Rok v běhu

Celoroční běžecký seriál složený z virtuálních běhů, jehož součástí je celkem 8 závodů. 

Možnost zaplnit celý rámeček máš až do června 2022! Pokud ti některé z medailí budou chybět, můžeš je dodatečně získat díky tzv. Žolíkům.

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

Partnerem seriálu je a dárky pro závodníky přináší GS Condro Diamant

 Každý závod je tématický s vlastním motivem a na všechny zájemce bude pár dní po skončení závodu čekat originální dřevěná medaile přímo ve schránce. Každý závod bude něčím unikátní tak, aby ses nejen bavil, ale třeba i běžecky vzdělával, nebo pomáhal.  

Každá z medailí bude mít navíc své místo ve speciálním rámečku, vytvořeném na míru přímo běžeckému seriálu Rok v běhu. Radost z pohybu a závodění je pro nás stále na prvním místě, a tak není podmínkou zúčastnit se všech závodů. Pokud se nemůžeš zapojit ve všech termínech a vybereš si jen některé z nich, nevadí. Pouze ti z vás, kteří ale absolvují všech osm závodů, zaplní postupně všechna prázdná políčka v medailovém rámečku a získají tak originální památku na celý virtuální běžecký seriál.

Víme, že někdy opravdu není možné zúčastnit se v předem daných termínech všech běhů. Proto budeš mít k dispozici několik pomyslných „Žolíků,“ které můžeš splnit a nahradit si jakýkoli chybějící závod tak, aby ti medaile v rámečku nechyběla. 

Závody seriálu Rok v běhu 2021/2022:

Bližší informace k jednotlivým závodům zveřejňujeme průběžně v sekci závody. Termíny závodů jsou ale jasně dané, takže si udělej poznámku v diáři, ať ti žádný z nich neuteče. Přeci jen by byla škoda, kdybys na konci zjistil(a), že nemáš sbírku kompletní.

Speciální rámeček na medaile z celé série  

Rámeček na medaile je dřevěný, slepený ze dvou desek a medaile do nějk jednouše usadíš. Už v průběhu celé závodní série tak budeš moct sledovat, jak se ti každou splněnou výzvou krásně zaplňuje a začátekem léta budeš mít pěknou vzpomínku na celý seriál. Zaplněný rámeček si můžeš pověsit třeba na zeď a to klidně už v průběhu série a medaile tam postupně doplňovat.

Rozměry rámečku jsou 33 x 21 x 0,6 cm.

Cena rámečku je 230 Kč + poštovné. 

Rámeček si můžeš objednat při registraci na jakýkoli závod série a přijde ti poštou vždy po skončení toho daného závodu. 

 

Medaile z 1. ročníku Roku v běhu jako omalovánky

Dali jsme si hodně práce s přípravou podoby medailí, a tak jestli se ti líbí stejně tak jako nám, můžeš si všechny medaile z minulého ročníku stáhnout ve formě omalovánek.

Závody seriálu Rok v běhu 2020/2021:

 

 

 

 

 

 

Nejen běháš, ale ještě k tomu jezdíš na kole? Vyber si některou z cyklistických výzev na naší partnerské platformě www.virtualni-zavod.cz.


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: