KOLLMORGEN charitativní běh

TermínStart 03. 10. 2020 09:00
Konec 18. 10. 2020 23:59
RegistraceStart 03. 10. 2020 09:00
Konec 18. 10. 2020 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Dětská rovinka - 500m
1 km
2 km
4 km
10 km
22 km
40 km
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

KOLLMORGEN charitativní běh

Dejte se s námi do KOLLMORGEN charitativního běhu. Tentokrát bude virtuální, zato budete šlapat na paty fotbalovému útočníkovi Zbrojovky Brno Petru Švancarovi. 

Patron charitativního běhu:


Petr Švancara, fotbalový útočník Zbrojovky Brno

Účástí v závodu pomůžete také lidem v nouzi překonat překážky na jejich cestě. Ne každý totiž běžet může, ne každý zná směr, ne každý má sílu dorazit do cíle. Díky vám to bude možné. KOLLMORGEN věnuje startovné Brněnské Charitě.

Jak Charita v Brně pomáhá

 

Brněnská Charita pečuje o seniory a nevyléčitelně nemocné. Pomáhá i opuštěným lidem, nevyléčitelně nemocným, lidem se zdravotním postižením, lidem s duševním onemocněním, zadluženým, lidem znevýhodněným na trhu práce, cizincům v nouzi, lidem bez domova, rodinám a samoživitelům v tísni.

Přidáte se k nám? Stačí se zaregistrovat a zaplatit startovné v minimální výši 100 Kč (veškerý výtěžek ze startovného půjde přímo do Brněnské Charity). Přispět můžete i vyšší částkou dle vašeho výběru. Vylepšíte si kondičku, zažijete spoustu zábavy, dostanete medaili a můžete vyhrát i ceny od našich partnerů.

„Kollmorgen – motor pro váš život“ a „Protože na pohybu záleží“ – takhle zní pár z našich firemních hesel. Pojďme uvést naše životy ještě více do pohybu tím, že si půjdeme zaběhat!

Firma Kollmorgen každoročně věnuje některý z podzimních měsíců charitativní činnosti. V loňském roce 2019 se proto, mimo jiné, uskutečnil 1. ročník charitativního běžeckého závodu, kdy jsme se společně rozběhli na pomoc Klubu cystické fibrózy. Výtěžek putoval na nákup přístroje na odlehčení dýchacích cest pro dětské oddělení ve FN Brno.

Původně jsme mysleli, že letošní běh nebudeme schopni uskutečnit, ale když je chuť, vůle a kolektiv schopný všeho, tak proč to nezkusit i jinak. Rádi bychom proto uskutečnili i 2. ročník tohoto dobročinného závodu, a to ve formě VIRTUÁLNÍHO BĚHU. Bez vás to ale nepůjde. Letos spolupracujeme s DIECÉZNÍ CHARITOU BRNO. Této neziskové organizaci se v těchto časech hodí každá koruna na pomoc lidem, kteří se ocitli v nelehké životní situaci. Pomozte nám svým pohybem rozpohybovat i životy jiných tím správným směrem!

 

 

Věříme, že váš sportovní duch vás neopouští a už teď se těšíme na vaše výsledky! Samozřejmě i letos budeme vyhodnocovat nejlepší běžce a vítěze odměníme. Nicméně, medaili může získat každý! Stačí si ji při registraci objednat a pošleme vám ji přímo domů do schránky, I koupí medaile navíc přispíváte na dobrou věc. 

Další informace o KOLLMORGEN charitativním běhu najdete i na Facebookových stánkách zde

A teď už dost povídání a směle do pohybu! Děkujeme všem, kdo se tohoto závodu zúčastní.

 

Chcete se zúčastnit i dalších virtuálních závodů?

Pokud vás virtuální běhání zaujalo, můžete se rovnou podívat i do sekce závody a vybrat si další sportovní výzvu. Registrace na Halloweenský běh jsou již spuštěny.