Run For Movember

TermínStart 01. 11. 2021 00:00
Konec 30. 11. 2021 23:59
RegistraceStart 25. 10. 2021 11:00
Konec 30. 11. 2021 23:59
Startovnéod 100 Kč
Tratě
Běh - 7 km
Běh - 14 km
Chůze - 10 km
Chůze - 20 km
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Run for Movember 2021
aneb běh na podporu mužského zdraví!

PRO CO SPOLEČNĚ BĚŽÍME? 

Movember je každoroční osvětová akce, jejíž cílem je důrazně upozornit na podceňovanou problematiku rakoviny varlat, prostaty a duševního zdraví mužů. Vybrané prostředky jsou v České republice využívány na výzkum, osvětové programy a nákup zdravotnického vybavení pro uroonkologická pracoviště prostřednictvím Nadačního fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚ. Více informací naleznete na oficiálních stránkách cz.movember.com.

Veškerý výtěžek ze startovného půjde na podporu Nadačního fondu Muži proti rakovině. Cílem akce RUN FOR MOVEMBER je zvýšení povědomí o nemoci prostaty, o potřebě včasné detekce. Každoroční preventivní prohlídky jsou prvním krokem k určení diagnózy rakoviny a také základním předpokladem účinné léčby.  

Registruj se a doběhni si jako káždý rok pro speciálně navrženou a vyrobenou medaili, jen pro tento běh!


Jak funguji virtuální závody?

Virtuální závody a výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný druh běhu a skutečně jej poběžíš. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, jak zvládneš jednotlivé výzvy, které si odběhneš svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek. Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodujít běhat, změřit si svou aktivitu a zaslat důkaz, že máš splněno.

Trasu si naplánuj dle zvolené délky závodu a to kdekoli se ti to hodí. V zájmu fair-play si ale ohlídej, abys na své trati neběžel(a) víc z kopce, než do kopce. Pokud uběhneš delší trasu, než na kterou jsi se přihlásil(a), ničemu to nevadí. Systém tvůj výsledek automaticky přepočítá na požadovanou vzdálenost. Celou délku trati ale musíš absolvovat najednou a není možné sčítat časy a vzdálenost z více aktivit.

Závod můžeš absolvovat kdykoli od 1.-30.11. a po celou tuto dobu můžeš také nahrávat své výsledky a to klidně i zpětně. Jedinou podmínkou je, že musíš závod absolvovat v daném termínu.

Pro změření trasy můžeš využít sportovní hodinky nebo kteroukoli běžně dostupnou mobilní aplikaci, např. SportsTracker, Strava a další, které měří požadované hodnoty (čas a uběhnutou vzdálenost). Pak už stačí jen udělat printscreen a zadat výsledek přes odkaz, který ti přijde po registraci na e-mail. 

Proč Movember?

Muži a ženy, kterým není lhostejné mužské zdraví se každoročně připojují do Movemberu, jehož celosvětovým symbolem je knír (z anglického MOustache + noVEMBER). Každý bez ohledu na pohlaví a věk se může zapojit i do netradičního fundraisingu na www.movember.com 

Startovné a registrace 

Pro registraci v závodě stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář a zvolit si z nabídky startovného. Celý výtěžek ze startovného bude věnován Nadačnímu fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚ. Minimální výše příspěvku je 100 Kč, děkujeme. 

Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ můžeš podpořit také tím, že si vybereš nějaký tematický doplněk na jejich e-shopu

 

Přímo při registraci si navíc můžete objednat:

 Medaile a doplňky objednané k registraci odesíláme vždy hromadně po skončení závodu.

 

   Na platformě virtualnibeh.cz pořádá MoWorker, z.s.