Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.2833Kateřina ZítkováŽZ50Praha00:07:33
2.2171Miloš HruškaMM60MHUL00:07:39
3.3377Hana HaláškováŽZ4000:07:51
4.1299Michal NovákMM40Gladiators gym ČB00:07:57
5.3395David HrdinaMM2000:08:19
6.3374Tadeáš HuličníkMM3000:08:30
7.701Luboš RůžičkaMM30Sokol Čehovice00:08:33
8.1929Tereza BorbélyováŽZ30Rozběháme Hranice na Moravě00:08:34
9.2546Patrik PospíšilMM3000:08:40
10.2115Jaroslava PokorováŽZ50Báječné ženy v běhu00:08:41
11.2109Petr VykoukalMM5000:08:51
12.1656kamil BulušekMM16Wild Snails00:08:55
13.583David RozkošnýMM3000:08:57
14.2806Vojtěch MančálMM13AK Iscarex Česká Třebová00:09:05
15.799Michal Zezulka MM40CHB GYM Slavkov00:09:10
16.2335Jakub KomorousMM3000:09:14
17.3241Marie KunstátováŽZ50Šneci v běhu 00:09:24
18.2643Renáta D.ŽZ50BŠMŠ00:09:50
19.2416Marek JeřábekMM30RUN magazine team 00:09:53
20.2945Evi SkálováŽZ3000:09:56
21.1958Vojtěch PražákMM4000:10:05
22.173Pavla MarkováŽZ40STG Tábor00:10:12
23.3214Jaroslav ZahrádkaMM4000:10:24
24.336Natálie SawczukováŽZ3000:10:28
25.1224Hana MarkováŽZ2000:10:34
26.773Kristýna VlachynskáŽZ50HaKi-Run00:10:36
27.1520Adéla T.ŽZ13STG Holýšov00:10:40
28.1710Jiří BobekMM5000:10:41
29.574Kateřina KuchynkováŽZ16Šestinohý plž 00:10:45
30.1654Oldřich PalasMM40SKC00:10:46
31.2644Ivan DědekMM6000:10:50
32.2660Eliška SvobodováŽZ13Tj Jiskra Zruč nad Sázavou00:10:53
33.3434Karolina H.ŽZ3000:10:55
34.1103Dagmar PřibylováŽZ50Cyklo tým Havířov00:10:58
34.2490František M.MM3000:10:58
36.2497Kája K.ŽZ2000:10:59
37.1638Sebastian RichtárechMM30SKC00:11:00
38.2086Eva HudskáŽZ50Zahorčice00:11:03
39.1528Miriam MusilováŽZ40Prostě běž! 00:11:04
40.818Alexandra N.ŽZ4000:11:06
40.2733Zuzana HavlováŽZ1000:11:06
42.482Nela Mitisková ŽZ10TJ Spartak Třebíč 00:11:07
43.2854Petra DejdováŽZ3000:11:08
43.2899Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle00:11:08
45.1486Jana KusbachováŽZ3000:11:12
46.1227Petra MarkováŽZ5000:11:14
47.584Michaela KratochvílováŽZ2000:11:15
48.1277Květa V.ŽZ4000:11:16
49.2615Šimon SvatošMM1000:11:17
50.2898Amálie HavlínováŽZ10SK Havlin Třebovle00:11:18
51.1709Blanka HnizdilováŽZ5000:11:20
52.1534Samuel SlukaMM13Oddíl smrti☠️????00:11:24
53.1298Isabela NovákováŽZ10Gladiators gym ČB00:11:33
54.2195Veronika RyskováŽZ13Rozběháme Strakonice 00:11:34
55.633Klára E.ŽZ4000:11:37
55.2758Veronika BártováŽZ3000:11:37
57.2063Eva FajfrlíkováŽZ60AE klub LADY Plzeň00:11:39
58.1877Lucie HesováŽZ3000:11:45
59.1100Nikola S.ŽZ3000:11:48
60.3477Denisa ModráŽZ4000:11:52
61.1301Veronika NovákováŽZ13Gladiators gym ČB00:11:55
61.1823Barbora K.ŽZ4000:11:55
63.2350Markéta F.ŽZ40Farma filip00:11:57
62.3089Michaela U.ŽZ3000:11:57
65.2668Adys ChytrýMM13FK Neratovice-Byškovice00:12:01
66.3221Miroslava MarešováŽZ4000:12:06
67.2593Petr NovotnýMM50Náš Vyškov00:12:08
68.364Tomáš ČujdíkMM4000:12:09
69.176Jana SilnouškováŽZ20Lenochodi00:12:11
70.2676Lucie + BuffyŽZ20Smečka Město Albrechtice00:12:13
71.1261Pavla Horáčková ŽZ50AC Moravská Slavia Brno 00:12:20
72.2614Jan KosekMM1000:12:21
72.2734Nikola BerešováŽZ1000:12:21
74.980Monika DandováŽZ4000:12:23
75.1562Jana PutnováŽZ40CHB GYM Slavkov00:12:24
76.3469Vendula P.ŽZ3000:12:27
77.21Lucie VonáskováŽZ5000:12:29
77.109I. G.ŽZ50ROZBĚHÁME NERATOVICE00:12:29
79.2761Adam MilerMM30Run for Planet00:12:30
80.164Hana ŠtěpánkováŽZ4000:12:37
81.2998Matěj BubrleMM1300:12:42
82.1161Kája MarhounMM1000:12:44
83.1605Anna NovotnáŽZ3000:12:48
84.830Veronika SoukupováŽZ5000:12:51
85.423Martina ChladováŽZ3000:12:55
85.2163Karolína BrchelováŽZ1000:12:55
87.2366Michaela StejskalováŽZ4000:12:56
88.689Jana T.ŽZ4000:12:57
89.2016Katerina KotaskovaŽZ5000:12:59
90.831Vít SoukupMM2000:13:00
91.1035David Pavlíček MM50AC Hlemýžď 00:13:02
92.1840Petra R.ŽZ3000:13:03
93.790Lenka PetrováŽZ4000:13:04
94.1572Kateřina VlčkováŽZ5000:13:06
95.145Kristýna VlčkováŽZ3000:13:15
95.1137Kateřina RácováŽZ3000:13:15
95.1796Jan JindřichMM3000:13:15
98.706Dominik KopřivaMM1600:13:20
99.1186Nikol K.ŽZ3000:13:21
99.2348Denis L.MM1300:13:21
101.1229Hanka V.ŽZ3000:13:23
100.1649Barbora HavlíčkováŽZ20TOM-KČT-Kralupy nad Vltavou00:13:23
103.1902Dalimila Olejníková ŽZ5000:13:24
104.2605Eva ChvatíkováŽZ4000:13:27
105.3316Petra VeterníkováŽZ50Pupíčci00:13:28
106.71Markéta Strnadová ŽZ40Šneci v běhu 00:13:29
106.2382Silvie K.ŽZ3000:13:29
108.238Maty PrusíkMM16Prostě běž!00:13:30
109.3324Jana BuchalováŽZ5000:13:33
110.990Kocprd V.ŽZ4000:13:35
111.1275Krystyna F.ŽZ30(J) Elita00:13:36
112.188Jan TomášekMM3000:13:37
113.3309Lenka Šedová ŽZ3000:13:38
114.1023Veronika PastyříkováŽZ40Tryskomyšma00:13:40
114.1272Tomáš BarycharMM40Samíci00:13:40
114.1476Juan Varela HábaMM13Joskatel Team00:13:40
117.2669Tereza B.ŽZ3000:13:41
115.3317Petr BlechaMM40Pupíčci00:13:41
119.3362Martina T.ŽZ3000:13:43
120.2340Zuzana KalousováŽZ3000:13:45
121.1600Jonáš Benjamin K.MM1300:13:47
122.103Nikol TarabováŽZ3000:13:50
123.1635Šárka BrotánkováŽZ5000:13:51
124.1396Martina PečenáŽZ5000:13:53
125.1815Markéta KrásováŽZ30Prostě běž!00:13:54
126.127Petra Bohucká ŽZ5000:14:08
126.132Lucie J.ŽZ40Žádný 00:14:08
128.1797Markéta ŘíčanováŽZ3000:14:12
129.1691Martina V.ŽZ4000:14:14
130.61Lucie Kopecka ŽZ40Holky00:14:15
131.1863Matyáš DařílekMM1300:14:16
132.3062Tadeáš C.MM13Coufalik team00:14:18
133.1248Anonymní běžecŽZ30Pilné včelky00:14:20
133.3323Kateřina BuchalováŽZ1600:14:20
135.878Pavla K.ŽZ5000:14:21
136.58Nikola AdámkováŽZ30Lenochodi00:14:22
137.1657Patrik HrebinecMM1300:14:28
138.206Jana Klímova KlímováŽZ6000:14:29
139.60Hana KrejčováŽZ4000:14:30
139.2364Michal StejskalMM1000:14:30
139.2365Rozálie StejskalováŽZ700:14:30
142.239Tea P.ŽZ30Prostě běž!00:14:33
143.3311Karolína K.ŽZ3000:14:41
144.237Zanka PrusíkováŽZ50Prostě běž!00:14:46
144.1295Veronika MendlováŽZ3000:14:46
144.1416Ivana P.ŽZ4000:14:46
147.2023Martin NedomaMM1300:14:47
148.1047Magda P.ŽZ4000:14:49
148.2944David PecháčekMM3000:14:49
150.703Martina ProvazníkováŽZ4000:14:51
151.1660Kačenka KrálováŽZ50Prostě běž!00:14:57
152.3464Grey WOLFMM60#GLADIATOR RACE TEAM00:14:58
153.636Lenka L.ŽZ5000:15:00
153.3170Jan K.MM4000:15:00
155.1662Lucie Sciranková ŽZ4000:15:02
156.1350Markéta ŠtolbováŽZ50ZŠ Brigádniků 00:15:15
156.3361Zdenda RambousekMM7Borci na Kolech00:15:15
158.469Aleš BeranMM50Plzeň00:15:17
157.3384Kristýna SlavíkováŽZ30LAZY UNICORNS00:15:17
160.2349Iva V.ŽZ3000:15:23
161.2328Dominika Brunclíková ŽZ3000:15:24
162.2804Martina M.ŽZ50Zouharovi Krásensko00:15:29
163.1101Jitka S.ŽZ5000:15:31
163.1652Marie Pechová ŽZ4000:15:31
163.3376Libuše HorskáŽZ3000:15:31
166.2448Eliška P.ŽZ3000:15:37
167.903Šárka TothováŽZ6000:15:41
168.124Tereza NěmečkováŽZ3000:15:45
169.59Milada TesařováŽZ50Velká Bíteš00:15:47
169.112Marie ProkopiusováŽZ4000:15:47
171.3443Marcela BeranováŽZ3000:15:50
172.3113Zuzana S.ŽZ3000:15:51
173.815Kristýna P.ŽZ40prostě běž!00:15:56
174.2793Kateřina Z.ŽZ40Zouharovi Krásensko00:15:57
175.517Andrea TheimerováŽZ3000:15:58
175.1878Jakub ŠebestMM3000:15:58
177.1024Adéla H.ŽZ3000:16:00
176.2383Alena K.ŽZ304FuHD00:16:00
176.2402Hana K.ŽZ304FzHD00:16:00
180.222Radek LežalMM13Tygřátka00:16:03
181.262Evča K.ŽZ5000:16:04
182.2823Jana MenšíkováŽZ5000:16:09
183.1937Julie BuluškováŽZ13Wild Snails00:16:13
184.380Antonín MadziaMM13Stará Ves00:16:15
185.839Petra J.ŽZ5000:16:16
185.2613Martina SoukalováŽZ4000:16:16
187.3297Martina MazáčováŽZ40SKS TART00:16:18
188.634Denisa K.ŽZ5000:16:19
189.1865Veronika B.ŽZ3000:16:22
190.278Jakub HorvátMM1000:16:28
190.877Andrea VojtěchováŽZ30Šneci v běhu00:16:28
192.2083Kateřina MěrkováŽZ13Měrkovic tygři00:16:41
193.628Veronika KoželuhováŽZ4000:16:47
194.1508Tereza Č.ŽZ4000:16:48
195.816Michaela J.ŽZ3000:16:49
196.1455Anonymní běžecŽZ4000:16:51
197.1832Tomáš SornasMM1600:16:54
198.2384Jolana KnyblováŽZ60Madrs00:17:00
199.3137Lada Č.ŽZ4000:17:04
200.2476Karolína B.ŽZ3000:17:05
201.3025Hana CimrmanováŽZ5000:17:08
202.786Hana PavlusováŽZ6000:17:10
203.168Věra MaryškováŽZ50-00:17:11
204.2841Eva B.ŽZ3000:17:12
205.2916Michala ŠvábováŽZ10Judo Stod00:17:13
206.265Marcela KaňováŽZ3000:17:14
207.1411Andrea ŘíhováŽZ5000:17:21
208.396Eliška SosnováŽZ3000:17:23
208.683Kateřina SýkorováŽZ50Plzeň00:17:23
210.2477Pavlína B.ŽZ3000:17:25
211.2667Marek ChytrýMM7TJ Sokol Libiš00:17:28
211.3077Tadeáš PecinaMM700:17:28
213.1668Klára VíchováŽZ3000:17:29
212.1669Roman BičištěMM3000:17:29
215.2017Tereza KotaskovaŽZ1300:17:31
216.2155Hana ŠubováŽZ2000:17:37
217.1384Linda HarokováŽZ1600:17:43
218.1457Anonymní běžecŽZ700:17:44
219.421Jana BitalováŽZ50Hasiči Oplocany00:17:51
220.1931Silvie Hynčicová ŽZ5000:17:54
221.1014Monika N.ŽZ4000:18:14
221.2509Lucie GřesováŽZ5000:18:14
223.3224Simona BučinskáŽZ4000:18:17
224.1094Míša ZítkováŽZ1300:18:20
225.3061David C.MM10Coufalik team00:18:23
226.1095Jára ZítkaMM1300:18:25
227.72Romana ZástěrováŽZ3000:18:42
228.3127Jana FaflíkováŽZ60Prostě běž!00:18:48
229.545Lucie KovaříkováŽZ50Prostě běž!00:18:56
230.972Radka Vojtěchová ŽZ5000:18:57
231.161Denisa CibulováŽZ3000:19:08
232.1305Zuzana PipkováŽZ3000:19:24
233.3272Šárka C.ŽZ3000:19:37
234.1312Štěpánka N.ŽZ4000:19:40
234.1713Eva Ujcová ŽZ3000:19:40
236.2630Pavlína K.ŽZ3000:19:51
237.2150Karolína LinhartováŽZ3000:19:57
238.2151Jaromír ZvolánekMM3000:20:04
239.1694Šárka JandováŽZ3000:20:10
240.1789Nataša v.ŽZ3000:20:22
241.7Dana MackováŽZ4000:20:37
242.8Tereza MackováŽZ1600:20:57
243.520Zuzana P.ŽZ60Šneci v běhu00:21:01
244.955Radka M.ŽZ5000:21:05
244.956Veronika M.ŽZ1600:21:05
246.2081Linda MěrkováŽZ50Měrkovic tygři00:21:06
247.973Kristýna Vojtěchová ŽZ3000:21:10
248.1155Eva SkovajsováŽZ4000:21:15
248.1444David PastorekMM1600:21:15
248.1445Adam Dlouhý MM1300:21:15
251.207Vladimíra PodráskáŽZ5000:21:25
252.1436Anna S.ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:21:40
253.457Kateřina Vildmanová ŽZ40Rybničná 00:22:40
254.266Filip HrnčiarMM3000:22:43
255.2009Hana ZelenkováŽZ5000:22:49
256.630Aneta PorazilováŽZ2000:22:57
257.208Nikola VaingatováŽZ3000:23:20
258.327Dominika TomeňukováŽZ3000:23:43
259.516Jana MendrochováŽZ60+00:24:06
260.1921Hana StančíkováŽZ60Štramberk00:24:53
261.3160Anonymní běžecŽZ4000:25:18
262.3138Petra LehovcováŽZ4000:25:23
262.3139Patrik LehovecMM700:25:23
262.3140Vendula LehovcováŽZ400:25:23
265.42Kateřina a pes Kryštof LuxíkováŽZ30Kryštof team00:25:40
266.1637Veronika Š.ŽZ4000:25:45
267.690Anonymní běžecŽZ4000:25:48
268.994Tereza FuchsováŽZ40Lišky00:26:12
269.3475Marek VítovecMM3000:26:25
270.462Karolína MlezivováŽZ1000:27:21
270.463Krystynka MlezivováŽZ700:27:21
272.760Veronika W.ŽZ3000:27:25
271.761Matěj W.MM1000:27:25
274.2235Veronika SládkováŽZ3000:28:24
275.515Lenka BačákováŽZ60Lenka a Kuba00:28:38
276.3441Kateřina N.ŽZ3000:28:58
277.659Staňka H.ŽZ4000:29:35
278.2813Zdeňka H.ŽZ5000:31:17
279.1126Viktória DubeckáŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1127Peter ČepkaMM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1128Filip Ján DanielMM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1129Filip NosekMM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1130Dominika HoškováŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1131Kristínka KocákováŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1132Norbert DemetrovičMM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1133Jakub KittaMM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1134Peter MikulíčekMM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1135Adam OndriskaMM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1140Dominik PavlačkaMM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1141Miroslav VitásekMM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1142Tamara ČermákováŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1143Nina HanzalíkováŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1144Sofia LackováŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1145Aneta MalíkováŽZ13Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1146Charlotta MartinkovičováŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1147Jaroslav HerdaMM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.2399Adam ValentovičMM10Tigríci z Kopčian00:32:28
298.289Tereza SmajdorováŽZ4000:32:47
299.113Květoslava ProkopiusováŽZ60+00:32:57
300.1039Anna MandousováŽZ3000:33:38
301.2267Klára Čermáková+BuddyŽZ30Klára a Buddy00:34:28
302.2107Marta KlementováŽZ4000:35:24
303.2478Radka P.ŽZ3000:37:39
304.2363Marek StejskalMM1000:42:18
305.1699Zuzana KubíčkováŽZ30Malostraňák00:51:08