Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Celkem
Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubTraťČasDiplom
127Zbyněk Michael Vobořil
MM4Dětský závod - 500m00:02:28
881Liliana M.
ŽZ7Dětský závod - 500m00:02:50
1206Laura Nevěčná
ŽZ7Brno-LesnáDětský závod - 500m00:02:50
1098Kristýna Kochová
ŽZ16AK BohumínDětský závod - 1000m00:03:02
1034Šimon Souček
MM13ZŠ Úpice LányDětský závod - 1000m00:03:03
1237Ondřej Fúsek
MM16TOM MikulášoviceDětský závod - 1000m00:03:03
125Honzík Szeruda
MM7Dětský závod - 500m00:03:05
258Sára Slavíková
ŽZ4Dětský závod - 500m00:03:11
1188Tomáš P.
MM4BrnoDětský závod - 500m00:03:14
1298Jan Michal Š.
MM7Dětský závod - 500m00:03:15
1303Adéla Stroupková
ŽZ7Dětský závod - 500m00:03:31
50Eleanora Rathouská
ŽZ4Dětský závod - 500m00:03:38
1269Martin Jun
MM7Dětský závod - 500m00:03:41
1125Matyáš H.
MM7Dětský závod - 500m00:03:49
1001Amálie Havlínová
ŽZ10SK Havlin TřebovleDětský závod - 1000m00:04:01
1151Oliver S.
MM7Dětský závod - 500m00:04:05
1152Matyáš D.
MM4Dětský závod - 500m00:04:05
164Magdaléna Vališková
ŽZ4Dětský závod - 500m00:04:11
945František Pokorný
MM7KK BeringinDětský závod - 500m00:04:13
1003Štěpán Havlín
MM13SK Havlin TřebovleDětský závod - 1000m00:04:15
126Vítek Szeruda
MM4Dětský závod - 500m00:04:19
1256Linda Šplíchalová
ŽZ13PeMaLiFiDětský závod - 1000m00:04:23
594Maxmilián Brom
MM7Prostě běž Dětský závod - 500m00:04:26
790Nikola Zajícová
ŽZ13Dětský závod - 1000m00:04:35
968Pavel Vébr
MM7Dětský závod - 500m00:04:41
1181František Šabata
MM13Wikov Ski Skuhrov nad BělouDětský závod - 1000m00:04:44
796Dominik Černý
MM10Orel VyškovDětský závod - 1000m00:04:51
584Anička Junková
ŽZ7Dětský závod - 500m00:04:54
981Tomáš Farník
MM10VskDětský závod - 1000m00:04:57
347Alexandra Doušová
ŽZ4Dětský závod - 500m00:05:00
256Kryštof Slavík
MM7Dětský závod - 1000m00:05:07
1262Adam Hora
MM10Dětský závod - 1000m00:05:08
1263Eva Horová
ŽZ10Dětský závod - 1000m00:05:13
278Petra Š.
ŽZ13Dětský závod - 1000m00:05:30
646Antonín Kolarčík
MM10Těšínské strykyDětský závod - 1000m00:05:39
257Magdaléna Johanova
ŽZ7Dětský závod - 1000m00:05:40
1306Filip Šplíchal
MM13Dětský závod - 1000m00:05:43
1177Juan V.
MM13Joskatel TEAMDětský závod - 1000m00:05:46
1246Adélka H.
ŽZ10Pro radost :)Dětský závod - 1000m00:06:05
445Karolína Brchelová
ŽZ10Dětský závod - 1000m00:06:08
980Nikol Farníková
ŽZ13Dětský závod - 1000m00:06:11
829Ondřej Kačmařík
MM7Dětský závod - 1000m00:06:22
322Jan Zbořil
MM10Matky v běhuDětský závod - 1000m00:06:30
825Zuzka Ježková
ŽZ4Bodlinky LibeňDětský závod - 500m00:06:33
1238Ondřej Fúsek
MM16TOM MikulášoviceSvěží výběh - 2 km00:06:39
666Matěj R.
MM7KroměřížDětský závod - 1000m00:06:54
943Antonín Pokorný
MM7KK BeringinDětský závod - 1000m00:07:01
944Jana Pokorná
ŽZ7KK BeringinDětský závod - 1000m00:07:13
826Anička Ježková
ŽZ4Bodlinky LibeňDětský závod - 500m00:07:14
585Venda Polák
MM10Dětský závod - 1000m00:07:15
744Honza Adámek
MM40RUN Magazine TeamSvěží výběh - 2 km00:07:15
632Ema Oborná
ŽZ10Frýdek-MístekDětský závod - 1000m00:07:23
691Adam Devátý
MM13Dětský závod - 1000m00:07:26
1030Adam Hloucal
MM7KolínDětský závod - 1000m00:07:29
822Tomáš Vrzal
MM40Svěží výběh - 2 km00:07:36
372Bohumil Škaroupka
MM50KobylíSvěží výběh - 2 km00:07:40
612Tomáš Matěják
MM40SDH ZátorSvěží výběh - 2 km00:07:54
1070Miloš Hruška
MM60MHULSvěží výběh - 2 km00:08:09
44Evi Skálová
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:08:30
291Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-LánySvěží výběh - 2 km00:08:51
780Mikuláš Radek
MM40Svěží výběh - 2 km00:08:51
677Richard Ryska
MM50Rozběháme StrakoniceSvěží výběh - 2 km00:08:52
735Jan M.
MM7Dětský závod - 1000m00:08:52
759Kateřina Fikáčková
ŽZ4Dětský závod - 500m00:08:56
783Michal Kopecký
MM10SK VinařiceDětský závod - 1000m00:08:56
1202Jan M.
MM50Jestřebické ještěrkySvěží výběh - 2 km00:08:56
793Miloš H.
MM50Svěží výběh - 2 km00:09:02
1038Michal Havlíček
MM50ACES Team K.VarySvěží výběh - 2 km00:09:02
1213Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin TřebovleSvěží výběh - 2 km00:09:02
577Martin Špilar
MM30Svěží výběh - 2 km00:09:04
580Ondřej Zloský
MM50HostínSvěží výběh - 2 km00:09:18
581Šimon Zloský
MM50HostínSvěží výběh - 2 km00:09:18
1173Nela Šváchová
ŽZ10Dětský závod - 1000m00:09:28
1174Matěj Švácha
MM7Dětský závod - 1000m00:09:28
340Markus Hrk
MM10Dětský závod - 1000m00:09:33
1210Irena Zelená
ŽZ50OREL Moravské BudějoviceSvěží výběh - 2 km00:10:00
812Lukáš Král
MM13Svěží výběh - 2 km00:10:13
341Mateo Hrk
MM7Dětský závod - 1000m00:10:14
60Jana Kusbachová
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:10:15
1201Dana L.
ŽZ50Jestřebické ještěrkySvěží výběh - 2 km00:10:19
42Soňa H.
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:10:20
198Michaela Bláhová
ŽZ20Svěží výběh - 2 km00:10:47
743Honza Adámek
MM40RUN Magazine TeamBěh s kočárkem - 3 km00:10:51
692Žaneta Melicharová
ŽZ40Singingrock TeamSvěží výběh - 2 km00:10:53
292Jana Hrabánková
ŽZ60ZŠ Úpice-LánySvěží výběh - 2 km00:10:56
100Jana Eisenhammerová
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:10:59
805Šimon Souček
MM13ZŠ Úpice LánySvěží výběh - 2 km00:11:05
597Roman Štefek
MM40Svěží výběh - 2 km00:11:06
462Jakub Komorous
MM30Svěží výběh - 2 km00:11:14
477Martina Zvoníčková
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:11:19
202Andrea Nejedlá
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:11:26
279Andrea S.
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:11:28
132Martina Bartíková
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:11:33
105Michaela Somerliková
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:11:34
959Petr Vávra
MM50Svěží výběh - 2 km00:11:36
1077Martin Kučera
MM50Svěží výběh - 2 km00:11:36
373Anonymní závodník
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:11:43
51Daniela Mahďáková
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:11:46
369Lukáš Cimprich
MM40Svěží výběh - 2 km00:11:47
1232Miriam Musilová
ŽZ40Prostě běž!Svěží výběh - 2 km00:11:50
1168Jana P.
ŽZ40Prostě běžSvěží výběh - 2 km00:11:58
171Petra Vodrážková
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:12:02
608Lucie Sedlák Formánková
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:12:03
1281Petra Pazderková
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:12:09
660Kája Marhoun
MM10Svěží výběh - 2 km00:12:11
910Marek Veverka
MM40Svěží výběh - 2 km00:12:24
288Adriana R.
ŽZ60Svěží výběh - 2 km00:12:25
1176Hana H.
ŽZ40Joskatel TEAMSvěží výběh - 2 km00:12:25
521Andrea Š.
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:12:27
159Denisa Michálková
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:12:29
276Aneta Pilátová
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:12:31
905Tomáš Katrňák
MM40Svěží výběh - 2 km00:12:31
1230Eva K.
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:12:34
524Lenka Kloučková
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:12:35
1231Iva K.
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:12:39
106Václav S.
MM60+FK ŽákavaSvěží výběh - 2 km00:12:40
875Dominika H.
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:12:40
589Kryštof K.
MM10Dětský závod - 1000m00:12:42
499Mája Valečková
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:12:46
1084Eva K.
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:12:47
861Monika Bartošíková
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:12:49
80František M.
MM30Svěží výběh - 2 km00:12:50
500Míša Jůnová
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:12:54
1143Hana Havelková
ŽZ60Svěží výběh - 2 km00:12:55
966zbyněk procházka
MM40Svěží výběh - 2 km00:12:58
33Barbora Kučerová
ŽZ50TigersSvěží výběh - 2 km00:13:00
17Radu Procházková
ŽZ50EligangSvěží výběh - 2 km00:13:02
1274Martin M.
MM10Dětský závod - 1000m00:13:04
877Lenka Čapounová
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:13:07
686Michaela M.
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:13:16
160Martin Lain
MM50Svěží výběh - 2 km00:13:26
1292Pavla Rejzková
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:13:26
1128Anna Prášková
ŽZ13Svěží výběh - 2 km00:13:27
473Miroslava Příhodová
ŽZ40STG ZlínSvěží výběh - 2 km00:13:35
610Lenka Selucká
ŽZ40Z40Svěží výběh - 2 km00:13:36
821Hannelore Ricsovszká
ŽZ13Svěží výběh - 2 km00:13:39
834Petra Hamtilová
ŽZ50Hezky pěškySvěží výběh - 2 km00:13:41
931Kamila N.
ŽZ50Brno-LesnáSvěží výběh - 2 km00:13:44
325Jiřina Kubincová
ŽZ50Prostě běž!Svěží výběh - 2 km00:13:50
675Veronika Rysková
ŽZ13Rozběháme StrakoniceSvěží výběh - 2 km00:13:53
707Jana N.
ŽZ50Prostě běž!Svěží výběh - 2 km00:13:56
830Karina Kačmaříková
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:14:04
1193Vendula Malchárková
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:14:04
633Helena S.
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:14:06
16Radu Procházková
ŽZ50redtomatoSvěží výběh - 2 km00:14:10
951Hana Č.
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:14:11
658Simona Škutová
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:14:14
833Petra Hamtilová
ŽZ50Hezky pěškySvěží výběh - 2 km00:14:18
616Lenka Klustová
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:14:20
323Pavlína P.
ŽZ40-Svěží výběh - 2 km00:14:22
9Peter Bučák
MM40Svěží výběh - 2 km00:14:32
1071Zuzana Rhiannon K.
ŽZ40Prostě běžSvěží výběh - 2 km00:14:32
145Renata Barvíková
ŽZ50REBASvěží výběh - 2 km00:14:34
782Michaela Kopecká
ŽZ40Adventní běháníSvěží výběh - 2 km00:14:36
1257Kateřina Roudná
ŽZ40Prostě běž!Svěží výběh - 2 km00:14:37
431Monika D.
ŽZ30Ždírec nad DoubravouSvěží výběh - 2 km00:14:43
971Monika S.
ŽZ50Prostě běž!Svěží výběh - 2 km00:14:45
696Pavel Herink
MM50Svěží výběh - 2 km00:14:52
697Tomáš Herink
MM10Svěží výběh - 2 km00:14:55
1036Pavla Gieslova
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:15:05
760Štěpán Tlacháč
MM13Svěží výběh - 2 km00:15:07
742Barbora M.
ŽZ40M&MSvěží výběh - 2 km00:15:09
867Tadeášek Vykouřil
MM4Dětský závod - 1000m00:15:16
1132Michaela T.
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:15:22
700Jana Klímová
ŽZ60Svěží výběh - 2 km00:15:34
1062Ivana Machatková
ŽZ50KačounoviSvěží výběh - 2 km00:15:37
469Monika Pouznarová
ŽZ50Prostě běžSvěží výběh - 2 km00:15:48
1087Martin Šubrt
MM40Join the Dark Side Running teamSvěží výběh - 2 km00:15:49
1088Karolína Šubrtová
ŽZ10Join the Dark Side Running teamSvěží výběh - 2 km00:15:49
602Tereza Kredbová
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:15:52
1273David M.
MM13Svěží výběh - 2 km00:15:57
1136Renáta Pitelová
ŽZ50Běh s kočárkem - 3 km00:15:59
1162Anonymní závodník
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:16:01
534Kateřina S.
ŽZ7Prostě běž!Svěží výběh - 2 km00:16:08
294Lenka Štrimpflová
ŽZ50Prostě běžSvěží výběh - 2 km00:16:09
758Jitka Králová
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:16:14
508Renata Pozziová
ŽZ4Svěží výběh - 2 km00:16:16
12Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhuSvěží výběh - 2 km00:16:17
611Helča Bílá
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:16:17
824Markéta Houšková
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:16:24
601Kateřina K.
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:16:28
644Edita Maršíková
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:16:46
813Nataša Kovačovičová
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:16:47
1234David Skála
MM30FiaSkaBěh s kočárkem - 3 km00:16:50
533Petra S.
ŽZ40Prostě běž! Svěží výběh - 2 km00:16:55
934Lenka J.
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:17:16
1102Lenka M.
ŽZ40ZdravíSvěží výběh - 2 km00:17:25
734Michaela T.
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:17:45
1271Soňa M.
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:17:50
757Miroslav Fikáček
MM30Svěží výběh - 2 km00:18:08
223Jitka Turčínová
ŽZ60Báječné ženy v běhuSvěží výběh - 2 km00:18:16
997Michaela Václavikova
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:18:26
987Honza Adámek
MM40RUN Magazine TeamHlav(n)ě klid - 5 km00:18:31
374Kateřina K.
ŽZ30Běh s kočárkem - 3 km00:18:49
1250Kateřina S.
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:18:49
552Lenka Bastová
ŽZ50Prostě běžSvěží výběh - 2 km00:18:51
1171Markéta Šváchová
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:18:57
1172Elis Kocmanová
ŽZ60Svěží výběh - 2 km00:18:57
290Michaela Kuzmová
ŽZ20Rozběháme PardubiceSvěží výběh - 2 km00:19:04
318Zuzana Choděrová
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:19:28
405Jakub J.
MM40BKČSSvěží výběh - 2 km00:19:28
801Jindřiška Bobáková
ŽZ50Prostě běž!Svěží výběh - 2 km00:19:43
955Klára Pánová
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:19:43
175Zdeněk Jendřejčík
MM20Svěží výběh - 2 km00:19:44
694Helena P.
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:19:44
1228Terezie Č.
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:19:49
695Ondřej M.
MM30Svěží výběh - 2 km00:19:54
1208Vendula Žáková
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:20:25
283Lucie B.
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:20:29
1295Lenka Bakešová
ŽZ50Svěží výběh - 2 km00:20:40
174Martina M.
ŽZ60Šneci v běhuSvěží výběh - 2 km00:20:42
319Vladimír Bělík
MM50Sokol SyroviceHlav(n)ě klid - 5 km00:20:46
870Milena Breuerová Stanková
ŽZ50Běh s kočárkem - 3 km00:20:54
109Tomáš Zatlukal
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:20:57
140Tomáš Vrzal
MM40Hlav(n)ě klid - 5 km00:21:01
1258Ludmila Stejskalová
ŽZ60Svěží výběh - 2 km00:21:15
723Renata Chudějová
ŽZ502kmínkyBěh s kočárkem - 3 km00:21:29
1124Michaela K.
ŽZ40Běh s kočárkem - 3 km00:21:34
254Martina Koutná
ŽZ30Běh s kočárkem - 3 km00:21:53
1288Vendula Janečková
ŽZ50ZŠ Úpice-LányHlav(n)ě klid - 5 km00:22:07
1064Dominika M.
ŽZ30Běh s kočárkem - 3 km00:22:08
1065Matěj M.
MM4Běh s kočárkem - 3 km00:22:08
1050Tomáš Pátek
MM60Friday TeamHlav(n)ě klid - 5 km00:22:16
54Jana Novotná
ŽZ60RE-WELL KokořínSvěží výběh - 2 km00:22:47
1085Michal Potocký
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:22:52
504Lukáš Kvasnička
MM40Hlav(n)ě klid - 5 km00:23:01
892David Nekola
MM40Hlav(n)ě klid - 5 km00:23:02
163Michal Vališka
MM40Hlav(n)ě klid - 5 km00:23:03
1072Michal Wnuk
MM30Hlav(n)ě klid - 5 km00:23:14
1186Ivo Mika
MM60BrnoHlav(n)ě klid - 5 km00:23:15
1225Petr Bartoš
MM40Hlav(n)ě klid - 5 km00:23:20
167Markéta Vaverová
ŽZ50Bohatický kopečekHlav(n)ě klid - 5 km00:23:25
688Barbora Švecová
ŽZ50Běh s kočárkem - 3 km00:23:30
1277Anonymní závodník
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:23:31
454Pavel Horák
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:23:35
57Rudolf Pado
MM60Liptovský MikulášHlav(n)ě klid - 5 km00:23:55
1204Milan Nevěčný
MM50Brno-LesnáHlav(n)ě klid - 5 km00:23:56
466Pavel Trytko
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:23:59
562Lucie Spěšná
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:24:04
355Adéla Jehličková
ŽZ30AREA 114Svěží výběh - 2 km00:24:07
231Tomáš Szkandera
MM40Hlav(n)ě klid - 5 km00:24:26
1039Michal Havlíček
MM50ACES Team K.VaryHlav(n)ě klid - 5 km00:24:34
1156Miloš H.
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:24:37
1107Lucie B.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:24:42
358Roman Walter
MM40Šneci v běhuHlav(n)ě klid - 5 km00:24:44
1112Jakub Durek
MM30Hlav(n)ě klid - 5 km00:24:48
1229Jiří Svoboda
MM50TJ Košutka PlzeňHlav(n)ě klid - 5 km00:24:50
965Martina Faustova
ŽZ50Blonde Hare CBHlav(n)ě klid - 5 km00:24:51
1194Vítězslav W.
MM30Hlav(n)ě klid - 5 km00:24:52
210Zuzana P.
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:24:54
657Beata Szczerbowská
ŽZ40TřinecHlav(n)ě klid - 5 km00:24:56
709Anita Veselá
ŽZ60SDH ChloumekHlav(n)ě klid - 5 km00:25:02
606Petr Zima
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:25:03
587Herbert Seifert
MM30Hlav(n)ě klid - 5 km00:25:05
738Petr Brouk
MM60Radler AtletikHlav(n)ě klid - 5 km00:25:39
510Denisa Škarica
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:25:42
336Romana Šindelková
ŽZ40FrýdlantHlav(n)ě klid - 5 km00:25:53
635Kateřina Š.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:26:01
1101Jan Kyselý
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:26:03
364Jitka Brychtová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:26:06
192Šárka Pastyříková
ŽZ50BK SemilyHlav(n)ě klid - 5 km00:26:13
66Jiří Sobol
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:26:17
722Zdeněk Chuděj
MM502kmínkyHlav(n)ě klid - 5 km00:26:24
424Iva Janoušková
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:26:29
224Monika Ersepková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:26:33
1082Vilem Simek
MM40Hlav(n)ě klid - 5 km00:26:37
876Karel Kratochvíl
MM60Hlav(n)ě klid - 5 km00:26:42
219Zuzana P.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:27:02
115Martin Elznic
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:27:06
1239Zdeňka Kohoutová
ŽZ16Klub sportovního plavání KladnoHlav(n)ě klid - 5 km00:27:06
682Stanislav MACEK
MM50Rychlá rotaHlav(n)ě klid - 5 km00:27:09
1266Luboš Drbal
MM40TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlav(n)ě klid - 5 km00:27:22
1291Vít Ryšavý
MM30Hlav(n)ě klid - 5 km00:27:32
1247Pavel Hájek
MM30Hlav(n)ě klid - 5 km00:27:34
864Jana Becková
ŽZ50Rozběháme PelechyHlav(n)ě klid - 5 km00:27:40
849Miriam Tichá
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:27:42
895Ivana Kamešová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:27:52
678Jarmila Plachá
ŽZ40Prostě běžHlav(n)ě klid - 5 km00:28:00
1182Lada Fialová
ŽZ40Fialáci v běhuHlav(n)ě klid - 5 km00:28:03
275Martin Bláha
MM30Vidlička a nůžHlav(n)ě klid - 5 km00:28:05
778Barbora Valdmanová
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:28:07
703Lenka Ullrichová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:28:11
1165Štěpánka J.
ŽZ30Běh s kočárkem - 3 km00:28:11
906Lenka Vašínová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:28:14
6Dii Králíková
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:28:15
551Katka S.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:28:16
18Miluška Pavlasová
ŽZ50RájovHlav(n)ě klid - 5 km00:28:18
873Marek Kubin
MM60CK PlzeňHlav(n)ě klid - 5 km00:28:19
39Lenka Kopřivová
ŽZ50Hovězí v běhuHlav(n)ě klid - 5 km00:28:20
1Tereza Kovaříková
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:28:21
909Marta Veverková
ŽZ50OCR ČelákoviceHlav(n)ě klid - 5 km00:28:24
999Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin TřebovleHlav(n)ě klid - 5 km00:28:27
565Dominika Bělová
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:28:29
1046Lucie Doleželová
ŽZ40KrnovHlav(n)ě klid - 5 km00:28:41
1114Irena Barboříková
ŽZ50Prostě běž!Hlav(n)ě klid - 5 km00:28:48
274Aleš Novotný
MM30Vidlička a nůžHlav(n)ě klid - 5 km00:28:51
235Libuše C.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:28:53
2František Fabík
MM50ValmezHlav(n)ě klid - 5 km00:29:01
1163Lenka Šrámková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:01
225Romana Barnášová
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:05
451Eva Stárová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:07
439Jana Střížková
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:09
840Zdenka Dušková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:10
882Lucie Ponicová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:10
64Jana Drahotová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:11
339Michaela Ovšaníková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:15
614Lucie Mrozková
ŽZ60Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:16
162Barbora Vališková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:19
392Helena Pavlíková
ŽZ60Prostě běžHlav(n)ě klid - 5 km00:29:20
711Eva F.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:23
894Vítězslav Zátka
MM50SK Start PrahaHlav(n)ě klid - 5 km00:29:27
501Veronika K.
ŽZ30Běh s kočárkem - 3 km00:29:28
962Leona Dědičová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:28
523Ivana Gregušová
ŽZ30Jsem běhnaHlav(n)ě klid - 5 km00:29:31
974Eva Raymanová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:31
519Veronika B.
ŽZ40Rozběháme RakovníkHlav(n)ě klid - 5 km00:29:35
771Květoslava Prokopiusová Prokopiusová
ŽZ60+Svěží výběh - 2 km00:29:35
957Zdeněk Töpfer
MM60+Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:36
1154Blanka Schmiedová
ŽZ50ValmezHlav(n)ě klid - 5 km00:29:38
930David Jakoubek
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:39
262Jan Soukup
MM40Šneci v běhuHlav(n)ě klid - 5 km00:29:45
685Zuzana T.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:46
1009Eliška Zmorayová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:51
871Eva Štulíková
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:52
328Anežka V.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:29:53
1264Tereza Chudějová
ŽZ302kmínkyHlav(n)ě klid - 5 km00:29:53
850Katarína Husárová
ŽZ40Baby JagyHlav(n)ě klid - 5 km00:29:56
1029Klára Jarošová
ŽZ40Z roviny na kopceHlav(n)ě klid - 5 km00:30:00
1276Václav Zelenka
MM30Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:10
203Andrea Nejedlá
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:15
440Lenka C.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:16
781Klára Pešková
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:16
770Jirka Kocián
MM40STG Frýdek MístekHlav(n)ě klid - 5 km00:30:17
665Lucie Marušková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:21
1268Pája H.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:23
1137Jana Hrdličková
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:28
437Jaroslava Mikysková
ŽZ60Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:30
438Venuše Machová Götzová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:30
99Lucie Š.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:31
779Helena M.
ŽZ30JBTHlav(n)ě klid - 5 km00:30:35
316Tomáš Tvrdík
MM50CHOOLHlav(n)ě klid - 5 km00:30:36
525Renata Procházková
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:36
124Veronika Szerudová
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:38
375Gabriela Kašpárková
ŽZ50obec KubelíkovSvěží výběh - 2 km00:30:39
797Monika Melichová
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:42
1155Nela Š.
ŽZ20Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:46
30Tereza Štilipová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:55
1175Andrea H.
ŽZ50Joskatel TEAMHlav(n)ě klid - 5 km00:30:55
1207Ivana Smětáková
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:30:55
49Renata Dundrová
ŽZ60Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:10
425Nina Dřevíkovská
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:10
568Jana Pfefferová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:13
227Lenka Drsková
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:14
684Radek Anděl
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:25
419Martina Hnízdová
ŽZ40XENYHlav(n)ě klid - 5 km00:31:26
492Lucie Charvátová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:32
423Petra Lencová
ŽZ20Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:34
359Tereza Hořejšová
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:37
15Simona B.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:41
1189Lenka H.
ŽZ60Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:44
718Bohumila Bencsová
ŽZ50Pomáháme pohybemHlav(n)ě klid - 5 km00:31:51
197Veronika Mynardová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:54
104Veronika Kubová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:55
811Ondřej Král
MM20Hlav(n)ě klid - 5 km00:31:58
1212Michaela Langerová
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:32:00
48Kateřina Smazalová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:01
624Petra Vodičková
ŽZ60Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:02
583Magdalena Kucerova
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:05
414Veronika Spáčilová
ŽZ50Víly OstravaHlav(n)ě klid - 5 km00:32:09
148Soňa Mimrová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:10
593Romana Bromová
ŽZ40Prostě běžHlav(n)ě klid - 5 km00:32:12
123Lenka Hodková
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:13
575Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klubHlav(n)ě klid - 5 km00:32:13
214Petra Janská
ŽZ50Prostě běž!Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:21
251Nikola T.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:22
671Lucie Dyntar
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:26
728Radomír Valert
MM60Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:33
798Lenka Š.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:33
676Radka Rýdlová
ŽZ50Kopřivnice Laši v kašiHlav(n)ě klid - 5 km00:32:37
1134Kristina M.
ŽZ40Výzva 2021Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:41
526Iveta Vaňková
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:46
622Daniela Šnirchová
ŽZ40Cvilínští schodaři KrnovHlav(n)ě klid - 5 km00:32:49
1127Jana Prášková
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:49
988Leona P.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:52
1023Martin Šulek
MM40Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:52
494Jana V.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:56
904Markéta Strnadová
ŽZ40Šneci v BěhuHlav(n)ě klid - 5 km00:32:56
948Pavel Holzner
MM60+KrnovHlav(n)ě klid - 5 km00:32:57
1205Pavla Kunstová
ŽZ50Kunstici 55Hlav(n)ě klid - 5 km00:32:58
1199Renata Vlčnovská
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:00
305Vladimír Škop
MM60Rozběháme NeratoviceHlav(n)ě klid - 5 km00:33:02
213Kateřina Ch
ŽZ40Prostě běž!Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:04
1233Lenka Pásztorová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:04
53Zuzana K.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:18
55Daniela K.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:24
629Klára Čechová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:24
1002Amálie Havlínová
ŽZ10SK Havlin TřebovleHlav(n)ě klid - 5 km00:33:28
253Jana Rynešová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:30
1203Alena K.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:31
349Dáša M.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:37
1185Jaroslava Schneiderova
ŽZ50FrymburkHlav(n)ě klid - 5 km00:33:39
1253Libor Machát
MM40Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:39
777Tereza Mlčková
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:46
832Jakub Drobný
MM30Tým Auto KubienaHlav(n)ě klid - 5 km00:33:47
1226Markéta Bartošová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:47
560Jarka B.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:48
1222Pavel Hanuš
MM40SyroviceHlav(n)ě klid - 5 km00:33:48
607Věra Moravcová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:49
620Eva J.
ŽZ50Milovické běhnyHlav(n)ě klid - 5 km00:33:49
599Jiří Vetyška
MM60Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:51
1005David Vacek
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:55
384lucie křížovská k.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:56
810Kateřina Králová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:33:56
315Vít Jirásek
MM50Šneci v běhuHlav(n)ě klid - 5 km00:34:01
582Kateřina Krupíková
ŽZ50Borůvkový senHlav(n)ě klid - 5 km00:34:01
866Lucie Schejbalová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:02
302JITKA ŠMÍDOVÁ
ŽZ50Prostě běž!Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:10
617Zuzana Bechyňová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:13
626Eva Schwarzová
ŽZ60Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:13
1006Robert Vacek
MM13Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:13
1130Markéta Janošíková
ŽZ50Prostě běž!Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:14
1283Kateřina Loužecká
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:17
559Alexandra Večlová
ŽZ60+Báječné ženy v běhuHlav(n)ě klid - 5 km00:34:18
900Lenka Musilová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:18
241Blanka Havlová
ŽZ50KrasavyHlav(n)ě klid - 5 km00:34:19
1224Petr Tumpach
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:19
1138Miluše Babičková
ŽZ50DrmoulHlav(n)ě klid - 5 km00:34:21
928Jana M.
ŽZ40Báječné ženy v běhuHlav(n)ě klid - 5 km00:34:22
350Jan Kazda
MM60Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:23
172Šárka Zajícová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:32
975Romana Hrachovinová
ŽZ60Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:36
265Petra Moláčková
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:37
81Věra Volenová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 2019Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:38
1286Vojtěch Borkovec
MM60Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:41
196Josef Horčička
MM60+hobík ze ŠtětíHlav(n)ě klid - 5 km00:34:44
331Marcela Rejlková
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:44
156Jana Č.
ŽZ40Rozběháme ČeskoHlav(n)ě klid - 5 km00:34:45
189Lea Blažková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:45
284Martina Biedermanová
ŽZ50STG Rychnov nad KněžnouHlav(n)ě klid - 5 km00:34:45
631Pavel Cink
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:45
869Michal Medek
MM60SPPPPKHlav(n)ě klid - 5 km00:34:48
1118Sylva Zlacká
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:48
338Nikola L.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:55
941Hana Pospíšilová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:55
858Martin Vlach
MM60Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:56
170Barbora Gabrišková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:34:59
195Tereza Petreková
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:02
889Radka Vaňurová
ŽZ40KČT KralupyHlav(n)ě klid - 5 km00:35:04
511Nikola L.
ŽZ40Prostě běž!Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:05
34Barbora Kučerová
ŽZ50TigersHlav(n)ě klid - 5 km00:35:11
131Kateřina Kohutová
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:15
947Tereza H.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:16
93Dana Voráčová
ŽZ50Prostě běž!Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:17
153Zuzana Kalousová
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:18
1004Marcela Simkova
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:19
79Jana Š.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:20
478Veronika B.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:26
992Ladislava Sobolová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:26
857Marcela Vlachová
ŽZ60Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:31
1075Katka Němcová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:34
268Michaela F.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:35
149Bára R.
ŽZ50Prostě běž!Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:37
698Bára Hlavničková
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:46
383Petra Gebhartová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:48
357Eva Devátá
ŽZ50Milovické běhny Hlav(n)ě klid - 5 km00:35:59
603Lucie H.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:36:02
884Adéla K.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:36:06
755Miroslava Kameníková
ŽZ50TrutnovHlav(n)ě klid - 5 km00:36:08
940Lenka Kohoutová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:36:15
643Marie M.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:36:17
888Tereza B.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:36:18
923Michaela Zíková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:36:26
69Jaroslava Indrová
ŽZ60+Báječné ženy v běhuHlav(n)ě klid - 5 km00:36:29
1037Barbora Zahradníčková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:36:29
130Markét Mazancová
ŽZ40Prostě běž!Hlav(n)ě klid - 5 km00:36:33
1280Honza Adámek
MM40RUN Magazine TeamBuď-fit běh - 10 km00:36:34
715Jitka Hanušová
ŽZ60OB Loko TrutnovHlav(n)ě klid - 5 km00:36:35
1169Dana Richterová
ŽZ60+Hlav(n)ě klid - 5 km00:36:41
5Soňa T.
ŽZ30Svěží výběh - 2 km00:36:52
890Michaela Kvasničková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:36:53
1074Petr K.
MM40Hlav(n)ě klid - 5 km00:36:55
1299Eva R.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:37:10
1051Martina Bagínová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:37:17
1157Iryna P.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:37:19
600Michaela Hrušková
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:37:23
1042Monika M.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:37:23
113Tereza M.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:37:26
273Pavlína Kotoušová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:37:39
1195Markéta Růžičková
ŽZ50RuzmaHlav(n)ě klid - 5 km00:37:41
751Jitka Kounická
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:37:46
973Jana Kovaříková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:37:49
1260Renata Viternová
ŽZ50Dvojka slídilůHlav(n)ě klid - 5 km00:37:50
333Simona L.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:37:51
435Aneta Klapková
ŽZ30Ne-běžciHlav(n)ě klid - 5 km00:37:56
114Alena Miksova
ŽZ50Kangoo LitvínovHlav(n)ě klid - 5 km00:37:59
920Kateřina Novotná
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:38:02
911Martina Hejtmanová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:38:05
802Pavla Vostalová
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:38:10
1061Milada Páclová
ŽZ50Prostě běž! Hlav(n)ě klid - 5 km00:38:12
443Barborka Wutzelová
ŽZ7WutzeláčciSvěží výběh - 2 km00:38:15
719Martin Macko
MM50Hlav(n)ě klid - 5 km00:38:16
979Daniela Starková
ŽZ60Hlav(n)ě klid - 5 km00:38:17
953Václav Erben
MM60Karlovy VaryHlav(n)ě klid - 5 km00:38:20
557Andrea S.
ŽZ50Milovické běhnyHlav(n)ě klid - 5 km00:38:23
595Markéta B.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:38:34
190Ludmila Machová
ŽZ60+LuPe OsekHlav(n)ě klid - 5 km00:38:38
1015Dominika Eliášová
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:38:38
621Martina Elmanová
ŽZ50Milovické běhnyHlav(n)ě klid - 5 km00:38:39
914Andrea Říhová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:38:45
924Romana M.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:38:48
237Martina Krotilová
ŽZ40Svěží výběh - 2 km00:38:50
238Mikuláš Krotil
MM7Svěží výběh - 2 km00:38:50
713Andrea K.
ŽZ50SokolovHlav(n)ě klid - 5 km00:38:52
295Petra Lizcová
ŽZ40Rozběháme RokycanyHlav(n)ě klid - 5 km00:38:53
1081Vlasta Čuprová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:38:56
766Pavlína Š.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:38:58
166Jana H.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:39:07
569Barbora Markuci
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:39:09
217Kristýna Smilková
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:39:16
1240Zdeňka Kohoutová
ŽZ50Klub sportovního plavání Kladno - příznivciHlav(n)ě klid - 5 km00:39:24
566Martina F.
ŽZ40Prostě běž!Hlav(n)ě klid - 5 km00:39:33
819Tereza Šmehylová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:39:48
173Vladimír Zajíc
MM60Hlav(n)ě klid - 5 km00:39:57
899Miloslava Němečková
ŽZ60Hlav(n)ě klid - 5 km00:40:01
1184Zuzana P.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:40:10
648Barbara Kubů
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:40:16
791Alžběta Jarošová
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:40:16
83Iva Zelinková
ŽZ40SDH Bakov nad JizerouHlav(n)ě klid - 5 km00:40:19
628Anna Jelínková
ŽZ50AndyHlav(n)ě klid - 5 km00:40:29
117Monika Bláhová
ŽZ60A proč ne?Hlav(n)ě klid - 5 km00:41:03
391Kateřina Klimšová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:41:06
919Sylva Mikačová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:41:17
618Lenka Klustová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:41:32
194Kateřina Vlčková
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:41:34
1067Zdeněk Uher
MM50Prostě běž - LudgeřoviceHlav(n)ě klid - 5 km00:41:37
704Kristýna Mervartová
ŽZ30Buď-fit běh - 10 km00:42:00
482Kateřina Tyrová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:42:08
804Ivana Bačkovská
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:42:19
831Monika Kefurtová
ŽZ40Rozběháme ČeskoHlav(n)ě klid - 5 km00:43:16
1047Martin Vojtek
MM50Buď-fit běh - 10 km00:43:17
301Lenka Dědková
ŽZ60Hlav(n)ě klid - 5 km00:43:51
428Alena Kraucherová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:43:51
1223Veronika Tumpachová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:44:05
110Tomáš Zatlukal
MM50Buď-fit běh - 10 km00:44:25
450Petra Š.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:44:26
950Zdenka Tarasová
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:44:32
605Michal Dorňák
MM40SH TiikeritBuď-fit běh - 10 km00:44:42
310Štěpánka K.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:44:54
639Drahomíra T.
ŽZ50Rozběháme ČeskoHlav(n)ě klid - 5 km00:44:55
949Zlatka Eschlerová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:45:29
406Monika Binarova
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km00:45:43
444Jan Brchel
MM40Buď-fit běh - 10 km00:45:51
716Lucie Christová
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:46:17
1055Petr Štábl
MM60VnVBuď-fit běh - 10 km00:46:28
289Nikol Plíhalova
ŽZ30Buď-fit běh - 10 km00:46:59
1285Michaela D.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:47:25
844Olda Bakus
MM50Auto VysočinaBuď-fit běh - 10 km00:47:32
946Nikola U.
ŽZ16Hlav(n)ě klid - 5 km00:47:45
226Martin Dolejší
MM40Buď-fit běh - 10 km00:47:57
872Jakub Linek
MM40PotštejnBuď-fit běh - 10 km00:48:21
795Radek Černý
MM50Orel VyškovBuď-fit běh - 10 km00:48:22
1069Martin Hoško
MM40VarnsdorfBuď-fit běh - 10 km00:48:34
1093Martina S.
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km00:48:58
1054Luap Hut
MM40Buď-fit běh - 10 km00:49:01
839VLADISLAV KLOUČEK
MM50Buď-fit běh - 10 km00:49:02
240Leona Hornova
ŽZ60Prostě běžHlav(n)ě klid - 5 km00:49:56
24Barbora Hladíková
ŽZ30Buď-fit běh - 10 km00:50:13
659Karel Marhoun
MM50Buď-fit běh - 10 km00:50:27
1297Ctibor Mittner
MM50BrnoBuď-fit běh - 10 km00:50:28
535Romana J.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km00:51:01
397Michal Steiner
MM50Run Magazine TeamBuď-fit běh - 10 km00:51:13
94Miroslav Kočovský
MM50TJ Sokol SenohrabyBuď-fit běh - 10 km00:51:40
578Jana Křistková
ŽZ50Šneci v běhuBuď-fit běh - 10 km00:52:02
754Martin Konvalinka
MM60Kravaře v ČecháchBuď-fit běh - 10 km00:52:07
809Jaroslav Král
MM50Buď-fit běh - 10 km00:52:22
1053Míla M.
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:52:25
255Jaroslava Reslerová
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km00:52:28
708Anita Veselá
ŽZ60SDH ChloumekBuď-fit běh - 10 km00:52:33
800Milan Bruna
MM50M&MBuď-fit běh - 10 km00:53:01
505David Valenta
MM60Buď-fit běh - 10 km00:53:07
483Petr Ž.
MM50Buď-fit běh - 10 km00:53:15
775Martina Faustova
ŽZ50Blonde Hare CBBuď-fit běh - 10 km00:53:19
1279Tomáš Vrzal
MM40Buď-fit běh - 10 km00:53:32
1150TOMÁŠ ŽIŠKA
MM60MATTONI FREERUN OLEŠNÁBuď-fit běh - 10 km00:53:37
311Lucie Kokošková
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km00:53:40
1183Jana Kuželková
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km00:53:43
1021Tomáš O.
MM40Amatér ze DvorůBuď-fit běh - 10 km00:53:45
433Naděžda Klewar Slavíková
ŽZ60+TěchorazHlav(n)ě klid - 5 km00:54:02
976Pavel Kašpar
MM50Buď-fit běh - 10 km00:54:17
432Zdeňka Hájková
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km00:54:20
1196Božena Koutná
ŽZ60Run magazíne TeamBuď-fit běh - 10 km00:54:31
720Pavel Gerhát
MM40#gladiatorraceteamBuď-fit běh - 10 km00:54:39
1040Michal Havlíček
MM50ACES Team K.VaryBuď-fit běh - 10 km00:54:40
463Lenka Malíková
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km00:54:47
1209Irena Zelená
ŽZ50OREL Moravské BudějoviceBuď-fit běh - 10 km00:55:02
1287Jarmila Petrová
ŽZ60Buď-fit běh - 10 km00:55:24
652Petra Podskalská
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km00:55:30
134Lucie Becková
ŽZ30Buď-fit běh - 10 km00:55:33
272Radek Holub
MM40Prostě běž!Buď-fit běh - 10 km00:55:40
1119Daniela Václaviková
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km00:56:05
1259Tomáš Viterna
MM50Dvojka slídilůBuď-fit běh - 10 km00:56:35
474Renata Havelková
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km00:56:42
1267Lukáš Jeremias
MM40A12Buď-fit běh - 10 km00:56:50
1120Jarda Myšák
MM40Mitas foreverBuď-fit běh - 10 km00:56:53
191Jan Ťoupalík
MM40Buď-fit běh - 10 km00:57:01
897Lucie Teťhalová
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km00:57:04
846Martin S.
MM40Buď-fit běh - 10 km00:57:21
512Josef Petera
MM30Buď-fit běh - 10 km00:57:39
731Patrik Pospíšil
MM30Dark Side WorkoutHlav(n)ě klid - 5 km00:57:41
1121Lucka Herzigová
ŽZ40Mitas foreverBuď-fit běh - 10 km00:57:45
841Romana K.
ŽZ30Buď-fit běh - 10 km00:57:48
379Nikola Hriciková
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km00:57:52
842Ladislav K.
MM40Buď-fit běh - 10 km00:57:57
537Gabriela Kortová
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km00:58:00
753Petra Gregovská
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km00:58:13
128Lucie Petrnková
ŽZ40WalmezcityBuď-fit běh - 10 km00:58:24
1161Iva U.
ŽZ40Čmaňa a PekáčBuď-fit běh - 10 km00:58:34
932Petra Kočvarová
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km00:58:55
1032Anna K.
ŽZ50Prostě běžBuď-fit běh - 10 km00:59:00
1116Alena Šilhavá
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km00:59:17
337Jana Svobodová
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km00:59:24
1000Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin TřebovleBuď-fit běh - 10 km00:59:27
1126Lucie Š.
ŽZ30Rozběháme Ústí nad LabemBuď-fit běh - 10 km00:59:42
1059Jolana Rybová (Rybka)
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km00:59:44
46Petra Vyčítalová
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km00:59:50
1164Jana Hrickova
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km01:00:02
1033Regina Köhlerová
ŽZ50CatwomanBuď-fit běh - 10 km01:00:03
636Martin Sládek
MM50od MajaveluBuď-fit běh - 10 km01:00:06
592Irena Richtrmocová
ŽZ50GladiatorsBuď-fit běh - 10 km01:00:28
1167Michal Valenta
MM40Z roviny na kopceBuď-fit běh - 10 km01:00:44
680Ladislav Šamulka
MM50Šneci v běhuBuď-fit běh - 10 km01:00:52
82Jiří J.
MM50SPOLEČNĚ VE FORMĚBuď-fit běh - 10 km01:00:58
739Tereza-Markéta D.
ŽZ30Buď-fit běh - 10 km01:01:28
260Veronika Kynclerová
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km01:01:35
655Jirka Hrubeš
MM50Buď-fit běh - 10 km01:01:36
820Petra Ricsovszká
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km01:01:36
550Michal ŠIMERA
MM50Buď-fit běh - 10 km01:01:43
1100Michal Chrudina
MM40Buď-fit běh - 10 km01:02:02
1027Alena Dokulilová
ŽZ60Buď-fit běh - 10 km01:02:17
1056Martin Stoklásek
MM50Buď-fit běh - 10 km01:02:28
647Ilona Kolarčíková
ŽZ40Těšínské strykyBuď-fit běh - 10 km01:02:58
761Andrea P.
ŽZ30Buď-fit běh - 10 km01:03:14
1191Mirka Krivankova
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km01:03:15
590Lucie Lukas
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km01:03:27
1115Petra J.
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km01:03:55
741Jitka Bláhová
ŽZ40StříbroBuď-fit běh - 10 km01:04:15
958Vanda K.
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km01:04:21
385Milada K.
ŽZ50FC RudolfovBuď-fit běh - 10 km01:04:46
765Ondřej Douda
MM10Dětská chůze - 5 km01:04:48
139Jana Šupová
ŽZ50Hlemýždi ChodskaBuď-fit běh - 10 km01:04:50
706Lucie Štýbarová
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km01:04:57
785Kateřina Plachtová
ŽZ50Hnědky z VejprtHlav(n)ě klid - 5 km01:05:01
1200Hana Dvorská
ŽZ50DřítečBuď-fit běh - 10 km01:05:08
1131Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klubBuď-fit běh - 10 km01:05:19
1010Jan Hejtmánek
MM30Buď-fit běh - 10 km01:05:39
429Lucie P.
ŽZ40Hlav(n)ě klid - 5 km01:05:53
983Lucy Štemberková
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km01:06:18
342Petr Blahout
MM40Buď-fit běh - 10 km01:06:21
320Kateřina S.
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km01:06:52
645Markéta Kyselová
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km01:08:02
208Monika Drahníková
ŽZ50Monče PetřvaldBuď-fit běh - 10 km01:08:23
161Jiří Nebeský
MM40Buď-fit běh - 10 km01:08:41
205Michaela Cimická
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km01:08:41
689Lucie Plachtová
ŽZ30Buď-fit běh - 10 km01:08:41
178Veronika Tichá
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km01:09:02
996Tomáš Vrzal
MM40Chůze - 10 km01:09:14
464Kateřina Franče
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km01:09:20
573Ondra Kolarčík
MM40Těšínské strykyBuď-fit běh - 10 km01:09:28
204Andrea Nejedlá
ŽZ30Buď-fit běh - 10 km01:09:44
863Marek Hoško
MM40ŠumperkBěh za imunitou - 15 km01:09:44
7Jája Košťálová
ŽZ50Burák FamilyBuď-fit běh - 10 km01:09:45
1140Jana Latonova
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km01:10:00
615David Š.
MM40Škabr DaBuď-fit běh - 10 km01:10:12
555Klára V.
ŽZ30Buď-fit běh - 10 km01:10:27
747Martin Hoško
MM40VarnsdorfBěh za imunitou - 15 km01:11:01
543Zuzana D.
ŽZ40Šneci v běhuBuď-fit běh - 10 km01:11:28
967Marek Lipskij
MM40Buď-fit běh - 10 km01:11:34
851Elena L.
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km01:11:42
787Lída B.
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km01:11:46
1241Miroslava Dufková
ŽZ604maxfitnessBuď-fit běh - 10 km01:12:39
484Jaroslava Petříková
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km01:12:46
491Daniela Marinková
ŽZ20Buď-fit běh - 10 km01:12:54
649Milan Přikryl
MM50Šneci v běhuBěh za imunitou - 15 km01:13:24
35Barbora Kučerová
ŽZ50TigersBuď-fit běh - 10 km01:13:37
1215Luap Hut
MM40Běh za imunitou - 15 km01:13:56
409Věra Volenová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 2019Buď-fit běh - 10 km01:14:11
188Mirka Zvoníčkova
ŽZ50Chůze - 10 km01:14:24
721Andrejka Dušek
ŽZ40Zářivky 2019Buď-fit běh - 10 km01:15:00
663Lukáš Kůs
MM30Běh za imunitou - 15 km01:15:11
75Gabriela S.
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km01:16:03
216Lenka Tržická
ŽZ40Běh za imunitou - 15 km01:16:19
269Sabina F.
ŽZ10Dětská chůze - 5 km01:16:21
733Jana Chalásová
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km01:16:31
393Libuše Kolářová
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km01:16:43
1049Šárka Brožová
ŽZ60Buď-fit běh - 10 km01:16:57
390Lucie Jílková
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km01:17:15
528Miriama Hodík
ŽZ30Hlav(n)ě klid - 5 km01:17:44
746Jitka Kabelová
ŽZ50Chůze - 10 km01:17:48
1275Jana T.
ŽZ50Buď-fit běh - 10 km01:18:12
1026Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhuBěh za imunitou - 15 km01:18:21
702Andrea Laušová
ŽZ30Šneci v běhuBuď-fit běh - 10 km01:18:37
1108Lucie Sciranková
ŽZ40Buď-fit běh - 10 km01:19:53
446Veronika Baldrichová
ŽZ16Dětská chůze - 5 km01:20:01
363Miroslava Preňková
ŽZ50RychložkaBuď-fit běh - 10 km01:20:16
250Markéta Krivankova
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km01:20:21
487Pavla Jirousková
ŽZ40#GLADIATORRACETEAMBuď-fit běh - 10 km01:20:22
641Elizaveta Watzlova
ŽZ40Běh za imunitou - 15 km01:21:37
452Jitka Ježková
ŽZ40Běh za imunitou - 15 km01:21:41
898Lucie Teťhalová Teťhalová
ŽZ50Chůze - 10 km01:21:44
489Jana Proserová
ŽZ50Chůze - 10 km01:22:04
1300Dominika H.
ŽZ7Dětská chůze - 5 km01:22:41
101Jana Eisenhammerová
ŽZ30Chůze - 10 km01:24:00
690Jarmila Š.
ŽZ50Běh za imunitou - 15 km01:24:10
717Erik Rzepiel
MM30Běh za imunitou - 15 km01:24:17
1170Klara Habrova
ŽZ50Běh za imunitou - 15 km01:24:32
1014Martin Dvořák
MM50Rozběháme PardubiceBěh za imunitou - 15 km01:25:32
964Ilona Jalůvková
ŽZ50Prostě běž!Běh za imunitou - 15 km01:25:51
764Gábor G.
MM60Běh za imunitou - 15 km01:26:10
412Veronika C.
ŽZ40Běh za imunitou - 15 km01:26:41
710Anita Veselá
ŽZ60SDH ChloumekBěh za imunitou - 15 km01:27:17
441Tomáš Cimický
MM60Běh za imunitou - 15 km01:28:28
769Lenka Lauberová
ŽZ50Chůze - 10 km01:29:32
921Petr Jun
MM50sdh hlubokéBěh za imunitou - 15 km01:30:15
490Andrea Vlášková
ŽZ30Chůze - 10 km01:32:26
640Veronika Zdráhalová
ŽZ40Běh za imunitou - 15 km01:33:00
774Jitka Doudová
ŽZ40Běh za imunitou - 15 km01:34:11
26Jitka Pěkná
ŽZ50Běh za imunitou - 15 km01:34:14
963Kristina M.
ŽZ40Výzva 2021Chůze - 10 km01:34:19
176Monika Francová
ŽZ60BoKolobka TýmBěh za imunitou - 15 km01:34:42
236Lucie S.
ŽZ50Běh za imunitou - 15 km01:35:01
740Jan Bláha
MM50StříbroBěh za imunitou - 15 km01:35:06
654Jirka Hrubeš
MM50Běh za imunitou - 15 km01:35:15
371Tereza Bochinová
ŽZ10Dětská chůze - 5 km01:36:00
1066Monika V.
ŽZ50Běh za imunitou - 15 km01:36:20
8Tomáš Suchý
MM50běžci a cyklisté PolenskaAntistresový běh - 21 km01:37:30
317Jan K.
MM50Běh za imunitou - 15 km01:37:57
1041Kamil Hromada
MM50Běh za imunitou - 15 km01:37:59
72ANNA S.
ŽZ60+ROZBĚHÁME ČESKOChůze - 10 km01:38:37
1117Zuzana Kročilová
ŽZ50Hlav(n)ě klid - 5 km01:38:46
382Pavla Černochová
ŽZ40PolešoviceBěh za imunitou - 15 km01:38:56
146Ála Ř.
ŽZ50DinoAntistresový běh - 21 km01:39:24
1158Jindřiška T.
ŽZ60Chůze - 10 km01:40:26
222Jitka Pajtašová
ŽZ40Běh za imunitou - 15 km01:40:41
917Eduard Frey
MM60+KČT Kralupy nad VltavouAntistresový běh - 21 km01:41:11
1211Irena Zelená
ŽZ50OREL Moravské BudějoviceBěh za imunitou - 15 km01:41:21
1179Eva Němcová
ŽZ50Běh za imunitou - 15 km01:41:49
133Lucie K.
ŽZ40Chůze - 10 km01:42:18
147Ála Ř.
ŽZ50DinoChůze - 10 km01:42:35
1018Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná RudaChůze - 10 km01:43:42
752Adélka N.
ŽZ10Chůze - 10 km01:43:58
745Denisa Ü.
ŽZ30Chůze - 10 km01:44:58
1305Ivana V.
ŽZ40Běh za imunitou - 15 km01:45:14
596Milena Čechová
ŽZ50Chůze - 10 km01:46:06
1255Věra F.
ŽZ50Běhny z PětipsůChůze - 10 km01:46:40
880Petr M.
MM50Ogari ze ZlinaAntistresový běh - 21 km01:47:16
725Jitka Hráchová
ŽZ60Chůze - 10 km01:47:18
547Svatopluk Čihák
MM40AmatéřiBěh za imunitou - 15 km01:47:51
479Barča Šimůnková
ŽZ50Chůze - 10 km01:48:11
786Michal Papež
MM40Zoo PrahaAntistresový běh - 21 km01:48:29
1284Terka K.
ŽZ40Chůze - 10 km01:48:32
1221Aneta Hofmanová
ŽZ30Chůze - 10 km01:49:00
730Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhuAntistresový běh - 21 km01:49:40
1022Josef Holec
MM30Martinice v KrkonošíchBěh za imunitou - 15 km01:50:04
1190Mike Blackhippo
MM40Doosan Skoda PowerAntistresový běh - 21 km01:50:24
982Lenka B.
ŽZ60POPOběhyChůze - 10 km01:50:28
1270Jiří B.
MM60POPOběhyChůze - 10 km01:51:29
792Miloš H.
MM50Antistresový běh - 21 km01:51:33
546Petr Zaplatílek
MM50AmatéřiBěh za imunitou - 15 km01:51:55
335Marek Kolíbal
MM60Chůze - 10 km01:52:27
933Michal Prokop
MM60Česká LípaAntistresový běh - 21 km01:53:13
1265Andrea K.
ŽZ40Kangoo LitvínovChůze - 10 km01:53:17
334Simona Kolíbalová
ŽZ40Chůze - 10 km01:53:21
220Roman Kubát
MM50SmsmAntistresový běh - 21 km01:53:39
58Igor Šmelko
MM50Sokol VýčapyChůze - 20 km01:53:45
806Radka Kučerová
ŽZ50Rozběháme ZŠ náměstí Nový BorAntistresový běh - 21 km01:53:45
942Lukáš Brada
MM50SkašticeAntistresový běh - 21 km01:53:47
515Vítězslav Brumla Hájek
MM60Dolní BeřkoviceChůze - 10 km01:53:51
799Jiří Fišer
MM50Chůze - 10 km01:55:47
1149David Hentschel
MM13Judo VarnsdorfChůze - 10 km01:56:10
591Anna D.
ŽZ30Husky GO!Antistresový běh - 21 km01:56:38
1148Martin Hentschel
MM60Chůze - 10 km01:56:50
1133Martin Šejvl
MM60Antistresový běh - 21 km01:56:51
681Žaneta Nikam
ŽZ50Chůze - 10 km01:56:56
136Edita Urbanová
ŽZ50Pomáháme pohybem TřeboňChůze - 10 km01:57:11
1147Karla Hentschelová
ŽZ50Judo VarnsdorfChůze - 10 km01:57:19
896Lenka Srbecká
ŽZ50Běh za imunitou - 15 km01:57:39
488Ivana Otáhalová
ŽZ50Chůze - 10 km01:58:59
553Lukáš Kubica
MM40TišnovAntistresový běh - 21 km01:59:15
699Vladimíra Podráská
ŽZ50Chůze - 10 km01:59:44
13Monika Vojáčková
ŽZ50Běh za imunitou - 15 km01:59:47
32Lucie Vonásková
ŽZ50Chůze - 10 km01:59:57
388Michaela Nerudová
ŽZ40Chůze - 10 km02:00:51
1218Eva VAŠINKOVÁ
ŽZ50SDH StředolesíChůze - 10 km02:01:40
1219Kateřina WITTKOVÁ
ŽZ50SDH StředolesíChůze - 10 km02:01:40
1073Peter Marendiak
MM50Maraton.bike ATT ŽilinaAntistresový běh - 21 km02:01:44
76Lenka Tronečková
ŽZ50Běh za imunitou - 15 km02:02:02
211Petra Kulasová
ŽZ40Běh za imunitou - 15 km02:02:28
1304Blanka F.
ŽZ40Chůze - 10 km02:03:07
837Rostislav Reck
MM50Chůze - 10 km02:03:27
838Jana Recková
ŽZ50Chůze - 10 km02:03:38
467Marcela Nováková
ŽZ50Antistresový běh - 21 km02:03:55
938Renata S.
ŽZ50Chůze - 10 km02:05:55
854Lukáš Úlom
MM30Antistresový běh - 21 km02:06:06
96Michaela K.
ŽZ30Míša a MikyChůze - 10 km02:06:59
588Anna K.
ŽZ40Svěží výběh - 2 km02:08:17
1293Pavel Štyl
MM50RUSTY klubAntistresový běh - 21 km02:09:21
234Barbora Hronová
ŽZ40Antistresový běh - 21 km02:09:51
845Šárka Boušková
ŽZ40Antistresový běh - 21 km02:11:14
330Denisa Mašková
ŽZ40Chůze - 10 km02:12:22
411Markéta Wimmerová
ŽZ50Prostě běž, Rozběháme ČeskoChůze - 10 km02:13:24
43Michaela H.
ŽZ40Chůze - 10 km02:14:59
549Karla Kadlecová
ŽZ50Běh za imunitou - 15 km02:14:59
267Hana P.
ŽZ40Chůze - 10 km02:16:21
750Terka N.
ŽZ13Chůze - 10 km02:16:26
540Mária Nenutilová
ŽZ60+Chůze - 10 km02:17:15
784Petra Mejdechová
ŽZ40Prostě běž!Antistresový běh - 21 km02:17:29
404Jana Pančochová
ŽZ50Antistresový běh - 21 km02:17:42
952Barbora Aubrechtová
ŽZ40Antistresový běh - 21 km02:18:37
627Andrea Říhová
ŽZ50Chůze - 10 km02:19:24
1236Lucie Držiková
ŽZ50Běh za imunitou - 15 km02:19:43
1272Petra Vrábelová
ŽZ40Chůze - 10 km02:20:01
1135Stanislava B.
ŽZ50Antistresový běh - 21 km02:22:03
913Martina Skurková
ŽZ50Chůze - 10 km02:23:40
576Brigita C.
ŽZ60Umírající lidičkyChůze - 10 km02:24:57
522Miroslav Gottvald
MM60Antistresový běh - 21 km02:25:59
1008Petr Burián
MM40Antistresový běh - 21 km02:27:02
377jaroslav Ebel
MM50Chůze - 10 km02:27:38
1197Radka Vojtěchová
ŽZ50Chůze - 10 km02:28:03
77Vlastimil Krpeš
MM60FrogChůze - 10 km02:28:26
78Jana S.
ŽZ40LitoměřiceChůze - 10 km02:28:26
324Radka Fluksová
ŽZ40Chůze - 10 km02:28:55
969Michal Š.
MM40Chůze - 10 km02:29:26
517Jana Červenková
ŽZ30Edpool teamChůze - 10 km02:29:30
1198Kristýna Vojtěchová
ŽZ30Chůze - 10 km02:30:00
554Olga Gaidečková
ŽZ40Antistresový běh - 21 km02:31:05
701Miroslava Jindřichová
ŽZ30Antistresový běh - 21 km02:31:30
21Jana Vokata
ŽZ50NejkyChůze - 10 km02:32:07
470Ivana Ferčíková
ŽZ50Spící želvaAntistresový běh - 21 km02:37:39
514Martina Š.
ŽZ30Chůze - 20 km02:42:32
1129Lenka H.
ŽZ60Chůze - 10 km02:43:54
1146Monika Bálková
ŽZ40Chůze - 10 km02:45:56
1178Jirka Hrubeš
MM50Antistresový běh - 21 km02:48:38
1217Zdeněk Málek
MM30Antistresový běh - 21 km02:51:38
1089Petra Pabiánová
ŽZ40DůstojnostChůze - 10 km02:55:49
506Monika J.
ŽZ60Chůze - 10 km02:56:56
1063Jaromír Mrnuštík
MM60Chůze - 20 km02:57:53
816Martina Zatloukalová
ŽZ50Antistresový běh - 21 km03:01:00
1090Ivana Pabiánová
ŽZ60+DůstojnostChůze - 10 km03:06:05
31Marcela Veselá
ŽZ50Chůze - 20 km03:08:07
1145Lenka Henychová
ŽZ60Ženy v chůziChůze - 10 km03:17:21
1144Zuzana Mlatečková
ŽZ50Ženy v chůziChůze - 10 km03:17:29
303Jiřina Nováková
ŽZ50Chůze - 10 km03:19:01
59Violetta K.
ŽZ30Běh za imunitou - 15 km03:19:19
41Michaela Moravcová
ŽZ40RůžovkyChůze - 20 km03:21:22
47Svatava Mausová
ŽZ40RůžovkyChůze - 20 km03:21:22
61Eva Lepičová
ŽZ40Chůze - 10 km03:23:04
1007Ivana T.
ŽZ50Chůze - 10 km03:27:14
242Václav Čihák
MM40ParťáciChůze - 10 km03:31:56
609Eva Hudská
ŽZ50ZahorčiceAntistresový běh - 21 km03:35:49
261Jolana Hercová
ŽZ30Senomatské šlapetoChůze - 20 km03:41:18
1058Zdenka Karafiátová
ŽZ40Chůze - 20 km04:14:30
73Věra Huliciusová
ŽZ40Antistresový běh - 21 km04:19:47
396Karel Švejda
MM50Kalorické tabulkyChůze - 20 km04:23:28
1235Tomáš Vrzal
MM40Chůze - 20 km04:27:50
1254Martin Fieber
MM40Chůze - 20 km04:34:28
1180Zdeňka N.
ŽZ50Chůze - 20 km04:59:31
1289Kateřina Pavlásková
ŽZ50Holky na tripuChůze - 20 km05:00:17
1141Dana T.
ŽZ40JeštěrkyChůze - 10 km05:06:13
1142Petr T.
MM50JeštěrkyChůze - 10 km05:06:13
228Marta Berankova
ŽZ40Chůze - 20 km05:22:22
74Věra Huliciusová
ŽZ40Chůze - 20 km06:00:33
1282Eva Brunclíková
ŽZ50Chůze - 20 km08:22:37
353Helena Kripnerová
ŽZ60+Hlav(n)ě klid - 5 km37:30:00