Tréninkové plány

Ať už se připravuješ na závod, nebo je tvá motivace zhubnout, ale nevíš si rady s přípravou, zbystři!

Nyní máš možnost vzít přípravu za správný konec, zhubnout, zlepšit svou kondici a uběhnout svou první desítku či dokonce maraton. Zkus trénovat pod vedením jednoho z certifikovaných trenérů a našich redaktorů v RUN Magazinu. Níže se dozvíš něco o možnosti tvorby individuálního tréninkového plánu či osobního tréninku s trenérem.

 

Co můžeš očekávat?

 1. Individuální tréninkový plán laděný přímo pro tebe, sestavený k dosažení tvého cíle a dle tvých časových možností.
 2. Možnost úpravy plánu v průběhu plnění. Nestíháš trénink, nebo jsi po náročném dni unaven/a? Nevadí, trenér plán upraví dle potřeb.
 3. Nonstop telefonickou nebo mailovou komunikaci s trenérem. Nejsi si něčím v tréninku jist/a? Zavolej a vše vyřešíme.
 4. Podporu a individuální přístup. Každý svěřenec je jedinečný a vyžaduje v tréninku něco jiného. Zjistíme, co bude nejvíce sedět tobě a zlepšíme tvé běžecké dovednosti. Ze tvých slabin uděláme přednosti, tvé silné stránky zlepšíme k dokonalosti.
 5. Tipy a rady na regeneraci, strečink, mobilitu a posilování.
 6. Možnost osobních tréninkových jednotek pod dohledem trenéra po Praze. Naučíme tě běžeckou abecedu, správnou techniku běhu, zkusíš si intervalový trénink či fartlek. Zjistíš, čemu se při tréninku vyhnout a co naopak zařadit.

 

Kdo se tě ujme a vezme pod svá křídla?

Ozve se ti Dan, který je redaktorem RUN Magazinu, certifikovaný atletický trenér 3. třídy, aktivní dráhový běžec s mládežnickými reprezentačními starty a účastník zahraničních tréninkových kempů s profesionálními atlety, který sev oblasti trenérství vzdělává, sleduje, jak trénují zahraniční hvězdy, a který trénuje s nejlepšími českými vytrvalci. Společně dosáhnete tvých vytoužených cílů.

 

Jak to bude probíhat?

 1. Nejdříve zjistíme tvé potřeby, cíle a dosavadní zkušenosti.
 2. Sestavíme první nástřel plánu vč. doporučené stravy a budeme ho s tebou konzultovat.
 3. Plnění plánu už bude na tobě. S námi budeš plnění průběžně konzultovat. Budou nás zajímat tvépocity z tréninku a rychlost zlepšení.
 4. V průběhu měsíce můžeme v plánu dělat změny, když se naskytnou okolnosti, díky kterým nebudeš moci splnit některý den dle plánu.
 5. Vyhodnotíme si tvé měsíční snažení.
 6. Možnost prodloužení plánu v případě delší přípravy či spokojenosti svěřence.
 7. Možnost osobních tréninků po Praze. Jsi v běhání začátečník a potřebuješ ukázat, jak by správný trénink měl vypadat? Pak je pro tebe osobní trénink za přítomnosti trenéra jako dělaný.

Jaký musíš udělat první krok k úspěchu?

Pokud tě naše nabídka tvorby tréninkových plánů zaujala, ale nejsi si stále jist/a, nebo máš otázky, neváhej nás kontaktovat. Psát můžeš na mail info@virtualnibeh.cz nebo volat na číslo 776 618 877. Ujme se tě náš trenér a vše ti vysvětlí. První konzultace je zcela ZDARMA!

 

Kolik tě to bude stát?

Tvůj měsíční individuální tréninkový plán vyjde pouze na 2000 kč. Žádné další platby. Bude jen na tobě, zda budeš chtít další měsíc ve spolupráci s trenérem pokračovat. Nemusíš se bát, k ničemu tě nutit nebudeme a beze strachu nás můžeš oslovit.

Osobní trénink po Praze

Individuální tréninková jednotka, kde se naučíš, jak by správně měl běžecký trénink probíhat. Naučíme tě běžeckou abecedu, správnou techniku běhu, upozorníme na tvé dosavadní chyby, zkusíš si intervalový trénink či fartlek a doporučíme ti ideální posilovací a protahovací cviky. Zjistíš, čemu se při tréninku vyhnout a co naopak zařadit.

Individuální trénink trvá 90 minut a standardně probíhá v Praze na místě dle domluvy a účastnit se ho mohou až 3 lidi. Možnost vybíhat také ze dvou míst (Praha 4, Praha 7), kde je k dispozici i šatna a sprcha.

1000 - 2500 Kč