Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.593Michal SteinerMM50Run Magazine Team42.52 km04:53:24
2.1292Renča P.ŽZ40Adventní běhání38.01 km06:01:00
3.896Jan KrycnerMM50Run Magazin Team27.56 km02:53:19
4.1009Marcela LhotákováŽZ40Rozběháme Hořovicko25.00 km02:35:48
5.237Rudolf PadoMM60Liptovský Mikuláš24.94 km02:27:20
6.146Tomáš SuchýMM50běžci a cyklisté Polenska22.57 km02:28:12
7.948Jan MachoMM40Running a Fitness Team Macho21.65 km01:43:56
8.1952Martin ŠejvlMM6021.20 km01:54:51
9.973Irena ZelenáŽZ50OREL Moravské Budějovice21.12 km02:45:21
10.1728Jaroslava UrbanováŽZ60...běhám, tedy jsem...21.11 km02:02:05
11.868Olga MaturováŽZ40Jiskra RASPENAVA21.09 km03:36:34
11.950Michaela KosakováŽZ30Český maratónský klub21.09 km02:17:51
13.1287Marek HoškoMM40Šumperk20.06 km01:35:18
14.1286Jan PazourekMM50Slavia Pojišťovna Sport team18.30 km01:34:28
15.1805Tomáš KůrkaMM40Rohde Schwarz18.17 km01:52:06
16.1303Michaela DubskáŽZ3017.22 km02:12:16
17.102Tomáš VrzalMM4017.12 km01:36:09
18.980Kamil HudskýMM50KAJMAN RUN17.01 km01:46:18
19.721Monika LidmilováŽZ50Rozběháme Beroun16.11 km01:33:50
20.1296Josef P.MM6016.02 km01:43:14
21.1865Jirka HrubešMM5015.84 km01:58:59
22.949Monika PřibylŽZ50Running a Fitness Team Macho15.54 km01:45:29
23.512Ivana MachatkováŽZ50Kačounovi15.50 km02:07:09
24.1011Hana H.ŽZ40Joskatel TEAM15.13 km01:40:07
25.1376Miloš VáclavíkMM60MUO Karlovy Vary15.10 km01:28:00
26.1186Jaroslava LupačováŽZ5015.07 km01:42:07
27.1066Jana PráškováŽZ50ZaPrášTeNo v běhu14.05 km01:41:48
28.608Kateřina VlachováŽZ40Branky14.01 km01:26:49
29.69Michal VališkaMM4014.00 km01:04:47
29.1833Gábor G.MM6014.00 km01:24:47
31.1742Lucie Kokošková KokoškováŽZ5013.45 km01:12:21
32.1226Jarda MyšákMM40Mitas forever13.44 km01:19:30
33.138Veronika SoukupováŽZ4013.32 km01:45:49
34.1227Lucka HerzigováŽZ40Mitas forever13.04 km01:18:07
35.449Lucie S.ŽZ5013.00 km01:22:36
35.947Kerstin MachoŽZ30Running a Fitness Team Macho13.00 km01:15:14
37.7Jana PfefferováŽZ5012.50 km01:23:42
38.756Romana KročákováŽZ3012.24 km01:10:22
38.771Tomáš CimickýMM6012.24 km01:19:48
40.1850Josef NováčekMM60+SDH Čučice12.21 km01:16:42
41.480Lenka L.ŽZ5012.06 km01:22:54
42.407T. Felix GreggMM3012.04 km00:59:35
43.1041Alena LosŽZ4012.03 km01:28:16
44.1196Lucy ŠtemberkováŽZ4012.02 km01:18:56
45.1465Michaela MlčákováŽZ4012.01 km01:21:04
46.1965Jana S.ŽZ4012.00 km01:16:25
47.236Jiřina NěmcováŽZ50Jiskra RASPENAVA11.90 km01:32:32
48.1490Karel MarhounMM5011.75 km01:13:50
49.779Božena KoutnáŽZ60RUN magazine Team11.65 km01:19:32
50.1766Pavla VeverkovaŽZ4011.61 km01:31:15
51.1117Petra PavlíčkováŽZ50SKH Racing11.54 km01:23:30
52.1036Roman VidnerMM50Sněženky11.50 km00:58:25
53.1888Dominika BřízováŽZ3011.48 km01:20:58
54.1116Milan BrožMM60SKH Racing11.31 km01:25:53
55.571Petra BorkováŽZ40P+P11.28 km01:55:11
56.261Jaroslava H.ŽZ5011.27 km01:40:05
57.1409Hana H.ŽZ50DDM Teplice11.23 km01:10:24
58.1115Ladislava FajfrlíkováŽZ60SKH Racing11.17 km01:17:25
59.307Martina S.ŽZ40Skořápky11.12 km02:29:06
59.695lucie k.ŽZ4011.12 km01:16:43
61.250Věra VolenováŽZ50Prostě běž!11.11 km01:20:57
62.1096Jana Č.ŽZ40Rozběháme Česko11.00 km01:25:07
63.411Zbyněk GálMM60JSDH Tvrdonice10.87 km01:15:37
63.413Zbyněk GálMM60JDH Tvrdonice10.87 km01:15:37
65.366Petra JinovaŽZ5010.69 km01:09:01
66.1065Petra D.ŽZ5010.67 km01:07:47
67.372Věra NovákováŽZ5010.63 km01:09:42
68.750Irena RichtrmocováŽZ50Gladiators10.61 km01:06:45
69.734Lucie CharvátováŽZ4010.58 km01:01:15
70.1208Karel KratochvílMM6010.57 km01:06:06
71.1515Leona V.ŽZ5010.51 km01:03:08
72.824Ivana SmětákováŽZ5010.44 km01:13:28
72.1410Miloš H.MM5010.44 km01:05:03
74.1194Anita VeseláŽZ60SDH Chloumek10.42 km01:05:30
75.232Vladislava KrejčováŽZ5010.40 km01:34:00
76.1628Jana S.ŽZ4010.39 km01:07:47
77.952Lucie KostelníčkováŽZ4010.38 km01:15:06
78.994Tomáš TvrdíkMM50CHOOL10.34 km01:00:11
79.1626Petra KočvarováŽZ4010.32 km01:00:49
80.241Ivča KotěrováŽZ50Rozběháme Pardubice10.31 km01:00:15
80.985Tomáš MarousekMM5010.31 km01:08:44
82.1112Marek KubínMM60CK Plzeň10.27 km00:55:09
83.1304Kateřina JasanováŽZ3010.24 km00:58:14
84.23Jitka K.ŽZ40Běhám pro radost;)10.22 km01:09:08
85.783Jana N.ŽZ50Prostě běž!10.21 km01:24:27
86.1354Lada TrnkováŽZ5010.20 km01:07:33
87.741Jana K.ŽZ50Šneci v běhu10.19 km00:54:30
87.1014Pavlína ŠepsováŽZ4010.19 km01:11:56
89.728Martina ŠvarcpikováŽZ5010.13 km01:36:31
90.1576štěpánka v.ŽZ40Jen tak :-) Chrudimsko10.11 km01:36:22
91.953Martin ČadaMM5010.10 km01:14:24
91.1045Honza ZíkaMM4010.10 km00:56:11
93.71Petra VyčítalováŽZ5010.09 km01:02:38
92.1411Lenka MalíkováŽZ40Lenny v běhu10.09 km00:59:17
95.1278Veronika TicháŽZ4010.08 km01:12:00
93.1374Lucie SpěšnáŽZ50MS Bike Academy10.08 km00:54:30
97.493Tereza ŠmehylováŽZ4010.06 km01:30:07
94.1634Pavel HorákMM5010.06 km00:53:34
99.1060Hana DvorskáŽZ50Dříteč10.05 km01:08:29
95.1105Ludvík StoulilMM50Šneci v běhu10.05 km00:53:59
95.1723Alena GasidlovaŽZ5010.05 km01:01:23
102.1360Zuzana PetrováŽZ3010.03 km00:57:46
103.201Zdeňka HájkováŽZ5010.02 km00:55:23
103.530Jan HejtmánekMM3010.02 km01:07:41
103.755Ladislav KročákMM4010.02 km00:53:56
106.298Lenka ŠtrimpflováŽZ50Prostě běž- Zářivky 202110.01 km01:26:44
104.1113Jitka TrojanováŽZ50CK Plzeň10.01 km01:09:42
104.1895Marie KmoníčkováŽZ6010.01 km00:58:14
109.94Blanka HavlováŽZ50Krasavy10.00 km01:12:42
105.285Daniela MarinkováŽZ2010.00 km01:25:54
105.535Michaela CimickáŽZ40Běhám za Přeštice10.00 km01:03:43
105.735Lucie KremeňováŽZ5010.00 km01:44:06
105.942Zlata BednářováŽZ5010.00 km00:56:54
105.1454Zuzana JuhaňákováŽZ5010.00 km01:07:09
115.650Jana PančochováŽZ509.83 km01:03:53
116.1525Simona ŠofrováŽZ609.55 km01:01:16
117.358Jana SoučkováŽZ509.49 km01:35:57
118.1464Anna HostašováŽZ309.32 km01:00:55
119.626Kamila BořilováŽZ609.28 km01:02:03
120.1003Ilona BerkováŽZ60Prostě běž!9.22 km01:15:05
121.938Pavlína Z.ŽZ309.16 km01:01:59
122.219Dita DvořákováŽZ50Neposlušné tenisky9.14 km01:05:12
122.1810Jana ŠupováŽZ50Hlemýždi Chodska9.14 km01:00:10
124.1103Vladimír LisMM50Bombatata9.12 km00:50:29
125.810Vít JirásekMM50Šneci v běhu9.03 km01:00:14
126.875Vojtěch KačmaříkMM409.00 km00:47:19
127.1453Michal VitásekMM408.88 km00:46:58
128.1408Jakub DurekMM308.70 km00:47:49
129.1052Zuzana NoskováŽZ508.63 km53:26:00
130.843Miroslava DufkováŽZ604maxfitness8.47 km01:04:19
131.1177Lenka HodkováŽZ508.46 km00:51:30
132.1158Monika FrancováŽZ60BoKolobka Tým8.40 km52:44:00
133.37Tomáš K.MM408.24 km00:55:26
134.1526Lenka StodolováŽZ308.17 km00:41:47
135.1114Klára LinhováŽZ50SKH Racing8.16 km00:46:06
136.45Věra HuliciusováŽZ408.12 km01:23:58
137.677Daniela K.ŽZ508.10 km00:54:28
138.164Veronika B.ŽZ40Rozběháme Rakovník8.04 km00:53:01
139.11Veronika TotkováŽZ408.01 km01:04:26
140.304Radka ŘeháčkováŽZ40Raadunnkaa&Apollo8.00 km01:44:53
140.968Pavla HorováŽZ508.00 km00:53:28
140.1299Martin PokornýMM408.00 km00:43:06
143.517Barbora H.ŽZ407.96 km00:50:23
144.84Miroslav KočovskýMM50TJ Sokol Senohraby7.90 km00:43:37
145.417Jana S.ŽZ507.78 km01:38:49
146.1330Ivana ProcházkováŽZ407.72 km01:02:53
147.302Olga GaidečkováŽZ40Prostě běž7.71 km00:58:00
148.554Stanislav MACEKMM50RYCHLÁ ROTA7.67 km00:42:00
149.475Petra VodrážkováŽZ507.61 km01:01:01
150.346Marie M.ŽZ407.56 km00:59:28
151.1401Kristýna NovákováŽZ307.52 km01:00:01
152.345Renata ProcházkováŽZ507.45 km00:50:27
153.899Eva SawickáŽZ507.42 km01:10:17
154.917Anna K.ŽZ50Prostě běž!7.36 km00:45:35
155.1377Lucie KudlíkováŽZ40Blondýnka7.30 km00:43:15
156.897Viktorie HahnováŽZ207.29 km00:40:25
157.118Vladimír ZajícMM607.16 km01:02:03
158.227Veronika MynardováŽZ407.15 km00:45:34
159.740Jana ŽákováŽZ407.10 km00:48:51
160.1434Richard RyskaMM50Rozběháme Strakonice7.07 km00:40:09
161.1199Monika M.ŽZ407.04 km00:48:22
161.1485Markéta DolejšováŽZ307.04 km00:47:58
163.891Hana PospíšilováŽZ507.02 km00:47:49
164.925Tomáš OslovičMM40Amatér ze Dvorů7.01 km00:43:42
164.1466Kristýna HlavatáŽZ307.01 km00:35:00
166.620Kateřina PrednáŽZ306.91 km00:50:35
167.482Marcela RejlkovaŽZ506.82 km00:49:13
168.1074Lenka TržickáŽZ406.76 km00:31:59
169.892Zdeňka VlachováŽZ406.70 km00:50:21
169.1424Petra PodskalskáŽZ506.70 km01:12:00
171.931Věra MoravcováŽZ506.67 km00:50:33
172.890Filip ČervinkaMM40Hradec Králové6.57 km00:30:37
173.1877Petra VeberováŽZ40Gladiators Kralupy6.50 km00:44:58
174.692Hana KargerováŽZ506.47 km00:43:50
175.476Simona MakovcováŽZ506.43 km00:46:07
176.1214Martin VikaMM306.40 km00:34:07
177.324Zuzana B.ŽZ406.38 km00:42:36
178.646Martina ZvoníčkováŽZ406.37 km00:57:42
179.647Jaroslava SatorováŽZ60RESDOGS6.35 km00:49:54
180.215Miluška PavlasováŽZ50Rájov6.30 km00:41:07
180.1668Markéta JarošováŽZ506.30 km00:52:24
182.1040Martin DobrovolnýMM506.26 km00:39:55
181.1643Katka S.ŽZ406.26 km00:43:52
184.898Nicole BojanovskáŽZ306.23 km00:39:37
185.1178Barbora HladíkováŽZ306.21 km00:33:41
186.830Eva KočíŽZ306.20 km01:01:37
187.103Jana NerudováŽZ406.14 km00:53:21
188.831Anna BuckováŽZ306.13 km01:01:09
188.2008Karol Š.ŽZ30Rozběháme Česko6.13 km00:36:17
190.1921Petr PejšekMM50Hněvkovice6.06 km00:35:15
191.745Livia KadaňkováŽZ30Jaburkovic6.04 km00:38:49
191.746Radek JabůrekMM40Jaburkovic6.04 km00:38:49
193.1164Lucie KnotkováŽZ30Žert slimáky ????6.02 km00:35:59
192.1820Irena HovorkováŽZ506.02 km00:40:22
195.112Tomáš KloudaMM40Bosch Diesel Jihlava6.00 km00:29:12
193.311Venuše Machová GötzováŽZ406.00 km00:44:50
193.1740Štěpánka PecárováŽZ406.00 km00:33:25
198.1771Zdenek KrausMM40Makový Koláč5.96 km00:42:07
199.343Jaroslava ReslerováŽZ405.86 km00:47:09
200.432Romana T.ŽZ50Adventní běhání5.84 km00:31:38
201.702Ivana PohankaŽZ405.73 km00:50:03
201.1198Zuzana TuraiováŽZ305.73 km00:43:25
203.1623Josef MášaMM405.69 km00:34:34
204.1597Kateřina BeránkováŽZ305.59 km00:37:44
205.509Jana NovosadováŽZ305.58 km00:33:27
206.1182Šárka PastyříkováŽZ50BK Semily5.56 km00:33:52
207.1931Věra Cápalová RůzhováŽZ505.53 km00:39:37
208.862Barbora ŠvecováŽZ50Schnellky5.50 km00:46:34
209.1340Monika TužinskáŽZ305.46 km00:35:26
210.61Barbora VališkováŽZ40Adventní běhání 5.37 km00:29:38
210.116Šárka ZajícováŽZ405.37 km00:44:55
212.1493Karla PodešvováŽZ50BKG5.35 km00:43:33
213.861Leona S.ŽZ505.33 km00:41:02
214.1948Petr IlčíkMM505.32 km00:41:13
215.1390Lucie VítkováŽZ305.31 km00:34:36
216.666Monika S.ŽZ50Prostě běž!5.27 km00:37:04
217.150Jindřiška T.ŽZ605.26 km00:37:00
218.960Štěpánka HodkováŽZ605.19 km00:32:24
219.717Alžběta KasalováŽZ405.16 km00:39:00
220.1167Stanislav LiškaMM605.13 km00:34:27
221.376Alena SkácelováŽZ505.12 km00:36:18
221.579Dana VoráčováŽZ50Prostě běž!5.12 km00:35:44
223.392Petra RicsovszkáŽZ505.11 km00:31:42
224.639Markéta KřivánkováŽZ505.08 km01:50:44
225.977Milan HlavaMM60+5.06 km00:32:02
225.1389Herbert SeifertMM305.06 km00:26:13
227.339Andrea P.ŽZ505.05 km00:30:28
226.503Pavla RyšánkováŽZ505.05 km00:28:00
229.158Jana MatějkováŽZ40Báječné ženy v běhu5.04 km00:33:31
227.1598Miloš HruškaMM60MHUL5.04 km00:27:25
231.552Simona B.ŽZ505.03 km00:32:34
232.381Bohdana C.ŽZ40Prostě běž!5.02 km00:41:55
232.1400Pavlína Š.ŽZ305.02 km00:39:13
234.259Jaroslava IndrováŽZ60+Báječné ženy v běhu5.01 km00:35:41
233.713Radek MejzrMM505.01 km00:36:40
233.907Karla HentschelováŽZ50Judo Varnsdorf5.01 km00:35:27
233.1511Anna RoudováŽZ305.01 km01:01:05
233.1613Světlana R.ŽZ60Prostě běž !5.01 km00:43:13
239.13Nina DřevíkovskáŽZ50Karlovy Vary5.00 km00:33:28
234.170Adéla JehličkováŽZ30AREA 1145.00 km00:28:17
234.229Petr KuchynkaMM50Kladno5.00 km00:26:30
234.416Milan PřikrylMM50Šneci v běhu5.00 km00:28:47
234.430Jana RŮŽIČKOVÁŽZ505.00 km00:34:58
234.634Alžběta MarouškováŽZ305.00 km00:37:38
234.694Marie UrbanováŽZ505.00 km00:43:13
234.748Mirka JindřichováŽZ305.00 km00:28:53
234.1213Renáta HeindrichováŽZ405.00 km00:00:00
234.1254Martina ZatloukalováŽZ505.00 km00:38:09
234.1255Vít DastychMM135.00 km00:38:09
234.1329Petra BeznoskováŽZ305.00 km00:33:42
234.1347Aneta Petříková ReizigováŽZ305.00 km00:31:13
234.1425František PejšekMM505.00 km00:28:38
234.1470Jana S.ŽZ605.00 km00:34:02
234.1514Alena MatouškováŽZ305.00 km00:57:47
234.1583Andrea K.ŽZ40Kangoo Litvínov5.00 km00:33:50
234.1706Markéta StrnadováŽZ40Šneci v běhu5.00 km00:33:58
234.1958Andrejka DušekŽZ40Zářivky 20195.00 km00:43:16
258.368Jitka HanušováŽZ60OB Loko Trutnov4.98 km00:36:00
259.154Marcela BílkováŽZ604.95 km00:41:54
260.661Lenka SteidlováŽZ504.86 km00:34:31
261.1619Eva BohuslavováŽZ604.82 km00:31:19
262.927Andrea OdvárkováŽZ304.74 km00:31:18
263.160Pavla ZítkováŽZ60Šneci v běhu4.68 km00:34:09
264.1375Kateřina R.ŽZ304.65 km00:26:21
265.1031Jana LaštovičkováŽZ504.51 km00:41:41
266.1654Jiří S.MM404.47 km00:28:23
267.1219Iryna PetrenkoŽZ404.40 km00:29:51
268.1399Lucie NovotnáŽZ304.37 km00:38:22
269.1006Iva U.ŽZ60Bludička4.30 km00:26:31
270.655František M.MM304.28 km00:26:56
271.536Jana NovotnáŽZ60RE-WELL Kokořín4.11 km00:35:56
272.254Renata DundrováŽZ604.04 km00:24:51
273.83Zuzana KyptováŽZ504.01 km00:28:52
274.1082Pavla JirouskováŽZ403.97 km00:49:46
275.54Michaela ŠtěrbováŽZ303.73 km00:36:02
276.797Vlasta MoravcováŽZ503.70 km00:22:06
277.117Tomáš ZajícMM133.65 km00:28:24
278.787Šárka TothováŽZ603.55 km00:29:42
279.849Martina VaněčkováŽZ403.48 km00:22:13
280.850Michaela JungvirtováŽZ403.46 km00:22:19
281.978Viktorie MachováŽZ133.35 km00:21:29
282.763Zuzana KábelováŽZ403.33 km00:25:33
283.128Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu3.30 km00:23:23
283.638Alžběta JarošováŽZ303.30 km00:22:59
285.798Marie VolrábováŽZ403.24 km00:25:25
286.844Tereza H.ŽZ303.05 km00:20:07
287.816Romana M.ŽZ303.04 km00:23:28
288.764Gabriela SpěvákováŽZ303.02 km00:21:30
288.1349Kateřina H.ŽZ503.02 km00:19:15
288.1879Martin LainMM503.02 km00:20:42
291.1370Jana SornasováŽZ50Rozběháme Plzeň3.01 km00:20:15
292.75Ludmila MachováŽZ60+LuPe Osek3.00 km00:23:50
292.519Magdi H.ŽZ40Superhrdinové3.00 km00:20:12
292.539Markét MazancováŽZ40Prostě běž!3.00 km00:28:49
295.318Daniela KubováŽZ502.95 km00:21:43
296.822Hana DostálováŽZ502.81 km00:16:51
297.910Zuzana KalousováŽZ302.80 km00:24:45
298.876Ondřej KačmaříkMM72.16 km00:13:38
299.1440Veronika RyskováŽZ13Rozběháme Strakonice2.15 km00:14:28
300.829Lucy SloukovaŽZ302.14 km00:16:53
301.871Martina H.ŽZ302.09 km00:19:13
302.1047David A.MM502.03 km00:17:32
303.1075Vendula MalchárkováŽZ302.01 km00:15:25
304.848Renáta PeniakováŽZ50Šneci v běhu2.00 km00:14:25
304.1433Dana RoudováŽZ50Cyklistický klub Litvínov, z. s.2.00 km00:17:55
304.1452Štěpánka VítkováŽZ20Cyklistický klub Litvínov, z. s.2.00 km00:15:22
304.1455Natálie J.ŽZ162.00 km00:10:07
308.268Darja S.ŽZ301.62 km00:19:34
309.267Patrik V.MM301.47 km00:18:55
310.364Denisa K.ŽZ301.06 km00:07:55
311.1775Simona K.ŽZ501.02 km00:07:41
312.531Marek B.MM501.00 km00:04:30
312.1776Petra K.ŽZ301.00 km00:07:13


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: