4000:35:29
1097.3376Kristýna Sedloňová
ŽZ4000:35:30
1097.6014Petra Landová
ŽZ4000:35:30
1097.6395Lucie Vacušková
ŽZ5000:35:30
1100.860Zuzana Č.
ŽZ30Kancl. 52700:35:31
1098.7527Šárka V.
ŽZ4000:35:31
1102.2289Jitka Czyžová
ŽZ50Sestry00:35:32
1099.4327Martin Císař
MM4000:35:32
1099.5446Silvie Malíková
ŽZ4000:35:32
1105.727Miroslava Lalikova
ŽZ4000:35:33
1100.1999Monika G.
ŽZ3000:35:33
1100.3997Lenka Fortelná
ŽZ4000:35:33
1108.5530Radka Venclová
ŽZ40Prostě běž!00:35:34
1109.6340Pavlína Janoušová
ŽZ4000:35:36
1109.7553Soňa K.
ŽZ4000:35:36
1111.5477Hanina Hošková
ŽZ50ROZBĚHÁME KLATOVY00:35:37
1112.3050Denisa L.
ŽZ4000:35:38
1113.650Hana Pospíšilová
ŽZ5000:35:39
1113.3275Hanka Holcová
ŽZ4000:35:39
1115.1827Alena Linhartová
ŽZ3000:35:41
1114.4745Lucie Válková
ŽZ4000:35:41
1114.5197Ivana Nováčková
ŽZ5000:35:41
1114.7050Veronika Vejskrabová
ŽZ3000:35:41
1119.3780Kateřina Tyrová
ŽZ4000:35:42
1115.4607Matěj Kružík
MM1000:35:42
1115.4681Bára Tesarčíková
ŽZ3000:35:42
1122.204Karolína Kopecká
ŽZ2000:35:44
1116.5240Jaroslav Tauer
MM50Rozběháme Plzeň00:35:44
1116.5949Jitka J.
ŽZ5000:35:44
1125.7272Marcela Břínková
ŽZ4000:35:45
1126.5543Ivo Jedlicka
MM5000:35:47
1127.4873Lucie H.
ŽZ3000:35:48
1128.4042Marie Caletková
ŽZ20Ranch Nevada00:35:51
1128.4111Erika Kunzová
ŽZ3000:35:51
1128.4940Mikuláš Fiedler
MM13Běhej Kolovraty00:35:51
1131.4736Alžběta Š.
ŽZ5000:35:52
1129.6470Martin Macko
MM5000:35:52
1129.7413Michaela S.
ŽZ3000:35:52
1134.1808Martina Kubičková
ŽZ50Fierna00:35:53
1130.4099Jaroslav Mróz
MM6000:35:53
1130.4223Ivana pizúrová
ŽZ50SVVAT00:35:53
1130.4620Pavla Košťálová
ŽZ5000:35:53
1130.5239Zuzana D.
ŽZ4000:35:53
1130.7538Petra K.
ŽZ5000:35:53
1140.6251Jan Rysl
MM50Komartd 00:35:54
1141.6425Lucie Tříšková
ŽZ30Jsme v tom spolu!00:35:55
1142.552Marcela Balková
ŽZ50Rozbehame Plzen00:35:56
1142.723Lidka Slepčíková
ŽZ4000:35:56
1142.2134Anna Henzlová
ŽZ3000:35:56
1142.3335Martin Kyselovič
MM6000:35:56
1146.6021Regina Ujváryová
ŽZ4000:35:57
1147.2848Martina K.
ŽZ50Rozběháme Plzeň00:35:58
1147.5405Daniela Šotolová
ŽZ4000:35:58
1147.6159Michal Horvát
MM40PHMZ RACING00:35:58
1150.6652Petra Kadded
ŽZ5000:35:59
1151.3443Jana RŮŽIČKOVÁ
ŽZ5000:36:00
1151.7363Zdeňka Hendrichová
ŽZ50ZdeŇule-Kadaň00:36:00
1153.314Martina Avratová
ŽZ5000:36:01
1152.5059Adéla Jehličková
ŽZ30AREA 11400:36:01
1152.6743Veronika S.
ŽZ2000:36:01
1156.1807Marie K.
ŽZ30Šneci v běhu 00:36:05
1153.3099Iveta H.
ŽZ4000:36:05
1153.3341Lucie S.
ŽZ4000:36:05
1159.6859Miroslav Michl
MM50Michláci00:36:06
1160.2830Pavla Charvátová
ŽZ50Jablonečtí šneci00:36:07
1161.1023Radka K.
ŽZ3000:36:09
1161.4326Michaela Marčanová
ŽZ4000:36:09
1161.8071Baja V.
ŽZ3000:36:09
1164.2314Mária H.
ŽZ4000:36:11
1165.1722Monika Kubátová
ŽZ50Domov Maják 00:36:12
1165.7612Sabina P.
ŽZ3000:36:12
1167.2020Tereza Chaloupková
ŽZ3000:36:13
1166.2067Lucie Binarová
ŽZ4000:36:13
1166.6897Pavel Bucala
MM40OCR Vlašim 00:36:13
1166.6984Tereza V.
ŽZ3000:36:13
1166.7048Monika Zavřelová
ŽZ3000:36:13
1172.1895Vladimír Škop
MM6000:36:14
1173.781Eva Č.
ŽZ4000:36:15
1173.2392Petr K.
MM40KuK00:36:15
1173.7707Filip Dlouhý
MM40Hopsající Hou00:36:15
1176.2197Libuše Macková
ŽZ4000:36:16
1174.8168Tereza Buzková
ŽZ3000:36:16
1178.3423Tereza Mišíková
ŽZ3000:36:17
1175.3916Natálie Suchanová
ŽZ3000:36:17
1180.5684Kamila D.
ŽZ5000:36:18
1176.6798Iva K.
ŽZ3000:36:18
1182.5947Daniela R.
ŽZ2000:36:19
1183.6228Lenka Knotková
ŽZ5000:36:20
1184.113Majka Tykalová
ŽZ40Báječné ženy v běhu00:36:21
1184.4804Jan Vašák
MM13Vašáci00:36:21
1186.6118Pavlína Šestáková
ŽZ5000:36:22
1187.3517Jindrich Hrabal
MM60+00:36:23
1187.6224Andrea Vystavělová
ŽZ3000:36:23
1189.73Tomáš Barychar
MM40Samíci00:36:26
1188.4582Libuše Benešová
ŽZ50Los Běhnos00:36:26
1191.2217Helena S.
ŽZ5000:36:27
1189.3421Martina M.
ŽZ60Ol00:36:27
1193.6024Michaela K.
ŽZ4000:36:28
1194.2049Petra Savcicova
ŽZ50Šneci v běhu 00:36:29
1194.3761Sasík S.
ŽZ5000:36:29
1196.4677Alena K.
ŽZ5000:36:30
1195.5946Eva R.
ŽZ5000:36:30
1198.2739Andrea Zavadilová
ŽZ40Matky v běhu00:36:31
1196.6780Růžena Lindnerová
ŽZ60+Scooter Queen00:36:31
1200.1016Jana Přeučilová
ŽZ5000:36:32
1201.1428Alena Sládková
ŽZ40Běhny00:36:33
1201.2714Hana Marková
ŽZ3000:36:33
1203.2257Zuzana S.
ŽZ4000:36:35
1202.5127Sabina Krejčová
ŽZ1600:36:35
1202.5128Lenka Krejčová
ŽZ5000:36:35
1206.308Jana Vitamvásova
ŽZ5000:36:36
1207.1199Lucie K.
ŽZ40Běhny00:36:37
1207.2354Anonymní závodník
ŽZ4000:36:37
1209.5507Nikola Hvizdova
ŽZ5000:36:38
1208.5813marc macaspac
MM60rychlé želvy00:36:38
1208.5814Dominika Karl'ova
ŽZ30rychlé želvy00:36:38
1212.337Martina Šedivá
ŽZ50Marťas 00:36:41
1213.6882Regina L.
ŽZ40Šneci v běhu00:36:42
1214.4098Monika Vodová
ŽZ4000:36:43
1215.1707Petra Seligerová
ŽZ4000:36:44
1215.1765Andrea Kupková
ŽZ3000:36:44
1215.3327Pavlína Hrubá
ŽZ6000:36:44
1215.5803Aneta S.
ŽZ30A00:36:44
1219.7352Leona Pavcová
ŽZ40Prostě běž!00:36:46
1220.4890Jana Broklová
ŽZ60Skutečský kočky 00:36:47
1220.5909Lucie Smolková
ŽZ4000:36:47
1222.3511Markéta Prokopová
ŽZ20Loštice Merkules00:36:48
1221.7600Petra Bartáčková
ŽZ3000:36:48
1224.7629Kateřina Dudková
ŽZ4000:36:49
1225.1866Jana S.
ŽZ4000:36:50
1225.3483Jan Sabo
MM60+Žatec00:36:50
1225.7233Gabriela Ketnerová
ŽZ6000:36:50
1225.7578Adela K.
ŽZ4000:36:50
1229.671Adéla Vančurová
ŽZ40Vančurky00:36:51
1226.4081Zuzana Cenigová
ŽZ4000:36:51
1226.4572Petra Neumanová
ŽZ4000:36:51
1232.5377Alexandra Večlová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:36:53
1233.5064Kateřina Š.
ŽZ3000:36:55
1234.3853Alena Bartášková
ŽZ4000:36:58
1234.4433Kateřina Částková
ŽZ40Šneci v běhu00:36:58
1236.4771Veronika Bílková
ŽZ3000:36:59
1237.2797Hana Andělová
ŽZ50HDR Smečky Dogo Argentino 00:37:00
1237.2798Aneta Andělová
ŽZ20HDR Smečky Dogo Argentino 00:37:00
1237.5082Kateřina Jirásková
ŽZ3000:37:00
1240.3647Adéla G.
ŽZ4000:37:02
1241.1204Pavlína Vondrašová
ŽZ50draci v akci00:37:04
1241.3781Monika Brunclíková
ŽZ60Gladiators gym České Budějovice00:37:04
1241.3795Dagmar L.
ŽZ30TS LDance, z.s.00:37:04
1241.6291Monika Škrdlová
ŽZ4000:37:04
1245.6849Petra Švrčková
ŽZ4000:37:05
1246.2336Věra Volenová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 201900:37:07
1247.1875Lenka Krejčí
ŽZ4000:37:13
1247.4278Tomáš H.
MM3000:37:13
1249.4337Kristýna Bachová
ŽZ40Ranch Nevada00:37:15
1248.4955Robert J.
MM4000:37:15
1248.5372Julie Bříštělová
ŽZ20Ranch Nevada00:37:15
1248.5686Lucie Dedková
ŽZ4000:37:15
1253.5328Nikola H.
ŽZ3000:37:16
1249.6105Veronika Zimmelová
ŽZ5000:37:16
1255.3553Denisa K.
ŽZ4000:37:17
1256.2085Vilda Kasper
MM50Prostě běž00:37:20
1256.4959Jana Kubátová
ŽZ5000:37:20
1256.5451Majka Langmajerová
ŽZ40Máma v běhu 00:37:20
1259.1695Drahomíra Hnátková
ŽZ5000:37:21
1260.1507Kateřina Částková
ŽZ40Šneci v běhu00:37:22
1261.5794Ján Kaiser
MM4000:37:23
1262.2589Renata Heinrichová
ŽZ60Šneci v běhu00:37:24
1262.3466Veronika Morávková
ŽZ40Prostě běž!00:37:24
1264.312Jana Zimáčková
ŽZ4000:37:25
1263.2928Anna Bezik
ŽZ5000:37:25
1266.156Marcela Poláková
ŽZ3000:37:27
1264.1706Klára G.
ŽZ4000:37:27
1268.2787Michal Kulíček
MM50Fitko Hanky Kynychové00:37:29
1265.7794Barbora Hupková
ŽZ1300:37:29
1270.250Barbora Kučerová
ŽZ5000:37:33
1271.2309Zuzana I.
ŽZ4000:37:34
1272.5406Miloš B.
MM4000:37:37
1273.5954Lenka Kopčová
ŽZ4000:37:38
1273.6911Jana Krátká
ŽZ3000:37:38
1275.1929Diana Langerová
ŽZ5000:37:39
1274.2348Andrea Kubcová
ŽZ4000:37:39
1277.109Aneta Pchálková
ŽZ3000:37:40
1275.1583Patricie A.
ŽZ3000:37:40
1279.5279Nina D.
ŽZ5000:37:42
1276.6182Anna Marie Vodičková
ŽZ13Kutlov team00:37:42
1281.3265Eva Klepetkova
ŽZ50Prostě běž Praha00:37:43
1277.3863Petra M.
ŽZ5000:37:43
1283.1832Veronika V.
ŽZ4000:37:45
1278.5579Monika V.
ŽZ50Prostě běž!00:37:45
1278.5952Anna Orosová
ŽZ50Prostě běž!00:37:45
1278.6766Dana Svobodová
ŽZ6000:37:45
1287.1058Marie Lišková
ŽZ5000:37:46
1288.3803Kateřina M.
ŽZ5000:37:47
1289.2995Dana Juřičková
ŽZ50Cheb00:37:48
1289.3129TERKA Ruttova
ŽZ5000:37:48
1291.6495Dana Koudelková
ŽZ4000:37:50
1290.5541Kateřina Roudná
ŽZ40Prostě běž!00:37:50
1290.7836Andrea D.
ŽZ3000:37:50
1294.5583Hana Kacsmárová
ŽZ6000:37:51
1295.75Pavlína Červenková
ŽZ6000:37:58
1296.326Jana Kovaříková
ŽZ4000:38:00
1297.453Zuzka Šteklová
ŽZ4000:38:01
1298.2397Petra Míková
ŽZ3000:38:02
1298.6883Tomáš Klenovský
MM50Rozběháme Česko00:38:02
1298.7333Lucie Skuhrovcová
ŽZ4000:38:02
1301.1824Markéta Moučková
ŽZ3000:38:03
1302.6326Jakub Paloušek
MM13Rádi běháme00:38:04
1303.2648Adéla Tancošová
ŽZ10USK Provod00:38:06
1304.6216Lucie Hurtíková
ŽZ30WorkoutCL00:38:07
1305.2001Jarka B.
ŽZ40Running Lions00:38:11
1306.6276Helena H.
ŽZ5000:38:13
1306.6574Zuzka P.
ŽZ101 Club Brno00:38:13
1308.3078Eva Mikšovská
ŽZ40Slorkov00:38:14
1309.3103Petra H.
ŽZ4000:38:15
1310.3536Ilona Berková
ŽZ60Prostě běž!00:38:16
1310.4915Petra Vrábelová
ŽZ4000:38:16
1312.1380Anonymní závodník
ŽZ3000:38:17
1313.3715Anonymní závodník
ŽZ3000:38:19
1313.4925Bára Hrubá
ŽZ4000:38:19
1315.3278Lucie Kosířová
ŽZ3000:38:20
1316.430Michaela Zíková
ŽZ4000:38:22
1316.6790Dana Gábová
ŽZ6000:38:22
1318.5015Pavla L.
ŽZ4000:38:23
1317.5016Miriam L.
ŽZ1000:38:23
1320.2413Petra Čepelková
ŽZ4000:38:28
1318.7095Vladislava Figurová
ŽZ5000:38:28
1322.2659Jana Prášková
ŽZ50Šneci v běhu00:38:29
1319.2691Kamila Slavíková
ŽZ40Kaki team Měcholupy00:38:29
1319.7183Lenka Housková
ŽZ40Houstičky00:38:29
1325.861Jitka Hráchová
ŽZ6000:38:32
1320.3992Zita Komárková
ŽZ50Prostě běž!00:38:32
1320.7982Ivana Dulovcová
ŽZ30Šneci v běhu00:38:32
1328.2050Leona Z.
ŽZ3000:38:33
1321.3893Lucie P.
ŽZ4000:38:33
1330.5261Petra Šubrová
ŽZ4000:38:34
1331.4305Jaroslava Chvojsíková
ŽZ5000:38:36
1331.5658Marcela Kabrdová
ŽZ3000:38:36
1333.476Andrea H.
ŽZ50Joskatel TEAM00:38:37
1332.1835Diana Petránková
ŽZ4000:38:37
1332.2626Jitka Trojanová
ŽZ50Club karate Plzeň00:38:37
1336.5047Michal K.
MM40Tábor00:38:38
1337.3774Václav B.
MM50Šneci v běhu 00:38:42
1337.7614Markéta Kotíková
ŽZ3000:38:42
1339.4342Jitka K.
ŽZ3000:38:43
1340.3610Teodorik Jaček
MM1000:38:44
1341.6685Lenka Ostrýtová
ŽZ4000:38:46
1341.7865Lenka Ostrýtová
ŽZ4000:38:46
1343.4809Ingrid Martincová
ŽZ3000:38:48
1342.6890Simona Vrabcová
ŽZ3000:38:48
1345.1681Michaela Graběcová
ŽZ40Šneci v běhu00:38:50
1343.2267Pavla V.
ŽZ5000:38:50
1347.7752Eva Svehlova
ŽZ4000:38:51
1348.6160Alena Kratochvílová
ŽZ30Lemra Team 00:38:52
1349.3266Martina Kučerová
ŽZ5000:38:53
1350.1826Andrea M.
ŽZ5000:39:01
1351.871Veronika Mendlová
ŽZ3000:39:03
1351.7308Natálie Tenglerová
ŽZ3000:39:03
1353.4015Nikol Škňouřilová
ŽZ3000:39:05
1354.2084Miluška Kasperová
ŽZ50Prostě běž00:39:06
1354.4556Veronika Štursová
ŽZ2000:39:06
1356.22Anonymní závodník
MM4000:39:07
1355.4599Barča Vacková
ŽZ5000:39:07
1358.1802Martina Pleslová
ŽZ5000:39:08
1359.334Denisa Kotková
ŽZ4000:39:09
1360.4810Alena Masariková
ŽZ4000:39:12
1361.3249Monika Skalová
ŽZ5000:39:13
1361.6557Petra Součková
ŽZ40Šneci v běhu00:39:13
1363.4161Petra Nikodýmová
ŽZ50Šneci v běhu00:39:14
1362.6009Šárka Chvalinová
ŽZ4000:39:14
1365.3763Nikola Maie N.
ŽZ30Rugby Slavia - Hvězdičky00:39:15
1366.5631Kateřina Hnátová
ŽZ5000:39:16
1367.4967Veronika Popelková
ŽZ3000:39:18
1368.1928Pavlína Mašková Komendová
ŽZ4000:39:20
1368.7317Lucie K.
ŽZ30Šneci v běhu00:39:20
1370.6356Pavla Š.
ŽZ4000:39:21
1371.1119Radka M.
ŽZ4000:39:22
1372.1894Anonymní závodník
ŽZ5000:39:23
1373.6092Míša Burešová
ŽZ30Budeme hezký na svatbu00:39:26
1373.6891Tomáš Vrabec
MM3000:39:26
1375.2230Monika M.
ŽZ4000:39:29
1376.918Jana Sýkorová
ŽZ60+Rozběháme Česko00:39:30
1376.2090Eva Macháčková
ŽZ5000:39:30
1376.3903Ivana Jelenová
ŽZ5000:39:30
1376.4046Andrejka Dušek
ŽZ40Zářivky 201900:39:30
1376.7529Zuzana V.
ŽZ5000:39:30
1381.1189Renata Velebová
ŽZ60Oborské běhny00:39:32
1377.6327Matěj Janda
MM10Rádi běháme00:39:32
1383.4225Matouš Pizúr
MM13SVVAT00:39:33
1384.2256Veronika Nečasová
ŽZ4000:39:34
1384.3021Jan Holý
MM3000:39:34
1386.4994Michaela F.
ŽZ4000:39:35
1385.5755Monika Blahutová
ŽZ5000:39:35
1385.6597Simona Sýkorová
ŽZ3000:39:35
1385.6629Michaela Neufusová
ŽZ4000:39:35
1390.5494Pavla K.
ŽZ4000:39:36
1386.7714Gabriela Ledvinková
ŽZ50Prostě běž 00:39:36
1392.5400Andrea Ž.
ŽZ4000:39:42
1393.2194Petra Sýkorová
ŽZ4000:39:45
1394.4687Martina Oulehlová
ŽZ5000:39:46
1395.7552Tereza Čiháková
ŽZ4000:39:50
1396.4508Sára Vjazanko
ŽZ1600:39:51
1397.6403Andrea Vaňková
ŽZ3000:39:53
1397.8127Romana K.
ŽZ3000:39:53
1399.1860Jana Vostrá
ŽZ3000:39:56
1400.4871Gabriela Lánská
ŽZ5000:39:57
1401.3771Eva H.
ŽZ50Rozbehame Česko 00:39:59
1401.6613Markéta V.
ŽZ4000:39:59
1403.827Zdenka Packová
ŽZ6000:40:00
1404.4063Monika P.
ŽZ2000:40:02
1404.6390Silvia Šuba
ŽZ5000:40:02
1404.6391Réka Šuba
ŽZ1600:40:02
1407.4573Veronika Pisarikova
ŽZ4000:40:03
1408.7203Anonymní závodník
ŽZ4000:40:04
1409.2092Vladimír Macháček
MM3000:40:05
1410.7358Pavla Jirousková
ŽZ40#GLADIATORRACETEAM00:40:08
1411.728Hana R.
ŽZ5000:40:11
1411.2680Klára Linhová
ŽZ50SKH Racing00:40:11
1413.2252Alena H.
ŽZ4000:40:12
1412.6328Liz V.
ŽZ4000:40:12
1415.779Marcela H.
ŽZ4000:40:13
1416.1474Dominika Krůlová
ŽZ3000:40:15
1417.123Petra Banková
ŽZ4000:40:16
1417.4167Věra M.
ŽZ6000:40:16
1417.6994Karolína Čermáková
ŽZ4000:40:16
1420.2604Markéta Pojtingerová
ŽZ4000:40:18
1421.5945Jana Očenášková
ŽZ5000:40:19
1422.7850Martin Buchtík
MM50Pohodáři00:40:20
1423.3990Petra D.
ŽZ40Čmaňa a Pekáč00:40:24
1424.3790Klára Anna Jačková
ŽZ5000:40:25
1424.7741Lucie Synková
ŽZ4000:40:25
1426.5939Jitka Parmová
ŽZ50Prostě běž!00:40:27
1427.6610Tereza Brožová
ŽZ4000:40:29
1427.7985Petra Latzelová
ŽZ4000:40:29
1429.3818Andrea N.
ŽZ4000:40:31
1428.4693Vladimíra Jandová
ŽZ60+00:40:31
1428.4993Eliška F.
ŽZ3000:40:31
1432.4456Aneta Matoušková
ŽZ3000:40:32
1433.4696Martina Chalupová
ŽZ5000:40:36
1433.4920Tereza Pecháčková
ŽZ4000:40:36
1435.4588Lucie Měcháčková
ŽZ4000:40:37
1436.133Tereza Šmehylová
ŽZ4000:40:40
1437.4066Matěj Karnolt
MM1000:40:42
1437.4067Jakub Karnolt
MM700:40:42
1437.7248Alena Povolná
ŽZ3000:40:42
1440.1046Martina Lízlová
ŽZ40Rozběháme Litoměřice00:40:45
1441.1916EVA NOVÁKOVÁ
ŽZ60Holky z Mutěnic00:40:46
1441.7039Jana Zázvorková
ŽZ3000:40:46
1443.3904Lenka M.
ŽZ5000:40:47
1444.917Jiří Sýkora
MM60+Rozběháme Česko00:40:58
1444.2658Denisa Doležalová
ŽZ4000:40:58
1446.6206Kateřina Kováčová
ŽZ3000:41:03
1447.2644Markéta K.
ŽZ50Klokočov00:41:04
1447.4293Ester Švandová
ŽZ4000:41:04
1449.434Lenka Ellen Rokačová
ŽZ5000:41:05
1448.4973Jana Latonova
ŽZ5000:41:05
1451.5790Veronika Hrubešová
ŽZ3000:41:07
1452.2139Anežka Škopová
ŽZ3000:41:09
1453.2214Jan Jílek
MM4000:41:13
1453.8131Anonymní závodník
ŽZ5000:41:13
1455.5659Jana Pilečková
ŽZ3000:41:15
1456.2083Jana Koníčková
ŽZ4000:41:18
1457.1794Katka Svobodova
ŽZ5000:41:19
1458.3506Dagmar Voldánová
ŽZ2000:41:23
1459.2635Žaneta S.
ŽZ3000:41:28
1460.2831Ivana H.
ŽZ6000:41:29
1461.4510Zdeněk Tihelka
MM1300:41:33
1461.4980Jakub Drobný
MM30Tým Auto Kubiena00:41:33
1463.6621Andrea V.
ŽZ5000:41:34
1464.2919Aleš Rabiáš
MM5000:41:35
1465.4329Katka Tomačková
ŽZ4000:41:37
1466.101Petr Adámek
MM4000:41:38
1467.7032Jana Olšová
ŽZ50Prostě běž Brandýs00:41:39
1468.3220Simona H.
ŽZ3000:41:40
1469.7541Eva Lukášová
ŽZ4000:41:43
1470.5136Tereza Čermáková
ŽZ4000:41:44
1471.910Jana F.
ŽZ3000:41:45
1472.673Lucie Sciranková
ŽZ4000:41:46
1472.6292Zuzana Kubelková
ŽZ4000:41:46
1474.100Barbora Doležalová
ŽZ3000:41:48
1473.3659Alžběta Kábeleová
ŽZ40Káblíci běží...00:41:48
1476.2426Veronika Skružná
ŽZ40Žatec00:41:50
1477.4231Pavla Cichoňová
ŽZ20Tým Batulů00:41:57
1478.1669Anonymní závodník
ŽZ3000:41:58
1479.901Andrea Málková
ŽZ40Rozběháme Česko00:42:01
1480.2412Petra B.
ŽZ50Prostě běž!00:42:06
1480.6397Markéta J.
ŽZ5000:42:06
1482.6993Eva Fadrna
ŽZ50Running Alpaca00:42:08
1483.2857Dana Voráčová
ŽZ50Prostě běž!00:42:10
1483.5716Andrea Horáková
ŽZ40Jablonečtí šneci 00:42:10
1485.2898Pavla Kunstová
ŽZ50Kunstici 5500:42:14
1486.6399Petr Tumpach
MM5000:42:15
1487.3253Jana Kleinerová
ŽZ5000:42:16
1487.6032Silvie Wildt
ŽZ5000:42:16
1489.4766Soňa N.
ŽZ50Správné buchty Vinařice00:42:17
1490.471Zdeněk Měrka
MM50Měrkovic králíčci00:42:19
1490.4943Iva K.
ŽZ60Pen00:42:19
1492.5301Klára Šmejkalová
ŽZ4000:42:21
1493.2409Martina Šindelířová
ŽZ50Besednické běhny00:42:22
1494.2238Petra Novotná
ŽZ40Alvin a Petra00:42:30
1494.3042Iveta I.
ŽZ3000:42:30
1496.2789Adéla Chvátalová
ŽZ30Šneci v běhu00:42:31
1497.2899Kateřina Kunstová
ŽZ30KUNSTICI 5500:42:36
1497.6329Marie U.
ŽZ5000:42:36
1499.4710Michaela S.
ŽZ50Správné buchty Vinařice00:42:37
1500.1759Kateřina Hronová
ŽZ4000:42:39
1500.3929Pavlína Škvrnová
ŽZ3000:42:39
1502.7202Andrea K.
ŽZ50Sokolov00:42:41
1503.1304Jakub Novák
MM30Česká Lípa00:42:49
1503.6398Veronika Tumpachová
ŽZ5000:42:49
1505.7275Lenka Satková
ŽZ60ABC Bike Team00:42:51
1506.4148Karolína Kuglerová
ŽZ3000:42:56
1506.5255Hana Zavřelová
ŽZ4000:42:56
1508.4279Markéta Nyplová
ŽZ3000:42:57
1509.2332Monika Rusin
ŽZ40Šneci v běhu 00:43:00
1510.4608Adéla Kružíková
ŽZ1000:43:02
1511.2807Lucie Egerová
ŽZ5000:43:05
1512.3723Ivana Toufarová
ŽZ50Rozběháme Česko - Soběslav00:43:06
1513.1214Kateřina Kroutilová
ŽZ3000:43:09
1514.2465Hana Fialová
ŽZ4000:43:16
1515.1573Milada Páclová
ŽZ5000:43:18
1516.2596Růžena Růžičková
ŽZ5000:43:20
1517.6931Eliška Fleková
ŽZ3000:43:21
1518.148Karolína Chaloupková
ŽZ4000:43:28
1519.6987Veronika Š.
ŽZ4000:43:32
1520.1451Andrea Saisová
ŽZ40Saisíci00:43:33
1521.6581Petra Hofmanová
ŽZ40Šneci v běhu00:43:35
1522.1069Petra K.
ŽZ4000:43:36
1523.1431Aneta Marková
ŽZ4000:43:39
1524.176Jana Novotná
ŽZ60RE-WELL Kokořín00:43:40
1525.1647Klára Matějková
ŽZ4000:43:44
1525.5889Tony Zieglerová
ŽZ5000:43:44
1527.6378Vlasta Celjakova
ŽZ4000:43:50
1528.6532Dagmar Křížová
ŽZ4000:43:51
1529.2054Eliska Sochurkova
ŽZ4000:43:56
1530.4280Pája Nyplová
ŽZ4000:44:02
1531.2515Petra Malá
ŽZ3000:44:05
1532.8110Anonymní závodník
ŽZ5000:44:10
1533.7659Natálie Trakalová
ŽZ13ASL00:44:11
1534.4001Jana Olivová
ŽZ5000:44:14
1535.643Jana Brňovjáková
ŽZ6000:44:29
1536.6712Gabriela Ticháčková
ŽZ5000:44:31
1537.562Lucie Skoková
ŽZ30Jumpers of the mountain00:44:36
1538.913zuzana Pajmová
ŽZ4000:44:41
1539.6659Vendula Houskova
ŽZ4000:44:43
1540.6444Zuzana K.
ŽZ5000:44:44
1541.6828Lenka M.
ŽZ5000:44:45
1542.359Jitka Kaprová
ŽZ6000:44:52
1543.4078Olga Smejkalová
ŽZ5000:44:57
1544.3900Marie Fousková
ŽZ50Zářivky 201900:45:02
1545.6379Václav Celjak
MM5000:45:06
1546.1277Kristýna Byrtusová
ŽZ30Šneci v běhu00:45:07
1546.6202Klára Adamcová
ŽZ4000:45:07
1548.3110Míša Velecká
ŽZ4000:45:10
1549.556Eva Vondráčková
ŽZ5000:45:15
1550.1382Eva Bystrzycká
ŽZ30Šneci v běhu00:45:19
1551.5757Stanislava Bicková
ŽZ50Prostě běž!00:45:22
1552.6580Dagmar Medvecká
ŽZ5000:45:24
1553.3602RENATA Safarova
ŽZ5000:45:25
1554.6554Ondřej Š.
MM4000:45:27
1555.3343Alexandra Rohlíková
ŽZ50Šneci v běhu00:45:34
1556.5342Adéla Kratochvílová
ŽZ3000:45:49
1557.3380Monika Sloupová
ŽZ5000:45:56
1558.5449Libuše Šoltysová
ŽZ50Včeličky00:46:00
1559.1412Karolína Vašková
ŽZ3000:46:02
1559.6772Janča L.
ŽZ4000:46:02
1561.3668Josef Š.
MM6000:46:05
1560.7306Iveta R.
ŽZ4000:46:05
1563.5637Petra Uhlířová
ŽZ4000:46:06
1564.5664Marek Jiskra
MM50Rozběháme Česko00:46:07
1565.2542Kristýna Zaoralová
ŽZ2000:46:09
1565.4600Monika M.
ŽZ3000:46:09
1567.2657Hanka Krasnanska
ŽZ4000:46:14
1568.5343Lucie Kolářová
ŽZ4000:46:17
1569.858Michaela Darvašová
ŽZ3000:46:20
1569.3786Vlastimil Krpeš
MM6000:46:20
1571.3787Kamila Koptová
ŽZ6000:46:30
1570.6628Zuzana Hamalová
ŽZ4000:46:30
1573.4448Pavla Veverkova
ŽZ40Domado00:46:31
1571.4449Filip Veverka
MM10Domado00:46:31
1571.4450Lucie Veverkova
ŽZ16Domado00:46:31
1576.6719Albert Knížek
MM1000:46:32
1577.7089Dana Hanzlíková
ŽZ40Join the Dark Side Running Team00:46:39
1578.7481Ilona Tollarová
ŽZ4000:46:41
1579.5843Božena Pecháčková
ŽZ6000:46:46
1580.4258Petra Vodičková
ŽZ6000:46:47
1581.948Nataša Kovačovičová
ŽZ5000:46:51
1581.6830Denisa C.
ŽZ5000:46:51
1583.4097Pavla B.
ŽZ4000:47:04
1584.7090Martin Šubrt
MM40Join the Dark Side Running Team00:47:05
1585.1742Jana Kotyzová
ŽZ5000:47:07
1586.4254Renata Slachová
ŽZ6000:47:09
1587.2921Daniela Marinková
ŽZ2000:47:12
1588.6334Leona D.
ŽZ5000:47:13
1588.7062Eva Hudská
ŽZ50Zahorčice00:47:13
1590.6751Veronika Šilhová
ŽZ2000:47:14
1591.2954ALENA K.
ŽZ50AFRO tým00:47:19
1591.2956FRANTIŠEK K.
MM10AFRO tým00:47:19
1591.2957ONŘEJ K.
MM7AFRO tým00:47:19
1594.3026Lea Mühlsteinová
ŽZ700:47:21
1595.3259Eliška Hrachová
ŽZ3000:47:23
1596.4897Michaela Suchomelová
ŽZ40Perštejn00:47:25
1597.1891Eliška Krejčová
ŽZ30Zábřežačka 00:47:27
1598.5638Jana Faflikova
ŽZ60Prostě běž! 00:47:36
1599.2249Alena Musilová
ŽZ4000:47:37
1600.6755Veronika H.
ŽZ5000:47:43
1601.7932Eva Pšenčíková
ŽZ60Prostě běž00:47:50
1602.4825Markéta Kellnerová
ŽZ50FIT v menopauze00:47:54
1603.2016Anna Žváčková
ŽZ30Sdh Kosov00:47:55
1603.5249Marie Režná
ŽZ4000:47:55
1605.2543Barbora Svobodová
ŽZ2000:48:00
1604.6553Tereza Š.
ŽZ3000:48:00
1607.138Nelinka a Karolína Špindlerová
ŽZ40Prostě běž00:48:06
1608.94Dagmar Jirkovská
ŽZ5000:48:08
1608.5628Nina Ž.
ŽZ3000:48:08
1610.6599Brigita Wohlová
ŽZ5000:48:18
1611.5629Ján Račko
MM3000:48:21
1612.2315Štěpánka F.
ŽZ3000:48:28
1613.4526Kamila Gruntová
ŽZ4000:48:34
1614.1540Jiřina V.
ŽZ6000:49:05
1615.2147Lucie Cyprichová
ŽZ4000:49:09
1616.5612Iveta K.
ŽZ6000:49:25
1617.4226Věra K.
ŽZ4000:49:29
1618.1977Petra Č.
ŽZ40Běžci Chomutov00:49:35
1619.7572Jaroslav Matoušek
MM4000:49:43
1620.580Jana Polachová
ŽZ60+Fit club JaPo00:50:00
1621.3221Vladimíra Rášová
ŽZ5000:50:38
1622.1865Václav Čihák
MM4000:50:40
1623.2463Dana B.
ŽZ50Mladá Boleslav00:50:45
1624.4937Anna H.
ŽZ4000:50:46
1625.4826Miloš Kaltenbrunner
MM50Kaltíci00:50:54
1626.6760Marketa Drozdova
ŽZ5000:50:58
1627.4868Michaela Součková
ŽZ3000:50:59
1628.4827Vít Kaltenbrunner
MM10Kaltíci00:51:06
1629.5210Anonymní závodník
MM4000:51:20
1630.2104Natálka Wimmerová
ŽZ1000:52:29
1631.5149Vanesa Denková
ŽZ13Ametyst00:52:31
1632.6260Vladimíra S.
ŽZ5000:53:02
1633.5254Karolína Zavřelová
ŽZ4000:53:07
1634.2290Jana Jakubcová
ŽZ50Šneci v běhu00:53:39
1635.6781Michala Vondráková
ŽZ3000:54:09
1636.1779Anett Špinková
ŽZ3000:54:14
1637.527Martina Svitáčková
ŽZ40Šneci v běhu00:54:32
1638.4823Anonymní závodník
ŽZ3000:54:39
1639.1518Magda Kusalová
ŽZ30Běhny00:55:07
1639.1519Eliška Vagnerová
ŽZ10Běhny00:55:07
1639.1520Adélka Kusalová
ŽZ7Běhny00:55:07
1642.2291Martín Jakubec
MM5000:55:41
1643.7328Martin Mudra
MM5000:55:53
1644.3823Jan Vlník
MM4000:56:15
1645.4822Anonymní závodník
ŽZ1000:56:28
1646.3162Milena Míčková
ŽZ40Prostě Běž Zářivky 201900:56:35
1647.903Helena Chrenovska
ŽZ5000:57:02
1648.3456Alča H.
ŽZ503M00:57:19
1649.3726Jana Hanzalova
ŽZ5000:57:59
1650.1785Radka Řeháčková
ŽZ40Raadunnkaa&Apollo 00:58:05
1651.3892Iveta Vlkova
ŽZ5000:58:12
1652.2793Filip Němec
MM700:58:26
1653.1975Roman Kotlín
MM50Lagunino00:59:21
1654.5538Naďa Klewar Slavíková
ŽZ60+Slavice z Těchorazu00:59:30
1655.7956Milan Pšenčík
MM60Prostě běž00:59:45
1656.5915Eva Bělohoubková
ŽZ50železničáři01:01:41
1657.6865Barča Pavlová
ŽZ4001:02:15
1657.6866Karolínka Pavlová
ŽZ1301:02:15
1659.5970Milan Hruboš
MM60železničáři01:03:05
1660.3613Adéla C.
ŽZ1301:03:34
1661.1114Gabriela Kapferova
ŽZ5001:03:43
1662.931Jana Rusová
ŽZ5001:04:12
1663.3867Věra Gaydiczová
ŽZ3001:04:16
1664.142Klára Vašátková
ŽZ40Prťka tým 01:04:30
1665.7214Kateřina Šicová
ŽZ40KaRiMaMa01:08:01
1665.7218Richard Šic
MM16KaRiMaMa01:08:01
1667.300Blanka W.
ŽZ6001:09:10
1668.7891Jana Čurdová
ŽZ5001:10:39
1669.1844Jana T.
ŽZ3001:12:15
1670.4981Lenka Klofandova
ŽZ4001:12:31
1671.990Mila M.
ŽZ5001:14:04
1672.5352Veronika H.
ŽZ4001:14:17
1673.8126Denisa Modrá
ŽZ4001:14:43
1674.7901Lucie Švandová
ŽZ3001:16:45
1675.534Eva Adamcová
ŽZ4001:18:18
1676.1544Natálie Skřipská
ŽZ30Windy hill ranch Krajková01:18:37
1676.1545Pavlína Bártlová
ŽZ40Windy hill ranch Krajková01:18:37
1678.6220Květoslava Crková
ŽZ50Mišák z Vinic01:19:53
1679.4451Pavlína Brendlová
ŽZ50Essity01:20:16
1680.4619Lucie Švandová
ŽZ3001:20:20
1681.2585Petr Č.
MM60Frbulové z hor01:25:00
1682.2584Alena F.
ŽZ50Frbulové z hor01:26:26
1683.3852Jan Štěpánek
MM3001:26:43
1684.5992Isabellka H.
ŽZ701:30:00
1685.6479Karel Švejda
MM5001:34:36
1686.3871Barbora T.
ŽZ4001:34:38
1687.6520Karolina Görög
ŽZ5002:18:41
1688.5994Lucas H.
MM402:30:00
1689.7900Dana Kacafírková
ŽZ4040:35:54