Rok v běhu

První český celoroční běžecký seriál složený z virtuálních běhů, jehož součástí bude celkem 8 závodů.

Možnost zaplnit celý rámeček máš až do července 2021! Pokud ti některé z medailí chybí, můžeš je dodatečně získat díky tzv. Žolíku - více informací se dozvíš níže v textu. 

Každý závod je tématický s vlastním motivem a na všechny zájemce bude pár dní po skončení závodu čekat originální dřevěná medaile přímo ve schránce. Každý závod bude něčím unikátní tak, aby ses nejen bavil, ale třeba i běžecky vzdělával, nebo pomáhal.  

 

 

Každá z medailí má navíc své místo ve speciálním rámečku, vytvořeném na míru přímo běžeckému seriálu Rok v běhu. Radost z pohybu a závodění je pro nás stále na prvním místě, a tak není podmínkou zúčastnit se všech závodů. Pokud se nemůžeš zapojit ve všech termínech a vybereš si jen některé z nich, nevadí. Pouze ti z vás, kteří ale absolvují všech osm závodů, zaplní postupně všechna prázdná políčka v medailovém rámečku a získají tak originální památku na celý virtuální běžecký seriál.

Víme, že někdy opravdu není možné zúčastnit se v předem daných termínech všech běhů. Proto máš k dispozici ještě jednoho pomyslného „žolíka“, kterého můžeš splnit a nahradit si chybějící závod tak, aby ti medaile v rámečku nechyběla. Žolík proběhne v termínu 15.7. - 18.7.2021. 

 Závody seriálu:

Bližší informace k jednotlivým závodům zveřejňujeme průběžně v sekci závody. Termíny závodů jsou ale jasně dané, takže si udělej poznámku v diáři, ať ti žádný z nich neuteče. Přeci jen by byla škoda, kdybys na konci zjistil(a), že nemáš sbírku kompletní.

Speciální rámeček na medaile z celé série

Unikátní rámeček na medaile je k dostání ve dvou variantách a záleží na tobě, jestli dáš přednost masivnějšímu s pevnými zády, nebo jednoduššímu bez podlepení. V obou případech budeš moct v průběhu celé závodní série sledovat, jak se ti každou splněnou výzvou krásně zaplňuje a v létě budeš mít pěknou vzpomínku na celý seriál. Zaplněný rámeček si můžeš pověsit třeba na zeď a to klidně už v průběhu série a medaile tam postupně doplňovat.

O podobě rámečku probíhalo mezi fanoušky hlasování, které dopadlo 50/50, a proto jsme se rozhodli pro první rok nabídnout varianty obě, abychom společně vyzkoušeli, která se nejvíce osvědčí.

 Varianta 1: Rámeček s pevnými zády (Rozměry: 33 x 20 x 0,6 cm)

Rámeček se skládá ze dvou slepených desek a jeho velkou výhodou je, že se do něj medaile jednoduše usadí a drží v něm. Není tedy nutné medaile jakkoli připevňovat. Vzhledem k lepení zadní strany je ale výroba této varianty o něco dražší než u té druhé.

Cena rámečku s pevnými zády je 230 Kč + poštovné.

 Varianta 2: Rámeček s výřezem (Rozměry: 33 x 20 x 0,3 cm)

Rámeček se skládá pouze z jedné desky s výřezem na medaile a dírami v nich je tak vidět skrz na zeď, což může být pro někoho vizuálně hezčí či výhodnější. Nevýhodou této varianty je, že v rámečku medaile samy od sebe nedrží a je na tobě, jakým způsobem je tam připevnš. Kreativitě se meze nekladou a sám můžeš přijít s možností uchycení, která je pro tebe nejlepší. Tip: Podlep rámeček či jednotlivé medaile barevným papírem a získej tak barevnou variantu rámečku dle svého výběru.

Cena rámečku s výřezem je 150 Kč + poštovné. 

Rámeček si můžeš objednat při registraci na jakýkoli závod série a přijde ti poštou vždy po skončení toho daného závodu.