Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

NOVINKA: Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.768Michal Stanovský
MM30SSK Vítkovice00:23:51
2.798Tomáš Mocek
MM5000:25:56
3.1137Tomáš Lacina
MM50Mazda Team00:27:30
4.1079Lukáš Hoskovec
MM30SDH Zruč nad Sázavou00:28:30
5.339Marek Fencl
MM30Survivalsports.cz00:28:48
6.24David B.
MM40Tatran Litovel00:28:49
7.83Jiří Nepožitek
MM3000:29:44
8.1250Radek Kučerovský
MM40MFK Modřice00:29:57
9.973Milan Maxa
MM3000:30:33
10.814Michaela Heverochová
ŽZ30Rozběháme Prahu00:30:53
11.273Ondřej Horna
MM40SK Dušníky, z. s.00:31:29
12.1217Kateřina Zítková
ŽZ50Praha00:31:31
13.1091Jakub Beránek
MM40TJ Sokol Slaný00:31:39
14.427Daniel Vašek V.
MM3000:31:52
15.248Milan Stuchlík
MM3000:31:58
16.1200Dalibor Moravec
MM4000:32:03
17.53Petra Třísková
ŽZ40Příbram00:32:15
18.222Roman Krňávek
MM50Runners Olomouc00:32:27
19.184Kubi Častula
MM4000:33:15
20.1245Jan Petr
MM30Decathlon Hradec Králové00:33:19
21.707Filip Bulušek
MM20Wild Snails00:33:23
22.560Matěj Volf
MM2000:33:24
23.771Aleš Pavel
MM50NCS RUN00:33:27
24.405Rostislav Lindovský
MM40Ostrava00:33:34
25.320Rudolf Pado
MM60Liptovský Mikuláš00:33:40
25.607Miroslav Růžička
MM5000:33:40
27.128Jiří Gargulák
MM50Lola běží o život00:33:57
28.462Roman Bernát
MM50Šneci v běhu 00:34:01
29.712Kamil Bulušek
MM16Wild Snails00:34:19
30.1013Veronika Baderlová
ŽZ20Atletika Zábřeh00:34:21
30.1259Eva K.
ŽZ40PG Runners00:34:21
32.1218Jan Hofman
MM3000:34:23
33.1187Jakub Linek
MM40Potštejn00:34:40
33.1257Vladislav Klouček
MM5000:34:40
35.1130Katerina Marvanova
ŽZ30#navryzpatkynavrchol00:34:43
34.1131Jan Navrátil
MM30#navryzpatkynavrchol00:34:43
37.1124Tomáš Miňovský
MM3000:34:44
38.518Marek Jeřábek
MM3000:34:47
39.114Jaroslav Brožík
MM40Brozany nad Ohří 00:34:48
40.1071Tereza Krestová
ŽZ40Rozběháme Mělník00:35:03
41.1114Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:35:07
42.284Pavel Pařízek
MM30Workout Lomnice 00:35:13
43.783Romana Vařeková
ŽZ4000:35:17
44.1144Jan Petrla
MM3000:35:20
45.244Miroslava Dufková
ŽZ504maxfitness00:35:23
46.613Michala Spudilová
ŽZ50Běžecký klub České spořitelny00:35:29
47.278Richard Ryska
MM50Rozběháme Strakonice 00:35:38
48.231Jan Balík
MM4000:35:44
48.774David Machalek
MM4000:35:44
50.71Standa Pažitný
MM6000:35:47
49.1247Miroslav Navrátil
MM5000:35:47
52.26Luboš Baloun
MM40Všetaty00:35:55
50.371Monika Rusínová
ŽZ5000:35:55
54.1035Michal K.
MM4000:35:56
55.757Tomáš Hotařík
MM3000:36:00
56.242Radek Bořek
MM50Sparta00:36:06
57.251Marie Němečková
ŽZ40DHL00:36:08
58.888Miroslav Vlcek
MM50Landis+Gyr00:36:09
59.180Jakub Pašava
MM30ŠÁN00:36:30
60.275Jan Kubát
MM40Olomouc00:36:31
61.132Michal K.
MM30Michal Kubín MO Group00:36:33
62.853Gustav R.
MM4000:36:37
63.1175Paulina Kratochvilova
ŽZ4000:36:39
64.151Pavel Souček
MM3000:36:40
65.285Petr Brouk
MM60Radler Atletik00:36:41
66.881David Jordanov
MM50PSK Přerov00:36:44
67.182Milan Červenka
MM60TJ Dynamo Pardubice00:36:55
68.1027Aneta Otradovská
ŽZ13SAK Rumburk00:36:59
69.1252Ondřej Zloský
MM40Hostín00:37:05
70.826Jakub Vlček
MM4000:37:06
71.543Vojtěch Kačmařík
MM4000:37:07
72.8Jakub Wnuk
MM4000:37:19
73.181Radim Kopřiva
MM40Sedm Stupňů Sebedestrukce!00:37:23
74.1093Monika Č.
ŽZ3000:37:25
75.976Lucie Lamačová
ŽZ3000:37:30
76.267Dusan Tvrdy
MM4000:37:32
77.177Martina Barošová
ŽZ50Běhna Nový Jičín00:37:43
77.298Jana Beranová
ŽZ5000:37:43
79.153Filip Dlouhý
MM40Hopsající Hou00:37:45
78.1102Lucie Bělíčková
ŽZ3000:37:45
81.124Vaclav Paletář
MM5000:37:48
82.1194Bohumil Tomášek
MM5000:37:53
83.1045Petr Števula
MM3000:38:02
84.1132Jan Mičulka
MM3000:38:05
85.994Jan Chotěnovský
MM30Choceň00:38:07
86.1Petr Jún
MM5000:38:11
87.137Pavel Vasiliak V.
MM40Hasiči ČK00:38:15
88.915Zuzana Šperlová
ŽZ40Kundice Písek00:38:20
89.82Veronika M.
ŽZ4000:38:21
90.1165Markéta Junková
ŽZ3000:38:22
91.122Petra Kočí
ŽZ50Praha00:38:23
92.316JIŘÍ VRÁTIL
MM50Děčín00:38:24
93.459Pavlína Jungvirtová Jungvirtová
ŽZ3000:38:25
93.947Aneta Prozrová
ŽZ3000:38:25
95.1016Zdeněk Dolíhal
MM3000:38:26
96.211Jana Buchtová
ŽZ5000:38:27
96.1061Viktor Matějek
MM50IXTENT00:38:27
98.629Karel Kratochvíl
MM5000:38:28
99.1205Eva Simonicsová
ŽZ60Nesvady00:38:32
100.435Lenka Zábojová
ŽZ3000:38:36
101.185Michal Bohuš
MM60Rozběháme Pardubice 00:38:38
102.354Monika Sedláčková
ŽZ3000:38:41
103.292Jan Š.
MM3000:38:45
104.1103Václav Zelenka
MM3000:38:46
105.816Lenka Mikulíčková
ŽZ3000:38:48
106.436Zdeněk Böhm
MM60+00:38:49
106.1141Magdaléna Králová
ŽZ50BTT Libochovice00:38:49
108.282Vanda Hanke
ŽZ40Prostě běž Stará Ves00:38:56
109.208Petr Nečas
MM50Slamák bike&run Lipůvka00:38:57
110.198Lucie ŠULCOVÁ
ŽZ30Rozběháme Litoměřicko00:38:59
110.1191Dana Tomášková
ŽZ5000:38:59
112.69Anonymní závodník
MM4000:39:01
113.1015Jožin Petráček
MM5000:39:02
114.1226Matěj Noháč
MM13PSK Olymp00:39:04
115.419Lucie M.
ŽZ3000:39:13
116.77Petr Hora
MM50Lemra Team00:39:14
117.1052Alexandra Přibylová Přibylová
ŽZ40Já sám 00:39:16
118.905Josef Petera
MM3000:39:19
119.911Vašek Kverka
MM4000:39:22
120.1012Gabriela Sokolová Loskotová
ŽZ5000:39:23
121.495Hana Javůrková
ŽZ3000:39:33
121.796Alena Suchá
ŽZ4000:39:33
123.4Michaela Vovsová
ŽZ3000:39:40
124.73Veronika Kratochvílová
ŽZ30Lemra Team00:39:41
124.1031Karolina Š.
ŽZ30Rozběháme Česko00:39:41
126.669Kamila Kampová
ŽZ30Pardubice00:39:49
127.1236Ema Tomášková Tomášková
ŽZ16ASK Slavia Praha00:39:59
128.13Zuzana Malcová
ŽZ20Rozběháme Hořovice00:40:01
129.63Tereza Havlíčková
ŽZ40Rozběháme Česko 00:40:05
130.276Petr Loula
MM60Zjihu00:40:09
130.764Vítězslav Olšovský
MM40Báječné ženy v běhu00:40:09
132.763Lucie Olšovská Jelínková
ŽZ40Rozběháme Česko00:40:10
133.624Kateřina Štorcová
ŽZ3000:40:11
134.29Michaela Kučerová
ŽZ3000:40:20
135.732Jaroslav Machů
MM5000:40:21
136.22Robert Štětka
MM5000:40:23
137.143Marie Kunstátová
ŽZ50Šneci v běhu 00:40:24
137.1201Marcela Moravcová
ŽZ3000:40:24
139.623Petra Š.
ŽZ3000:40:25
138.990Lukáš Rambousek
MM4000:40:25
141.331Lada Fialová
ŽZ4000:40:27
142.66MIchal Chaluapa
MM3000:40:28
143.1262Daniel Mandula
MM5000:40:30
144.445Stanislava Šejnohova Šejnohova
ŽZ3000:40:31
145.925Kristýna Junková
ŽZ40Musher klub JCC00:40:34
146.609Pavel Charuza
MM50běžci z Rya00:40:37
147.70Martin Dvořák
MM50Rozběháme Pardubice00:40:38
147.799Jarodlav Toman
MM40Šneci v běhu 00:40:38
149.174Martin Šteflovič
MM5000:40:39
148.205Martin Bláha
MM30Vidlička a nůž00:40:39
148.572Kateřina F.
ŽZ4000:40:39
152.1097Radek Gabriel
MM30MO\'WORKER00:40:44
153.279Jakub Bordovský
MM4000:40:47
153.821Roman Šafařík
MM40T.J. Sokol Šakvice00:40:47
155.489Patrik Fojtík
MM3000:40:48
156.342Lukáš T.
MM13HK Kralupy nad Vltavou 00:40:49
156.1133Veronika Mendlová Mendlová
ŽZ3000:40:49
156.1258Miloš H.
MM5000:40:49
159.203Aleš Novotný
MM30Vidlička a nůž00:40:53
160.451Lea P.
ŽZ4000:40:54
161.552Lucie Glöcknerová
ŽZ4000:40:56
162.1049Markéta T.
ŽZ2000:41:02
163.554Jirka C.
MM4000:41:07
164.1129Arnošt Onderka
MM3000:41:09
165.1021Marie Kovářová
ŽZ4000:41:10
166.674Michaela Moravcová
ŽZ30EUC Laboratoře00:41:16
167.272Lucie Svatošová
ŽZ4000:41:17
168.417Alena Štěpánská
ŽZ50Prostě běž!00:41:18
168.859Filip Lízner
MM4000:41:18
170.416Jonáš Typolt
MM30DHL00:41:21
169.606michal patka
MM50Belohradaci00:41:21
169.924Daniela H.
ŽZ4000:41:21
173.297Anna Novotná Novotná
ŽZ4000:41:24
174.168Petr J.
MM50#necosnohama00:41:25
175.50Tomáš Dojava D.
MM5000:41:31
176.1189Hana Marešová Marešová
ŽZ6000:41:32
177.820Michal Bambušek
MM5000:41:34
178.5Martina Hoková
ŽZ3000:41:39
178.241Lucie Preňková
ŽZ4000:41:39
180.567Radek Baroch
MM4000:41:41
181.591Martin Stoklásek
MM50Silaři00:41:42
182.1195Nikola C.
ŽZ3000:41:44
183.268Lucie Hlínová
ŽZ4000:41:47
184.1111Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin Třebovle00:41:48
185.1162Michael Smetana
MM4000:41:50
186.19Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:41:51
186.40Jitka Dolezalova
ŽZ40Šílená smečka00:41:51
188.1199Ondřej Raus
MM4000:41:53
189.1042Petr Svoboda
MM3000:41:54
190.1023Ludvík Otradovský
MM50MALPO Team00:41:55
191.280Veronika Čápová
ŽZ40Valuable Assets00:41:58
191.1145Veronika Příplatová
ŽZ3000:41:58
193.573František Kramel
MM6000:42:00
194.1003Tomáš Květoň
MM3000:42:07
195.1161Michal B.
MM3000:42:08
196.199Jitka Š.
ŽZ4000:42:10
197.832Martin V.
MM5000:42:11
198.1041Rozálie Lamačová
ŽZ2000:42:12
199.558Tereza Černá Č.
ŽZ5000:42:14
200.941Milan Stránský
MM5000:42:15
201.399Iva Šťastná
ŽZ4000:42:17
202.266Dagmar D.
ŽZ50HDR Město Albrechtice00:42:19
203.347Petra Hálová Hálová
ŽZ40BBK Benešov00:42:20
204.226Tereza Bendová
ŽZ2000:42:21
205.496Dominika Planetová
ŽZ3000:42:23
206.651Tomáš F.
MM5000:42:26
206.1083Iva K.
ŽZ4000:42:26
208.1100Blanka Schmiedová
ŽZ50Valašské Meziříčí00:42:28
209.144Daniela Struhárová
ŽZ40Adidas Runners Prague00:42:30
210.110Josef Dufek
MM40JOVELI00:42:31
211.57Anonymní závodník
ŽZ3000:42:32
212.719Jitka Vokřálová Vokřálová
ŽZ5000:42:34
212.1050Petra Slancová
ŽZ40Rozběháme Plzeň00:42:34
214.1260Daniel Grund
MM5000:42:35
215.458Monika Hrouda
ŽZ3000:42:37
215.494Petr Hierman
MM50CELTIMA00:42:37
217.1089Jitka Zemanová
ŽZ40Český Rudolec00:42:40
218.141Radek Otradovský
MM50MoWorker00:42:41
219.338Petra Č.
ŽZ4000:42:43
220.450Jana Hrbková
ŽZ5000:42:44
221.490Marek Dohnal
MM4000:42:46
222.928František Štraub
MM20Restart TEAM00:42:53
223.1014Michaela Vaněrková
ŽZ30Rozběháme Brno00:43:00
224.556Lucie Peterková
ŽZ3000:43:06
224.626Martina Tesárková
ŽZ60Prostě běž00:43:06
224.663Radek Šíma
MM50simmi.team00:43:06
227.809Andrej Sabadáš
MM50Osečtí neřádi00:43:08
228.1025Marcela Otradovská
ŽZ40MALPO Team00:43:12
229.998Iveta Kampová
ŽZ3000:43:13
230.705Lukáš Král
MM40Rybičky00:43:14
231.801Dita K.
ŽZ50Prostě běž Stará Ves00:43:15
232.46Kamila Slezáková
ŽZ4000:43:16
233.235Tereza Nováková Nováková
ŽZ4000:43:18
234.117Jan Špaček
MM40Garda Budiměřice 00:43:19
234.1063Kateřina Kettnerová
ŽZ4000:43:19
236.476Fanda Komárek
MM40Hrejkovice Movember team00:43:21
235.511Miroslav Bros
MM4000:43:21
238.654Tomáš Kyncl
MM3000:43:25
239.431Jana Parýzková
ŽZ40Ségry co běhaj jako krávy00:43:29
239.912Viola Kučerová
ŽZ30SRTG Praha00:43:29
241.269Lukáš Kořínek
MM4000:43:32
242.433Martin Frank
MM16SK Petřín Plzeň00:43:34
243.743Nela Navrátilová
ŽZ30Rozběháme Brno 00:43:36
243.942Marcela K.
ŽZ5000:43:36
245.564Radek Holub
MM40Prostě běž! 00:43:37
246.221Eva Motlová Motlová
ŽZ50Běhání pro radost00:43:45
246.325Adéla Skalická
ŽZ3000:43:45
248.332Anežka Nováková
ŽZ1600:43:46
249.555Kateřina Peterková
ŽZ3000:43:49
249.790Eliška Lizcová
ŽZ20DogUniversal00:43:49
251.1034Lukáš Pojda
MM50Gepard Pardubice00:43:51
252.106David G.
MM3000:43:53
253.238Zdeňka Nágelová N.
ŽZ5000:43:54
254.25Robert Stadler
MM50Srubecaci 00:44:01
255.898Eva Karychová
ŽZ5000:44:05
255.1209Milan Dufek
MM50BK Lánice00:44:05
257.1153Pavel Trochta
MM50Sopťa team00:44:09
258.363Anežka M.
ŽZ4000:44:14
259.423Slavěna Karkošková
ŽZ50OTTLENS00:44:18
260.671Jája Košťálová
ŽZ50Burák Family00:44:19
261.1125Monika P.
ŽZ5000:44:20
262.95Kerstin Macho
ŽZ30Running & Fitness Team Macho00:44:23
263.67Anonymní závodník
ŽZ4000:44:25
263.969Anna Perglerová
ŽZ3000:44:25
265.234Klára Kušková
ŽZ3000:44:28
264.1082Lenka Švecová
ŽZ4000:44:28
267.94Anna Štěpánková
ŽZ30Šneci v běhu00:44:35
268.138Petr Chmelař
MM50Hopsající Hou00:44:36
268.271Adam Hermann
MM3000:44:36
270.207Darina Krejčí
ŽZ40Ségry co běhaj jako krávy00:44:37
271.740Maťa Sobotová
ŽZ4000:44:38
272.337Petr K.
MM4000:44:40
272.429Klára Steiningerová
ŽZ40Windy Hill Ranch Krajková00:44:40
272.802Martin Černošek
MM3000:44:40
275.216Jitka Koblihová
ŽZ40Šneci v běhu00:44:43
276.582Martin Volf
MM5000:44:44
276.583Karel Panoška
MM5000:44:44
278.906Andrea Beauchamp
ŽZ5000:44:47
277.1237Markéta Zmeškalová
ŽZ5000:44:47
280.173Vojtěch Helcl
MM50Atom kids Praha00:44:49
278.281Silvie M.
ŽZ50Prostě běž Stará Ves00:44:49
278.461Jarmila Šalomounová
ŽZ60Prostě běž!00:44:49
283.446Adam Houdek
MM1000:44:52
279.887Lucia Melegova
ŽZ40Landis+Gyr00:44:52
279.1188Milena S.
ŽZ5000:44:52
286.893Antonin Grega
MM40Landis+Gyr00:44:53
287.1024Jaroslava W.
ŽZ5000:44:54
288.868Kamila Metelková
ŽZ4000:44:56
289.1005Veronika D.
ŽZ3000:45:02
290.107Tereza B.
ŽZ3000:45:03
291.781Vojta Šubrt
MM40Liberečtí odpadlíci00:45:04
292.349Jiří Schimanek
MM4000:45:05
293.1233Jakub Srna
MM4000:45:12
294.742Petr Maleček
MM50Sací Komando Most00:45:13
295.918Hana K.
ŽZ3000:45:14
296.99Vlaďka Benešová
ŽZ4000:45:15
297.778Michaela Hrubešová
ŽZ5000:45:19
298.139Libuše Musílková
ŽZ6000:45:22
299.672Jana Valová
ŽZ4000:45:25
299.1117Lukáš Kysilka
MM4000:45:25
299.1122Miloš Vašek
MM5000:45:25
302.353Michaela Somerliková
ŽZ40Havířov00:45:28
303.397Marika Komárková
ŽZ30Hrejkovice Movember Team00:45:30
303.1127Martina Hampejsová
ŽZ30Šneci v běhu00:45:30
305.838Iveta Horáčková
ŽZ30Struhařov 00:45:35
306.126Lucie Hlaváčová
ŽZ50Praha00:45:37
306.968Lukáš Vylít
MM5000:45:37
308.47Gabriela Michalcová
ŽZ50Praha00:45:39
309.1180Markéta Junková
ŽZ5000:45:41
309.1229Dan Hroník
MM4000:45:41
311.252Jana Markupová
ŽZ40DHL00:45:43
312.1039Tomáš Míka
MM3000:45:44
313.714Vendula Masarovičová
ŽZ3000:45:47
313.1007Barbora K.
ŽZ4000:45:47
315.334Uladzimir Katushkin
MM4000:45:48
316.937Peter Gajdár
MM4000:45:51
317.1235Barbora B.
ŽZ3000:45:52
318.258Blanka Hnizdilová Hnizdilová
ŽZ5000:45:56
318.410Michal Albrecht
MM3000:45:56
320.463Martina Soukupová S.
ŽZ4000:45:58
321.237Jana Nováková
ŽZ4000:45:59
322.45Láďa Šamulka
MM50Šneci v běhu00:46:00
322.508Monika H.
ŽZ3000:46:00
324.1047Radek Adámek
MM30Aliance Vítkov 00:46:03
325.157Attila Puskás
MM5000:46:04
326.129Vítek Šimara
MM4000:46:06
327.647Michaela Kusáková
ŽZ5000:46:07
328.825Veronika Thomannová
ŽZ30AAA Auto00:46:08
329.3Vít Jirásek
MM50Šneci v běhu 00:46:15
329.1168Ivana H.
ŽZ5000:46:15
331.751Iveta Zifčáková
ŽZ5000:46:16
332.364Šárka Kraifová Kraifová
ŽZ30SRTG Praha 00:46:18
333.568Lenka Lupačová
ŽZ4000:46:19
334.426Gabriela Toncarová
ŽZ3000:46:21
334.1146Michaela H.
ŽZ50Trutnov00:46:21
336.1181Vladimír Junek
MM5000:46:22
337.1239Zdeněk Faldyna
MM5000:46:30
338.220Veronika H.
ŽZ3000:46:32
339.625František Fabík
MM5000:46:34
340.1234Jiří B.
MM4000:46:35
341.524Marcela Š.
ŽZ40#nebersetakvazne00:46:36
341.1030Zdenka Hamanová
ŽZ40Kunratice u Cvikova00:46:36
343.72Petr Musílek
MM60+00:46:38
342.752Jakub Kobela
MM30-00:46:38
345.907Kateřina Kowalová
ŽZ4000:46:46
346.876Marcela J.
ŽZ4000:46:47
346.1251Daniel Plos
MM5000:46:47
348.120Irena Vlková
ŽZ50Krasavy00:46:49
347.823Petr Vávra
MM5000:46:49
350.487Petr Salva
MM4000:46:50
351.1183Silvie D.
ŽZ40BF úplně nejvíc00:46:51
352.308Petr K.
MM4000:46:55
353.58Lucie Kenisová
ŽZ4000:46:56
354.954Miroslav Ř.
MM50SRTG Podluží 00:47:02
355.444Tomáš Knittl
MM4000:47:03
356.627Roman Frenk
MM50FFYT00:47:04
357.60Stanislav Dvořák
MM50Rozběháme Česko - Volary00:47:05
358.689Rostislav Kavulok
MM40BK Nickyho Gruze00:47:08
358.1204Barbora H.
ŽZ50BF úplně nejvíc00:47:08
360.1017Tereza Žďánská
ŽZ30Rozběháme Rakovník00:47:09
361.484Zuzana Jungmannová
ŽZ3000:47:10
362.688Milan Molda
MM40#milanbezi00:47:11
363.34Jana Bušová
ŽZ5000:47:12
363.37Tereza Bušová
ŽZ1600:47:12
363.886Martina Nezvalova
ŽZ40Landis+Gyr00:47:12
363.891Filip Reiterman
MM40Landis+Gyr00:47:12
367.993Ivona Jonášová
ŽZ3000:47:17
368.345Ivana Hasoňová
ŽZ4000:47:23
369.517Michaela Černošková
ŽZ3000:47:24
370.726Katharina Poláková
ŽZ30Šneci v běhu00:47:26
370.784Renáta Kuldová
ŽZ5000:47:26
370.1184Veronika D.
ŽZ40BF úplně nejvíc00:47:26
373.788Veronika Hernová
ŽZ4000:47:29
374.1062Jakub Demovič
MM30IXTENT00:47:33
375.509Martina Pleslová
ŽZ5000:47:35
376.872Lukáš Souček
MM4000:47:36
377.111Josef Černý
MM50Mattoni FreeRun Ústí nad Labem Střekov 00:47:41
377.1112Eliška Mačincová
ŽZ4000:47:41
379.592Michal Falta
MM4000:47:47
380.428Julie Kašová
ŽZ4000:47:49
381.818Marie Kreisingerová
ŽZ40Tessa00:47:52
382.1214Miroslav Max Podrabský
MM60PoHan00:47:55
383.950Anonymní závodník
MM3000:47:56
384.351Markéta Dederová
ŽZ50Kojčice00:47:57
385.604Radka Trnečková
ŽZ60KPS00:47:58
386.917Šárka Šperlová
ŽZ30Kundice Písek00:48:01
387.767Klara Jiraskova
ŽZ3000:48:03
388.368Karolína Dolejšová
ŽZ4000:48:04
389.1197Josef Kolomazník
MM50Krupáci00:48:06
390.1105Šárka Salvová
ŽZ3000:48:08
390.1139Vladimíra K.
ŽZ5000:48:08
392.1038Olga Zsemberová
ŽZ6000:48:11
393.62Tereza Zemanová
ŽZ20#GLADIATORRACETEAM00:48:19
394.507Edita Oravcová
ŽZ3000:48:20
395.896Beat Iseli
MM60Landis+Gyr00:48:23
396.134Kateřina Chmelařová
ŽZ50Hopsající Hou00:48:30
397.856Klára Růčková
ŽZ3000:48:31
398.977Adéla U.
ŽZ3000:48:32
399.1022Romana Benediktová
ŽZ40Rozběháme Rakovník00:48:33
400.574Blanka Kantová K.
ŽZ4000:48:35
401.605Dana Altsternová
ŽZ60KPS00:48:36
402.1169Pavla Kulíková Kulíková
ŽZ30Rozběháme Neratovice00:48:37
403.213Petra Svojanovská
ŽZ4000:48:39
403.390Martina Hajdušková
ŽZ40M&M00:48:39
405.1068Alena Bartášková
ŽZ4000:48:41
406.528Martina Biedermanová
ŽZ40STG Rychnov nad Kněžnou00:48:43
407.81Šárka Brzobohatá
ŽZ40Gladiator race team00:48:45
408.288Soňa Ratajová
ŽZ5000:48:47
409.702Kateřina Mazalová
ŽZ30Šneci v běhu00:48:49
410.894Monika Zaklová
ŽZ5000:48:50
410.967Denisa Vylítová
ŽZ2000:48:50
412.1040Martin Vlček
MM3000:48:57
413.465Veronika Vymetalkova
ŽZ4000:48:58
414.1001Pavla Marková
ŽZ30STG Tábor00:49:00
415.746Petra Flaszová Flaszová
ŽZ40Pacoši 00:49:09
416.637Anonymní závodník
ŽZ3000:49:10
417.1086Ondřej Bartůšek
MM40Rozběháme Liberec00:49:15
418.112Nikola Havlasová
ŽZ3000:49:20
418.152František Hanykýř
MM60Hajtry z Haidy00:49:20
420.250Radka Velichová
ŽZ50DHL00:49:26
421.847Jana B.
ŽZ4000:49:27
422.850Lucie Č.
ŽZ40SRTG Praha00:49:28
423.855Lukáš Rajgl
MM3000:49:29
424.522Jitka Pěkná
ŽZ5000:49:36
425.287Gabriela Filakovská
ŽZ5000:49:39
426.744Andrea K.
ŽZ4000:49:41
427.618Veronika Vopičková
ŽZ40Prostě běž!00:49:42
427.971David A.
MM5000:49:42
429.713Julie Bulušková
ŽZ13Wild Snails00:49:45
430.1044Tereza Č.
ŽZ3000:49:46
431.923Anonymní závodník
MM4000:49:52
432.864Jiří Havlena
MM5000:49:53
433.1196Attila Puškáš
MM2000:49:54
434.824Petr Voráček
MM3000:49:55
435.690Šárka Boušová
ŽZ5000:50:01
436.1029Věra Kočicová
ŽZ4000:50:03
436.1249Eliška Beranová
ŽZ3000:50:03
438.93Blanka Havlová
ŽZ50Krasavy00:50:07
439.480Dana Knopová
ŽZ50Rozběháme Kralovice00:50:08
440.400Jana Nedělníková
ŽZ50Šumperk 00:50:20
441.1057Lucie Safínová
ŽZ40IXTENT00:50:21
442.192Denisa Nováková
ŽZ30FitMame Židlochovice00:50:23
443.1215Efka Svobodová
ŽZ40Prosecco TIME00:50:29
444.1202Nicola Trnková
ŽZ3000:50:37
445.200Veronika Licková
ŽZ20Beta Ňuf00:50:40
445.695Petr Sochůrek
MM5000:50:40
447.421Jana V.
ŽZ3000:50:42
448.100Aneta Šámalová
ŽZ4000:50:44
449.913Veronika Háková
ŽZ30Šneci v běhu00:50:46
449.966Petra Vlková
ŽZ3000:50:46
449.1198Petra Křenková
ŽZ4000:50:46
452.580Tímea Kovácsová
ŽZ30Duck Team00:50:48
453.523Tereza H.
ŽZ3000:50:55
454.803Eva Gregorová
ŽZ40Rozběháme Rakovník00:51:07
454.1078Dana Lukešová
ŽZ50Plzeň00:51:07
456.27Zuzanka Langrová
ŽZ40Neratovice00:51:08
457.773Baru Laznová
ŽZ40RunBH00:51:18
458.685Sylva K.
ŽZ5000:51:20
458.1072Zdeňka Kopřivová
ŽZ50Rozběhejte Litvínov00:51:20
460.646Pavel Polcr
MM4000:51:22
461.945Helena H.
ŽZ4000:51:26
462.1018Šárka Svobodová
ŽZ30Prostě běž!00:51:42
463.641Mirka Hudáková
ŽZ4000:51:43
463.959Michaela H.
ŽZ4000:51:43
465.635Tereza V.
ŽZ40Rozběháme Kralovice00:51:54
466.1256Kateřina Dosoudilová
ŽZ5000:51:57
467.55Majka Tykalová
ŽZ3000:52:01
467.540Martin Mareš
MM5000:52:01
469.1164Marcela Kubelková Kubelková
ŽZ40Běhám od zítra... aneb motivace nikdy neumírá00:52:22
470.1098Lenka M.
ŽZ40Za muže00:52:23
471.286Jana Skládalová Skládalová
ŽZ4000:52:30
472.206Petra Míková
ŽZ3000:52:34
473.88Veronika J.
ŽZ40Bootcamp Hanky Dvorské 00:52:35
474.800Kateřina Pražská
ŽZ40Prostě běž!00:52:38
475.485Zdenek H.
MM3000:52:39
476.553Jana Hodaňová
ŽZ3000:52:48
477.51Eva Kliková
ŽZ60Šneci v běhu 00:52:51
477.658Petra Novotná
ŽZ4000:52:51
479.488Zuzana Hradecká Hradecká
ŽZ4000:52:53
480.642Martina V.
ŽZ4000:52:54
481.147Pavel Škarka
MM40Sportovci00:53:03
482.989Michal Vávra
MM4000:53:04
483.648Kristýna Koubová K.
ŽZ3000:53:06
484.931Jana Mlčáková
ŽZ50Prostě běž!00:53:12
485.86Daniela Jírů
ŽZ5000:53:15
486.510Jana Brosová
ŽZ4000:53:25
487.914Martin Kytka
MM40RC Rakovnik00:53:34
488.6Linda Kuklová
ŽZ40MoWorker00:53:40
488.154Barbora Smýkalová
ŽZ40Hopsající Hou00:53:40
490.1076Marie Kalová
ŽZ4000:53:47
491.587Gabriela S.
ŽZ5000:53:53
492.218Lenka Machová Machová
ŽZ4000:54:09
493.505Vladimíra Filipová
ŽZ5000:54:12
494.161Marie Slivoníková
ŽZ4000:54:28
495.836Petulle Adamčíková
ŽZ40Black Šenov00:54:29
496.464Barča H.
ŽZ1300:54:35
497.468Anonymní závodník
ŽZ3000:54:37
498.101Aneta Pažitná
ŽZ1600:54:50
499.165Hana Č.
ŽZ40HR Girls00:54:57
500.150Jana Č.
ŽZ40Rozběháme Česko 00:54:58
501.749Kateřina Ježková
ŽZ3000:54:59
501.813Miluše Žáčková
ŽZ3000:54:59
503.538Alena Odstrčilíková
ŽZ3000:55:01
504.537Jana Louvarová
ŽZ5000:55:04
505.1185Kamila Bakotová
ŽZ50Prostě běž00:55:14
506.133Gabriela Kettnerová Kettnerová
ŽZ4000:55:17
507.870Eliška Potočná
ŽZ4000:55:21
508.85Ilona Berková
ŽZ60Prostě běž!00:55:33
508.386Dominik Baško
MM3000:55:33
510.1241Hedvika L.
ŽZ50... 00:55:49
511.939Radka Venclová
ŽZ40Prostě běž!00:55:55
512.513Marcela Balková
ŽZ50Rozběháme Plzeň 00:55:59
513.261Vratislav Lešek
MM50Šneci v běhu 00:56:04
514.478Peter Czetö
MM4000:56:08
515.542Jana Holemá
ŽZ50Pražáčci00:56:10
516.1167Pavel Němec
MM5000:56:11
517.539Pavla Hlavatá
ŽZ40Señoritas00:56:12
518.503Kateřina Karásková
ŽZ40Señoritas00:56:16
519.754Vanda Estrade
ŽZ40DHL00:56:18
520.608Silvie B.
ŽZ3000:56:25
521.212Veronika K.
ŽZ50Bellisky00:56:29
522.28Klára R.
ŽZ3000:56:36
523.240Tereza Dubcová
ŽZ30Rozběháme Mělník00:56:42
524.692Helena Bulířová
ŽZ50Prostě běž! 00:56:50
524.693Helena Bulířová
ŽZ50Prostě běž! 00:56:50
526.1119Ivana K.
ŽZ5000:56:59
527.384Kateřina Zelinková
ŽZ4000:57:08
528.797Bohumila Bencsová
ŽZ40Pomáháme pohybem00:57:15
529.336Veronika Nimbergerová N.
ŽZ6000:57:36
530.87Andrea Bečicová
ŽZ30Šneci v běhu00:57:41
531.653Monika Kubátová
ŽZ50Příbramačka 00:57:47
532.1048Soňa Matejová
ŽZ3000:57:55
533.884Zdenek Dolezal
MM50Landis+Gyr00:57:59
534.382Lucie Kulíšková
ŽZ3000:58:00
535.794Dana Voráčová
ŽZ50Prostě běž!00:58:06
536.136Marie Prokopiusová
ŽZ4000:58:07
537.875Anežka Štěpánková
ŽZ30SRTG Praha00:58:19
538.411Světluš Ryšánková
ŽZ60Prostě běž !00:58:20
539.299Helena Michálková
ŽZ50Praha 1000:58:23
540.724Jakub Drobný
MM30Tým Auto Kubiena00:58:41
541.628Verča Fabiánová
ŽZ3000:58:44
542.1152Klára Šilerová Šilerová
ŽZ3000:59:02
543.59Denisa Dvořáková
ŽZ3000:59:03
544.61Kristýna Bečvářová
ŽZ20TJ Sokol Maxičky00:59:10
544.1203Vít Hendrych
MM3000:59:10
546.936Roman Dolejš
MM50Enny team Břasy00:59:23
547.383Roman Hurych
MM5000:59:32
548.149Zdenek Vencl
MM6000:59:41
548.483Anonymní závodník
ŽZ4000:59:41
550.845Michala Horynová
ŽZ3000:59:53
551.599Jana Morchová
ŽZ40Rozběháme Rakovník01:00:06
552.900Michal Medek
MM60SPPPPK01:00:12
553.477klára z.
ŽZ3001:00:13
554.506Petra Hamalová
ŽZ5001:00:19
555.260Ondra Meixner
MM701:00:22
556.381Tereza Hurychová
ŽZ1601:00:28
557.393Simona Chabinová Chabinová
ŽZ50Prostě běž!01:00:50
558.172Eva Šteflovičová
ŽZ4001:01:13
558.775Karolína Kloudová
ŽZ3001:01:13
560.885Martina Pilikova
ŽZ40Landis+Gyr01:02:49
561.776Sandra Nebeska
ŽZ3001:03:04
561.880Petra B.
ŽZ4001:03:04
563.589Lucie V.
ŽZ3001:03:07
564.863Iva M.
ŽZ4001:03:22
565.467Anna Maria H.
ŽZ4001:04:42
566.570Josef K.
MM40NF Šance onkoláčkům01:05:08
567.142Romana Zástěrová
ŽZ30SDH Kejžlice01:05:50
568.930Michaela Cimická
ŽZ4001:05:57
569.974Hana Urbánková Alfery
ŽZ40@hanyrunlife01:06:09
570.972Eva Ryznarová
ŽZ40Rozběháme Česko01:06:21
571.571Michaela K.
ŽZ30NF Šance onkoláčkům01:06:31
572.1208Lenka M.
ŽZ5001:06:33
573.346Blažena Březinová
ŽZ4001:07:00
574.189Jiřina Němcová
ŽZ50SDH Raspenava01:07:49
575.504Jan Filip
MM2001:09:00
576.166Luboslav Trokšiar
MM40Lymfocytyze Zličína01:09:06
577.11Milada Tesařová
ŽZ50Velká Bíteš01:09:55
578.333Marek S.
MM3001:10:14
579.769Luděk a Apollo
MM50Apollo 01:10:25
580.991Veronika Vávrová
ŽZ1001:11:07
580.992Matěj Vávra
MM701:11:07
582.975Lucie Maříková
ŽZ4001:11:12
583.145Anna S.
ŽZ60+RYCHLÁ ROTA01:11:30
584.35 Lucie Veselá
ŽZ30Šneci v běhu01:12:15
585.359Nikola Kučerová
ŽZ4001:13:00
586.956Nikol Štofiková
ŽZ20Blind Athletic Club Královské Vinohrady01:16:27
587.957Jana Štofiková
ŽZ40Blind Athletic Club Královské Vinohrady 01:16:38
588.362Eliška Chudobová
ŽZ40Šneci v běhu 01:20:58
589.190Marie H.
ŽZ3001:22:08
590.962Veronika Škopková
ŽZ4001:22:36
590.964Anonymní závodník
MM401:22:36
592.406Radka Vohradníková
ŽZ4001:24:54
593.44Luděk Slabý
MM40Artróza v pohybu01:26:38
594.294Martina C.
ŽZ4001:33:01
595.473Irena Krejčí Krejčí
ŽZ4001:35:56
596.471Laďka F.
ŽZ3001:40:12
597.452Eliška Pastorková
ŽZ3001:42:21
598.584Elena Krejčová Krejčová
ŽZ5001:45:42
599.146Květoslava Prokopiusová
ŽZ60+01:46:41
600.159Barbara J.
ŽZ4002:03:17
601.183Kateřina Částková
ŽZ30Šneci v běhu02:04:52
602.175Jitka Wowková
ŽZ4002:04:53
603.9František Vaněk
MM50102. pzpr44:32:32
604.21Nikola Kochaníčková
ŽZ3046:19:07
605.366Jakub Kraif
MM4054:20:44


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: