Žolík

TermínStart 26. 01. 2023 00:00
Konec 30. 01. 2023 23:59
RegistraceStart 27. 12. 2022 00:00
Konec 30. 01. 2023 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Běh srdce
Adventní výzva
Novoroční běh
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Žolíkem je možné nahradit jakýkoli závod běžeckého seriálu Rok v běhu a dodatečně tak získat chybějící medaili. 

Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky

VYTVOŘIT UŽIVATELSKÝ ÚČET

 Pravidla Žolíka:

  • Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod vyplněním jednoduchého registračního formuláře.
  • Závodní trať (Běh srdce, Adventní výzva, Novoroční běh) si vyber dle toho, za jaký závod chceš dodatečně získat medaili.
  • Medaili si při registraci nezapomeň objednat a vyplnit adresu, na kterou ti ji můžeme poslat. Druh medaile se odvíjí od toho, na jakou trať jsi se přihlásil(a) a ke každé jedné registraci se váže jedna medaile. Pokud ti chybí medailí víc, je potřeba provést další registraci a znovu vyběhnout :) POZOR, pokud potřebuješ víc než jednu medaili, je potřeba provést úplně novou registraci
  • Pro splnění závodu stačí uběhnout/ujít libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km), změřit si aktivitu sportovními hodinkami či mobilní aplikací a výsledek včetně důkazní fotky nahrát přes odkaz v registračním e-mailu tak, jak to děláš u klasických závodů.  

 

3 závody běžeckého seriálu Rok v běhu budou v době konání Žolíku za námi. Běh srdce, Adventní výzva a Novoroční běh už budou znát své vítěze a celkové pořadí bude jasně dané. Medaile ti ale ve sbírce či rámečku chybět nemusí ani pokud ti některý z těchto závodů ve svém pvodním termínu utekl. Účastí v tomto závodě si totiž můžeš doběhnout/dojít pro pomyslného Žolíka, a dodatečně tak medaili získat.

Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod a uběhnout můžeš libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km). V celkovém pořadí se budou všichni závodníci řadit podle toho, kdo uběhne nejvíc a po skončení závodu bude mít každý ke stažení tradiční diplom. O umístění jde ale v tomto závodě až v poslední řadě, protože hlavním cílem Žolíka je doplnit si sbírku medailí ze série Rok v běhu, aby ti v rámečku žádná nechyběla.

Běhej s námi celý rok 

Chci vědět víc o seriálu Rok v běhu

Uživatelské účty

Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky. Účet si můžeš založit tady.

Mobilní aplikace 

Stáhni si do mobilu aplikaci Virtuální výzvy a přihlašuj se do závodů ještě snadněji.