Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.3222Michal Včeliš
MM40RUN magazine team00:18:12
2.2793Vítězslav Nečas
MM50Fénix sport 00:18:16
3.778Michal Dorňák
MM40SH Tiikerit00:19:32
4.4692Patrik Jurkiewicz
MM5000:19:40
5.2058Kristýna P.
ŽZ16Klub aerobiku Mikulov00:19:42
6.4146Ondřej Fúsek
MM16TOM Mikulášovice00:19:45
7.4148Tomáš Fúsek
MM60TOM Mikulášovice00:19:49
7.4252David Wawreczka
MM40Tj Jak lKarviná00:19:49
9.4345Josef Nováček
MM60+SDH Čučice00:20:13
10.4631Marek Salamon
MM60Rožnov pod Radhoštěm00:20:18
11.3179Petr Binar
MM6000:20:30
12.4380Honza Adámek
MM40RUN Magazine Team00:20:51
13.2471Lukáš Olšovský
MM40Rozběháme Plzeň00:21:31
13.3328Zdeněk Vašák
MM50Vašáci00:21:31
15.1345Jan Kudela
MM4000:21:34
16.4697Jana Fílová
ŽZ50BK Běkodo Teplice00:21:36
17.4398Karolína Macalíková
ŽZ16Biatlon Ostrava00:21:53
18.74Pavel Pařízek
MM30Workout Lomnice 00:22:05
19.2199Olin M.
MM5000:22:09
20.2923Anna K.
ŽZ3000:22:13
21.3489Dominik Krhut
MM40AC Babice00:22:25
22.4555David Grym
MM30Union Strašnice00:22:26
23.4213Martin Šmíd
MM30Velké Meziříčí00:22:31
24.1318Barbara Šímová
ŽZ40Poběhlice00:22:40
25.2292Radana Píšťková
ŽZ5000:22:43
26.2227Petr Konývka
MM40Kolín00:22:47
27.150Tomáš Vrzal
MM4000:22:49
28.4423Tomáš Pátek
MM60Friday Team00:23:01
29.3289Milan Jaroš
MM4000:23:03
30.4397Vojtěch Macalík
MM13Biatlon Ostrava00:23:10
31.213Rudolf Pado
MM60Liptovský Mikuláš00:23:12
32.4123Gabriela Svobodová
ŽZ40Chotěboř00:23:16
33.1379Eliška Netíková
ŽZ40Crossfit Tabata Poděbrady00:23:22
34.2374Martina T.
ŽZ40M&M00:23:26
35.1785Michal Steiner
MM50Run Magazine Team00:23:28
36.4845Aneta F.
ŽZ40Podvodní hokej00:23:52
37.4698Zdeněk Fíla
MM50ClubBox V.Poláka Teplice00:23:53
38.1619Michal Jelínek
MM30SDH Nevcehle00:23:54
38.4001Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-Lány00:23:54
40.4762Jiří Svoboda
MM50TJ Košutka Plzeň00:23:56
41.1386Kristýna Farkašová
ŽZ4000:23:58
41.4017Pavel Kukačka
MM4000:23:58
43.2182Věra Cápalová
ŽZ5000:23:59
42.4246Jaroslav Gorčík
MM4000:23:59
42.4641Milan Nevěčný
MM50Brno-Lesná00:23:59
46.1323Tomáš Heinz
MM30Opava runners00:24:03
43.3144Radek Pelech
MM5000:24:03
48.1622Václav Burda
MM50Šneci v běhu 00:24:04
49.4687Adam Svozil
MM13HC Slovan Moravská Třebová00:24:05
49.4926Robin Chaloupka
MM3000:24:05
51.2264Ladislava Fajfrlíková
ŽZ60SKH Racing00:24:11
52.1982Lucie Olšovská Jelínková
ŽZ40Rozběháme Česko00:24:12
53.5080Petr Orlowski
MM5000:24:14
54.4737Gabriela Mateřánková
ŽZ50BKČS00:24:16
55.4113Nikol Baladová
ŽZ30SDH Bobrovníky00:24:26
56.1075Tomáš Brabenec
MM40Jihlava v kondici00:24:29
56.3391Jakub A.
MM30Donalt R. (M40) bude brečet (zase)00:24:29
58.4096Jana Piškulová
ŽZ4000:24:30
59.4991Michal Krchňák
MM50Nezmaři Bílovec00:24:40
60.3843Dana B.
ŽZ4000:24:42
61.2907Zuzana Jakubová
ŽZ4000:24:43
62.3976Michal Wnuk
MM3000:24:44
63.1322Daniel Gebauer
MM30Opava runners00:24:45
64.4605Eliška Arendášová
ŽZ2000:24:46
65.2647Linda Šenkýřová
ŽZ5000:24:49
66.3475Julie Fictumová
ŽZ4000:24:50
67.5128Petr Texler
MM4000:24:53
68.3087Petra P.
ŽZ5000:24:55
69.2309Petr Rojan
MM60Petřvald na pohodu00:24:59
70.1016Tomáš Štrup
MM1600:25:00
70.2893Roman Eibner
MM4000:25:00
72.580Milan B
MM50M&M00:25:03
71.4908Pavlína Hálová
ŽZ50Prostě běž00:25:03
74.314Petr Hora
MM50Lemra Team00:25:09
75.312Veronika Kratochvílová
ŽZ40Lemra Team00:25:11
75.2879Markéta Dvořáková
ŽZ30Košťata na tahu00:25:11
77.791Martina C.
ŽZ5000:25:14
78.3908Linda Sywalová
ŽZ3000:25:15
79.302Tomáš Vaššik
MM4000:25:19
80.1432Evi Skálová
ŽZ3000:25:21
81.337Radek Holub
MM40Prostě běž! 00:25:22
81.2188Ilona J.
ŽZ50Prostě běž!00:25:22
83.1471Hana Krátká
ŽZ30Lanškroun 00:25:25
84.451Tereza Havlíčková
ŽZ40Rozběháme Česko00:25:31
85.1470Mareš Jiří
MM30Lanškroun00:25:37
86.3046Petr Pavlíček
MM4000:25:40
87.2057Anna P.
ŽZ13Klub aerobiku Mikulov00:25:44
88.4732Marcel Guzi
MM5000:25:46
89.2779Radka N.
ŽZ50Kopečkovic00:25:48
90.927Jana Pinkavová
ŽZ4000:25:49
91.2112Jana Beranová
ŽZ5000:25:50
91.2670Lenka Staňková
ŽZ5000:25:50
93.3367Monika Lidmilová
ŽZ50Rozběháme Beroun00:25:51
94.5075Anna Křepínská
ŽZ2000:25:53
95.5132Dana Malleková
ŽZ50Rozběháme Beroun00:25:55
96.4187Aleš Hrňa
MM302 kmínky00:25:56
97.5126Hana Mizerova
ŽZ4000:26:05
98.2838Ivana Kamešová
ŽZ5000:26:08
98.2932Kateřina Slachová
ŽZ3000:26:08
100.4925Alena Zítová
ŽZ60MM Team00:26:10
101.4838Iveta Havlová
ŽZ3000:26:11
102.3668Libor D.
MM6000:26:12
103.2911Martin Bláha
MM30Vidlička a nůž00:26:15
104.4760Radek Vjazanko
MM4000:26:18
105.2910Aleš Novotný
MM30Vidlička a nůž00:26:19
105.3069Monika Ersepková
ŽZ40Motyčka00:26:19
107.1167Lukáš Chudárek
MM40Relax Run00:26:20
106.1464Vojtěch Filipi
MM3000:26:20
109.4376Lubomír Ďaďan
MM5000:26:25
110.1791Jana L.
ŽZ3000:26:28
110.4369Kája Panáčková
ŽZ6000:26:28
112.1137Daniela Červená
ŽZ5000:26:29
113.2280Pavel Vondruška
MM50AJETO00:26:31
114.1818Ladislav Bednář
MM4000:26:32
115.894Jiří Kalabis
MM50Prostě běž00:26:33
116.4766Vincenc Peroutka
MM3000:26:43
117.2097Barbora Boříková
ŽZ1300:26:46
117.3056Kristyna Pniowski
ŽZ4000:26:46
119.2620Olga Pavlíková
ŽZ40Lajny.cz00:26:47
120.4165Jan Kadleček
MM40Kadleckovic00:26:49
121.347Vladimír Kalivoda
MM5000:26:50
122.296Eliška Podlipská
ŽZ40RMT00:26:53
122.1893Nela Partyšová
ŽZ4000:26:53
124.4078Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:26:57
125.4896Petr Mizera
MM4000:26:58
126.3722Kateřina S.
ŽZ2000:27:01
127.2361Karolína M.
ŽZ3000:27:02
128.2393Alžběta Gašpárková
ŽZ4000:27:10
129.5090Sabrina Kollátorová
ŽZ4000:27:11
130.1541Vladimíra Vokůrková
ŽZ4000:27:13
131.1331Daniela Starková
ŽZ60Šneci v běhu00:27:15
132.3258Barbora Hronová
ŽZ4000:27:19
133.3072Marek Janošík
MM2000:27:21
134.3466Milan Sýkora
MM50AC Jarozvěř DC00:27:23
135.3324Karel Kratochvíl
MM6000:27:24
136.3672Ondřej Chaloupek
MM16Atletika TJ Lanškroun00:27:26
137.1308Romana Benediktová
ŽZ40Rozběháme Rakovník00:27:28
138.2870Zuzana S.
ŽZ4000:27:31
139.5019Martina Mílová
ŽZ4000:27:33
140.3181Lucie Drahoňovská
ŽZ2000:27:34
141.4409Kateřina Dittrichová
ŽZ5000:27:36
142.469Štěpánka Hodkova
ŽZ6000:27:37
143.15Veronika Pajkrtová
ŽZ30Běhny00:27:39
143.772MARTINA HOVORKOVÁ
ŽZ3000:27:39
145.1474Lenka Kantorová
ŽZ4000:27:42
146.719IFKA F
ŽZ4000:27:43
146.4920Václav Zelenka
MM3000:27:43
148.1414Zuzana Nevřelová
ŽZ50Běhám pro sebe00:27:46
147.2582Markéta B.
ŽZ4000:27:46
150.739Andrea K.
ŽZ40Kangoo Litvínov00:27:48
151.3410Kamila Tesařová
ŽZ4000:27:49
152.720Jan Š.
MM30Tatranská strela00:27:50
153.2152Zuzana Malíková
ŽZ2000:27:55
153.2521Alena SLAVÍKOVÁ
ŽZ4000:27:55
153.3411Šárka Bušová
ŽZ4000:27:55
156.831Rostislav Visinger
MM40Sportovci na baterky00:27:58
157.2641Michaela Smith
ŽZ5000:27:59
158.1770Miroslav Lavička
MM3000:28:00
158.324Lenka Švecová
ŽZ4000:28:00
158.3337Martina V.
ŽZ4000:28:00
158.4415Marie Kovářová
ŽZ4000:28:00
162.4623Žaneta Kočová
ŽZ30NW PetraK00:28:02
163.2505Kateřina Engová
ŽZ4000:28:03
164.1921Michal ŠIMERA
MM5000:28:04
164.2261Tereza Tuháčková
ŽZ20SKH Racing00:28:04
166.4338Zdeňka Holečková
ŽZ50Běh pro lepší život00:28:05
167.5096Jan Procházka
MM5000:28:07
168.4603Alena Panchártková
ŽZ50MINA Juice00:28:08
169.4665Kateřina Gazdová
ŽZ3000:28:11
170.1915Dita Tichá
ŽZ3000:28:12
170.4906Velen Kalina
MM2000:28:12
170.4907Karel Kalina
MM5000:28:12
173.1949Kačenka Ivánková
ŽZ3000:28:13
174.3655Milan Čuřík
MM5000:28:15
175.1720Renáta Králová
ŽZ3000:28:18
175.4922Anita Veselá
ŽZ60SDH Chloumek00:28:18
175.4959Petr Brouk
MM60Radler Atletik00:28:18
178.1819Adéla Náměstková
ŽZ4000:28:21
179.4000Veronika Huserová
ŽZ30HDR Město Albrechtice00:28:22
180.1914Marek Kočan
MM3000:28:26
181.2780Adam N.
MM13Kopečkovic00:28:28
181.3167Marta Veverková
ŽZ50OCR Čelákovice00:28:28
183.2397Petr Kadleček
MM3000:28:29
184.3113Markéta Klapalová
ŽZ50Skutecska kocka00:28:30
185.3348Dominika Pachlová
ŽZ3000:28:32
185.3809Lukáš Kotek
MM3000:28:32
187.170Štěpánka F.
ŽZ3000:28:35
186.4895Gabriela Kišová
ŽZ5000:28:35
189.3021michaela píšková
ŽZ4000:28:36
187.3168Marek Veverka
MM4000:28:36
191.3340Alena Glombová
ŽZ4000:28:37
188.3995Diana Kakosová
ŽZ50DoDi Milevsko00:28:37
193.1169Karel Macek
MM5000:28:38
194.287Martin Dvořák
MM50Rozběháme Pardubice00:28:39
194.3480Zuzana Turaiová
ŽZ3000:28:39
196.2427Daniela Šebkova
ŽZ4000:28:40
197.1718Iveta Bartošková
ŽZ50Rozběháme Pardubice00:28:41
197.893Jarmila Petříková
ŽZ60Prostě běž00:28:41
199.1917Renáta Jarolímová
ŽZ5000:28:42
198.2041Denisa Dvořáková
ŽZ30Šneci v běhu00:28:42
198.3589Veronika Artiševskaja
ŽZ4000:28:42
202.635Lenka Krejčová
ŽZ50Prostě běž!00:28:43
199.786Martin Elznic
MM5000:28:43
199.4242Karolína Soukupová
ŽZ3000:28:43
205.1454Anonymní závodník
ŽZ3000:28:44
206.2078Eva Ticha
ŽZ3000:28:45
207.2178Viktorie P.
ŽZ30Crossfit Tabata Poděbrady00:28:46
208.4008Tereza Kovaříková
ŽZ30RUN Magazine Team00:28:47
209.4664Tereza Krejčová
ŽZ4000:28:48
210.4553Dana Hradečná
ŽZ40Kešáci00:28:49
211.2186Filip Láda
MM5000:28:50
211.3001Radka Rýdlová
ŽZ50Kopřivnice Laši v kaši00:28:50
213.1413Jana S.
ŽZ5000:28:52
212.4939Lucie Kubíková
ŽZ4000:28:52
215.2781Kuba N.
MM16Kopečkovic00:28:55
216.1125Martina Šedivá
ŽZ50Rozběháme Beroun00:28:58
216.4986Petra Nerudová
ŽZ50Prostě běž!00:28:58
218.3148Simona Šofrová
ŽZ60Nětřa šmarovač00:28:59
217.4530Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin Třebovle00:28:59
220.1032Iva Šostoková
ŽZ5000:29:00
218.3748Ota Kéhar
MM50Rozběháme Plzeň00:29:00
222.36Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:29:01
219.505Monika Melichová
ŽZ3000:29:01
224.2572Gabriela Hálová
ŽZ50Zgerby00:29:02
225.1525Jitka Bastlová
ŽZ50Rozběháme Česko00:29:05
225.3725Dana K.
ŽZ5000:29:05
227.3Anonymní závodník
MM4000:29:06
228.548Lucie Dyntar
ŽZ4000:29:07
228.2619Marie Neuberová
ŽZ3000:29:07
228.3871Martina Bartíková
ŽZ3000:29:07
228.4773Hana Popelkova
ŽZ4000:29:07
232.3837Petra Pazderková
ŽZ4000:29:08
229.4981Jan Chvátal
MM4000:29:08
234.50Denisa Štichová
ŽZ40Black Swan Event00:29:10
235.2700Renata Š.
ŽZ50USK Provod00:29:12
236.727Renata Luklová
ŽZ4000:29:13
237.2408Lucie Juraňova
ŽZ4000:29:15
238.4541Alexa Š.
ŽZ4000:29:18
239.1014Eliška Štrupová
ŽZ1300:29:19
239.4779Libuše Benešová
ŽZ50Los Běhnos00:29:19
239.5069Jana Vágnerová
ŽZ40Rousínov00:29:19
242.1648Lucie Reisingerová
ŽZ4000:29:21
240.2260Petra Pavlíčková
ŽZ50SKH Racing00:29:21
244.4973Milena P.
ŽZ4000:29:23
241.5067Blanka Kahánková
ŽZ4000:29:23
246.375Martina Černá
ŽZ60Kolín00:29:24
247.3465Dáša Š.
ŽZ3000:29:25
247.3529Martina Mikešková
ŽZ4000:29:25
247.3963Zdeněk Böhm
MM60+Praha 1100:29:25
250.4795Anna Vaňková
ŽZ30SDH Česká Bělá00:29:26
251.3149Lucie Šofrová
ŽZ40Nětřa šmarovač00:29:27
252.3160Alena Gasidlova
ŽZ5000:29:28
253.1033Zuzana Kuzníková
ŽZ3000:29:29
253.2516Marek Kubin
MM60Club karate Plzeň 00:29:29
255.2015Lenka Holbičková
ŽZ40Louny00:29:30
254.4091Zuzana M.
ŽZ4000:29:30
257.1948Olga Ivánková
ŽZ5000:29:31
258.3525Eva F.
ŽZ5000:29:33
258.3576Martin Sládek
MM50od Majavelu00:29:33
258.4578Tereza Podnecká
ŽZ3000:29:33
258.4867Dagmar Šafránková
ŽZ5000:29:33
262.4473Eva L.
ŽZ4000:29:36
263.4985Zdeněk Chuděj
MM502kmínky00:29:37
264.1822Zuzana Kralova
ŽZ5000:29:41
264.1850Denisa Grigarová
ŽZ4000:29:41
264.3886Katka S.
ŽZ4000:29:41
264.4296Katerina N.
ŽZ4000:29:41
264.4359Štěpán Kurečka
MM30Nakládaný Hermelín00:29:41
264.4360Niki Balabanova
ŽZ30Nakládaný Hermelín00:29:41
264.4632Šárka Boušková
ŽZ4000:29:41
271.3012MARCELA MÚKOVÁ
ŽZ4000:29:43
272.704Veronika Salomonová
ŽZ3000:29:44
272.1008Josef Šolc
MM4000:29:44
272.2299Lukáš Šanda
MM3000:29:44
272.4894Kamila B.
ŽZ30POPOběhy00:29:44
276.2640Reny H.
ŽZ5000:29:46
273.4729Lenka Vondrová
ŽZ40Simalovi00:29:46
278.460Michaela Ungrová
ŽZ4000:29:50
274.1147Jana M.
ŽZ4000:29:50
280.3538Martina M.
ŽZ5000:29:52
281.5048Eva Vocásková
ŽZ4000:29:53
281.5049Michal Lepáček
MM4000:29:53
283.1812Táňa Baránková
ŽZ4000:29:56
284.2310Adriana Gažová
ŽZ5000:29:58
285.88Tereza Dědová
ŽZ4000:29:59
285.1607Jana Véghová
ŽZ4000:29:59
287.497Regina Köhlerová
ŽZ50CatWomen 00:30:00
286.2300Jana Křistková
ŽZ50Šneci v běhu00:30:00
286.4012Adéla Bartesová
ŽZ30TJ Sokol Plaveč00:30:00
286.4765Lucie Spěšná
ŽZ5000:30:00
291.3318Dominik Březina
MM3000:30:02
287.3347Kristýna Součková
ŽZ3000:30:02
287.3709Simona Š.
ŽZ4000:30:02
294.3203Petr Jedlička
MM4000:30:03
288.3766Markéta Janošíková
ŽZ50Prostě běž!00:30:03
296.4851Lenka Makovičková
ŽZ4000:30:05
297.2693Ondřej Král
MM2000:30:07
297.4377Jana Košťálová
ŽZ40-00:30:07
297.4535Jana Burešová
ŽZ40učitelská běhna00:30:07
300.1944Pavla Šůlová
ŽZ5000:30:08
301.837Simona B.
ŽZ5000:30:14
302.1037Jaroslava Hulcová
ŽZ60Prostě běž!00:30:16
303.1012Irena Barboříková
ŽZ50Prostě běž!00:30:17
303.4407Miroslava Spodniaková
ŽZ4000:30:17
303.4790Ulrika Simonicsová
ŽZ30Nesvady00:30:17
306.877Linda M.
ŽZ4000:30:19
307.1724Jiří Vrátil
MM50Děčín 00:30:20
307.614Markéta Hlaváčová
ŽZ30MAMAhorky00:30:20
307.4852Lucie Knotková
ŽZ30Žer slimáky00:30:20
310.4630Anna Štěpánková
ŽZ30Šneci v běhu00:30:21
311.848Eva Fejtová
ŽZ50Extrémní Kalenský Ladies cross00:30:24
311.4878Eva Horton
ŽZ5000:30:24
313.2626Nicol Š.
ŽZ3000:30:25
312.4543Bibiána Purgatová
ŽZ3000:30:25
315.2824Šárka Bohuslavová
ŽZ3000:30:26
316.2617Edita Maršíková
ŽZ3000:30:28
317.3782Kristýna Řeřichová
ŽZ3000:30:29
318.4661Lenka Lujková
ŽZ4000:30:30
319.1214Adéla Vančurová
ŽZ40Vančurky00:30:32
320.715Stanislava Soukupová
ŽZ60Šneci v běhu 00:30:33
320.2076Monika Mládková
ŽZ3000:30:33
322.1771Kateřina Oppelová
ŽZ30Mixouši00:30:37
321.919Martina Rišková
ŽZ4000:30:37
321.2654Jana Buchtová
ŽZ604maxfitness00:30:37
325.1099Andrea B.
ŽZ3000:30:38
322.3948Jitka R.
ŽZ40Klub podvodníci hokeje Serrasalmus p.s.00:30:38
327.3870Karla Hentschelová
ŽZ50Judo Varnsdorf00:30:40
323.4016Klára Richterová
ŽZ4000:30:40
329.5021Eva Raymanová
ŽZ4000:30:42
330.1910Tomáš Čujdík
MM4000:30:43
331.740JITKA ŠMÍDOVÁ
ŽZ50PROSTĚ BĚŽ!00:30:44
331.1084Lucie M.
ŽZ4000:30:44
331.1208Eva Čudková
ŽZ40Šneci v běhu00:30:44
331.3808Hana V.
ŽZ5000:30:44
331.4238Petra Krausová
ŽZ3000:30:44
336.1780Aneta Čepčianska
ŽZ3000:30:45
332.2156Iva Králová
ŽZ4000:30:45
332.3291Gabriela Sokolová Loskotová
ŽZ5000:30:45
339.645Pavla Zítková
ŽZ60Šneci v běhu00:30:49
333.2549Petra Mejdrechová
ŽZ40Prostě běž!00:30:49
333.3404M N.
ŽZ3000:30:49
342.480Josefína Kellerová
ŽZ3000:30:50
334.1485Dagmar Hejná
ŽZ50Prostě běž!00:30:50
334.4651Barbora Řezníčková
ŽZ4000:30:50
345.3588Martina H.
ŽZ4000:30:51
346.2363Darina Nývltová
ŽZ4000:30:52
347.1873Alena Koděrová
ŽZ5000:30:53
348.2288Vladimíra Štiková
ŽZ5000:30:54
349.4302Pavlína Dávidíková
ŽZ50SK ČERNÉ PLÍCE00:30:56
350.2501Karol Horna
MM50IronGate00:30:57
350.5091Miloš M.
MM50MiJa00:30:57
352.4898Ivana Kovaříková
ŽZ4000:30:59
353.210Beáta Žemličková
ŽZ3000:31:00
354.530Blanka Ř.
ŽZ5000:31:01
355.1107Emília V.
ŽZ4000:31:02
355.1119Roman Frenk
MM50FFYT00:31:02
357.4814Zdeňka Pechalová
ŽZ50Vinařice00:31:03
358.104Michaela Bláhová
ŽZ2000:31:04
359.295Andrea H.
ŽZ5000:31:05
359.1044Miroslava Dufková
ŽZ604maxfitness00:31:05
359.5133Vilem Simek
MM4000:31:05
362.2099Markéta Beránková
ŽZ40Gym Class Heroes00:31:07
363.246Renata Marsalkova
ŽZ5000:31:10
363.1872Edita Klobásová
ŽZ5000:31:10
363.2892Michal Medek
MM60SPPPPK00:31:10
366.2298Alena Perglerová
ŽZ3000:31:11
367.3343Eliška Zmorayová
ŽZ5000:31:12
368.340Martin Hybš
MM40Black Swan Event00:31:14
369.1927Jana Pospíšilová
ŽZ2000:31:18
369.4916Veronika V.
ŽZ5000:31:18
371.3450Jitka Palickova
ŽZ60+00:31:20
372.2382Anna Pirklová
ŽZ3000:31:21
373.1466Lucie Marušková
ŽZ4000:31:22
374.188Jana Váchová
ŽZ6000:31:23
374.2124Edita Nezvalová
ŽZ5000:31:23
376.1705Klára Pešková
ŽZ3000:31:24
375.2957Kateřina F.
ŽZ4000:31:24
378.3092Eva Lukášová
ŽZ4000:31:25
376.4750Věra Barboříková
ŽZ4000:31:25
380.4076Zuzana Drugová
ŽZ4000:31:26
381.1426Martina Hnízdová
ŽZ40XENY UL00:31:27
381.1894Denisa Válková
ŽZ3000:31:27
381.2439Radek Anděl
MM5000:31:27
381.2579Lucie Kostičová
ŽZ40Tašovská běhna00:31:27
385.4921Zdeněk Töpfer
MM60+00:31:29
386.1387Natálie Suchanová
ŽZ3000:31:31
386.4818Adam Hora
MM1000:31:31
388.3813Daniela Mikeskova
ŽZ3000:31:34
389.4893Jiří B.
MM60POPOběhy00:31:35
390.4699Ivana Fuksová
ŽZ4000:31:36
390.5054Aneta S.
ŽZ30Rozběháme Brno00:31:36
392.4316Martin Č.
MM4000:31:37
393.2533Jáchym Petřík
MM10Plavecký oddíl Frenštát00:31:39
393.4826Marie Kostrounová
ŽZ50Rozběháme Česko00:31:39
395.1333Kateřina Novotná
ŽZ5000:31:40
394.5072Bohdana K.
ŽZ5000:31:40
397.1172Libuše Macková
ŽZ4000:31:42
395.4400Veronika Černá
ŽZ3000:31:42
395.4658Kristýna Kopecká
ŽZ3000:31:42
400.1013Markéta Štrupová
ŽZ5000:31:44
396.1015Jiří Štrup
MM5000:31:44
402.2865Denisa Kovačovičová
ŽZ3000:31:45
403.2550Petra H.
ŽZ40Pro radost :)00:31:47
404.3675Vít Jirásek
MM50Šneci v běhu00:31:49
405.2604Lucie Š.
ŽZ5000:31:51
405.3676Renata V.
ŽZ4000:31:51
405.4767Irena Hovorková
ŽZ5000:31:51
408.1752Iva K.
ŽZ40Žádný00:31:52
406.2623Tomáš Tichý
MM5000:31:52
410.1093Jakub Tremmel
MM30Olympia spartan training KH00:31:53
407.3754Jan Kocum
MM5000:31:53
412.3788Lenka Michálková
ŽZ4000:31:54
413.3660Mirka Kališová
ŽZ50šneci v běhu00:31:55
414.3290Jana Švadlenková
ŽZ4000:31:56
415.3952Zdeňka N.
ŽZ5000:31:57
415.4037Andrea Jakešová
ŽZ40SYKORKY00:31:57
417.3248Klára J.
ŽZ4000:31:59
416.4601Klára Petráková
ŽZ40Rozběháme Třeboň00:31:59
419.673Kristýna pávová
ŽZ3000:32:00
417.2883Sandra Petružálková
ŽZ30Košťata na tahu00:32:00
417.5033Pavlína Trejbalová
ŽZ4000:32:00
422.1381Lucie Strouhalová
ŽZ5000:32:02
418.1382Karolína Strouhalová
ŽZ3000:32:02
424.1043Kamila Bakotová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 201900:32:04
425.4125Lucie Jandová
ŽZ4000:32:05
426.3307Gábina Bataska
ŽZ50Prostě běž 00:32:06
427.976Michaela K.
ŽZ4000:32:07
428.3080Miriam Tichá
ŽZ3000:32:08
429.1392Markéta Grabmüllerová
ŽZ3000:32:09
430.588Kristýna Šmahelová
ŽZ3000:32:10
430.4614Hana Bendičáková
ŽZ6000:32:10
432.3787Kateřina Šindelářová
ŽZ50Ůčy v bjěhu00:32:11
431.4892Lenka B.
ŽZ60POPOběhy00:32:11
434.1906Petra Moláčková
ŽZ5000:32:13
435.4036Aleš Sýkora
MM30SYKORKY00:32:15
436.1505Denisa V.
ŽZ5000:32:17
437.107Dana Konvičková
ŽZ3000:32:18
438.3170Zuzana Kolářová
ŽZ3000:32:19
438.3794Michael Beneš
MM40Ostrava00:32:19
440.2385Jana Bernardová
ŽZ50Bernardíci00:32:22
439.3716Michaela Součková
ŽZ3000:32:22
439.4373Anonymní závodník
ŽZ5000:32:22
443.66Zdenka Packová
ŽZ6000:32:23
440.1654Karla Mikešová
ŽZ4000:32:23
440.2489Vendula Fidlerová
ŽZ40Zed team Výškov 00:32:23
446.3432Dominika Vágnerová
ŽZ4000:32:24
447.3627Adéla Mrázková
ŽZ16TJ Sokol Svinov00:32:25
447.3628Zdeňka Mrázková
ŽZ5000:32:25
449.2488Radek Cigl
MM50Zed team Výškov 00:32:26
450.4958Alena Nováková
ŽZ4000:32:27
451.3032Petr Celba
MM40Ceebius Gym z. s. 00:32:28
452.85Lucie Kenisová
ŽZ5000:32:29
452.4112Zuzana Nevolová
ŽZ5000:32:29
452.4274Zuzana Nevolová
ŽZ5000:32:29
452.4797Petra B.
ŽZ3000:32:29
456.892Aleš Petřík
MM30Prostě běž00:32:30
453.4281Diana H.
ŽZ30Canicross Trutnovsko00:32:30
458.1773Michaela N.
ŽZ3000:32:31
454.5053Ondřej J.
MM30Rozběháme Brno00:32:31
460.2552Radka Hálová
ŽZ5000:32:33
461.44Markéta Strnadová
ŽZ40Šneci v běhu 00:32:34
461.1122Sebastian Richtárech
MM30SKC00:32:34
461.1618Jaroslava Petříková
ŽZ5000:32:34
464.4382Martina Račková
ŽZ40SK Bublava00:32:35
465.4311Martin B.
MM3000:32:36
466.3220Mariola Flachsová
ŽZ5000:32:38
467.1171Pavel Rejda
MM4000:32:41
468.1306Anonymní závodník
ŽZ5000:32:48
469.2605Ivana Špinková
ŽZ4000:32:49
469.4327David Urban
MM30MiDa Run00:32:49
471.2239Michaela Fabiánová
ŽZ3000:32:52
472.509Jana Č.
ŽZ40Rozběháme Česko 00:32:53
472.3572Aneta P.
ŽZ3000:32:53
474.2897Pavel Bucala
MM40OCR Vlašim 00:32:56
473.5086Jana Křivancová
ŽZ3000:32:56
476.2545Martina P.
ŽZ4000:32:57
477.2148Tereza Malíková
ŽZ2000:32:58
477.3632Denisa Hájková
ŽZ50Prostě běž!00:32:58
479.106Lucie Horová
ŽZ4000:33:00
478.3059Adéla Dolečková
ŽZ2000:33:00
478.4271Lenka Drsková
ŽZ3000:33:00
482.1523Jaroslava Š.
ŽZ4000:33:01
479.1961Michaela S.
ŽZ40Bochov00:33:01
484.2183Eva J.
ŽZ5000:33:03
485.1089Petra Křivková
ŽZ3000:33:04
486.4328Michaela Dvořáková
ŽZ30MiDa Run00:33:06
487.2407Denisa Bozkova
ŽZ5000:33:07
487.4173Monika S.
ŽZ4000:33:07
489.1721Michaela Kvasničková
ŽZ4000:33:09
490.3776Martina Skurková
ŽZ5000:33:10
491.1154Oldřich Palas
MM40SKC00:33:11
491.1155Alena Palasová
ŽZ4000:33:11
493.4342Tereza S.
ŽZ3000:33:12
494.1278Emma Měrková
ŽZ16AC Black00:33:14
495.1902Lenka Nenutilová
ŽZ4000:33:15
496.2327Martin \"Deli\" Podaný
MM40Rozběháme Kutnou Horu00:33:16
496.4810Jana Mašková
ŽZ6000:33:16
498.217Alena Sekavcová
ŽZ6000:33:17
497.1783Míla Jílková
ŽZ40Rozběháme Libochovicko00:33:17
497.3456Karolína V.
ŽZ3000:33:17
501.1539Martina Zíková
ŽZ4000:33:19
498.3540Kristýna T.
ŽZ4000:33:19
503.474Dana Bošková
ŽZ40Rozběháme Česko 00:33:20
504.4366Zdeněk Král
MM5000:33:22
505.3237Jana Březinová
ŽZ50Prostě běž!00:33:23
506.996Markéta Liprtová
ŽZ5000:33:24
506.2627Monika Holá
ŽZ6000:33:24
508.2828Karolína Pašková
ŽZ2000:33:25
507.2920Anonymní závodník
ŽZ5000:33:25
510.454Hana H.
ŽZ40Joskatel TEAM00:33:26
511.3541Milan Hlava
MM60+00:33:27
512.844Jana Vitámvásová
ŽZ5000:33:28
512.2204Veronika Kotková
ŽZ4000:33:28
514.2436Eva H.
ŽZ3000:33:30
515.3402Veronika Uhlířová
ŽZ4000:33:31
516.3127Lucie H.
ŽZ4000:33:32
517.1310Vladimír Škop
MM60Sokol Záryby00:33:33
517.4776Kateřina Chmelařová
ŽZ50Hopsající hou00:33:33
519.2951Monika Tesaříková
ŽZ60Prostě běž00:33:34
520.1082Eva Ošťádalová
ŽZ40TJ Sokol Maxičky00:33:37
521.1595Dana Svobodová
ŽZ6000:33:38
522.1495Lenka C.
ŽZ30BK Vanilka 00:33:39
522.3025Veronika Spáčilová
ŽZ50Víly Ostrava !!!00:33:39
524.3604Šárka Vojtová
ŽZ5000:33:40
525.679Zdena Skryjova
ŽZ604Max Fitness00:33:41
525.703Petra J.
ŽZ5000:33:41
527.4642Gabriela Michalcová
ŽZ50Praha00:33:42
528.208Eva Motlová
ŽZ50Běhání pro radost00:33:43
529.2249Věra Šrámková
ŽZ4000:33:44
529.2661Marcela Karičková
ŽZ4000:33:44
531.82Veronika Vacková
ŽZ4000:33:45
530.493Lucie Vokounová
ŽZ4000:33:45
530.1039Kateřina Borutová
ŽZ50Rozběháme Litoměřicko00:33:45
534.5082Petra Klierová
ŽZ5000:33:47
535.1928Hana Pospíšilová
ŽZ5000:33:49
535.3810Zuzana Fraňová
ŽZ3000:33:49
537.760Gabriela Mužíková
ŽZ50Jdu do toho00:33:50
538.1462Libuše Lukačovičová
ŽZ5000:33:51
539.2856Julie Bříštělová
ŽZ1600:33:53
540.2438Klára Mojžíšová
ŽZ1000:33:57
540.4453Jana S.
ŽZ4000:33:57
542.2523Zuzana Horažďovská
ŽZ4000:33:59
543.1195Pavel Hamrozi
MM4000:34:02
544.4103Renáta Kodešová
ŽZ4000:34:03
544.4104Renáta Kodešová
ŽZ4000:34:03
546.1953Miroslava H.
ŽZ5000:34:05
545.2390Aneta Kainzová
ŽZ4000:34:05
548.687Petra D.
ŽZ40Čmaňa a Pekáč00:34:07
546.2566Markéta Novotná
ŽZ40Šneci v běhu00:34:07
550.1056Miroslava V.
ŽZ50Jihlava v kondici00:34:08
551.1367Petra Sýkorová
ŽZ40SYKORKY00:34:09
552.78Lucie Vonásková
ŽZ5000:34:11
553.1886Jitka Hanušová
ŽZ60OB Loko Trutnov00:34:12
554.2132Romana Hrachovinová
ŽZ6000:34:13
555.4310Tereza Čekanová
ŽZ4000:34:15
556.1192Květa Pršalová
ŽZ60+Štětí00:34:17
556.2599Anežka J.
ŽZ4000:34:17
556.3903Pavlína K.
ŽZ3000:34:17
556.5108Zdeněk Málek
MM3000:34:17
560.3793Hanina Hošková
ŽZ50rozběháme Klatovy00:34:19
561.406Drahomíra Hnátková
ŽZ5000:34:21
561.2483Jana K.
ŽZ5000:34:21
563.4794Michal Albrecht
MM30Rozběháme Zábřeh00:34:22
564.5016Martina Oulehlova
ŽZ5000:34:23
565.1845Lenka Štěrbová
ŽZ3000:34:24
566.3017Zuzana Paroubková
ŽZ3000:34:25
566.4273Lea P.
ŽZ4000:34:25
568.4950Gabriela Schicková
ŽZ5000:34:28
569.2752Iveta Švarcová
ŽZ5000:34:31
570.4047Martina Tesárková
ŽZ6000:34:32
571.2955Pavlína Š.
ŽZ4000:34:33
572.1115Petra Knápková
ŽZ16Šneci v běhu00:34:34
573.2449Veronika Chotěborská
ŽZ50Wine O\'Clock 00:34:35
574.2425Lenka T.
ŽZ5000:34:38
575.1854Petra H.
ŽZ5000:34:39
576.1769Veronika Pergerová
ŽZ4000:34:40
577.1520Martina Doleželová
ŽZ4000:34:41
577.2704Pavla Vacková
ŽZ4000:34:41
577.3723Dana K.
ŽZ5000:34:41
580.2672Nina Dřevíkovská
ŽZ5000:34:42
581.209Helena Zugarová
ŽZ4000:34:45
582.829Kateřina Pěničková
ŽZ4000:34:46
583.930Sabina Šimečková
ŽZ3000:34:48
583.3861Magdaléna Bušáková
ŽZ2000:34:48
583.4452Lenka Kosíková
ŽZ5000:34:48
586.3383Kamila Dragounová
ŽZ50Prostě běž! 00:34:50
587.4743Silvie D.
ŽZ40BF úplně nejvíc00:34:51
588.5094Kristýna Bláhová
ŽZ3000:34:52
589.2697Andrea Vystavělová
ŽZ3000:34:53
590.176Radka K.
ŽZ50Prostě běž!00:34:54
591.3378Michaela Vítková
ŽZ4000:34:55
592.4072Lenka Holá
ŽZ4000:34:56
593.1245Jana Jansikova
ŽZ5000:34:57
593.2761Michaela Dlaskova
ŽZ4000:34:57
593.4402Ivana Lišková
ŽZ50Bystrouška00:34:57
596.2592Naďa Šulcová
ŽZ50Běhny Kadaň00:34:58
594.4531Aneta S.
ŽZ3000:34:58
598.3014Ludmila D.
ŽZ3000:34:59
595.3964Petra W.
ŽZ4000:34:59
600.1007Radka Šolcová
ŽZ4000:35:00
596.1101Gabriela Spěváková
ŽZ3000:35:00
602.3650Tomáš Tvrdík
MM50CHOOL00:35:02
597.4117Gabriela Rostecka Vukanovicova
ŽZ40MGM00:35:02
604.4458Julie R.
ŽZ50BKCS00:35:03
605.1460Gabriela Pechková
ŽZ5000:35:04
605.2331Lenka Musilová
ŽZ5000:35:04
607.923Šárka Silnoušková
ŽZ5000:35:08
606.3959Zdeňka Vlachová
ŽZ4000:35:08
609.3313Evelin S.
ŽZ40Proste bez!00:35:09
610.4293Šárka Tolarová
ŽZ4000:35:13
610.4375Petra Latzelová
ŽZ4000:35:13
612.3339Dana Gábová
ŽZ6000:35:14
611.4306Lucka Beňová
ŽZ3000:35:14
614.3019Tereza Čtrnáctá
ŽZ4000:35:16
612.1501Pavel Dohnal
MM4000:35:16
612.1778Eliška Pijanowská
ŽZ3000:35:16
617.929Denisa Koďousková
ŽZ3000:35:17
618.2992Veronika Fryšová
ŽZ2000:35:18
619.413Kateřina Částková
ŽZ40Šneci v běhu00:35:20
620.925Blanka Lednická
ŽZ5000:35:22
621.1712Jakub Zeidl
MM4000:35:23
621.3036Karolína Smýkalová
ŽZ3000:35:23
623.811Pavla Doucková
ŽZ30Donalt R. (M40) bude brečet (zase)00:35:24
622.1533Anna Macháčová
ŽZ4000:35:24
622.3182Lenka K.
ŽZ4000:35:24
622.4118Michaela Jungvirtová
ŽZ40MGM00:35:24
627.3010Miloslava Koubová
ŽZ60Kačenka Prokšová PROSTĚ BĚŽ00:35:25
628.1925Lucie Válková
ŽZ4000:35:27
629.584Michaela Bílková
ŽZ4000:35:29
630.4115Martina Vaněčková
ŽZ40MGM00:35:30
631.4057Renata Orgoníková
ŽZ5000:35:31
632.4847Patrik Fabián
MM3000:35:34
633.426Veronika Škodová
ŽZ4000:35:35
634.1326Nataliya Yakovlyeva
ŽZ4000:35:37
635.3916Ivana M.
ŽZ4000:35:39
635.4323Dana H.
ŽZ5000:35:39
635.4330Patrik H.
MM1600:35:39
638.320Pavla Běhalová
ŽZ4000:35:40
636.3552Petra Fraňková
ŽZ5000:35:40
636.3745Liz V.
ŽZ4000:35:40
641.2772Renata Heinrichová
ŽZ60Šneci v běhu00:35:41
642.3396Karolína K.
ŽZ3000:35:42
642.4325Matěj Volf
MM3000:35:42
644.4010Petr Ilčík
MM5000:35:43
645.163Tereza Šmehylová
ŽZ4000:35:44
645.804Pavla Štěpánová
ŽZ40PVP00:35:44
647.2354Kamila Z.
ŽZ3000:35:45
646.3372Markéta Kyselová
ŽZ5000:35:45
646.3969Lenka Kohoutová
ŽZ5000:35:45
650.1642Eliška Z.
ŽZ1600:35:47
647.4562Šárka V.
ŽZ4000:35:47
652.1118Alexandra Večlová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:35:49
648.4425Petra Š.
ŽZ4000:35:49
654.427Jiří Škoda
MM4000:35:50
649.1293kateřina syrová
ŽZ3000:35:50
656.2668Dagmar Voldánová
ŽZ2000:35:51
650.4326Eliška Pekárková
ŽZ2000:35:51
658.5127Andrea D.
ŽZ3000:35:53
659.2168Alena Vomlelová
ŽZ5000:35:55
660.3941Lenka Ostrýtová
ŽZ4000:35:59
661.4232Klára Čechová
ŽZ4000:36:01
662.3513Alena Loudova
ŽZ3000:36:02
663.4297Alena K.
ŽZ5000:36:07
664.1633Blanka Placková
ŽZ4000:36:09
664.1905Zuzka Korčáková
ŽZ50Sestry v akci ????00:36:09
664.2014David Rabas
MM4000:36:09
667.457Marcela Balková
ŽZ50Rozběháme Plzeň00:36:10
665.2465Pavlína Hrubá
ŽZ6000:36:10
669.418VeroNika S.
ŽZ20HC Bohemians Praha00:36:14
670.5111Lenka Housková
ŽZ40Houstičky00:36:15
671.3781Radka Venclová
ŽZ40Prostě běž!00:36:16
672.4401Kateřina Bálintová
ŽZ4000:36:20
673.4270Petra M.
ŽZ50Prostě běž00:36:21
674.65Jana Kovaříková
ŽZ4000:36:27
674.5055Kateřina Turková
ŽZ1600:36:27
676.3497Sabina Krejčová
ŽZ1600:36:28
675.3498Lenka Krejčová
ŽZ5000:36:28
678.2348Václav Celjak
MM5000:36:32
676.4521Lenka Ďoubalová
ŽZ4000:36:32
680.3202Jitka H.
ŽZ50Boruvky00:36:33
681.705Pavlína Hampl
ŽZ3000:36:35
681.3303Michaela Frantová
ŽZ5000:36:35
683.997Monika M.
ŽZ4000:36:36
684.1131Petra Vodrážková
ŽZ5000:36:39
685.3037David Kundera
MM3000:36:40
685.3943Antonie R.
ŽZ6000:36:40
687.1500Anna P.
ŽZ30M.@ _A.00:36:42
688.3713Kateřina Bočková
ŽZ40To dáme00:36:44
689.4154Alena Beranová
ŽZ5000:36:45
689.4730Pavel Hanuš
MM40Syrovice00:36:45
691.4885Hana Havelková
ŽZ6000:36:47
692.440Miroslava Roušarová
ŽZ4000:36:49
692.3126Simona Sýkorová
ŽZ3000:36:49
692.5122Jakub Tschöpa
MM40Zahradní pivovar Höppy00:36:49
695.2517Jitka Trojanová
ŽZ50Club karate Plzeň 00:36:50
696.1803Katerina S.
ŽZ4000:36:52
697.3058Marcela Simkova
ŽZ5000:36:54
698.190Petr K.
MM40KuK00:36:58
699.1588Jana Očenášková
ŽZ5000:37:00
700.1127Jarka B.
ŽZ40Running Lions00:37:01
701.561Filip Zhorný
MM30Jumpers of the mountain00:37:03
701.562Lucie Skoková
ŽZ30Jumpers of the mountain00:37:03
701.1298Gabriela Kašpárková
ŽZ50obec Kubelíkov00:37:03
704.1299Diana Petránková
ŽZ4000:37:04
705.4611Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klub00:37:05
706.882Vilda Kasper
MM50Prostě běž00:37:07
707.4756Petra Holubová
ŽZ50Písecké běhny00:37:10
708.4863Nikola Najsrová
ŽZ3000:37:12
709.3061Pavlína Mikulenková
ŽZ4000:37:14
710.2997Dagmar Křížová
ŽZ40Křižáci 00:37:15
711.441Káťa Pechova
ŽZ4000:37:17
711.1639Veronika H.
ŽZ1600:37:17
713.251Andrea Edrová
ŽZ5000:37:19
714.3522Jaroslava Indrová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:37:20
715.765Tereza Linková
ŽZ4000:37:21
716.3743Markéta Baráková
ŽZ4000:37:22
717.319Barbora Kučerová
ŽZ5000:37:25
717.3558Kristýna Sedloňová
ŽZ4000:37:25
719.2896Bohumila Bencsová
ŽZ50Pomáháme pohybem 00:37:26
718.4525Anonymní závodník
ŽZ5000:37:26
721.3582Radka Kocichová
ŽZ50Prostě běž!00:37:30
722.3674Lucie M.
ŽZ4000:37:31
722.3773Zuzana V.
ŽZ5000:37:31
724.940Pavlína Vondrašová
ŽZ50draci v akci00:37:34
725.3749Lucie Brázdová
ŽZ4000:37:35
726.951Teodorik Jaček
MM1000:37:38
727.627Gabriela S.
ŽZ5000:37:39
728.3996Tomáš Klenovský
MM50Rozběháme Pardubice00:37:41
729.419Eva Pazderová
ŽZ5000:37:45
730.1338Eva Macháčková
ŽZ5000:37:51
731.3122Ivana Horčičáková
ŽZ6000:37:55
731.4315Martin Macko
MM5000:37:55
733.1337Vladimír Macháček
MM3000:38:00
732.2401Zuzana P.
ŽZ101 Club Brno00:38:00
732.3901Anonymní závodník
ŽZ4000:38:00
732.5063Marcela Kubíková
ŽZ50Docela Panter Čechtice00:38:00
737.5013Matěj Janda
MM10rádi běháme00:38:02
738.378Monika Kubátová
ŽZ5000:38:04
739.3539Žaneta Dohnalová
ŽZ4000:38:06
740.1581Filip Novák
MM4000:38:08
740.1675Tereza P.
ŽZ1600:38:08
740.3629Jarmila Kubišová
ŽZ6000:38:08
743.3771Ef Diviskova
ŽZ5000:38:09
744.1203Dominika Krůlová
ŽZ3000:38:12
745.288Marcela Bílková
ŽZ6000:38:13
745.4516Monika Zavřelová
ŽZ3000:38:13
745.4666Jan Maurer
MM4000:38:13
748.3274Andrejka Dušek
ŽZ40Zářivky 201900:38:14
746.3287Romana K.
ŽZ30Šneci v běhu00:38:14
750.2373Jana Kleinerová
ŽZ5000:38:16
747.4613Lenka Křivánková
ŽZ50Nezrezneme.cz00:38:16
752.1055Petra P.
ŽZ50Jihlava v kondici00:38:18
748.1606Tereza Foltýnková
ŽZ5000:38:18
748.3016Karolína Čermáková
ŽZ4000:38:18
755.1391Marie Lišková
ŽZ5000:38:25
756.1212Roberta Burghardtová
ŽZ5000:38:28
757.1940Lenka Čapounová
ŽZ4000:38:31
758.3795Marie Bajerová
ŽZ50Chool00:38:32
759.3204Petra Jedličková
ŽZ5000:38:38
759.5012Jakub Paloušek
MM13rádi běháme00:38:38
761.527Miroslava Kameníková
ŽZ50Trutnov00:38:39
760.1580Pavlína K.
ŽZ3000:38:39
763.3506Marcela Fialova
ŽZ50Šipka00:38:43
764.1126Aneta R.
ŽZ3000:38:44
765.1080Míša Velecká
ŽZ4000:38:47
766.1706Jana Bršelová
ŽZ4000:38:49
767.855Adriana Blažková
ŽZ4000:38:50
767.1307Dana Voráčová
ŽZ5000:38:50
769.2355Markéta Mačáková
ŽZ4000:38:52
770.219Darja S.
ŽZ5000:38:55
771.2494Eva R.
ŽZ5000:38:57
772.1053Gabriela Lánská
ŽZ5000:38:59
773.1777Ála K.
ŽZ5000:39:02
774.2624Natálie Trakalová
ŽZ13ASL00:39:05
775.883Miluška Kasperová
ŽZ50Prostě běž00:39:06
776.98Majka Tykalová
ŽZ4000:39:07
776.3687Lenka Pásztorová
ŽZ5000:39:07
778.2162Magdalena K.
ŽZ4000:39:08
779.2555Martin Gažar
MM4000:39:11
780.2307Tereza Černá
ŽZ3000:39:15
780.3292Hanka W.
ŽZ4000:39:15
780.4289Monika Popjaková
ŽZ3000:39:15
783.1830Jiřinka Krupičková
ŽZ4000:39:17
784.4303Lucie Vacušková
ŽZ5000:39:21
785.2651Miluše Lokvencová
ŽZ3000:39:23
786.2916Eva H.
ŽZ50Rozbehame Česko 00:39:28
787.3879Romana T.
ŽZ50Brit a Vit00:39:37
788.3728Michal Dařílek
MM5000:39:39
789.4278Marek Broul
MM5000:39:42
790.2432Lenka Panská
ŽZ50Prostě běž! 00:39:43
791.544Adéla Knopfová
ŽZ3000:39:44
792.3947Kateřina M.
ŽZ5000:39:45
793.2479Iveta H.
ŽZ4000:39:48
793.2777Ivana Hammerová
ŽZ50Prostě běž!00:39:48
795.2595Klára Adamcová
ŽZ40Polička00:39:50
794.3979Pavlina Ostadalova
ŽZ3000:39:50
797.2268Lucie Š.
ŽZ4000:39:51
795.3860Alžběta Bušáková
ŽZ30Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. 00:39:51
799.4998Monika Bálková
ŽZ4000:39:52
800.1388Jaroslava Hrnčiříková
ŽZ5000:39:54
801.2834Eliška Fleková
ŽZ3000:39:55
802.4527Šárka Diblíková
ŽZ4000:39:56
803.4634Šárka Bártová
ŽZ60Šnek Severu00:40:01
804.4307Kateřina Roudná
ŽZ40Prostě běž!00:40:07
805.2875Grey WOLF
MM60#GLADIATOR RACE TEAM00:40:08
806.2711Jana Kubátová
ŽZ50Česká Lípa00:40:16
807.223Marketa Andělová
ŽZ3000:40:18
808.2140Pavlína Pokrovskij
ŽZ4000:40:22
809.1851Klára R.
ŽZ4000:40:23
810.1254Petra K.
ŽZ4000:40:26
811.3786Klára Šmejkalová
ŽZ4000:40:28
812.2066Vlaďka K.
ŽZ5000:40:31
812.3349Veronika Dvorakova
ŽZ4000:40:31
814.2956Zdeňka Hlaváčková
ŽZ5000:40:38
815.519Květa V.
ŽZ4000:40:47
816.254Michal Kulíček
MM50Fitko Hanky Kynychové00:40:48
817.2347Vlasta Celjaková
ŽZ4000:40:49
818.218Darja S.
ŽZ3000:40:50
818.825Kateřina Vlčková
ŽZ5000:40:50
818.4545Barbora Markuci
ŽZ4000:40:50
821.2917Václav B.
MM50Šneci v běhu 00:40:52
822.172Veronika Klusáková
ŽZ3000:40:53
823.830Lucie Sciranková
ŽZ4000:40:58
824.3317Pavlína Vondrušková
ŽZ4000:41:01
825.1658Sára N.
ŽZ16Arcus00:41:04
826.2263Klára Linhová
ŽZ50SKH Racing00:41:05
827.666Sarka Frantova
ŽZ4000:41:09
828.4026Nikola Samková
ŽZ3000:41:10
829.1678Nikola Doležalová
ŽZ40Prostě běž!00:41:11
830.62Marie Prokopiusová
ŽZ4000:41:13
830.3219Soňa N.
ŽZ50Správné buchty z Vinařic 00:41:13
832.357Ivana Jelenová
ŽZ5000:41:14
831.931Pavlina Katzova
ŽZ5000:41:14
831.1375Marcela H.
ŽZ5000:41:14
835.3420Markéta K.
ŽZ50TJ Wild West00:41:16
836.2325Monika Skalová
ŽZ5000:41:17
837.3546Eliška Hrachová
ŽZ3000:41:20
838.3350Lucie Cervenkova
ŽZ3000:41:24
839.3315Roman Vlk
MM60Lightning Prague00:41:31
840.3542Stanislava Bicková
ŽZ50Prostě běž!00:41:33
841.2718Jana Latonova
ŽZ5000:41:37
841.3763Ondřej Šádek
MM3000:41:37
843.3482Vlastimil Krpeš
MM60Frog00:41:38
844.4589Lenka Morgasová
ŽZ5000:41:39
844.4723Zdeňka Pavlíčková
ŽZ60Happy team00:41:39
846.593Marie Urbanová
ŽZ5000:41:40
847.3397Lenka Červenková
ŽZ3000:41:41
848.2379Žaneta Válková
ŽZ3000:41:48
849.1530Michaela Štěpánová
ŽZ30Mišáci00:41:54
850.2367Michaela Stehlikova
ŽZ50Správný buchty Vinařice00:41:59
851.1786Patrik Pospíšil
MM30Dark Side Workout00:42:01
852.3483Kamila Koptová
ŽZ60Frog00:42:06
853.1283Anonymní závodník
ŽZ30Lanškroun00:42:12
854.2131Martina Chvojková
ŽZ4000:42:14
855.1253Martin V.
MM5000:42:22
856.153Žaneta Hrubá
ŽZ30začátečník00:42:26
856.3062jana kauznerova
ŽZ5000:42:26
858.4314Míša Konečná
ŽZ4000:42:33
859.2725Markéta Janatová
ŽZ50Prostě běž!00:42:38
860.1277Irena Suchanová
ŽZ5000:42:42
861.228Tereza Dubcová
ŽZ30Rozběháme Mělník00:42:44
862.3859Markéta J.
ŽZ5000:42:48
863.1389Filip Hrnčiřík
MM1600:42:51
864.2702Naďa P.
ŽZ5000:42:54
865.4160Jana Durantová
ŽZ4000:42:58
866.1461Tereza Mišíková
ŽZ3000:42:59
867.48EVA NOVÁKOVÁ
ŽZ60Holky z Mutěnic00:43:00
868.2679Lucie B.
ŽZ3000:43:08
869.4237Daniela Nedomová
ŽZ5000:43:15
870.2822Pavlína Dašková
ŽZ5000:43:28
871.1651Zuzana Hamalová
ŽZ4000:43:29
872.1366Kateřina S.
ŽZ5000:43:37
873.665Veronika Cernochova
ŽZ4000:43:38
874.2120Dominika Š.
ŽZ3000:43:42
875.2060Jaroslava Podzimková
ŽZ50Samochodky00:43:55
876.633Veronika Písaříková
ŽZ4000:44:00
877.3690Alena P.
ŽZ4000:44:03
878.2075Zuzana Krausová
ŽZ4000:44:07
879.3890Adriana H.
ŽZ4000:44:08
880.3910Marie Fousková
ŽZ50Zářivky 201900:44:17
881.5050Martina Králová
ŽZ4000:44:24
882.1764Iva Zelinková
ŽZ4000:44:28
883.2134Dana Hanzlíková
ŽZ40Join the Dark Side Running team00:44:30
883.2601Martin Adamec
MM40Polička00:44:30
885.463Jana Novotná
ŽZ60RE-WELL Kokořín00:44:37
884.2133Martin Šubrt
MM40Join the Dark Side Running team00:44:37
887.4074Dana Krátká
ŽZ5000:44:39
888.4932Petra Verunáčová
ŽZ4000:44:48
889.122Jitka Kaprová
ŽZ6000:45:00
890.2151Lucie P.
ŽZ4000:45:01
891.1613Silvie B.
ŽZ5000:45:05
892.2087Roman Kotlín
MM50Lagunino00:45:12
893.3200Martina Hejtmanová
ŽZ5000:45:14
894.4050Lucie Sobotková
ŽZ5000:45:21
895.379Alča H.
ŽZ503M00:45:31
896.344Michaela Darvašová
ŽZ3000:45:33
897.942Jana Brňovjáková
ŽZ60Chentkaus00:45:38
898.1631Michaela Eflerová
ŽZ4000:45:47
899.2107Sylva M.
ŽZ5000:45:57
900.1615Karin B.
ŽZ1300:45:58
901.4448Barbora Kulhava
ŽZ5000:46:07
902.1526Marie O.
ŽZ6000:46:09
902.2946Miloš Kaltenbrunner
MM5000:46:09
902.2947Vít Kaltenbrunner
MM1000:46:09
905.4677Tereza Urbanová
ŽZ30... Běhám, tedy jsem ...00:46:12
906.3710Jana Faflíková
ŽZ60Prostě běž!00:46:14
907.5084Jitka Cenková
ŽZ3000:46:20
908.3390Monika Poláčková
ŽZ3000:46:25
909.3599Jana Karásková
ŽZ4000:46:26
910.3681Kateřina Černá
ŽZ4000:46:31
911.1694Monika Müllerová
ŽZ3000:46:37
912.2921Nataša Kovačovičová
ŽZ5000:46:40
912.4576Veronika Nováková
ŽZ4000:46:40
914.4799Petra Uhlířová
ŽZ40Prostě běž!00:46:42
915.1535Andrea Weinfurter
ŽZ4000:46:46
916.2866Eliška Kovačovičová
ŽZ1300:46:52
917.236Jana Prášková
ŽZ5000:47:01
917.1358Věra Maryšková
ŽZ50-00:47:01
919.3584Eliška Bočková
ŽZ1600:47:11
920.3102Alexandra Rohlíková
ŽZ50Šneci v běhu00:47:21
921.3736Jana Kotyzová
ŽZ5000:47:26
922.3585Petra Bočková
ŽZ5000:47:31
923.1467Anna S.
ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:47:41
924.155Petra Seligerová
ŽZ4000:47:56
925.5083Věra Procházková
ŽZ6000:48:02
926.4194Michaela Suchomelová
ŽZ40Perštejn00:48:04
927.922Leona Dřímalová
ŽZ5000:48:09
928.159Dagmar Jirkovská
ŽZ5000:48:14
928.3562Aneta Hofmanová
ŽZ3000:48:14
930.1266Andrea Volková
ŽZ5000:48:23
931.3151Michaela H.
ŽZ3000:48:51
932.79Nikola Adámková
ŽZ30Lenochodi00:48:54
933.1839Lucie Kovaříková
ŽZ50Prostě běž!00:48:58
934.4177Jindřiška Mayerová
ŽZ4000:49:10
935.2703Anastázie P.
ŽZ1300:49:11
936.1417Eva Svobodová
ŽZ4000:49:35
937.2323Petra Kysilková
ŽZ4000:50:29
938.183Jana Husová
ŽZ5000:50:37
939.4335Jana Broklova
ŽZ60Skutecska kocka00:50:41
940.3516Iveta K.
ŽZ6000:50:58
941.2072Dagmar K.
ŽZ6000:51:07
942.3441Vladimíra Rášová
ŽZ5000:51:16
943.3464Jana Rusová
ŽZ5000:51:40
944.2765Marcela Májová
ŽZ40Májovka00:51:42
945.168Lenka Ellen Rokačová
ŽZ5000:52:10
946.1774Jaroslava Štípková
ŽZ60Šneci v běhu00:52:16
947.1775Petr Bartoš
MM5000:52:47
948.1637Ema P.
ŽZ16TJ Sokol Svinov00:53:36
949.3501Pavel Sahula
MM5000:53:46
950.2012Filip Krejčí
MM20El FiDaMi00:53:57
950.2013Ella Krejčová
ŽZ10El FiDaMi00:53:57
952.2771Petra Čepelková
ŽZ4000:54:09
953.3263Naděžda Klewar Slavíková
ŽZ60+00:54:43
954.1077Hana Andělová
ŽZ50HDR Smečky Dogo Argentino 00:54:45
954.1078Aneta Andělová
ŽZ20HDR Smečky Dogo Argentino 00:54:45
956.415Jana V.
ŽZ3000:55:19
957.3548Kristýna Hanousková
ŽZ3000:56:26
958.938Naďa Koželuhová
ŽZ40Hostovice00:56:46
959.4434Alena D.
ŽZ5000:57:22
960.1887Lenka Svobodova
ŽZ4000:57:36
961.4156Helena L.
ŽZ6000:58:03
962.2930Renata Slachová
ŽZ6000:58:34
963.2166Simona Gruntova
ŽZ3001:00:45
964.911Lucie Šebková
ŽZ5001:00:55
965.1034Anna Prášková
ŽZ1301:01:33
966.663Jana Nová
ŽZ5001:02:32
967.865Lucie Švandová
ŽZ3001:02:44
968.1652Kristýna Sýkorová
ŽZ1601:03:00
969.1759Kateřina P.
ŽZ3001:03:51
969.4218Jakub Drobný
MM30Tým Auto Kubiena01:03:51
971.3438Monika Jančovičová
ŽZ4001:05:46
972.668Heli Šimůnková
ŽZ2001:06:10
973.3595Jan Štěpánek
MM3001:11:30
974.5032Terezie Čurdová
ŽZ3001:12:01
975.1713Jana Havelková
ŽZ5001:13:05
976.5081Roman Kuběna
MM50ENERGOMÁG01:13:12
977.3055Marta D.
ŽZ5001:13:20
978.3579Marie Javorková
ŽZ4001:13:30
979.4408Lenka M.
ŽZ40Čarodky01:14:48
980.1484Míla Málková
ŽZ5001:15:13
981.5029Jana Čurdová
ŽZ5001:15:26
982.446Laďka F.
ŽZ4001:15:30
983.1865Kateřina Ďurinová
ŽZ13SDH Žehušice01:17:32
984.1026Kristýna Švejdová
ŽZ2001:17:45
985.138Beáta Fišerová
ŽZ3001:21:42
986.2473Martina Dlouhá
ŽZ5001:34:56
987.1027Jana Švejdová
ŽZ5001:38:32
988.4011Marta Kolaříková
ŽZ5004:49:15