Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

NOVINKA: Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.442Michal Dorňák
MM50SH Tiikerit00:20:02
2.631Igor Šmelko
MM50Sokol Výčapy00:21:37
3.1019Miloš H.
MM6000:22:00
4.1186Tomáš Fúsek
MM60TOM Mikulášovice00:22:06
5.1226Radek Noll
MM4000:22:13
6.156Lukáš Olšovský
MM40Rozběháme Plzeň00:22:18
7.426Michaela U.
ŽZ3000:22:37
8.1164Petr Bartoš
MM4000:22:48
9.38Tomáš Klouda
MM40Bosch Diesel Jihlava00:22:49
10.273Michal Wnuk
MM4000:22:53
11.139Michal Vališka
MM4000:22:58
12.12Tomáš Vrzal
MM4000:23:14
13.290Markéta Doležalová
ŽZ3000:23:15
14.457Pavel Horák
MM5000:23:28
15.975Jana J.
ŽZ2000:23:38
16.687Herbert Seifert
MM30šneci v běhu00:23:43
17.945Petr Štábl
MM60VnV00:23:48
18.931tomas Psohlavec
MM5000:23:49
19.1021Monika Binarova
ŽZ4000:23:56
20.401Michaela Somerliková
ŽZ40#theonlywayisup00:24:07
21.752Petr Junek
MM5000:24:12
22.612Lukáš Vyvial
MM50IT Běhny00:24:13
23.1216Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:24:17
24.73Lucie Becková
ŽZ3000:24:30
25.758Tomáš Olšer
MM50AK Duchcov00:24:37
26.1117Jakub Novák
MM30Česká Lípa00:24:43
27.611Barbora Vojtkova
ŽZ30IT Běhny00:24:47
28.566Dalibor Buček
MM40IT Běhny00:24:48
29.897Josef Suchý
MM5000:24:51
29.1107Jaroslav Krám
MM4000:24:51
31.394Elizaveta Watzlova
ŽZ4000:24:58
32.285Kristýna Hlavatá
ŽZ3000:25:00
33.1167Dominika Pecnová
ŽZ3000:25:01
34.715Jan Kyselý
MM5000:25:13
35.172Jana Strašíková
ŽZ4000:25:17
35.512Lucie Bezdíčková
ŽZ5000:25:17
37.506Martin Dolejší
MM4000:25:27
38.580Marek Veverka
MM5000:25:35
39.1042Jakub Zíval
MM16Sigma00:25:38
40.526Ondřej Krajíček
MM4000:25:40
41.352Jana Lopatovska
ŽZ4000:25:50
42.381Christina C.
ŽZ4000:25:56
43.219Lenka Panýrková
ŽZ30AC Praha 189000:26:01
44.828Richard Ryska
MM60Rozběháme Strakonice00:26:04
45.237Radim Chludil
MM4000:26:16
45.459Dominika Bělová
ŽZ3000:26:16
47.75Barbora Balcarová
ŽZ3000:26:17
48.501Jaroslav Stolařík
MM40IT Běhny00:26:19
49.113Bohumil Škaroupka
MM50Kobylí00:26:25
50.1149Andrea S.
ŽZ5000:26:27
51.607Vít Ryšavý
MM3000:26:28
52.906Michael Semotam
MM3000:26:31
53.893Michal Verner
MM4000:26:50
54.546Patrik Studený
MM40IT Běhny00:26:54
54.1025Zdeněk Chuděj
MM502kminky00:26:54
56.1133Lenka D.
ŽZ4000:27:11
57.123Martin Elznic
MM5000:27:22
58.621Martin Vojta
MM5000:27:23
59.507Daniel Kočka
MM40IT Běhny00:27:26
60.652Pavla Ryšánková
ŽZ5000:27:28
61.834Bohumil Exner
MM5000:27:29
62.1002Linda Blaščíková
ŽZ5000:27:31
63.720Dominika Břízová
ŽZ3000:27:33
64.789Zdenka Bílková
ŽZ50Vojice00:27:36
64.1189Luboš Drbal
MM40Tj Jiskra Zruč nad Sázavou00:27:36
66.1000Zdeňka Hájková
ŽZ5000:27:37
67.995Jiří Beneš
MM3000:27:40
68.137Barbora Vališková
ŽZ4000:27:41
69.581Monika Vrtalová
ŽZ3000:27:42
70.6Roland Stucki
MM4000:27:43
71.690Pavla Drozdová
ŽZ4000:27:45
72.643Marie Š.
ŽZ5000:27:50
73.1014Andrea Navrátilová
ŽZ5000:27:55
74.1176Ivana Kamešová
ŽZ5000:27:56
75.1123Soňa Macháčková
ŽZ3000:27:58
76.880Dášik Sládková
ŽZ50Studio Caracal00:27:59
77.44Martina Kocourková
ŽZ3000:28:01
77.613Csaba Bodnár
MM40DogUniversal00:28:01
79.322Irena Barboříková
ŽZ50Prostě běž!00:28:04
80.847Zdeňka Duková
ŽZ6000:28:05
81.1104Lubomír Kovář
MM60Ozzy Brno00:28:11
82.511Vilem Simek
MM4000:28:19
82.723Lucie Doleželová
ŽZ40Krnov00:28:19
84.1011Irena Vokurková
ŽZ6000:28:23
85.477Renáta B.
ŽZ4000:28:26
86.350Petra Proksová
ŽZ50Prostě běž!00:28:34
86.825Hana Růžková
ŽZ4000:28:34
88.550Michaela + Akinka Macejkovi
ŽZ40Hruboskalský canicross00:28:36
87.700Vlaďka Valíčková
ŽZ5000:28:36
87.1177Petra Podskalská
ŽZ5000:28:36
91.117Petra Salačová
ŽZ5000:28:56
88.465Lenka Amchová
ŽZ40Lhenice00:28:56
93.153Jakub Komorous
MM3000:28:58
89.702Karel Nový
MM3000:28:58
95.1146Roman Bernát
MM60Šneci v běhu00:29:00
96.1114Alice Machatá
ŽZ6000:29:02
97.107Michaela Bendová
ŽZ5000:29:04
98.125Šárka Stejskalová
ŽZ4000:29:05
99.875Eliška Zmorayová
ŽZ5000:29:08
100.943Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin Třebovle00:29:11
101.1044Petra S.
ŽZ50běžci a cyklisté Polenska00:29:13
102.539Jitka Trojanová
ŽZ50CK Plzeň00:29:14
102.642Libuše Chrtová
ŽZ4000:29:14
104.330Martin Hanych
MM4000:29:16
105.141JITKA ŠMÍDOVÁ
ŽZ50Prostě běž!00:29:18
106.998Andrea Bojanovská
ŽZ50Rozběháme Břeclav00:29:22
107.773Veronika Hurychová
ŽZ5000:29:25
108.640Jarmila P.
ŽZ50Prostě běž00:29:27
109.57Hana Cupalová
ŽZ50Prostě běž00:29:34
109.124Barbora Gabrišková
ŽZ4000:29:34
109.579Marta Veverková
ŽZ50OCR Čelákovice00:29:34
112.520Tereza Matoušová
ŽZ3000:29:39
113.824Tereza Křížová
ŽZ40Sokol Lodenice00:29:40
114.1049Eva F.
ŽZ5000:29:45
115.664Štěpánka Hodková
ŽZ6000:29:47
116.792Tereza Kovaříková
ŽZ40RUN Magazine team00:29:50
117.801Alena R.
ŽZ4000:29:54
118.127Lenka Hodková
ŽZ5000:29:57
119.149Katka S.
ŽZ4000:30:01
120.80Jolana Rybová (Rybka)
ŽZ5000:30:04
121.902Lenka M.
ŽZ5000:30:20
122.232Rostislav Růžička
MM5000:30:24
123.884Gabriela P.
ŽZ40Bídovar00:30:25
124.726Zdeněk Töpfer
MM60+00:30:31
125.186Monika Žáková
ŽZ4000:30:38
125.1223Vítězslav Zátka
MM50SK Start Praha00:30:38
127.400Nina Dřevíkovská
ŽZ5000:30:39
128.411Anna Nová
ŽZ4000:30:41
129.67Renata Procházková
ŽZ5000:30:47
130.7Monika Melichová
ŽZ3000:30:50
131.1059René Roller
MM50OK CZ00:30:53
132.791Lenka Š.
ŽZ3000:30:54
133.1165Markéta B.
ŽZ4000:30:56
134.573Petra Pazderková
ŽZ4000:31:00
135.1187Eva Raymanová
ŽZ4000:31:03
136.524Dii Kr
ŽZ3000:31:06
137.419Hana K.
ŽZ5000:31:09
138.1041Iva U.
ŽZ40Čmaňa a Pekáč00:31:14
139.505Romana Barnášová
ŽZ3000:31:15
140.1089Regina Köhlerová
ŽZ50Catwoman00:31:16
141.158Lucie Š.
ŽZ5000:31:18
142.376Daniela Marinková
ŽZ3000:31:19
143.938Hana Dvorská
ŽZ50Dříteč00:31:21
143.1048Tereza Chudějová
ŽZ302kmínky00:31:21
145.271Jana Šupová
ŽZ50Hlemýždi Chodska00:31:27
146.423Lucie Coufalová
ŽZ4000:31:28
147.545Jana N.
ŽZ50Prostě běž!00:31:29
147.927Jana Kalová
ŽZ60JaK.*o Brno00:31:29
149.236Alena S.
ŽZ5000:31:30
150.104Lenka Kovalev
ŽZ4000:31:33
151.916Irena Hovorková
ŽZ5000:31:39
152.903Hana H.
ŽZ40Joskatel TEAM00:31:40
153.218František M.
MM3000:31:41
153.614Věra Moravcová
ŽZ5000:31:41
153.694Jana Sankotová
ŽZ6000:31:41
153.1112Anonymní závodník
ŽZ4000:31:41
157.47Miluška Pavlasová
ŽZ50Rájov00:31:42
158.470Barbora Martinová
ŽZ3000:31:44
159.1138Jiří Nebeský
MM4000:31:45
160.516Irena Richtrmocová
ŽZ50Gladiators00:31:48
160.721Kamila Jančí
ŽZ4000:31:48
160.896Jan Strašek
MM4000:31:48
163.258Lucie S.
ŽZ5000:31:56
164.152Daniela Kapecová
ŽZ5000:31:57
165.221Jaroslava Petříková
ŽZ5000:32:04
165.396Veronika Bonhardová
ŽZ4000:32:04
167.728Jana Rynešová
ŽZ5000:32:07
168.332Barbora Vacová
ŽZ3000:32:09
169.703Zuzana Holušová
ŽZ4000:32:10
170.87Jana Králová
ŽZ3000:32:16
170.754Anna K.
ŽZ50Prostě běž00:32:16
170.769Jan K.
MM5000:32:16
173.891Jaroslava Mikysková
ŽZ6000:32:17
174.418Monika S.
ŽZ50Prostě běž!00:32:18
175.904Andrea H.
ŽZ50Joskatel TEAM00:32:19
176.706Zdeňka Klementova
ŽZ4000:32:20
176.1134Ivana Šubotníková
ŽZ50Olympia Spartan Training KH00:32:20
178.833Renata Steinbergerova
ŽZ5000:32:21
179.1166Stanislav Vaněk
MM5000:32:25
180.696Tereza Konvičková
ŽZ4000:32:30
181.949Zuzana Zimáková
ŽZ4000:32:31
182.441Jarka G.
ŽZ5000:32:32
182.463Zuzana Zarebski
ŽZ5000:32:32
184.666Lucie Plachá
ŽZ5000:32:34
183.1219Jitka Pojslová
ŽZ50Dobeváci00:32:34
186.1154Petra Marténková
ŽZ50Prostě běž00:32:36
187.852Hana Soukupová
ŽZ60+Rozběháme Neratovice00:32:39
188.183Lucie Kenisová
ŽZ5000:32:41
189.1132Iveta Vaňková
ŽZ5000:32:42
190.667Petra Skálová
ŽZ40Kabel100:32:46
191.590Pavla Štěpánová
ŽZ40PVP00:32:47
192.1108Nikol Fabíková
ŽZ4000:32:52
193.985Karla Hentschelová
ŽZ50Judo Varnsdorf00:32:53
194.959Lucie Š.
ŽZ40Rozběháme Ústí nad Labem00:32:56
195.598Eva Janoušková
ŽZ3000:32:57
196.369Karel Bílý
MM5000:33:01
197.761Anonymní závodník
MM60Česká Lípa00:33:02
198.217Nikola Menclová
ŽZ4000:33:04
199.101Vladi Heller Enžlová
ŽZ5000:33:12
200.163Radek Mejzr
MM5000:33:15
201.901Andrea Poláková
ŽZ5000:33:17
202.453Pavlína Š.
ŽZ4000:33:20
203.1050Vít Jirásek
MM50Šneci v běhu00:33:25
204.292Petra Dylová
ŽZ5000:33:29
204.300Marcela Dokoupilová
ŽZ5000:33:29
206.165Martina K.
ŽZ3000:33:30
207.1217Zdeňka N.
ŽZ5000:33:33
208.756Kateřina Hejnová
ŽZ5000:33:45
208.853Pavlína Škaldová
ŽZ4000:33:45
210.1118Jana Sornasová
ŽZ50Rozběháme Plzeň00:33:46
211.293Mirek Dyl
MM5000:33:47
212.799Jana Eisenmayerova
ŽZ50Most00:33:48
213.956Kamila Lojínová
ŽZ30Šneci v běhu00:33:50
214.405Renata Barvíková
ŽZ50REBA00:33:51
215.911Lucie Adámková
ŽZ3000:33:53
215.957Andrea J.
ŽZ40Camrda team00:33:53
217.294Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:33:54
218.1063Kateřina Predná
ŽZ3000:34:00
219.1199Anna Vondrysová
ŽZ6000:34:03
220.655Jana Valdivia
ŽZ4000:34:04
221.583Michaela Pošmurová
ŽZ3000:34:05
222.980Eva Červinková
ŽZ60+Babinec00:34:09
223.697Lucie Štěpánková
ŽZ4000:34:11
224.272Veronika Tichá
ŽZ5000:34:13
225.1045Venuše Machová Götzová
ŽZ40S ledem a limetkou00:34:16
226.22Jiřina Kubincová
ŽZ50Prostě běž!00:34:21
227.907Robert Šouplata
MM50Hořice00:34:23
228.1194Hana POSPÍŠILOVÁ
ŽZ5000:34:25
229.407Jaroslav Klouda
MM4000:34:26
230.1027Brigita H.
ŽZ60Penny Market00:34:28
231.1137Barbora M.
ŽZ3000:34:34
232.1005Hana V.
ŽZ5000:34:36
233.984Alena K.
ŽZ5000:34:37
234.90Monika Švarcová
ŽZ6000:34:40
235.13Michaela Zíková
ŽZ4000:34:44
236.175Kateřina Vlčková
ŽZ5000:34:49
237.918Zdeňka Kohoutová
ŽZ50Klub sportovního plavání Kladno00:34:55
238.829Lenka Kohoutová
ŽZ5000:34:59
239.532Jana Růžičková
ŽZ5000:35:00
240.1127Filip Z.
MM30Jumpers of the Mountain00:35:01
241.935Jaroslava Indrová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:35:07
242.69Dagmar Švecová
ŽZ60Prostě běž!00:35:08
243.653Veronika B.
ŽZ40Rozběháme Rakovník00:35:09
244.100Radka Kubíková
ŽZ50Prostě běž!00:35:10
245.366Dáša M.
ŽZ4000:35:13
246.609Michaela Kvasničková
ŽZ4000:35:14
247.924Eva Motlová
ŽZ5000:35:15
248.88Ján Židek
MM3000:35:16
249.724Alena Blažková
ŽZ6000:35:19
250.1015Josef Bohdalek
MM60Sršáni00:35:24
251.301Miroslav Dokoupil
MM5000:35:26
252.364Jana M.
ŽZ5000:35:28
253.1128Lucie S.
ŽZ30Jumpers of the Mountain00:35:29
254.445Renáta Chylková
ŽZ60Sršáni00:35:30
255.464Jana Č.
ŽZ4000:35:33
256.821Jan Fučík
MM50FUGAS00:35:34
256.1173Kateřina Maňhalová
ŽZ5000:35:34
256.1182Kristýna Polláková
ŽZ2000:35:34
259.244Nikola Loudová
ŽZ40Prostě běž!00:35:38
257.1036Andrea Laušová
ŽZ30Šneci v běhu00:35:38
257.1181Andrea D.
ŽZ4000:35:38
262.171Lenka Štrimpflová
ŽZ50Prostě běž- Zářivky 202100:35:40
258.462Zdeněk Hudeček
MM60+PP Slza Havířov00:35:40
258.554Šárka Brožová
ŽZ6000:35:40
265.435Petra K.
ŽZ3000:35:42
259.1029Petr Ilčík
MM5000:35:42
267.1007Jitka Plachá
ŽZ5000:35:45
268.299Petra Brhelová
ŽZ5000:35:46
269.645Veronika Szerudová
ŽZ30Šneci v běhu00:35:47
270.404David Raclavský
MM50Rozbehnito.cz00:35:48
270.747Jituš V.
ŽZ4000:35:48
272.324Radka Špačková
ŽZ5000:35:50
273.1115Iveta B.
ŽZ6000:35:54
274.1033Zdeňka Vlachová
ŽZ5000:35:55
275.1190Alexandra Večlová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:35:56
275.1228Petra Videnková
ŽZ5000:35:56
277.245Eva Devátá
ŽZ50Milovické běhny00:36:04
278.136Lea Blažková
ŽZ5000:36:07
279.492Marie K.
ŽZ5000:36:12
280.551Petr K.
MM5000:36:16
281.755Zuzana Součková
ŽZ4000:36:19
282.289Lucie J.
ŽZ3000:36:23
283.529Marcela Rejlková
ŽZ5000:36:31
283.548Martina Mikšíčková
ŽZ5000:36:31
285.1008Milan Hlava
MM60+00:36:32
284.1144Monika Bartošíková
ŽZ3000:36:32
287.1130Olga Vildová
ŽZ3000:36:42
288.365Lukáš D.
MM3000:36:44
289.630Jaroslava Kubikova
ŽZ5000:36:45
290.1105Lucie Sciranková
ŽZ4000:36:46
291.393Martina Kašparová
ŽZ4000:36:50
292.822Miroslava P.
ŽZ40STG ZLÍN00:36:51
293.147Miluška Š.
ŽZ5000:36:53
294.698Michaela Kosaková
ŽZ40Český maratónský klub00:36:55
295.1135Lukáš Bohata
MM30IT Běhny00:36:59
296.280Barbora Nováková
ŽZ5000:37:02
297.626Jana Sýkorová
ŽZ60+00:37:03
298.969Věra Ospálková
ŽZ60Prostě běž!00:37:10
299.298Ondřej Lazecký
MM5000:37:16
300.575Klára Vondráková
ŽZ3000:37:19
301.1024Renata Chudějová
ŽZ502kminky00:37:20
302.1193Nikola Franková
ŽZ5000:37:29
303.832Michal Oberreiter
MM4000:37:30
304.1141Helena Bulínová
ŽZ40Horké Hlavy00:37:31
305.182Blanka Havlová
ŽZ50Krasavy00:37:32
306.549Iveta Boucová
ŽZ5000:37:33
307.480Marcela Bednářová
ŽZ5000:37:35
307.874Markéta Jarošová
ŽZ5000:37:35
309.487Tereza B.
ŽZ4000:37:38
310.831Martina Krátká
ŽZ3000:37:39
311.617Jana Š.
ŽZ6000:37:43
312.644Romana Janišová
ŽZ4000:37:56
313.1148Pavlína K.
ŽZ5000:38:03
314.584Edita Válková
ŽZ4000:38:04
315.836Petra Jansová
ŽZ5000:38:08
316.359Tomáš L.
MM4000:38:10
317.291Simona S.
ŽZ4000:38:15
318.142Zuzana D.
ŽZ40Šneci v běhu00:38:22
319.50Roman Štěpnička
MM40Prostě běž leden2200:38:24
319.1031Veronika Totková
ŽZ4000:38:24
321.889Veronika Matějková
ŽZ4000:38:34
322.802Michal Chrudina
MM5000:38:35
323.1078Petra Sýkorová
ŽZ4000:38:45
324.185Markéta Cupalová
ŽZ4000:38:48
325.410Šárka Silnoušková
ŽZ5000:38:52
326.628Jan H.
MM5000:39:08
327.349Petra Zimandlová
ŽZ5000:39:09
328.297Andrea K.
ŽZ3000:39:19
329.961Michal Medek
MM60SPPPPK00:39:21
330.286Kristýna Dvořáková
ŽZ3000:39:24
331.178Otto Weigert
MM50Šneci v běhu00:39:25
331.389Šárka H.
ŽZ4000:39:25
331.461Alžběta Jarošová
ŽZ3000:39:25
334.179Lucie Schejbalová
ŽZ4000:39:34
335.118Radka Janatová
ŽZ5000:39:52
336.688Jana Pfefferová
ŽZ5000:39:56
337.1003Markéta Růžičková
ŽZ50Ruzma00:40:00
338.17Věra Volenová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 201900:40:18
339.279Kateřina Krupíková
ŽZ50Borůvkový sen00:40:26
340.66Tereza Šmehylová
ŽZ4000:40:30
341.409Markéta Dejnožková
ŽZ4000:40:36
342.1013Petr D.
MM6000:40:52
343.1053Eva Hudská
ŽZ50Zahorčice00:41:07
344.122Vladimír Zajíc
MM6000:41:27
345.981Jaroslava Vrabcová
ŽZ5000:41:28
346.686Alena Říhová
ŽZ3000:41:34
347.1119Kateřina Roudná
ŽZ40Prostě běž!00:42:04
348.919Hana Breburdová
ŽZ50Prostě běž00:42:15
349.500Kristýna Nováková
ŽZ3000:42:20
350.180Petra J.
ŽZ5000:42:28
351.675Lenka Havrdová
ŽZ5000:42:48
352.130Radka Velicka
ŽZ5000:42:49
353.627Andrea Kubantová
ŽZ3000:43:01
353.810Veronika F.
ŽZ4000:43:01
355.190Barbora Švecová
ŽZ50Schnellky00:43:12
356.556Sandra L.
ŽZ40Jen ty a já00:43:22
357.420Lucie Dobšovičová
ŽZ5000:43:23
358.494Šárka K.
ŽZ5000:43:26
359.800Milan R.
MM4000:43:31
359.992Eliška Salačová
ŽZ1600:43:31
361.79Vendula Malchárková
ŽZ3000:43:43
360.483Marcela Uzlová
ŽZ40Kalorické tabulky00:43:43
363.766Petra Čeňková
ŽZ4000:44:30
364.399Kateřina P.
ŽZ4000:44:51
365.1095Michaela D.
ŽZ3000:46:27
366.650Alena Kochánková
ŽZ4000:46:33
367.625Jiří Sýkora
MM60+00:46:37
368.592Monika Pouznarová
ŽZ50Zářivky 202100:47:36
369.578Dita Zemanová
ŽZ4000:48:02
370.1208Zuzana Turaiová
ŽZ3000:48:07
371.862Vendula M.
ŽZ4000:48:12
372.678Kateřina Klimšová
ŽZ4000:48:56
373.85Nelinka a Karolína Špindlerová
ŽZ4000:49:36
374.383Simona Šimáková
ŽZ4000:49:45
375.467Romana J.
ŽZ4000:49:55
376.398Jakub J.
MM40BKČS00:50:56
377.557Martina Ertlová
ŽZ4000:52:04
378.965Kamila Filipová
ŽZ4000:58:15
379.303Eva S.
ŽZ40ekofarma Horní Chrášťany01:01:39
380.670Lucie M.
ŽZ2001:02:52
381.229Hana Jandová
ŽZ60Prostě běž!01:11:36
382.170Petra Kulasová
ŽZ4001:12:30
383.323Kateřina Štěpánková
ŽZ5001:13:55
384.3Soňa T.
ŽZ3001:23:57
385.452Markéta Krivankova
ŽZ5001:28:44
386.878Vendula Žáková
ŽZ4001:29:10
387.1116Petr Šrut
MM4027:45:00
388.788Vladěna Maxová
ŽZ3035:56:47


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: