Běh pro tygry

TermínStart 25. 02. 2022 00:00
Konec 06. 03. 2022 00:00
RegistraceStart 11. 02. 2022 09:00
Konec 06. 03. 2022 23:59
Startovné100 Kč
Tratě
Závod tygřích koťat - 500 m
Závod tygřích koťat - 1000 m
Procházka tygřích koťat - 4 km
Bleskový tygří útok – 2 km
Běh s kočárkem - 3 km
Tygří rozcvička - 4 km
Tygr na lovu - 8 km
Po tygří stopě - 12 km
Tygří alfasamec - 21 km
Transibiřská magistrála - 42 km
Tygří procházka - 8 km
Obchůzka tygřího teritoria – 21 km
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

BĚH PRO TYGRY

Běhej a pomáhej, vyber si některou z tematických tratí, udělej něco pro sebe a současně podpoř záchranu ohrožených druhů zvířat.

Při Virtuálním běhu pro tygry máš možnost závodit bez nutnosti být v jeden čas na jednom místě a současně tak podpořit dobrou věc. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, kdy a kde se do této výzvy zapojíš.

Dospělý tygr se dokáže za den přemístit až o 25 km, pojď poměřit své síly s největší kočkovitou šelmou planety!

Výtěžek ze startovného půjde na podporu spolku Altaica, který se věnuje záchraně populace amurského tygra (nazývaného také ussurijský) ve volné přírodě. 

Patrony běhu jsou herečka Petra Hřebíčková a zápasník MMA Jiří Procházka.

Zájemci o medaili získají také speciální dárek od GS Condro, partnera platformy virtualnibeh.cz. 

 Dospělé tratě:  

Běh

 • Běh s kočárkem - 3 km
 • Bleskový tygří útok – 2 km
 • Tygří rozcvička - 4 km
 • Tygr na lovu - 8 km
 • Po tygří stopě- 12 km
 • Tygří alfasamec - 21 km
 • Transibiřská magistrála - 42 km 

Chůze

 • Tygří procházka - 8 km
 • Obchůzka tygřího teritoria – 21

Dětské závody:

 • Závod tygřích koťat- 500 m (Běh)
 • Závod tygřích koťat - 1000 m (Běh)
 • Procházka tygřích koťat - 4 km (Chůze) 

 Vyzvi na závod své přátele a kamarády. Utkejte se napůl v reálném i virtuálním světě a přispějte k záchraně populace amurského tygra.

Virtuální závody a výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný druh běhu a skutečně jej poběžíš. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, jak zvládneš jednotlivé výzvy, které si odběhneš svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek. Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodujít běhat, změřit si svou aktivitu a zaslat důkaz, že máš splněno.

Trasu si naplánuj dle zvolené délky závodu a to kdekoli se ti to hodí. V zájmu fair-play si ale ohlídej, abys na své trati neběžel(a) víc z kopce, než do kopce. Pokud uběhneš delší trasu, než na kterou jsi se přihlásil(a), ničemu to nevadí. Systém tvůj výsledek automaticky přepočítá na požadovanou vzdálenost. Celou délku trati ale musíš absolvovat najednou a není možné sčítat časy a vzdálenost z více aktivit.

Závod můžeš absolvovat kdykoli od 25.2.-6.3. a po celou tuto dobu můžeš také nahrávat své výsledky a to klidně i zpětně. Jedinou podmínkou je, že musíš závod absolvovat v daném termínu.

Pro změření trasy můžeš využít sportovní hodinky nebo kteroukoli běžně dostupnou mobilní aplikaci, např. SportsTracker, Strava a další, která měří požadované hodnoty (čas a uběhnutou vzdálenost). Pak už stačí jen udělat printscreen a zadat výsledek přes odkaz, který ti přijde po registraci na e-mail.

 

Startovné a registrace 

Celý výtěžek ze startovného půjde na záchranu populace amurského tygra (nazývaného také ussurijský) ve volné přírodě. Na podporu záchranného centra tygrů ussurijských můžeš přispět libovolnou částku. Minimální výše startovného je 100 Kč, děkujeme

Výhody registrace 

K registraci si můžete přiobjednat:

 • krásnou dřevěnou medaili, která ti přijde poštou přímo do schránky (se zásilkou ti automaticky pošleme i dárek od GS Condro v hodnotě 85,- Kč)
 • zvýhodněné roční předplatné RUN magazínu se všemi výhodami
 • Knihu Maratonské hledání pravdy, kterou stojí za to číst. Bez ohledu na to, zda jsi začátečník či matador, se k ní budeš opakovaně vracet v různých fázích svého běžeckého života. 

Medaile a doplňky objednané k registraci odesíláme vždy hromadně po skončení závodu.

REGISTRACE NA BĚH PRO TYGRY   

 

Do zásilky s medailí ti zdarma přidáme i dárek od partnera závodu - malé balení produktu GS Condro® DIAMANT, kterým dopřeješ svým koubům extrémnímu sílu a maximální úlevu. 
V případě více medailí v zásilce, přidáváme vždy jen 1 vzorek GS Condro. Platí do vyčerpání zásob. 

Produkt obsahuje klinicky ověřenou dávku glukosamin sulfátu v kvalitě CliniQ, unikátní aescin ke správnému zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach a vitamin C pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Nenech se při svém pohybu namáhanými klouby omezovat a zkus GS Condro® DIAMANT! Účinnost GS Condro® byla prokázána klinickou studií Revmatologického ústavu v Praze a potvrzují ji i desítky tisíc spokojených uživatelů. 

Plnou verzi GS Condro DIAMANT je možné zakoupit na www.gsklub.cz

 

 


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: