Žolík

TermínStart 04. 02. 2021 00:00
Konec 07. 02. 2021 23:59
RegistraceStart 11. 01. 2021 00:00
Konec 07. 02. 2021 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Běh srdce
Halloweenský běh
Novoroční běh
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Žolíkem je možné nahradit jakýkoli závod běžeckého seriálu Rok v běhu a dodatečně tak získat chybějící medaili.

 Pravidla Žolíka:

  • Do Žolíka se přihlaš stejně jako na každý jiný závod vyplněním jednoduchého registračního formuláře.
  • Závodní trať (Běh srdce, Halloweenský běh, Novoroční běh) si vyber dle toho, za jaký závod chceš dodatečně získat medaili.
  • Medaili si při registraci nezapomeň objednat a vyplnit adresu, na kterou ti ji můžeme poslat. Druh medaile se odvíjí od toho, na jakou trať jsi se přihlásil(a) a ke každé jedné registraci se váže jedna medaile. Pokud ti chybí medailí víc, je potřeba provést další registraci a znovu vyběhnout :)
  • Pro splnění závodu stačí uběhnout/ujít libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km), změřit si aktivitu sportovními hodinkami či mobilní aplikací a výsledek včetně důkazní fotky nahrát přes odkaz v registračním e-mailu tak, jak to děláš u klasických závodů.

První tři závody ze série Rok v běhu jsou úspěšně za námi. Běh srdce, Halloweenský běh a Novoroční běh už znají své vítěze a celkové pořadí je jasně dané. Pokud ti ale některý ze zmíněných závodů utekl, medaile ti ve sbírce či rámečku chybět nemusí. Účastí v tomto závodě si totiž doběhneš/dojdeš pro pomyslného Žolíka, a dodatečně tak medaili získáš.

Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod a uběhnout můžeš libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km). V celkovém pořadí se budou všichni závodníci řadit podle toho, kdo uběhne kilometrů nejvíc a po skončení závodu bude mít každý ke stažení tradiční diplom. O umístění jde ale v tomto závodě až v poslední řadě, protože hlavním cílem Žolíka je doplnit si sbírku medailí ze série Rok v běhu, aby ti v rámečku žádná nechyběla.

Běhej s námi celý rok

Už teď jsou spuštěné registrace na 4. závod seriálu Rok v běhu – Běh za ženy, který se uskuteční v termínu 5.-8.3. k příležitosti Mezinárodního dne žen. Pokud tedy sbíráš medaile do rámečku, můžeš se hned přihlásit, ať ji pak nemusíš dobíhat při dalším Žolíku. Kdyby ti ale přeci jen závod z jakéhokoli důvodu v daném termínu nevyhovoval, nemusíš se bát, že by ti nakonec medaile chyběla. Žolíci budou ještě dva, a to v termínech 16.-18.4. a 17.-20.6.

Chci vědět víc o seriálu Rok v běhu

Zimní Virtuální Hry

Ještě toho závodění nemáš dost? Máme pro tebe tip, jak si zpestřit letošní zimu. Na naší partnerské platformě právě probíhají historicky 1. Zimní Virtuální Hry, které navazují na úspěšnou letní variantu z letošních prázdnin. Je to vůbec první příležitost, jak si virtuálně zazávodit i v zimních sportech a zároveň soutěžit o hodnotné ceny! Tradiční běžecké disciplíny a závod v chůzi samozřejmě nechybí, zkus k nim ale přidat i závod na běžkách, sjezdovkách, snowboardu či SkiAlpech a prožij tak zimní období zase trochu jinak. Závodí se nejen v rychlosti, ale také ve vytrvalosti a v získávání výškových metrů. I u Zimních Virtuálních Her můžeš navíc sbírat medaile do speciálního rámečku. Více informací se dozvíš zde.