Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1904Darek BuchálekMM40IG: dario.runner00:06:50
2.598Ondřej FúsekMM16TOM Mikulášovice00:06:52
3.1583Tomáš VrzalMM4000:08:00
4.1668Tomáš FúsekMM60TOM Mikulášovice00:08:18
5.755Tomáš MatějákMM4000:08:28
6.1526Vojtěch MančálMM13AK ISCAREX Česká Třebová00:08:33
7.526Miloš HruškaMM60MHUL00:08:40
8.1845Jan M.MM50Jestřebické ještěrky00:08:51
9.168Marek B.MM5000:09:16
10.1686Milan NevěčnýMM50Brno-Lesná00:09:31
10.1975Jaroslava PokorováŽZ50Báječné ženy v běhu00:09:31
12.1268Michal NorekMM2000:09:32
13.139Soňa H.ŽZ5000:09:34
14.803Michaela CvejnováŽZ3000:10:01
15.1908Ondřej ZloskýMM50Hostín00:10:04
15.1909Šimon ZloskýMM13Hostín00:10:04
17.1414Miriam MusilováŽZ50Prostě běž!00:10:22
18.1399Eva KilbŽZ5000:10:29
19.1267Adriana KenderováŽZ2000:10:32
20.1434Dominik SzotekMM1600:10:33
21.1355Lucie BezdíčkováŽZ5000:10:40
22.1329Lenka TronečkováŽZ5000:10:45
23.272Veronika Š.ŽZ3000:10:49
24.1435Martin SzotekMM5000:10:54
25.778Petr VávraMM5000:10:55
26.354Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:11:09
27.1844Dana L.ŽZ50Jestřebické ještěrky00:11:14
28.442Jana KusbachováŽZ3000:11:19
29.1472Martina DohnalováŽZ40Lenoši00:11:20
30.779Denisa MusilováŽZ40Catwoman00:11:24
30.808Barbora Š.ŽZ3000:11:24
32.1369Lenka FehérováŽZ5000:11:25
33.1882Blanka NěmcováŽZ4000:11:29
34.1270Martina MílováŽZ5000:11:31
35.707Tereza MatoušováŽZ3000:11:35
36.483Regina KöhlerováŽZ50Catwoman00:11:41
37.1982Martin HeinzMM4000:11:42
38.1126Ilona N.ŽZ50Zářivky 201900:11:44
39.1936Radovan SadílekMM50ZPA Bike Team00:11:56
40.1203Pavla RejzkováŽZ4000:12:00
41.58Jitka PěknáŽZ5000:12:05
42.640Petra V.ŽZ2000:12:07
43.1776Jiří BělMM50Hostín00:12:10
44.698František ŠabataMM13Wikov Ski Skuhrov nad Bělou00:12:14
45.115Jana S.ŽZ40Litoměřice00:12:20
46.351Robert VacekMM1300:12:22
47.1739Jitka BalkováŽZ4000:12:25
48.279Michaela ŠtěrbováŽZ3000:12:26
48.1220Zdeněk KaškaMM60SK Kyšperk00:12:26
50.1585Daniela Eva R.ŽZ2000:12:28
51.1166Martina BrelkováŽZ3000:12:34
51.1847Lucie VítkováŽZ3000:12:34
53.1318Monika BachanováŽZ4000:12:38
54.1429Tereza HořejšováŽZ3000:12:39
54.1658Pavla K.ŽZ50Holky do nepohody00:12:39
54.1659Nikol K.ŽZ20Holky do nepohody00:12:39
54.1660Jana K.ŽZ13Holky do nepohody00:12:39
54.1661Kateřina K.ŽZ13Holky do nepohody00:12:39
59.489Roman BernátMM60Šneci v běhu00:12:41
55.972Tereza Š.ŽZ30Rozběháme Roudnici nad Labem00:12:41
61.1673Alena P.ŽZ50Kangoo Litvínov00:12:42
62.1899Lucie KnotkováŽZ40Žer slimáky ????00:12:44
63.777Lucie NovotnáŽZ3000:12:48
63.962Jakub T.MM3000:12:48
63.1983Tereza PrachařováŽZ3000:12:48
66.350David VacekMM5000:12:55
67.1687Aneta LajtkepovaŽZ5000:12:58
68.677Anna PráškováŽZ1300:13:00
69.1041Jakub KomorousMM3000:13:01
70.1370Tereza MalíkováŽZ2000:13:05
71.773Lucie HurtíkováŽZ30Rodinná čtyřka00:13:09
72.1401Alexandr KuchařMM6000:13:10
73.1891Petra PazderkováŽZ4000:13:14
74.1802Alena K.ŽZ5000:13:16
75.1098Martin LainMM5000:13:21
76.1809Jakub VanotMM3000:13:22
77.512Jana KlímováŽZ6000:13:24
78.629Marcela BednářováŽZ5000:13:25
79.577Sabina TalackováŽZ30Lazy Unicorns00:13:26
80.627Eliska VondrakovaŽZ5000:13:27
80.845Natalie RadivojevićováŽZ3000:13:27
82.124JITKA ŠMÍDOVÁŽZ50PROSTĚ BĚŽ!00:13:30
81.966Hana HavelkováŽZ6000:13:30
84.466Martina BartíkováŽZ3000:13:31
85.685Jana HolčákováŽZ5000:13:36
86.1172Lenka VinšováŽZ5000:13:38
87.1804Veronika RyskováŽZ13Rozběháme Strakonice00:13:39
88.782Vlasta ČuprováŽZ4000:13:40
89.1040Eva J.ŽZ50Milovické běhny00:13:43
90.1859Andrea VelátováŽZ3000:13:44
91.486Martina N.ŽZ4000:13:48
92.1510Eva JanouškováŽZ3000:13:51
93.164Míša ZíkováŽZ40Zíkáči00:13:56
94.983Veronika VlkováŽZ3000:13:57
95.360Karina KačmaříkováŽZ4000:14:00
96.1834Andrea NejedláŽZ3000:14:01
97.102Adéla JehličkováŽZ30AREA 11400:14:02
97.1167Kateřina BálintováŽZ4000:14:02
99.1584Eva R.ŽZ5000:14:06
100.761Adéla H.ŽZ3000:14:08
100.981Kateřina TyrováŽZ4000:14:08
102.1109Zdeňka V.ŽZ5000:14:10
101.1169Veronika DidkovaŽZ3000:14:10
101.1771Jan PokornýMM10Popcorni00:14:10
105.1380Kristýna S.ŽZ3000:14:13
106.1946Nikola KobrlováŽZ4000:14:14
107.767Květa PršalováŽZ60+Štětí00:14:16
108.1746Hana ŠimůnkováŽZ6000:14:19
109.1590Kamila SlavíkováŽZ40Kaki team Měcholupy00:14:21
110.1243Andrea C.ŽZ50Zářivky 201900:14:22
111.53Kateřina MackováŽZ4000:14:29
111.1792Lucie BoučkováŽZ4000:14:29
113.1186Lada HoloubkováŽZ10Lada00:14:31
114.1977Lenka VráželováŽZ4000:14:33
115.421Jiřina KUBINCOVÁŽZ50Prostě běž!00:14:34
116.530Barbora S.ŽZ1300:14:37
117.469Nikola AdámkováŽZ30Lenochodi00:14:43
118.1841Anonymní závodníkŽZ5000:14:44
119.871Pavlína ŠrámkováŽZ4000:14:48
120.328Petra HamtilováŽZ50Hezky pěšky00:14:53
121.1887Irena Ř.ŽZ50Prostě běž!00:14:56
122.988Petra K.ŽZ3000:14:57
123.1495Kateřina Ž.ŽZ4000:14:59
124.1080Monika Š.ŽZ4000:15:04
125.714Hana L.ŽZ4000:15:06
126.427Lenka M.ŽZ5000:15:09
126.722Kája MarhounMM1000:15:09
126.1121Pavlína P.ŽZ4000:15:09
129.347Petra S.ŽZ40Prostě běž!00:15:13
130.639Kamila N.ŽZ50Brno-Lesná00:15:18
130.682Bára R.ŽZ5000:15:18
132.80Kristýna K.ŽZ5000:15:20
131.1879Lucie SobotkováŽZ5000:15:20
131.1889Anonymní závodníkMM1300:15:20
131.1951Kristina H.ŽZ4000:15:20
136.820Kamila L.ŽZ30Šneci v běhu00:15:22
137.191Michaela KrákorováŽZ3000:15:26
138.1894Petra Z.ŽZ50RD8+100:15:27
139.913Pavel HerinkMM5000:15:28
139.1420Andrea LaušováŽZ30Šneci v běhu00:15:28
141.1197Olga N.ŽZ50Bellis00:15:29
142.830Šárka HradilováŽZ50Báječné ženy v běhu00:15:33
143.72Michaela K.ŽZ3000:15:37
144.1677Jakub VránaMM1300:15:38
144.1680Jakub VránaMM1300:15:38
146.919Lukáš RigóMM3000:15:41
147.916Kateřina TesařováŽZ3000:15:43
148.1271Martin MackoMM5000:15:44
149.918Lucie PrefetováŽZ3000:15:46
149.1694Andrea LedeckáŽZ5000:15:46
151.285Vendula MalchárkováŽZ3000:15:49
152.930Dana KubíčkováŽZ5000:15:50
152.1221Daniela K.ŽZ4000:15:50
154.1719Nikola NajsrováŽZ3000:15:54
155.911Tomáš HerinkMM1000:15:57
156.410Michaela KopeckáŽZ40Adventní běhání00:15:58
156.1750Simona ŠkutováŽZ3000:15:58
158.1049Miluška Š.ŽZ5000:15:59
157.1381Lenka KloučkováŽZ4000:15:59
160.1393Markéta RůžičkováŽZ50Ruzma00:16:02
161.404Michal MedekMM60SPPPPK00:16:06
161.465Martina F.ŽZ40Prostě běž!00:16:06
163.834Jan B.MM5000:16:07
164.720Kateřina PotůčkováŽZ4000:16:10
165.753Eliška KovačovičováŽZ1300:16:13
166.1193Tereza H.ŽZ4000:16:17
167.841Ladislava S.ŽZ5000:16:19
168.578Helča BíláŽZ40Prostě běž00:16:26
169.420Mirka SolichováŽZ60Run magazine Team00:16:27
170.637Oldřiška RůžičkováŽZ4000:16:29
171.647Lucie H.ŽZ5000:16:38
172.1290Kristýna EisŽZ4000:16:49
173.233Silvie K.ŽZ3000:16:50
173.1079Veronika J.ŽZ4000:16:50
175.1085Jana HájkováŽZ5000:16:54
176.157Adam DevátýMM1300:16:59
177.553Pavlina TomešováŽZ6000:17:00
178.524Lenka J.ŽZ5000:17:03
179.1501Klára ŠmejkalováŽZ4000:17:04
180.1520Kamila ZáděrováŽZ5000:17:07
181.398Hana KrejčováŽZ40Proste bez00:17:11
181.950Michaela VáclavikovaŽZ5000:17:11
181.1938Pavlína MikulenkováŽZ4000:17:11
184.796Sandra L.ŽZ40Jen ty a já00:17:14
185.1710Markéta MartinčekováŽZ5000:17:15
186.1372Radka SchuldováŽZ3000:17:16
186.1886Šárka JandováŽZ3000:17:16
188.1862Ani G.ŽZ60+00:17:19
189.684Dáša H.ŽZ3000:17:25
189.752Nataša KovačovičováŽZ5000:17:25
189.1559ROMAN ŠtěpničkaMM4000:17:25
189.1803Eva F.ŽZ5000:17:25
193.1633Jana TesařováŽZ4000:17:28
194.1880Lenka KlustováŽZ4000:17:36
195.1670Zuzana KuklováŽZ40Jablonecké Mattonky00:17:40
196.280Jitka TurčínováŽZ60Báječné ženy v běhu00:17:42
197.938Martina DŽZ5000:17:45
198.985Dita ZemanováŽZ4000:17:49
199.602Anita SobotkováŽZ5000:17:50
200.869Martina HolubováŽZ4000:17:52
201.1073Denisa KrálováŽZ3000:18:03
202.842Dominika ChudadováŽZ40Prostě běž00:18:04
203.71Lucie KovaříkováŽZ50Prostě běž!00:18:09
204.1032Anet B.ŽZ4000:18:12
205.1930Bohumila BencsováŽZ50Pomáháme pohybem00:18:15
206.765Jindřiška KrejčováŽZ6000:18:21
207.914Veronika O.ŽZ4000:18:26
207.1019Kateřina Z.ŽZ3000:18:26
209.630Iva K.ŽZ4000:18:27
210.176Jana NovotnáŽZ60RE-WELL Kokořín00:18:29
210.1508Marie T.ŽZ3000:18:29
212.1617Lenka B.ŽZ5000:18:34
213.459Pavla VeverkovaŽZ4000:18:37
214.217Zdeněk J.MM2000:18:51
215.1093Žaneta FranzováŽZ4000:18:52
216.1249Eva KotkováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:18:54
217.1092Anežka HrubáŽZ1300:18:56
218.716Janí O.ŽZ6000:18:59
219.1849Ludmila StejskalováŽZ6000:19:13
220.1473Marcela BarretoŽZ50Lenoši00:19:21
221.923Adéla ŠťastnáŽZ2000:19:27
222.786Marie PlesslováŽZ6000:19:30
222.1084Anonymní závodníkŽZ4000:19:30
224.1143Naďa Klewar SlavíkováŽZ60+00:19:43
225.1336Markéta VětrovcováŽZ3000:19:57
226.130Aneta VojtěchováŽZ10Lišky00:19:59
227.648Zdenek BotekMM50SK Betyna Kamenický Šenov00:20:01
228.646Jana LaštovičkováŽZ5000:20:07
229.273Jakub J.MM40BKČS00:20:19
230.129Markéta JonešováŽZ30Lišky00:20:24
231.859Marie NěmcováŽZ30Kameni00:20:29
232.928Hanka S.ŽZ4000:20:31
233.397Markéta SmudkováŽZ60Raketa00:20:32
234.771Martina KohoutkováŽZ40Bučovice00:20:33
235.406Petra PleškováŽZ40Rozběháme Rakovník00:20:56
236.827Kateřina TomačkováŽZ4000:21:02
237.388Kateřina KokoškováŽZ5000:21:40
238.131Ondřej VojtěchMM10Lišky00:21:48
239.562Adéla SalichováŽZ3000:21:50
240.1035Michaela KosakováŽZ30Český maratónský klub00:22:05
241.800Petra TrojáčkováŽZ40Prostě běž - Zářivky 202100:22:32
242.1250Jaroslava Š.ŽZ60Šneci v běhu00:22:35
243.532Jana PlesslováŽZ3000:22:40
244.1913Anonymní závodníkŽZ4000:22:41
245.1052Monika H.ŽZ4000:23:17
246.391Iva JanouškováŽZ4000:23:45
247.1421Renata SlachováŽZ60+00:23:59
248.389Tereza KredbováŽZ3000:24:03
249.1251Petr BartošMM5000:24:08
250.618Anna S.ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:24:14
251.1161Radka ŘeháčkováŽZ40Apollo&Raadunnkaa00:24:28
252.1759Lenka HartmanováŽZ6000:24:53
253.1162Marta K.ŽZ4000:25:11
254.424Vladimíra PodráskáŽZ5000:25:12
255.642Simona SýkorováŽZ3000:26:11
255.1275Roman ŠtefekMM4000:26:11
257.750Nikola V.ŽZ3000:26:50
258.523Klára VašátkováŽZ40Prťka tým00:27:05
259.1224Daniela MahďákováŽZ3000:27:06
260.863Eliška NěmcováŽZ20Kameni00:27:31
261.1579Hana T.ŽZ4000:27:52
262.860Eva NěmcováŽZ60Kameni00:27:57
263.861Vratislav NěmecMM60Kameni00:28:02
264.118Monika B.ŽZ50Kalorické tabulky00:28:24
265.1941Simona ŠimákováŽZ4000:28:40
265.1942Pavel ŠimákMM1000:28:40
267.539Vendula ŽákováŽZ4000:29:24
268.862Terezie NěmcováŽZ30Kameni00:29:31
268.1980Hana Š.ŽZ60+00:29:31
270.327Petra H.ŽZ50Hezky pěšky00:29:33
271.986Alena Č.ŽZ5000:31:21
272.343Aneta HofmanováŽZ3000:31:42
273.1190Míla M.ŽZ5000:32:48
274.2Soňa T.ŽZ3000:33:03
275.505Michaela LangerováŽZ4000:34:50
276.749Zuzana KročilováŽZ5000:42:28
277.322Květoslava ProkopiusováŽZ60+00:53:26
278.1782Lucie S.ŽZ3011:18:12


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: