Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1638Sandra Z.ŽZ30MLM pomáhá00:08:54
2.2862Ondřej FúsekMM16TOM Mikulášovice00:08:58
3.1056Luboš JemelkaMM5000:09:26
4.1216Nikol BaladováŽZ30SDH Bobrovníky00:10:40
5.1822Tomáš MatějákMM40JSDH Zátor00:11:04
5.2511Filip BulušekMM20Wild Snails00:11:04
7.2943Tomáš VrzalMM4000:11:14
8.2514Kamil BulušekMM16Wild Snails00:11:34
9.2891Ondřej ZloskýMM50Hostín00:11:36
10.1887Petr VávraMM5000:11:37
11.591Jaroslava PokorováŽZ50Báječné ženy v běhu00:11:40
12.1882Miroslava DufkováŽZ604maxfitness00:11:51
13.1441Evi SkálováŽZ3000:11:55
14.2909Jarda BernardMM50Bernardíci00:11:59
15.2545Martin HakalaMM13AK Bílina00:12:04
15.1381Lukáš OlšovskýMM40Rozběháme Plzeň00:12:04
15.2447Ondřej SoučekMM16ZŠ Úpice Lány00:12:04
18.2565Petr MarekMM60NW Bruntál00:12:05
19.1503Miloš HruškaMM60MHUL00:12:19
20.2918Václav ZelenkaMM3000:12:22
21.2302Lukáš KučeraMM50Skupina ČEZ00:12:24
22.120Jana PickováŽZ50BBK Benešov00:12:30
23.2288Jakub OpavaMM3000:12:34
24.246Petr HoraMM50Lemra Team00:12:40
24.2152Petra HavlíčkováŽZ4000:12:40
26.1909Vít RyšavýMM3000:12:42
27.2414Adam HoudekMM1300:12:46
28.1498Tereza HavlíčkováŽZ40Rozběháme Česko00:12:48
29.244Veronika KratochvílováŽZ40Lemra Team00:12:53
29.2830Hana MarkováŽZ2000:12:53
31.1890Petr OlyšarMM5000:12:56
30.2734Renata AdamcováŽZ13Gauner00:12:56
33.18Kačka ČejkováŽZ13HC Strakonice00:13:05
34.2144Matěj Mimoň DušekMM13Kadet ČK00:13:12
35.2925Pavel HouskaMM4000:13:13
36.1945Petr J.MM20Gymnázium Moravský Krumlov00:13:14
37.1107Martina HaškováŽZ5000:13:19
38.1949Radka RýdlováŽZ50Kopřivnice Laši v kaši00:13:22
38.2453Ulrika SimonicsováŽZ30Nesvady00:13:22
40.2489Jana BeranováŽZ5000:13:33
41.221Jitka DolezalovaŽZ50Šílená smečka00:13:35
42.1536Miroslava ČermákováŽZ5000:13:37
43.2060Kristýna SoučkováŽZ3000:13:39
44.310Soňa H.ŽZ5000:13:41
45.2836Martin ŠplíchalMM50PeMaLiFi00:13:46
46.2244Kateřina StránskáŽZ50Rozběháme Pardubice00:13:50
47.688Lucie Charlotte KopeckáŽZ50Železná Ruda00:13:51
48.1033Standa ŠipulaMM10SDH Rokytnice Vsetín00:13:57
48.1243Lucie KremeňováŽZ5000:13:57
50.813Karel KratochvílMM6000:14:05
51.985Zuzana MarkočiováŽZ4000:14:06
51.1853Markéta HoráčkováŽZ3000:14:06
53.2253Petra P.ŽZ5000:14:10
54.1060Martina ZvoníčkováŽZ40Sestry v běhu00:14:15
54.2877Alena PanchártkováŽZ50MINA Juice00:14:15
56.758Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:14:19
57.2285Dárius DendysMM4000:14:20
58.2192Gabriela MartynkováŽZ20SDH Stanislavice00:14:25
59.2716Marie KovářováŽZ4000:14:28
60.1238Štěpánka HodkováŽZ6000:14:31
61.2704Petr RojanMM60Petřvald na pohodu00:14:32
62.411Tereza BorbélyováŽZ3000:14:37
63.2318Anonymní běžecŽZ3000:14:38
64.1944Vladimíra VokůrkováŽZ404Vokurky00:14:40
64.2289Ota KéharMM50Rozběháme Plzeň00:14:40
66.1234Josef FrydrýnMM50ČGK :-)00:14:42
65.2534Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle00:14:42
68.2341Adéla NáměstkováŽZ4000:14:43
69.409Tereza VítkováŽZ20Jeden a půl lefa00:14:46
70.1096Petra JerouškováŽZ3000:14:49
71.470Jitka P.ŽZ4000:14:51
71.2284Alena NovotnáŽZ3000:14:51
73.2105Jakub P.MM3000:14:53
72.2368Kristýna M.ŽZ4000:14:53
75.2857Iva PolišenskáŽZ4000:14:56
76.2494Veronika HochmanováŽZ30Tri Ski Horní Počernice00:14:57
77.1954Karolína M.ŽZ3000:14:58
78.1792Vendula SýkorováŽZ60Rozběháme Plzeň - jih00:15:00
79.410Tomáš BártaMM30Jeden a půl lefa00:15:01
80.2566Vera D.ŽZ5000:15:02
81.787Jitka SlámováŽZ40MALAJ00:15:07
81.2741Eliška FingerhutováŽZ4000:15:07
83.2591Barbora ŘezníčkováŽZ4000:15:08
84.200Katerina LeblovaŽZ5000:15:12
84.602Lenka FehérováŽZ5000:15:12
84.824Lada FialováŽZ40Fialáci v běhu00:15:12
84.2516Julie BuluškováŽZ13Wild Snails00:15:12
88.1392Veronika ChrastinováŽZ4000:15:13
85.1434Lucia MuličakováŽZ30Tým Víno00:15:13
90.843Kamila PeroutkováŽZ5000:15:14
86.2286Šárka ChudějováŽZ60Prostě běž!00:15:14
92.2763Miriam MusilováŽZ40Prostě běž!00:15:16
93.2820Kája PanáčkováŽZ6000:15:17
94.98Eva TichaŽZ3000:15:18
94.164Pavla FučíkováŽZ40STG Tábor00:15:18
96.2143Zdenka DuškováŽZ40Kadet ČK00:15:19
97.216Lukáš KysilkaMM4000:15:25
98.1127Štěpán TuháčekMM13SKH Racing00:15:29
99.57Filip KrálMM3000:15:34
100.286Lenka KopřivováŽZ5000:15:35
101.1431Tereza P.ŽZ30Rozběháme Písek00:15:40
101.701Adéla VančurováŽZ40Vančurky00:15:40
101.2766Jaroslava IndrováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:15:40
104.2733Jana JakubováŽZ5000:15:41
105.1066Regina KloudováŽZ3000:15:42
105.2237Pavla Č.ŽZ40Polešovice00:15:42
107.1652Pavla GieslováŽZ4000:15:43
108.1467Monika BartošíkováŽZ3000:15:50
108.1901Monča K.ŽZ1600:15:50
110.1507Dita DvořákováŽZ50Neposlušné tenisky00:15:51
111.800Martin HybšMM40Black Swan Event00:15:52
111.1411Míša JůnováŽZ3000:15:52
113.1644Petra VodičkováŽZ6000:15:56
114.974Alena BouchnerováŽZ5000:15:57
115.1410Marie ValečkováŽZ4000:16:00
116.2125Matěj M.MM2000:16:01
117.334Michaela BláhováŽZ2000:16:02
118.2685Zdeňka PechalováŽZ50Vinařice00:16:03
118.2893Lucie KnotkováŽZ30Žer slimáky ????00:16:03
120.1859Jan ŠtorekMM5000:16:04
119.2051Adéla KloudováŽZ3000:16:04
122.1861Tereza VenglováŽZ40RunTerka (sRUNdisti)00:16:07
123.625Květa PršalováŽZ60+Štětí00:16:09
124.2224Miroslav FenclMM4000:16:11
125.355Radmila D.ŽZ6000:16:12
126.165Kristýna KlabanováŽZ3000:16:19
127.314Nikola KochaníčkováŽZ3000:16:20
127.1651Dita HrbáčkováŽZ3000:16:20
129.56Andrea VáňováŽZ3000:16:22
128.1848Lenka ZdražilováŽZ40Šmídl team00:16:22
131.424Michaela KvasničkováŽZ4000:16:23
132.2305Kristýna KřivanováŽZ3000:16:24
132.2356Lenka UherkováŽZ50LazyBones00:16:24
134.99Alena TáboříkováŽZ4000:16:26
133.1983Jarka NovákováŽZ4000:16:26
133.2618Lenka S.ŽZ5000:16:26
137.2389David UrbanMM30MiDa Run00:16:28
138.288Dominik KopřivaMM1600:16:30
139.35Daniela StarkováŽZ60Šneci v běhu00:16:31
139.962Jitka BastlováŽZ50Rozběháme Česko00:16:31
141.1030Rozárka TilscherováŽZ10SDH Rokytnice Vsetín00:16:32
140.2390Michaela DvořákováŽZ30MiDa Run00:16:32
143.1022Jana H.ŽZ4000:16:34
141.2617Michaela S.ŽZ2000:16:34
141.2840Klára JuhaňákováŽZ4000:16:34
146.1462Jana Č.ŽZ40Rozběháme Česko00:16:35
142.2595Lucie StrouhalováŽZ5000:16:35
148.630Barbora SlezákováŽZ1600:16:36
143.1035Kača TilscherováŽZ50Matka v běhu00:16:36
150.840David VacekMM5000:16:38
151.2793Alena HrnčířováŽZ3000:16:42
152.2804Zdeněk MálekMM3000:16:43
153.1847Leoš ChasákMM50Šmidl team00:16:44
153.2949Lenka HouskováŽZ4000:16:44
155.841Robert VacekMM1300:16:48
154.1940Karolína KopeckáŽZ2000:16:48
157.2342Kristýna ŠancováŽZ3000:16:49
158.59Martina NiklováŽZ4000:16:50
158.1839Petra ŠkolováŽZ5000:16:50
160.113Romana ĎurišováŽZ4000:16:51
161.2246Ivana ŠestákováŽZ4000:16:52
162.1786Pavel DohnalMM4000:16:56
163.1232Nikola I.ŽZ3000:16:57
164.2757Martina BlažejováŽZ4000:16:58
165.2527Adriana BlažkováŽZ4000:16:59
166.1212Zuzka P.ŽZ101 Club Brno00:17:00
167.1904Anonymní běžecMM2000:17:01
168.2093Eliška PijanowskáŽZ3000:17:04
169.462Pavlína KaráskováŽZ3000:17:05
169.532Petra HamtilováŽZ50Hezky pěšky00:17:05
171.279Andrea NejedláŽZ3000:17:06
170.1532Tomáš D.MM4000:17:06
173.1136Klára DvořákováŽZ3000:17:08
174.963Dita KratochvílovaŽZ4000:17:20
174.2129Kateřina BalarinováŽZ4000:17:20
176.402Stáňa P.ŽZ30Prostě běž!00:17:24
175.2569Zuzana RodováŽZ3000:17:24
175.2673Petra VrábelováŽZ4000:17:24
179.2Nikola AdámkováŽZ30Lenochodi00:17:25
176.747Kateřina PeřinováŽZ3000:17:25
181.1113Michal FikerleMM40Prostě běž!00:17:28
177.2209Filip NovákMM4000:17:28
183.1085Lucie HuškováŽZ4000:17:34
178.2602Kateřina Hroudová KrůčkováŽZ4000:17:34
185.1916Tobias KořínekMM13BYM00:17:35
179.2149Martin KořínekMM50BYM00:17:35
187.1828Barbora ValdmanováŽZ3000:17:36
188.331Magdaléna BušákováŽZ2000:17:40
189.1812Klára ChytilováŽZ3000:17:44
190.1953Marcela VlachováŽZ6000:17:46
191.233Petra VodrážkováŽZ5000:17:51
192.1910Markéta KašičkováŽZ3000:17:57
193.1130Zuzana KalousováŽZ3000:17:59
194.1688Eva VrtalováŽZ3000:18:01
195.2233Attila PuskásMM6000:18:03
196.1349Danuška K.ŽZ5000:18:04
196.2207Ivana MűllerováŽZ5000:18:04
198.1262Hana BzdilovaŽZ4000:18:05
197.2470Zdeňka KřížovaŽZ60run Rozkoš00:18:05
200.1388Marta S.ŽZ40Rozběháme Prahu00:18:06
201.707Lukáš KrálMM1300:18:08
201.816Žaneta BártováŽZ4000:18:08
203.2656Jiří P.MM30OCR Hunters00:18:10
202.2664Lucie ČížkováŽZ30OCR Hunters00:18:10
205.2914Věra OspálkováŽZ60Prostě běž!00:18:11
206.2870Eva ChvatíkováŽZ4000:18:14
207.1736Hana ŠimůnkováŽZ6000:18:16
208.499Šárka BrůhováŽZ5000:18:17
209.706Kateřina KrálováŽZ5000:18:18
209.1988Lucie B.ŽZ4000:18:18
211.1112Ingrid FikerlováŽZ50Prostě běž!00:18:19
212.976Alex FantovaŽZ5000:18:23
213.520Tímea KovácsováŽZ30Duck Team00:18:25
214.2191Šárka BoušováŽZ5000:18:27
215.1623Tereza V.ŽZ4000:18:33
215.2096Michaela Š.ŽZ4000:18:33
217.521Luba KovácsováŽZ60CESA00:18:35
218.135Miluška PavlasováŽZ50Rájov00:18:37
218.2164Lenka ČapounováŽZ4000:18:37
220.2328Kateřina VocáskováŽZ4000:18:38
221.2653Lucie GotzmannovaŽZ40Vidovicky sprinter00:18:42
221.2654Richard GotzmannMM7Vidovicky sprinter00:18:42
223.209Pavlina KatzovaŽZ5000:18:44
222.1476Petra JedličkováŽZ5000:18:44
225.2332Martina SoukalováŽZ4000:18:46
226.1310Jana HavlíčkováŽZ5000:18:47
227.2054Pavla MervartováŽZ4000:18:48
228.1619Klára H.ŽZ3000:18:50
229.159František FabíkMM50Valmez00:18:51
230.1468Veronika TotkováŽZ4000:18:52
231.909Tereza P.ŽZ4000:18:53
232.1221Tereza KubeškováŽZ3000:18:54
233.2315Miroslava ŠtenclováŽZ6000:18:57
234.600Zuzana AntalŽZ40Prostě běž!00:18:59
234.1925Renata P.ŽZ5000:18:59
234.1926Jan P.MM5000:18:59
234.2477Eliška F.ŽZ3000:18:59
238.775Irena A.ŽZ4000:19:05
235.1760Kateřina O.ŽZ4000:19:05
240.2135Jana PráškováŽZ5000:19:06
241.1034Zuzka ŠipulováŽZ7SDH Rokytnice Vsetín00:19:07
241.1598Gabriela KašpárkováŽZ50obec Kubelíkov00:19:07
241.2015Alžběta KoudelkováŽZ3000:19:07
244.1678Zuzana FolvarčnáŽZ2000:19:09
242.2712Michaela KosakováŽZ30Český maratónský klub00:19:09
246.1793Simona SýkorováŽZ30Rozběháme Plzeň - jih00:19:12
243.2221Linda J.ŽZ1600:19:12
243.2905Vilda KasperMM50Prostě běž00:19:12
249.2643Markéta S.ŽZ5000:19:16
250.2195Markéta HorákováŽZ4000:19:17
251.1131Renata BarvíkováŽZ5000:19:18
252.1680Helena FranclováŽZ4000:19:19
253.2499Dana ProcházkováŽZ5000:19:22
254.1582Jana TurnováŽZ40Prostě běž!00:19:26
254.1920Ivana K.ŽZ60+00:19:26
256.2454Alena BenedováŽZ5000:19:27
255.2677Marta BejdakovaŽZ5000:19:27
258.1145Kristýna SedloňováŽZ4000:19:28
256.2641Sabina KrejčováŽZ1600:19:28
260.1478Marcela MájováŽZ40Májovka00:19:29
257.2172David WrzecionkoMM50Kaznějov00:19:29
262.1891Anna DreslerováŽZ10Luková00:19:33
263.561Dana TurečkováŽZ5000:19:38
264.2468Michaela F.ŽZ4000:19:39
265.562Michaela TurečkováŽZ3000:19:41
265.1500Simona ŠkutováŽZ3000:19:41
265.1673Eliška KovačovičováŽZ1300:19:41
268.2312Simona LánskáŽZ3000:19:42
269.388Ludmila MachováŽZ60+LuPe Osek00:19:48
270.2013Ladislava S.ŽZ5000:19:52
271.1747Anonymní běžecŽZ4000:19:59
272.2214Karolína FaltejskováŽZ3000:20:03
273.1031Ema KulhajováŽZ1000:20:08
274.1830Michaela FlíglováŽZ5000:20:09
274.2323Monika HoláŽZ6000:20:09
276.738Michaela KopeckáŽZ40Adventní běhání00:20:11
277.1006Diana PetránkováŽZ4000:20:13
278.1694Michaela KarlováŽZ3000:20:14
279.2023Gabriela MelcrovaŽZ3000:20:15
280.2600Barbora HupkováŽZ1300:20:16
281.2351Ivana G.ŽZ3000:20:18
282.2886Olga KalašováŽZ5000:20:24
283.147Jitka HráchováŽZ6000:20:25
283.1620Blanka H.ŽZ6000:20:25
285.1423Lenka J.ŽZ5000:20:26
286.2827Petra M.ŽZ50Prostě běž00:20:28
287.764Jitka HubingerováŽZ40Filii00:20:30
288.52Majka TykalováŽZ40Báječné ženy v běhu00:20:31
289.1046Jana SornasováŽZ5000:20:39
289.2036Karolína ZuzánkováŽZ2000:20:39
291.2916Veronika BeranováŽZ20Kostka škola00:20:45
292.844Ivana DimmerováŽZ6000:20:48
293.2844Sylvie LanštiakováŽZ5000:20:51
294.1773Michaela FrőmerováŽZ4000:20:53
295.1109Martina F.ŽZ40Prostě běž!00:20:55
296.328Hannelore RicsovszkáŽZ1300:20:58
296.2606Jana OlšováŽZ50Prostě běž Brandýs00:20:58
298.311Monika H.ŽZ30Lanškroun00:21:02
297.1258Katka TomačkováŽZ4000:21:02
300.629Ludmila HladkaŽZ6000:21:03
301.1672Nataša KovačovičováŽZ5000:21:08
302.2077Marie ŠeriováŽZ40Rozběháme Plzeň00:21:09
303.492Michaela BílkováŽZ4000:21:14
303.685Blanka CarvánováŽZ5000:21:14
303.2835Martina AdámkováŽZ5000:21:14
306.1419Renata P.ŽZ4000:21:20
307.523Marcela HorákováŽZ5000:21:21
307.1466Miroslava PříhodováŽZ40STG Zlín00:21:21
309.2774Michael S.MM1000:21:23
310.1762Lesana BOSÁŽZ40TODAY TODÁM00:21:25
311.78Lenka JeřábkováŽZ4000:21:27
311.2251Sabina RichtárováŽZ20Buřtíci z Tísku #prostebez00:21:27
313.2444Aneta HofmanováŽZ3000:21:30
314.1359Iva K.ŽZ4000:21:31
315.270Markéta SmudkováŽZ60Raketa00:21:39
316.1189Jana LouvarováŽZ5000:21:41
317.857Jana Š.ŽZ50Rozběháme Roudnici00:21:57
318.2283Olga VildováŽZ30Rozběháme Mělník00:22:03
319.1173Drahomíra T.ŽZ50Rozběháme Česko00:22:20
320.714Jitka TurčínováŽZ60Báječné ženy v běhu00:22:29
321.1817Markéta KučerováŽZ3000:22:30
322.460Pavla P.ŽZ40Sestry v triku00:22:39
322.461Simona M.ŽZ40Sestry v triku00:22:39
324.876Gabriela W.ŽZ5000:22:41
325.357Zlatka BednářováŽZ6000:22:44
326.2502Kristýna PaškováŽZ4000:22:53
326.2503Aneta PaškováŽZ700:22:53
328.2764Ladislav VargaMM4000:23:03
329.1778Jana MakaloušováŽZ4000:23:07
330.2022Kateřina PopelkováŽZ3000:23:17
331.2785Dalibor SlavíkMM5000:23:23
332.1284Dáša H.ŽZ3000:23:29
332.1285Vašek H.MM3000:23:29
334.1558Zuzana J.ŽZ3000:23:30
335.2443Anna HovorkováŽZ3000:23:47
336.1824Lucie EdrovaŽZ4000:23:57
337.1918Radka NavrátilováŽZ5000:24:00
338.2046Vendula ŽákováŽZ4000:24:13
339.72Romana ZástěrováŽZ3000:24:29
340.2119Alexandra RohlíkováŽZ50Šneci v běhu00:24:41
341.1184Soňa UrbanováŽZ4000:25:01
342.2169Sylvie KučerováŽZ4000:25:12
343.2024David foltýnMM50Vikinka00:25:27
344.419Zdeněk J.MM2000:25:40
345.1654Nikola KoleszárováŽZ3000:25:45
346.1249Dana B.ŽZ50Mladá Boleslav00:25:50
347.2813Jitka BláhováŽZ5000:26:06
348.1161Andulka S.ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:26:09
349.1643Renata SlachováŽZ6000:26:35
350.1484Petra K.ŽZ4000:26:37
351.650Kateřina PopováŽZ20TOM KČT Kralupy00:26:54
352.1701Pavla SopčákováŽZ5000:27:00
353.2639Pavla JoskováŽZ40Prostě běž!00:27:14
354.1608Anonymní běžecŽZ2000:27:19
355.1395Hanka MachováŽZ4000:28:51
356.530Anonymní běžecŽZ30Husky GO!00:28:56
357.2799Lenka ChrtkováŽZ3000:29:05
358.924Jana JindrováŽZ4000:29:06
359.2384Veronika MendlováŽZ3000:29:17
360.2243Kateřina B.ŽZ4000:29:37
361.317Marie P.ŽZ50Prostě běž!00:29:45
362.2798Tomáš TučekMM4000:31:08
363.1054Ales RabiasMM5000:31:10
364.2282Janî O.ŽZ6000:31:13
365.1115Hana Š.ŽZ60+Chodím-běhám sama00:31:28
366.902Renata KoubkováŽZ60Prostě běž!00:31:59
367.2474Matyáš LivoraMM1000:32:07
368.2473Adéla LivorováŽZ1000:32:14
368.2475Josef LivoraMM5000:32:14
370.2579Lenka PásztorováŽZ5000:32:18
371.1937Radka VojtěchováŽZ5000:32:26
372.1433Markéta JonešováŽZ30Tým Víno00:32:42
373.308Petra SeligerováŽZ4000:32:44
374.188Květoslava ProkopiusováŽZ60+00:33:15
375.1938Kristýna VojtěchováŽZ3000:33:42
376.1219Michaela JosífkováŽZ50Barneyho tým00:33:59
377.855Eva BystrzyckáŽZ30Šneci v běhu00:35:34
378.842Alexandra PřibylováŽZ40Bruneta z Brna00:35:36
379.128Soňa T.ŽZ3000:35:52
380.1565Jana PolákováŽZ5000:37:35
381.417Miriama SesenováŽZ3000:40:20
382.500Lucie BrůhováŽZ1600:40:26
383.1615Pavel BednářMM4000:45:44
384.2580Jiřina MichalcováŽZ30Čipetky00:46:01
385.20Lucie Švandová ŽZ3000:51:05