Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

NOVINKA: Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.995Jan Macho
MM40Running a Fitness Team Macho00:19:03
2.1401Aleš Poláček
MM3000:19:49
3.1235Martin Nenutil
MM40RMT00:20:29
4.815Michaela Mandíková
ŽZ4000:20:37
5.593Petr Slavík
MM4000:21:41
6.27Christina C.
ŽZ4000:21:44
7.19Tomáš Vrzal
MM4000:21:55
8.1575Vendula Janečková
ŽZ50ZŠ Úpice-Lány00:22:13
9.1018Jan Kyselý
MM5000:22:20
10.136Michal Vališka
MM4000:22:33
11.156Tomáš Klouda
MM40Bosch Diesel Jihlava00:23:04
12.1528Tomás Bárta
MM50Rozběháme Hořovicko00:23:18
13.1649Petr Bartoš
MM4000:23:19
14.961Michael Semotam
MM30Běhej srdcem ❤️00:23:27
15.517Pavel Horák
MM5000:23:32
16.884Zdenka B.
ŽZ50Vojice00:23:35
16.1037Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-Lány00:23:35
18.1217Monika Binarova
ŽZ4000:23:46
19.350Michaela U.
ŽZ3000:23:54
20.510Jan Volhejn
MM4000:24:00
21.1520Milan Nevěčný
MM50Brno-Lesná00:24:03
22.1203Kateřina K.
ŽZ30TJ Slezan FM/Decathlon FM00:24:04
23.1204Markéta L.
ŽZ20TJ Slezan Frýdek-Místek00:24:13
24.171Roman Bernát
MM60Šneci v běhu - Bruntál00:24:18
25.364Tomáš Olšer
MM50AK Duchcov00:24:19
25.365Jakub Olšer
MM20Gymnázium Teplice00:24:19
27.1432Viktorie Hahnová
ŽZ2000:24:28
28.222Evi Skálová
ŽZ3000:24:41
29.605Romana Šindelkova
ŽZ40Fno00:24:42
30.1514Pavlína Dlasková Hoření
ŽZ50Příšovice00:24:45
31.1265tomas Psohlavec
MM5000:24:54
32.951Vít Ryšavý
MM3000:24:55
33.489Anna S.
ŽZ60+Rozběháme Plzeň00:24:59
34.1444Jiří Jun
MM5000:25:04
35.1225Michal K.
MM5000:25:12
36.985Ilona J.
ŽZ50Prostě běž!00:25:13
37.1539Luboš Drbal
MM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou00:25:21
38.1464Michaela Hofbauerova
ŽZ3000:25:23
39.1309Michaela Somerliková
ŽZ40#theonlywayisup00:25:25
40.30Elizaveta Watzlova
ŽZ4000:25:27
41.250Jana Strašíková
ŽZ4000:25:28
42.1594Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin Třebovle00:25:32
43.1109Ladislav Lelkes
MM60Lamy v tahu00:25:33
44.1039Ondřej Krajíček
MM4000:25:40
45.59Lenka Panýrková
ŽZ30AC Praha 189000:25:45
46.1173Richard Ryska
MM60Rozběháme Strakonice00:25:46
47.1310Klára M.
ŽZ60Slezan Frýdek-Místek00:26:00
47.1616Petra Krchňáková
ŽZ30FUDRŽ Team00:26:00
49.487Andrea S.
ŽZ5000:26:01
50.727Jana Lopatovska
ŽZ4000:26:07
51.1029Renata Š.
ŽZ50USK Provod00:26:13
51.1572Zdeňka Kohoutová
ŽZ16Klub sportovního plavání Kladno00:26:13
53.925Veronika Sokolovská
ŽZ4000:26:15
54.554Martin Vojta
MM5000:26:37
55.1010Jana Ludvíková
ŽZ3000:26:40
56.305Petr Šrut
MM4000:26:47
56.1172Barbora H.
ŽZ4000:26:47
58.3Markéta Doležalová
ŽZ3000:26:53
59.310Kateřina Jelínková
ŽZ50 Running zone Brno00:26:54
59.672Šárka Pastyříková
ŽZ50BK Semily00:26:54
61.339Petr Ludwig
MM60Vršovické běhny00:26:55
60.979Miroslav Kotlas
MM4000:26:55
63.1124Přemysl Novák
MM5000:26:57
64.1072Linda Š.
ŽZ50Jihlava v kondici00:27:09
65.199Vladislav Trnka
MM40Tj Chlumec Run00:27:10
66.23Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:27:18
66.1406Petr Vávra
MM5000:27:18
68.1104Libor B.
MM30Deano's00:27:22
69.1517Blanka Skořepová
ŽZ4000:27:23
70.1103Hana T.
ŽZ30Deano\'s00:27:24
71.161Jana S.
ŽZ5000:27:25
71.1557Zdeněk Chuděj
MM502kminky00:27:25
73.1465Lucie Charvátová
ŽZ4000:27:27
74.1205Martina Luňáčková
ŽZ4000:27:28
75.1578Karel Nový
MM30Duchcov00:27:32
76.500Yveta Theile
ŽZ50Bříství00:27:33
77.342Marta Veverková
ŽZ50OCR Čelákovice00:27:35
77.1111Pavla Gabrielová
ŽZ4000:27:35
77.1596Anita Veselá
ŽZ60SDH Chloumek00:27:35
80.338Lenka Iblerová
ŽZ50vršovické běhny00:27:43
81.1529Martin Dobrovolný
MM50ZR00:27:46
82.948Hana Růžková
ŽZ4000:27:47
83.953Jarmila P.
ŽZ50Prostě běž00:27:48
83.959Zlata Bednářová
ŽZ5000:27:48
85.1228Lucie Knotková
ŽZ40Žert slimáky00:27:49
86.929Michaela + Akinka Macejkovi
ŽZ40Hruboskalský canicross00:27:50
86.1272Anonymní závodník
MM5000:27:50
88.432Andrea Říhová
ŽZ5000:27:51
89.1170Vlaďka Valíčková
ŽZ5000:27:54
90.1334Daniela Kelnarová
ŽZ5000:27:57
91.69Martin Elznic
MM5000:27:59
92.798Miroslava Dufková
ŽZ604maxfitness00:28:04
93.1297Jaroslav Gorčík
MM40JSDH Suchdol nad Odrou00:28:05
93.1488Klara Habrova
ŽZ5000:28:05
95.154Michaela Bendová
ŽZ5000:28:10
94.1280Alena Dokulilová
ŽZ6000:28:10
97.1117Katarína Husárová
ŽZ40Baby Jagy00:28:15
98.57Tereza Matoušová
ŽZ3000:28:17
98.1049Ladislav Šamulka
MM50Šneci v běhu00:28:17
98.1224Lucie Doleželová
ŽZ40Krnov00:28:17
101.162Irena Barboříková
ŽZ50Prostě běž!00:28:19
102.835Tomáš B.
MM6000:28:22
102.1460Barbora Bittnerová
ŽZ3000:28:22
104.580Klára Kalusová
ŽZ4000:28:26
103.836Alena B.
ŽZ5000:28:26
106.967Tereza Kovaříková
ŽZ40RUN Magazine team00:28:27
107.1552Jiří Beneš
MM60Studénka00:28:30
108.1525Zlata Bednářová
ŽZ5000:28:39
108.1621Václav Zelenka
MM3000:28:39
110.751Alena SLAVÍKOVÁ
ŽZ5000:28:42
111.1020Jana K.
ŽZ50Šneci v běhu00:28:46
111.1463Petra Podskalská
ŽZ5000:28:46
113.21Petra Lencová
ŽZ20Rozběháme Česko00:28:49
114.572Pavlína Škaldová
ŽZ4000:28:50
115.335Barbora Hronová
ŽZ4000:28:51
116.480Světlana Kadlecová
ŽZ60Klášterec00:28:59
117.1145Klára Jarošová
ŽZ40Z roviny na kopce00:29:02
117.1160Petra Mikulášová
ŽZ5000:29:02
119.1276Vendula Sýkorová
ŽZ6000:29:04
120.1021Lucie Coufalová
ŽZ4000:29:08
121.1554Pavel Hájek
MM3000:29:09
122.182Miluška Pavlasová
ŽZ50Rájov00:29:10
123.1455Michal Oberreiter
MM4000:29:11
124.1154Andrea Nejedlá
ŽZ3000:29:16
125.5Šárka Stejskalová
ŽZ40Bohuslavice nad Vláří00:29:19
125.1247Lukáš Havránek
MM4000:29:19
127.855Martin Mayer
MM5000:29:21
128.618Veronika Havránková
ŽZ4000:29:24
129.999Petr Kopecký
MM40PVP00:29:25
130.225Jana Fojtová
ŽZ3000:29:26
131.108Petra Poláková
ŽZ4000:29:28
132.53Barbora Gabrišková
ŽZ4000:29:34
133.1481Petr Olyšar
MM5000:29:36
134.1092Robert Šouplata
MM50Hořice00:29:45
134.1505Kerstin Macho
ŽZ30Running a Fitness Team Macho00:29:45
136.1328Eva Dočkalová
ŽZ5000:29:48
137.1012Alena Rukavičková
ŽZ4000:29:49
138.533Dagmar Hejná
ŽZ50Prostě bež!00:29:51
139.1287Lenka D.
ŽZ4000:29:53
140.1568Dominika H.
ŽZ3000:29:54
141.507Renáta Chylková
ŽZ60Sršáni00:29:55
142.1617Nina Dřevíkovská
ŽZ5000:29:58
143.1531Jakub Verner
MM5000:29:59
144.614Jéňa D.
MM4000:30:02
144.1593Zdeněk Töpfer
MM60+00:30:02
146.420Regina Köhlerová
ŽZ50Catwoman00:30:08
147.213Martin Hanych
MM4000:30:18
148.977Lenka Švestková
ŽZ3000:30:19
149.1533Zdeňka Klementová
ŽZ4000:30:20
149.1611Klára Petráková
ŽZ40Rozběháme Třeboň00:30:20
151.220Tereza Mlčková
ŽZ4000:30:23
152.730Dáša M.
ŽZ4000:30:28
152.1214Jan Koubek
MM4000:30:28
154.101Štěpánka Hodková
ŽZ6000:30:30
155.806Eva Bohuslavová
ŽZ60Čimičandy00:30:33
156.107Kateřina Bouchnerová
ŽZ4000:30:34
157.343Marek Veverka
MM5000:30:36
158.226Petra Kořínková
ŽZ4000:30:37
158.416Simona Vystrčilová
ŽZ4000:30:37
158.479Jiřinka Krupičková
ŽZ4000:30:37
161.184Martina Kratochvílová
ŽZ3000:30:40
159.800Adéla Reslova
ŽZ4000:30:40
163.1192Michal Vebr
MM40PVP00:30:46
164.1359Hana H.
ŽZ40Joskatel TEAM00:30:48
165.846Kateřina Orgoňová
ŽZ3000:30:50
166.818Veronika Bonhardová
ŽZ4000:30:56
167.509Veronika Bejčková
ŽZ4000:30:59
167.1518Zuzana Turaiová
ŽZ3000:30:59
169.60Martina Koutná
ŽZ3000:31:00
168.345Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:31:00
168.853Markéta Hřebačková
ŽZ5000:31:00
172.936Zdeněk Matějíček
MM50Westside00:31:03
173.285Martina Kocourková
ŽZ3000:31:05
173.1001Denisa L.
ŽZ4000:31:05
175.433Markéta Chytková
ŽZ5000:31:07
174.1339Luky Měchura
MM4000:31:07
177.366Jaroslav Klouda
MM4000:31:09
175.1275Kristina Appelova
ŽZ40Dolní Dobrouč00:31:09
179.1126Jana Hrickova
ŽZ5000:31:13
180.590Zuzana Zimáková
ŽZ4000:31:14
181.372Iva Šostoková
ŽZ5000:31:18
182.849Lenka Payerová
ŽZ60žádný00:31:22
183.831Veronika Bartusková
ŽZ3000:31:24
184.460Andrea H.
ŽZ50Rozběháme Česko00:31:27
184.1638Vítězslav Zátka
MM50SK Start Praha00:31:27
186.947Lenka Kopřivová
ŽZ50Hovězí v běhu00:31:30
185.1555Andrea D.
ŽZ4000:31:30
188.577Zuzana Zarebski
ŽZ5000:31:34
189.949Ivana V.
ŽZ4000:31:37
190.1285Jirka Hrubeš
MM5000:31:40
191.1026Tomáš Hornof
MM5000:31:42
192.123Daniela K.
ŽZ5000:31:43
193.106Vojtěch Bouchner
MM1300:31:46
193.920Michaela Valentová
ŽZ3000:31:46
195.289Věra Moravcová
ŽZ5000:31:48
196.377Zuzana O.
ŽZ3000:31:49
197.140Renata Dundrová
ŽZ6000:31:54
197.143Alena Bouchnerová
ŽZ5000:31:54
197.1099Martina H.
ŽZ6000:31:54
200.1185Kateřina Gřešková
ŽZ50Run Magazín Team00:31:55
201.235Amálie K.
ŽZ16SC Start Karlovy Vary00:31:57
202.49Radka Kubíková
ŽZ50Prostě běž!00:31:58
202.50Vladi Heller Enžlová
ŽZ50Prostě běž00:31:58
204.974Jana B.
ŽZ5000:31:59
205.454Radek Mejzr
MM5000:32:01
206.1519Stanislav Liška
MM6000:32:05
207.245Klára Musilová
ŽZ4000:32:07
208.1079Andrea Poláková
MM5000:32:10
209.134Barbora Vališková
ŽZ4000:32:11
209.1304Miloš H.
MM6000:32:11
211.102Michaela Zíková
ŽZ4000:32:16
212.1128Alena Blažková
ŽZ6000:32:18
213.788Aleš K.
MM4000:32:22
214.841Hana Bačovská
ŽZ4000:32:23
214.842Nelly Bačovská
ŽZ1300:32:23
216.710Alžběta Š.
ŽZ4000:32:30
217.734Martina Pešková
ŽZ4000:32:32
218.104Jiřina KUBINCOVÁ
ŽZ50Prostě běž!00:32:33
218.1422Petra Mejdrechová
ŽZ40Prostě běž00:32:33
220.551Anna K.
ŽZ50Prostě běž!00:32:38
221.511Terezie Husarová
ŽZ3000:32:42
222.1266Michal P.
MM60ČL00:32:45
223.34Jarka G.
ŽZ5000:32:46
223.971Michal Havlíček
MM60ACES Team K.Vary00:32:46
223.1456Martina Krátká
ŽZ3000:32:46
226.823Anna P.
ŽZ3000:32:47
224.1000Lucie S.
ŽZ3000:32:47
228.1344Daniela S.
ŽZ5000:32:48
229.930Jiřina Vrbová
ŽZ5000:32:51
230.496Šárka Chvalinová
ŽZ4000:32:54
230.583Karla Hentschelová
ŽZ50Judo Varnsdorf00:32:54
232.1308Jana Vitamvásová
ŽZ5000:32:55
231.1429Tereza Konvičková
ŽZ4000:32:55
234.1523Martina Mílová
ŽZ5000:32:57
235.1400Barbora Martinová
ŽZ3000:33:00
236.379Hanka Pavlíková
ŽZ4000:33:01
237.282Lenka Srbecká
ŽZ6000:33:02
238.255Tereza Novotná
ŽZ4000:33:03
238.888Kristýna S.
ŽZ4000:33:03
240.293Jaroslava Petříková
ŽZ5000:33:05
241.253Kristýna Jeřábková
ŽZ3000:33:09
242.716Pavla Zahnová
ŽZ4000:33:10
243.459Vendula Tomišková
ŽZ4000:33:12
244.1113Jan Kazda
MM6000:33:14
245.791Nikola Menclová
ŽZ4000:33:18
245.1169Tomáš Voženílek
MM5000:33:18
245.1226Olga Bakumenko
ŽZ3000:33:18
248.167JITKA ŠMÍDOVÁ
ŽZ50Prostě běž!00:33:19
249.475Jaroslava Mikysková
ŽZ6000:33:22
250.1542Hana Pospíšilová
ŽZ5000:33:26
251.792Eva D.
ŽZ50Milovické běhny00:33:31
251.1137Jana Bavorová
ŽZ30Správná dvojka00:33:31
253.284Tereza Hořejšová
ŽZ3000:33:34
254.488Petr Smékal
MM4000:33:37
255.1530Stanislava Vernerová
ŽZ5000:33:39
256.422Irena U.
ŽZ6000:33:42
257.617Ivo Šrámek
MM6000:33:44
257.652Vít Jirásek
MM50Šneci v běhu00:33:44
259.391Renata Barvíková
ŽZ50REBA00:33:50
258.677Marcela Dokoupilová
ŽZ50Maratonci00:33:50
261.1186Jana Lanková
ŽZ4000:33:51
262.1146Barbora Hupková
ŽZ1300:33:53
263.648Jana Č.
ŽZ40Rozběháme Česko00:33:56
264.1182Eva Motlová
ŽZ5000:34:00
265.1263Petr Ilčík
MM5000:34:02
266.756Jitka Paříková
ŽZ4000:34:13
267.896Petra Huličná
ŽZ40HULI00:34:15
267.1274Ivana G.
ŽZ5000:34:15
269.1168Veronika Lávičková
ŽZ4000:34:21
270.329Zuzana Kyptová
ŽZ50Zářivka 202100:34:23
271.737Kateřina Hejnová
ŽZ5000:34:25
272.1262Eva Lukášová
ŽZ4000:34:30
272.1573Zdeňka Kohoutová st.
ŽZ5000:34:30
274.1314Lucie Š.
ŽZ40Šneci v běhu00:34:31
275.1279Pavla Štěpánová
ŽZ40PVP00:34:33
276.678Miroslav Dokoupil
MM50Maratonci00:34:46
277.775Vilem Simek
MM4000:34:48
278.1551Andrea Laušová
ŽZ30Šneci v běhu00:34:51
279.780Marie Šodková
ŽZ5000:35:05
279.1382Petra B.
ŽZ4000:35:05
281.698Marcela Rejlkova
ŽZ5000:35:06
282.1346Petr Bokůvka
MM4000:35:09
283.434Monika Vojáčková
ŽZ6000:35:13
284.1138Jana Austová
ŽZ60Správná dvojka00:35:19
285.778Jana Pfefferová
ŽZ5000:35:20
286.660Markéta Strnadová
ŽZ40Šneci v běhu00:35:25
286.1490Venuše Machová Götzová
ŽZ4000:35:25
288.1288Pavlína K.
ŽZ5000:35:31
289.589Veronika H.
ŽZ3000:35:32
290.1415Andrea A.
ŽZ5000:35:37
291.1171Veronika Szerudová
ŽZ30Šneci v běhu00:35:43
292.528Ivana Pašková
ŽZ50Velká rodina00:35:47
292.1074Ondřej Sobotka
MM4000:35:47
294.1032Ivana Machatková
ŽZ50Kačounovi00:35:54
295.1507Monika Marková
ŽZ50Rozběháme LTM00:35:55
296.863Marie Linková
ŽZ4000:35:57
297.1442Alena K.
ŽZ5000:35:59
298.238Barbora S.
ŽZ3000:36:00
299.613Libor B.
MM5000:36:03
300.462Romana Hrachovinová
ŽZ6000:36:04
301.958Erika H.
ŽZ4000:36:06
302.1472Irena Soukupová
ŽZ60CTO SSSNad00:36:09
303.1595Renata Bartošová
ŽZ60Prostě běž00:36:11
304.1331Petr K.
MM5000:36:16
305.784Zdeňka N.
ŽZ5000:36:18
305.785Blecha E.
MM5000:36:18
305.1317Renata S.
ŽZ5000:36:18
308.856Lenka Kohoutová
ŽZ5000:36:19
309.1268Emilie J.
ŽZ6000:36:20
310.429Lenka Rodová
ŽZ4000:36:24
310.468Jaroslava Indrová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:36:24
312.1107Petra Jansová
ŽZ5000:36:26
313.1403Eli L.
ŽZ5000:36:27
314.1264Zdeňka Vlachová
ŽZ5000:36:29
315.690Jan H.
MM5000:36:32
316.317Lenka Kovalev
ŽZ4000:36:34
317.1115Michal Chrudina
MM5000:36:35
318.1367Monika Musilová
ŽZ5000:36:36
319.860Anna Nová
ŽZ4000:36:38
320.586Miroslava P.
ŽZ40STG ZLÍN00:36:42
321.622Marcela Seitlová
ŽZ5000:36:44
322.11Lenka Štrimpflová
ŽZ50Prostě běž- Zářivky 202100:36:45
322.512Daniela Šnirchová
ŽZ40Cvilínští schodaři Krnov00:36:45
324.139Marcela Němcová
ŽZ6000:37:01
323.736Ivana Kyzourová
ŽZ5000:37:01
326.224Marek Bednařík
MM50Prostě běž00:37:05
327.369David Raclavský
MM50Rozbehnito.cz00:37:11
328.928Alena Kubová
ŽZ5000:37:17
328.1096Matěj Novák
MM30Proste běž00:37:17
330.988Vladislava Z.
ŽZ3000:37:19
331.911Radka D.
ŽZ5000:37:27
332.173Kateřina Krupíková
ŽZ50Borůvkový sen00:37:28
333.1303Kateřina B.
ŽZ50Atletika Litvínov, z.s.00:37:29
334.86Hana Cupalová
ŽZ50Prostě běž00:37:32
335.1451Milan Hlava
MM60+00:37:41
336.185Tereza Šmehylová
ŽZ4000:37:46
336.1289Adela K.
ŽZ4000:37:46
338.326Jana Sýkorová
ŽZ60+00:37:49
339.802Alžběta Jarošová
ŽZ3000:37:51
340.594Věra Slavíková
ŽZ5000:37:52
341.1299Lucie D.
ŽZ4000:37:55
342.1119Jiřka Kubová
ŽZ6000:37:58
343.1127Veronika Matějková
ŽZ4000:38:04
344.732Kristýna J.
ŽZ4000:38:11
345.324Petra Sýkorová
ŽZ4000:38:15
346.494Martina Mikšíčková
ŽZ5000:38:18
347.241Lukáš Matějka
MM40Matějkovic gang00:38:21
348.883Dagmar Lysková
ŽZ6000:38:24
349.1484Markéta Martinčeková
ŽZ5000:38:25
350.1175Irena F.
ŽZ6000:38:33
351.273Šárka Silnoušková
ŽZ5000:38:38
352.859Marcela Bednářová
ŽZ5000:38:42
353.647Markéta Dejnožková
ŽZ4000:38:44
354.24Daniela Marinková
ŽZ3000:38:47
355.1431Jitka Javorská
ŽZ5000:38:52
356.1229Romana Šínová
ŽZ5000:38:55
357.77Roman Štěpnička
MM40Prostě běž00:38:59
358.515Petra Zimandlová
ŽZ5000:39:01
358.639Pavlína M.
ŽZ5000:39:01
358.1132Michal Medek
MM60S00:39:01
361.1305Michaela Strouhalová
ŽZ4000:39:08
362.540Kateřina Maštalířová
ŽZ5000:39:12
363.32Monika S.
ŽZ50Prostě běž!00:39:13
364.848Denisa Kočí
ŽZ3000:39:14
365.495Iveta Boucová
ŽZ5000:39:24
366.100Lucie Schejbalová
ŽZ4000:39:34
367.1399Kateřina Roudná
ŽZ40Prostě běž!00:39:41
368.662Dita Zemanová
ŽZ4000:39:43
368.910Pavla M.
ŽZ5000:39:43
370.1243Jitka Papulová
ŽZ5000:39:46
371.1100Gabriela L.
ŽZ50Prostě běž Brno00:39:49
372.1114Kateřina Drhová
ŽZ4000:39:55
373.242Karolina Brokešová
ŽZ30Matějkovic gang00:40:01
374.837Lucie Obořilová
ŽZ3000:40:15
375.962Lucie Sciranková
ŽZ4000:40:30
376.926Jan Sokolovský
MM5000:40:35
377.1322Veronika Takácsová
ŽZ4000:40:37
378.960Hana Breburdová
ŽZ50Prostě běž00:40:43
379.1363Alžběta Koudelková
ŽZ3000:40:55
380.1044Lucie Součková
ŽZ5000:41:03
381.1060Barbora Svatoňová
ŽZ50Prostě běž00:41:12
382.939Petra Stránská
ŽZ60Lhotka00:41:29
383.777Kristýna Brabcová
ŽZ3000:41:45
384.714Alena Říhová
ŽZ3000:41:46
385.940Petra Stránská
ŽZ60Lhotka00:41:49
386.28Vendula Malchárková
ŽZ3000:41:50
387.208Karla Kadlecová
ŽZ6000:41:54
388.767Jana Kotyzová
ŽZ5000:42:16
389.1236Klara Pecoldova
ŽZ5000:42:44
389.1548Jakub Novák
MM30Česká Lípa00:42:44
391.1550Kateřina Kroutilová
ŽZ30Děčín00:42:54
392.1194Andrejka Dušek
ŽZ50Zářivky 201900:42:58
393.989Tomáš Č.
MM4000:43:06
394.1083Michaela Kosaková
ŽZ40Šnek v tempu00:43:10
395.89Šárka Zajícová
ŽZ4000:43:20
396.325Jiří Sýkora
MM60+00:43:40
397.314Jindřiška T.
ŽZ6000:43:58
398.1416Petra Trojáčková
ŽZ50Prostě běž - Zářivky 202100:43:59
399.370Lucie C.
ŽZ4000:44:00
400.696Žaneta P.
ŽZ3000:44:05
400.697Richard K.
MM3000:44:05
402.755Lenka Dědková
ŽZ6000:44:25
403.98Kateřina Prokopová
ŽZ5000:44:36
404.1195Jana S.
ŽZ5000:44:51
405.313Kristýna Dvořáková
ŽZ3000:44:54
406.128Simona Šimáková
ŽZ4000:44:58
407.1475Zdeněk J.
MM2000:45:07
408.1524Šárka Dolejšová
ŽZ3000:45:19
409.1443Martina B.
ŽZ6000:45:26
410.1337Barbora Švecová
ŽZ50Schnellky00:45:40
411.945Ivana J.
ŽZ50Mojicestou00:45:50
412.22Nelinka a Karolína Špindlerová
ŽZ4000:46:04
413.636Ludmila Janíková
ŽZ4000:47:00
414.448Kateřina P.
ŽZ4000:47:06
415.383Naděžda Klewar Slavíková
ŽZ60+00:47:33
416.917Lenka Pačesová
ŽZ4000:47:40
417.695Adéla B.
ŽZ3000:47:55
418.1441Lucie Sklenarova
ŽZ4000:48:09
419.669Šarlota K.
ŽZ3000:48:20
420.1577Jana Matzalová
ŽZ5000:49:02
421.186Michaela Náhlovská
ŽZ5000:49:37
422.76Kateřina Klimšová
ŽZ4000:49:53
422.912Tomáš Hubáček
MM50Run magazine team00:49:53
424.375Jakub J.
MM40CRTC00:50:31
425.1365Lucie B.
ŽZ3000:50:45
426.83Klára Čoudková
ŽZ3000:52:25
427.84Aleš Musil
MM5000:52:27
428.292Kateřina Štěpánková
ŽZ5000:54:42
429.1497Jana H.
ŽZ50Prostě běž Zářivka00:55:50
430.1636Ondřej Míša
MM5000:56:12
431.608Martina Frýdlová
ŽZ5000:59:04
432.773Blažena S.
ŽZ5000:59:23
433.774Kateřina S.
ŽZ2001:01:41
434.1209Martin M.
MM4001:02:48
435.12Soňa T.
ŽZ3001:04:13
436.8Martina Knitlová
ŽZ40Papiša01:05:33
437.274Jana RŮŽIČKOVÁ
ŽZ5001:13:28
438.353Vladislava Krejčová
ŽZ5001:14:51
439.227Miroslava J.
ŽZ3001:22:47
440.1543Alzbeta Š.
ŽZ5001:22:59
441.390Karolína K.
ŽZ1328:52:00
442.1252Monika Musilová
ŽZ5038:02:04
443.1313Kateřina Linhartová
ŽZ60Prostě běž!38:59:38
444.474Olga H.
ŽZ6042:30:00


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: