Rodinný běh

TermínStart 12. 05. 2022 00:00
Konec 16. 05. 2022 23:59
RegistraceStart 11. 04. 2022 10:00
Konec 16. 05. 2022 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Dětský závod - 500m
Dětský závod - 1000m
Dětská chůze - 5 km
Běží celá rodina - 2 km
Běh s kočárkem - 3 km
Kolem rodinného krbu - 5 km
Spolu v běhu - 10 km
Mezinárodní den rodiny - 15,5 km
Rodinný seběh - 21 km
Chůze - 10 km
Chůze - 20 km
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

RODINNÝ BĚH

Při Rodinném virtuálním běhu máš možnost závodit bez nutnosti být v jeden čas na jednom místě. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, kdy a kde se do této výzvy zapojíš.

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky

VYTVOŘIT UŽIVATELSKÝ ÚČET

Zájemcům o medaili do zásilky přibalíme také speciální dárek v hodnotě 85,- Kč od GS Condro, partnera závodu.

 Pro záznam aktivity můžeš použít sportovní hodinky nebo běžně dostupné mobilní aplikace, např. Runtastic, SportsTracker, Strava atd.

Aktivity je možné nahrávat do výsledků i zpětně, musí ale proběhnout v termínu závodu, tedy od 12.05. do 16.05.2022.

 

Virtuální závody a výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný druh běhu a skutečně jej poběžíš. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, jak zvládneš jednotlivé výzvy, které si odběhneš svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek. Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodujít běhat, změřit si svou aktivitu a zaslat důkaz, že máš splněno.

Trasu si naplánuj dle zvolené délky závodu a to kdekoli se ti to hodí. V zájmu fair-play si ale ohlídej, abys na své trati neběžel(a) víc z kopce, než do kopce. Pokud uběhneš delší trasu, než na kterou jsi se přihlásil(a), ničemu to nevadí. Systém tvůj výsledek automaticky přepočítá na požadovanou vzdálenost. Celou délku trati ale musíš absolvovat najednou a není možné sčítat časy a vzdálenost z více aktivit.

Závod můžeš absolvovat kdykoli od 12.5.-16.5. a po celou tuto dobu můžeš také nahrávat své výsledky a to klidně i zpětně. Jedinou podmínkou je, že musíš závod absolvovat v daném termínu.

Pro změření trasy můžeš využít sportovní hodinky nebo kteroukoli běžně dostupnou mobilní aplikaci, např. SportsTracker, Strava a další, které měří požadované hodnoty (čas a uběhnutou vzdálenost). Pak už stačí jen udělat printscreen a zadat výsledek přes odkaz, který ti přijde po registraci na e-mail.

Dospělé tratě: 

 • Běží celá rodina - 2 km
 • Běh s kočárkem - 3 km
 • Kolem rodinného krbu - 5 km
 • Spolu v běhu - 10 km
 • Mezinárodní den rodiny - 15,5 km
 • Rodinný seběh - 21 km 
 • Chůze - 10 km
 • Chůze - 20 km

Dětské závody: 

 • Dětský závod - 500m
 • Dětský závod - 1000m
 • Dětská chůze - 5 km 

Každým závodem se nám potvrzuje, že děti mají velkou radost nejen ze získaného diplomu či medaile, ale i ze závodění samotného. Kategorie jsme se rozhodli ponechat stejné jako v předešlých závodech, a to podle stáří dítěte od 0,5km do 1 km. Určitě jsou mezi dětmi i takové, které možná svou trasu v kuse neuběhnou, ale to nevadí, část trasy mohou zdolat třeba i chůzí a i tak ale získají diplom a medaili. Velice se však přimlouváme za to, abyste děti nechali vyběhnout opravdu na celý závod. Věříme, že jej každý zdolá sobě vlastním způsobem. Pokud ale budou vaše děti chtít zdolat celý závod jen chůzí, mají možnost přihlásit se na 5 km dlouhý závod v chůzi.

Pamatuj, že zejména u dětí není důležité jak rychle délku uběhnou, ale že se na trať vydají a celou ji s radostí dokončí.

Tip: Pokud mrně stagnuje, že nechce běžet trasou, závoďte s ním třeba během kolem baráku či po zahradě. 500m jde naběhat opravdu rychle prakticky všude a prcek ani nezaznamená, že už to uběhnul, utaháte ho a po obědě vám třeba ještě půjde i spát :)

Startovné a registrace

I v tomto závodě zachováváme již dříve vyzkoušený model, při kterém ponecháme startovné zdarma. Placené je pouze tehdy, pokud budeš chtít dostat až domů do schránky originální dřevěnou MEDAILI nebo se rozhodneš přispět na organizaci závodu libovolným příspěvkem. K medaili navíc získáš dárek v hodnotě 85 Kč od partnera závodu GS Condro Diamant.

Výhody registrace

K registraci si můžeš přiobjednat:

Medaile a doplňky objednané k registraci odesíláme vždy hromadně po skončení závodu.

V zásilce s medailí ti zdarma přijde i dárek od partnera závodu - malé balení produktu GS Condro® DIAMANT, kterým dopřeješ svým koubům extrémnímu sílu a maximální úlevu. V případě více medailí v zásilce, přidáváme vždy jen 1 vzorek GS Condro. Platí do vyčerpání zásob a na dárek nevzniká žádný nárok.  

Produkt obsahuje klinicky ověřenou dávku glukosamin sulfátu v kvalitě CliniQ, unikátní aescin ke správnému zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach a vitamin C pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Nenech se při svém pohybu namáhanými klouby omezovat a zkus GS Condro® DIAMANT! Účinnost GS Condro® byla prokázána klinickou studií Revmatologického ústavu v Praze a potvrzují ji i desítky tisíc spokojených uživatelů. 

Plnou verzi GS Condro DIAMANT je možné zakoupit na www.gsklub.cz

REGISTRACE DO ZÁVODU 

Šanci vyhrát máš i ty 

Pro účastníky závodu jsme připravili soutěž, ve které má 5 z vás šanci získat celé balení GS Condro DIAMANT 120 tbl, balení určené na 2 měsíce užívání. A protože jde ve virtuálních závodech mnohem víc o radost z pohybu než o výsledné umístění, nikdy neodměňujeme ty nejrychlejší, ale šanci vyhrát má každý. Soutěž proběhne na facebookovém profilu RUN Magazínu v termínu. 

GS Condro® DIAMANT
Namáháte své klouby? Dopřejte svým kloubům mimořádnou sílu a maximální úlevu! Nenechte se při pohybu omezovat namáhanými klouby a vsaďte na GS Condro® DIAMANT!
Obsahuje klinicky ověřenou dávku glukosamin sulfátu v kvalitě CliniQ, unikátní aescin ke správnému zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach a vitamin C pro tvorbu pevné kolagenní sítě.
Účinnost GS Condro® byla prokázána klinickou studií Revmatologického ústavu v Praze a potvrzují ji i desítky tisíc spokojených uživatelů.
GS Condro® DIAMANT. Vítězství pro Vaše klouby!

Běhej s námi celý rok

Tento závod je 7. závodem dalšího ročníku virtuálního běžeckého seriálu Rok v běhu a medaile z tohoto závodu bude stejně jako všechny další ze závodní série zapadat do speciálního dřevěného rámečku, který si můžeš objednat při registraci. Termíny všech závodů jsou již teď zveřejněné zde a registrace postupně spouštíme. Do seriálu se můžeš zapojit i v případě, že ti všechny závodní termíny nevyhovují.  V průběhu roku proběhhne speciální závod tzv. Žolík, při kterém budeš moct případné chybějící medaile získat dodatečně. 

Partnerem seriálu je a dárky pro závodníky přináši GS Condro Diamant.

Chci vědět víc o seriálu Rok v běhu

Mezinárodní den rodiny

Rodinný virtuální běh pořádáme k příležitosti Mezinárodního dne rodiny, který proběhne v neděli 15.5. Tento významný den se slaví v ČR od roku 2006, ale ve světě s tím začali ještě o pár let dříve, konkrétně v roce 1994. Není tedy na co čekat a jestli chceš vytáhnout ke společnému výběhu či procházce někoho ze svých příbuzných, teď je ten nejlepší čas. Klidně ale můžeš tuhle výzvu vzít sám/a na sebe a absolvovat ji jménem celé rodiny. Každý kilometr v nohou se počítá!

Pomoz nám s propagací závodu

Víme, že pro mnoho lidí je RUN magazín mnohaletá srdeční záležitost a jako #lovebrand bežců pro běžce jej také budujeme. POMOZ nám tedy prosím s propagací tohoto závodu a sdílej buď náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Budeme ti moc vděční.

 

 

 Nejen běháš, ale ještě k tomu jezdíš na kole? Vyber si některou z cyklistických výzev na naší partnerské platformě www.virtualni-zavod.cz.

 


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: