Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.987Honza AdámekMM40RUN Magazine Team00:18:31
2.319Vladimír BělíkMM50Sokol Syrovice00:20:46
3.109Tomáš ZatlukalMM5000:20:57
4.140Tomáš VrzalMM4000:21:01
5.1288Vendula JanečkováŽZ50ZŠ Úpice-Lány00:22:07
6.1050Tomáš PátekMM60Friday Team00:22:16
7.1085Michal PotockýMM5000:22:52
8.504Lukáš KvasničkaMM4000:23:01
9.892David NekolaMM4000:23:02
10.163Michal VališkaMM4000:23:03
11.1072Michal WnukMM3000:23:14
12.1186Ivo MikaMM60Brno00:23:15
13.1225Petr BartošMM4000:23:20
14.167Markéta VaverováŽZ50Bohatický kopeček00:23:25
15.454Pavel HorákMM5000:23:35
16.57Rudolf PadoMM60Liptovský Mikuláš00:23:55
17.1204Milan NevěčnýMM50Brno-Lesná00:23:56
18.466Pavel TrytkoMM5000:23:59
19.562Lucie SpěšnáŽZ5000:24:04
20.231Tomáš SzkanderaMM4000:24:26
21.1039Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:24:34
22.1156Miloš H.MM5000:24:37
23.1107Lucie B.ŽZ4000:24:42
24.358Roman WalterMM40Šneci v běhu00:24:44
25.1112Jakub DurekMM3000:24:48
26.1229Jiří SvobodaMM50TJ Košutka Plzeň00:24:50
27.965Martina FaustovaŽZ50Blonde Hare CB00:24:51
28.1194Vítězslav W.MM3000:24:52
29.657Beata SzczerbowskáŽZ40Třinec00:24:56
30.709Anita VeseláŽZ60SDH Chloumek00:25:02
31.606Petr ZimaMM5000:25:03
32.587Herbert SeifertMM3000:25:05
33.738Petr BroukMM60Radler Atletik00:25:39
34.510Denisa ŠkaricaŽZ3000:25:42
35.336Romana ŠindelkováŽZ40Frýdlant00:25:53
36.635Kateřina Š.ŽZ3000:26:01
37.1101Jan KyselýMM5000:26:03
38.364Jitka BrychtováŽZ4000:26:06
39.192Šárka PastyříkováŽZ50BK Semily00:26:13
40.66Jiří SobolMM5000:26:17
41.722Zdeněk ChudějMM502kmínky00:26:24
42.224Monika ErsepkováŽZ4000:26:33
43.1082Vilem SimekMM4000:26:37
44.876Karel KratochvílMM6000:26:42
45.219Zuzana P.ŽZ3000:27:02
46.115Martin ElznicMM5000:27:06
46.1239Zdeňka KohoutováŽZ16Klub sportovního plavání Kladno00:27:06
48.682Stanislav MACEKMM50Rychlá rota00:27:09
49.1266Luboš DrbalMM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou00:27:22
50.1291Vít RyšavýMM3000:27:32
51.1247Pavel HájekMM3000:27:34
52.864Jana BeckováŽZ50Rozběháme Pelechy00:27:40
53.849Miriam TicháŽZ3000:27:42
54.895Ivana KamešováŽZ5000:27:52
55.678Jarmila PlacháŽZ40Prostě běž00:28:00
56.1182Lada FialováŽZ40Fialáci v běhu00:28:03
57.275Martin BláhaMM30Vidlička a nůž00:28:05
58.778Barbora ValdmanováŽZ3000:28:07
59.703Lenka UllrichováŽZ4000:28:11
60.906Lenka VašínováŽZ4000:28:14
61.6Dii KrálíkováŽZ3000:28:15
62.551Katka S.ŽZ4000:28:16
63.18Miluška PavlasováŽZ50Rájov00:28:18
64.873Marek KubinMM60CK Plzeň00:28:19
65.39Lenka KopřivováŽZ50Hovězí v běhu00:28:20
66.1Tereza KovaříkováŽZ3000:28:21
67.909Marta VeverkováŽZ50OCR Čelákovice00:28:24
68.999Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle00:28:27
69.565Dominika BělováŽZ3000:28:29
70.1046Lucie DoleželováŽZ40Krnov00:28:41
71.1114Irena BarboříkováŽZ50Prostě běž!00:28:48
72.274Aleš NovotnýMM30Vidlička a nůž00:28:51
73.235Libuše C.ŽZ4000:28:53
74.2František FabíkMM50Valmez00:29:01
74.1163Lenka ŠrámkováŽZ4000:29:01
76.225Romana BarnášováŽZ3000:29:05
77.451Eva StárováŽZ5000:29:07
78.439Jana StřížkováŽZ5000:29:09
79.840Zdenka DuškováŽZ4000:29:10
79.882Lucie PonicováŽZ5000:29:10
81.64Jana DrahotováŽZ4000:29:11
82.339Michaela OvšaníkováŽZ4000:29:15
83.614Lucie MrozkováŽZ6000:29:16
84.162Barbora VališkováŽZ4000:29:19
85.392Helena PavlíkováŽZ60Prostě běž00:29:20
86.711Eva F.ŽZ5000:29:23
87.894Vítězslav ZátkaMM50SK Start Praha00:29:27
88.962Leona DědičováŽZ5000:29:28
89.523Ivana GregušováŽZ30Jsem běhna00:29:31
89.974Eva RaymanováŽZ4000:29:31
91.519Veronika B.ŽZ40Rozběháme Rakovník00:29:35
92.957Zdeněk TöpferMM60+00:29:36
93.1154Blanka SchmiedováŽZ50Valmez00:29:38
94.930David JakoubekMM5000:29:39
95.262Jan SoukupMM40Šneci v běhu00:29:45
96.685Zuzana T.ŽZ3000:29:46
97.1009Eliška ZmorayováŽZ5000:29:51
98.871Eva ŠtulíkováŽZ5000:29:52
99.328Anežka V.ŽZ4000:29:53
99.1264Tereza ChudějováŽZ302kmínky00:29:53
101.850Katarína HusárováŽZ40Baby Jagy00:29:56
102.1029Klára JarošováŽZ40Z roviny na kopce00:30:00
103.1276Václav ZelenkaMM3000:30:10
104.203Andrea NejedláŽZ3000:30:15
105.440Lenka C.ŽZ3000:30:16
105.781Klára PeškováŽZ3000:30:16
107.770Jirka KociánMM40STG Frýdek Místek00:30:17
108.665Lucie MaruškováŽZ4000:30:21
109.1268Pája H.ŽZ5000:30:23
110.1137Jana HrdličkováŽZ5000:30:28
111.437Jaroslava MikyskováŽZ6000:30:30
111.438Venuše Machová GötzováŽZ4000:30:30
113.99Lucie Š.ŽZ5000:30:31
114.779Helena M.ŽZ30JBT00:30:35
115.316Tomáš TvrdíkMM50CHOOL00:30:36
115.525Renata ProcházkováŽZ5000:30:36
117.124Veronika SzerudováŽZ3000:30:38
118.797Monika MelichováŽZ3000:30:42
119.1155Nela Š.ŽZ2000:30:46
120.30Tereza ŠtilipováŽZ4000:30:55
120.1175Andrea H.ŽZ50Joskatel TEAM00:30:55
120.1207Ivana SmětákováŽZ5000:30:55
123.49Renata DundrováŽZ6000:31:10
121.425Nina DřevíkovskáŽZ5000:31:10
125.568Jana PfefferováŽZ5000:31:13
126.227Lenka DrskováŽZ3000:31:14
127.684Radek AndělMM5000:31:25
128.419Martina HnízdováŽZ40XENY00:31:26
129.492Lucie CharvátováŽZ4000:31:32
130.423Petra LencováŽZ2000:31:34
131.359Tereza HořejšováŽZ3000:31:37
132.15Simona B.ŽZ5000:31:41
133.1189Lenka H.ŽZ6000:31:44
134.718Bohumila BencsováŽZ50Pomáháme pohybem00:31:51
135.197Veronika MynardováŽZ4000:31:54
136.104Veronika KubováŽZ5000:31:55
137.811Ondřej KrálMM2000:31:58
138.48Kateřina SmazalováŽZ4000:32:01
139.624Petra VodičkováŽZ6000:32:02
140.583Magdalena KucerovaŽZ4000:32:05
141.414Veronika SpáčilováŽZ50Víly Ostrava00:32:09
142.148Soňa MimrováŽZ5000:32:10
143.593Romana BromováŽZ40Prostě běž00:32:12
144.123Lenka HodkováŽZ5000:32:13
144.575Michaela KosakováŽZ30Český maratónský klub00:32:13
146.214Petra JanskáŽZ50Prostě běž!00:32:21
147.251Nikola T.ŽZ3000:32:22
148.671Lucie DyntarŽZ4000:32:26
149.728Radomír ValertMM6000:32:33
149.798Lenka Š.ŽZ3000:32:33
151.676Radka RýdlováŽZ50Kopřivnice Laši v kaši00:32:37
152.1134Kristina M.ŽZ40Výzva 202100:32:41
153.526Iveta VaňkováŽZ5000:32:46
154.622Daniela ŠnirchováŽZ40Cvilínští schodaři Krnov00:32:49
154.1127Jana PráškováŽZ5000:32:49
156.988Leona P.ŽZ5000:32:52
155.1023Martin ŠulekMM4000:32:52
158.494Jana V.ŽZ5000:32:56
156.904Markéta StrnadováŽZ40Šneci v Běhu00:32:56
160.948Pavel HolznerMM60+Krnov00:32:57
161.1205Pavla KunstováŽZ50Kunstici 5500:32:58
162.1199Renata VlčnovskáŽZ3000:33:00
163.305Vladimír ŠkopMM60Rozběháme Neratovice00:33:02
164.213Kateřina ChŽZ40Prostě běž!00:33:04
164.1233Lenka PásztorováŽZ5000:33:04
166.53Zuzana K.ŽZ5000:33:18
167.55Daniela K.ŽZ5000:33:24
167.629Klára ČechováŽZ4000:33:24
169.1002Amálie HavlínováŽZ10SK Havlin Třebovle00:33:28
170.253Jana RynešováŽZ5000:33:30
171.1203Alena K.ŽZ5000:33:31
172.349Dáša M.ŽZ4000:33:37
173.1185Jaroslava SchneiderovaŽZ50Frymburk00:33:39
173.1253Libor MachátMM4000:33:39
175.777Tereza MlčkováŽZ3000:33:46
176.832Jakub DrobnýMM30Tým Auto Kubiena00:33:47
176.1226Markéta BartošováŽZ4000:33:47
178.560Jarka B.ŽZ4000:33:48
177.1222Pavel HanušMM40Syrovice00:33:48
180.607Věra MoravcováŽZ5000:33:49
178.620Eva J.ŽZ50Milovické běhny00:33:49
182.599Jiří VetyškaMM6000:33:51
183.1005David VacekMM5000:33:55
184.384lucie křížovská k.ŽZ4000:33:56
184.810Kateřina KrálováŽZ5000:33:56
186.315Vít JirásekMM50Šneci v běhu00:34:01
185.582Kateřina KrupíkováŽZ50Borůvkový sen00:34:01
188.866Lucie SchejbalováŽZ4000:34:02
189.302JITKA ŠMÍDOVÁŽZ50Prostě běž!00:34:10
190.617Zuzana BechyňováŽZ4000:34:13
190.626Eva SchwarzováŽZ6000:34:13
190.1006Robert VacekMM1300:34:13
193.1130Markéta JanošíkováŽZ50Prostě běž!00:34:14
194.1283Kateřina LoužeckáŽZ3000:34:17
195.559Alexandra VečlováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:34:18
195.900Lenka MusilováŽZ5000:34:18
197.241Blanka HavlováŽZ50Krasavy00:34:19
196.1224Petr TumpachMM5000:34:19
199.1138Miluše BabičkováŽZ50Drmoul00:34:21
200.928Jana M.ŽZ40Báječné ženy v běhu00:34:22
201.350Jan KazdaMM6000:34:23
202.172Šárka ZajícováŽZ4000:34:32
203.975Romana HrachovinováŽZ6000:34:36
204.265Petra MoláčkováŽZ5000:34:37
205.81Věra VolenováŽZ50Prostě běž! Zářivky 201900:34:38
206.1286Vojtěch BorkovecMM6000:34:41
207.196Josef HorčičkaMM60+hobík ze Štětí00:34:44
207.331Marcela RejlkováŽZ5000:34:44
209.156Jana Č.ŽZ40Rozběháme Česko00:34:45
208.189Lea BlažkováŽZ4000:34:45
208.284Martina BiedermanováŽZ50STG Rychnov nad Kněžnou00:34:45
208.631Pavel CinkMM5000:34:45
213.869Michal MedekMM60SPPPPK00:34:48
209.1118Sylva ZlackáŽZ5000:34:48
215.338Nikola L.ŽZ4000:34:55
210.941Hana PospíšilováŽZ5000:34:55
217.858Martin VlachMM6000:34:56
218.170Barbora GabriškováŽZ4000:34:59
219.195Tereza PetrekováŽZ3000:35:02
220.889Radka VaňurováŽZ40KČT Kralupy00:35:04
221.511Nikola L.ŽZ40Prostě běž!00:35:05
222.34Barbora KučerováŽZ50Tigers00:35:11
223.131Kateřina KohutováŽZ3000:35:15
224.947Tereza H.ŽZ4000:35:16
225.93Dana VoráčováŽZ50Prostě běž!00:35:17
226.153Zuzana KalousováŽZ3000:35:18
227.1004Marcela SimkovaŽZ5000:35:19
228.79Jana Š.ŽZ5000:35:20
229.478Veronika B.ŽZ4000:35:26
229.992Ladislava SobolováŽZ5000:35:26
231.857Marcela VlachováŽZ6000:35:31
232.1075Katka NěmcováŽZ5000:35:34
233.268Michaela F.ŽZ4000:35:35
234.149Bára R.ŽZ50Prostě běž!00:35:37
235.698Bára HlavničkováŽZ5000:35:46
236.383Petra GebhartováŽZ5000:35:48
237.357Eva DevátáŽZ50Milovické běhny 00:35:59
238.603Lucie H.ŽZ5000:36:02
239.884Adéla K.ŽZ4000:36:06
240.755Miroslava KameníkováŽZ50Trutnov00:36:08
241.940Lenka KohoutováŽZ5000:36:15
242.643Marie M.ŽZ4000:36:17
243.888Tereza B.ŽZ3000:36:18
244.923Michaela ZíkováŽZ4000:36:26
245.69Jaroslava IndrováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:36:29
245.1037Barbora ZahradníčkováŽZ4000:36:29
247.130Markét MazancováŽZ40Prostě běž!00:36:33
248.715Jitka HanušováŽZ60OB Loko Trutnov00:36:35
249.1169Dana RichterováŽZ60+00:36:41
250.890Michaela KvasničkováŽZ4000:36:53
251.1074Petr K.MM4000:36:55
252.1299Eva R.ŽZ5000:37:10
253.1051Martina BagínováŽZ5000:37:17
254.1157Iryna P.ŽZ4000:37:19
255.600Michaela HruškováŽZ3000:37:23
255.1042Monika M.ŽZ4000:37:23
257.113Tereza M.ŽZ3000:37:26
258.273Pavlína KotoušováŽZ5000:37:39
259.1195Markéta RůžičkováŽZ50Ruzma00:37:41
260.751Jitka KounickáŽZ5000:37:46
261.973Jana KovaříkováŽZ4000:37:49
262.1260Renata ViternováŽZ50Dvojka slídilů00:37:50
263.333Simona L.ŽZ5000:37:51
264.435Aneta KlapkováŽZ30Ne-běžci00:37:56
265.114Alena MiksovaŽZ50Kangoo Litvínov00:37:59
266.920Kateřina NovotnáŽZ5000:38:02
267.911Martina HejtmanováŽZ5000:38:05
268.802Pavla VostalováŽZ3000:38:10
269.1061Milada PáclováŽZ50Prostě běž! 00:38:12
270.719Martin MackoMM5000:38:16
271.979Daniela StarkováŽZ6000:38:17
272.953Václav ErbenMM60Karlovy Vary00:38:20
273.557Andrea S.ŽZ50Milovické běhny00:38:23
274.595Markéta B.ŽZ4000:38:34
275.190Ludmila MachováŽZ60+LuPe Osek00:38:38
275.1015Dominika EliášováŽZ3000:38:38
277.621Martina ElmanováŽZ50Milovické běhny00:38:39
278.914Andrea ŘíhováŽZ4000:38:45
279.924Romana M.ŽZ3000:38:48
280.713Andrea K.ŽZ50Sokolov00:38:52
281.295Petra LizcováŽZ40Rozběháme Rokycany00:38:53
282.1081Vlasta ČuprováŽZ4000:38:56
283.766Pavlína Š.ŽZ3000:38:58
284.166Jana H.ŽZ4000:39:07
285.569Barbora MarkuciŽZ4000:39:09
286.217Kristýna SmilkováŽZ4000:39:16
287.1240Zdeňka KohoutováŽZ50Klub sportovního plavání Kladno - příznivci00:39:24
288.566Martina F.ŽZ40Prostě běž!00:39:33
289.819Tereza ŠmehylováŽZ4000:39:48
290.173Vladimír ZajícMM6000:39:57
291.899Miloslava NěmečkováŽZ6000:40:01
292.1184Zuzana P.ŽZ3000:40:10
293.648Barbara KubůŽZ5000:40:16
293.791Alžběta JarošováŽZ3000:40:16
295.83Iva ZelinkováŽZ40SDH Bakov nad Jizerou00:40:19
296.628Anna JelínkováŽZ50Andy00:40:29
297.117Monika BláhováŽZ60A proč ne?00:41:03
298.391Kateřina KlimšováŽZ4000:41:06
299.919Sylva MikačováŽZ5000:41:17
300.618Lenka KlustováŽZ4000:41:32
301.194Kateřina VlčkováŽZ5000:41:34
302.1067Zdeněk UherMM50Prostě běž - Ludgeřovice00:41:37
303.482Kateřina TyrováŽZ4000:42:08
304.804Ivana BačkovskáŽZ4000:42:19
305.831Monika KefurtováŽZ40Rozběháme Česko00:43:16
306.301Lenka DědkováŽZ6000:43:51
306.428Alena KraucherováŽZ5000:43:51
308.1223Veronika TumpachováŽZ5000:44:05
309.450Petra Š.ŽZ5000:44:26
310.950Zdenka TarasováŽZ3000:44:32
311.310Štěpánka K.ŽZ4000:44:54
312.639Drahomíra T.ŽZ50Rozběháme Česko00:44:55
313.949Zlatka EschlerováŽZ4000:45:29
314.716Lucie ChristováŽZ4000:46:17
315.1285Michaela D.ŽZ3000:47:25
316.946Nikola U.ŽZ1600:47:45
317.1093Martina S.ŽZ3000:48:58
318.240Leona HornovaŽZ60Prostě běž00:49:56
319.535Romana J.ŽZ4000:51:01
320.1053Míla M.ŽZ5000:52:25
321.433Naděžda Klewar SlavíkováŽZ60+Těchoraz00:54:02
322.731Patrik PospíšilMM30Dark Side Workout00:57:41
323.1116Alena ŠilhaváŽZ5000:59:17
324.1191Mirka KrivankovaŽZ5001:03:15
325.785Kateřina PlachtováŽZ50Hnědky z Vejprt01:05:01
326.429Lucie P.ŽZ4001:05:53
327.528Miriama HodíkŽZ3001:17:44
328.250Markéta KrivankovaŽZ5001:20:21
329.1117Zuzana KročilováŽZ5001:38:46
330.353Helena KripnerováŽZ60+37:30:00