Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1925Jan ZitkoMM16SK Jeseniova00:07:25
2.321Tomáš MatějákMM40JSDHO Zátor00:07:42
3.2218Václava K.ŽZ5000:08:11
4.3137Šimon BurdaMM13Amcykl Humpolec00:08:13
5.2438Ondřej ZloskýMM50Hostín00:08:23
6.128Daniel KyslíkMM3000:08:29
7.662Karina Vondrušková ŽZ16Canicross Kokořínsko TKM00:08:35
7.2670Lucia StránskáŽZ40Za Valentinku00:08:35
9.3051Adrien KrupičkaMM13Klub sportovního plavání Kladno00:08:40
10.182Jaroslava PokorováŽZ50Báječné ženy v běhu00:08:47
11.169Simona HonczkováŽZ5000:08:48
12.3112Dagmar HavlínováŽZ50SK Havlin Třebovle00:08:53
13.2635Johana DobráŽZ30Love, Laughter and Prosecco00:09:32
14.2175Marika HankeŽZ50Pomalé šípy Kopřivnice00:09:33
15.393Petr VávraMM5000:09:41
16.14Jitka PěknáŽZ5000:09:49
16.654Ivo VacekMM13Orel Rtyně00:09:49
18.2304Renáta D.ŽZ50BŠMŠ00:09:54
19.3142Natálie BurdováŽZ10Amcykl Humpolec00:09:59
20.2906Eva SimonicsováŽZ60Nesvady00:10:11
21.856Lenka Šulíková ŽZ4000:10:23
22.591Nikola BárováŽZ3000:10:24
23.823Eva KrčilováŽZ5000:10:27
24.3237Jana PospíšilováŽZ2000:10:31
25.808Hana VeltruskáŽZ6000:10:33
26.1717Anna NovákováŽZ3000:10:38
27.20Jana KusbachováŽZ3000:10:42
27.2455Adam HoraMM1000:10:42
29.1190Nikola PátkováŽZ3000:10:57
30.1179Petr LzičařMM50LE Hotels00:11:02
31.565Sebastian UbryMM13Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 14800:11:04
31.3224Radana PíšťkováŽZ5000:11:04
33.3064Petra BielkováŽZ4000:11:12
34.2640Šárka ŽeleznáŽZ16Fajjn aerobic00:11:17
34.2657Magda HrudkováŽZ50DEBRA CR00:11:17
36.144Adéla ŠimkováŽZ3000:11:19
35.727Tomáš Zoul MM4000:11:19
35.3114Amálie HavlínováŽZ10SK Havlin Třebovle00:11:19
39.1259Gita BezdíčkováŽZ1300:11:20
36.2917Romana KalmárováŽZ50Kalmárky00:11:20
41.1367Rostislav VondruškaMM13AJETO00:11:23
42.1654Karolína Hrabalová ŽZ2000:11:28
43.115Veronika RyskováŽZ13Rozběháme Strakonice 00:11:32
43.3110Anna H.ŽZ30The Prosecco Queens00:11:32
45.2976Eva VojáčkováŽZ3000:11:38
46.199Jan TomášekMM3000:11:41
47.3254Aleš UlehlaMM5000:11:43
48.1815Jordan JovčevMM5000:11:45
49.2492Luboš HorálekMM4000:11:47
50.540Tereza Dvořáková ŽZ3000:11:50
51.25Hana ŠtěpánkováŽZ4000:11:53
52.1363Sára H.ŽZ1300:11:57
53.27Tereza V.ŽZ4000:12:01
54.746Jana JankůŽZ3000:12:04
55.558Vlasta VoskováŽZ4000:12:13
56.2292Markéta Potencová ŽZ50Rossmann 00:12:14
57.1283Adélka P.ŽZ1000:12:19
58.3113Anita HrnčířováŽZ3000:12:20
59.1516Martin ŠtrosMM30TJ Sokol Holedeč00:12:21
59.2974Jitka SlámováŽZ4000:12:21
61.2208Petr MoravecMM30Hasiči Jablonecké Paseky00:12:22
62.2846Iveta H.ŽZ5000:12:26
62.3076Anita ŠonkováŽZ1000:12:26
62.3230Hana PospíšilováŽZ5000:12:26
65.2457Eva Horová ŽZ1000:12:27
66.525Linda MatuškováŽZ4000:12:36
67.2002Bea S.ŽZ10Prostě běž!00:12:37
67.3225Pavlína KovařčíkováŽZ3000:12:37
69.3134Jiří NovákMM1300:12:39
70.3130Karel NovákMM1600:12:44
71.2677Tobiáš P.MM2000:12:45
72.2996Filip ZemanMM13Klánovice00:12:46
73.155Petra Pavlíková ŽZ3000:12:55
74.245Zdeněk HlavaMM3000:13:04
75.2231Jiří MatějkaMM4000:13:07
76.1977Veronika Didková ŽZ30Mama&child 00:13:08
77.2849Hana HavelkováŽZ6000:13:10
78.1287Miloš Boháč B.MM4000:13:12
79.1587Ondřej MíšaMM5000:13:14
80.719Martina NiklováŽZ4000:13:28
81.137Nicole Červenková ČervenkováŽZ3000:13:32
82.1050Nikola ČermákováŽZ13Debra ČR00:13:38
83.1530Barbora BenešováŽZ700:13:41
84.1645Eliška KostkováŽZ4000:13:42
85.2953Kateřina Tomášková ŽZ5000:13:44
86.2585Kristýna KalmárováŽZ30Kalmárky00:13:46
86.2588Žaneta KalmárováŽZ30Kalmárky00:13:46
88.1510Lukas Boruta MM1300:13:50
89.3219Iva S.ŽZ4000:13:51
90.1006Barbora Burdová ŽZ4000:13:56
91.260Ester D.ŽZ3000:14:00
91.2150Markéta KašičkováŽZ3000:14:00
93.716Simona Škutová ŽZ3000:14:01
94.1721Lucie KopeckaŽZ40Holky00:14:02
95.585Veronika MikuškovaŽZ4000:14:08
96.1428David VacekMM5000:14:09
96.1559Veronika H.ŽZ3000:14:09
98.114Jana KlímováŽZ6000:14:15
97.3217Kateřina Hroudova Kruckova ŽZ4000:14:15
100.1759Anna Perglerová ŽZ4000:14:17
101.1060Vendulka Mokrášová ŽZ1300:14:19
101.3078Martin Šonka ml.MM700:14:19
103.216Nikola AdámkováŽZ30Lenochodi00:14:33
102.285Jana F.ŽZ4000:14:33
105.2728Aneta VítkováŽZ3000:14:34
106.34Kristýna HouškováŽZ3000:14:38
107.790Jiří HlasMM700:14:39
107.791Martina T.ŽZ4000:14:39
107.2204Jan PávMM50Hasiči JBC Paseky00:14:39
107.2806Kateřina VyšatovaŽZ13Le Hotels00:14:39
111.1711Renata ŠulcováŽZ4000:14:42
112.198Tereza NěmečkováŽZ3000:14:43
113.2144Marek Pohanka PohankaMM2000:14:44
114.2857Petr Š.MM10TAP Plzeň00:14:46
115.1429Robert VacekMM1300:14:51
116.445Simona BučinskáŽZ4000:15:00
117.1193Lucie J.ŽZ40Šneci v běhu00:15:04
118.1779Evča KomárkováŽZ5000:15:07
119.889Lenka Hošková H.ŽZ3000:15:08
120.241Jolana Hlavová ŽZ50Rossmann00:15:09
121.43Zuzana MarkočiováŽZ4000:15:10
121.160Kristýna ManováŽZ30Prostě běž00:15:10
121.3070Lucie Vegešová ŽZ3000:15:10
124.207Barbora Homolová ŽZ4000:15:11
125.2522Veronika Š.ŽZ5000:15:14
126.1608Vikča T.ŽZ13Brit a Vit00:15:16
127.3199Filip PantůčekMM1600:15:19
128.1220Lenka Divišová ŽZ40Prostě běž 00:15:22
129.1288Petra B.ŽZ4000:15:26
129.1450Lenka J.ŽZ5000:15:26
131.1949Jana KomendovaŽZ4000:15:27
132.2797Adam VyšataMM10Le Hotels00:15:31
132.2972Eliška PavlíkováŽZ3000:15:31
134.584Eva MichálkováŽZ4000:15:32
133.586Barbora MichálkováŽZ1300:15:32
133.587Matěj MichálekMM1000:15:32
137.1360Honza Landa MM4000:15:33
138.2940Lukáš M.MM1300:15:43
139.117Dagmar RyskováŽZ60Rozběháme Strakonice 00:15:46
140.2877Ondřej TomešMM1000:15:48
141.2671Radka Vojtěchová ŽZ5000:16:00
142.7Jitka DolezalovaŽZ50Šílená smečka 00:16:01
142.1015Petra H.ŽZ5000:16:01
144.307Jana S.ŽZ5000:16:02
145.1859Vladimíra A.ŽZ5000:16:14
146.723Pavla P.ŽZ40Sestry v triku00:16:22
146.724Simona M.ŽZ40Sestry v triku00:16:22
148.309Eliška S.ŽZ2000:16:26
149.186Vladimíra PodráskáŽZ5000:16:28
150.1242Michaela Václavikova VáclavikovaŽZ5000:16:29
151.2401Zuzana Školkova KopeckáŽZ5000:16:31
152.2805Irena F.ŽZ60Šnek/Pozorka00:16:34
153.2969Pavlína R.ŽZ3000:16:36
154.147Aneta Barcziová BarcziováŽZ3000:16:42
155.2985Jesika LinhartováŽZ40Jess’s00:16:44
156.1924Denisa ZenkováŽZ700:16:45
157.1280Lucie J.ŽZ20Šneci v běhu00:16:47
158.2999Jana Blašková ŽZ40????00:16:48
159.170Daniel HonczekMM1300:16:57
159.2415Tamara S.ŽZ3000:16:57
161.2104Marcela H.ŽZ50Kvíteček00:16:58
162.1618Libuše SkokováŽZ6000:17:03
163.2206Lucie VavroušováŽZ40Hasiči JBC Paseky00:17:06
164.1430Kamila PeroutkováŽZ5000:17:22
164.2881Nikol EisováŽZ1000:17:22
166.2503Tereza MikováŽZ5000:17:24
167.1976Eva ChvojkováŽZ4000:17:25
168.1532Eliška Rabasová RabasováŽZ30SDH Hrochův Týnec 00:17:36
169.1660Alexandra S.ŽZ3000:17:45
170.3048Denisa BesedováŽZ5000:17:47
171.2253Soňa UrbanováŽZ4000:17:48
172.1431Ivana DimmerováŽZ6000:17:49
173.2481Kristýna VondráškováŽZ3000:17:55
174.536Pavlína Sádlíková FialováŽZ3000:18:06
175.1386Nikol D.ŽZ40Prostě běž!00:18:11
176.2122Roberta Burghardtová BurghardtováŽZ5000:18:20
177.3116Lucie DubováŽZ3000:18:25
178.2767Nikola V.ŽZ3000:18:28
179.1087Pavel KalábMM5000:18:29
180.1749Viktorie ŠvachováŽZ3000:18:33
181.2530Kateřina VyskotováŽZ3000:18:44
182.1455Lucie Mlčuchová MlčuchováŽZ4000:18:52
183.3196Lenka G.ŽZ4000:19:03
184.2141Johana Brodakova B.ŽZ3000:19:22
185.251Šimon HlavaMM1600:19:43
186.362Pavlína Z.ŽZ5000:19:58
187.2348Anonymní běžecMM1300:19:59
188.2443Lukáš OzábalMM1000:20:08
189.53Ivana ŠlamborováŽZ4000:20:17
190.2852Šimon MatuškaMM13Gymnázium Arcus00:20:35
191.1992Iveta Pelíšková ŽZ4000:20:42
192.2716Petra F.ŽZ3000:20:47
193.1809Helena Jurenková ŽZ5000:21:33
194.101Kateřina DadkováŽZ3000:22:13
194.549Anonymní běžecŽZ16Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 14800:22:13
194.550Anonymní běžecŽZ5000:22:13
197.2250Martin LotterMM60ZLOBR team00:23:19
198.1435Bronislava RypkováŽZ5000:23:58
199.2652Kateřina MihováŽZ16Mihovky00:25:00
200.2430Karolína NovotnáŽZ1600:26:23
201.2776Filip ProcházkaMM1600:29:06
202.1633Iva BurlakováŽZ4000:29:42
203.3138Nela ProchazkovaŽZ1300:30:20
204.1662Staňka H.ŽZ4000:31:40
205.1996Pavla AubrechtováŽZ4000:39:04
206.2947Ella ZappováŽZ1015:55:42