Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.768Michal StanovskýMM30SSK Vítkovice00:23:51
2.798Tomáš MocekMM5000:25:56
3.1137Tomáš LacinaMM50Mazda Team00:27:30
4.1079Lukáš HoskovecMM30SDH Zruč nad Sázavou00:28:30
5.339Marek FenclMM30Survivalsports.cz00:28:48
6.24David B.MM40Tatran Litovel00:28:49
7.83Jiří NepožitekMM3000:29:44
8.1250Radek KučerovskýMM40MFK Modřice00:29:57
9.973Milan MaxaMM3000:30:33
10.814Michaela Heverochová ŽZ30Rozběháme Prahu00:30:53
11.273Ondřej HornaMM40SK Dušníky, z. s.00:31:29
12.1217Kateřina ZítkováŽZ50Praha00:31:31
13.1091Jakub BeránekMM40TJ Sokol Slaný00:31:39
14.427Daniel Vašek V.MM3000:31:52
15.248Milan StuchlíkMM3000:31:58
16.1200Dalibor MoravecMM4000:32:03
17.53Petra TřískováŽZ40Příbram00:32:15
18.222Roman KrňávekMM50Runners Olomouc00:32:27
19.184Kubi ČastulaMM4000:33:15
20.1245Jan PetrMM30Decathlon Hradec Králové00:33:19
21.707Filip BulušekMM20Wild Snails00:33:23
22.560Matěj VolfMM2000:33:24
23.771Aleš PavelMM50NCS RUN00:33:27
24.405Rostislav LindovskýMM40Ostrava00:33:34
25.320Rudolf PadoMM60Liptovský Mikuláš00:33:40
25.607Miroslav RůžičkaMM5000:33:40
27.128Jiří GargulákMM50Lola běží o život00:33:57
28.462Roman BernátMM50Šneci v běhu 00:34:01
29.712Kamil BulušekMM16Wild Snails00:34:19
30.1013Veronika BaderlováŽZ20Atletika Zábřeh00:34:21
30.1259Eva K.ŽZ40PG Runners00:34:21
32.1218Jan HofmanMM3000:34:23
33.1187Jakub LinekMM40Potštejn00:34:40
33.1257Vladislav KloučekMM5000:34:40
35.1130Katerina MarvanovaŽZ30#navryzpatkynavrchol00:34:43
34.1131Jan NavrátilMM30#navryzpatkynavrchol00:34:43
37.1124Tomáš Miňovský MM3000:34:44
38.518Marek JeřábekMM3000:34:47
39.114Jaroslav BrožíkMM40Brozany nad Ohří 00:34:48
40.1071Tereza KrestováŽZ40Rozběháme Mělník00:35:03
41.1114Jaroslava PokorováŽZ50Báječné ženy v běhu00:35:07
42.284Pavel Pařízek MM30Workout Lomnice 00:35:13
43.783Romana VařekováŽZ4000:35:17
44.1144Jan PetrlaMM3000:35:20
45.244Miroslava DufkováŽZ504maxfitness00:35:23
46.613Michala SpudilováŽZ50Běžecký klub České spořitelny00:35:29
47.278Richard RyskaMM50Rozběháme Strakonice 00:35:38
48.231Jan BalíkMM4000:35:44
48.774David MachalekMM4000:35:44
50.71Standa PažitnýMM6000:35:47
49.1247Miroslav NavrátilMM5000:35:47
52.26Luboš BalounMM40Všetaty00:35:55
50.371Monika RusínováŽZ5000:35:55
54.1035Michal K.MM4000:35:56
55.757Tomáš HotaříkMM3000:36:00
56.242Radek BořekMM50Sparta00:36:06
57.251Marie NěmečkováŽZ40DHL00:36:08
58.888Miroslav VlcekMM50Landis+Gyr00:36:09
59.180Jakub PašavaMM30ŠÁN00:36:30
60.275Jan KubátMM40Olomouc00:36:31
61.132Michal K.MM30Michal Kubín MO Group00:36:33
62.853Gustav R.MM4000:36:37
63.1175Paulina KratochvilovaŽZ4000:36:39
64.151Pavel SoučekMM3000:36:40
65.285Petr BroukMM60Radler Atletik00:36:41
66.881David JordanovMM50PSK Přerov00:36:44
67.182Milan ČervenkaMM60TJ Dynamo Pardubice00:36:55
68.1027Aneta Otradovská ŽZ13SAK Rumburk00:36:59
69.1252Ondřej ZloskýMM40Hostín00:37:05
70.826Jakub VlčekMM4000:37:06
71.543Vojtěch KačmaříkMM4000:37:07
72.8Jakub WnukMM4000:37:19
73.181Radim KopřivaMM40Sedm Stupňů Sebedestrukce!00:37:23
74.1093Monika Č.ŽZ3000:37:25
75.976Lucie LamačováŽZ3000:37:30
76.267Dusan TvrdyMM4000:37:32
77.177Martina BarošováŽZ50Běhna Nový Jičín00:37:43
77.298Jana BeranováŽZ5000:37:43
79.153Filip DlouhýMM40Hopsající Hou00:37:45
78.1102Lucie BělíčkováŽZ3000:37:45
81.124Vaclav Paletář MM5000:37:48
82.1194Bohumil TomášekMM5000:37:53
83.1045Petr ŠtevulaMM3000:38:02
84.1132Jan MičulkaMM3000:38:05
85.994Jan Chotěnovský MM30Choceň00:38:07
86.1Petr JúnMM5000:38:11
87.137Pavel Vasiliak V.MM40Hasiči ČK00:38:15
88.915Zuzana ŠperlováŽZ40Kundice Písek00:38:20
89.82Veronika M.ŽZ4000:38:21
90.1165Markéta JunkováŽZ3000:38:22
91.122Petra KočíŽZ50Praha00:38:23
92.316JIŘÍ VRÁTILMM50Děčín00:38:24
93.459Pavlína Jungvirtová JungvirtováŽZ3000:38:25
93.947Aneta ProzrováŽZ3000:38:25
95.1016Zdeněk DolíhalMM3000:38:26
96.211Jana BuchtováŽZ5000:38:27
96.1061Viktor MatějekMM50IXTENT00:38:27
98.629Karel KratochvílMM5000:38:28
99.1205Eva SimonicsováŽZ60Nesvady00:38:32
100.435Lenka ZábojováŽZ3000:38:36
101.185Michal Bohuš MM60Rozběháme Pardubice 00:38:38
102.354Monika SedláčkováŽZ3000:38:41
103.292Jan Š.MM3000:38:45
104.1103Václav ZelenkaMM3000:38:46
105.816Lenka MikulíčkováŽZ3000:38:48
106.436Zdeněk BöhmMM60+00:38:49
106.1141Magdaléna KrálováŽZ50BTT Libochovice00:38:49
108.282Vanda HankeŽZ40Prostě běž Stará Ves00:38:56
109.208Petr NečasMM50Slamák bike&run Lipůvka00:38:57
110.198Lucie ŠULCOVÁŽZ30Rozběháme Litoměřicko00:38:59
110.1191Dana TomáškováŽZ5000:38:59
112.69Anonymní závodníkMM4000:39:01
113.1015Jožin Petráček MM5000:39:02
114.1226Matěj Noháč MM13PSK Olymp00:39:04
115.419Lucie M.ŽZ3000:39:13
116.77Petr HoraMM50Lemra Team00:39:14
117.1052Alexandra Přibylová PřibylováŽZ40Já sám 00:39:16
118.905Josef PeteraMM3000:39:19
119.911Vašek KverkaMM4000:39:22
120.1012Gabriela Sokolová LoskotováŽZ5000:39:23
121.495Hana Javůrková ŽZ3000:39:33
121.796Alena Suchá ŽZ4000:39:33
123.4Michaela VovsováŽZ3000:39:40
124.73Veronika KratochvílováŽZ30Lemra Team00:39:41
124.1031Karolina Š.ŽZ30Rozběháme Česko00:39:41
126.669Kamila KampováŽZ30Pardubice00:39:49
127.1236Ema Tomášková TomáškováŽZ16ASK Slavia Praha00:39:59
128.13Zuzana MalcováŽZ20Rozběháme Hořovice00:40:01
129.63Tereza Havlíčková ŽZ40Rozběháme Česko 00:40:05
130.276Petr LoulaMM60Zjihu00:40:09
130.764Vítězslav OlšovskýMM40Báječné ženy v běhu00:40:09
132.763Lucie Olšovská Jelínková ŽZ40Rozběháme Česko00:40:10
133.624Kateřina Štorcová ŽZ3000:40:11
134.29Michaela KučerováŽZ3000:40:20
135.732Jaroslav MachůMM5000:40:21
136.22Robert ŠtětkaMM5000:40:23
137.143Marie KunstátováŽZ50Šneci v běhu 00:40:24
137.1201Marcela MoravcováŽZ3000:40:24
139.623Petra Š.ŽZ3000:40:25
138.990Lukáš RambousekMM4000:40:25
141.331Lada FialováŽZ4000:40:27
142.66MIchal ChaluapaMM3000:40:28
143.1262Daniel MandulaMM5000:40:30
144.445Stanislava Šejnohova ŠejnohovaŽZ3000:40:31
145.925Kristýna JunkováŽZ40Musher klub JCC00:40:34
146.609Pavel CharuzaMM50běžci z Rya00:40:37
147.70Martin DvořákMM50Rozběháme Pardubice00:40:38
147.799Jarodlav TomanMM40Šneci v běhu 00:40:38
149.174Martin ŠteflovičMM5000:40:39
148.205Martin BláhaMM30Vidlička a nůž00:40:39
148.572Kateřina F.ŽZ4000:40:39
152.1097Radek GabrielMM30MO\'WORKER00:40:44
153.279Jakub BordovskýMM4000:40:47
153.821Roman ŠafaříkMM40T.J. Sokol Šakvice00:40:47
155.489Patrik Fojtík MM3000:40:48
156.342Lukáš T.MM13HK Kralupy nad Vltavou 00:40:49
156.1133Veronika Mendlová MendlováŽZ3000:40:49
156.1258Miloš H.MM5000:40:49
159.203Aleš NovotnýMM30Vidlička a nůž00:40:53
160.451Lea P.ŽZ4000:40:54
161.552Lucie GlöcknerováŽZ4000:40:56
162.1049Markéta T.ŽZ2000:41:02
163.554Jirka C.MM4000:41:07
164.1129Arnošt OnderkaMM3000:41:09
165.1021Marie KovářováŽZ4000:41:10
166.674Michaela MoravcováŽZ30EUC Laboratoře00:41:16
167.272Lucie SvatošováŽZ4000:41:17
168.417Alena ŠtěpánskáŽZ50Prostě běž!00:41:18
168.859Filip LíznerMM4000:41:18
170.416Jonáš TypoltMM30DHL00:41:21
169.606michal patkaMM50Belohradaci00:41:21
169.924Daniela H.ŽZ4000:41:21
173.297Anna Novotná NovotnáŽZ4000:41:24
174.168Petr J.MM50#necosnohama00:41:25
175.50Tomáš Dojava D.MM5000:41:31
176.1189Hana Marešová MarešováŽZ6000:41:32
177.820Michal BambušekMM5000:41:34
178.5Martina HokováŽZ3000:41:39
178.241Lucie PreňkováŽZ4000:41:39
180.567Radek BarochMM4000:41:41
181.591Martin StoklásekMM50Silaři00:41:42
182.1195Nikola C.ŽZ3000:41:44
183.268Lucie Hlínová ŽZ4000:41:47
184.1111Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle00:41:48
185.1162Michael SmetanaMM4000:41:50
186.19Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu00:41:51
186.40Jitka DolezalovaŽZ40Šílená smečka00:41:51
188.1199Ondřej RausMM4000:41:53
189.1042Petr SvobodaMM3000:41:54
190.1023Ludvík Otradovský MM50MALPO Team00:41:55
191.280Veronika ČápováŽZ40Valuable Assets00:41:58
191.1145Veronika Příplatová ŽZ3000:41:58
193.573František KramelMM6000:42:00
194.1003Tomáš KvětoňMM3000:42:07
195.1161Michal B.MM3000:42:08
196.199Jitka Š.ŽZ4000:42:10
197.832Martin V.MM5000:42:11
198.1041Rozálie LamačováŽZ2000:42:12
199.558Tereza Černá Č.ŽZ5000:42:14
200.941Milan StránskýMM5000:42:15
201.399Iva ŠťastnáŽZ4000:42:17
202.266Dagmar D.ŽZ50HDR Město Albrechtice00:42:19
203.347Petra Hálová HálováŽZ40BBK Benešov00:42:20
204.226Tereza BendováŽZ2000:42:21
205.496Dominika PlanetováŽZ3000:42:23
206.651Tomáš F.MM5000:42:26
206.1083Iva K.ŽZ4000:42:26
208.1100Blanka SchmiedováŽZ50Valašské Meziříčí00:42:28
209.144Daniela StruhárováŽZ40Adidas Runners Prague00:42:30
210.110Josef DufekMM40JOVELI00:42:31
211.57Anonymní závodníkŽZ3000:42:32
212.719Jitka Vokřálová VokřálováŽZ5000:42:34
212.1050Petra SlancováŽZ40Rozběháme Plzeň00:42:34
214.1260Daniel GrundMM5000:42:35
215.458Monika HroudaŽZ3000:42:37
215.494Petr HiermanMM50CELTIMA00:42:37
217.1089Jitka ZemanováŽZ40Český Rudolec00:42:40
218.141Radek OtradovskýMM50MoWorker00:42:41
219.338Petra Č.ŽZ4000:42:43
220.450Jana HrbkováŽZ5000:42:44
221.490Marek DohnalMM4000:42:46
222.928František ŠtraubMM20Restart TEAM00:42:53
223.1014Michaela VaněrkováŽZ30Rozběháme Brno00:43:00
224.556Lucie PeterkováŽZ3000:43:06
224.626Martina TesárkováŽZ60Prostě běž00:43:06
224.663Radek ŠímaMM50simmi.team00:43:06
227.809Andrej SabadášMM50Osečtí neřádi00:43:08
228.1025Marcela Otradovská ŽZ40MALPO Team00:43:12
229.998Iveta KampováŽZ3000:43:13
230.705Lukáš KrálMM40Rybičky00:43:14
231.801Dita K.ŽZ50Prostě běž Stará Ves00:43:15
232.46Kamila SlezákováŽZ4000:43:16
233.235Tereza Nováková NovákováŽZ4000:43:18
234.117Jan Špaček MM40Garda Budiměřice 00:43:19
234.1063Kateřina KettnerováŽZ4000:43:19
236.476Fanda KomárekMM40Hrejkovice Movember team00:43:21
235.511Miroslav BrosMM4000:43:21
238.654Tomáš KynclMM3000:43:25
239.431Jana ParýzkováŽZ40Ségry co běhaj jako krávy00:43:29
239.912Viola KučerováŽZ30SRTG Praha00:43:29
241.269Lukáš Kořínek MM4000:43:32
242.433Martin FrankMM16SK Petřín Plzeň00:43:34
243.743Nela Navrátilová ŽZ30Rozběháme Brno 00:43:36
243.942Marcela K.ŽZ5000:43:36
245.564Radek HolubMM40Prostě běž! 00:43:37
246.221Eva Motlová MotlováŽZ50Běhání pro radost00:43:45
246.325Adéla SkalickáŽZ3000:43:45
248.332Anežka NovákováŽZ1600:43:46
249.555Kateřina Peterková ŽZ3000:43:49
249.790Eliška LizcováŽZ20DogUniversal00:43:49
251.1034Lukáš PojdaMM50Gepard Pardubice00:43:51
252.106David G.MM3000:43:53
253.238Zdeňka Nágelová N.ŽZ5000:43:54
254.25Robert StadlerMM50Srubecaci 00:44:01
255.898Eva KarychováŽZ5000:44:05
255.1209Milan DufekMM50BK Lánice00:44:05
257.1153Pavel TrochtaMM50Sopťa team00:44:09
258.363Anežka M.ŽZ4000:44:14
259.423Slavěna KarkoškováŽZ50OTTLENS00:44:18
260.671Jája KošťálováŽZ50Burák Family00:44:19
261.1125Monika P.ŽZ5000:44:20
262.95Kerstin MachoŽZ30Running & Fitness Team Macho00:44:23
263.67Anonymní závodníkŽZ4000:44:25
263.969Anna PerglerováŽZ3000:44:25
265.234Klára KuškováŽZ3000:44:28
264.1082Lenka ŠvecováŽZ4000:44:28
267.94Anna ŠtěpánkováŽZ30Šneci v běhu00:44:35
268.138Petr ChmelařMM50Hopsající Hou00:44:36
268.271Adam HermannMM3000:44:36
270.207Darina KrejčíŽZ40Ségry co běhaj jako krávy00:44:37
271.740Maťa SobotováŽZ4000:44:38
272.337Petr K.MM4000:44:40
272.429Klára SteiningerováŽZ40Windy Hill Ranch Krajková00:44:40
272.802Martin ČernošekMM3000:44:40
275.216Jitka KoblihováŽZ40Šneci v běhu00:44:43
276.582Martin VolfMM5000:44:44
276.583Karel PanoškaMM5000:44:44
278.906Andrea Beauchamp ŽZ5000:44:47
277.1237Markéta ZmeškalováŽZ5000:44:47
280.173Vojtěch Helcl MM50Atom kids Praha00:44:49
278.281Silvie M.ŽZ50Prostě běž Stará Ves00:44:49
278.461Jarmila ŠalomounováŽZ60Prostě běž!00:44:49
283.446Adam HoudekMM1000:44:52
279.887Lucia MelegovaŽZ40Landis+Gyr00:44:52
279.1188Milena S.ŽZ5000:44:52
286.893Antonin GregaMM40Landis+Gyr00:44:53
287.1024Jaroslava W.ŽZ5000:44:54
288.868Kamila MetelkováŽZ4000:44:56
289.1005Veronika D.ŽZ3000:45:02
290.107Tereza B.ŽZ3000:45:03
291.781Vojta ŠubrtMM40Liberečtí odpadlíci00:45:04
292.349Jiří SchimanekMM4000:45:05
293.1233Jakub SrnaMM4000:45:12
294.742Petr MalečekMM50Sací Komando Most00:45:13
295.918Hana K.ŽZ3000:45:14
296.99Vlaďka Benešová ŽZ4000:45:15
297.778Michaela HrubešováŽZ5000:45:19
298.139Libuše MusílkováŽZ6000:45:22
299.672Jana ValováŽZ4000:45:25
299.1117Lukáš KysilkaMM4000:45:25
299.1122Miloš VašekMM5000:45:25
302.353Michaela SomerlikováŽZ40Havířov00:45:28
303.397Marika KomárkováŽZ30Hrejkovice Movember Team00:45:30
303.1127Martina HampejsováŽZ30Šneci v běhu00:45:30
305.838Iveta Horáčková ŽZ30Struhařov 00:45:35
306.126Lucie HlaváčováŽZ50Praha00:45:37
306.968Lukáš VylítMM5000:45:37
308.47Gabriela MichalcováŽZ50Praha00:45:39
309.1180Markéta JunkováŽZ5000:45:41
309.1229Dan HroníkMM4000:45:41
311.252Jana MarkupováŽZ40DHL00:45:43
312.1039Tomáš MíkaMM3000:45:44
313.714Vendula MasarovičováŽZ3000:45:47
313.1007Barbora K.ŽZ4000:45:47
315.334Uladzimir KatushkinMM4000:45:48
316.937Peter GajdárMM4000:45:51
317.1235Barbora B.ŽZ3000:45:52
318.258Blanka Hnizdilová HnizdilováŽZ5000:45:56
318.410Michal AlbrechtMM3000:45:56
320.463Martina Soukupová S.ŽZ4000:45:58
321.237Jana NovákováŽZ4000:45:59
322.45Láďa ŠamulkaMM50Šneci v běhu00:46:00
322.508Monika H.ŽZ3000:46:00
324.1047Radek AdámekMM30Aliance Vítkov 00:46:03
325.157Attila PuskásMM5000:46:04
326.129Vítek ŠimaraMM4000:46:06
327.647Michaela KusákováŽZ5000:46:07
328.825Veronika ThomannováŽZ30AAA Auto00:46:08
329.3Vít Jirásek MM50Šneci v běhu 00:46:15
329.1168Ivana H.ŽZ5000:46:15
331.751Iveta Zifčáková ŽZ5000:46:16
332.364Šárka Kraifová KraifováŽZ30SRTG Praha 00:46:18
333.568Lenka LupačováŽZ4000:46:19
334.426Gabriela Toncarová ŽZ3000:46:21
334.1146Michaela H.ŽZ50Trutnov00:46:21
336.1181Vladimír JunekMM5000:46:22
337.1239Zdeněk FaldynaMM5000:46:30
338.220Veronika H.ŽZ3000:46:32
339.625František FabíkMM5000:46:34
340.1234Jiří B.MM4000:46:35
341.524Marcela Š.ŽZ40#nebersetakvazne00:46:36
341.1030Zdenka HamanováŽZ40Kunratice u Cvikova00:46:36
343.72Petr MusílekMM60+00:46:38
342.752Jakub KobelaMM30-00:46:38
345.907Kateřina Kowalová ŽZ4000:46:46
346.876Marcela J.ŽZ4000:46:47
346.1251Daniel PlosMM5000:46:47
348.120Irena VlkováŽZ50Krasavy00:46:49
347.823Petr VávraMM5000:46:49
350.487Petr SalvaMM4000:46:50
351.1183Silvie D.ŽZ40BF úplně nejvíc00:46:51
352.308Petr K.MM4000:46:55
353.58Lucie KenisováŽZ4000:46:56
354.954Miroslav Ř.MM50SRTG Podluží 00:47:02
355.444Tomáš Knittl MM4000:47:03
356.627Roman FrenkMM50FFYT00:47:04
357.60Stanislav DvořákMM50Rozběháme Česko - Volary00:47:05
358.689Rostislav KavulokMM40BK Nickyho Gruze00:47:08
358.1204Barbora H.ŽZ50BF úplně nejvíc00:47:08
360.1017Tereza Žďánská ŽZ30Rozběháme Rakovník00:47:09
361.484Zuzana JungmannováŽZ3000:47:10
362.688Milan MoldaMM40#milanbezi00:47:11
363.34Jana Bušová ŽZ5000:47:12
363.37Tereza Bušová ŽZ1600:47:12
363.886Martina NezvalovaŽZ40Landis+Gyr00:47:12
363.891Filip ReitermanMM40Landis+Gyr00:47:12
367.993Ivona Jonášová ŽZ3000:47:17
368.345Ivana HasoňováŽZ4000:47:23
369.517Michaela ČernoškováŽZ3000:47:24
370.726Katharina PolákováŽZ30Šneci v běhu00:47:26
370.784Renáta Kuldová ŽZ5000:47:26
370.1184Veronika D.ŽZ40BF úplně nejvíc00:47:26
373.788Veronika Hernová ŽZ4000:47:29
374.1062Jakub DemovičMM30IXTENT00:47:33
375.509Martina PleslováŽZ5000:47:35
376.872Lukáš SoučekMM4000:47:36
377.111Josef Černý MM50Mattoni FreeRun Ústí nad Labem Střekov 00:47:41
377.1112Eliška MačincováŽZ4000:47:41
379.592Michal FaltaMM4000:47:47
380.428Julie KašováŽZ4000:47:49
381.818Marie Kreisingerová ŽZ40Tessa00:47:52
382.1214Miroslav Max PodrabskýMM60PoHan00:47:55
383.950Anonymní závodníkMM3000:47:56
384.351Markéta DederováŽZ50Kojčice00:47:57
385.604Radka TrnečkováŽZ60KPS00:47:58
386.917Šárka ŠperlováŽZ30Kundice Písek00:48:01
387.767Klara JiraskovaŽZ3000:48:03
388.368Karolína DolejšováŽZ4000:48:04
389.1197Josef KolomazníkMM50Krupáci00:48:06
390.1105Šárka SalvováŽZ3000:48:08
390.1139Vladimíra K.ŽZ5000:48:08
392.1038Olga ZsemberováŽZ6000:48:11
393.62Tereza ZemanováŽZ20#GLADIATORRACETEAM00:48:19
394.507Edita OravcováŽZ3000:48:20
395.896Beat IseliMM60Landis+Gyr00:48:23
396.134Kateřina ChmelařováŽZ50Hopsající Hou00:48:30
397.856Klára RůčkováŽZ3000:48:31
398.977Adéla U.ŽZ3000:48:32
399.1022Romana BenediktováŽZ40Rozběháme Rakovník00:48:33
400.574Blanka Kantová K.ŽZ4000:48:35
401.605Dana AltsternováŽZ60KPS00:48:36
402.1169Pavla Kulíková KulíkováŽZ30Rozběháme Neratovice00:48:37
403.213Petra SvojanovskáŽZ4000:48:39
403.390Martina HajduškováŽZ40M&M00:48:39
405.1068Alena BartáškováŽZ4000:48:41
406.528Martina BiedermanováŽZ40STG Rychnov nad Kněžnou00:48:43
407.81Šárka BrzobohatáŽZ40Gladiator race team00:48:45
408.288Soňa RatajováŽZ5000:48:47
409.702Kateřina MazalováŽZ30Šneci v běhu00:48:49
410.894Monika ZaklováŽZ5000:48:50
410.967Denisa VylítováŽZ2000:48:50
412.1040Martin VlčekMM3000:48:57
413.465Veronika VymetalkovaŽZ4000:48:58
414.1001Pavla MarkováŽZ30STG Tábor00:49:00
415.746Petra Flaszová FlaszováŽZ40Pacoši 00:49:09
416.637Anonymní závodníkŽZ3000:49:10
417.1086Ondřej BartůšekMM40Rozběháme Liberec00:49:15
418.112Nikola HavlasováŽZ3000:49:20
418.152František HanykýřMM60Hajtry z Haidy00:49:20
420.250Radka VelichováŽZ50DHL00:49:26
421.847Jana B.ŽZ4000:49:27
422.850Lucie Č.ŽZ40SRTG Praha00:49:28
423.855Lukáš RajglMM3000:49:29
424.522Jitka PěknáŽZ5000:49:36
425.287Gabriela FilakovskáŽZ5000:49:39
426.744Andrea K.ŽZ4000:49:41
427.618Veronika VopičkováŽZ40Prostě běž!00:49:42
427.971David A.MM5000:49:42
429.713Julie BuluškováŽZ13Wild Snails00:49:45
430.1044Tereza Č.ŽZ3000:49:46
431.923Anonymní závodníkMM4000:49:52
432.864Jiří HavlenaMM5000:49:53
433.1196Attila PuškášMM2000:49:54
434.824Petr VoráčekMM3000:49:55
435.690Šárka Boušová ŽZ5000:50:01
436.1029Věra KočicováŽZ4000:50:03
436.1249Eliška BeranováŽZ3000:50:03
438.93Blanka Havlová ŽZ50Krasavy00:50:07
439.480Dana KnopováŽZ50Rozběháme Kralovice00:50:08
440.400Jana Nedělníková ŽZ50Šumperk 00:50:20
441.1057Lucie SafínováŽZ40IXTENT00:50:21
442.192Denisa NovákováŽZ30FitMame Židlochovice00:50:23
443.1215Efka SvobodováŽZ40Prosecco TIME00:50:29
444.1202Nicola TrnkováŽZ3000:50:37
445.200Veronika LickováŽZ20Beta Ňuf00:50:40
445.695Petr SochůrekMM5000:50:40
447.421Jana V.ŽZ3000:50:42
448.100Aneta ŠámalováŽZ4000:50:44
449.913Veronika HákováŽZ30Šneci v běhu00:50:46
449.966Petra VlkováŽZ3000:50:46
449.1198Petra KřenkováŽZ4000:50:46
452.580Tímea KovácsováŽZ30Duck Team00:50:48
453.523Tereza H.ŽZ3000:50:55
454.803Eva GregorováŽZ40Rozběháme Rakovník00:51:07
454.1078Dana LukešováŽZ50Plzeň00:51:07
456.27Zuzanka LangrováŽZ40Neratovice00:51:08
457.773Baru LaznováŽZ40RunBH00:51:18
458.685Sylva K.ŽZ5000:51:20
458.1072Zdeňka KopřivováŽZ50Rozběhejte Litvínov00:51:20
460.646Pavel PolcrMM4000:51:22
461.945Helena H.ŽZ4000:51:26
462.1018Šárka SvobodováŽZ30Prostě běž!00:51:42
463.641Mirka HudákováŽZ4000:51:43
463.959Michaela H.ŽZ4000:51:43
465.635Tereza V.ŽZ40Rozběháme Kralovice00:51:54
466.1256Kateřina Dosoudilová ŽZ5000:51:57
467.55Majka TykalováŽZ3000:52:01
467.540Martin MarešMM5000:52:01
469.1164Marcela Kubelková KubelkováŽZ40Běhám od zítra... aneb motivace nikdy neumírá00:52:22
470.1098Lenka M.ŽZ40Za muže00:52:23
471.286Jana Skládalová SkládalováŽZ4000:52:30
472.206Petra MíkováŽZ3000:52:34
473.88Veronika J.ŽZ40Bootcamp Hanky Dvorské 00:52:35
474.800Kateřina PražskáŽZ40Prostě běž!00:52:38
475.485Zdenek H.MM3000:52:39
476.553Jana HodaňováŽZ3000:52:48
477.51Eva KlikováŽZ60Šneci v běhu 00:52:51
477.658Petra NovotnáŽZ4000:52:51
479.488Zuzana Hradecká HradeckáŽZ4000:52:53
480.642Martina V.ŽZ4000:52:54
481.147Pavel ŠkarkaMM40Sportovci00:53:03
482.989Michal VávraMM4000:53:04
483.648Kristýna Koubová K.ŽZ3000:53:06
484.931Jana MlčákováŽZ50Prostě běž!00:53:12
485.86Daniela JírůŽZ5000:53:15
486.510Jana BrosováŽZ4000:53:25
487.914Martin KytkaMM40RC Rakovnik00:53:34
488.6Linda KuklováŽZ40MoWorker00:53:40
488.154Barbora Smýkalová ŽZ40Hopsající Hou00:53:40
490.1076Marie Kalová ŽZ4000:53:47
491.587Gabriela S.ŽZ5000:53:53
492.218Lenka Machová MachováŽZ4000:54:09
493.505Vladimíra Filipová ŽZ5000:54:12
494.161Marie Slivoníková ŽZ4000:54:28
495.836Petulle AdamčíkováŽZ40Black Šenov00:54:29
496.464Barča H.ŽZ1300:54:35
497.468Anonymní závodníkŽZ3000:54:37
498.101Aneta PažitnáŽZ1600:54:50
499.165Hana Č.ŽZ40HR Girls00:54:57
500.150Jana Č.ŽZ40Rozběháme Česko 00:54:58
501.749Kateřina JežkováŽZ3000:54:59
501.813Miluše ŽáčkováŽZ3000:54:59
503.538Alena OdstrčilíkováŽZ3000:55:01
504.537Jana LouvarováŽZ5000:55:04
505.1185Kamila BakotováŽZ50Prostě běž00:55:14
506.133Gabriela Kettnerová KettnerováŽZ4000:55:17
507.870Eliška PotočnáŽZ4000:55:21
508.85Ilona BerkováŽZ60Prostě běž!00:55:33
508.386Dominik BaškoMM3000:55:33
510.1241Hedvika L.ŽZ50... 00:55:49
511.939Radka VenclováŽZ40Prostě běž!00:55:55
512.513Marcela BalkováŽZ50Rozběháme Plzeň 00:55:59
513.261Vratislav LešekMM50Šneci v běhu 00:56:04
514.478Peter CzetöMM4000:56:08
515.542Jana Holemá ŽZ50Pražáčci00:56:10
516.1167Pavel NěmecMM5000:56:11
517.539Pavla HlavatáŽZ40Señoritas00:56:12
518.503Kateřina KaráskováŽZ40Señoritas00:56:16
519.754Vanda EstradeŽZ40DHL00:56:18
520.608Silvie B.ŽZ3000:56:25
521.212Veronika K.ŽZ50Bellisky00:56:29
522.28Klára R.ŽZ3000:56:36
523.240Tereza DubcováŽZ30Rozběháme Mělník00:56:42
524.692Helena BulířováŽZ50Prostě běž! 00:56:50
524.693Helena BulířováŽZ50Prostě běž! 00:56:50
526.1119Ivana K.ŽZ5000:56:59
527.384Kateřina ZelinkováŽZ4000:57:08
528.797Bohumila BencsováŽZ40Pomáháme pohybem00:57:15
529.336Veronika Nimbergerová N.ŽZ6000:57:36
530.87Andrea BečicováŽZ30Šneci v běhu00:57:41
531.653Monika KubátováŽZ50Příbramačka 00:57:47
532.1048Soňa MatejováŽZ3000:57:55
533.884Zdenek DolezalMM50Landis+Gyr00:57:59
534.382Lucie KulíškováŽZ3000:58:00
535.794Dana VoráčováŽZ50Prostě běž!00:58:06
536.136Marie ProkopiusováŽZ4000:58:07
537.875Anežka ŠtěpánkováŽZ30SRTG Praha00:58:19
538.411Světluš RyšánkováŽZ60Prostě běž !00:58:20
539.299Helena MichálkováŽZ50Praha 1000:58:23
540.724Jakub DrobnýMM30Tým Auto Kubiena00:58:41
541.628Verča FabiánováŽZ3000:58:44
542.1152Klára Šilerová ŠilerováŽZ3000:59:02
543.59Denisa DvořákováŽZ3000:59:03
544.61Kristýna BečvářováŽZ20TJ Sokol Maxičky00:59:10
544.1203Vít HendrychMM3000:59:10
546.936Roman DolejšMM50Enny team Břasy00:59:23
547.383Roman HurychMM5000:59:32
548.149Zdenek VenclMM6000:59:41
548.483Anonymní závodníkŽZ4000:59:41
550.845Michala HorynováŽZ3000:59:53
551.599Jana MorchováŽZ40Rozběháme Rakovník01:00:06
552.900Michal MedekMM60SPPPPK01:00:12
553.477klára z.ŽZ3001:00:13
554.506Petra HamalováŽZ5001:00:19
555.260Ondra MeixnerMM701:00:22
556.381Tereza HurychováŽZ1601:00:28
557.393Simona Chabinová ChabinováŽZ50Prostě běž!01:00:50
558.172Eva ŠteflovičováŽZ4001:01:13
558.775Karolína KloudováŽZ3001:01:13
560.885Martina PilikovaŽZ40Landis+Gyr01:02:49
561.776Sandra NebeskaŽZ3001:03:04
561.880Petra B.ŽZ4001:03:04
563.589Lucie V.ŽZ3001:03:07
564.863Iva M.ŽZ4001:03:22
565.467Anna Maria H.ŽZ4001:04:42
566.570Josef K.MM40NF Šance onkoláčkům01:05:08
567.142Romana ZástěrováŽZ30SDH Kejžlice01:05:50
568.930Michaela CimickáŽZ4001:05:57
569.974Hana Urbánková AlferyŽZ40@hanyrunlife01:06:09
570.972Eva RyznarováŽZ40Rozběháme Česko01:06:21
571.571Michaela K.ŽZ30NF Šance onkoláčkům01:06:31
572.1208Lenka M.ŽZ5001:06:33
573.346Blažena BřezinováŽZ4001:07:00
574.189Jiřina NěmcováŽZ50SDH Raspenava01:07:49
575.504Jan FilipMM2001:09:00
576.166Luboslav TrokšiarMM40Lymfocytyze Zličína01:09:06
577.11Milada TesařováŽZ50Velká Bíteš01:09:55
578.333Marek S.MM3001:10:14
579.769Luděk a Apollo MM50Apollo 01:10:25
580.991Veronika VávrováŽZ1001:11:07
580.992Matěj VávraMM701:11:07
582.975Lucie MaříkováŽZ4001:11:12
583.145Anna S.ŽZ60+RYCHLÁ ROTA01:11:30
584.35 Lucie VeseláŽZ30Šneci v běhu01:12:15
585.359Nikola KučerováŽZ4001:13:00
586.956Nikol ŠtofikováŽZ20Blind Athletic Club Královské Vinohrady01:16:27
587.957Jana Štofiková ŽZ40Blind Athletic Club Královské Vinohrady 01:16:38
588.362Eliška ChudobováŽZ40Šneci v běhu 01:20:58
589.190Marie H.ŽZ3001:22:08
590.962Veronika ŠkopkováŽZ4001:22:36
590.964Anonymní závodníkMM401:22:36
592.406Radka VohradníkováŽZ4001:24:54
593.44Luděk SlabýMM40Artróza v pohybu01:26:38
594.294Martina C.ŽZ4001:33:01
595.473Irena Krejčí KrejčíŽZ4001:35:56
596.471Laďka F.ŽZ3001:40:12
597.452Eliška Pastorková ŽZ3001:42:21
598.584Elena Krejčová KrejčováŽZ5001:45:42
599.146Květoslava ProkopiusováŽZ60+01:46:41
600.159Barbara J.ŽZ4002:03:17
601.183Kateřina ČástkováŽZ30Šneci v běhu02:04:52
602.175Jitka Wowková ŽZ4002:04:53
603.9František VaněkMM50102. pzpr44:32:32
604.21Nikola KochaníčkováŽZ3046:19:07
605.366Jakub KraifMM4054:20:44