Prázdninový běh

Termín: od 3. 7. do 6. 7. 23:59

Registrace: do 6. 7. 15:00 hod.

Startovné: zdarma

Trasy: 2 km, 5 km, 10 km, 30 km

Dva kilometry prázdnin - 2km
Prázdninový (z)běh - 5km
Útěk za sluncem - 10km
Letní speciál - 30km
Dětské trasy 500 m, 1 km

Kategorie:
muži / ženy 5 - 20 let, 20 - 30, 30 - 40, 40 - 50, 50 - 60, 60+
Dětské kategorie: holky / kluci 0 - 4 let, 5 - 7, 8 - 11, 12 - 14 let


Registrace

Startovní listina

 

#SummerRUN
Přivítej léto Prázdninovým virtuálním závodem

Další školní rok už je za námi, a přestože probíhal trochu jinak, než jsme byli doteď zvyklí, jedna věc se nemění - čekají nás prázdniny. Nic jiného tedy nemůže být hlavním motivem našeho dalšího, virtuálního závodu, který se uskuteční první prázdninový víkend. Rozběhněte se poprvé na krátké trati, nebo zkuste náš Letní speciálek.

K létu patří třicítky. K prázdninám neodmyslitelně patří léto a k tomu zase tropické teploty. Počasí bývá často nepředvídatelné, ale jedno je jisté. Ať už bude během závodu jakkoli, třicítky budou padat určitě. A to minimálně na premiérové trati s názvem Letní speciál v délce 30 km. Pokud jste spíše vytrvalci a libujete si v delších distancích, tahle horká novinka je pro vás šitá přímo na míru. Zdá se vám už půlmaraton málo, ale maraton zatím stále ještě moc? Zdolat právě třicet kilometrů zní jako krásný kompromis, nemyslíte?

Zažij dva kilometry prázdnin nebo uteč za sluncem. Dva roky prázdnin sice zajistit neumíme, zato ale nabízíme možnost zažít Dva kilometry prázdnin a zazávodit si na super rychlé a krátké trati. Dvoukilometrová nabízí jak možnost se popvé rozběhnout, tak sprinterská trať přímo vybízí k lámání osobních rekordů a navíc je skvělou volbou pro ty z vás, kteří mají nabitý program i o prázdninách a jen těžko hledají čas na delší běhy. Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci klasických distancí. Necháme na vás zda se zúčastníte Prázdninového (z)běhu na pět kilometrů a nebo se rozhodnete přivítat léto desetikilometrových Útěkem za sluncem.

 

Co svou účastí získám?

Startovní číslo s tvým jménem a zvolenou délkou trasy, které si můžeš vytisknout a běžet s připnutým číslem.

Originální účastnickou medaili, kterou ti zašleme po skončení závodu na adresu do schránky.

Účastnický diplom s tvým jménem, dosaženým časem a umístěním v závodě (v elektronické podobě PDF).

Vyhraj skvělé ceny. Všichni účastníci budou zařazeni do losování o hodnotné ceny. Losování proběhne následující den po skončení závodu. Výherce budeme telefonicky kontaktovat.

  • 1x bezdrátová sluchátka Buxton
  • 3x předplatné RUN magazín
  • 1x startovné na vybraný závod (Běhej Lesy, RUN Tour, Night RUN, Mizuno trail running cup, RUN Czceh, Craft team running, Leskros, Salomon Ješted)
  • 1x balíček všech sportovních mastí Metaxtren
  • 1x 600g balení powerdrinku Edgar
  • 1x 150g + 50g JERKY Usušil & Syn - příchuť krůta se zázvorem
  • 1x 150 + 50g JERKY Usušil & Syn - příchuť hovězí s pepřem
  • 1x 150g + 50g JERKY Usušil & Syn - příchuť kachna na pomeranči
  • 1x kombinace sušená zelenina a křížaly Usušil & Syn
  • 5x startovné na příští virtuální závod

 

Jak na to?

Registrace

Nejprve si zvol trasu závodu a zaregistruj se. Nepřeceňuj své síly a zvol si trasu přiměřenou tvému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Platba je možná pouze online!

      

Po registraci ti zašleme na e-mail souhrnné informace o tvé registraci a informace jak po dokončení zaslat důkaz o absolvování tvého běhu.
Po té co je tvá registrace uhrazena, bude ti přiřazeno startovní číslo, které najdeš na stránce s tvou egistrací. Číslo si můžeš vytisknout a běžet s připnutým číslem.


Vyběhni a pošli důkaz

Naplánuj si kdekoliv ve tvém okolí trasu dle zvolené délky závodu a vyběhni v čase určeném pro závod.

od pátku 3. 7. do pondělí 6. 7.

Nezapomeň si svou aktivitu zaznamenat na chytré hodinky, nebo mobilní aplikaci (např. Endomondo).
Po dokončení nahraj dle instrukcí v e-mailu důkaz o absolvování běhu v podobě screenshotu obrazovky z tvé sportovní aplikace, kde bude vidět datum tvého běhu, délka uběhnuté trasy a čas. Následně vše zkontrolujeme a zapíšeme tvůj dosažený čas do výsledkové listiny.

Fotografii s důkazem o absolvování nahraj nejdéle do 6. 7. 23:59!!!
Po tomto termínu nebude možné výsledek dodatečně nahrát a tvůj běh nebude ve výsledkové listině.
Ber tak ohled na ostatní běžce, kteří netrpělivě čekají na konečné výsledky a diplomy. Medile bude zaslána, i když nebudou vloženy výsledky běhu.


Získej odměnu

Po dokončení závodu se můžeš těšit na účastnický diplom (v elektronické podobě) s tvým jménem, dosaženým časem a umístěním. Diplom najdeš po skončení závodu na stránce s tvou registrací (odkaz na ní máš v e-mailu s potvrzením registrace).

Nesmí chybět ani hmotný dárek v podobě originální účastnické medaile (pokud ji máš objednanou), kterou ti zašleme do 10 pracovních dnů (od startovního čísla 3000 do 14 dnů) po skončení závodu na tvou adresu.

Když budeš mít trochu štěstí, vyhraj některou z krásných cen, které budeme losovat po skončení závodu. Výherce budeme telefonicky kontaktovat.

Měj hlavně dobrý pocit z běhu, kterým jsi udělal(a) něco pro zlepšení tvého zdravotního stavu.

 

 

Obchodní podmínky  |  Ochrana osobních údajů