Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.332Jan ČotekMM4000:15:54
2.361Markéta VaverováŽZ50Bohatický kopeček00:16:51
3.76Roman BernátMM60Šneci v běhu00:17:38
4.341Petra KvaltinovaŽZ4000:19:03
5.291Evi SkálováŽZ3000:19:57
6.398Luděk HorákMM50Šneci v běhu00:20:15
7.330Andrea K.ŽZ4000:21:15
8.128Kristýna SoučkováŽZ3000:21:24
9.14Barbora V.ŽZ3000:22:23
10.319Lucie Charlotte KopeckáŽZ50Železná Ruda00:22:24
11.52Marie B.ŽZ3000:22:26
12.232Lea P.ŽZ4000:23:00
13.493Jiří RapouchMM4000:23:07
13.542Andrea JiráskováŽZ3000:23:07
15.127Martina ČernáŽZ60Kolín00:23:09
16.405Stanislav BálkaMM6000:23:22
17.614Andrea KratochvílováŽZ4000:23:32
18.317Lenka MakovičkováŽZ4000:23:54
19.407Petr KurucMM5000:23:58
20.126Kamila JančíŽZ4000:24:03
20.161Jana PfefferováŽZ5000:24:03
22.147Viktória TóthŽZ3000:24:04
21.575David RabasMM4000:24:04
24.385Pavel BumbálekMM5000:24:12
25.30Dita HrbáčkováŽZ3000:24:48
26.409Monika MelichováŽZ3000:24:50
27.637Roman ŠťastnýMM4000:24:51
28.443Veronika ZemánkováŽZ1600:24:54
29.67Nikola AdámkováŽZ30Lenochodi00:25:04
30.155Nina DřevíkovskáŽZ5000:25:15
31.329Tereza B.ŽZ3000:25:16
32.89Lucie MickováŽZ50MŠ ŠKOLNÍ 13100:25:17
33.463Marta KolaříkováŽZ5000:25:35
34.231Joli TuliŽZ4000:26:12
35.181Monika M.ŽZ4000:26:21
36.633Kristýna KřivanováŽZ3000:26:22
36.649Lenka PetrášováŽZ5000:26:22
38.263Blanka StehnováŽZ50CK Vepříkov00:26:23
39.108Lenka VašínováŽZ4000:26:42
40.51Andrea VáňováŽZ3000:26:43
41.284Petra NovotnáŽZ4000:27:02
42.465Lenka KohoutováŽZ50Šneci v běhu00:27:05
43.53Filip KrálMM3000:27:19
44.665Jana S.ŽZ4000:27:32
45.603Nikol ŘízkováŽZ50 FIT a KONDICE00:28:05
46.396Ladislav ŠmýdMM50Vracov00:28:09
47.487Andrea LaušováŽZ30Rozběháme Česko00:28:17
48.393Martina SkurkováŽZ5000:28:26
49.351Štěpánka B.ŽZ6000:28:35
50.300Pavel SedlíkMM60+Sokol rychlý Pavlík00:28:47
51.33Eva LepičováŽZ4000:29:00
52.162Lucie KopeckaŽZ40Holky00:29:18
53.208Kateřina VlčkováŽZ5000:29:46
54.94Michaela ŠulováŽZ4000:29:58
55.434Andrea VystavělováŽZ3000:30:31
56.198PETRONELA K.ŽZ50Šneci v běhu00:30:33
57.200Edita MaršíkováŽZ3000:30:50
58.415Klára H.ŽZ3000:30:51
58.416Blanka H.ŽZ6000:30:51
60.586Karina VopelkováŽZ3000:31:02
61.587Zdeňka GroerovaŽZ3000:31:07
62.501Monika KubátováŽZ50Domov Maják00:31:11
63.368Monika VojáčkováŽZ5000:31:43
64.371Gabriela StrýčkováŽZ5000:32:30
65.289Daniela NedomováŽZ5000:32:32
66.49Marie ProkopiusováŽZ4000:34:08
67.58Kateřina MackováŽZ4000:34:10
68.547Lucie FormánkováŽZ3000:34:27
69.18Anna S.ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:38:41
70.458Andrea ZemanovaŽZ4000:42:02
70.459Dominika ZemanovaŽZ3000:42:02
72.48Milada PavlicováŽZ6000:43:48