Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.310Adam Z.MM4000:11:47
2.401Tomáš MatějákMM40JSDH Zátor00:12:03
3.856Roman SieglMM60Matfyz Praha00:13:05
4.689Tomáš OlšerMM50AK Duchcov00:13:24
5.45Jaroslava PokorováŽZ50Báječné ženy v běhu00:13:30
6.203Evi SkálováŽZ3000:13:45
7.770Radek NollMM30Nolláci00:14:07
8.690Jakub OlšerMM20TJ Proboštov00:14:20
9.236Dagmar SieglováŽZ60Matfyz Praha00:14:35
10.1045L R.ŽZ50sama za sebe00:14:58
11.1123Dagmar HavlínováŽZ50SK Havlin Třebovle00:15:16
12.51Petra KnápkováŽZ16Šneci v Běhu00:15:27
13.85Lukáš KučeraMM50FK Neratovice-Byškovice00:15:43
14.1139Radana PíšťkováŽZ5000:15:45
15.88Daniel KučeraMM10FK Neratovice-Byškovice00:15:49
16.417Ota KéharMM50Rozběháme Plzeň00:16:00
17.750Julie KubecováŽZ3000:16:11
18.545Lucie Charlotte KopeckáŽZ50Železná Ruda00:16:14
19.135Jana S.ŽZ5000:16:28
20.1081Simona Ž.ŽZ3000:16:32
21.603Petr VávraMM5000:16:48
22.878Linda BuňkováŽZ3000:16:51
23.334Katka Götzová GötzováŽZ50Welsh Corgi CardiRUN00:17:00
24.835Jitka SlámováŽZ4000:17:11
25.411Petra ProksováŽZ50Prostě běž00:17:17
26.829Markéta A.ŽZ5000:17:23
27.923Ivana KořenkováŽZ5000:17:33
28.1054Jakub OškaMM30BYM00:17:37
29.104Sára H.ŽZ1300:17:45
30.386Tereza TurkováŽZ4000:17:48
31.979Jiří KučeraMM6000:17:55
32.253Marie B.ŽZ3000:18:10
33.232Monika MelichováŽZ3000:18:15
34.730Markéta NáchodskáŽZ4000:18:19
35.42Petr P.MM60Jindřísci00:18:27
36.198Vendula P.ŽZ30Jindříšci00:18:30
37.788Marie ZámečníkováŽZ50Atos00:18:31
38.428Blanka StehnováŽZ50CK Vepříkov00:18:40
39.34Jana Čihařová Č.ŽZ40Rozběháme Česko00:18:49
40.821Andrea HerbanskáŽZ3000:18:54
41.340Květa PršalováŽZ60+Štětí00:19:01
42.342Petra H.ŽZ5000:19:02
42.553Lenka DoleželováŽZ50Dubňáček202100:19:02
44.997Lukáš CimprichMM4000:19:06
45.240Igor JadlovskýMM4000:19:09
46.7Kristýna KlabanováŽZ3000:19:16
46.569Tereza ILLéšovaŽZ2000:19:16
46.948Nikola PátkováŽZ3000:19:16
49.1132Denisa SzabováŽZ3000:19:20
50.649Viktória TóthŽZ3000:19:32
51.105Eva LepičováŽZ4000:19:45
51.500Markéta StrnadováŽZ40Šneci v Běhu00:19:45
53.1008Martina SkurkováŽZ5000:19:47
54.737Tereza Š.ŽZ3000:19:48
55.77Filip N.MM4000:19:58
56.624Gabriela MalínskáŽZ5000:20:00
57.1048Andrea P.ŽZ3000:20:01
58.75Pavlína K.ŽZ3000:20:03
59.492Věrů P.ŽZ3000:20:11
60.117Kristyna Mayerova MayerovaŽZ4000:20:21
60.118Milan BlažekMM5000:20:21
62.643Lucie PolendováŽZ4000:20:24
63.302Zuzana KalousováŽZ3000:20:42
64.512Klára ŠmejkalováŽZ4000:20:45
65.791Jolanta JanuszováŽZ50Atos00:20:54
66.473Danuška K.ŽZ5000:21:05
67.565Kamila ZáděrováŽZ5000:21:17
68.1108Tomáš MíkaMM3000:21:23
69.262Pavla ŠkorníkováŽZ4000:21:25
69.504Veronika DujmovićŽZ5000:21:25
71.836Pavlína DobrovickáŽZ30Atos00:21:29
72.425Hana S.ŽZ5000:21:31
72.597Simona ŠkutováŽZ3000:21:31
74.217Martin MackoMM5000:22:00
75.470Jakub KomorousMM3000:22:01
76.654Ladislava S.ŽZ5000:22:06
77.62Lucie J.ŽZ4000:22:11
78.622Lucie J.ŽZ40Šneci v běhu00:22:14
79.867Markéta KašičkováŽZ3000:22:17
80.940Kamila PeroutkováŽZ5000:22:20
81.670Erika ZachováŽZ3000:22:25
82.335Klára H.ŽZ3000:22:28
82.336Blanka H.ŽZ6000:22:28
84.998Hana ŠimůnkováŽZ6000:22:42
85.1072Kamila KoptováŽZ60Frog00:23:14
86.546Šárka TothováŽZ6000:23:19
87.363Eva RanglováŽZ50PROSTĚ BĚŽ!00:23:27
88.514Kateřina KlaškováŽZ40Prostě běž00:23:41
89.583Lucie VoborskáŽZ4000:23:58
89.644Petra KučerováŽZ4000:23:58
91.361Leona Zuzáková Z.ŽZ3000:23:59
92.536Blanka Carvánová CarvánováŽZ5000:24:04
93.1149Kateřina ŠkorpilováŽZ4000:24:09
94.961Martina StrakováŽZ5000:24:12
95.959Darja S.ŽZ3000:24:17
96.902Jana Novotná NovotnáŽZ60RE-WELL Kokořín00:24:26
97.1138Tereza K.ŽZ4000:24:50
98.1070Vlastimil KrpešMM60Frog00:24:54
99.772Veru P.ŽZ4000:25:00
99.1137Petra JandáčkováŽZ4000:25:00
101.605Barbara K.ŽZ5000:25:03
102.1141Dana GábováŽZ6000:25:11
103.686Eliška PavlíkováŽZ3000:25:12
104.409Tereza ŠnajdrováŽZ5000:25:37
105.39Zlatuška BednářováŽZ6000:25:44
106.722Petra FraňkováŽZ4000:26:06
107.763Lucie FendrychováŽZ3000:26:08
108.192Pavla Popovičová P.ŽZ40Sestry v triku00:26:12
108.193Simona M.ŽZ40Sestry v triku00:26:12
110.123Marcela FialovaŽZ50Šipka00:26:28
111.367Kateřina MackováŽZ4000:26:32
112.967Naďa ŠulcováŽZ5000:26:44
113.870Barbora ŠvecováŽZ5000:26:47
114.1041Jaroslava BrožováŽZ4000:26:54
115.191Roman VejmělekMM50#HezkyPesky00:27:02
116.941Ivana DimmerováŽZ6000:28:05
117.418Jana HolcováŽZ5000:28:36
118.369Andulka S.ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:28:52
119.24Marketa W.ŽZ50SKV Praha00:29:10
120.1113Dana Blahova B.ŽZ50Mladá Boleslav00:29:33
121.204Naděžda Klewar SlavíkováŽZ60+Slavice z Těchorazu00:29:42
121.759Kačenka SlavíkováŽZ7Slavice z Těchorazu00:29:42
123.158Radek AndorkoMM6000:30:00
124.581Kateřina MacoškováŽZ3000:30:20
125.871Iva NovotnáŽZ4000:30:43
126.286Kristýna Dostálová DostálováŽZ3000:31:20
127.925Jana Š.ŽZ50Rozběháme Roudnici00:32:12
128.406Jana KlímováŽZ6000:32:19
129.354Žaneta SedláčkováŽZ4000:33:51
130.301Monika Catherine NeumanovaŽZ4000:34:00
131.163Jaroslava ChobotskáŽZ40Mračský běžec00:34:15
132.103Kateřina J.ŽZ4000:34:34
133.3Jana VokatáŽZ5000:34:50
134.22Veronika MišákováŽZ3000:35:22
135.445Martina FeilhauerováŽZ6000:36:32
136.277Lenka S.ŽZ6000:37:03
137.711Michaela JosífkováŽZ50Barneyho tým00:38:01
138.201Zdeňka Fillerová StudenáŽZ4000:38:20
139.1116Anonymní běžecŽZ3000:38:38
140.594Radka ProcházkováŽZ50Prochajda PROSTĚ BĚŽ -Dubňačka00:43:15
141.416Andrea ŘíhováŽZ5000:48:31
142.157Jarka MikulaskovaŽZ60SKV Praha00:49:58