Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

NOVINKA: Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.444Igor Šmelko
MM50Sokol Výčapy00:27:00
2.516Tomáš Lacina
MM50Mazda Team00:27:44
3.477Jan Macho
MM40Running a Fitness Team Macho00:27:47
4.21Vladimír Bělík
MM50Sokol Syrovice00:27:59
5.189Marek Matoška
MM30Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek00:31:17
6.348Marek Jurkovič
MM4000:31:44
7.328Michal Urbánek
MM40STG CHOCEŇ00:32:18
8.534Vojtěch Mančál
MM13AK Iscarex Česká Třebová00:32:25
9.141David Hrbáček
MM50Dolní Kounice00:32:34
10.394Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:33:05
11.419Petr Ž.
MM5000:33:37
12.322Martin Půček
MM40Black&Mates Team00:33:43
13.136Pavel Horák
MM5000:33:53
14.211Beata Szczerbowská
ŽZ40Třinec00:34:05
14.212Gabriela Szczerbowská
ŽZ40Třinec00:34:05
16.55Marcela N.
ŽZ50TJ SOKOL HK00:34:25
17.225Ludvík Stoulil
MM50Wilson & Emil00:34:28
18.234Rudolf Pado
MM60Liptovský Mikuláš00:34:33
19.193Lucie Spěšná
ŽZ50MS Bike Academy00:34:39
20.471Miloš Václavík
MM60MUO KARLOVY VARY00:34:51
21.4Kristýna Hlavatá
ŽZ3000:34:57
22.383Jakub Hurtík
MM40Kostelany Nad Moravou00:35:00
23.2Tomáš Vlasák
MM60CzechInvest00:35:28
24.507Lucie Charvatova
ŽZ4000:35:37
25.503Stanislav Pažitný
MM6000:35:39
26.195Jakub Božek
MM3000:35:40
27.346Karel Jauker Jauker
MM6000:35:41
28.59Markéta Čechová
ŽZ30Frýdlant00:35:44
29.190Tomáš Szkandera
MM40Třinec00:35:52
30.363Josef Petera
MM3000:35:55
31.415Ondřej Zloský
MM50Hostín00:35:56
32.461Silvie Lapčíková
ŽZ50Buchlovice00:36:00
33.299Petra Jurkovičová
ŽZ4000:36:01
34.482Lenka Vondrová
ŽZ40Nymburk00:36:13
35.3Martina Lokšíková
ŽZ3000:36:15
36.478Kerstin Macho
ŽZ30Running a Fitness Team Macho00:36:31
37.450Tomáš Brych
MM40Dolní Bečva00:36:52
38.29Miroslav Kočovský
MM50TJ Sokol Senohraby00:37:03
39.418jaromír Lehocký
MM50Drnholec00:37:10
40.169Elizaveta Watzlova
ŽZ40Praha 600:37:14
41.184František Pejšek
MM50Humpolec00:37:27
42.240Daniela Brandová
ŽZ40Pardubice 200:37:43
43.287Petr Grabmüller
MM60Strakonice00:37:45
44.13Miroslav Novák
MM4000:38:02
45.510Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin Třebovle00:38:10
46.512Petr Pejšek
MM50Hněvkovice00:38:11
47.183Herbert Seifert
MM3000:38:17
48.95Markéta Dolejšová
ŽZ3000:38:18
49.37Zdeňka Hájková
ŽZ5000:38:38
50.256Paulina Kratochvilova
ŽZ4000:38:53
51.15Jaroslav B.
MM4000:39:03
51.196Petr Brouk
MM60Radler Atletik00:39:03
53.324Mária B.
ŽZ4000:39:06
52.353Blanka Horáková
ŽZ5000:39:06
55.39Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:39:19
56.220Ivana Šubotníková
ŽZ40Olympia Spartan Training KH00:39:31
57.400Tomáš Tvrdík
MM50CHOOL00:39:42
58.83Martin Tupec
MM60Run Movember Trutnov00:39:44
59.123Richard Ryska
MM50Rozběháme Strakonice00:39:45
59.466Jožin Petráček
MM50DHL Express00:39:45
61.56Jaroslava Reslerová
ŽZ4000:39:47
60.527Michal Hořínek
MM16Bo Hořinci00:39:47
63.168Roman Hlubuček
MM5000:39:49
64.416Marek Kubin
MM60Plzen00:39:54
65.337Jiří Selichar
MM50Radavská nula00:39:59
66.185Karel Kratochvíl
MM60Praha 4 - Krč00:40:10
67.486Tereza Kovaříková
ŽZ30RUN Magazine team00:40:35
68.278Jitka Vegrichtová
ŽZ5000:40:38
69.71Kateřina Kovářová
ŽZ40Cerekvice nad Loučnou00:40:40
70.229Vanda K.
ŽZ50Jičín00:40:48
70.548Martin Špilar
MM3000:40:48
72.8Linda Š.
ŽZ50Jihlava v kondici00:40:50
73.392Leona Vaňousová
ŽZ50Kladno00:40:57
74.260Lucie Šternástková
ŽZ4000:41:03
75.201Kristýna Vávrová
ŽZ30Prostě běž00:41:06
76.518Jana Lopatovská
ŽZ40Chlumín00:41:07
77.326Jana Kosková
ŽZ4000:41:11
78.306Anonymní závodník
ŽZ4000:41:24
79.367Lucie Frančová
ŽZ30Rozběháme Plzeň00:41:27
80.352Veronika Petáková
ŽZ3000:41:31
81.543Lenka Dvořáková
ŽZ4000:41:39
82.267Jitka š.
ŽZ40Nové Město na Moravě (okr. Žďár nad Sázavou)00:41:41
83.17Petra Vyčítalová
ŽZ5000:41:45
84.513Blanka Schmiedová
ŽZ50Valmez00:41:46
85.384Romana Barnášová
ŽZ3000:41:51
86.91Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:42:00
87.462Irena Hovorková
ŽZ5000:42:01
88.427Šárka Pastyříková
ŽZ50BK Semily00:42:05
89.74Monika Marková
ŽZ50Rozběháme Litoměřicko00:42:06
90.68Jitka Pěkná
ŽZ5000:42:08
91.395Petr Vávra
MM5000:42:11
92.7Radek V.
MM4000:42:15
93.112Adela H.
ŽZ40Axians fo mo00:42:33
94.550Tomas Dobrotka
MM40Axians fo mo00:42:46
95.319Jana Lopatovská
ŽZ4000:42:48
96.181Tomáš Katrňák
MM4000:43:05
97.137Renata Dundrová
ŽZ6000:43:07
98.361Zuzana B.
ŽZ4000:43:12
99.542Ondřej Raus
MM4000:43:14
100.18Michaela Cimická
ŽZ40Běhám za Přeštice00:43:18
101.359Vítězslav Zátka
MM50SK Start Praha00:43:21
102.443Markéta T.
ŽZ3000:43:23
103.209Radek Jabůrek
MM40Jabůrkovic00:43:28
103.208Livia Kadaňková
ŽZ30Jaburkovic00:43:28
105.345Petr Novotný
MM50Náš Vyškov00:43:44
104.393Josef Masa
MM40Karlovy Vary00:43:44
107.434Oto Weniger
MM60Velvyslanectví ČR v Kodani00:43:45
108.496Libuše Musílkova
ŽZ6000:43:50
109.499Richard heinrich
MM50Rozběháme Neratovice00:43:51
110.143Lenka L.
ŽZ40CzechInvest00:44:00
111.305Petr Eller
MM5000:44:04
112.544Eduard Pekař
MM4000:44:06
113.186Milan Šmarda
MM5000:44:08
114.397Martin Dobrovolný
MM5000:44:14
115.386Alena Skácelová
ŽZ5000:44:16
116.148Jana Šupová
ŽZ50Hlemýždi Chodska00:44:22
117.20Michaela Helmová
ŽZ4000:44:31
118.47Jana Novosadová
ŽZ30Jevišovka00:44:43
119.177Jitka Koblihová
ŽZ40Šneci v běhu00:44:45
120.233Kateřina Šrámková
ŽZ30Kalorické tabulky00:44:46
121.426Ondřej Táborský
MM60+TATRAN Jablonec00:44:49
122.456Radek Fila
MM5000:44:55
123.98František M.
MM3000:44:57
124.102Libuše C.
ŽZ4000:45:05
125.537Hana Dvorská
ŽZ50Dříteč00:45:20
126.459Andrea Vystavělová
ŽZ3000:45:22
127.388Magda Bělová
ŽZ5000:45:25
128.424Jana Pančochová
ŽZ50Brno00:45:29
129.341Juraj Lehotský
MM30Axians fo mo00:45:31
130.350Hana Lidmilova
ŽZ5000:45:33
131.546Mgr. Petra Kubátová, DiS.
ŽZ40Synlab00:45:35
132.222Věra Moravcová
ŽZ5000:45:39
133.162Nina Dřevíkovská
ŽZ50Karlovy Vary00:45:48
134.342Joachim W.
MM60Axians fo mo00:45:50
135.85Jana Matějková
ŽZ40Báječné ženy v běhu00:45:54
136.491Petr Musílek
MM60+00:45:59
137.70Pavla Zítková
ŽZ60Šneci v běhu00:46:03
138.468Michal H.
MM50MS Torpedoes00:46:07
139.445David N.
MM3000:46:09
139.490Kristýna Šulová
ŽZ3000:46:09
141.535Hana H.
ŽZ40Joskatel TEAM00:46:10
142.158Jiřina Kubincová
ŽZ50Prostě běž!00:46:14
143.402Kristýna Šulová
ŽZ3000:46:21
144.540Jakub Zitko
MM1300:46:26
145.493Karel Jakuš
MM3000:46:30
146.501Jiří Poprovský
MM50Stopgaučing00:46:33
147.464Petra Šmeráková
ŽZ50Hopman Team Žatec00:46:36
148.259Lucie K.
ŽZ40Třinec 100:46:42
149.380Kamila Bořilová
ŽZ6000:46:44
149.539Tomáš Zitko
MM1300:46:44
151.200Zuzana F.
ŽZ4000:46:45
152.81Jana Hrdinková
ŽZ4000:46:56
152.381Magda Hrudková
ŽZ5000:46:56
154.107Adéla Šimonová
ŽZ3000:46:57
155.108Martin Lain
MM5000:47:05
156.198Jana Č.
ŽZ40Praha 400:47:11
157.379Petruška Plecháčová
ŽZ30Kosova Hora00:47:15
158.147Stanislava Růžičková
ŽZ5000:47:21
159.197Veronika Tichá
ŽZ4000:47:23
160.176Jan Tučný
MM60+MMJT Consulting00:47:27
161.118Anežka Müller
ŽZ4000:47:31
162.187Libor Chlupatý
MM5000:47:40
163.382Jana Žáková
ŽZ40Blížkovice 40300:47:41
164.523Lenka Nečekalová
ŽZ40Holešov00:47:45
165.247Jana Sornasová
ŽZ50Rozběháme Plzeň00:47:49
166.495Aneta H.
ŽZ3000:47:59
167.536Andrea H.
ŽZ50Joskatel TEAM00:48:05
168.555Renata V.
ŽZ4000:48:10
169.329Dana Voráčová
ŽZ50Prostě běž!00:48:12
170.144Lucie Vaňková
ŽZ3000:48:16
170.370Jana S.
ŽZ6000:48:16
172.517Daniel Neumann
MM30Dobruška00:48:17
173.488Adéla Malá
ŽZ4000:48:19
174.230Milan Hlava
MM60+00:48:22
174.487Renáta B.
ŽZ4000:48:22
176.130Nikol Řízková
ŽZ50FIT a KONDICE00:48:24
177.360Vladimír Škop
MM60Rozběháme Neratovice00:48:28
178.457František Hanykýř
MM60Hajtry z Haidy00:48:34
179.89Lucie K.
ŽZ4000:48:42
180.554Oldřich K.
MM40Brno00:48:49
181.228Kateřina Predná
ŽZ3000:48:52
182.116Eva Schwarzová
ŽZ60Držovice00:49:03
182.281Zuzana M.
ŽZ40Český Krumlov00:49:03
184.336Dana Richterová
ŽZ60+Prostě běž!00:49:13
185.199Jaroslava Petříková
ŽZ5000:49:19
186.16Lukáš Bizoň
MM4000:49:22
187.90Martin Č.
MM5000:49:29
188.498Tomáš Brabec
MM5000:49:43
189.551Alexandr Sizov
MM30ICR00:50:04
190.526Zuzana Vyborna
ŽZ50Bo Hořinci00:50:38
191.406Eva Kliková
ŽZ60Šneci v běhu00:50:47
192.86Blanka Havlová
ŽZ50Krasavy00:50:54
193.249Leoš Caudr
MM50NapaBaby00:51:17
194.151Veronika Zimmelová
ŽZ5000:51:28
195.374Petr Voráček
MM40Ixtent00:51:32
196.250Markéta Caudrová
ŽZ50Napababy00:51:43
197.122Jana Chalásová
ŽZ40Ostrava00:51:45
198.269Radek Mejzr
MM5000:51:47
199.275Lukáš Machač
MM40HZS Ústí nad Labem00:51:54
200.433Marcela Wenigerová
ŽZ50Sama sobě si00:51:55
201.156Martin Koláček
MM5000:52:06
202.207Alžběta Kasalová
ŽZ4000:52:25
203.321Kristýna Jeřábková
ŽZ3000:52:46
204.371Jiřina Němcová
ŽZ50Raspenava00:52:59
205.351Vít Jirásek
MM50Šneci v běhu00:53:03
206.474Marie Volrábová
ŽZ4000:53:11
207.338Marie M.
ŽZ4000:54:48
208.164Kristýna Smilková
ŽZ4000:54:58
208.277Milada Páclová
ŽZ50Prostě běž! 00:54:58
210.38Daniela Kubová
ŽZ5000:55:01
211.155Jitka Markova
ŽZ3000:55:03
211.327Simona Škutová
ŽZ3000:55:03
213.150Nikola Loudová
ŽZ40Prostě běž!00:55:16
214.10Lenka Tomanicová
ŽZ50Šneci v běhu00:55:42
215.104Michaela Zíková
ŽZ4000:55:44
216.232Tomáš Zajíc
MM1300:55:49
217.224Mirka K.
ŽZ4000:55:56
218.549Zuzana Dvořáková
ŽZ40Plzeň00:56:00
219.511Martin Macko
MM50Praha 300:56:02
220.294Zdenek Kraus
MM4000:56:08
221.479Jitka H.
ŽZ3000:56:13
222.258Ruzena Kubikova
ŽZ5000:56:30
223.377Jana Součková
ŽZ50Boskovice00:56:45
224.203Vladimír Zajíc
MM6000:56:48
225.202Šárka Zajícová
ŽZ4000:56:56
226.163Veronika Totková
ŽZ4000:57:05
227.331Lenka Štrimpflová
ŽZ50Prostě běž- Zářivky 202100:57:10
228.463Tomáš Stránský
MM4000:57:22
229.103Dana Lukešová
ŽZ5000:58:09
230.219Jaroslava Hrncirikova H.
ŽZ5000:58:23
231.375Eva Sawická
ŽZ50Brno00:58:27
232.82Markéta Janatová
ŽZ50Prostě běž!00:58:58
233.126Adriana F.
ŽZ40Švábenice01:00:02
234.188Barbora Švecová
ŽZ50Schnellky01:00:08
235.106Vladislava Krejčová
ŽZ5001:01:33
236.57Michal Medek
MM60SPPPPK01:02:07
237.109Iva S.
ŽZ60Zážitkáři01:03:00
238.304Kateřina R.
ŽZ3001:06:59
239.138Iva Novotná
ŽZ4001:12:08
240.243Zdeněk Jendřejčík
MM20Orlová-Lutyně01:22:32
241.171Radka Apollo
ŽZ40Radka a Apollo01:31:46
242.67Kateřina Dosoudilová
ŽZ50Litovel02:00:34
243.364Soňa T.
ŽZ3002:24:22
244.362Martina S.
ŽZ40Praha 4 - Chodov36:15:02
245.157Anonymní závodník
ŽZ4044:13:53
246.110Renata Procházková
ŽZ5045:17:59


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: