Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.3222Michal VčelišMM40RUN magazine team00:18:12
2.2793Vítězslav Nečas MM50Fénix sport 00:18:16
3.778Michal DorňákMM40SH Tiikerit00:19:32
4.4692Patrik JurkiewiczMM5000:19:40
5.2058Kristýna P.ŽZ16Klub aerobiku Mikulov00:19:42
6.4146Ondřej FúsekMM16TOM Mikulášovice00:19:45
7.4148Tomáš FúsekMM60TOM Mikulášovice00:19:49
7.4252David WawreczkaMM40Tj Jak lKarviná00:19:49
9.4345Josef NováčekMM60+SDH Čučice00:20:13
10.4631Marek SalamonMM60Rožnov pod Radhoštěm00:20:18
11.3179Petr BinarMM6000:20:30
12.4380Honza AdámekMM40RUN Magazine Team00:20:51
13.2471Lukáš OlšovskýMM40Rozběháme Plzeň00:21:31
13.3328Zdeněk VašákMM50Vašáci00:21:31
15.1345Jan KudelaMM4000:21:34
16.4697Jana FílováŽZ50BK Běkodo Teplice00:21:36
17.4398Karolína MacalíkováŽZ16Biatlon Ostrava00:21:53
18.74Pavel PařízekMM30Workout Lomnice 00:22:05
19.2199Olin M.MM5000:22:09
20.2923Anna K.ŽZ3000:22:13
21.3489Dominik KrhutMM40AC Babice00:22:25
22.4555David GrymMM30Union Strašnice00:22:26
23.4213Martin ŠmídMM30Velké Meziříčí00:22:31
24.1318Barbara ŠímováŽZ40Poběhlice00:22:40
25.2292Radana PíšťkováŽZ5000:22:43
26.2227Petr KonývkaMM40Kolín00:22:47
27.150Tomáš VrzalMM4000:22:49
28.4423Tomáš PátekMM60Friday Team00:23:01
29.3289Milan JarošMM4000:23:03
30.4397Vojtěch MacalíkMM13Biatlon Ostrava00:23:10
31.213Rudolf PadoMM60Liptovský Mikuláš00:23:12
32.4123Gabriela SvobodováŽZ40Chotěboř00:23:16
33.1379Eliška NetíkováŽZ40Crossfit Tabata Poděbrady00:23:22
34.2374Martina T.ŽZ40M&M00:23:26
35.1785Michal SteinerMM50Run Magazine Team00:23:28
36.4845Aneta F.ŽZ40Podvodní hokej00:23:52
37.4698Zdeněk FílaMM50ClubBox V.Poláka Teplice00:23:53
38.1619Michal JelínekMM30SDH Nevcehle00:23:54
38.4001Zdeněk HrabánekMM60+ZŠ Úpice-Lány00:23:54
40.4762Jiří SvobodaMM50TJ Košutka Plzeň00:23:56
41.1386Kristýna FarkašováŽZ4000:23:58
41.4017Pavel KukačkaMM4000:23:58
43.2182Věra CápalováŽZ5000:23:59
42.4246Jaroslav GorčíkMM4000:23:59
42.4641Milan NevěčnýMM50Brno-Lesná00:23:59
46.1323Tomáš HeinzMM30Opava runners00:24:03
43.3144Radek PelechMM5000:24:03
48.1622Václav BurdaMM50Šneci v běhu 00:24:04
49.4687Adam SvozilMM13HC Slovan Moravská Třebová00:24:05
49.4926Robin ChaloupkaMM3000:24:05
51.2264Ladislava FajfrlíkováŽZ60SKH Racing00:24:11
52.1982Lucie Olšovská Jelínková ŽZ40Rozběháme Česko00:24:12
53.5080Petr OrlowskiMM5000:24:14
54.4737Gabriela MateřánkováŽZ50BKČS00:24:16
55.4113Nikol BaladováŽZ30SDH Bobrovníky00:24:26
56.1075Tomáš BrabenecMM40Jihlava v kondici00:24:29
56.3391Jakub A.MM30Donalt R. (M40) bude brečet (zase)00:24:29
58.4096Jana PiškulováŽZ4000:24:30
59.4991Michal KrchňákMM50Nezmaři Bílovec00:24:40
60.3843Dana B.ŽZ4000:24:42
61.2907Zuzana JakubováŽZ4000:24:43
62.3976Michal WnukMM3000:24:44
63.1322Daniel GebauerMM30Opava runners00:24:45
64.4605Eliška ArendášováŽZ2000:24:46
65.2647Linda ŠenkýřováŽZ5000:24:49
66.3475Julie FictumováŽZ4000:24:50
67.5128Petr TexlerMM4000:24:53
68.3087Petra P.ŽZ5000:24:55
69.2309Petr RojanMM60Petřvald na pohodu00:24:59
70.1016Tomáš Štrup MM1600:25:00
70.2893Roman EibnerMM4000:25:00
72.580Milan BMM50M&M00:25:03
71.4908Pavlína HálováŽZ50Prostě běž00:25:03
74.314Petr HoraMM50Lemra Team00:25:09
75.312Veronika KratochvílováŽZ40Lemra Team00:25:11
75.2879Markéta DvořákováŽZ30Košťata na tahu00:25:11
77.791Martina C.ŽZ5000:25:14
78.3908Linda SywalováŽZ3000:25:15
79.302Tomáš Vaššik MM4000:25:19
80.1432Evi SkálováŽZ3000:25:21
81.337Radek HolubMM40Prostě běž! 00:25:22
81.2188Ilona J.ŽZ50Prostě běž!00:25:22
83.1471Hana KrátkáŽZ30Lanškroun 00:25:25
84.451Tereza HavlíčkováŽZ40Rozběháme Česko00:25:31
85.1470Mareš JiříMM30Lanškroun00:25:37
86.3046Petr PavlíčekMM4000:25:40
87.2057Anna P.ŽZ13Klub aerobiku Mikulov00:25:44
88.4732Marcel GuziMM5000:25:46
89.2779Radka N.ŽZ50Kopečkovic00:25:48
90.927Jana PinkavováŽZ4000:25:49
91.2112Jana BeranováŽZ5000:25:50
91.2670Lenka StaňkováŽZ5000:25:50
93.3367Monika LidmilováŽZ50Rozběháme Beroun00:25:51
94.5075Anna KřepínskáŽZ2000:25:53
95.5132Dana MallekováŽZ50Rozběháme Beroun00:25:55
96.4187Aleš HrňaMM302 kmínky00:25:56
97.5126Hana MizerovaŽZ4000:26:05
98.2838Ivana Kamešová ŽZ5000:26:08
98.2932Kateřina SlachováŽZ3000:26:08
100.4925Alena ZítováŽZ60MM Team00:26:10
101.4838Iveta HavlováŽZ3000:26:11
102.3668Libor D.MM6000:26:12
103.2911Martin BláhaMM30Vidlička a nůž00:26:15
104.4760Radek VjazankoMM4000:26:18
105.2910Aleš NovotnýMM30Vidlička a nůž00:26:19
105.3069Monika ErsepkováŽZ40Motyčka00:26:19
107.1167Lukáš ChudárekMM40Relax Run00:26:20
106.1464Vojtěch FilipiMM3000:26:20
109.4376Lubomír ĎaďanMM5000:26:25
110.1791Jana L.ŽZ3000:26:28
110.4369Kája PanáčkováŽZ6000:26:28
112.1137Daniela ČervenáŽZ5000:26:29
113.2280Pavel VondruškaMM50AJETO00:26:31
114.1818Ladislav BednářMM4000:26:32
115.894Jiří KalabisMM50Prostě běž00:26:33
116.4766Vincenc PeroutkaMM3000:26:43
117.2097Barbora BoříkováŽZ1300:26:46
117.3056Kristyna PniowskiŽZ4000:26:46
119.2620Olga PavlíkováŽZ40Lajny.cz00:26:47
120.4165Jan KadlečekMM40Kadleckovic00:26:49
121.347Vladimír KalivodaMM5000:26:50
122.296Eliška PodlipskáŽZ40RMT00:26:53
122.1893Nela Partyšová ŽZ4000:26:53
124.4078Božena KoutnáŽZ60RUN magazine Team00:26:57
125.4896Petr MizeraMM4000:26:58
126.3722Kateřina S.ŽZ2000:27:01
127.2361Karolína M.ŽZ3000:27:02
128.2393Alžběta GašpárkováŽZ4000:27:10
129.5090Sabrina KollátorováŽZ4000:27:11
130.1541Vladimíra Vokůrková ŽZ4000:27:13
131.1331Daniela StarkováŽZ60Šneci v běhu00:27:15
132.3258Barbora HronováŽZ4000:27:19
133.3072Marek JanošíkMM2000:27:21
134.3466Milan SýkoraMM50AC Jarozvěř DC00:27:23
135.3324Karel KratochvílMM6000:27:24
136.3672Ondřej ChaloupekMM16Atletika TJ Lanškroun00:27:26
137.1308Romana BenediktováŽZ40Rozběháme Rakovník00:27:28
138.2870Zuzana S.ŽZ4000:27:31
139.5019Martina MílováŽZ4000:27:33
140.3181Lucie DrahoňovskáŽZ2000:27:34
141.4409Kateřina DittrichováŽZ5000:27:36
142.469Štěpánka HodkovaŽZ6000:27:37
143.15Veronika PajkrtováŽZ30Běhny00:27:39
143.772MARTINA HOVORKOVÁ ŽZ3000:27:39
145.1474Lenka KantorováŽZ4000:27:42
146.719IFKA FŽZ4000:27:43
146.4920Václav ZelenkaMM3000:27:43
148.1414Zuzana Nevřelová ŽZ50Běhám pro sebe00:27:46
147.2582Markéta B.ŽZ4000:27:46
150.739Andrea K.ŽZ40Kangoo Litvínov00:27:48
151.3410Kamila TesařováŽZ4000:27:49
152.720Jan Š.MM30Tatranská strela00:27:50
153.2152Zuzana MalíkováŽZ2000:27:55
153.2521Alena SLAVÍKOVÁŽZ4000:27:55
153.3411Šárka BušováŽZ4000:27:55
156.831Rostislav VisingerMM40Sportovci na baterky00:27:58
157.2641Michaela Smith ŽZ5000:27:59
158.1770Miroslav LavičkaMM3000:28:00
158.324Lenka ŠvecováŽZ4000:28:00
158.3337Martina V.ŽZ4000:28:00
158.4415Marie KovářováŽZ4000:28:00
162.4623Žaneta KočováŽZ30NW PetraK00:28:02
163.2505Kateřina EngováŽZ4000:28:03
164.1921Michal ŠIMERAMM5000:28:04
164.2261Tereza TuháčkováŽZ20SKH Racing00:28:04
166.4338Zdeňka HolečkováŽZ50Běh pro lepší život00:28:05
167.5096Jan ProcházkaMM5000:28:07
168.4603Alena PanchártkováŽZ50MINA Juice00:28:08
169.4665Kateřina GazdováŽZ3000:28:11
170.1915Dita TicháŽZ3000:28:12
170.4906Velen KalinaMM2000:28:12
170.4907Karel KalinaMM5000:28:12
173.1949Kačenka IvánkováŽZ3000:28:13
174.3655Milan ČuříkMM5000:28:15
175.1720Renáta KrálováŽZ3000:28:18
175.4922Anita VeseláŽZ60SDH Chloumek00:28:18
175.4959Petr BroukMM60Radler Atletik00:28:18
178.1819Adéla NáměstkováŽZ4000:28:21
179.4000Veronika HuserováŽZ30HDR Město Albrechtice00:28:22
180.1914Marek KočanMM3000:28:26
181.2780Adam N.MM13Kopečkovic00:28:28
181.3167Marta VeverkováŽZ50OCR Čelákovice00:28:28
183.2397Petr KadlečekMM3000:28:29
184.3113Markéta KlapalováŽZ50Skutecska kocka00:28:30
185.3348Dominika PachlováŽZ3000:28:32
185.3809Lukáš KotekMM3000:28:32
187.170Štěpánka F.ŽZ3000:28:35
186.4895Gabriela KišováŽZ5000:28:35
189.3021michaela píškováŽZ4000:28:36
187.3168Marek VeverkaMM4000:28:36
191.3340Alena GlombováŽZ4000:28:37
188.3995Diana KakosováŽZ50DoDi Milevsko00:28:37
193.1169Karel MacekMM5000:28:38
194.287Martin DvořákMM50Rozběháme Pardubice00:28:39
194.3480Zuzana TuraiováŽZ3000:28:39
196.2427Daniela ŠebkovaŽZ4000:28:40
197.1718Iveta BartoškováŽZ50Rozběháme Pardubice00:28:41
197.893Jarmila Petříková ŽZ60Prostě běž00:28:41
199.1917Renáta JarolímováŽZ5000:28:42
198.2041Denisa DvořákováŽZ30Šneci v běhu00:28:42
198.3589Veronika ArtiševskajaŽZ4000:28:42
202.635Lenka Krejčová ŽZ50Prostě běž!00:28:43
199.786Martin ElznicMM5000:28:43
199.4242Karolína SoukupováŽZ3000:28:43
205.1454Anonymní běžecŽZ3000:28:44
206.2078Eva TichaŽZ3000:28:45
207.2178Viktorie P.ŽZ30Crossfit Tabata Poděbrady00:28:46
208.4008Tereza KovaříkováŽZ30RUN Magazine Team00:28:47
209.4664Tereza KrejčováŽZ4000:28:48
210.4553Dana HradečnáŽZ40Kešáci00:28:49
211.2186Filip LádaMM5000:28:50
211.3001Radka RýdlováŽZ50Kopřivnice Laši v kaši00:28:50
213.1413Jana S.ŽZ5000:28:52
212.4939Lucie KubíkováŽZ4000:28:52
215.2781Kuba N.MM16Kopečkovic00:28:55
216.1125Martina Šedivá ŽZ50Rozběháme Beroun00:28:58
216.4986Petra NerudováŽZ50Prostě běž!00:28:58
218.3148Simona ŠofrováŽZ60Nětřa šmarovač00:28:59
217.4530Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle00:28:59
220.1032Iva ŠostokováŽZ5000:29:00
218.3748Ota KéharMM50Rozběháme Plzeň00:29:00
222.36Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu00:29:01
219.505Monika MelichováŽZ3000:29:01
224.2572Gabriela HálováŽZ50Zgerby00:29:02
225.1525Jitka BastlováŽZ50Rozběháme Česko00:29:05
225.3725Dana K.ŽZ5000:29:05
227.3Anonymní běžecMM4000:29:06
228.548Lucie DyntarŽZ4000:29:07
228.2619Marie NeuberováŽZ3000:29:07
228.3871Martina BartíkováŽZ3000:29:07
228.4773Hana PopelkovaŽZ4000:29:07
232.3837Petra PazderkováŽZ4000:29:08
229.4981Jan ChvátalMM4000:29:08
234.50Denisa ŠtichováŽZ40Black Swan Event00:29:10
235.2700Renata Š.ŽZ50USK Provod00:29:12
236.727Renata LuklováŽZ4000:29:13
237.2408Lucie JuraňovaŽZ4000:29:15
238.4541Alexa Š.ŽZ4000:29:18
239.1014Eliška Štrupová ŽZ1300:29:19
239.4779Libuše BenešováŽZ50Los Běhnos00:29:19
239.5069Jana VágnerováŽZ40Rousínov00:29:19
242.1648Lucie ReisingerováŽZ4000:29:21
240.2260Petra PavlíčkováŽZ50SKH Racing00:29:21
244.4973Milena P.ŽZ4000:29:23
241.5067Blanka KahánkováŽZ4000:29:23
246.375Martina ČernáŽZ60Kolín00:29:24
247.3465Dáša Š.ŽZ3000:29:25
247.3529Martina MikeškováŽZ4000:29:25
247.3963Zdeněk BöhmMM60+Praha 1100:29:25
250.4795Anna VaňkováŽZ30SDH Česká Bělá00:29:26
251.3149Lucie ŠofrováŽZ40Nětřa šmarovač00:29:27
252.3160Alena Gasidlova ŽZ5000:29:28
253.1033Zuzana KuzníkováŽZ3000:29:29
253.2516Marek KubinMM60Club karate Plzeň 00:29:29
255.2015Lenka HolbičkováŽZ40Louny00:29:30
254.4091Zuzana M.ŽZ4000:29:30
257.1948Olga IvánkováŽZ5000:29:31
258.3525Eva F.ŽZ5000:29:33
258.3576Martin SládekMM50od Majavelu00:29:33
258.4578Tereza PodneckáŽZ3000:29:33
258.4867Dagmar ŠafránkováŽZ5000:29:33
262.4473Eva L.ŽZ4000:29:36
263.4985Zdeněk ChudějMM502kmínky00:29:37
264.1822Zuzana KralovaŽZ5000:29:41
264.1850Denisa GrigarováŽZ4000:29:41
264.3886Katka S.ŽZ4000:29:41
264.4296Katerina N.ŽZ4000:29:41
264.4359Štěpán KurečkaMM30Nakládaný Hermelín00:29:41
264.4360Niki BalabanovaŽZ30Nakládaný Hermelín00:29:41
264.4632Šárka BouškováŽZ4000:29:41
271.3012MARCELA MÚKOVÁŽZ4000:29:43
272.704Veronika SalomonováŽZ3000:29:44
272.1008Josef ŠolcMM4000:29:44
272.2299Lukáš ŠandaMM3000:29:44
272.4894Kamila B.ŽZ30POPOběhy00:29:44
276.2640Reny H.ŽZ5000:29:46
273.4729Lenka VondrováŽZ40Simalovi00:29:46
278.460Michaela UngrováŽZ4000:29:50
274.1147Jana M.ŽZ4000:29:50
280.3538Martina M.ŽZ5000:29:52
281.5048Eva VocáskováŽZ4000:29:53
281.5049Michal LepáčekMM4000:29:53
283.1812Táňa BaránkováŽZ4000:29:56
284.2310Adriana Gažová ŽZ5000:29:58
285.88Tereza DědováŽZ4000:29:59
285.1607Jana VéghováŽZ4000:29:59
287.497Regina Köhlerová ŽZ50CatWomen 00:30:00
286.2300Jana KřistkováŽZ50Šneci v běhu00:30:00
286.4012Adéla BartesováŽZ30TJ Sokol Plaveč00:30:00
286.4765Lucie SpěšnáŽZ5000:30:00
291.3318Dominik BřezinaMM3000:30:02
287.3347Kristýna SoučkováŽZ3000:30:02
287.3709Simona Š.ŽZ4000:30:02
294.3203Petr JedličkaMM4000:30:03
288.3766Markéta JanošíkováŽZ50Prostě běž!00:30:03
296.4851Lenka MakovičkováŽZ4000:30:05
297.2693Ondřej KrálMM2000:30:07
297.4377Jana KošťálováŽZ40-00:30:07
297.4535Jana BurešováŽZ40učitelská běhna00:30:07
300.1944Pavla ŠůlováŽZ5000:30:08
301.837Simona B.ŽZ5000:30:14
302.1037Jaroslava HulcováŽZ60Prostě běž!00:30:16
303.1012Irena BarboříkováŽZ50Prostě běž!00:30:17
303.4407Miroslava SpodniakováŽZ4000:30:17
303.4790Ulrika SimonicsováŽZ30Nesvady00:30:17
306.877Linda M.ŽZ4000:30:19
307.1724Jiří Vrátil MM50Děčín 00:30:20
307.614Markéta HlaváčováŽZ30MAMAhorky00:30:20
307.4852Lucie KnotkováŽZ30Žer slimáky00:30:20
310.4630Anna ŠtěpánkováŽZ30Šneci v běhu00:30:21
311.848Eva FejtováŽZ50Extrémní Kalenský Ladies cross00:30:24
311.4878Eva HortonŽZ5000:30:24
313.2626Nicol Š.ŽZ3000:30:25
312.4543Bibiána PurgatováŽZ3000:30:25
315.2824Šárka BohuslavováŽZ3000:30:26
316.2617Edita MaršíkováŽZ3000:30:28
317.3782Kristýna ŘeřichováŽZ3000:30:29
318.4661Lenka LujkováŽZ4000:30:30
319.1214Adéla VančurováŽZ40Vančurky00:30:32
320.715Stanislava Soukupová ŽZ60Šneci v běhu 00:30:33
320.2076Monika MládkováŽZ3000:30:33
322.1771Kateřina OppelováŽZ30Mixouši00:30:37
321.919Martina RiškováŽZ4000:30:37
321.2654Jana BuchtováŽZ604maxfitness00:30:37
325.1099Andrea B.ŽZ3000:30:38
322.3948Jitka R.ŽZ40Klub podvodníci hokeje Serrasalmus p.s.00:30:38
327.3870Karla HentschelováŽZ50Judo Varnsdorf00:30:40
323.4016Klára RichterováŽZ4000:30:40
329.5021Eva RaymanováŽZ4000:30:42
330.1910Tomáš ČujdíkMM4000:30:43
331.740JITKA ŠMÍDOVÁŽZ50PROSTĚ BĚŽ!00:30:44
331.1084Lucie M.ŽZ4000:30:44
331.1208Eva ČudkováŽZ40Šneci v běhu00:30:44
331.3808Hana V.ŽZ5000:30:44
331.4238Petra KrausováŽZ3000:30:44
336.1780Aneta ČepčianskaŽZ3000:30:45
332.2156Iva KrálováŽZ4000:30:45
332.3291Gabriela Sokolová LoskotováŽZ5000:30:45
339.645Pavla ZítkováŽZ60Šneci v běhu00:30:49
333.2549Petra MejdrechováŽZ40Prostě běž!00:30:49
333.3404M N.ŽZ3000:30:49
342.480Josefína KellerováŽZ3000:30:50
334.1485Dagmar HejnáŽZ50Prostě běž!00:30:50
334.4651Barbora ŘezníčkováŽZ4000:30:50
345.3588Martina H.ŽZ4000:30:51
346.2363Darina Nývltová ŽZ4000:30:52
347.1873Alena KoděrováŽZ5000:30:53
348.2288Vladimíra Štiková ŽZ5000:30:54
349.4302Pavlína DávidíkováŽZ50SK ČERNÉ PLÍCE00:30:56
350.2501Karol HornaMM50IronGate00:30:57
350.5091Miloš M.MM50MiJa00:30:57
352.4898Ivana KovaříkováŽZ4000:30:59
353.210Beáta ŽemličkováŽZ3000:31:00
354.530Blanka Ř.ŽZ5000:31:01
355.1107Emília V.ŽZ4000:31:02
355.1119Roman FrenkMM50FFYT00:31:02
357.4814Zdeňka PechalováŽZ50Vinařice00:31:03
358.104Michaela BláhováŽZ2000:31:04
359.295Andrea H.ŽZ5000:31:05
359.1044Miroslava DufkováŽZ604maxfitness00:31:05
359.5133Vilem SimekMM4000:31:05
362.2099Markéta Beránková ŽZ40Gym Class Heroes00:31:07
363.246Renata MarsalkovaŽZ5000:31:10
363.1872Edita KlobásováŽZ5000:31:10
363.2892Michal MedekMM60SPPPPK00:31:10
366.2298Alena PerglerováŽZ3000:31:11
367.3343Eliška ZmorayováŽZ5000:31:12
368.340Martin HybšMM40Black Swan Event00:31:14
369.1927Jana Pospíšilová ŽZ2000:31:18
369.4916Veronika V.ŽZ5000:31:18
371.3450Jitka PalickovaŽZ60+00:31:20
372.2382Anna PirklováŽZ3000:31:21
373.1466Lucie MaruškováŽZ4000:31:22
374.188Jana VáchováŽZ6000:31:23
374.2124Edita NezvalováŽZ5000:31:23
376.1705Klára PeškováŽZ3000:31:24
375.2957Kateřina F.ŽZ4000:31:24
378.3092Eva LukášováŽZ4000:31:25
376.4750Věra BarboříkováŽZ4000:31:25
380.4076Zuzana DrugováŽZ4000:31:26
381.1426Martina HnízdováŽZ40XENY UL00:31:27
381.1894Denisa VálkováŽZ3000:31:27
381.2439Radek AndělMM5000:31:27
381.2579Lucie KostičováŽZ40Tašovská běhna00:31:27
385.4921Zdeněk TöpferMM60+00:31:29
386.1387Natálie SuchanováŽZ3000:31:31
386.4818Adam HoraMM1000:31:31
388.3813Daniela MikeskovaŽZ3000:31:34
389.4893Jiří B.MM60POPOběhy00:31:35
390.4699Ivana FuksováŽZ4000:31:36
390.5054Aneta S.ŽZ30Rozběháme Brno00:31:36
392.4316Martin Č.MM4000:31:37
393.2533Jáchym PetříkMM10Plavecký oddíl Frenštát00:31:39
393.4826Marie KostrounováŽZ50Rozběháme Česko00:31:39
395.1333Kateřina NovotnáŽZ5000:31:40
394.5072Bohdana K.ŽZ5000:31:40
397.1172Libuše MackováŽZ4000:31:42
395.4400Veronika ČernáŽZ3000:31:42
395.4658Kristýna KopeckáŽZ3000:31:42
400.1013Markéta Štrupová ŽZ5000:31:44
396.1015Jiří ŠtrupMM5000:31:44
402.2865Denisa KovačovičováŽZ3000:31:45
403.2550Petra H.ŽZ40Pro radost :)00:31:47
404.3675Vít JirásekMM50Šneci v běhu00:31:49
405.2604Lucie Š.ŽZ5000:31:51
405.3676Renata V.ŽZ4000:31:51
405.4767Irena HovorkováŽZ5000:31:51
408.1752Iva K.ŽZ40Žádný00:31:52
406.2623Tomáš TichýMM5000:31:52
410.1093Jakub TremmelMM30Olympia spartan training KH00:31:53
407.3754Jan KocumMM5000:31:53
412.3788Lenka MichálkováŽZ4000:31:54
413.3660Mirka KališováŽZ50šneci v běhu00:31:55
414.3290Jana Švadlenková ŽZ4000:31:56
415.3952Zdeňka N.ŽZ5000:31:57
415.4037Andrea JakešováŽZ40SYKORKY00:31:57
417.3248Klára J.ŽZ4000:31:59
416.4601Klára PetrákováŽZ40Rozběháme Třeboň00:31:59
419.673Kristýna pávováŽZ3000:32:00
417.2883Sandra Petružálková ŽZ30Košťata na tahu00:32:00
417.5033Pavlína TrejbalováŽZ4000:32:00
422.1381Lucie StrouhalováŽZ5000:32:02
418.1382Karolína StrouhalováŽZ3000:32:02
424.1043Kamila BakotováŽZ50Prostě běž! Zářivky 201900:32:04
425.4125Lucie JandováŽZ4000:32:05
426.3307Gábina Bataska ŽZ50Prostě běž 00:32:06
427.976Michaela K.ŽZ4000:32:07
428.3080Miriam Tichá ŽZ3000:32:08
429.1392Markéta GrabmüllerováŽZ3000:32:09
430.588Kristýna ŠmahelováŽZ3000:32:10
430.4614Hana BendičákováŽZ6000:32:10
432.3787Kateřina ŠindelářováŽZ50Ůčy v bjěhu00:32:11
431.4892Lenka B.ŽZ60POPOběhy00:32:11
434.1906Petra MoláčkováŽZ5000:32:13
435.4036Aleš SýkoraMM30SYKORKY00:32:15
436.1505Denisa V.ŽZ5000:32:17
437.107Dana KonvičkováŽZ3000:32:18
438.3170Zuzana KolářováŽZ3000:32:19
438.3794Michael BenešMM40Ostrava00:32:19
440.2385Jana BernardováŽZ50Bernardíci00:32:22
439.3716Michaela SoučkováŽZ3000:32:22
439.4373Anonymní běžecŽZ5000:32:22
443.66Zdenka PackováŽZ6000:32:23
440.1654Karla MikešováŽZ4000:32:23
440.2489Vendula Fidlerová ŽZ40Zed team Výškov 00:32:23
446.3432Dominika VágnerováŽZ4000:32:24
447.3627Adéla MrázkováŽZ16TJ Sokol Svinov00:32:25
447.3628Zdeňka MrázkováŽZ5000:32:25
449.2488Radek Cigl MM50Zed team Výškov 00:32:26
450.4958Alena NovákováŽZ4000:32:27
451.3032Petr CelbaMM40Ceebius Gym z. s. 00:32:28
452.85Lucie KenisováŽZ5000:32:29
452.4112Zuzana NevolováŽZ5000:32:29
452.4274Zuzana NevolováŽZ5000:32:29
452.4797Petra B.ŽZ3000:32:29
456.892Aleš PetříkMM30Prostě běž00:32:30
453.4281Diana H.ŽZ30Canicross Trutnovsko00:32:30
458.1773Michaela N.ŽZ3000:32:31
454.5053Ondřej J.MM30Rozběháme Brno00:32:31
460.2552Radka HálováŽZ5000:32:33
461.44Markéta StrnadováŽZ40Šneci v běhu 00:32:34
461.1122Sebastian RichtárechMM30SKC00:32:34
461.1618Jaroslava PetříkováŽZ5000:32:34
464.4382Martina RačkováŽZ40SK Bublava00:32:35
465.4311Martin B.MM3000:32:36
466.3220Mariola FlachsováŽZ5000:32:38
467.1171Pavel RejdaMM4000:32:41
468.1306Anonymní běžecŽZ5000:32:48
469.2605Ivana ŠpinkováŽZ4000:32:49
469.4327David UrbanMM30MiDa Run00:32:49
471.2239Michaela FabiánováŽZ3000:32:52
472.509Jana Č.ŽZ40Rozběháme Česko 00:32:53
472.3572Aneta P.ŽZ3000:32:53
474.2897Pavel Bucala MM40OCR Vlašim 00:32:56
473.5086Jana KřivancováŽZ3000:32:56
476.2545Martina P.ŽZ4000:32:57
477.2148Tereza MalíkováŽZ2000:32:58
477.3632Denisa HájkováŽZ50Prostě běž!00:32:58
479.106Lucie HorováŽZ4000:33:00
478.3059Adéla DolečkováŽZ2000:33:00
478.4271Lenka DrskováŽZ3000:33:00
482.1523Jaroslava Š.ŽZ4000:33:01
479.1961Michaela S.ŽZ40Bochov00:33:01
484.2183Eva J.ŽZ5000:33:03
485.1089Petra KřivkováŽZ3000:33:04
486.4328Michaela DvořákováŽZ30MiDa Run00:33:06
487.2407Denisa BozkovaŽZ5000:33:07
487.4173Monika S.ŽZ4000:33:07
489.1721Michaela KvasničkováŽZ4000:33:09
490.3776Martina SkurkováŽZ5000:33:10
491.1154Oldřich PalasMM40SKC00:33:11
491.1155Alena PalasováŽZ4000:33:11
493.4342Tereza S.ŽZ3000:33:12
494.1278Emma MěrkováŽZ16AC Black00:33:14
495.1902Lenka NenutilováŽZ4000:33:15
496.2327Martin \"Deli\" PodanýMM40Rozběháme Kutnou Horu00:33:16
496.4810Jana MaškováŽZ6000:33:16
498.217Alena SekavcováŽZ6000:33:17
497.1783Míla JílkováŽZ40Rozběháme Libochovicko00:33:17
497.3456Karolína V.ŽZ3000:33:17
501.1539Martina ZíkováŽZ4000:33:19
498.3540Kristýna T.ŽZ4000:33:19
503.474Dana Bošková ŽZ40Rozběháme Česko 00:33:20
504.4366Zdeněk KrálMM5000:33:22
505.3237Jana BřezinováŽZ50Prostě běž!00:33:23
506.996Markéta Liprtová ŽZ5000:33:24
506.2627Monika HoláŽZ6000:33:24
508.2828Karolína PaškováŽZ2000:33:25
507.2920Anonymní běžecŽZ5000:33:25
510.454Hana H.ŽZ40Joskatel TEAM00:33:26
511.3541Milan HlavaMM60+00:33:27
512.844Jana Vitámvásová ŽZ5000:33:28
512.2204Veronika KotkováŽZ4000:33:28
514.2436Eva H.ŽZ3000:33:30
515.3402Veronika UhlířováŽZ4000:33:31
516.3127Lucie H.ŽZ4000:33:32
517.1310Vladimír ŠkopMM60Sokol Záryby00:33:33
517.4776Kateřina ChmelařováŽZ50Hopsající hou00:33:33
519.2951Monika TesaříkováŽZ60Prostě běž00:33:34
520.1082Eva OšťádalováŽZ40TJ Sokol Maxičky00:33:37
521.1595Dana SvobodováŽZ6000:33:38
522.1495Lenka C.ŽZ30BK Vanilka 00:33:39
522.3025Veronika SpáčilováŽZ50Víly Ostrava !!!00:33:39
524.3604Šárka VojtováŽZ5000:33:40
525.679Zdena SkryjovaŽZ604Max Fitness00:33:41
525.703Petra J.ŽZ5000:33:41
527.4642Gabriela MichalcováŽZ50Praha00:33:42
528.208Eva MotlováŽZ50Běhání pro radost00:33:43
529.2249Věra ŠrámkováŽZ4000:33:44
529.2661Marcela KaričkováŽZ4000:33:44
531.82Veronika VackováŽZ4000:33:45
530.493Lucie VokounováŽZ4000:33:45
530.1039Kateřina BorutováŽZ50Rozběháme Litoměřicko00:33:45
534.5082Petra KlierováŽZ5000:33:47
535.1928Hana Pospíšilová ŽZ5000:33:49
535.3810Zuzana FraňováŽZ3000:33:49
537.760Gabriela MužíkováŽZ50Jdu do toho00:33:50
538.1462Libuše LukačovičováŽZ5000:33:51
539.2856Julie BříštělováŽZ1600:33:53
540.2438Klára MojžíšováŽZ1000:33:57
540.4453Jana S.ŽZ4000:33:57
542.2523Zuzana Horažďovská ŽZ4000:33:59
543.1195Pavel HamroziMM4000:34:02
544.4103Renáta KodešováŽZ4000:34:03
544.4104Renáta KodešováŽZ4000:34:03
546.1953Miroslava H.ŽZ5000:34:05
545.2390Aneta KainzováŽZ4000:34:05
548.687Petra D.ŽZ40Čmaňa a Pekáč00:34:07
546.2566Markéta NovotnáŽZ40Šneci v běhu00:34:07
550.1056Miroslava V.ŽZ50Jihlava v kondici00:34:08
551.1367Petra SýkorováŽZ40SYKORKY00:34:09
552.78Lucie VonáskováŽZ5000:34:11
553.1886Jitka HanušováŽZ60OB Loko Trutnov00:34:12
554.2132Romana HrachovinováŽZ6000:34:13
555.4310Tereza ČekanováŽZ4000:34:15
556.1192Květa PršalováŽZ60+Štětí00:34:17
556.2599Anežka J.ŽZ4000:34:17
556.3903Pavlína K.ŽZ3000:34:17
556.5108Zdeněk MálekMM3000:34:17
560.3793Hanina HoškováŽZ50rozběháme Klatovy00:34:19
561.406Drahomíra HnátkováŽZ5000:34:21
561.2483Jana K.ŽZ5000:34:21
563.4794Michal AlbrechtMM30Rozběháme Zábřeh00:34:22
564.5016Martina OulehlovaŽZ5000:34:23
565.1845Lenka ŠtěrbováŽZ3000:34:24
566.3017Zuzana ParoubkováŽZ3000:34:25
566.4273Lea P.ŽZ4000:34:25
568.4950Gabriela SchickováŽZ5000:34:28
569.2752Iveta ŠvarcováŽZ5000:34:31
570.4047Martina TesárkováŽZ6000:34:32
571.2955Pavlína Š.ŽZ4000:34:33
572.1115Petra KnápkováŽZ16Šneci v běhu00:34:34
573.2449Veronika Chotěborská ŽZ50Wine O\'Clock 00:34:35
574.2425Lenka T.ŽZ5000:34:38
575.1854Petra H.ŽZ5000:34:39
576.1769Veronika PergerováŽZ4000:34:40
577.1520Martina Doleželová ŽZ4000:34:41
577.2704Pavla VackováŽZ4000:34:41
577.3723Dana K.ŽZ5000:34:41
580.2672Nina DřevíkovskáŽZ5000:34:42
581.209Helena ZugarováŽZ4000:34:45
582.829Kateřina Pěničková ŽZ4000:34:46
583.930Sabina ŠimečkováŽZ3000:34:48
583.3861Magdaléna BušákováŽZ2000:34:48
583.4452Lenka KosíkováŽZ5000:34:48
586.3383Kamila DragounováŽZ50Prostě běž! 00:34:50
587.4743Silvie D.ŽZ40BF úplně nejvíc00:34:51
588.5094Kristýna BláhováŽZ3000:34:52
589.2697Andrea Vystavělová ŽZ3000:34:53
590.176Radka K.ŽZ50Prostě běž!00:34:54
591.3378Michaela Vítková ŽZ4000:34:55
592.4072Lenka HoláŽZ4000:34:56
593.1245Jana JansikovaŽZ5000:34:57
593.2761Michaela DlaskovaŽZ4000:34:57
593.4402Ivana LiškováŽZ50Bystrouška00:34:57
596.2592Naďa ŠulcováŽZ50Běhny Kadaň00:34:58
594.4531Aneta S.ŽZ3000:34:58
598.3014Ludmila D.ŽZ3000:34:59
595.3964Petra W.ŽZ4000:34:59
600.1007Radka Šolcová ŽZ4000:35:00
596.1101Gabriela SpěvákováŽZ3000:35:00
602.3650Tomáš TvrdíkMM50CHOOL00:35:02
597.4117Gabriela Rostecka VukanovicovaŽZ40MGM00:35:02
604.4458Julie R.ŽZ50BKCS00:35:03
605.1460Gabriela PechkováŽZ5000:35:04
605.2331Lenka Musilová ŽZ5000:35:04
607.923Šárka Silnoušková ŽZ5000:35:08
606.3959Zdeňka VlachováŽZ4000:35:08
609.3313Evelin S.ŽZ40Proste bez!00:35:09
610.4293Šárka TolarováŽZ4000:35:13
610.4375Petra LatzelováŽZ4000:35:13
612.3339Dana GábováŽZ6000:35:14
611.4306Lucka BeňováŽZ3000:35:14
614.3019Tereza ČtrnáctáŽZ4000:35:16
612.1501Pavel DohnalMM4000:35:16
612.1778Eliška PijanowskáŽZ3000:35:16
617.929Denisa KoďouskováŽZ3000:35:17
618.2992Veronika Fryšová ŽZ2000:35:18
619.413Kateřina ČástkováŽZ40Šneci v běhu00:35:20
620.925Blanka LednickáŽZ5000:35:22
621.1712Jakub ZeidlMM4000:35:23
621.3036Karolína SmýkalováŽZ3000:35:23
623.811Pavla DouckováŽZ30Donalt R. (M40) bude brečet (zase)00:35:24
622.1533Anna MacháčováŽZ4000:35:24
622.3182Lenka K.ŽZ4000:35:24
622.4118Michaela JungvirtováŽZ40MGM00:35:24
627.3010Miloslava KoubováŽZ60Kačenka Prokšová PROSTĚ BĚŽ00:35:25
628.1925Lucie VálkováŽZ4000:35:27
629.584Michaela BílkováŽZ4000:35:29
630.4115Martina VaněčkováŽZ40MGM00:35:30
631.4057Renata OrgoníkováŽZ5000:35:31
632.4847Patrik FabiánMM3000:35:34
633.426Veronika ŠkodováŽZ4000:35:35
634.1326Nataliya YakovlyevaŽZ4000:35:37
635.3916Ivana M.ŽZ4000:35:39
635.4323Dana H.ŽZ5000:35:39
635.4330Patrik H.MM1600:35:39
638.320Pavla BěhalováŽZ4000:35:40
636.3552Petra FraňkováŽZ5000:35:40
636.3745Liz V.ŽZ4000:35:40
641.2772Renata HeinrichováŽZ60Šneci v běhu00:35:41
642.3396Karolína K.ŽZ3000:35:42
642.4325Matěj VolfMM3000:35:42
644.4010Petr IlčíkMM5000:35:43
645.163Tereza ŠmehylováŽZ4000:35:44
645.804Pavla ŠtěpánováŽZ40PVP00:35:44
647.2354Kamila Z.ŽZ3000:35:45
646.3372Markéta KyselováŽZ5000:35:45
646.3969Lenka KohoutováŽZ5000:35:45
650.1642Eliška Z.ŽZ1600:35:47
647.4562Šárka V.ŽZ4000:35:47
652.1118Alexandra VečlováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:35:49
648.4425Petra Š.ŽZ4000:35:49
654.427Jiří ŠkodaMM4000:35:50
649.1293kateřina syrováŽZ3000:35:50
656.2668Dagmar VoldánováŽZ2000:35:51
650.4326Eliška PekárkováŽZ2000:35:51
658.5127Andrea D.ŽZ3000:35:53
659.2168Alena VomlelováŽZ5000:35:55
660.3941Lenka OstrýtováŽZ4000:35:59
661.4232Klára ČechováŽZ4000:36:01
662.3513Alena LoudovaŽZ3000:36:02
663.4297Alena K.ŽZ5000:36:07
664.1633Blanka PlackováŽZ4000:36:09
664.1905Zuzka Korčáková ŽZ50Sestry v akci ????00:36:09
664.2014David RabasMM4000:36:09
667.457Marcela BalkováŽZ50Rozběháme Plzeň00:36:10
665.2465Pavlína HrubáŽZ6000:36:10
669.418VeroNika S.ŽZ20HC Bohemians Praha00:36:14
670.5111Lenka HouskováŽZ40Houstičky00:36:15
671.3781Radka VenclováŽZ40Prostě běž!00:36:16
672.4401Kateřina BálintováŽZ4000:36:20
673.4270Petra M.ŽZ50Prostě běž00:36:21
674.65Jana KovaříkováŽZ4000:36:27
674.5055Kateřina TurkováŽZ1600:36:27
676.3497Sabina KrejčováŽZ1600:36:28
675.3498Lenka KrejčováŽZ5000:36:28
678.2348Václav CeljakMM5000:36:32
676.4521Lenka ĎoubalováŽZ4000:36:32
680.3202Jitka H.ŽZ50Boruvky00:36:33
681.705Pavlína Hampl ŽZ3000:36:35
681.3303Michaela FrantováŽZ5000:36:35
683.997Monika M.ŽZ4000:36:36
684.1131Petra VodrážkováŽZ5000:36:39
685.3037David KunderaMM3000:36:40
685.3943Antonie R.ŽZ6000:36:40
687.1500Anna P.ŽZ30M.@ _A.00:36:42
688.3713Kateřina BočkováŽZ40To dáme00:36:44
689.4154Alena BeranováŽZ5000:36:45
689.4730Pavel HanušMM40Syrovice00:36:45
691.4885Hana HavelkováŽZ6000:36:47
692.440Miroslava Roušarová ŽZ4000:36:49
692.3126Simona SýkorováŽZ3000:36:49
692.5122Jakub TschöpaMM40Zahradní pivovar Höppy00:36:49
695.2517Jitka TrojanováŽZ50Club karate Plzeň 00:36:50
696.1803Katerina S.ŽZ4000:36:52
697.3058Marcela SimkovaŽZ5000:36:54
698.190Petr K.MM40KuK00:36:58
699.1588Jana OčenáškováŽZ5000:37:00
700.1127Jarka B.ŽZ40Running Lions00:37:01
701.561Filip ZhornýMM30Jumpers of the mountain00:37:03
701.562Lucie SkokováŽZ30Jumpers of the mountain00:37:03
701.1298Gabriela KašpárkováŽZ50obec Kubelíkov00:37:03
704.1299Diana PetránkováŽZ4000:37:04
705.4611Michaela KosakováŽZ30Český maratónský klub00:37:05
706.882Vilda KasperMM50Prostě běž00:37:07
707.4756Petra HolubováŽZ50Písecké běhny00:37:10
708.4863Nikola NajsrováŽZ3000:37:12
709.3061Pavlína MikulenkováŽZ4000:37:14
710.2997Dagmar KřížováŽZ40Křižáci 00:37:15
711.441Káťa Pechova ŽZ4000:37:17
711.1639Veronika H.ŽZ1600:37:17
713.251Andrea EdrováŽZ5000:37:19
714.3522Jaroslava IndrováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:37:20
715.765Tereza Linková ŽZ4000:37:21
716.3743Markéta BarákováŽZ4000:37:22
717.319Barbora KučerováŽZ5000:37:25
717.3558Kristýna SedloňováŽZ4000:37:25
719.2896Bohumila BencsováŽZ50Pomáháme pohybem 00:37:26
718.4525Anonymní běžecŽZ5000:37:26
721.3582Radka KocichováŽZ50Prostě běž!00:37:30
722.3674Lucie M.ŽZ4000:37:31
722.3773Zuzana V.ŽZ5000:37:31
724.940Pavlína VondrašováŽZ50draci v akci00:37:34
725.3749Lucie BrázdováŽZ4000:37:35
726.951Teodorik JačekMM1000:37:38
727.627Gabriela S.ŽZ5000:37:39
728.3996Tomáš KlenovskýMM50Rozběháme Pardubice00:37:41
729.419Eva PazderováŽZ5000:37:45
730.1338Eva MacháčkováŽZ5000:37:51
731.3122Ivana Horčičáková ŽZ6000:37:55
731.4315Martin MackoMM5000:37:55
733.1337Vladimír MacháčekMM3000:38:00
732.2401Zuzana P.ŽZ101 Club Brno00:38:00
732.3901Anonymní běžecŽZ4000:38:00
732.5063Marcela KubíkováŽZ50Docela Panter Čechtice00:38:00
737.5013Matěj JandaMM10rádi běháme00:38:02
738.378Monika KubátováŽZ5000:38:04
739.3539Žaneta DohnalováŽZ4000:38:06
740.1581Filip NovákMM4000:38:08
740.1675Tereza P.ŽZ1600:38:08
740.3629Jarmila KubišováŽZ6000:38:08
743.3771Ef DiviskovaŽZ5000:38:09
744.1203Dominika KrůlováŽZ3000:38:12
745.288Marcela BílkováŽZ6000:38:13
745.4516Monika ZavřelováŽZ3000:38:13
745.4666Jan MaurerMM4000:38:13
748.3274Andrejka DušekŽZ40Zářivky 201900:38:14
746.3287Romana K.ŽZ30Šneci v běhu00:38:14
750.2373Jana Kleinerová ŽZ5000:38:16
747.4613Lenka KřivánkováŽZ50Nezrezneme.cz00:38:16
752.1055Petra P.ŽZ50Jihlava v kondici00:38:18
748.1606Tereza FoltýnkováŽZ5000:38:18
748.3016Karolína ČermákováŽZ4000:38:18
755.1391Marie LiškováŽZ5000:38:25
756.1212Roberta BurghardtováŽZ5000:38:28
757.1940Lenka ČapounováŽZ4000:38:31
758.3795Marie BajerováŽZ50Chool00:38:32
759.3204Petra JedličkováŽZ5000:38:38
759.5012Jakub PaloušekMM13rádi běháme00:38:38
761.527Miroslava Kameníková ŽZ50Trutnov00:38:39
760.1580Pavlína K.ŽZ3000:38:39
763.3506Marcela FialovaŽZ50Šipka00:38:43
764.1126Aneta R.ŽZ3000:38:44
765.1080Míša VeleckáŽZ4000:38:47
766.1706Jana BršelováŽZ4000:38:49
767.855Adriana BlažkováŽZ4000:38:50
767.1307Dana VoráčováŽZ5000:38:50
769.2355Markéta MačákováŽZ4000:38:52
770.219Darja S.ŽZ5000:38:55
771.2494Eva R.ŽZ5000:38:57
772.1053Gabriela Lánská ŽZ5000:38:59
773.1777Ála K.ŽZ5000:39:02
774.2624Natálie TrakalováŽZ13ASL00:39:05
775.883Miluška KasperováŽZ50Prostě běž00:39:06
776.98Majka TykalováŽZ4000:39:07
776.3687Lenka PásztorováŽZ5000:39:07
778.2162Magdalena K.ŽZ4000:39:08
779.2555Martin GažarMM4000:39:11
780.2307Tereza ČernáŽZ3000:39:15
780.3292Hanka W.ŽZ4000:39:15
780.4289Monika PopjakováŽZ3000:39:15
783.1830Jiřinka KrupičkováŽZ4000:39:17
784.4303Lucie VacuškováŽZ5000:39:21
785.2651Miluše LokvencováŽZ3000:39:23
786.2916Eva H.ŽZ50Rozbehame Česko 00:39:28
787.3879Romana T.ŽZ50Brit a Vit00:39:37
788.3728Michal DařílekMM5000:39:39
789.4278Marek BroulMM5000:39:42
790.2432Lenka PanskáŽZ50Prostě běž! 00:39:43
791.544Adéla KnopfováŽZ3000:39:44
792.3947Kateřina M.ŽZ5000:39:45
793.2479Iveta H.ŽZ4000:39:48
793.2777Ivana HammerováŽZ50Prostě běž!00:39:48
795.2595Klára AdamcováŽZ40Polička00:39:50
794.3979Pavlina OstadalovaŽZ3000:39:50
797.2268Lucie Š.ŽZ4000:39:51
795.3860Alžběta BušákováŽZ30Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. 00:39:51
799.4998Monika BálkováŽZ4000:39:52
800.1388Jaroslava HrnčiříkováŽZ5000:39:54
801.2834Eliška FlekováŽZ3000:39:55
802.4527Šárka DiblíkováŽZ4000:39:56
803.4634Šárka BártováŽZ60Šnek Severu00:40:01
804.4307Kateřina RoudnáŽZ40Prostě běž!00:40:07
805.2875Grey WOLFMM60#GLADIATOR RACE TEAM00:40:08
806.2711Jana KubátováŽZ50Česká Lípa00:40:16
807.223Marketa AndělováŽZ3000:40:18
808.2140Pavlína PokrovskijŽZ4000:40:22
809.1851Klára R.ŽZ4000:40:23
810.1254Petra K.ŽZ4000:40:26
811.3786Klára ŠmejkalováŽZ4000:40:28
812.2066Vlaďka K.ŽZ5000:40:31
812.3349Veronika DvorakovaŽZ4000:40:31
814.2956Zdeňka HlaváčkováŽZ5000:40:38
815.519Květa V.ŽZ4000:40:47
816.254Michal KulíčekMM50Fitko Hanky Kynychové00:40:48
817.2347Vlasta CeljakováŽZ4000:40:49
818.218Darja S.ŽZ3000:40:50
818.825Kateřina VlčkováŽZ5000:40:50
818.4545Barbora MarkuciŽZ4000:40:50
821.2917Václav B.MM50Šneci v běhu 00:40:52
822.172Veronika KlusákováŽZ3000:40:53
823.830Lucie Sciranková ŽZ4000:40:58
824.3317Pavlína Vondrušková ŽZ4000:41:01
825.1658Sára N.ŽZ16Arcus00:41:04
826.2263Klára LinhováŽZ50SKH Racing00:41:05
827.666Sarka FrantovaŽZ4000:41:09
828.4026Nikola SamkováŽZ3000:41:10
829.1678Nikola DoležalováŽZ40Prostě běž!00:41:11
830.62Marie ProkopiusováŽZ4000:41:13
830.3219Soňa N.ŽZ50Správné buchty z Vinařic 00:41:13
832.357Ivana JelenováŽZ5000:41:14
831.931Pavlina KatzovaŽZ5000:41:14
831.1375Marcela H.ŽZ5000:41:14
835.3420Markéta K.ŽZ50TJ Wild West00:41:16
836.2325Monika SkalováŽZ5000:41:17
837.3546Eliška HrachováŽZ3000:41:20
838.3350Lucie CervenkovaŽZ3000:41:24
839.3315Roman VlkMM60Lightning Prague00:41:31
840.3542Stanislava BickováŽZ50Prostě běž!00:41:33
841.2718Jana LatonovaŽZ5000:41:37
841.3763Ondřej ŠádekMM3000:41:37
843.3482Vlastimil KrpešMM60Frog00:41:38
844.4589Lenka MorgasováŽZ5000:41:39
844.4723Zdeňka PavlíčkováŽZ60Happy team00:41:39
846.593Marie UrbanováŽZ5000:41:40
847.3397Lenka Červenková ŽZ3000:41:41
848.2379Žaneta VálkováŽZ3000:41:48
849.1530Michaela ŠtěpánováŽZ30Mišáci00:41:54
850.2367Michaela StehlikovaŽZ50Správný buchty Vinařice00:41:59
851.1786Patrik PospíšilMM30Dark Side Workout00:42:01
852.3483Kamila KoptováŽZ60Frog00:42:06
853.1283Anonymní běžecŽZ30Lanškroun00:42:12
854.2131Martina Chvojková ŽZ4000:42:14
855.1253Martin V.MM5000:42:22
856.153Žaneta HrubáŽZ30začátečník00:42:26
856.3062jana kauznerovaŽZ5000:42:26
858.4314Míša KonečnáŽZ4000:42:33
859.2725Markéta JanatováŽZ50Prostě běž!00:42:38
860.1277Irena SuchanováŽZ5000:42:42
861.228Tereza DubcováŽZ30Rozběháme Mělník00:42:44
862.3859Markéta J.ŽZ5000:42:48
863.1389Filip HrnčiříkMM1600:42:51
864.2702Naďa P.ŽZ5000:42:54
865.4160Jana DurantováŽZ4000:42:58
866.1461Tereza MišíkováŽZ3000:42:59
867.48EVA NOVÁKOVÁŽZ60Holky z Mutěnic00:43:00
868.2679Lucie B.ŽZ3000:43:08
869.4237Daniela NedomováŽZ5000:43:15
870.2822Pavlína DaškováŽZ5000:43:28
871.1651Zuzana HamalováŽZ4000:43:29
872.1366Kateřina S.ŽZ5000:43:37
873.665Veronika CernochovaŽZ4000:43:38
874.2120Dominika Š.ŽZ3000:43:42
875.2060Jaroslava Podzimková ŽZ50Samochodky00:43:55
876.633Veronika PísaříkováŽZ4000:44:00
877.3690Alena P.ŽZ4000:44:03
878.2075Zuzana KrausováŽZ4000:44:07
879.3890Adriana H.ŽZ4000:44:08
880.3910Marie FouskováŽZ50Zářivky 201900:44:17
881.5050Martina KrálováŽZ4000:44:24
882.1764Iva ZelinkováŽZ4000:44:28
883.2134Dana HanzlíkováŽZ40Join the Dark Side Running team00:44:30
883.2601Martin AdamecMM40Polička00:44:30
885.463Jana NovotnáŽZ60RE-WELL Kokořín00:44:37
884.2133Martin ŠubrtMM40Join the Dark Side Running team00:44:37
887.4074Dana KrátkáŽZ5000:44:39
888.4932Petra VerunáčováŽZ4000:44:48
889.122Jitka KaprováŽZ6000:45:00
890.2151Lucie P.ŽZ4000:45:01
891.1613Silvie B.ŽZ5000:45:05
892.2087Roman KotlínMM50Lagunino00:45:12
893.3200Martina HejtmanováŽZ5000:45:14
894.4050Lucie SobotkováŽZ5000:45:21
895.379Alča H.ŽZ503M00:45:31
896.344Michaela Darvašová ŽZ3000:45:33
897.942Jana BrňovjákováŽZ60Chentkaus00:45:38
898.1631Michaela EflerováŽZ4000:45:47
899.2107Sylva M.ŽZ5000:45:57
900.1615Karin B.ŽZ1300:45:58
901.4448Barbora KulhavaŽZ5000:46:07
902.1526Marie O.ŽZ6000:46:09
902.2946Miloš KaltenbrunnerMM5000:46:09
902.2947Vít KaltenbrunnerMM1000:46:09
905.4677Tereza UrbanováŽZ30... Běhám, tedy jsem ...00:46:12
906.3710Jana FaflíkováŽZ60Prostě běž!00:46:14
907.5084Jitka CenkováŽZ3000:46:20
908.3390Monika PoláčkováŽZ3000:46:25
909.3599Jana KaráskováŽZ4000:46:26
910.3681Kateřina ČernáŽZ4000:46:31
911.1694Monika MüllerováŽZ3000:46:37
912.2921Nataša KovačovičováŽZ5000:46:40
912.4576Veronika NovákováŽZ4000:46:40
914.4799Petra UhlířováŽZ40Prostě běž!00:46:42
915.1535Andrea WeinfurterŽZ4000:46:46
916.2866Eliška Kovačovičová ŽZ1300:46:52
917.236Jana Prášková ŽZ5000:47:01
917.1358Věra MaryškováŽZ50-00:47:01
919.3584Eliška BočkováŽZ1600:47:11
920.3102Alexandra RohlíkováŽZ50Šneci v běhu00:47:21
921.3736Jana KotyzováŽZ5000:47:26
922.3585Petra BočkováŽZ5000:47:31
923.1467Anna S.ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:47:41
924.155Petra SeligerováŽZ4000:47:56
925.5083Věra ProcházkováŽZ6000:48:02
926.4194Michaela SuchomelováŽZ40Perštejn00:48:04
927.922Leona DřímalováŽZ5000:48:09
928.159Dagmar JirkovskáŽZ5000:48:14
928.3562Aneta HofmanováŽZ3000:48:14
930.1266Andrea VolkováŽZ5000:48:23
931.3151Michaela H.ŽZ3000:48:51
932.79Nikola AdámkováŽZ30Lenochodi00:48:54
933.1839Lucie Kovaříková ŽZ50Prostě běž!00:48:58
934.4177Jindřiška MayerováŽZ4000:49:10
935.2703Anastázie P.ŽZ1300:49:11
936.1417Eva SvobodováŽZ4000:49:35
937.2323Petra KysilkováŽZ4000:50:29
938.183Jana HusováŽZ5000:50:37
939.4335Jana BroklovaŽZ60Skutecska kocka00:50:41
940.3516Iveta K.ŽZ6000:50:58
941.2072Dagmar K.ŽZ6000:51:07
942.3441Vladimíra RášováŽZ5000:51:16
943.3464Jana RusováŽZ5000:51:40
944.2765Marcela MájováŽZ40Májovka00:51:42
945.168Lenka Ellen RokačováŽZ5000:52:10
946.1774Jaroslava ŠtípkováŽZ60Šneci v běhu00:52:16
947.1775Petr BartošMM5000:52:47
948.1637Ema P.ŽZ16TJ Sokol Svinov00:53:36
949.3501Pavel SahulaMM5000:53:46
950.2012Filip KrejčíMM20El FiDaMi00:53:57
950.2013Ella KrejčováŽZ10El FiDaMi00:53:57
952.2771Petra Čepelková ŽZ4000:54:09
953.3263Naděžda Klewar SlavíkováŽZ60+00:54:43
954.1077Hana AndělováŽZ50HDR Smečky Dogo Argentino 00:54:45
954.1078Aneta AndělováŽZ20HDR Smečky Dogo Argentino 00:54:45
956.415Jana V.ŽZ3000:55:19
957.3548Kristýna HanouskováŽZ3000:56:26
958.938Naďa KoželuhováŽZ40Hostovice00:56:46
959.4434Alena D.ŽZ5000:57:22
960.1887Lenka SvobodovaŽZ4000:57:36
961.4156Helena L.ŽZ6000:58:03
962.2930Renata SlachováŽZ6000:58:34
963.2166Simona Gruntova ŽZ3001:00:45
964.911Lucie ŠebkováŽZ5001:00:55
965.1034Anna PráškováŽZ1301:01:33
966.663Jana Nová ŽZ5001:02:32
967.865Lucie ŠvandováŽZ3001:02:44
968.1652Kristýna SýkorováŽZ1601:03:00
969.1759Kateřina P.ŽZ3001:03:51
969.4218Jakub DrobnýMM30Tým Auto Kubiena01:03:51
971.3438Monika JančovičováŽZ4001:05:46
972.668Heli ŠimůnkováŽZ2001:06:10
973.3595Jan ŠtěpánekMM3001:11:30
974.5032Terezie ČurdováŽZ3001:12:01
975.1713Jana HavelkováŽZ5001:13:05
976.5081Roman KuběnaMM50ENERGOMÁG01:13:12
977.3055Marta D.ŽZ5001:13:20
978.3579Marie JavorkováŽZ4001:13:30
979.4408Lenka M.ŽZ40Čarodky01:14:48
980.1484Míla MálkováŽZ5001:15:13
981.5029Jana ČurdováŽZ5001:15:26
982.446Laďka F.ŽZ4001:15:30
983.1865Kateřina ĎurinováŽZ13SDH Žehušice01:17:32
984.1026Kristýna ŠvejdováŽZ2001:17:45
985.138Beáta FišerováŽZ3001:21:42
986.2473Martina DlouháŽZ5001:34:56
987.1027Jana ŠvejdováŽZ5001:38:32
988.4011Marta KolaříkováŽZ5004:49:15