Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Celkem
Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubTraťČasDiplom
348Kateřina S.
ŽZ7Prostě běž!Dětský závod - 500m00:02:51
1688Laura Nevěčná
ŽZ7Brno-LesnáDětský závod - 500m00:02:51
1761Románek Čermák
MM7Dětský závod - 500m00:02:54
1713Anička Bernardová
ŽZ7BernardíciDětský závod - 500m00:02:56
614Jakub Hejný
MM7Prostě běž!Dětský závod - 500m00:03:01
1764Tomáš Pokorný
MM7PopcorniDětský závod - 500m00:03:06
1884Jakub Sotona
MM7McQueen z BřežanDětský závod - 500m00:03:14
1327Jáchym Kalous
MM7Dětský závod - 500m00:03:15
1586Jan Michal Š.
MM7Dětský závod - 500m00:03:19
2009Adéla Stroupková
ŽZ7Dětský závod - 500m00:03:19
591Ondřej Fúsek
MM16TOM MikulášoviceDětský závod - 1,1 km00:03:24
1328Rozálie Kalousová
ŽZ7Dětský závod - 500m00:03:30
1671Anna Dohelská
ŽZ7Janlonecké MattonkyDětský závod - 500m00:03:32
1672František Dohelský
MM7Jablonecké MattonkyDětský závod - 500m00:03:32
1853Nikola Fleischerová
ŽZ7Dětský závod - 500m00:03:35
1737Veronika Housková
ŽZ7KobylkyDětský závod - 500m00:03:37
1901Vojtěch Vrátný
MM7Dětský závod - 500m00:03:37
1895Filípek Němec
MM7KadaňDětský závod - 500m00:03:38
120Eleanora Rathouská
ŽZ4Dětský závod - 500m00:03:42
84Magdaléna Vališková
ŽZ4Dětský závod - 500m00:03:48
1873Oliver S.
MM7Dětský závod - 500m00:03:50
1874Matyáš Dolníček
MM7Dětský závod - 500m00:03:50
990Markéta H.
ŽZ4Dětský závod - 500m00:03:51
1855Milan Herman
MM7Dětský závod - 500m00:03:53
1094Michal Herman
MM7Dětský závod - 500m00:04:01
409Alexandra Doušová
ŽZ4Dětský závod - 500m00:04:13
929Mája S.
ŽZ7Dětský závod - 500m00:04:39
1635Hugo Dudek
MM10Dětský závod - 1,1 km00:04:39
1970Vilém Sobovič
MM4Dětský závod - 500m00:04:41
1971Ema Sobovičová
ŽZ7Dětský závod - 500m00:04:41
1973Anna Kreislová
ŽZ7Dětský závod - 500m00:04:41
1881Tomáš P.
MM7BrnoDětský závod - 500m00:04:45
1002Radek R.
MM16Adidas RunningDětský závod - 1,1 km00:04:54
1756Lukáš Pojsl
MM16DobeváciDětský závod - 1,1 km00:05:07
1708Amálie Havlínová
ŽZ13SK Havlin TřebovleDětský závod - 1,1 km00:05:11
1990Matěj Šrůt
MM13AC Vysoké MýtoDětský závod - 1,1 km00:05:14
1006Kačenka Š.
ŽZ4Dětský závod - 500m00:05:20
210Zbyněk Michael Vobořil
MM4Dětský závod - 500m00:05:27
1000Adélka Brožová
ŽZ7Dětský závod - 500m00:05:37
1790Alex Hons
MM13HonsoviDětský závod - 1,1 km00:05:38
1702Tomáš Farník
MM10vskDětský závod - 1,1 km00:05:40
1709Štěpán Havlín
MM13SK Havlin TřebovleDětský závod - 1,1 km00:05:48
310Emma Pohanka
ŽZ4Dětský závod - 500m00:05:50
444Petr D.
MM10Dětský závod - 1,1 km00:06:25
1701Nikol Farníková
ŽZ13Dětský závod - 1,1 km00:06:33
1198Ema N.
ŽZ10Bellis dítěDětský závod - 1,1 km00:06:41
1762Tomáš Pokorný
MM7PopkorniDětský závod - 1,1 km00:06:50
1904Darek Buchálek
MM40IG: dario.runnerZačnu běhat - 2,022 km00:06:50
598Ondřej Fúsek
MM16TOM MikulášoviceZačnu běhat - 2,022 km00:06:52
494Karolína Brchelová
ŽZ10Vrané nad VltavouDětský závod - 1,1 km00:07:03
1319Ema Nasková
ŽZ4Dětský závod - 500m00:07:06
1788Žofie Terezie Munzarová
ŽZ7Dětský závod - 500m00:07:14
1789Viktorie Cirilla Munzarová
ŽZ4Dětský závod - 500m00:07:17
1730Vítek Lána
MM13AK KuřimDětský závod - 1,1 km00:07:20
1731Dan Lána
MM10SKH KuřimDětský závod - 1,1 km00:07:20
1158Anonymní závodník
ŽZ16Dětský závod - 1,1 km00:07:28
1814Soňa Petráková
ŽZ4Briard teamDětský závod - 500m00:07:31
1695Viktorie Ledecká
ŽZ13Dětský závod - 1,1 km00:07:35
1696Václav Ledecký
MM10Dětský závod - 1,1 km00:07:35
386Kryštof Komínek
MM13Dětský závod - 1,1 km00:07:36
1738Kateřina Housková
ŽZ10KobylkyDětský závod - 1,1 km00:07:40
1772Jan Pokorný
MM10PopcorniDětský závod - 1,1 km00:07:42
1755Michaela Pojslová
ŽZ13DobeváciDětský závod - 1,1 km00:07:43
1721Magdaléna Johanová
ŽZ10Dětský závod - 1,1 km00:07:54
1583Tomáš Vrzal
MM40Začnu běhat - 2,022 km00:08:00
1767Klárka U.
ŽZ4Dětský závod - 500m00:08:06
1646Dominik Fišer
MM7TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětský závod - 1,1 km00:08:16
1668Tomáš Fúsek
MM60TOM MikulášoviceZačnu běhat - 2,022 km00:08:18
755Tomáš Matěják
MM40Začnu běhat - 2,022 km00:08:28
1182Eliška Dvořáková
ŽZ10Dětský závod - 1,1 km00:08:28
1526Vojtěch Mančál
MM13AK ISCAREX Česká TřebováZačnu běhat - 2,022 km00:08:33
526Miloš Hruška
MM60MHULZačnu běhat - 2,022 km00:08:40
1076Andrea Dragounová
ŽZ10Dětský závod - 1,1 km00:08:42
1382Šimon Klouček
MM10Dětský závod - 1,1 km00:08:42
1077Aneta Dragounová
ŽZ7Dětský závod - 1,1 km00:08:49
1845Jan M.
MM50Jestřebické ještěrkyZačnu běhat - 2,022 km00:08:51
730Adam Čermák
MM7Dětský závod - 1,1 km00:09:03
1582Karolína N.
ŽZ10Dětský závod - 1,1 km00:09:08
168Marek B.
MM50Začnu běhat - 2,022 km00:09:16
96Ema Oborná
ŽZ10Frýdek-MístekDětský závod - 1,1 km00:09:20
1686Milan Nevěčný
MM50Brno-LesnáZačnu běhat - 2,022 km00:09:31
1975Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhuZačnu běhat - 2,022 km00:09:31
1268Michal Norek
MM20Začnu běhat - 2,022 km00:09:32
139Soňa H.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:09:34
1095Ema Hermanova
ŽZ13Dětský závod - 1,1 km00:09:40
411Michal Kopecký
MM10Adventní běháníDětský závod - 1,1 km00:09:43
1004Pepíček Š.
MM7Dětský závod - 1,1 km00:09:55
803Michaela Cvejnová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:10:01
1908Ondřej Zloský
MM50HostínZačnu běhat - 2,022 km00:10:04
1909Šimon Zloský
MM13HostínZačnu běhat - 2,022 km00:10:04
1170Annabel Didkova
ŽZ7Dětský závod - 1,1 km00:10:10
683Jenda R.
MM10Dětský závod - 1,1 km00:10:18
1414Miriam Musilová
ŽZ50Prostě běž!Začnu běhat - 2,022 km00:10:22
1455David Chlubna
MM10TJ Znojmo LAUFENDětský závod - 1,1 km00:10:26
1399Eva Kilb
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:10:29
1267Adriana Kenderová
ŽZ20Začnu běhat - 2,022 km00:10:32
1434Dominik Szotek
MM16Začnu běhat - 2,022 km00:10:33
1355Lucie Bezdíčková
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:10:40
1329Lenka Tronečková
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:10:45
272Veronika Š.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:10:49
1435Martin Szotek
MM50Začnu běhat - 2,022 km00:10:54
778Petr Vávra
MM50Začnu běhat - 2,022 km00:10:55
893Nikolas Valent
MM7Dětský závod - 1,1 km00:11:00
354Michal Havlíček
MM50ACES Team K.VaryZačnu běhat - 2,022 km00:11:09
1844Dana L.
ŽZ50Jestřebické ještěrkyZačnu běhat - 2,022 km00:11:14
442Jana Kusbachová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:11:19
1472Martina Dohnalová
ŽZ40LenošiZačnu běhat - 2,022 km00:11:20
779Denisa Musilová
ŽZ40CatwomanZačnu běhat - 2,022 km00:11:24
808Barbora Š.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:11:24
1369Lenka Fehérová
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:11:25
1882Blanka Němcová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:11:29
1270Martina Mílová
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:11:31
707Tereza Matoušová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:11:35
483Regina Köhlerová
ŽZ50CatwomanZačnu běhat - 2,022 km00:11:41
1982Martin Heinz
MM40Začnu běhat - 2,022 km00:11:42
448Zuzanka H.
ŽZ4Dětský závod - 1,1 km00:11:43
449Honzík K.
MM10Dětský závod - 1,1 km00:11:43
1126Ilona N.
ŽZ50Zářivky 2019Začnu běhat - 2,022 km00:11:44
1936Radovan Sadílek
MM50ZPA Bike TeamZačnu běhat - 2,022 km00:11:56
1203Pavla Rejzková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:12:00
58Jitka Pěkná
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:12:05
640Petra V.
ŽZ20Začnu běhat - 2,022 km00:12:07
1776Jiří Běl
MM50HostínZačnu běhat - 2,022 km00:12:10
698František Šabata
MM13Wikov Ski Skuhrov nad BělouZačnu běhat - 2,022 km00:12:14
115Jana S.
ŽZ40LitoměřiceZačnu běhat - 2,022 km00:12:20
351Robert Vacek
MM13Začnu běhat - 2,022 km00:12:22
1739Jitka Balková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:12:25
279Michaela Štěrbová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:12:26
1220Zdeněk Kaška
MM60SK KyšperkZačnu běhat - 2,022 km00:12:26
1585Daniela Eva R.
ŽZ20Začnu běhat - 2,022 km00:12:28
1166Martina Brelková
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:12:34
1847Lucie Vítková
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:12:34
1903Adam Hloucal
MM10Dětský závod - 1,1 km00:12:37
1318Monika Bachanová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:12:38
1429Tereza Hořejšová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:12:39
1658Pavla K.
ŽZ50Holky do nepohodyZačnu běhat - 2,022 km00:12:39
1659Nikol K.
ŽZ20Holky do nepohodyZačnu běhat - 2,022 km00:12:39
1660Jana K.
ŽZ13Holky do nepohodyZačnu běhat - 2,022 km00:12:39
1661Kateřina K.
ŽZ13Holky do nepohodyZačnu běhat - 2,022 km00:12:39
489Roman Bernát
MM60Šneci v běhuZačnu běhat - 2,022 km00:12:41
972Tereza Š.
ŽZ30Rozběháme Roudnici nad LabemZačnu běhat - 2,022 km00:12:41
1673Alena P.
ŽZ50Kangoo LitvínovZačnu běhat - 2,022 km00:12:42
1899Lucie Knotková
ŽZ40Žer slimáky ????Začnu běhat - 2,022 km00:12:44
777Lucie Novotná
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:12:48
962Jakub T.
MM30Začnu běhat - 2,022 km00:12:48
1983Tereza Prachařová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:12:48
350David Vacek
MM50Začnu běhat - 2,022 km00:12:55
1687Aneta Lajtkepova
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:12:58
1248Natálie Hrubá
ŽZ13Dětský závod - 1,1 km00:12:59
677Anna Prášková
ŽZ13Začnu běhat - 2,022 km00:13:00
1041Jakub Komorous
MM30Začnu běhat - 2,022 km00:13:01
1370Tereza Malíková
ŽZ20Začnu běhat - 2,022 km00:13:05
773Lucie Hurtíková
ŽZ30Rodinná čtyřkaZačnu běhat - 2,022 km00:13:09
1401Alexandr Kuchař
MM60Začnu běhat - 2,022 km00:13:10
1891Petra Pazderková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:13:14
1802Alena K.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:13:16
1098Martin Lain
MM50Začnu běhat - 2,022 km00:13:21
1809Jakub Vanot
MM30Začnu běhat - 2,022 km00:13:22
512Jana Klímová
ŽZ60Začnu běhat - 2,022 km00:13:24
629Marcela Bednářová
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:13:25
577Sabina Talacková
ŽZ30Lazy UnicornsZačnu běhat - 2,022 km00:13:26
627Eliska Vondrakova
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:13:27
845Natalie Radivojevićová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:13:27
124JITKA ŠMÍDOVÁ
ŽZ50PROSTĚ BĚŽ!Začnu běhat - 2,022 km00:13:30
966Hana Havelková
ŽZ60Začnu běhat - 2,022 km00:13:30
466Martina Bartíková
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:13:31
685Jana Holčáková
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:13:36
1172Lenka Vinšová
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:13:38
1804Veronika Rysková
ŽZ13Rozběháme StrakoniceZačnu běhat - 2,022 km00:13:39
782Vlasta Čuprová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:13:40
1040Eva J.
ŽZ50Milovické běhnyZačnu běhat - 2,022 km00:13:43
1859Andrea Velátová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:13:44
486Martina N.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:13:48
1510Eva Janoušková
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:13:51
164Míša Zíková
ŽZ40ZíkáčiZačnu běhat - 2,022 km00:13:56
983Veronika Vlková
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:13:57
360Karina Kačmaříková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:14:00
1834Andrea Nejedlá
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:14:01
102Adéla Jehličková
ŽZ30AREA 114Začnu běhat - 2,022 km00:14:02
1167Kateřina Bálintová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:14:02
1584Eva R.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:14:06
761Adéla H.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:14:08
981Kateřina Tyrová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:14:08
1109Zdeňka V.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:14:10
1169Veronika Didkova
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:14:10
1771Jan Pokorný
MM10PopcorniZačnu běhat - 2,022 km00:14:10
1380Kristýna S.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:14:13
1946Nikola Kobrlová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:14:14
767Květa Pršalová
ŽZ60+ŠtětíZačnu běhat - 2,022 km00:14:16
1746Hana Šimůnková
ŽZ60Začnu běhat - 2,022 km00:14:19
1590Kamila Slavíková
ŽZ40Kaki team MěcholupyZačnu běhat - 2,022 km00:14:21
1243Andrea C.
ŽZ50Zářivky 2019Začnu běhat - 2,022 km00:14:22
23Ondřej Nekola
MM4Dětský závod - 500m00:14:28
53Kateřina Macková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:14:29
1792Lucie Boučková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:14:29
1186Lada Holoubková
ŽZ10LadaZačnu běhat - 2,022 km00:14:31
1977Lenka Vráželová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:14:33
421Jiřina KUBINCOVÁ
ŽZ50Prostě běž!Začnu běhat - 2,022 km00:14:34
530Barbora S.
ŽZ13Začnu běhat - 2,022 km00:14:37
775Patricie Hurtíková
ŽZ4Rodinná čtyřkaDětský závod - 500m00:14:37
469Nikola Adámková
ŽZ30LenochodiZačnu běhat - 2,022 km00:14:43
1841Anonymní závodník
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:14:44
871Pavlína Šrámková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:14:48
328Petra Hamtilová
ŽZ50Hezky pěškyZačnu běhat - 2,022 km00:14:53
1887Irena Ř.
ŽZ50Prostě běž!Začnu běhat - 2,022 km00:14:56
988Petra K.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:14:57
1495Kateřina Ž.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:14:59
1080Monika Š.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:15:04
714Hana L.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:15:06
427Lenka M.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:15:09
722Kája Marhoun
MM10Začnu běhat - 2,022 km00:15:09
1121Pavlína P.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:15:09
1962Alena Š.
ŽZ7Dětský závod - 1,1 km00:15:10
347Petra S.
ŽZ40Prostě běž!Začnu běhat - 2,022 km00:15:13
639Kamila N.
ŽZ50Brno-LesnáZačnu běhat - 2,022 km00:15:18
682Bára R.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:15:18
80Kristýna K.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:15:20
1187Petra Holoubková
ŽZ40LadaBěh s kočárkem - 3 km00:15:20
1879Lucie Sobotková
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:15:20
1889Anonymní závodník
MM13Začnu běhat - 2,022 km00:15:20
1951Kristina H.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:15:20
820Kamila L.
ŽZ30Šneci v běhuZačnu běhat - 2,022 km00:15:22
191Michaela Krákorová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:15:26
1894Petra Z.
ŽZ50RD8+1Začnu běhat - 2,022 km00:15:27
913Pavel Herink
MM50Začnu běhat - 2,022 km00:15:28
1420Andrea Laušová
ŽZ30Šneci v běhuZačnu běhat - 2,022 km00:15:28
1197Olga N.
ŽZ50BellisZačnu běhat - 2,022 km00:15:29
830Šárka Hradilová
ŽZ50Báječné ženy v běhuZačnu běhat - 2,022 km00:15:33
1274Radek Hrbáček
MM40AnetkaBěh s kočárkem - 3 km00:15:35
72Michaela K.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:15:37
1677Jakub Vrána
MM13Začnu běhat - 2,022 km00:15:38
1680Jakub Vrána
MM13Začnu běhat - 2,022 km00:15:38
919Lukáš Rigó
MM30Začnu běhat - 2,022 km00:15:41
916Kateřina Tesařová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:15:43
1271Martin Macko
MM50Začnu běhat - 2,022 km00:15:44
918Lucie Prefetová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:15:46
1694Andrea Ledecká
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:15:46
285Vendula Malchárková
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:15:49
930Dana Kubíčková
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:15:50
1221Daniela K.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:15:50
1719Nikola Najsrová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:15:54
911Tomáš Herink
MM10Začnu běhat - 2,022 km00:15:57
410Michaela Kopecká
ŽZ40Adventní běháníZačnu běhat - 2,022 km00:15:58
1750Simona Škutová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:15:58
1049Miluška Š.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:15:59
1381Lenka Kloučková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:15:59
1393Markéta Růžičková
ŽZ50RuzmaZačnu běhat - 2,022 km00:16:02
404Michal Medek
MM60SPPPPKZačnu běhat - 2,022 km00:16:06
465Martina F.
ŽZ40Prostě běž!Začnu běhat - 2,022 km00:16:06
834Jan B.
MM50Začnu běhat - 2,022 km00:16:07
720Kateřina Potůčková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:16:10
753Eliška Kovačovičová
ŽZ13Začnu běhat - 2,022 km00:16:13
1193Tereza H.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:16:17
841Ladislava S.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:16:19
578Helča Bílá
ŽZ40Prostě běžZačnu běhat - 2,022 km00:16:26
420Mirka Solichová
ŽZ60Run magazine TeamZačnu běhat - 2,022 km00:16:27
637Oldřiška Růžičková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:16:29
647Lucie H.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:16:38
1290Kristýna Eis
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:16:49
233Silvie K.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:16:50
1079Veronika J.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:16:50
1085Jana Hájková
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:16:54
1344Vlasta Moravcová
ŽZ50Běh s kočárkem - 3 km00:16:54
157Adam Devátý
MM13Začnu běhat - 2,022 km00:16:59
553Pavlina Tomešová
ŽZ60Začnu běhat - 2,022 km00:17:00
524Lenka J.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:17:03
1501Klára Šmejkalová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:17:04
1520Kamila Záděrová
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:17:07
398Hana Krejčová
ŽZ40Proste bezZačnu běhat - 2,022 km00:17:11
950Michaela Václavikova
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:17:11
1938Pavlína Mikulenková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:17:11
796Sandra L.
ŽZ40Jen ty a jáZačnu běhat - 2,022 km00:17:14
1710Markéta Martinčeková
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:17:15
1372Radka Schuldová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:17:16
1886Šárka Jandová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:17:16
1862Ani G.
ŽZ60+Začnu běhat - 2,022 km00:17:19
1542Karol Š.
ŽZ30Rozběháme ČeskoBěh s kočárkem - 3 km00:17:20
684Dáša H.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:17:25
752Nataša Kovačovičová
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:17:25
1559ROMAN Štěpnička
MM40Začnu běhat - 2,022 km00:17:25
1803Eva F.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:17:25
1633Jana Tesařová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:17:28
1880Lenka Klustová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:17:36
1670Zuzana Kuklová
ŽZ40Jablonecké MattonkyZačnu běhat - 2,022 km00:17:40
280Jitka Turčínová
ŽZ60Báječné ženy v běhuZačnu běhat - 2,022 km00:17:42
938Martina D
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:17:45
985Dita Zemanová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:17:49
602Anita Sobotková
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:17:50
869Martina Holubová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:17:52
1073Denisa Králová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:18:03
842Dominika Chudadová
ŽZ40Prostě běžZačnu běhat - 2,022 km00:18:04
651Anna Julia
ŽZ4Eleven Run TeamDětský závod - 500m00:18:06
71Lucie Kovaříková
ŽZ50Prostě běž!Začnu běhat - 2,022 km00:18:09
1032Anet B.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:18:12
1930Bohumila Bencsová
ŽZ50Pomáháme pohybemZačnu běhat - 2,022 km00:18:15
765Jindřiška Krejčová
ŽZ60Začnu běhat - 2,022 km00:18:21
914Veronika O.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:18:26
1019Kateřina Z.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:18:26
630Iva K.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:18:27
693Josef Bubeníček
MM30Pilsen hobby runnerSváteční pětka - 5 km00:18:28
176Jana Novotná
ŽZ60RE-WELL KokořínZačnu běhat - 2,022 km00:18:29
1508Marie T.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:18:29
1617Lenka B.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:18:34
459Pavla Veverkova
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:18:37
217Zdeněk J.
MM20Začnu běhat - 2,022 km00:18:51
1093Žaneta Franzová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:18:52
1249Eva Kotková
ŽZ60+Báječné ženy v běhuZačnu běhat - 2,022 km00:18:54
1092Anežka Hrubá
ŽZ13Začnu běhat - 2,022 km00:18:56
1439Petra Vítková
ŽZ50Běh s kočárkem - 3 km00:18:57
716Janí O.
ŽZ60Začnu běhat - 2,022 km00:18:59
52Michal Dorňák
MM40SH TiikeritSváteční pětka - 5 km00:19:08
1849Ludmila Stejskalová
ŽZ60Začnu běhat - 2,022 km00:19:13
922Anna V.
ŽZ10Dětský závod - 1,1 km00:19:21
1473Marcela Barreto
ŽZ50LenošiZačnu běhat - 2,022 km00:19:21
1476Václav Burda
MM50Velká rodinaBěh s kočárkem - 3 km00:19:23
1479Leonardo Burda
MM7Velká rodinaBěh s kočárkem - 3 km00:19:23
923Adéla Šťastná
ŽZ20Začnu běhat - 2,022 km00:19:27
786Marie Plesslová
ŽZ60Začnu běhat - 2,022 km00:19:30
1084Anonymní závodník
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:19:30
1722Sára Slavíková
ŽZ7Běh s kočárkem - 3 km00:19:41
1143Naďa Klewar Slavíková
ŽZ60+Začnu běhat - 2,022 km00:19:43
1336Markéta Větrovcová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:19:57
130Aneta Vojtěchová
ŽZ10LiškyZačnu běhat - 2,022 km00:19:59
648Zdenek Botek
MM50SK Betyna Kamenický ŠenovZačnu běhat - 2,022 km00:20:01
646Jana Laštovičková
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:20:07
1062Iryna Petrenko
ŽZ40Běh s kočárkem - 3 km00:20:08
15Martina Koutná
ŽZ30Běh s kočárkem - 3 km00:20:19
273Jakub J.
MM40BKČSZačnu běhat - 2,022 km00:20:19
1957Michal Valenta
MM40Z roviny na kopceBěh s kočárkem - 3 km00:20:20
554Zuzana Juhaňáková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:20:22
129Markéta Jonešová
ŽZ30LiškyZačnu běhat - 2,022 km00:20:24
859Marie Němcová
ŽZ30KameniZačnu běhat - 2,022 km00:20:29
928Hanka S.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:20:31
397Markéta Smudková
ŽZ60RaketaZačnu běhat - 2,022 km00:20:32
771Martina Kohoutková
ŽZ40BučoviceZačnu běhat - 2,022 km00:20:33
625Vanda K.
ŽZ50Běh s kočárkem - 3 km00:20:37
16Vladimír Bělík
MM50Sokol SyroviceSváteční pětka - 5 km00:20:48
965Veronika Králová
ŽZ40Běh s kočárkem - 3 km00:20:55
406Petra Plešková
ŽZ40Rozběháme RakovníkZačnu běhat - 2,022 km00:20:56
827Kateřina Tomačková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:21:02
1924Igor Šmelko
MM50Sokol VýčapySváteční pětka - 5 km00:21:09
899Tereza Kropáčová
ŽZ40Běh s kočárkem - 3 km00:21:11
1813Andrea Laušová
ŽZ30Šneci v běhuBěh s kočárkem - 3 km00:21:12
1749Petr Bartoš
MM40Sváteční pětka - 5 km00:21:24
1281Magdalena K.
ŽZ40Běh s kočárkem - 3 km00:21:31
275Tomáš Zatlukal
MM50Sváteční pětka - 5 km00:21:34
388Kateřina Kokošková
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:21:40
1477Ivana Pašková
ŽZ50Velká rodinaBěh s kočárkem - 3 km00:21:40
1478Viola Burdová
ŽZ10Velká rodinaBěh s kočárkem - 3 km00:21:40
131Ondřej Vojtěch
MM10LiškyZačnu běhat - 2,022 km00:21:48
562Adéla Salichová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:21:50
1514David Grym
MM30Union StrašniceSváteční pětka - 5 km00:21:56
1295Jiří Papiž
MM60Sólo běžecSváteční pětka - 5 km00:21:58
1858Petr Šrámek
MM50Sváteční pětka - 5 km00:21:58
600Ondřej Fúsek
MM16TOM MikulášoviceSváteční pětka - 5 km00:22:00
1035Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klubZačnu běhat - 2,022 km00:22:05
83Michal Vališka
MM40Sváteční pětka - 5 km00:22:07
2005Martin Krystián
MM50Sváteční pětka - 5 km00:22:16
241Miroslav Kočovský
MM50TJ Sokol SenohrabySváteční pětka - 5 km00:22:21
800Petra Trojáčková
ŽZ40Prostě běž - Zářivky 2021Začnu běhat - 2,022 km00:22:32
156Eva Devátá
ŽZ50Milovické běhnyBěh s kočárkem - 3 km00:22:33
1250Jaroslava Š.
ŽZ60Šneci v běhuZačnu běhat - 2,022 km00:22:35
1996Renata Chudějova
ŽZ502kminkyBěh s kočárkem - 3 km00:22:35
532Jana Plesslová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:22:40
947Tomáš Fúsek
MM60TOM MikulášoviceSváteční pětka - 5 km00:22:40
1913Anonymní závodník
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:22:41
1987Vendula Janečková
ŽZ50ZŠ Úpice-LánySváteční pětka - 5 km00:22:54
362Mark J.
MM16Sváteční pětka - 5 km00:23:02
1871Petr Štábl
MM60VnVSváteční pětka - 5 km00:23:16
1052Monika H.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:23:17
363Marta Veverková
ŽZ50OCR ČelákoviceSváteční pětka - 5 km00:23:29
391Iva Janoušková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:23:45
1421Renata Slachová
ŽZ60+Začnu běhat - 2,022 km00:23:59
1811Lenka Grossmannová
ŽZ40JilemniceBěh s kočárkem - 3 km00:24:01
949Tomáš V.
MM50Sváteční pětka - 5 km00:24:02
389Tereza Kredbová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:24:03
1523Bedřich Čermák
MM30Turtles ZnojmoSváteční pětka - 5 km00:24:07
1251Petr Bartoš
MM50Začnu běhat - 2,022 km00:24:08
618Anna S.
ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇZačnu běhat - 2,022 km00:24:14
441Michal Wnuk
MM30Sváteční pětka - 5 km00:24:15
1413Kristýna K.
ŽZ30Běh s kočárkem - 3 km00:24:17
1518Barbora Vojtková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:24:24
550Jan Čermák
MM40Sváteční pětka - 5 km00:24:27
1161Radka Řeháčková
ŽZ40Apollo&RaadunnkaaZačnu běhat - 2,022 km00:24:28
1675Petra Holoubková
ŽZ40LadaSváteční pětka - 5 km00:24:34
1537Simona Hankova
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:24:39
1960Lucie Becková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:24:39
1090Martin Dolejší
MM40Sváteční pětka - 5 km00:24:40
112Tomáš Katrňák
MM40Sváteční pětka - 5 km00:24:42
809Martin Hentschel
MM60Sváteční pětka - 5 km00:24:43
810David Hentschel
MM13Judo VarnsdorfSváteční pětka - 5 km00:24:43
1312Pavel Houska
MM40KobylkySváteční pětka - 5 km00:24:43
1055Anna Hostašová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:24:45
1056Lukáš Hubálek
MM30Sváteční pětka - 5 km00:24:45
1759Lenka Hartmanová
ŽZ60Začnu běhat - 2,022 km00:24:53
415Martin Fieber
MM40Sváteční pětka - 5 km00:24:56
1549Zdeněk Málek
MM30Sváteční pětka - 5 km00:24:57
898Evi Skálová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:24:58
1864Miroslav Navrátil
MM50Sváteční pětka - 5 km00:25:00
850Petr Junek
MM50Sváteční pětka - 5 km00:25:03
1725Tomáš Olšer
MM50AK DuchcovSváteční pětka - 5 km00:25:03
1842Zdeněk Vaculik
MM50ASPOT HulínSváteční pětka - 5 km00:25:06
1162Marta K.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:25:11
424Vladimíra Podráská
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:25:12
724Jan Kyselý
MM50Sváteční pětka - 5 km00:25:18
1664Lucie Petrnková
ŽZ40WalmezcitySváteční pětka - 5 km00:25:19
508Jaroslav Král
MM50Sváteční pětka - 5 km00:25:22
1910Ondřej Krajíček
MM40Sváteční pětka - 5 km00:25:22
1943Josef Nováček
MM60+SDH ČučiceSváteční pětka - 5 km00:25:23
288Rudolf Pado
MM60Liptovský MikulášSváteční pětka - 5 km00:25:25
525Beata Szczerbowská
ŽZ40TřinecSváteční pětka - 5 km00:25:35
999Jindřich V.
MM50Sváteční pětka - 5 km00:25:48
1714Jarda Bernard
MM50BernardíciSváteční pětka - 5 km00:25:50
1976Martina Topičová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:25:51
1053Karolína Podstatná
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:25:52
1601Petr Pejšek
MM50HněvkoviceSváteční pětka - 5 km00:25:52
1323Vladimír Kahánek
MM60+Run99 HavířovSváteční pětka - 5 km00:25:53
1581Libor Mikšík
MM40TJ Sokol VšeminaSváteční pětka - 5 km00:25:55
82Barbora Vališková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:25:56
1663Alena Benedová
ŽZ50JilemniceBěh s kočárkem - 3 km00:25:57
1934David Kesl
MM50Sváteční pětka - 5 km00:25:57
1314Zdeňka Kohoutová
ŽZ16Klub sportovního plavání KladnoSváteční pětka - 5 km00:25:58
1770Petr Brouk
MM60Radler AtletikSváteční pětka - 5 km00:25:58
1868Miloš Václavík
MM60MUO Karlovy VarySváteční pětka - 5 km00:26:00
1921Jiří Sláma
MM50Sváteční pětka - 5 km00:26:00
368Richard Ryska
MM50Rozběháme StrakoniceSváteční pětka - 5 km00:26:01
249Nikola Loudová
ŽZ40Prostě běž!Běh s kočárkem - 3 km00:26:03
497Jakub Durek
MM30Sváteční pětka - 5 km00:26:06
1164Věra Veverková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:26:08
1867Denisa Škarica
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:26:08
1437Daniel Neumann
MM30DobruškaSváteční pětka - 5 km00:26:09
642Simona Sýkorová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:26:11
1275Roman Štefek
MM40Začnu běhat - 2,022 km00:26:11
538Pavel Gall
MM30Sváteční pětka - 5 km00:26:12
546Radek Holub
MM40Prostě běž!Sváteční pětka - 5 km00:26:13
968Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-LánySváteční pětka - 5 km00:26:14
1232Martin Strouhal
MM40GratedSváteční pětka - 5 km00:26:14
1219Jan Chvátal
MM50Sváteční pětka - 5 km00:26:17
1397Dominika P.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:26:24
1488Patrik Kovalev
MM40Sváteční pětka - 5 km00:26:24
1146Jaroslav Gorčík
MM40JSDH Suchdol nad OdrouSváteční pětka - 5 km00:26:33
226Roland Stucki
MM40Sváteční pětka - 5 km00:26:36
1115Marek Havlat
MM50Sváteční pětka - 5 km00:26:37
1096Petra Proksová
ŽZ50Prostě běž!Sváteční pětka - 5 km00:26:43
1545Eva Malečková
ŽZ40KominíciSváteční pětka - 5 km00:26:44
379Iveta Havlová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:26:50
520Ilona J.
ŽZ50Prostě běž!Sváteční pětka - 5 km00:26:50
662Blanka Němcová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:26:50
750Nikola V.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:26:50
1734Robert Grósz
MM40FM-JihSváteční pětka - 5 km00:26:56
318Pavel Horák
MM50Sváteční pětka - 5 km00:26:57
652Kamila Nešporová
ŽZ50Šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:26:57
851Filip Ernest
MM40TuchodrevaSváteční pětka - 5 km00:26:59
1461Martina Lokšíková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:27:00
160Pavla Ryšánková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:27:04
523Klára Vašátková
ŽZ40Prťka týmZačnu běhat - 2,022 km00:27:05
757Martin Dobrovolný
MM50Sváteční pětka - 5 km00:27:05
1224Daniela Mahďáková
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:27:06
251Vít Ryšavý
MM30Sváteční pětka - 5 km00:27:15
2004Jan Bartoň
MM40Běh s kočárkem - 3 km00:27:16
1907Jana J.
ŽZ20Sváteční pětka - 5 km00:27:19
269Zuzana Paroubková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:27:24
1409Lukáš K.
MM30Sváteční pětka - 5 km00:27:26
471Miroslava Dufková
ŽZ604maxfitnessSváteční pětka - 5 km00:27:29
863Eliška Němcová
ŽZ20KameniZačnu běhat - 2,022 km00:27:31
1712Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin TřebovleSváteční pětka - 5 km00:27:34
243Jana Strašíková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:27:36
1540Zuzana Drahošová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:27:38
521Katka S.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:27:43
462Kateřina Jelínková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:27:44
920Kateřina R.
ŽZ30Běh s kočárkem - 3 km00:27:45
1994Hana Mizerová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:27:46
169Marek B.
MM50Sváteční pětka - 5 km00:27:47
1005Aneta K.
ŽZ30KornaticeSváteční pětka - 5 km00:27:49
1579Hana T.
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:27:52
1616Jan Bednařík
MM50Sváteční pětka - 5 km00:27:54
1897Radka K.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:27:54
860Eva Němcová
ŽZ60KameniZačnu běhat - 2,022 km00:27:57
1639Aleš Holeček
MM50Sváteční pětka - 5 km00:27:59
861Vratislav Němec
MM60KameniZačnu běhat - 2,022 km00:28:02
1338Romana Hašlarová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:28:02
246Irena Barboříková
ŽZ50Prostě běž!Sváteční pětka - 5 km00:28:03
1821Michal Pešta
MM50Sváteční pětka - 5 km00:28:03
432Marek Kubín
MM60CK PlzeňSváteční pětka - 5 km00:28:07
2001Petr Mizera
MM40Sváteční pětka - 5 km00:28:07
1060Klára M.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:28:08
1388Olda Bakus
MM50Auto VysočinaSváteční pětka - 5 km00:28:08
2002Jan Šenkýř
MM30STG PardubiceSváteční pětka - 5 km00:28:08
1958Klára Jarošová
ŽZ40Z roviny na kopceSváteční pětka - 5 km00:28:09
2000Zdeněk Chuděj
MM502kminkySváteční pětka - 5 km00:28:09
829Petr Kubálek
MM40Team BRIOSváteční pětka - 5 km00:28:13
1917Ota Kéhar
MM50Rozběháme PlzeňSváteční pětka - 5 km00:28:17
854Alena Dokulilová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:28:20
1457Martin Pokorný
MM40Sváteční pětka - 5 km00:28:20
118Monika B.
ŽZ50Kalorické tabulkyZačnu běhat - 2,022 km00:28:24
1565Pavla Horová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:28:33
931Petr Pavlůsek
MM60TatetankaSváteční pětka - 5 km00:28:35
1152Jitka Ježková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:28:35
1447Renata K.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:28:36
1569Pavel Vondruška
MM50AJETOSváteční pětka - 5 km00:28:36
921Filip K.
MM40Sváteční pětka - 5 km00:28:37
738Šárka Pastyříková
ŽZ50BK SemilySváteční pětka - 5 km00:28:38
915Renáta D.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:28:39
1860Kateřina Paráková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:28:39
1941Simona Šimáková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:28:40
1942Pavel Šimák
MM10Začnu běhat - 2,022 km00:28:40
443Andrea S.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:28:44
1195Jan Hnilička
MM40OstrovSváteční pětka - 5 km00:28:45
1392Katarína Husárová
ŽZ40Baby JagySváteční pětka - 5 km00:28:47
1625Marie Šinkyříková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:28:47
457Radka Rýdlová
ŽZ50Kopřivnice Laši v kašiSváteční pětka - 5 km00:28:48
2010Iveta Vitouchová
ŽZ40BouráciSváteční pětka - 5 km00:28:49
1257Pavel Hájek
MM30Sváteční pětka - 5 km00:28:53
1654Milan Nevěčný
MM50Brno-LesnáSváteční pětka - 5 km00:28:54
610Dagmar Hejná
ŽZ50Prostě běž!Sváteční pětka - 5 km00:28:55
766Ondřej Klouda
MM30Sváteční pětka - 5 km00:28:55
1923Renáta Jarolímová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:28:57
1711Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin TřebovleSváteční pětka - 5 km00:28:58
1194Jana Homolkova
ŽZ40OstrovSváteční pětka - 5 km00:29:00
774Jiří Hurtík
MM40Rodinná čtyřkaSváteční pětka - 5 km00:29:03
1964Anna Dastychová
ŽZ30Husky GO!Sváteční pětka - 5 km00:29:03
641Vendula Sýkorová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:29:04
1239Marek Čižmár
MM60Sváteční pětka - 5 km00:29:05
1963František Pejšek
MM50Sváteční pětka - 5 km00:29:05
355Michal Havlíček
MM50ACES Team K.VarySváteční pětka - 5 km00:29:07
1273Martina Malečková
ŽZ60Kominíci ProstějovSváteční pětka - 5 km00:29:07
1512Václav Zelenka
MM30Sváteční pětka - 5 km00:29:07
764Kateřina Krejčová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:29:09
1474Barbora Hronová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:29:09
167Martin Elznic
MM50Sváteční pětka - 5 km00:29:10
1991Petra Gregovská
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:29:10
1986Jan Hejtmánek
MM30Sváteční pětka - 5 km00:29:11
504Jana Matějková
ŽZ40Báječné ženy v běhuSváteční pětka - 5 km00:29:12
528Alena Bouchnerová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:29:15
1384Tomáš B.
MM60Sváteční pětka - 5 km00:29:15
934Tereza Š.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:29:16
259Barbora H.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:29:21
657Petra Richtárová
ŽZ40Buřtíci z Tísku #prostě běžSváteční pětka - 5 km00:29:21
1383Alena B.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:29:21
1566Martina Bečvářová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:29:23
1939Roman Vlk
MM60Lightning PragueSváteční pětka - 5 km00:29:23
539Vendula Žáková
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:29:24
1832Radka M.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:29:25
862Terezie Němcová
ŽZ30KameniZačnu běhat - 2,022 km00:29:31
1302Martin Sládek
MM50od MajaveluSváteční pětka - 5 km00:29:31
1980Hana Š.
ŽZ60+Začnu běhat - 2,022 km00:29:31
327Petra H.
ŽZ50Hezky pěškyZačnu běhat - 2,022 km00:29:33
1149Tomáš Hájek
MM50Sváteční pětka - 5 km00:29:39
29Petra Lencová
ŽZ20Gladiator Race teamSváteční pětka - 5 km00:29:41
1151Marek Tomášek
MM50Sváteční pětka - 5 km00:29:41
1522Pavel Jandejsek
MM60SK Suché kosti VrchlabíSváteční pětka - 5 km00:29:41
290Aneta Petříková Reizigová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:29:43
1160Jaroslav Stolařík
MM40IT BěhnySváteční pětka - 5 km00:29:47
1506Michaela Pavlíková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:29:48
296Marie Kmoníčková
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:29:49
431Lucie Š.
ŽZ30Rozběháme Ústí nad LabemSváteční pětka - 5 km00:29:49
1700Světlana Kadlecová
ŽZ60KlášterecSváteční pětka - 5 km00:29:51
28Petra Vyčítalová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:29:52
227Martina Prokopová
ŽZ40RIOTSváteční pětka - 5 km00:29:53
608Roman Krejcar
MM40Sváteční pětka - 5 km00:29:54
790Tomáš Tvrdík
MM50CHOOLSváteční pětka - 5 km00:29:54
122Tereza Štilipová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:29:55
935Eliška Zmorayová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:29:57
586Jana Kalová
ŽZ60JaK.*o BrnoSváteční pětka - 5 km00:29:59
747Eva Dočkalová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:30:00
564Jolana Rybová (Rybka)
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:30:03
265Soňa Mimrová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:30:05
609Lenka Ladmanová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:30:07
94Tereza Havlíková
ŽZ13HavlíciSváteční pětka - 5 km00:30:10
95Zuzana Havlíková
ŽZ13HavlíciSváteční pětka - 5 km00:30:10
413Jan Fridrich
MM30Sváteční pětka - 5 km00:30:10
364Marek Veverka
MM40Sváteční pětka - 5 km00:30:11
549Jana P.
ŽZ40Prostě běžSváteční pětka - 5 km00:30:13
1422Blanka Schmiedová
ŽZ50ValmezSváteční pětka - 5 km00:30:15
1684Ivana Dufková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:30:15
103Miluška Pavlasová
ŽZ50RájovSváteční pětka - 5 km00:30:20
383Jan Soukup
MM40Šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:30:20
1627PETR NEČAS
MM50Slamák bike&run LipůvkaSváteční pětka - 5 km00:30:20
1888Jarmila P.
ŽZ50Prostě běžSváteční pětka - 5 km00:30:21
1984Petra Nerudová
ŽZ50Prostě běž!Sváteční pětka - 5 km00:30:25
759Michaela Jurkova
ŽZ40michaela.jurkova@centrum.czSváteční pětka - 5 km00:30:26
262Štěpánka Hodková
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:30:27
264Jana Šupová
ŽZ50Hlemýždi ChodskaSváteční pětka - 5 km00:30:31
1931Lada Fialová
ŽZ40Fialáci v běhuSváteční pětka - 5 km00:30:32
1796Lenka D.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:30:34
1846Michaela Bendová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:30:36
1697Simona Čermáková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:30:37
142Jana S.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:30:38
68Michal Vebr
MM40PVPSváteční pětka - 5 km00:30:39
890Šárka Stejskalová
ŽZ40Bohuslavice nad VláříSváteční pětka - 5 km00:30:40
287Monika Melichová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:30:42
205Anna K.
ŽZ50Prostě běžSváteční pětka - 5 km00:30:43
1367LuBoss Zedníček
MM50LuZe Třeso ViceSváteční pětka - 5 km00:30:43
891Bronislav Richter
MM40Sváteční pětka - 5 km00:30:51
1503Milan Hlava
MM60+Sváteční pětka - 5 km00:30:51
242Vladimír Lis
MM50BombatataSváteční pětka - 5 km00:30:52
1705Monika Mládková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:30:52
385Kristýna Hlavatá
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:30:55
567Kateřina Chromečková
ŽZ40Prostě běž!Sváteční pětka - 5 km00:30:55
1138Lenka Amchová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:30:55
1718Simona S.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:30:55
1800Eva Raymanová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:30:56
56Tomáš Vrzal
MM40Sváteční pětka - 5 km00:31:00
1144Lucie K.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:31:00
1498Zdeňka Duková
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:31:00
846Nina Dřevíkovská
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:31:02
1405Veronika Bartusková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:31:02
473Petr Kopecký
MM40PVPSváteční pětka - 5 km00:31:03
1662Martina B.
ŽZ50Běhna z NJSváteční pětka - 5 km00:31:04
961Vít Jirásek
MM50Šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:31:05
971Alena R.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:31:06
970Helena M.
ŽZ30JBTSváteční pětka - 5 km00:31:08
1452Eva F.
ŽZ50Extrémní Kalenský Ladies crossSváteční pětka - 5 km00:31:09
1539Lenka Prouzová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:31:11
268Tereza Mlčková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:31:14
1321Lukáš Pokorný
MM40KobylkySváteční pětka - 5 km00:31:14
1748Markéta B.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:31:14
1099Petr Olyšar
MM50Sváteční pětka - 5 km00:31:16
55Lenka Kopřivová
ŽZ50Hovězí v běhuSváteční pětka - 5 km00:31:17
1089Romana Barnášová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:31:17
1147Martin Bouchner
MM50Sváteční pětka - 5 km00:31:18
1610Veronika Dvořáková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:31:18
760Petra Vodrážková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:31:19
986Alena Č.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:31:21
201Jana Lopatovská
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:31:22
1988Miloš H.
MM60Sváteční pětka - 5 km00:31:23
1805Markéta Karbanová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:31:25
1305Roman Bernát
MM60Šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:31:34
1699Petr Rojan
MM60Jen tak na pohoduSváteční pětka - 5 km00:31:37
1914Klára Peskova
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:31:38
969Jana Hrabánková
ŽZ60ZŠ Úpice-LánySváteční pětka - 5 km00:31:39
1102Natalia Hajšmanová
ŽZ50RSaciSváteční pětka - 5 km00:31:40
1950Michal P.
MM60Česká LípaSváteční pětka - 5 km00:31:40
343Aneta Hofmanová
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:31:42
1754Jitka Pojslová
ŽZ50DobeváciSváteční pětka - 5 km00:31:42
1689Veronika Spáčilová
ŽZ50Víly Ostrava!!!Sváteční pětka - 5 km00:31:43
1773Eva F.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:31:43
50Martina M.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:31:45
1471Eva K.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:31:46
1509Eva Náglová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:31:46
1640Jana Mitášová
ŽZ50HrozinkySváteční pětka - 5 km00:31:46
1236Daniela Starková
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:31:48
909Lenka Doležalová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:31:49
1553Libuse Chrtova
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:31:49
1715Jana K.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:31:49
1837Hana Doležalová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:31:49
1286Radek Cibulka
MM60Sváteční pětka - 5 km00:31:50
396František M.
MM30Sváteční pětka - 5 km00:31:51
1217Martina Rybářová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:31:52
1819Petra Mikulášová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:31:55
1450Jana Hrdličková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:31:56
1676Jiřina Vránová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:31:57
939Jaroslav Hrubý
MM60Slavia pojišťovna Sport teamSváteční pětka - 5 km00:31:59
1134Martina Pešková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:32:01
605Jan Pechar
MM40StochovSváteční pětka - 5 km00:32:03
1500Marcela Škarecká
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:32:03
1320veronika pernicová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:32:05
728Veronika Bejčková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:32:06
628Petr Novotný
MM50Náš VyškovSváteční pětka - 5 km00:32:11
864Sofie Oslovičová
ŽZ10Triatlet Karlovy VarySváteční pětka - 5 km00:32:12
865Tomáš Oslovič
MM40Amatér ze DvorůSváteční pětka - 5 km00:32:12
1641Pavlína Rokošová
ŽZ50Rozběháme VyškovskoSváteční pětka - 5 km00:32:13
1916Eva Bohuslavová
ŽZ60ČimičandySváteční pětka - 5 km00:32:14
1024Alena B.
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:32:16
1469Vítězslav Zátka
MM50SK Start PrahaSváteční pětka - 5 km00:32:16
906Martina S.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:32:18
1516Kateřina Kovářová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:32:18
686Martina K.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:32:19
892Monika M.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:32:20
1226Bohumil Exner
MM50Sváteční pětka - 5 km00:32:21
1376Anna Petarcikova
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:32:22
1071Helča Račáková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:32:24
883Vilem Simek
MM40Sváteční pětka - 5 km00:32:25
1070Vlaďka Valíčková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:32:25
46Blanka Havlová
ŽZ50KrasavySváteční pětka - 5 km00:32:28
699Daniela Šnirchová
ŽZ40Cvilínští schodaři KrnovSváteční pětka - 5 km00:32:28
1165Lucie V.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:32:29
324Roman Walter
MM40Šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:32:39
454Petra J.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:32:39
2008Pavel H.
MM20Sváteční pětka - 5 km00:32:40
119Renata Dundrová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:32:42
214Lenka Hodková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:32:43
1395Hana Dvorská
ŽZ50DřítečSváteční pětka - 5 km00:32:43
1626Veronika B.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:32:45
888Petra M.
ŽZ50Prostě běžSváteční pětka - 5 km00:32:47
1872Tereza Kovaříková
ŽZ40RUN Magazine teamSváteční pětka - 5 km00:32:47
1190Míla M.
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:32:48
1956Gabriela Pejšková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:32:48
1940Lucie Plachá
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:32:49
1911Tereza Chudějová
ŽZ302kmínkySváteční pětka - 5 km00:32:53
1119Jana Hrickova
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:32:54
1436Jitka Maťková
ŽZ50Scooter QueenSváteční pětka - 5 km00:32:55
1106Libuše Musílkova
ŽZ60Praha 3Sváteční pětka - 5 km00:32:56
1562Tomáš Voženílek
MM50Sváteční pětka - 5 km00:32:56
1774Stanislav Vaněk
MM50Sváteční pětka - 5 km00:32:56
1238Petra Kenderová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:32:58
744Anonymní závodník
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:33:00
1400Jaroslava Mikysková
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:33:00
711Barbora Vitoňová
ŽZ20Sváteční pětka - 5 km00:33:02
2Soňa T.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km00:33:03
125Venuše Machová Götzová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:33:03
957Andrea S.
ŽZ50Milovické běhnySváteční pětka - 5 km00:33:05
650Zuzana Gavorova
ŽZ40Eleven Run TeamSváteční pětka - 5 km00:33:06
76Iva Š.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:33:07
1544Magdalena Mužíková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:33:07
91Barbora Havlíková
ŽZ40HavlíciSváteční pětka - 5 km00:33:09
417Irena Richtrmocová
ŽZ50GladiatorsSváteční pětka - 5 km00:33:09
580Nikola M.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:33:09
1460Markéta Liprtová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:33:09
1546Irena Hovorková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:33:11
1861Michaela Somerliková
ŽZ40HavířovSváteční pětka - 5 km00:33:11
207Věra Moravcová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:33:12
1928Vlastimil Kadrnožka
MM60Prostě běžSváteční pětka - 5 km00:33:12
1765Iveta Vaňková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:33:14
1105Petr Musílek
MM60+Praha 3Sváteční pětka - 5 km00:33:15
1822Kristýna Hořejšová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:33:16
769Barbora Turková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:33:18
821Kateřina Predná
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:33:20
93Patrik Havlík
MM16HavlíciSváteční pětka - 5 km00:33:21
419Marcela Rejlkova
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:33:22
726Kamila Bořilová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:33:23
811Vratislav V.
MM50Sváteční pětka - 5 km00:33:24
1655Lenka Litvajová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:33:25
1445Zuzana Schejbalová
ŽZ50Team J NSváteční pětka - 5 km00:33:28
1483Kateřina Hroudová Krůčková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:33:28
1893Pavlína Nyplová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:33:28
1242Michal Chrudina
MM50Sváteční pětka - 5 km00:33:30
932Jana Sornasová
ŽZ50Rozběháme PlzeňSváteční pětka - 5 km00:33:35
643Andrea M.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:33:36
254Zuzana Součková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:33:39
1502Veronika Tichá
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:33:40
1061Marek Segeč
MM50Sváteční pětka - 5 km00:33:47
812Petra V.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:33:48
838Mojmír Meister
MM50Sváteční pětka - 5 km00:33:54
416Markéta Strnadová
ŽZ40Šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:33:55
378Dita Kostolná
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:33:57
1795Hana Pospíšilová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:33:57
632Martina Jeřábková
ŽZ40Liščí doupěSváteční pětka - 5 km00:33:58
1969Veronika Zimmelová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:33:59
1272Jaroslava Petříková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:34:00
237Monika V.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:34:02
137Alena Skácelová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:34:03
1009Anonymní závodník
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:34:03
488Michaela H.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:34:04
12Dana Štefanová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 2019Sváteční pětka - 5 km00:34:06
484Michael Beneš
MM40Sváteční pětka - 5 km00:34:06
1875Zuzana Sadloňová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:34:06
456Alžběta Kasalová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:34:07
286Pavla Kunstová
ŽZ50Kunstici55Sváteční pětka - 5 km00:34:08
335Petra Horáková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:34:10
1716Jana Havlínová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:34:10
475Jitka Hanušová
ŽZ60OB Loko TrutnovSváteční pětka - 5 km00:34:11
1890Jana K.
ŽZ40Adventní běháníSváteční pětka - 5 km00:34:12
41Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:34:14
1181Sabina Dvořáková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:34:15
1199Barbora Hupková
ŽZ13Sváteční pětka - 5 km00:34:15
1628Veronika Bendová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:34:15
924Simona Dusová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:34:17
1922Oldřich Palas
MM40SKCSváteční pětka - 5 km00:34:17
537Kristýna Čáslavská
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:34:21
204Zuzana Kalousová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:34:22
479Andrea K.
ŽZ40Kangoo LitvínovSváteční pětka - 5 km00:34:23
225Kateřina H.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:34:24
370Klára Vondráková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:34:24
857Hermína Michalková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:34:27
1426Andrea Wenzelová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:34:27
501Michaela Kvasničková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:34:29
1244Andrea Gombárová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:34:32
1001Hana Štípková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:34:33
1168Attila Puskás
MM60Sváteční pětka - 5 km00:34:34
1555Kristýna Šulová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:34:37
1679Václav Tošner
MM30Sváteční pětka - 5 km00:34:37
345Romana Hrachovinová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:34:46
435Jana Č.
ŽZ40Rozběháme ČeskoSváteční pětka - 5 km00:34:47
85Barbora Gabrišková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:34:48
440Ivana V.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:34:49
505Michaela Langerová
ŽZ40Začnu běhat - 2,022 km00:34:50
897Zdeňka N.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:34:52
255Miroslava Příhodová
ŽZ40STG ZLÍNSváteční pětka - 5 km00:34:53
1036Jakub Zeidl
MM40Sváteční pětka - 5 km00:34:54
1131Lada Hanáková
ŽZ50BrnoSváteční pětka - 5 km00:34:55
1432Eva Vocásková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:34:55
1433Michal Lepáček
MM40Sváteční pětka - 5 km00:34:55
1741Pavel Hanuš
MM40SyroviceSváteční pětka - 5 km00:34:55
1078Mirka Kališová
ŽZ50šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:34:56
1524Tomáš Viterna
MM50Dvojka slídilůSváteční pětka - 5 km00:34:57
731Renata Čermáková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:35:00
1341Petra Pokorná
ŽZ40KobylkYSváteční pětka - 5 km00:35:00
1031Mgr. Petra Kubátová, DiS.
ŽZ40SynlabSváteční pětka - 5 km00:35:01
1937Klára Petráková
ŽZ40Rozběháme TřeboňSváteční pětka - 5 km00:35:01
547Šárka Brožová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:35:02
1222Lea Blažková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:35:04
1352Vlasta Šejbová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:35:06
228Pavlína Š.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:35:11
544Kateřina Smazalová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:35:11
1949Ivana G.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:35:12
1534Alexandra Večlová
ŽZ60+Báječné ženy v běhuSváteční pětka - 5 km00:35:13
592Zuzka K.
ŽZ40Běháme pro radostSváteční pětka - 5 km00:35:18
634Karla Hentschelová
ŽZ50Judo VarnsdorfSváteční pětka - 5 km00:35:22
422Dana Voráčová
ŽZ50Prostě běž!Sváteční pětka - 5 km00:35:24
341Hanka Pavlíková
ŽZ40MělníkSváteční pětka - 5 km00:35:28
638Romana Kohoutová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:35:29
144Jana RŮŽIČKOVÁ
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:35:32
1171Erika Kunzová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:35:34
1192Šárka Gargulakova
ŽZ50Šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:35:34
1313Jana Sankotová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:35:38
1255Barča Vacková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:35:42
807Vladimír Škop
MM60Rozběháme NeratoviceSváteční pětka - 5 km00:35:43
153Markéta Dolejšová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:35:45
1515Sára Kaukušová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:35:46
1303Marek Lipskij
MM40Sváteční pětka - 5 km00:35:47
1431Tomáš Pešek
MM40Sám za sebe :-)Sváteční pětka - 5 km00:35:47
64Eva Devátá
ŽZ50Milovické běhnySváteční pětka - 5 km00:35:50
745Petra Stránská
ŽZ60LhotkaSváteční pětka - 5 km00:35:52
574Adéla Malá
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:35:55
215Kateřina Vlčková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:35:59
1587Věra Cápalová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:35:59
492Pavlína Š.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:36:02
503Jana Pfefferová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:36:08
1287Helenie Šprachta
ŽZ50Prostě běž!Sváteční pětka - 5 km00:36:10
1087Pavel Dohnal
MM40Sváteční pětka - 5 km00:36:11
1487Lenka Kovalev
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:36:14
1058Tereza Novotná
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:36:15
1955Daniela C.
ŽZ60Běh s kočárkem - 3 km00:36:19
848Martina Čížková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:36:35
1463Barbora K.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:36:36
1340Lenka Housková
ŽZ40KobylkySváteční pětka - 5 km00:36:37
1629Ivana Hejdova
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:36:37
1373Hana Vondrová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:36:38
831Petra Mazalová
ŽZ40BrnoSváteční pětka - 5 km00:36:45
1441Štěpánka Hubeňáková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:36:45
976Petra Zimandlová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:36:46
1530Simona K.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:36:52
208Jaroslava Indrová
ŽZ60+Báječné ženy v běhuSváteční pětka - 5 km00:36:55
1416Miroslava Preňková
ŽZ60RychlonožkaSváteční pětka - 5 km00:36:55
1454Jitka Červenková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:36:55
1225Andrea Skopova
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:37:01
1999Irena Soukupová
ŽZ60CTO SSSNadSváteční pětka - 5 km00:37:05
1228Pavla Štěpánová
ŽZ40PVPSváteční pětka - 5 km00:37:06
146Jana Sýkorová
ŽZ60+Sváteční pětka - 5 km00:37:13
584Pavla Utěšilová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:37:13
1531Lenka Kohoutová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:37:14
1968Nikola Kobrlová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:37:15
138Natálie K.
ŽZ16Sváteční pětka - 5 km00:37:16
1596Marcela G.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:37:17
1763Michaela Cimická
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:37:17
293Jiřina Němcová
ŽZ50Jiskra RASPENAVASváteční pětka - 5 km00:37:18
81Kristýna Smilková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:37:19
319Jana Součková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:37:22
991Petra K.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:37:26
1446Šarlota S.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:37:26
793Radek Mejzr
MM50Sváteční pětka - 5 km00:37:32
21Zuzana Kyptová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:37:33
978Zdenek Kraus
MM40Makový KoláčSváteční pětka - 5 km00:37:36
856Kateřina Š.
ŽZ50Ůčy v bjěhuSváteční pětka - 5 km00:37:41
1638Petr Zahrádka
MM60+Sváteční pětka - 5 km00:37:41
147Petra Sýkorová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:37:44
570Eva Sawická
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:37:46
1693Zdeňka Křížová
ŽZ60run RozkošSváteční pětka - 5 km00:37:52
1012Adéla K.
ŽZ40Šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:38:01
1706Veronika Chvojková
ŽZ40KladnoSváteční pětka - 5 km00:38:04
1878Michal Theile
MM50BřístvíSváteční pětka - 5 km00:38:06
464Ivana Machatková
ŽZ50KačounoviSváteční pětka - 5 km00:38:12
289Michaela Pošmurová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:38:15
407Dagmar Švecová
ŽZ60Prostě běžSváteční pětka - 5 km00:38:16
1622Hana Housarová
ŽZ50Lhotský běhnySváteční pětka - 5 km00:38:16
1912Šárka Stejskalová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:38:16
1229Adéla Aduš Bulínová
ŽZ30VSK UK, ZŠ KarlovSváteční pětka - 5 km00:38:23
1180Květa Papoušková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:38:24
1417Jiřka Kubová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:38:26
692Petra Čurgaliová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:38:30
267Marie M.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:38:31
1727Petra Videnková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:38:32
491Lenka Srbecká
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:38:33
837Pavla Madejewská
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:38:34
1902Petra M.
ŽZ50Prostě běžSváteční pětka - 5 km00:38:37
973Simona Makovcová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:38:38
1288Iveta Štolová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:38:42
1014Tomáš Köchrt
MM50Sváteční pětka - 5 km00:38:47
1177Lenka G.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:38:51
708Eva Schwarzová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:38:57
878Veronika Szerudová
ŽZ30Šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:38:58
1525Renata Viternová
ŽZ50Dvojka slídilůSváteční pětka - 5 km00:38:59
1315Zdeňka Kohoutová
ŽZ50Klub sportovního plavání Kladno - příznivciSváteční pětka - 5 km00:39:01
339Zuzana D.
ŽZ40Šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:39:03
506Pavlína Kotoušová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:39:03
655Jitka Důrová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:39:05
1578ANNA R.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:39:05
333Martina Biedermanová
ŽZ50STG Rychnov nad KněžnouSváteční pětka - 5 km00:39:07
73Lenka Štrimpflová
ŽZ50Prostě běž- Zářivky 2021Sváteční pětka - 5 km00:39:08
681Miloslava Němečková
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:39:09
1003Petr K.
MM40Sváteční pětka - 5 km00:39:09
499Jindřiška T.
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:39:10
563Lucie Glöcknerová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:39:13
1965Petra Pabiánová
ŽZ50DůstojnostBěh s kočárkem - 3 km00:39:13
676Dagmar Vaculíková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:39:17
67Michaela Zíková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:39:19
173lucie k.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:39:22
1745Romana M.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:39:22
1497Andrea K.
ŽZ50SokolovSváteční pětka - 5 km00:39:31
571Josef Gazda
MM50Sváteční pětka - 5 km00:39:33
1118Petr Ilčík
MM50Sváteční pětka - 5 km00:39:36
1394Jaroslava Chvojsíková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:39:40
1570Monika Vojáčková
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:39:40
1120Zdeňka Vlachová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:39:49
870Lucie Sciranková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:39:53
555Natálie Juhaňáková
ŽZ16Sváteční pětka - 5 km00:40:00
705Klára D.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:40:02
1263Štěpánka Filipová
ŽZ13Sváteční pětka - 5 km00:40:08
1652Miroslav Šmíd
MM60Sváteční pětka - 5 km00:40:15
1430Veronika F.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:40:18
1576Gabriela N.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:40:20
1211Iveta Pešková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:40:32
1972Sylva Zlacká
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:40:33
1107Jiří Kus
MM40Sváteční pětka - 5 km00:40:35
1015Jitka Č.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:40:37
756Martina K.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:40:40
1636Michaela A.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:40:46
1650Hana B.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:40:47
1282Markéta Jarošová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:40:52
941Jakub Drobný
MM30Tým Auto KubienaSváteční pětka - 5 km00:40:54
5Tereza Urbanová
ŽZ30... Běhám, tedy jsem ...Sváteční pětka - 5 km00:40:55
199Šárka Zajícová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:41:02
727Lenka D.
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:41:04
1915Lenka Lujková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:41:08
377Kateřina Kovalčíková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:41:09
309Ivana Pohanka
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:41:13
170Markét Mazancová
ŽZ40Prostě běž!Sváteční pětka - 5 km00:41:17
312Pavla Jirousková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:41:24
1528Hanka Šmídová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:41:27
1086Martina Kubičková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:41:31
1486Ivana Fuksova
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:41:33
224Karolína Kratěnová
ŽZ20Holky z podorlickaSváteční pětka - 5 km00:41:35
298Tereza Kratěnová
ŽZ30Holky z podorlickaSváteční pětka - 5 km00:41:35
1624Šárka D.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:41:46
1260Veronika Řezníčková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:41:50
1829Veronika Tumpachová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:41:53
97Jana Hromková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:42:00
1536Irena F.
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:42:06
1247Žaneta Hrubá
ŽZ40Prostě bez OstravaSváteční pětka - 5 km00:42:09
1218Helena Vyhlídková
ŽZ60Šneci v běhuSváteční pětka - 5 km00:42:14
894Veronika Korinkova
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:42:17
1529Lucie Šimůnková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:42:24
158Tereza Šmehylová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:42:27
749Zuzana Kročilová
ŽZ50Začnu běhat - 2,022 km00:42:28
200Vladimír Zajíc
MM60Sváteční pětka - 5 km00:42:32
1266Andrejka Dušek
ŽZ50Zářivky 2019Sváteční pětka - 5 km00:42:32
595Terka Ruttová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:42:34
1358Andrea Kubcová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:42:34
403Lenka Svobodová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:42:41
885Eva Klepetková
ŽZ60Prostě běžSváteční pětka - 5 km00:42:41
1543Michaela Eflerová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:42:52
826Romana Balcarová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:43:08
656Lucie Fialová
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:43:10
1130Jana Schlegelová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:43:10
49Petra Kulasová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:43:19
1801Šárka Kočková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:43:22
702Petra Čeňková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:43:37
1740Marcela N.
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:43:38
1674Romana P.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:43:51
276Karla Kadlecová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:44:01
1402Eva Brožová
ŽZ50Běh s kočárkem - 3 km00:44:06
1375Karolina Bobkova
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:44:17
1337Zuzana Pal\'ová
ŽZ40Prostěběž!Sváteční pětka - 5 km00:44:28
581Lucie P.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:44:32
1051Lenka R.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:44:44
1603Nikola Matějková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:44:54
1387Blanka Řezáčová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:45:06
145Jiří Sýkora
MM60+Sváteční pětka - 5 km00:45:29
447Martina H.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:45:54
1083Miluše Krumlová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:46:22
1760Lucie Humlová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:46:37
1045Jan Macho
MM40Running a Fitness Team MachoNovoroční proběhnutí - 11 km00:46:43
1656Anežka Hrubá
ŽZ13Sváteční pětka - 5 km00:47:00
74Miroslava Práchenská
ŽZ40Prostě běžSváteční pětka - 5 km00:47:05
482Kateřina Klimšová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:47:11
1648Michaela D.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:47:13
1505Lenka Pokorná
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:47:24
740Barabora Švecová
ŽZ50SchnellkySváteční pětka - 5 km00:47:30
1657Žaneta Franzová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:47:31
2006Žaneta Krelíková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:47:59
1482Kateřina Sladká
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:48:08
522Kristýna Polláková
ŽZ16Sváteční pětka - 5 km00:48:44
18Anna M.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km00:48:52
1088Eva Š.
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:48:53
1830Petr Tumpach
MM50Sváteční pětka - 5 km00:49:19
1953Martin Vojtek
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km00:49:27
434Jana Barborová
ŽZ40PuzzlíciNovoroční proběhnutí - 11 km00:49:56
513Romana J.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:50:16
1449Eva Hudská
ŽZ50ZahorčiceSváteční pětka - 5 km00:50:20
959Marek Hoško
MM40ŠumperkNovoroční proběhnutí - 11 km00:50:26
1101Martina Machačová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:51:09
1444Martina Č.
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:51:12
908Jolana Štraitová
ŽZ20Sváteční pětka - 5 km00:51:27
423Helena Čadová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:51:53
493Jan Brchel
MM40Vrané nad VltavouNovoroční proběhnutí - 11 km00:52:21
1411Natálie Kateřina Břízová
ŽZ13Dětská chůze - 5 km00:52:22
1174Aneta Klapková
ŽZ30Ne-běžciSváteční pětka - 5 km00:52:27
1707Martin Mejzr
MM40Novoroční proběhnutí - 11 km00:53:09
1724Martin Hoško
MM40VarnsdorfNovoroční proběhnutí - 11 km00:53:19
832Lenka Malíková
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km00:53:25
322Květoslava Prokopiusová
ŽZ60+Začnu běhat - 2,022 km00:53:26
1348Jan Pazourek
MM50Slavia Pojišťovna sport teamNovoroční proběhnutí - 11 km00:53:59
1406Marie Frantlová
ŽZ40FS LučinkaNovoroční proběhnutí - 11 km00:54:03
1206Hana Andělová
ŽZ50HDR Smečky Dogo ArgentinoSváteční pětka - 5 km00:54:07
1207Aneta Andělová
ŽZ30HDR Smečky Dogo ArgentinoSváteční pětka - 5 km00:54:07
874Anonymní závodník
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:54:08
1869Milada Pavlicová
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km00:54:22
1448Tomáš Chlubna
MM13PK ZnojmoDětská chůze - 5 km00:54:23
1870Petr Pavlica
MM60Sváteční pětka - 5 km00:54:30
588Ivana Kyzourová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km00:55:00
1390Elizaveta Watzlova
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km00:55:00
1979Jiřík D.
MM13Dětská chůze - 5 km00:55:10
323Zuzana Hulinova
ŽZ40Zůza a Adélka Běh s kočárkem - 3 km00:56:07
1791Eva M.
ŽZ30Novoroční proběhnutí - 11 km00:56:47
1046Kerstin Macho
ŽZ30Running a Fitness Team MachoNovoroční proběhnutí - 11 km00:56:50
1794Josef Bártek
MM50Nový Jičín - ŽilinaNovoroční proběhnutí - 11 km00:56:50
450Adam S.
MM30Novoroční proběhnutí - 11 km00:56:56
725Lucie Štychová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:56:56
14Lenka Tržická
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km00:56:59
1419Martin Guráš
MM50JaGr týmNovoroční proběhnutí - 11 km00:57:01
8Lucie Kokošková
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km00:57:46
358Vojtěch Kačmařík
MM40Novoroční proběhnutí - 11 km00:57:47
822Herbert Seifert
MM30Novoroční proběhnutí - 11 km00:57:56
1334Miroslav Továrek
MM60Sváteční pětka - 5 km00:57:58
616Markéta Š.
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km00:58:09
819Milan G.
MM60Lišky z kyškyNovoroční proběhnutí - 11 km00:58:12
1653Renata Š.
ŽZ50USK ProvodSváteční pětka - 5 km00:58:13
1100Petr Pospíšil
MM50Wagstadt SnailsNovoroční proběhnutí - 11 km00:58:22
835Roman Vejmělek
MM50#HezkyPeskySváteční pětka - 5 km00:58:28
721Karel Marhoun
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km00:58:33
1828Tomáš Vrzal
MM40Novoroční proběhnutí - 11 km00:58:37
481Jaroslava Reslerová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km00:58:41
253Ladislav Kročák
MM40Novoroční proběhnutí - 11 km00:58:47
1926Lukáš Zeman
MM50DobronínNovoroční proběhnutí - 11 km00:58:50
1568Ludvík Stoulil
MM50Šneci v běhuNovoroční proběhnutí - 11 km00:58:51
1112Roman Kubát
MM50smsmNovoroční proběhnutí - 11 km00:58:56
1104Jana Křistková
ŽZ50Šneci v běhuNovoroční proběhnutí - 11 km00:59:06
1443Edita Urbanová
ŽZ50Pomáháme pohybemSváteční pětka - 5 km00:59:07
1896Jaroslav Jirák
MM50KytliceNovoroční proběhnutí - 11 km00:59:07
1103Milan Přikryl
MM50Šneci v běhuNovoroční proběhnutí - 11 km00:59:23
996Martin Řehák
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km00:59:28
886Luboš Drbal
MM40TJ Jiskra Zruč nad SázavouNovoroční proběhnutí - 11 km00:59:41
1453Vojtěch Vrábel
MM7Dětská chůze - 5 km00:59:50
356Michal Havlíček
MM50ACES Team K.VaryNovoroční proběhnutí - 11 km00:59:57
1959Vladislav Klouček
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km01:00:01
92Tomáš Havlík
MM40HavlíciNovoroční proběhnutí - 11 km01:00:04
1753Andrea D.
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:00:19
1548Vit M.
MM60Novoroční proběhnutí - 11 km01:00:27
2003LADA Trnková
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:00:30
1685Lukáš Olšovský
MM40Rozběháme PlzeňNovoroční proběhnutí - 11 km01:00:31
748Míša K.
MM40Novoroční proběhnutí - 11 km01:00:35
1998Lenka Bakešová
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km01:00:35
787Robert Koubek
MM50HosakoNovoroční proběhnutí - 11 km01:00:36
788Eliška Kubánková
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:00:38
1202Tomáš Vaculka
MM50TLRRNovoroční proběhnutí - 11 km01:00:53
1350Martina Topičová
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:01:01
1082Věra Částková
ŽZ60+Sváteční pětka - 5 km01:01:06
1475Jiří Jun
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km01:01:10
1245Šárka Pavlíčková
ŽZ40Happy teamSváteční pětka - 5 km01:01:18
912Jana J.
ŽZ20Novoroční proběhnutí - 11 km01:01:20
498Michal Steiner
MM50Run Magazine TeamNovoroční proběhnutí - 11 km01:01:21
1013Aneta R.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km01:01:30
1935David Kesl
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km01:01:42
510Pavla Ryšánková
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:01:52
292Olga Maturová
ŽZ40Jiskra RASPENAVANovoroční proběhnutí - 11 km01:02:10
671Daniela Brandová
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:02:12
60Miroslav Červený
MM40Novoroční proběhnutí - 11 km01:02:14
1533Karolína Kukuĺová
ŽZ20Novoroční proběhnutí - 11 km01:02:31
320Jarda Myšák
MM40Mitas foreverNovoroční proběhnutí - 11 km01:02:50
179Nikola Hriciková
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:03:09
321Lucka Herzigová
ŽZ40Mitas foreverNovoroční proběhnutí - 11 km01:03:11
743Leona Vaňousová
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:03:32
940Radomír Valert
MM60Sváteční pětka - 5 km01:03:42
1613Gabriela Pustkova
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:03:44
1176Markéta P.
ŽZ40Běh s kočárkem - 3 km01:04:00
340Michal Snopek
MM50CPT PrahaNovoroční proběhnutí - 11 km01:04:02
1552Petra Podskalská
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:04:02
1404Jakub Soušek
MM30Vietcong HavířovNovoroční proběhnutí - 11 km01:04:03
1456Anita Veselá
ŽZ60SDH ChloumekNovoroční proběhnutí - 11 km01:04:03
558Jana Gabrhelová
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:04:12
216Tomáš Korbel
MM40Novoroční proběhnutí - 11 km01:04:16
412Hana Růžková
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:04:16
1067Marie Szotková
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:04:24
1824Andrea P.
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:04:31
1391Ladislav Šamulka
MM50Šneci v běhuNovoroční proběhnutí - 11 km01:04:40
733Mirka K.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km01:04:44
795Martin Šejvl
MM60Novoroční proběhnutí - 11 km01:04:49
252Romana Kročáková
ŽZ30Novoroční proběhnutí - 11 km01:05:16
317Svatava Mausová
ŽZ40RůžovkySváteční pětka - 5 km01:05:16
531Michaela Moravcová
ŽZ40RůžovkySváteční pětka - 5 km01:05:16
1733Libor Václavík
MM50Sokol TřeběticeNovoroční proběhnutí - 11 km01:05:18
1743Monika Říhová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km01:05:29
772Ivča Kotěrová
ŽZ50Rozběháme PardubiceNovoroční proběhnutí - 11 km01:05:30
1366Zuzana Malíková
ŽZ20Novoroční proběhnutí - 11 km01:05:35
1854Lenka Petrová
ŽZ60Novoroční proběhnutí - 11 km01:05:35
270Markéta Svačinova
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km01:05:45
622Jaroslav Vančat
MM40Noname clubSváteční pětka - 5 km01:05:50
623Lucia Machynková
ŽZ40Noname clubSváteční pětka - 5 km01:05:50
624Jana Vančatová
ŽZ60Noname clubSváteční pětka - 5 km01:05:50
1560Adam Hora
MM13Dětská chůze - 5 km01:05:50
1561Eva Horová
ŽZ10Dětská chůze - 5 km01:05:50
1563Matyáš Bečvář
MM10Dětská chůze - 5 km01:05:50
1564Ondřej Bečvář
MM7Dětská chůze - 5 km01:05:50
110Petr Kuchynka
MM50KladnoNovoroční proběhnutí - 11 km01:06:01
1793Kamilek Rössler
MM10Dětská chůze - 5 km01:06:06
1265Pavel Kašpar
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km01:06:19
1269Tomáš Táborský
MM40Novoroční proběhnutí - 11 km01:06:19
1723Kristian Holek
MM40Novoroční proběhnutí - 11 km01:06:35
1954Karel Perzl
MM60Český KrumlovNovoroční proběhnutí - 11 km01:06:37
1485Miloš H.
MM60Novoroční proběhnutí - 11 km01:06:43
770Radim Kohoutek
MM40BučoviceNovoroční proběhnutí - 11 km01:06:47
960Jana Nechvílová
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:06:55
1823Markéta Šváchová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km01:06:59
357Michal Ješeta
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km01:07:26
633Roman Jeřábek
MM50Liščí doupěSváteční pětka - 5 km01:07:30
1974Alena Gasidlova
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:07:30
751Jana Bročková
ŽZ60HuňavkyNovoroční proběhnutí - 11 km01:07:42
828Eva J.
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:07:50
1081Jana Budáková
ŽZ50Sváteční pětka - 5 km01:07:58
907Renáta Maděrová
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:08:00
1347Markéta Zmeškalová
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:08:00
1438Jiří Filistein
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km01:08:01
278Jiří Nebeský
MM40Novoroční proběhnutí - 11 km01:08:03
1178Vaclav Burian
MM60Novoroční proběhnutí - 11 km01:08:12
529Jana Červenková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km01:08:21
948Tomáš Fúsek
MM60TOM MikulášoviceSváteční chůze - 11 km01:08:26
668Romana Ječmenová
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:09:11
338Jan K.
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km01:09:16
690Jitka Bláhová
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:09:18
1179Olga Čábelická
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:09:21
281Michal ŠIMERA
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km01:09:23
140Petra Ricsovszká
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:09:27
1418Eliška F.
ŽZ60Sváteční pětka - 5 km01:09:30
1047Monika Přibyl
ŽZ50Running a Fitness Team MachoNovoroční proběhnutí - 11 km01:09:36
884Pavlína Doubková
ŽZ50NHNovoroční proběhnutí - 11 km01:09:46
565Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine TeamNovoroční proběhnutí - 11 km01:10:26
654Jan Bláha
MM50StříbroNovoroční proběhnutí - 11 km01:10:27
346Jana Osztényi
ŽZ60Novoroční proběhnutí - 11 km01:10:31
895Tomáš Lesňák
MM40Za ohňostrojem - 15 km01:10:55
1927Jan Pazourek
MM50Slavia pojišťovna Sport teamZa ohňostrojem - 15 km01:10:58
1798Yveta Theile
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:11:00
937Martina S.
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:11:04
1634Petra C.
ŽZ60Novoroční proběhnutí - 11 km01:11:29
480Tereza D.
ŽZ30Novoroční proběhnutí - 11 km01:11:30
1574Helga Pašková
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:11:32
599Jindřich Lisý
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km01:11:40
849Lydie Liskovcova
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:11:47
836Kateřina B.
ŽZ30Novoroční proběhnutí - 11 km01:12:00
872Jitka D.
ŽZ30Novoroční proběhnutí - 11 km01:12:20
814Petra Mejdrechová
ŽZ40Prostě běž!Novoroční proběhnutí - 11 km01:12:23
887Radka Johánková
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:12:34
1993Renata Barvíková
ŽZ50REBANovoroční proběhnutí - 11 km01:12:34
815Lenka Kristová
ŽZ60kalorické tabulkySváteční pětka - 5 km01:12:49
1325Stanislav Měsíček
MM40Novoroční proběhnutí - 11 km01:12:52
470Jitka Pajtašová
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:13:02
274Veronika Dočkalová
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:13:11
1139Michaela Nerudová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km01:13:26
1150Reni Viola
ŽZ40@viola.piseNovoroční proběhnutí - 11 km01:13:29
380Jirka Solovjev
MM50Wettel LäuferbundNovoroční proběhnutí - 11 km01:13:46
1241Žaneta Marešová
ŽZ40Hasiči BělečNovoroční proběhnutí - 11 km01:13:48
202Jája Košťálová
ŽZ50Burák FamilyNovoroční proběhnutí - 11 km01:13:58
718Mária Nenutilová
ŽZ60+Sváteční pětka - 5 km01:14:10
394Hana H.
ŽZ40Joskatel TeamNovoroční proběhnutí - 11 km01:14:24
395Andrea H.
ŽZ50Joskatel TeamNovoroční proběhnutí - 11 km01:14:24
1898Jakub Linek
MM40PotštejnZa ohňostrojem - 15 km01:14:33
1839Martina Hajdušková
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:14:35
295Jana Hrdinková
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:14:58
1978Tomáš H.
MM50Sváteční pětka - 5 km01:14:58
1511Lenka Štětková
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:15:02
244Lucie S.
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:15:09
1961Matěj Šrůt
MM13AC Vysoké MýtoDětská chůze - 5 km01:15:13
1231Jana Bervidová
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:15:17
689Nikola Blahníková
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:15:18
601Renata H.
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:15:23
77Daniela K.
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:15:25
1490Petr Cimprich
MM40Nordic walking OlomoucSváteční chůze - 11 km01:15:37
405Tereza Bochinová
ŽZ10Dětská chůze - 5 km01:16:00
1183Pavla Zítková
ŽZ60Novoroční proběhnutí - 11 km01:16:11
691Darina Koudelová
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:16:21
992Alena Záleská
ŽZ40A&RSváteční pětka - 5 km01:16:53
1608Vít Jirásek
MM50Šneci v běhuNovoroční proběhnutí - 11 km01:16:54
223Ivana Procházková
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:16:55
1632Jan Krycner
MM50Run Magazin TeamZa ohňostrojem - 15 km01:17:01
1567Marketa Korintova
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:17:02
111Věra Volenová
ŽZ50Prostě běž!Novoroční proběhnutí - 11 km01:17:07
1692Marek Jelinek
MM60run RozkošZa ohňostrojem - 15 km01:17:12
196Svatopluk Čihák
MM40AmatéřiNovoroční proběhnutí - 11 km01:17:23
1278Petra Červená
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:17:56
1389Petr Kolovrátník
MM60Novoroční proběhnutí - 11 km01:17:56
979Zdenek Kraus
MM40Makový KoláčNovoroční proběhnutí - 11 km01:18:03
1326Jana Měsíčkova
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:18:06
1353Edita Válková
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:18:11
729Jana Havlíčková
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:18:30
314Gabriela Hronová
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:18:47
1300Lukáš Brada
MM50SkašticeZa ohňostrojem - 15 km01:18:50
248Olga Gaidečková
ŽZ40Prostě běžNovoroční proběhnutí - 11 km01:20:01
1354Lucie Sedlák Formánková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km01:20:04
593Zbyněk Gál
MM60SDH Tvrdonice Novoroční proběhnutí - 11 km01:20:17
1371Jana Kočová
ŽZ50Prostě běž!Novoroční proběhnutí - 11 km01:20:44
334Věra S. Nováková
ŽZ50Nová VesSváteční pětka - 5 km01:21:00
1464Ladislava Sitařová
ŽZ50Prostě běž!Novoroční proběhnutí - 11 km01:21:23
1050Ctibor Mittner
MM50BrnoZa ohňostrojem - 15 km01:21:25
889Tomáš Vrzal
MM40Sváteční chůze - 11 km01:21:36
195Petr Zaplatílek
MM50AmatéřiNovoroční proběhnutí - 11 km01:21:43
1538Luděk Slabý
MM50Artróza v pohybuSváteční pětka - 5 km01:22:01
1407Radka Kučerová
ŽZ50Rozběháme ZŠ nám.Míru, Nový BorZa ohňostrojem - 15 km01:22:34
1306Jirka Hrubeš
MM50Novoroční proběhnutí - 11 km01:22:36
1815Jarka Havlinová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km01:22:46
557Miroslav Fassati
MM60+Sokol JosefovNovoroční proběhnutí - 11 km01:23:10
701David Raclavský
MM40Rozbehnito.czNovoroční proběhnutí - 11 km01:23:22
1838Irena Seflova
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:23:40
1604Ondřej Míl
MM30MikulovZa ohňostrojem - 15 km01:23:47
1591Gita Brabcová
ŽZ13Dětská chůze - 5 km01:23:59
1816Nelinka Havlinová
ŽZ10Dětská chůze - 5 km01:24:13
649Alena Vomlelová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km01:24:14
943Jitka H.
ŽZ50BoruvkaNovoroční proběhnutí - 11 km01:24:40
1489Tereza Š.
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:24:45
1504Veronika N.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km01:24:49
7Kateřina Krupíková
ŽZ50Borůvkový senNovoroční proběhnutí - 11 km01:24:58
393Lucie Držiková
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:25:44
631Gabriela Sáblíková
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km01:25:44
1817Eliška Havlinová
ŽZ7Dětská chůze - 5 km01:25:44
1612Tomáš Odstrčilík
MM40Sokol TřeběticeZa ohňostrojem - 15 km01:26:00
1196Monika Illéšová
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:26:04
1876Barbora Menclová
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km01:26:04
1007Klara Habrova
ŽZ50Za ohňostrojem - 15 km01:26:12
155Ilona Vintrová
ŽZ30Novoroční proběhnutí - 11 km01:26:25
165Radka Kubíková
ŽZ50Prostě běž!Novoroční proběhnutí - 11 km01:26:44
833Lucie Fuksíková
ŽZ40Za ohňostrojem - 15 km01:26:53
326Kristýna Nováková
ŽZ30Novoroční proběhnutí - 11 km01:27:14
219Josef Horčička
MM60+hobík ze ŠtětíNovoroční proběhnutí - 11 km01:27:22
1016Kateřina Kolářová
ŽZ50Geny z KeniNovoroční proběhnutí - 11 km01:28:04
1820Adéla Nelibová
ŽZ16Olympia Spartan Training Kutná HoraZa ohňostrojem - 15 km01:28:08
1742Radek Střalka
MM30Lokomotiva TrojanoviceŠťastný nový rok - 20,22 km01:28:25
166Michaela Slabá
ŽZ40Za ohňostrojem - 15 km01:28:56
3Jaroslava Urbanová
ŽZ60...běhám, tedy jsem...Za ohňostrojem - 15 km01:29:34
4Petr Vitovsky
MM60...běhám, tedy jsem...Za ohňostrojem - 15 km01:29:34
674Aneta Hesounová
ŽZ30SisisterNovoroční proběhnutí - 11 km01:29:59
675Petra Ruzicka
ŽZ50ChemnitzNovoroční proběhnutí - 11 km01:30:02
1561Markéta Bezdíčková
ŽZ7Dětská chůze - 5 km01:30:24
1681Adéla Sovová
ŽZ20AuzybaSváteční chůze - 11 km01:30:43
945Květa Fúsková
ŽZ50TOM MikulášoviceSváteční chůze - 11 km01:30:57
135Gabriela V.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km01:31:17
485Stázka Divišová
ŽZ10Dětská chůze - 5 km01:31:45
1023Martin Smetana
MM40Za ohňostrojem - 15 km01:31:50
1835Libor Václavík
MM50Sokol TřeběticeZa ohňostrojem - 15 km01:32:02
1349Soňa P.
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:32:48
1342Lucie Hejtmanová
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:34:07
1322Ondřej Najser
MM4Dětská chůze - 5 km01:34:09
946Andrea Fúsková
ŽZ20TOM MikulášoviceSváteční chůze - 11 km01:34:13
1726René Wiedeman
MM50LO Sokol PodlázkyŠťastný nový rok - 20,22 km01:34:18
429Jana HRBKOVÁ
ŽZ50Za ohňostrojem - 15 km01:34:44
817Veronika Totková
ŽZ40Novoroční proběhnutí - 11 km01:34:54
1732Michaela Kosaková
ŽZ40Český maratónský klubZa ohňostrojem - 15 km01:35:01
1428Veronika Krullová
ŽZ30Za ohňostrojem - 15 km01:35:04
1550Tomáš Procyk
MM7Dětská chůze - 5 km01:35:11
1807Lubomír Kovář
MM60OZZY BrnoSváteční chůze - 11 km01:36:51
1451Kristýna Mervartová
ŽZ40Šťastný nový rok - 20,22 km01:37:14
1989Petr Tomášek
MM60BS Nový BorSváteční pětka - 5 km01:37:37
776Helga Pašková
ŽZ40Za ohňostrojem - 15 km01:38:17
575Martina S.
ŽZ30Sváteční chůze - 11 km01:38:18
963Lucie Spěšná
ŽZ50MS Bike AcademyZa ohňostrojem - 15 km01:38:49
964Jiří Kolda
MM50OpatovZa ohňostrojem - 15 km01:39:19
266Monika Švarcová
ŽZ60Sváteční chůze - 11 km01:40:23
566Jolana Rybová (Rybka)
ŽZ50Novoroční proběhnutí - 11 km01:41:39
1758Tomáš Ryba
MM50Sváteční chůze - 11 km01:41:57
185Pavla Černochová
ŽZ40PolešoviceZa ohňostrojem - 15 km01:41:59
1351Jan Pazourek
MM50Slavia pojišťovna Sport teamŠťastný nový rok - 20,22 km01:42:04
1189Hana Koutná
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km01:42:43
977Pavel Kosař
MM40RUN magazine teamŠťastný nový rok - 20,22 km01:43:01
1557Petra Podskalská
ŽZ50Za ohňostrojem - 15 km01:43:43
1558Petra Podskalská
ŽZ50Za ohňostrojem - 15 km01:43:43
1905Darek Buchálek
MM40IG: dario.runnerŠťastný nový rok - 20,22 km01:43:53
754Kristina M.
ŽZ40Výzva 2021Sváteční chůze - 11 km01:44:03
186Silvie L.
ŽZ50PolešoviceZa ohňostrojem - 15 km01:44:48
697Petra Cihlářová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km01:44:55
22Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná RudaSváteční chůze - 11 km01:45:44
797Marcel D.
ŽZ40Za ohňostrojem - 15 km01:46:18
1769Eva Záleská
ŽZ50Skutečský kočkySváteční chůze - 11 km01:46:35
974Alena Böhmová
ŽZ50Šťastný nový rok - 20,22 km01:46:41
451Kateřina Roudná
ŽZ40Prostě běž!Novoroční proběhnutí - 11 km01:46:48
1011Jan Š.
MM10Dětská chůze - 5 km01:46:48
1425Kateřina J.
ŽZ30Sváteční chůze - 11 km01:47:06
658Libuše Blahoutová
ŽZ50Klub ČHPNovoroční proběhnutí - 11 km01:48:05
1458Viktorie Hahnová
ŽZ20Šťastný nový rok - 20,22 km01:48:50
303Hana Doležalová
ŽZ40TFA Velké NěmčiceSváteční chůze - 11 km01:50:00
304Jan Doležal
MM40TFA Velké NěmčiceSváteční chůze - 11 km01:50:00
306Jakub Doležal
MM13TFA Velké NěmčiceSváteční chůze - 11 km01:50:00
307Milan Doležal
MM16TFA Velké NěmčiceSváteční chůze - 11 km01:50:00
371Aneta Vedrová
ŽZ16TFA Velké NěmčiceSváteční chůze - 11 km01:50:00
372Lucie Vedrová
ŽZ13TFA Velké NěmčiceSváteční chůze - 11 km01:50:00
445Jan D.
MM40Sváteční chůze - 11 km01:50:22
556Gabriela Fassati Fassati
ŽZ60RUN magazín teamŠťastný nový rok - 20,22 km01:50:29
63Jitka Kojzarová
ŽZ40Běhám pro radost;)Za ohňostrojem - 15 km01:50:49
325Ivan Brenišin
MM60Praha 4Šťastný nový rok - 20,22 km01:51:45
148Lukáš C.
MM30Sváteční chůze - 11 km01:52:09
1252Šimon Novotný
MM10Dětská chůze - 5 km01:52:23
1253Emma Novotná
ŽZ10Dětská chůze - 5 km01:52:23
1254Michala Novotná
ŽZ13Dětská chůze - 5 km01:52:23
548Henrieta B.
ŽZ50Za ohňostrojem - 15 km01:52:40
1025Hana Komínková
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km01:52:58
316Marie Dolejší
ŽZ60+Sváteční chůze - 11 km01:53:22
315Míra Dolejší
MM60+Sváteční chůze - 11 km01:53:23
13Veronika P.
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km01:53:37
1379Jiří Chmelík
MM40VP PceŠťastný nový rok - 20,22 km01:53:46
613Andrea Bergmannová
ŽZ50Šťastný nový rok - 20,22 km01:53:54
1026Iveta Landsmanová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km01:54:16
1068Vlaďka Winterová
ŽZ40Vlaďka / HodějiceŠťastný nový rok - 20,22 km01:54:52
1311Michal Šuta
MM40Šťastný nový rok - 20,22 km01:54:53
1216Eva Šifaldová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km01:56:01
1467Petra Bartošková
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km01:56:12
847Róbert Baláž
MM40ŠK Taekwon-do FOX PrešovŠťastný nový rok - 20,22 km01:56:36
507Milena Čechová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km01:57:25
198Patrik Ertl
MM40Sváteční chůze - 11 km01:57:42
66Iva L.
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km01:57:52
799Jitka Hráchová
ŽZ60Sváteční chůze - 11 km01:57:53
197Martina Ertlova
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km01:57:56
1812Martin Dítě
MM60Briard teamSváteční chůze - 11 km01:58:08
59Štěpánka V.
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km01:58:22
367Ivana Tichá
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km01:58:23
502Lenka Komárková
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km01:58:31
1357Vendula Černovská
ŽZ40Šťastný nový rok - 20,22 km01:58:33
336Dáša M.
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km01:58:46
1292Renata Matejkova
ŽZ50StrazistanSváteční chůze - 11 km01:58:49
667Tomáš Vodička
MM50Sváteční chůze - 11 km01:58:50
1572Vladimír Vlček
MM60Šťastný nový rok - 20,22 km01:58:57
780Dominika Milotová
ŽZ20Sváteční chůze - 11 km01:58:58
551Silvie Sikorová Obidová
ŽZ50obidkySváteční chůze - 11 km01:59:16
1279Lucie K.
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km01:59:18
468Katka Jeřábková
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km01:59:33
1356Gabriel Horák
MM50Šťastný nový rok - 20,22 km01:59:39
229Martin Vika
MM30Šťastný nový rok - 20,22 km01:59:40
619Jan H.
MM50Sváteční chůze - 11 km01:59:52
1215Gabriela Hudáková
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:00:17
136Kateřina Vytešníková
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:00:31
1442Lucie Vonásková
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:01:04
1291Iva Novotná
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:01:25
1992Monika Venzhöferová
ŽZ40SibHusSváteční chůze - 11 km02:01:48
190Žaneta Nikam
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:01:50
1736Leona Vaňousová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:02:13
294Ingrid Roháčková
ŽZ50Šťastný nový rok - 20,22 km02:02:15
927Milan Kadlec
MM40JihlavaŠťastný nový rok - 20,22 km02:02:51
1470Jiří Bartošek
MM50Sváteční chůze - 11 km02:03:18
1605Leona Čevelíčková
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:03:28
1246Andrea C.
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:03:52
791Karel Švejda
MM50Kalorické tabulkySváteční chůze - 11 km02:04:01
361Petra Beznosková
ŽZ40Za ohňostrojem - 15 km02:04:18
1535Terka K.
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:04:34
353Iveta Roxy
ŽZ30-Za ohňostrojem - 15 km02:04:57
1310Lenka Lauberová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:05:21
1981Gábor G.
MM60Šťastný nový rok - 20,22 km02:05:23
900Petra Rabová
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:05:42
1027Píťa Velinger
MM50Šťastný nový rok - 20,22 km02:06:01
1499Markéta Kyselová
ŽZ40KyslíciSváteční chůze - 11 km02:06:10
1808Dita K.
ŽZ60Prostě běž Stará VesSváteční chůze - 11 km02:06:12
604Lucie Š.
ŽZ40Šneci v běhuSváteční chůze - 11 km02:06:34
1602Karel Polcar
MM50Běžci ApokalypsyŠťastný nový rok - 20,22 km02:06:58
1611Daniela Vránová
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:07:18
1492Hana S.
ŽZ50Kalorické tabulkySváteční chůze - 11 km02:07:53
1037Monika Pouznarová
ŽZ50Zářivky 2021Sváteční chůze - 11 km02:08:09
1778Kateřina Pavlásková
ŽZ50Holky na tripuSváteční chůze - 11 km02:08:14
1768Eli L.
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:09:37
706Lenka Topinková
ŽZ50Šťastný nový rok - 20,22 km02:10:17
1594Andrea S.
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:10:20
330Miroslav Gottvald
MM60Šťastný nový rok - 20,22 km02:10:33
1284Hana Nováková
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:11:46
458Markéta Krivankova
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:11:55
1097Josef Holec
MM40Martinice v KrkonošíchSváteční chůze - 11 km02:12:40
1423Eva VAŠINKOVÁ
ŽZ50SDH StředolesíSváteční chůze - 11 km02:13:09
1424Kateřina WITTKOVÁ
ŽZ50SDH StředolesíSváteční chůze - 11 km02:13:09
477Ála Ř.
ŽZ50DinoSváteční chůze - 11 km02:13:12
1285Jana Pilařová
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:13:28
1283Josef Novák
MM40Sváteční chůze - 11 km02:13:55
1017Eva Kosařová
ŽZ50Skutečský kočkySváteční chůze - 11 km02:14:22
612Igor Šmelko
MM50Sokol VýčapyNovoroční chůze - 20,22 km02:14:30
174Stanislav MACEK
MM50Rychlá rotaŠťastný nový rok - 20,22 km02:14:43
1359Lukáš Š.
MM40Prostě běžSváteční chůze - 11 km02:15:04
48Irena Zelená
ŽZ50OREL Moravské BudějoviceŠťastný nový rok - 20,22 km02:15:34
1308Zdeněk Urban
MM40SRTG MostŠťastný nový rok - 20,22 km02:15:36
1346Monika Bartošíková
ŽZ30Sváteční chůze - 11 km02:15:37
308Eva Němcová
ŽZ50Nohy v běhuŠťastný nový rok - 20,22 km02:15:59
1339Pavlína K.
ŽZ40Prostě běžSváteční chůze - 11 km02:16:13
1775Helga Pašková
ŽZ40Šťastný nový rok - 20,22 km02:16:39
425Lucie Dubcová
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:18:31
99Jana Nerudová
ŽZ40Za ohňostrojem - 15 km02:18:47
79Brian Ječný
MM4Sváteční chůze - 11 km02:19:08
313Lucie Doleželová
ŽZ40KrnovŠťastný nový rok - 20,22 km02:19:56
1059Radka S.
ŽZ50Šťastný nový rok - 20,22 km02:20:19
678Jana Prášková
ŽZ50Šťastný nový rok - 20,22 km02:21:42
1517Petra Bernasová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:21:44
467Kateřina Kalivodová
ŽZ30Sváteční chůze - 11 km02:21:58
301Vítězslav Brumla Hájek
MM60Dolní BeřkoviceSváteční chůze - 11 km02:22:12
1519Michal Bernas
MM50Sváteční chůze - 11 km02:22:19
1900Renata S.
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:24:58
1075Martina Dragounová
ŽZ40Šťastný nový rok - 20,22 km02:25:21
1123Michaela Hůjová
ŽZ50Kalorické tabulkySváteční chůze - 11 km02:25:33
867Mirka M.
ŽZ50Jablonnኝastný nový rok - 20,22 km02:26:01
694Jozef Malejčík
MM40JenkovceŠťastný nový rok - 20,22 km02:27:04
679Eva Brunerová
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:27:35
1066Stanislav Kováček
MM40Šťastný nový rok - 20,22 km02:27:57
509Kateřina Králová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:28:30
1459Lenka K.
ŽZ30LemrASváteční chůze - 11 km02:28:39
430Dita Rajdlová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:28:45
1883Markéta R.
ŽZ30Sváteční chůze - 11 km02:28:47
717Ivan Nenutil
MM60+Sváteční chůze - 11 km02:30:09
1595Michaela Ploner
ŽZ30Šťastný nový rok - 20,22 km02:30:26
687Tereza Dobrá
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:30:48
282Miroslava Baďurová
ŽZ50Šťastný nový rok - 20,22 km02:32:05
283Věra Karabcová
ŽZ40Šťastný nový rok - 20,22 km02:32:05
1184Jana Březinová
ŽZ60Prostě běž!Šťastný nový rok - 20,22 km02:33:47
1863Ivana Ferčíková
ŽZ50Spící želvaŠťastný nový rok - 20,22 km02:33:53
997Lenka Kotápková
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:38:52
1289Markéta Jarošová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:39:05
1651Simona Rudišarová
ŽZ30Sváteční chůze - 11 km02:39:16
1201Jana Hladíková
ŽZ30Sváteční chůze - 11 km02:41:18
545Daniela Marinková
ŽZ20Šťastný nový rok - 20,22 km02:41:19
1985Šárka B.
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:41:32
703Andrea Říhová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:41:37
1259Tereza Čermáková
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:42:00
1575Pavla S.
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:42:39
855Pavla K.
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:42:43
25Jana Vokata
ŽZ50NejkyNovoroční proběhnutí - 11 km02:42:54
1948Jakub P.
MM40Sváteční chůze - 11 km02:46:24
1412Vlaďka Kocíková
ŽZ60Sváteční chůze - 11 km02:47:37
806Zuzana Pavlů
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:49:00
825Irena Kalasová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:50:17
1885Petr Novák
MM60Šťastný nový rok - 20,22 km02:51:17
311Eva Lepičová
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:51:36
1967Lenka Chrtková
ŽZ30Sváteční chůze - 11 km02:52:31
1799Martina Skurková
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:52:42
1947Michaela H.
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:53:57
758Zuzka T.
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:55:29
1735Lenka M.
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km02:57:55
1343Ivana Řadová
ŽZ40Šťastný nový rok - 20,22 km02:58:40
436Marcela Veselá
ŽZ50Novoroční chůze - 20,22 km02:59:08
1848Jana Karásková
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km02:59:15
1324Miroslav Michalek
MM50CK SKUTEČNovoroční chůze - 20,22 km02:59:55
1034Jitka Rašínova
ŽZ40Novoroční chůze - 20,22 km03:00:17
116Vlastimil Krpeš
MM60FrogSváteční chůze - 11 km03:01:31
31Anonymní závodník
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km03:04:04
1966Ivana Pabiánová
ŽZ60+DůstojnostSváteční chůze - 11 km03:05:05
1843Gabina Větrovcová
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km03:06:20
1850Míra Větrovec
MM16Sváteční chůze - 11 km03:06:20
1851Maruška Větrovcová
ŽZ13Sváteční chůze - 11 km03:06:20
1852Miroslav Větrovec
MM50Sváteční chůze - 11 km03:06:20
844Blanka Zikmundová
ŽZ60+PištaŠťastný nový rok - 20,22 km03:10:25
392Jiřina Nováková
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km03:11:25
1827Věra F.
ŽZ50Běhny z PětipsůSváteční chůze - 11 km03:13:47
373Jaromír Mrnuštík
MM60Novoroční chůze - 20,22 km03:13:57
70Markéta Remešová
ŽZ50Novoroční chůze - 20,22 km03:16:00
582David Skála
MM30FiaSkaSváteční chůze - 11 km03:16:33
1057Eliška Anna Kubičková
ŽZ60SC Marathon PlzeňŠťastný nový rok - 20,22 km03:20:45
452Jana N.
ŽZ50Prostě běž!Novoroční chůze - 20,22 km03:26:02
579Patrik Pospíšil
MM30Dark Side WorkoutSváteční chůze - 11 km03:28:17
1551Daniela Roušalová
ŽZ60Sváteční chůze - 11 km03:29:25
1787Kristýna Junková
ŽZ40Stinga teamSváteční chůze - 11 km03:29:25
798Barča Šimůnková
ŽZ50Sváteční chůze - 11 km03:32:14
852Tomáš Habr
MM40BC Hi-tech OlomoucSváteční chůze - 11 km03:35:05
1029Markéta Velínská
ŽZ13Sváteční chůze - 11 km03:37:56
695Petr T.
MM50JeštěrkySváteční chůze - 11 km03:40:21
696Dana T.
ŽZ40JeštěrkySváteční chůze - 11 km03:40:21
1481Vera Fiserova
ŽZ50Za ohňostrojem - 15 km03:48:04
418Roman Janas
MM50Sváteční chůze - 11 km03:54:28
203Hana Gallusová
ŽZ30Novoroční chůze - 20,22 km03:56:31
19Zuzana B.
ŽZ30Novoroční chůze - 20,22 km03:57:22
20Bronislava B.
ŽZ50Novoroční chůze - 20,22 km03:57:22
1028Monika Velínská
ŽZ40Sváteční chůze - 11 km04:04:24
17Věra Huliciusová
ŽZ40Novoroční chůze - 20,22 km04:10:08
134Michal Horák
MM13Šťastný nový rok - 20,22 km04:15:00
1554Alena BLAŽKOVÁ
ŽZ60Šťastný nový rok - 20,22 km04:27:14
1440Mia M.
ŽZ40Novoroční chůze - 20,22 km04:47:20
1932Jan R.
MM30JavornáNovoroční chůze - 20,22 km05:03:28
1933Jana P.
ŽZ30JavornáNovoroční chůze - 20,22 km05:26:49
1521Lenka Svobodová
ŽZ40Šťastný nový rok - 20,22 km05:51:26
843Vlasta Pešková
ŽZ60FištaŠťastný nový rok - 20,22 km05:53:22
1262Iva Burdová
ŽZ40Za ohňostrojem - 15 km05:59:31
1782Lucie S.
ŽZ30Začnu běhat - 2,022 km11:18:12
583Lenka Češková
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km14:00:22
1491Pavla Zátková
ŽZ50SK Start PrahaSváteční pětka - 5 km32:20:39
1117Nikola T.
ŽZ30Sváteční pětka - 5 km35:43:08
995Vendula M.
ŽZ40Sváteční pětka - 5 km37:40:54