Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

NOVINKA: Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1398Jan Adámek
MM40RUN Magazine Team00:18:43
2.1169Michal Dorňák
MM40SH Tiikerit00:19:14
3.1609Ondřej Fúsek
MM16TOM Mikulášovice00:19:48
4.23Vladimír Bělík
MM50Sokol Syrovice00:19:49
5.166Lenka Hodková
ŽZ5000:20:13
6.1583Lukáš Hoskovec
MM30SDH Zruč nad Sázavou00:20:22
7.1746Vojtěch Kopřiva
MM40SK Kuřim Handball00:20:46
8.92Tomáš Vrzal
MM4000:21:24
9.1675Tomáš Kašpárek
MM50obec Kubelíkov00:21:25
10.1734Vendula Janečková
ŽZ50ZŠ Úpice-Lány00:22:23
11.1012Josef Veselý
MM40SDH Násedlovice00:22:29
12.462Olda Bakus
MM50Auto Vysočina00:22:41
13.142Michal Vališka
MM4000:22:42
14.829Michal Wnuk
MM3000:22:46
15.1573Petr Štábl
MM60VnV00:23:00
16.1179Michal Potocký
MM5000:23:04
17.1196Radek Fišer
MM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou00:23:16
18.776Alena Smažíková
ŽZ5000:23:17
19.601Tomáš Klouda
MM40Bosch Diesel Jihlava00:23:25
20.89Jaroslava Reslerová
ŽZ4000:23:28
21.1187Radek Černý
MM50Orel Vyškov00:23:30
22.1227Marek Kurinec
MM50Lázně Bělohrad00:23:38
23.369Michaela Slabá
ŽZ4000:23:52
24.1228Lucie Spěšná
ŽZ50MS Bike Academy00:24:00
25.124Tomáš Pátek
MM60Friday Team00:24:16
26.1102Jakub Hurtík
MM4000:24:25
27.734Martin Dolejší
MM4000:24:27
28.451Tomáš Olšer
MM50AK Duchcov00:24:44
29.1539Karel Doležal
MM5000:24:53
30.1519Kristýna Junková
ŽZ40Musher klub JCC00:24:54
31.1464Jan Štětina
MM40Bulldog´s darts pub00:24:55
32.86Rudolf Pado
MM60Liptovský Mikuláš00:24:59
32.1503Jakub Božek
MM3000:24:59
34.1480Petr Pejšek
MM5000:25:01
35.862Jarka G.
ŽZ5000:25:02
36.436Marta Veverková
ŽZ50OCR Čelákovice00:25:05
37.1498Milan Nevěčný
MM50Brno-Lesná00:25:19
38.1223Miroslav Šmíd
MM5000:25:32
39.1217Jana Křistková
ŽZ50Šneci v běhu00:25:33
40.990Jan Kyselý
MM5000:25:35
41.378Jana S.
ŽZ5000:25:39
42.278Daniela Brandová
ŽZ4000:25:45
43.143Barbora Vališková
ŽZ4000:25:51
44.1408Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin Třebovle00:25:52
45.321Patrik Kovalev
MM4000:26:03
46.1741Jakub Durek
MM3000:26:06
47.848Věra Veverková
ŽZ4000:26:22
47.852Ondřej Sýkora
MM4000:26:22
49.1508Lukáš Jeremias
MM40A1200:26:25
50.571Soňa Macháčková
ŽZ3000:26:32
51.841Vít Ryšavý
MM3000:26:36
51.1434Pavla Hrubcová
ŽZ5000:26:36
53.274Tomáš Katrňák
MM4000:26:40
54.1530Zdeněk Chuděj
MM502kminky00:26:45
55.1370Kateřina Müllerová
ŽZ1600:26:49
56.522Miroslava Dufková
ŽZ604maxfitness00:26:56
56.1143Eva Kolaciova
ŽZ4000:26:56
58.982Kateřina V.
ŽZ4000:26:57
59.590Romana Hašlarová
ŽZ5000:26:58
60.572Sára Pokorná
ŽZ3000:27:01
61.674Karel Kratochvíl
MM6000:27:05
62.394Martin Elznic
MM5000:27:06
63.545Jiřka Švandová
ŽZ5000:27:14
64.63Zdeňka Hájková
ŽZ5000:27:15
65.1236Eva K.
ŽZ5000:27:19
66.500Jan M.
MM50Jestřebické ještěrky00:27:21
67.1557Simona G.
ŽZ50Víly, vole!!!00:27:23
68.883Renata Š.
ŽZ50USK Provod00:27:24
69.430Veronika Kopišová
ŽZ4000:27:29
70.1416Anita Veselá
ŽZ60SDH Chloumek00:27:32
71.4Michaela Bláhová
ŽZ2000:27:33
71.1300Ivana Kamešová
ŽZ5000:27:33
73.865Katka S.
ŽZ4000:27:45
74.371Lucie Doleželová
ŽZ40Krnov00:27:46
75.406Tereza Hlocká
ŽZ2000:27:56
75.868Zuzana W.
ŽZ5000:27:56
77.1207Petr Kubálek
MM40Team BRIO00:27:57
78.1085Hanka Šmídová
ŽZ4000:28:01
79.1588Jiřina Vránová
ŽZ4000:28:04
80.353Barbora Hronová
ŽZ4000:28:06
81.978Kamil Hromada
MM50Hlinsko pod Hostýnem00:28:09
81.1602Milan Cibík
MM6000:28:09
83.1367Petra Richtárová
ŽZ40Buřtíci z Tísku#prostě běž00:28:10
84.576Petr Kopecký
MM40PVP00:28:16
85.1306Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klub00:28:18
86.80Kristýna Prokopcová
ŽZ40LazyBones00:28:28
87.195Irena Barboříková
ŽZ50Prostě běž!00:28:32
87.1335Dana Hradečná
ŽZ40Kešáci00:28:32
89.101Miriam Tichá
ŽZ3000:28:36
88.349Šárka Pastyříková
ŽZ50BK Semily00:28:36
91.667Petr Junek
MM5000:28:37
92.70Jana N.
ŽZ50Prostě béž!00:28:39
93.1406Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin Třebovle00:28:41
93.1564Adéla Pivoňková Pivoňková
ŽZ2000:28:41
93.1566Adéla Pivoňková Pivoňková
ŽZ2000:28:41
96.1536Katarína Husárová
ŽZ40Baby Jagy00:28:42
97.902Magdalena Kucerova
ŽZ4000:28:43
97.1163Pavla Pirklová
ŽZ4000:28:43
97.1164Martin Černý
MM50Boxing Čimice00:28:43
100.1288Renata Z.
ŽZ4000:28:45
101.1707Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-Lány00:28:46
102.39Miluška Pavlasová
ŽZ50Rájov00:28:48
103.1648Jarmila Plachá
ŽZ40Prostě běž00:28:49
104.443Eva Bohuslavová
ŽZ60Čimičandy00:28:59
105.802Kateřina Jelínková
ŽZ5000:29:08
105.1463Daniel Neumann
MM3000:29:08
107.878Klára Jarošová
ŽZ4000:29:10
108.705Daniela Özerová
ŽZ50DogUniversal00:29:12
108.931Iva Podušková
ŽZ4000:29:12
110.486Lucie Petrnková
ŽZ40Walmezcity00:29:14
111.228Miroslava Jindřichová
ŽZ3000:29:15
112.864Petra Janská
ŽZ50Prostě běž!00:29:17
113.55Soňa Mimrová
ŽZ5000:29:20
114.1742Zdenka Dušková
ŽZ40Kadet ČK00:29:21
115.421Nela Š.
ŽZ2000:29:25
116.1142Libuše Benešová
ŽZ50Los Běhnos00:29:29
117.835Michal Vebr
MM40PVP00:29:36
117.1401Lucie Bauerová
ŽZ4000:29:36
119.530Ivana Machatková
ŽZ50Kačounovi00:29:41
120.914Jana Hrdinková
ŽZ4000:29:43
121.1222Pavla Zítková
ŽZ60Šneci v běhu00:29:44
122.529Andrea Nejedlá
ŽZ3000:29:45
122.604Šárka S.
ŽZ50Stumpfíci UL00:29:45
122.1677Václav Zelenka
MM3000:29:45
125.647Dagmar Krejčí
ŽZ40Hlinečtí Ratajáčci00:29:47
126.1581Jitka Balková
ŽZ4000:29:51
127.198Jana Šupová
ŽZ50Hlemýždi Chodska00:29:52
128.1529Lucie Vítková
ŽZ3000:29:53
128.1652Irena Hovorková
ŽZ5000:29:53
130.185Lucie S.
ŽZ5000:30:01
129.909Jitka Pilatova
ŽZ4000:30:01
132.1363Simona Chlebounova
ŽZ40Simik00:30:10
133.167Jitka Pěkná
ŽZ5000:30:11
134.1577Eva F.
ŽZ5000:30:12
135.281Lenka Kopřivová
ŽZ50Hovězí v běhu00:30:16
136.1055Alžběta Maroušková
ŽZ3000:30:17
137.352Ivana Gregušová
ŽZ30Jsem běhna00:30:22
138.1725Alena Gasidlova
ŽZ5000:30:23
139.920Hana G.
ŽZ6000:30:26
140.1194Eliška Zmorayová
ŽZ5000:30:27
141.437Marek Veverka
MM4000:30:32
141.761Lenka Moldříková
ŽZ5000:30:32
143.1312Dana Zdražilová
ŽZ6000:30:36
142.1599Tomáš Tvrdík
MM50CHOOL00:30:36
145.879Michal Valenta
MM40Z roviny na kopce00:30:37
146.679Zuzana B.
ŽZ3000:30:43
147.912Lucie Zálešáková
ŽZ4000:30:44
148.175Petra Kořínková
ŽZ4000:30:45
148.1077Jana R.
ŽZ50Klub aerobiku Mikulov00:30:45
150.733Romana Barnášová
ŽZ3000:30:46
151.1735Martin Sládek
MM50od Majavelu00:30:52
152.1624Martin Pokorný
MM4000:30:55
153.1175Martina O.
ŽZ5000:30:56
154.737Dagmar Řezníková
ŽZ40ČBK00:30:59
155.823Oldřich Palas
MM40SKC00:31:00
156.649Markéta Strnadová
ŽZ40Šneci v běhu00:31:05
157.769Dagmar Hejná
ŽZ50Prostě běž00:31:07
158.298Tereza Štilipová
ŽZ4000:31:09
158.499Dana L.
ŽZ50Jestřebické ještěrky00:31:09
160.550Vojtěch Tuma
MM3000:31:10
161.284Tereza Šlechtová
ŽZ4000:31:13
161.575Jana Sornasová
ŽZ50Rozběháme Plzeň00:31:13
161.1505Martin Španger
MM40Gladiátoři Jeseník00:31:13
164.690Monika Jeřábková
ŽZ4000:31:15
162.1717Milan Jeřábek
MM3000:31:15
166.1358Eva Raymanová
ŽZ4000:31:16
167.1515Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:31:17
168.1441Jitka Pojslová
ŽZ50Dobeváci00:31:19
169.834Kristýna Vlčková
ŽZ3000:31:21
170.181Lenka Drsková
ŽZ3000:31:22
171.1644Zuzana Turaiova
ŽZ3000:31:24
172.746Andrea Hábová
ŽZ50Joskatel Team00:31:26
173.1323Petra P.
ŽZ4000:31:27
174.661Veronika B.
ŽZ40Rozběháme Rakovník00:31:33
175.579Pavla Štěpánová
ŽZ40PVP00:31:40
176.377Veronika Mynardová
ŽZ4000:31:41
176.389Tereza Velcová
ŽZ30Decathlon HK00:31:41
178.1281Dominika M.
ŽZ3000:31:43
179.748Hana H.
ŽZ40Joskatel Team00:31:49
180.251Věra Moravcová
ŽZ5000:31:50
180.1342Andrea Matoušková
ŽZ4000:31:50
182.1140Jindřiška J.
ŽZ40-00:31:51
183.614Jindřiška T.
ŽZ6000:32:00
183.1603Jana L.
ŽZ3000:32:00
185.320Lenka Kovalev
ŽZ3000:32:05
186.685Klára Pešková
ŽZ3000:32:08
187.1409Petra Mikulášová
ŽZ5000:32:12
188.463Nina Dřevíkovská
ŽZ5000:32:13
188.807Vítězslav Zátka
MM50SK Start Praha00:32:13
190.11Zuzana K.
ŽZ5000:32:14
191.1292Pavlína Šepsová
ŽZ4000:32:18
192.260Richard Š.
MM40PROSTĚ BĚŽ00:32:22
193.1673Denisa B.
ŽZ3000:32:23
194.983Miluše Štenglová
ŽZ50Drmoul00:32:24
195.1460Lenka Prouzová
ŽZ4000:32:30
196.706Eliška Pospíšilová
ŽZ16DogUniversal00:32:34
197.1404Barbora Kalichová
ŽZ3000:32:39
198.87Helena M.
ŽZ30JBT00:32:40
199.995Kristýna Šulová
ŽZ3000:32:41
199.1338Petra H.
ŽZ40Pro radost :)00:32:41
199.1502A Křížová
ŽZ6000:32:41
202.1000Lenka Vašínová
ŽZ4000:32:44
203.929Veronika Krejčová
ŽZ4000:32:45
204.1753Ota Kéhar
MM50Rozběháme Plzeň00:32:48
205.242Martina Hnízdová
ŽZ40XENY00:32:49
205.1500Zuzana Zarebski
ŽZ5000:32:49
207.966Veronika Spáčilová
ŽZ50Víly Ostrava00:32:54
208.1403Monika Szendi
ŽZ4000:32:57
209.1049Nikola M.
ŽZ4000:33:21
209.1672Andrea H.
ŽZ3000:33:21
211.188Natálie Kadlečková
ŽZ1600:33:23
210.1291Alena K.
ŽZ5000:33:23
213.596Monika Hanousková
ŽZ3000:33:28
214.1410Kamila Bořilová
ŽZ6000:33:30
215.1034Marian Bařinka
MM3000:33:34
216.1709Klára Petráková
ŽZ40Rozběháme Třeboň00:33:46
217.801Martina Kocourková
ŽZ2000:33:47
218.926Martin Lain
MM5000:33:51
218.977Zuzana Dvořáková
ŽZ3000:33:51
218.1548Lenka Michálková
ŽZ4000:33:51
221.41Renata Procházková
ŽZ5000:33:54
219.205Anonymní závodník
ŽZ40Rozběháme Česko00:33:54
219.999Miroslav Sikora
MM4000:33:54
224.1748Simona Šofrová
ŽZ6000:33:56
225.1382Martin Šulek
MM4000:33:58
226.563Kateřina Králová
ŽZ5000:34:00
226.910Bohumila Bencsová
ŽZ50Pomáháme pohybem00:34:00
228.1668Miloš H.
MM5000:34:02
229.1507Iveta B.
ŽZ5000:34:08
230.642Leona P.
ŽZ5000:34:14
231.1397Petra Beznosková
ŽZ3000:34:18
232.72Eva Schwarzová
ŽZ6000:34:19
232.948libor chlupaty
MM5000:34:19
234.158Barbora Gabrišková
ŽZ4000:34:21
233.222Dana Voráčová
ŽZ50Prostě běž!00:34:21
236.1430Markéta B.
ŽZ4000:34:23
237.549Marie Kirchová
ŽZ40Rebelka00:34:24
238.219Veronika Tichá
ŽZ4000:34:27
238.286Markéta Kyselová
ŽZ5000:34:27
240.1065Šárka Lučanová
ŽZ4000:34:32
241.521Renata Barvíková
ŽZ50REBA00:34:33
241.1708Kateřina Predná
ŽZ3000:34:33
243.466Vladimír Škop
MM60Rozběháme Neratovice00:34:34
244.200Jaroslava Indrová
ŽZ60+Bàječné ženy v běhu00:34:40
244.854Lenka G.
ŽZ5000:34:40
246.173Kateřina Vlčková
ŽZ5000:34:44
245.333Jana Matějková
ŽZ40Báječné ženy v běhu00:34:44
248.634Andrea Říhová
ŽZ4000:34:49
249.502Nikola Tejklová
ŽZ3000:34:51
250.924Jana Žáková
ŽZ40Blížkovice00:34:52
251.884Iryna Petrenko
ŽZ4000:34:54
251.1681Andrea D.
ŽZ3000:34:54
253.989Kristýna Pichnerová
ŽZ40Cvičení s Věrkou00:34:56
254.560Daniela Kubová
ŽZ5000:34:59
255.1091Jitka Janečková
ŽZ4000:35:00
256.930Jana S.
ŽZ6000:35:03
257.627Dita Dvořáková
ŽZ50Neposlušné tenisky00:35:05
257.1216Zdeňka Kohoutová
ŽZ50Klub sportovního plavání Kladno - příznivci00:35:05
259.1103Kateřina V.
ŽZ3000:35:06
260.825Zuzana S.
ŽZ1600:35:12
261.711Jan Rysl
MM50Komartd00:35:13
262.813Veronika Soukupová
ŽZ4000:35:22
263.1606Kateřina Melzerová
ŽZ5000:35:25
264.187Venuše Machová Götzová
ŽZ4000:35:27
265.1611Kateřina Loužecká
ŽZ3000:35:29
266.1274Petra Maršálková
ŽZ50Carpe diem00:35:30
266.1669Hana Kaprová
ŽZ50Divoké kočky00:35:30
268.113Monika Vojáčková
ŽZ5000:35:32
269.856Eva J.
ŽZ50Milovické běhny00:35:33
270.894Radka D.
ŽZ50Prostě Běž!00:35:41
271.1008Markéta Martinčeková
ŽZ5000:35:42
272.44Karla Kadlecová
ŽZ5000:35:46
272.1259Zuzana Bechyňová
ŽZ4000:35:46
274.913Michaela Pošmurová
ŽZ3000:35:50
275.473Romana Hrachovinová
ŽZ6000:35:52
275.1128Hana K.
ŽZ40Šneci v běhu00:35:52
275.1670Martina Maňasová
ŽZ50Divoké kočky00:35:52
278.885Jana Prášková
ŽZ5000:35:53
279.1035Karel Š.
MM40LK00:35:55
280.988Andrea K.
ŽZ50Sokolov00:36:00
281.1475Štěpánka F.
ŽZ1300:36:02
282.1036Lenka B.
ŽZ60LK00:36:07
283.1585Jana Chalásová
ŽZ4000:36:11
284.498Vít Jirásek
MM5000:36:13
285.1213Jana Stará
ŽZ5000:36:17
286.1453Jitka Markova
ŽZ3000:36:20
287.1138Vlasta Čuprová
ŽZ4000:36:24
288.1626Zuzana Výborná
ŽZ5000:36:27
289.691Marcela H.
ŽZ5000:36:30
289.1740Martina Bagínova
ŽZ5000:36:30
291.887Irena Soukupová
ŽZ5000:36:32
292.1328Ivana Procházková
ŽZ4000:36:33
293.149Petra Lizcová
ŽZ40Rozběháme Rokycany00:36:39
294.1087Simona Konárkova
ŽZ3000:36:43
295.439Andrea Setlerová
ŽZ50Milovické běhny00:36:50
295.608Jan Kazda
MM6000:36:50
295.1290Petra Kazdová
ŽZ5000:36:50
298.1156Petra Sušerová
ŽZ5000:37:03
299.9Blanka Havlová
ŽZ50Krasavy00:37:05
300.174Lucie P.
ŽZ4000:37:07
301.372Svatava D.
ŽZ5000:37:25
302.118Kateřina S.
ŽZ5000:37:30
303.88Martina Elmanová
ŽZ50Miloviceké běhny00:37:31
304.622Nikol Řízková
ŽZ50FIT a KONDICE00:37:45
305.1758Michaela K.
ŽZ4000:37:48
306.318Andrea Padělková
ŽZ4000:37:49
307.1674Dominik K.
MM1300:37:50
308.1726Eva R.
ŽZ5000:37:51
309.1710Kateřina Hroudová Krůčková
ŽZ4000:37:52
310.786Markéta Kellnerová
ŽZ50ZMĚNA životního stylu s Markétou00:37:55
310.1229Radek Mejzr
MM5000:37:55
312.1706Daniela Vašková
ŽZ4000:37:56
313.1501Kamila Zimmermannová
ŽZ3000:37:57
314.1667Jana Kočová
ŽZ50Prostě běž!00:38:05
315.1399Jakub T.
MM3000:38:06
316.754Marcela Rejlkova
ŽZ5000:38:07
317.1488Jana Hájková
ŽZ5000:38:08
318.824Helena S.
ŽZ5000:38:13
319.840Světlana F.
ŽZ5000:38:20
320.357Kateřina Roudná
ŽZ40Prostě běž!00:38:30
321.777Miloslava Němečková
ŽZ6000:38:34
322.1600Monika Eliášová
ŽZ5000:38:39
323.1524Petr K.
MM4000:38:43
324.254Kristýna Smilková
ŽZ4000:38:44
325.1240Michal Medek
MM60SPPPPK00:38:48
326.1470Šárka Bártová
ŽZ60Šnek Severu00:39:07
327.972Mirka Axmanová
ŽZ4000:39:09
328.110Michaela Zíková
ŽZ4000:39:11
329.238Zuzana Kalousová
ŽZ3000:39:15
330.1627Barbora Hupková
ŽZ1300:39:23
331.876Eva M.
ŽZ4000:39:26
332.256Petra Kulasová
ŽZ4000:39:29
333.1356Anonymní závodník
ŽZ5000:39:33
334.1533Stanislava Růžičková
ŽZ5000:39:37
335.271Jiřka Kubová
ŽZ6000:39:42
336.157Jana Hromková
ŽZ4000:39:48
337.288Raadunnkaa Apollo
ŽZ40Apollo&Raadunnkaa00:39:49
338.1473Alice H.
ŽZ5000:39:51
339.1252Lucie H.
ŽZ5000:39:58
340.211Lea Blažková
ŽZ4000:40:02
341.1640Viktor Kudlič
MM1000:40:06
342.632Petra Mejdrechová
ŽZ40Prostě běž!00:40:08
343.212Iva Zelinková
ŽZ40SDH Bakov nad Jizerou00:40:19
344.76Šárka Zajícová
ŽZ4000:40:24
345.77Vladimír Zajíc
MM6000:40:31
346.671Kateřina Novotná
ŽZ5000:40:45
347.1490Svetlana B.
ŽZ4000:40:46
348.1084Martin Macko
MM5000:40:48
349.1137Lucie C.
ŽZ4000:40:56
350.1511Martina Krátká
ŽZ3000:40:58
351.1100Dana Lukešová
ŽZ5000:41:01
352.1262Martina Svobodová
ŽZ3000:41:09
353.1284Gábi Kapferová
ŽZ5000:41:12
353.1285Ivča Rychecka
ŽZ5000:41:12
355.919Kateřina R.
ŽZ30rozsarova.k@gmail.com00:41:22
354.1578Jana H.
ŽZ5000:41:22
357.968Kateřina Ellnerova
ŽZ5000:41:37
355.996Lucie Černá
ŽZ5000:41:37
359.91Tereza Šmehylová
ŽZ4000:41:42
360.1653VIOLKA HUDSKÁ
ŽZ7KAJMAN RUN00:41:52
360.1654JONÁŠ HUDSKÝ
MM10KAJMAN RUN00:41:52
362.100Lenka Dědková
ŽZ6000:42:02
363.1319Marcela Bílková
ŽZ6000:42:13
364.974Lukáš F.
MM1300:42:15
365.772Eva Klepetková
ŽZ50Prostě běž Praha00:42:20
366.1009Eva Sawická
ŽZ5000:42:23
366.1379Petra Vajdáková
ŽZ4000:42:23
368.810Lenka Bastová
ŽZ50Prostě běž00:42:24
369.606Kateřina Tyrová
ŽZ4000:42:40
370.1509Lenka Klustová
ŽZ4000:43:05
371.669Sandra L.
ŽZ40Jen ty a já00:43:23
372.1158Simona F.
ŽZ4000:43:42
373.1111Květa P.
ŽZ4000:43:45
374.327Kateřina Klimšová
ŽZ4000:44:05
375.763Andrea Marečková
ŽZ5000:44:27
376.1744Michaela D.
ŽZ3000:44:50
377.145Kateřina Macková
ŽZ4000:45:26
378.1484Andrea Nagyová
ŽZ4000:46:19
379.1412Niky a Rexík
ŽZ4000:46:25
380.305Nikola Kudláčková
ŽZ3000:47:04
381.1417Martina Justizová
ŽZ40Prostě běž00:47:07
382.1090Eva Hudská
ŽZ50Zahorčice00:47:13
383.866Nikola Plevová
ŽZ3000:47:46
384.120Ilona Pořízková
ŽZ5000:48:50
385.663Petra Š.
ŽZ5000:50:08
386.257Miroslava P.
ŽZ40Prostě běž00:50:28
387.1048Petra Š.
ŽZ4000:51:26
388.1108Martina Ertlová
ŽZ4000:52:15
389.921Roman Vejmělek
MM50#HezkyPesky00:53:07
390.541Romana J.
ŽZ4000:53:09
391.1185Naděžda Klewar Slavíková
ŽZ60+Čarodějnice z Těchorazu00:53:18
392.512Hana K.
ŽZ40Proste bez00:53:47
393.672Petra Trojáčková
ŽZ40Prostě běž! Zářivky 202100:54:16
394.282Luděk Slabý
MM50Artróza v pohybu00:55:22
395.1124Jana Faflíková
ŽZ60Prostě běž!00:55:42
396.753Pavla Veverkova
ŽZ4000:57:20
397.1109Patrik Ertl
MM4000:57:22
398.1083Markéta Krivankova
ŽZ5001:01:20
399.459Jolana Hercová
ŽZ30Senomatské šlapeto01:01:29
400.1471Kateřina Řivnáčová
ŽZ4001:02:39
401.976Anonymní závodník
ŽZ5001:07:17
402.592Tereza Ema P.
ŽZ3001:08:22
403.476Roman Walter
MM40Šneci v běhu01:08:53
404.156Jana Vokata
ŽZ50Nejky01:09:01
405.425Matej K.
MM4001:09:26
406.782štěpánka záhorová
ŽZ3001:12:20
406.783Radek Svoboda
MM4001:12:20
408.808Eva a Buffy Adamcová
ŽZ4001:19:47
409.1317Petr Tomášek
MM60Spolek Black Shadow01:22:04
410.503Jana Červenková
ŽZ3001:22:23
411.863Alena Záleská
ŽZ40Alča&Ricky01:39:53


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: