Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.693Josef Bubeníček
MM30Pilsen hobby runner00:18:28
2.52Michal Dorňák
MM40SH Tiikerit00:19:08
3.554Zuzana Juhaňáková
ŽZ5000:20:22
4.16Vladimír Bělík
MM50Sokol Syrovice00:20:48
5.1924Igor Šmelko
MM50Sokol Výčapy00:21:09
6.1749Petr Bartoš
MM4000:21:24
7.275Tomáš Zatlukal
MM5000:21:34
8.1514David Grym
MM30Union Strašnice00:21:56
9.1295Jiří Papiž
MM60Sólo běžec00:21:58
9.1858Petr Šrámek
MM5000:21:58
11.600Ondřej Fúsek
MM16TOM Mikulášovice00:22:00
12.83Michal Vališka
MM4000:22:07
13.2005Martin Krystián
MM5000:22:16
14.241Miroslav Kočovský
MM50TJ Sokol Senohraby00:22:21
15.947Tomáš Fúsek
MM60TOM Mikulášovice00:22:40
16.1987Vendula Janečková
ŽZ50ZŠ Úpice-Lány00:22:54
17.362Mark J.
MM1600:23:02
18.1871Petr Štábl
MM60VnV00:23:16
19.363Marta Veverková
ŽZ50OCR Čelákovice00:23:29
20.949Tomáš V.
MM5000:24:02
21.1523Bedřich Čermák
MM30Turtles Znojmo00:24:07
22.441Michal Wnuk
MM3000:24:15
23.1518Barbora Vojtková
ŽZ3000:24:24
24.550Jan Čermák
MM4000:24:27
25.1675Petra Holoubková
ŽZ40Lada00:24:34
26.1537Simona Hankova
ŽZ3000:24:39
26.1960Lucie Becková
ŽZ3000:24:39
28.1090Martin Dolejší
MM4000:24:40
29.112Tomáš Katrňák
MM4000:24:42
30.809Martin Hentschel
MM6000:24:43
30.810David Hentschel
MM13Judo Varnsdorf00:24:43
30.1312Pavel Houska
MM40Kobylky00:24:43
33.1055Anna Hostašová
ŽZ3000:24:45
31.1056Lukáš Hubálek
MM3000:24:45
35.415Martin Fieber
MM4000:24:56
36.1549Zdeněk Málek
MM3000:24:57
37.898Evi Skálová
ŽZ3000:24:58
38.1864Miroslav Navrátil
MM5000:25:00
39.850Petr Junek
MM5000:25:03
39.1725Tomáš Olšer
MM50AK Duchcov00:25:03
41.1842Zdeněk Vaculik
MM50ASPOT Hulín00:25:06
42.724Jan Kyselý
MM5000:25:18
43.1664Lucie Petrnková
ŽZ40Walmezcity00:25:19
44.508Jaroslav Král
MM5000:25:22
44.1910Ondřej Krajíček
MM4000:25:22
46.1943Josef Nováček
MM60+SDH Čučice00:25:23
47.288Rudolf Pado
MM60Liptovský Mikuláš00:25:25
48.525Beata Szczerbowská
ŽZ40Třinec00:25:35
49.999Jindřich V.
MM5000:25:48
50.1714Jarda Bernard
MM50Bernardíci00:25:50
51.1976Martina Topičová
ŽZ5000:25:51
52.1053Karolína Podstatná
ŽZ3000:25:52
52.1601Petr Pejšek
MM50Hněvkovice00:25:52
54.1323Vladimír Kahánek
MM60+Run99 Havířov00:25:53
55.1581Libor Mikšík
MM40TJ Sokol Všemina00:25:55
56.82Barbora Vališková
ŽZ4000:25:56
57.1934David Kesl
MM5000:25:57
58.1314Zdeňka Kohoutová
ŽZ16Klub sportovního plavání Kladno00:25:58
58.1770Petr Brouk
MM60Radler Atletik00:25:58
60.1868Miloš Václavík
MM60MUO Karlovy Vary00:26:00
59.1921Jiří Sláma
MM5000:26:00
62.368Richard Ryska
MM50Rozběháme Strakonice00:26:01
63.497Jakub Durek
MM3000:26:06
64.1164Věra Veverková
ŽZ4000:26:08
64.1867Denisa Škarica
ŽZ3000:26:08
66.1437Daniel Neumann
MM30Dobruška00:26:09
67.538Pavel Gall
MM3000:26:12
68.546Radek Holub
MM40Prostě běž!00:26:13
69.968Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-Lány00:26:14
69.1232Martin Strouhal
MM40Grated00:26:14
71.1219Jan Chvátal
MM5000:26:17
72.1397Dominika P.
ŽZ3000:26:24
72.1488Patrik Kovalev
MM4000:26:24
74.1146Jaroslav Gorčík
MM40JSDH Suchdol nad Odrou00:26:33
75.226Roland Stucki
MM4000:26:36
76.1115Marek Havlat
MM5000:26:37
77.1096Petra Proksová
ŽZ50Prostě běž!00:26:43
78.1545Eva Malečková
ŽZ40Kominíci00:26:44
79.379Iveta Havlová
ŽZ3000:26:50
79.520Ilona J.
ŽZ50Prostě běž!00:26:50
79.662Blanka Němcová
ŽZ3000:26:50
82.1734Robert Grósz
MM40FM-Jih00:26:56
83.318Pavel Horák
MM5000:26:57
83.652Kamila Nešporová
ŽZ50Šneci v běhu00:26:57
85.851Filip Ernest
MM40Tuchodreva00:26:59
86.1461Martina Lokšíková
ŽZ3000:27:00
87.160Pavla Ryšánková
ŽZ5000:27:04
88.757Martin Dobrovolný
MM5000:27:05
89.251Vít Ryšavý
MM3000:27:15
90.1907Jana J.
ŽZ2000:27:19
91.269Zuzana Paroubková
ŽZ3000:27:24
92.1409Lukáš K.
MM3000:27:26
93.471Miroslava Dufková
ŽZ604maxfitness00:27:29
94.1712Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin Třebovle00:27:34
95.243Jana Strašíková
ŽZ4000:27:36
96.1540Zuzana Drahošová
ŽZ4000:27:38
97.521Katka S.
ŽZ4000:27:43
98.462Kateřina Jelínková
ŽZ5000:27:44
99.1994Hana Mizerová
ŽZ4000:27:46
100.169Marek B.
MM5000:27:47
101.1005Aneta K.
ŽZ30Kornatice00:27:49
102.1616Jan Bednařík
MM5000:27:54
102.1897Radka K.
ŽZ3000:27:54
104.1639Aleš Holeček
MM5000:27:59
105.1338Romana Hašlarová
ŽZ5000:28:02
106.246Irena Barboříková
ŽZ50Prostě běž!00:28:03
106.1821Michal Pešta
MM5000:28:03
108.432Marek Kubín
MM60CK Plzeň00:28:07
107.2001Petr Mizera
MM4000:28:07
110.1060Klára M.
ŽZ3000:28:08
108.1388Olda Bakus
MM50Auto Vysočina00:28:08
108.2002Jan Šenkýř
MM30STG Pardubice00:28:08
113.1958Klára Jarošová
ŽZ40Z roviny na kopce00:28:09
109.2000Zdeněk Chuděj
MM502kminky00:28:09
115.829Petr Kubálek
MM40Team BRIO00:28:13
116.1917Ota Kéhar
MM50Rozběháme Plzeň00:28:17
117.854Alena Dokulilová
ŽZ6000:28:20
117.1457Martin Pokorný
MM4000:28:20
119.1565Pavla Horová
ŽZ5000:28:33
120.931Petr Pavlůsek
MM60Tatetanka00:28:35
120.1152Jitka Ježková
ŽZ4000:28:35
122.1447Renata K.
ŽZ5000:28:36
121.1569Pavel Vondruška
MM50AJETO00:28:36
124.921Filip K.
MM4000:28:37
125.738Šárka Pastyříková
ŽZ50BK Semily00:28:38
126.915Renáta D.
ŽZ5000:28:39
126.1860Kateřina Paráková
ŽZ5000:28:39
128.443Andrea S.
ŽZ5000:28:44
129.1195Jan Hnilička
MM40Ostrov00:28:45
130.1392Katarína Husárová
ŽZ40Baby Jagy00:28:47
130.1625Marie Šinkyříková
ŽZ5000:28:47
132.457Radka Rýdlová
ŽZ50Kopřivnice Laši v kaši00:28:48
133.2010Iveta Vitouchová
ŽZ40Bouráci00:28:49
134.1257Pavel Hájek
MM3000:28:53
135.1654Milan Nevěčný
MM50Brno-Lesná00:28:54
136.610Dagmar Hejná
ŽZ50Prostě běž!00:28:55
136.766Ondřej Klouda
MM3000:28:55
138.1923Renáta Jarolímová
ŽZ5000:28:57
139.1711Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin Třebovle00:28:58
140.1194Jana Homolkova
ŽZ40Ostrov00:29:00
141.774Jiří Hurtík
MM40Rodinná čtyřka00:29:03
141.1964Anna Dastychová
ŽZ30Husky GO!00:29:03
143.641Vendula Sýkorová
ŽZ6000:29:04
144.1239Marek Čižmár
MM6000:29:05
144.1963František Pejšek
MM5000:29:05
146.355Michal Havlíček
MM50ACES Team K.Vary00:29:07
145.1273Martina Malečková
ŽZ60Kominíci Prostějov00:29:07
145.1512Václav Zelenka
MM3000:29:07
149.764Kateřina Krejčová
ŽZ3000:29:09
146.1474Barbora Hronová
ŽZ4000:29:09
151.167Martin Elznic
MM5000:29:10
147.1991Petra Gregovská
ŽZ5000:29:10
153.1986Jan Hejtmánek
MM3000:29:11
154.504Jana Matějková
ŽZ40Báječné ženy v běhu00:29:12
155.528Alena Bouchnerová
ŽZ5000:29:15
155.1384Tomáš B.
MM6000:29:15
157.934Tereza Š.
ŽZ4000:29:16
158.259Barbora H.
ŽZ4000:29:21
158.657Petra Richtárová
ŽZ40Buřtíci z Tísku #prostě běž00:29:21
158.1383Alena B.
ŽZ5000:29:21
161.1566Martina Bečvářová
ŽZ5000:29:23
159.1939Roman Vlk
MM60Lightning Prague00:29:23
163.1832Radka M.
ŽZ5000:29:25
164.1302Martin Sládek
MM50od Majavelu00:29:31
165.1149Tomáš Hájek
MM5000:29:39
166.29Petra Lencová
ŽZ20Gladiator Race team00:29:41
166.1151Marek Tomášek
MM5000:29:41
166.1522Pavel Jandejsek
MM60SK Suché kosti Vrchlabí00:29:41
169.290Aneta Petříková Reizigová
ŽZ3000:29:43
170.1160Jaroslav Stolařík
MM40IT Běhny00:29:47
171.1506Michaela Pavlíková
ŽZ4000:29:48
172.296Marie Kmoníčková
ŽZ6000:29:49
172.431Lucie Š.
ŽZ30Rozběháme Ústí nad Labem00:29:49
174.1700Světlana Kadlecová
ŽZ60Klášterec00:29:51
175.28Petra Vyčítalová
ŽZ5000:29:52
176.227Martina Prokopová
ŽZ40RIOT00:29:53
177.608Roman Krejcar
MM4000:29:54
177.790Tomáš Tvrdík
MM50CHOOL00:29:54
179.122Tereza Štilipová
ŽZ4000:29:55
180.935Eliška Zmorayová
ŽZ5000:29:57
181.586Jana Kalová
ŽZ60JaK.*o Brno00:29:59
182.747Eva Dočkalová
ŽZ5000:30:00
183.564Jolana Rybová (Rybka)
ŽZ5000:30:03
184.265Soňa Mimrová
ŽZ5000:30:05
185.609Lenka Ladmanová
ŽZ5000:30:07
186.94Tereza Havlíková
ŽZ13Havlíci00:30:10
186.95Zuzana Havlíková
ŽZ13Havlíci00:30:10
186.413Jan Fridrich
MM3000:30:10
189.364Marek Veverka
MM4000:30:11
190.549Jana P.
ŽZ40Prostě běž00:30:13
191.1422Blanka Schmiedová
ŽZ50Valmez00:30:15
191.1684Ivana Dufková
ŽZ5000:30:15
193.103Miluška Pavlasová
ŽZ50Rájov00:30:20
192.383Jan Soukup
MM40Šneci v běhu00:30:20
192.1627PETR NEČAS
MM50Slamák bike&run Lipůvka00:30:20
196.1888Jarmila P.
ŽZ50Prostě běž00:30:21
197.1984Petra Nerudová
ŽZ50Prostě běž!00:30:25
198.759Michaela Jurkova
ŽZ40michaela.jurkova@centrum.cz00:30:26
199.262Štěpánka Hodková
ŽZ6000:30:27
200.264Jana Šupová
ŽZ50Hlemýždi Chodska00:30:31
201.1931Lada Fialová
ŽZ40Fialáci v běhu00:30:32
202.1796Lenka D.
ŽZ4000:30:34
203.1846Michaela Bendová
ŽZ5000:30:36
204.1697Simona Čermáková
ŽZ5000:30:37
205.142Jana S.
ŽZ5000:30:38
206.68Michal Vebr
MM40PVP00:30:39
207.890Šárka Stejskalová
ŽZ40Bohuslavice nad Vláří00:30:40
208.287Monika Melichová
ŽZ3000:30:42
209.205Anna K.
ŽZ50Prostě běž00:30:43
209.1367LuBoss Zedníček
MM50LuZe Třeso Vice00:30:43
211.891Bronislav Richter
MM4000:30:51
210.1503Milan Hlava
MM60+00:30:51
213.242Vladimír Lis
MM50Bombatata00:30:52
211.1705Monika Mládková
ŽZ5000:30:52
215.385Kristýna Hlavatá
ŽZ3000:30:55
212.567Kateřina Chromečková
ŽZ40Prostě běž!00:30:55
212.1138Lenka Amchová
ŽZ4000:30:55
212.1718Simona S.
ŽZ4000:30:55
219.1800Eva Raymanová
ŽZ4000:30:56
220.56Tomáš Vrzal
MM4000:31:00
220.1144Lucie K.
ŽZ4000:31:00
220.1498Zdeňka Duková
ŽZ6000:31:00
223.846Nina Dřevíkovská
ŽZ5000:31:02
221.1405Veronika Bartusková
ŽZ3000:31:02
225.473Petr Kopecký
MM40PVP00:31:03
226.1662Martina B.
ŽZ50Běhna z NJ00:31:04
227.961Vít Jirásek
MM50Šneci v běhu00:31:05
228.971Alena R.
ŽZ4000:31:06
229.970Helena M.
ŽZ30JBT00:31:08
230.1452Eva F.
ŽZ50Extrémní Kalenský Ladies cross00:31:09
231.1539Lenka Prouzová
ŽZ5000:31:11
232.268Tereza Mlčková
ŽZ3000:31:14
232.1321Lukáš Pokorný
MM40Kobylky00:31:14
232.1748Markéta B.
ŽZ4000:31:14
235.1099Petr Olyšar
MM5000:31:16
236.55Lenka Kopřivová
ŽZ50Hovězí v běhu00:31:17
236.1089Romana Barnášová
ŽZ3000:31:17
238.1147Martin Bouchner
MM5000:31:18
237.1610Veronika Dvořáková
ŽZ4000:31:18
240.760Petra Vodrážková
ŽZ5000:31:19
241.201Jana Lopatovská
ŽZ4000:31:22
242.1988Miloš H.
MM6000:31:23
243.1805Markéta Karbanová
ŽZ5000:31:25
244.1305Roman Bernát
MM60Šneci v běhu00:31:34
245.1699Petr Rojan
MM60Jen tak na pohodu00:31:37
246.1914Klára Peskova
ŽZ3000:31:38
247.969Jana Hrabánková
ŽZ60ZŠ Úpice-Lány00:31:39
248.1102Natalia Hajšmanová
ŽZ50RSaci00:31:40
248.1950Michal P.
MM60Česká Lípa00:31:40
250.1754Jitka Pojslová
ŽZ50Dobeváci00:31:42
251.1689Veronika Spáčilová
ŽZ50Víly Ostrava!!!00:31:43
251.1773Eva F.
ŽZ5000:31:43
253.50Martina M.
ŽZ5000:31:45
254.1471Eva K.
ŽZ3000:31:46
254.1509Eva Náglová
ŽZ5000:31:46
254.1640Jana Mitášová
ŽZ50Hrozinky00:31:46
257.1236Daniela Starková
ŽZ6000:31:48
258.909Lenka Doležalová
ŽZ4000:31:49
258.1553Libuse Chrtova
ŽZ4000:31:49
258.1715Jana K.
ŽZ4000:31:49
258.1837Hana Doležalová
ŽZ4000:31:49
262.1286Radek Cibulka
MM6000:31:50
263.396František M.
MM3000:31:51
264.1217Martina Rybářová
ŽZ6000:31:52
265.1819Petra Mikulášová
ŽZ5000:31:55
266.1450Jana Hrdličková
ŽZ5000:31:56
267.1676Jiřina Vránová
ŽZ4000:31:57
268.939Jaroslav Hrubý
MM60Slavia pojišťovna Sport team00:31:59
269.1134Martina Pešková
ŽZ4000:32:01
270.605Jan Pechar
MM40Stochov00:32:03
270.1500Marcela Škarecká
ŽZ6000:32:03
272.1320veronika pernicová
ŽZ3000:32:05
273.728Veronika Bejčková
ŽZ4000:32:06
274.628Petr Novotný
MM50Náš Vyškov00:32:11
275.864Sofie Oslovičová
ŽZ10Triatlet Karlovy Vary00:32:12
275.865Tomáš Oslovič
MM40Amatér ze Dvorů00:32:12
277.1641Pavlína Rokošová
ŽZ50Rozběháme Vyškovsko00:32:13
278.1916Eva Bohuslavová
ŽZ60Čimičandy00:32:14
279.1024Alena B.
ŽZ6000:32:16
279.1469Vítězslav Zátka
MM50SK Start Praha00:32:16
281.906Martina S.
ŽZ5000:32:18
280.1516Kateřina Kovářová
ŽZ4000:32:18
283.686Martina K.
ŽZ3000:32:19
284.892Monika M.
ŽZ4000:32:20
285.1226Bohumil Exner
MM5000:32:21
286.1376Anna Petarcikova
ŽZ5000:32:22
287.1071Helča Račáková
ŽZ4000:32:24
288.883Vilem Simek
MM4000:32:25
288.1070Vlaďka Valíčková
ŽZ5000:32:25
290.46Blanka Havlová
ŽZ50Krasavy00:32:28
289.699Daniela Šnirchová
ŽZ40Cvilínští schodaři Krnov00:32:28
292.1165Lucie V.
ŽZ3000:32:29
293.324Roman Walter
MM40Šneci v běhu00:32:39
293.454Petra J.
ŽZ4000:32:39
295.2008Pavel H.
MM2000:32:40
296.119Renata Dundrová
ŽZ6000:32:42
297.214Lenka Hodková
ŽZ5000:32:43
297.1395Hana Dvorská
ŽZ50Dříteč00:32:43
299.1626Veronika B.
ŽZ4000:32:45
300.888Petra M.
ŽZ50Prostě běž00:32:47
300.1872Tereza Kovaříková
ŽZ40RUN Magazine team00:32:47
302.1956Gabriela Pejšková
ŽZ4000:32:48
303.1940Lucie Plachá
ŽZ5000:32:49
304.1911Tereza Chudějová
ŽZ302kmínky00:32:53
305.1119Jana Hrickova
ŽZ5000:32:54
306.1436Jitka Maťková
ŽZ50Scooter Queen00:32:55
307.1106Libuše Musílkova
ŽZ60Praha 300:32:56
307.1562Tomáš Voženílek
MM5000:32:56
307.1774Stanislav Vaněk
MM5000:32:56
310.1238Petra Kenderová
ŽZ5000:32:58
311.744Anonymní závodník
ŽZ4000:33:00
311.1400Jaroslava Mikysková
ŽZ6000:33:00
313.711Barbora Vitoňová
ŽZ2000:33:02
314.125Venuše Machová Götzová
ŽZ4000:33:03
315.957Andrea S.
ŽZ50Milovické běhny00:33:05
316.650Zuzana Gavorova
ŽZ40Eleven Run Team00:33:06
317.76Iva Š.
ŽZ5000:33:07
317.1544Magdalena Mužíková
ŽZ3000:33:07
319.91Barbora Havlíková
ŽZ40Havlíci00:33:09
318.417Irena Richtrmocová
ŽZ50Gladiators00:33:09
318.580Nikola M.
ŽZ4000:33:09
318.1460Markéta Liprtová
ŽZ5000:33:09
323.1546Irena Hovorková
ŽZ5000:33:11
319.1861Michaela Somerliková
ŽZ40Havířov00:33:11
325.207Věra Moravcová
ŽZ5000:33:12
320.1928Vlastimil Kadrnožka
MM60Prostě běž00:33:12
327.1765Iveta Vaňková
ŽZ5000:33:14
328.1105Petr Musílek
MM60+Praha 300:33:15
329.1822Kristýna Hořejšová
ŽZ3000:33:16
330.769Barbora Turková
ŽZ3000:33:18
331.821Kateřina Predná
ŽZ3000:33:20
332.93Patrik Havlík
MM16Havlíci00:33:21
333.419Marcela Rejlkova
ŽZ5000:33:22
334.726Kamila Bořilová
ŽZ6000:33:23
335.811Vratislav V.
MM5000:33:24
336.1655Lenka Litvajová
ŽZ4000:33:25
337.1445Zuzana Schejbalová
ŽZ50Team J N00:33:28
337.1483Kateřina Hroudová Krůčková
ŽZ4000:33:28
337.1893Pavlína Nyplová
ŽZ4000:33:28
340.1242Michal Chrudina
MM5000:33:30
341.932Jana Sornasová
ŽZ50Rozběháme Plzeň00:33:35
342.643Andrea M.
ŽZ5000:33:36
343.254Zuzana Součková
ŽZ4000:33:39
344.1502Veronika Tichá
ŽZ5000:33:40
345.1061Marek Segeč
MM5000:33:47
346.812Petra V.
ŽZ4000:33:48
347.838Mojmír Meister
MM5000:33:54
348.416Markéta Strnadová
ŽZ40Šneci v běhu00:33:55
349.378Dita Kostolná
ŽZ4000:33:57
349.1795Hana Pospíšilová
ŽZ5000:33:57
351.632Martina Jeřábková
ŽZ40Liščí doupě00:33:58
352.1969Veronika Zimmelová
ŽZ5000:33:59
353.1272Jaroslava Petříková
ŽZ5000:34:00
354.237Monika V.
ŽZ5000:34:02
355.137Alena Skácelová
ŽZ5000:34:03
355.1009Anonymní závodník
ŽZ4000:34:03
357.488Michaela H.
ŽZ5000:34:04
358.12Dana Štefanová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 201900:34:06
358.484Michael Beneš
MM4000:34:06
358.1875Zuzana Sadloňová
ŽZ3000:34:06
361.456Alžběta Kasalová
ŽZ4000:34:07
362.286Pavla Kunstová
ŽZ50Kunstici5500:34:08
363.335Petra Horáková
ŽZ5000:34:10
363.1716Jana Havlínová
ŽZ4000:34:10
365.475Jitka Hanušová
ŽZ60OB Loko Trutnov00:34:11
366.1890Jana K.
ŽZ40Adventní běhání00:34:12
367.41Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:34:14
368.1181Sabina Dvořáková
ŽZ4000:34:15
368.1199Barbora Hupková
ŽZ1300:34:15
368.1628Veronika Bendová
ŽZ3000:34:15
371.924Simona Dusová
ŽZ5000:34:17
369.1922Oldřich Palas
MM40SKC00:34:17
373.537Kristýna Čáslavská
ŽZ3000:34:21
374.204Zuzana Kalousová
ŽZ3000:34:22
375.479Andrea K.
ŽZ40Kangoo Litvínov00:34:23
376.225Kateřina H.
ŽZ5000:34:24
376.370Klára Vondráková
ŽZ3000:34:24
378.857Hermína Michalková
ŽZ5000:34:27
377.1426Andrea Wenzelová
ŽZ3000:34:27
380.501Michaela Kvasničková
ŽZ4000:34:29
381.1244Andrea Gombárová
ŽZ4000:34:32
382.1001Hana Štípková
ŽZ4000:34:33
383.1168Attila Puskás
MM6000:34:34
384.1555Kristýna Šulová
ŽZ3000:34:37
384.1679Václav Tošner
MM3000:34:37
386.345Romana Hrachovinová
ŽZ6000:34:46
387.435Jana Č.
ŽZ40Rozběháme Česko00:34:47
388.85Barbora Gabrišková
ŽZ4000:34:48
389.440Ivana V.
ŽZ4000:34:49
390.897Zdeňka N.
ŽZ5000:34:52
391.255Miroslava Příhodová
ŽZ40STG ZLÍN00:34:53
392.1036Jakub Zeidl
MM4000:34:54
393.1131Lada Hanáková
ŽZ50Brno00:34:55
393.1432Eva Vocásková
ŽZ4000:34:55
393.1433Michal Lepáček
MM4000:34:55
393.1741Pavel Hanuš
MM40Syrovice00:34:55
397.1078Mirka Kališová
ŽZ50šneci v běhu00:34:56
398.1524Tomáš Viterna
MM50Dvojka slídilů00:34:57
399.731Renata Čermáková
ŽZ4000:35:00
399.1341Petra Pokorná
ŽZ40KobylkY00:35:00
401.1031Mgr. Petra Kubátová, DiS.
ŽZ40Synlab00:35:01
400.1937Klára Petráková
ŽZ40Rozběháme Třeboň00:35:01
403.547Šárka Brožová
ŽZ6000:35:02
404.1222Lea Blažková
ŽZ5000:35:04
405.1352Vlasta Šejbová
ŽZ5000:35:06
406.228Pavlína Š.
ŽZ3000:35:11
406.544Kateřina Smazalová
ŽZ4000:35:11
408.1949Ivana G.
ŽZ5000:35:12
409.1534Alexandra Večlová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:35:13
410.592Zuzka K.
ŽZ40Běháme pro radost00:35:18
411.634Karla Hentschelová
ŽZ50Judo Varnsdorf00:35:22
412.422Dana Voráčová
ŽZ50Prostě běž!00:35:24
413.341Hanka Pavlíková
ŽZ40Mělník00:35:28
414.638Romana Kohoutová
ŽZ5000:35:29
415.144Jana RŮŽIČKOVÁ
ŽZ5000:35:32
416.1171Erika Kunzová
ŽZ3000:35:34
416.1192Šárka Gargulakova
ŽZ50Šneci v běhu00:35:34
418.1313Jana Sankotová
ŽZ6000:35:38
419.1255Barča Vacková
ŽZ5000:35:42
420.807Vladimír Škop
MM60Rozběháme Neratovice00:35:43
421.153Markéta Dolejšová
ŽZ3000:35:45
422.1515Sára Kaukušová
ŽZ3000:35:46
423.1303Marek Lipskij
MM4000:35:47
423.1431Tomáš Pešek
MM40Sám za sebe :-)00:35:47
425.64Eva Devátá
ŽZ50Milovické běhny00:35:50
426.745Petra Stránská
ŽZ60Lhotka00:35:52
427.574Adéla Malá
ŽZ4000:35:55
428.215Kateřina Vlčková
ŽZ5000:35:59
428.1587Věra Cápalová
ŽZ5000:35:59
430.492Pavlína Š.
ŽZ4000:36:02
431.503Jana Pfefferová
ŽZ5000:36:08
432.1287Helenie Šprachta
ŽZ50Prostě běž!00:36:10
433.1087Pavel Dohnal
MM4000:36:11
434.1487Lenka Kovalev
ŽZ4000:36:14
435.1058Tereza Novotná
ŽZ4000:36:15
436.848Martina Čížková
ŽZ5000:36:35
437.1463Barbora K.
ŽZ4000:36:36
438.1340Lenka Housková
ŽZ40Kobylky00:36:37
438.1629Ivana Hejdova
ŽZ5000:36:37
440.1373Hana Vondrová
ŽZ5000:36:38
441.831Petra Mazalová
ŽZ40Brno00:36:45
441.1441Štěpánka Hubeňáková
ŽZ5000:36:45
443.976Petra Zimandlová
ŽZ5000:36:46
444.1530Simona K.
ŽZ5000:36:52
445.208Jaroslava Indrová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:36:55
445.1416Miroslava Preňková
ŽZ60Rychlonožka00:36:55
445.1454Jitka Červenková
ŽZ5000:36:55
448.1225Andrea Skopova
ŽZ5000:37:01
449.1999Irena Soukupová
ŽZ60CTO SSSNad00:37:05
450.1228Pavla Štěpánová
ŽZ40PVP00:37:06
451.146Jana Sýkorová
ŽZ60+00:37:13
451.584Pavla Utěšilová
ŽZ4000:37:13
453.1531Lenka Kohoutová
ŽZ5000:37:14
454.1968Nikola Kobrlová
ŽZ4000:37:15
455.138Natálie K.
ŽZ1600:37:16
456.1596Marcela G.
ŽZ5000:37:17
456.1763Michaela Cimická
ŽZ4000:37:17
458.293Jiřina Němcová
ŽZ50Jiskra RASPENAVA00:37:18
459.81Kristýna Smilková
ŽZ4000:37:19
460.319Jana Součková
ŽZ5000:37:22
461.991Petra K.
ŽZ3000:37:26
461.1446Šarlota S.
ŽZ3000:37:26
463.793Radek Mejzr
MM5000:37:32
464.21Zuzana Kyptová
ŽZ5000:37:33
465.978Zdenek Kraus
MM40Makový Koláč00:37:36
466.856Kateřina Š.
ŽZ50Ůčy v bjěhu00:37:41
466.1638Petr Zahrádka
MM60+00:37:41
468.147Petra Sýkorová
ŽZ4000:37:44
469.570Eva Sawická
ŽZ5000:37:46
470.1693Zdeňka Křížová
ŽZ60run Rozkoš00:37:52
471.1012Adéla K.
ŽZ40Šneci v běhu00:38:01
472.1706Veronika Chvojková
ŽZ40Kladno00:38:04
473.1878Michal Theile
MM50Bříství00:38:06
474.464Ivana Machatková
ŽZ50Kačounovi00:38:12
475.289Michaela Pošmurová
ŽZ3000:38:15
476.407Dagmar Švecová
ŽZ60Prostě běž00:38:16
476.1622Hana Housarová
ŽZ50Lhotský běhny00:38:16
476.1912Šárka Stejskalová
ŽZ6000:38:16
479.1229Adéla Aduš Bulínová
ŽZ30VSK UK, ZŠ Karlov00:38:23
480.1180Květa Papoušková
ŽZ4000:38:24
481.1417Jiřka Kubová
ŽZ6000:38:26
482.692Petra Čurgaliová
ŽZ5000:38:30
483.267Marie M.
ŽZ4000:38:31
484.1727Petra Videnková
ŽZ5000:38:32
485.491Lenka Srbecká
ŽZ5000:38:33
486.837Pavla Madejewská
ŽZ5000:38:34
487.1902Petra M.
ŽZ50Prostě běž00:38:37
488.973Simona Makovcová
ŽZ5000:38:38
489.1288Iveta Štolová
ŽZ4000:38:42
490.1014Tomáš Köchrt
MM5000:38:47
491.1177Lenka G.
ŽZ5000:38:51
492.708Eva Schwarzová
ŽZ6000:38:57
493.878Veronika Szerudová
ŽZ30Šneci v běhu00:38:58
494.1525Renata Viternová
ŽZ50Dvojka slídilů00:38:59
495.1315Zdeňka Kohoutová
ŽZ50Klub sportovního plavání Kladno - příznivci00:39:01
496.339Zuzana D.
ŽZ40Šneci v běhu00:39:03
496.506Pavlína Kotoušová
ŽZ5000:39:03
498.655Jitka Důrová
ŽZ3000:39:05
497.1578ANNA R.
ŽZ5000:39:05
500.333Martina Biedermanová
ŽZ50STG Rychnov nad Kněžnou00:39:07
501.73Lenka Štrimpflová
ŽZ50Prostě běž- Zářivky 202100:39:08
502.681Miloslava Němečková
ŽZ6000:39:09
502.1003Petr K.
MM4000:39:09
504.499Jindřiška T.
ŽZ6000:39:10
505.563Lucie Glöcknerová
ŽZ4000:39:13
506.676Dagmar Vaculíková
ŽZ5000:39:17
507.67Michaela Zíková
ŽZ4000:39:19
508.173lucie k.
ŽZ4000:39:22
508.1745Romana M.
ŽZ3000:39:22
510.1497Andrea K.
ŽZ50Sokolov00:39:31
511.571Josef Gazda
MM5000:39:33
512.1118Petr Ilčík
MM5000:39:36
513.1394Jaroslava Chvojsíková
ŽZ5000:39:40
513.1570Monika Vojáčková
ŽZ6000:39:40
515.1120Zdeňka Vlachová
ŽZ5000:39:49
516.870Lucie Sciranková
ŽZ4000:39:53
517.555Natálie Juhaňáková
ŽZ1600:40:00
518.705Klára D.
ŽZ3000:40:02
519.1263Štěpánka Filipová
ŽZ1300:40:08
520.1652Miroslav Šmíd
MM6000:40:15
521.1430Veronika F.
ŽZ4000:40:18
522.1576Gabriela N.
ŽZ5000:40:20
523.1211Iveta Pešková
ŽZ5000:40:32
524.1972Sylva Zlacká
ŽZ5000:40:33
525.1107Jiří Kus
MM4000:40:35
526.1015Jitka Č.
ŽZ5000:40:37
527.756Martina K.
ŽZ3000:40:40
528.1636Michaela A.
ŽZ5000:40:46
529.1650Hana B.
ŽZ3000:40:47
530.1282Markéta Jarošová
ŽZ5000:40:52
531.941Jakub Drobný
MM30Tým Auto Kubiena00:40:54
532.5Tereza Urbanová
ŽZ30... Běhám, tedy jsem ...00:40:55
533.199Šárka Zajícová
ŽZ4000:41:02
534.727Lenka D.
ŽZ6000:41:04
535.1915Lenka Lujková
ŽZ4000:41:08
536.377Kateřina Kovalčíková
ŽZ4000:41:09
537.309Ivana Pohanka
ŽZ4000:41:13
538.170Markét Mazancová
ŽZ40Prostě běž!00:41:17
539.312Pavla Jirousková
ŽZ4000:41:24
540.1528Hanka Šmídová
ŽZ4000:41:27
541.1086Martina Kubičková
ŽZ5000:41:31
542.1486Ivana Fuksova
ŽZ4000:41:33
543.224Karolína Kratěnová
ŽZ20Holky z podorlicka00:41:35
543.298Tereza Kratěnová
ŽZ30Holky z podorlicka00:41:35
545.1624Šárka D.
ŽZ3000:41:46
546.1260Veronika Řezníčková
ŽZ5000:41:50
547.1829Veronika Tumpachová
ŽZ5000:41:53
548.97Jana Hromková
ŽZ4000:42:00
549.1536Irena F.
ŽZ6000:42:06
550.1247Žaneta Hrubá
ŽZ40Prostě bez Ostrava00:42:09
551.1218Helena Vyhlídková
ŽZ60Šneci v běhu00:42:14
552.894Veronika Korinkova
ŽZ3000:42:17
553.1529Lucie Šimůnková
ŽZ3000:42:24
554.158Tereza Šmehylová
ŽZ4000:42:27
555.200Vladimír Zajíc
MM6000:42:32
555.1266Andrejka Dušek
ŽZ50Zářivky 201900:42:32
557.595Terka Ruttová
ŽZ5000:42:34
556.1358Andrea Kubcová
ŽZ4000:42:34
559.403Lenka Svobodová
ŽZ4000:42:41
557.885Eva Klepetková
ŽZ60Prostě běž00:42:41
561.1543Michaela Eflerová
ŽZ4000:42:52
562.826Romana Balcarová
ŽZ5000:43:08
563.656Lucie Fialová
ŽZ3000:43:10
563.1130Jana Schlegelová
ŽZ4000:43:10
565.49Petra Kulasová
ŽZ4000:43:19
566.1801Šárka Kočková
ŽZ4000:43:22
567.702Petra Čeňková
ŽZ4000:43:37
568.1740Marcela N.
ŽZ6000:43:38
569.1674Romana P.
ŽZ5000:43:51
570.276Karla Kadlecová
ŽZ6000:44:01
571.1375Karolina Bobkova
ŽZ3000:44:17
572.1337Zuzana Pal\'ová
ŽZ40Prostěběž!00:44:28
573.581Lucie P.
ŽZ4000:44:32
574.1051Lenka R.
ŽZ3000:44:44
575.1603Nikola Matějková
ŽZ4000:44:54
576.1387Blanka Řezáčová
ŽZ5000:45:06
577.145Jiří Sýkora
MM60+00:45:29
578.447Martina H.
ŽZ3000:45:54
579.1083Miluše Krumlová
ŽZ4000:46:22
580.1760Lucie Humlová
ŽZ4000:46:37
581.1656Anežka Hrubá
ŽZ1300:47:00
582.74Miroslava Práchenská
ŽZ40Prostě běž00:47:05
583.482Kateřina Klimšová
ŽZ4000:47:11
584.1648Michaela D.
ŽZ3000:47:13
585.1505Lenka Pokorná
ŽZ5000:47:24
586.740Barabora Švecová
ŽZ50Schnellky00:47:30
587.1657Žaneta Franzová
ŽZ4000:47:31
588.2006Žaneta Krelíková
ŽZ5000:47:59
589.1482Kateřina Sladká
ŽZ5000:48:08
590.522Kristýna Polláková
ŽZ1600:48:44
591.18Anna M.
ŽZ3000:48:52
592.1088Eva Š.
ŽZ6000:48:53
593.1830Petr Tumpach
MM5000:49:19
594.513Romana J.
ŽZ4000:50:16
595.1449Eva Hudská
ŽZ50Zahorčice00:50:20
596.1101Martina Machačová
ŽZ4000:51:09
597.1444Martina Č.
ŽZ5000:51:12
598.908Jolana Štraitová
ŽZ2000:51:27
599.423Helena Čadová
ŽZ5000:51:53
600.1174Aneta Klapková
ŽZ30Ne-běžci00:52:27
601.1206Hana Andělová
ŽZ50HDR Smečky Dogo Argentino00:54:07
601.1207Aneta Andělová
ŽZ30HDR Smečky Dogo Argentino00:54:07
603.874Anonymní závodník
ŽZ6000:54:08
604.1869Milada Pavlicová
ŽZ6000:54:22
605.1870Petr Pavlica
MM6000:54:30
606.588Ivana Kyzourová
ŽZ5000:55:00
607.725Lucie Štychová
ŽZ4000:56:56
608.1334Miroslav Továrek
MM6000:57:58
609.1653Renata Š.
ŽZ50USK Provod00:58:13
610.835Roman Vejmělek
MM50#HezkyPesky00:58:28
611.481Jaroslava Reslerová
ŽZ4000:58:41
612.1443Edita Urbanová
ŽZ50Pomáháme pohybem00:59:07
613.1998Lenka Bakešová
ŽZ5001:00:35
614.1082Věra Částková
ŽZ60+01:01:06
615.1245Šárka Pavlíčková
ŽZ40Happy team01:01:18
616.1013Aneta R.
ŽZ3001:01:30
617.940Radomír Valert
MM6001:03:42
618.733Mirka K.
ŽZ4001:04:44
619.317Svatava Mausová
ŽZ40Růžovky01:05:16
619.531Michaela Moravcová
ŽZ40Růžovky01:05:16
621.1743Monika Říhová
ŽZ4001:05:29
622.270Markéta Svačinova
ŽZ5001:05:45
623.622Jaroslav Vančat
MM40Noname club01:05:50
623.623Lucia Machynková
ŽZ40Noname club01:05:50
623.624Jana Vančatová
ŽZ60Noname club01:05:50
626.1823Markéta Šváchová
ŽZ4001:06:59
627.633Roman Jeřábek
MM50Liščí doupě01:07:30
628.1081Jana Budáková
ŽZ5001:07:58
629.529Jana Červenková
ŽZ3001:08:21
630.1418Eliška F.
ŽZ6001:09:30
631.815Lenka Kristová
ŽZ60kalorické tabulky01:12:49
632.1139Michaela Nerudová
ŽZ4001:13:26
633.718Mária Nenutilová
ŽZ60+01:14:10
634.1978Tomáš H.
MM5001:14:58
635.992Alena Záleská
ŽZ40A&R01:16:53
636.1354Lucie Sedlák Formánková
ŽZ3001:20:04
637.334Věra S. Nováková
ŽZ50Nová Ves01:21:00
638.1538Luděk Slabý
MM50Artróza v pohybu01:22:01
639.1815Jarka Havlinová
ŽZ4001:22:46
640.1504Veronika N.
ŽZ4001:24:49
641.631Gabriela Sáblíková
ŽZ3001:25:44
642.1876Barbora Menclová
ŽZ4001:26:04
643.135Gabriela V.
ŽZ3001:31:17
644.1989Petr Tomášek
MM60BS Nový Bor01:37:37
645.583Lenka Češková
ŽZ4014:00:22
646.1491Pavla Zátková
ŽZ50SK Start Praha32:20:39
647.1117Nikola T.
ŽZ3035:43:08
648.995Vendula M.
ŽZ4037:40:54