Rok v běhu

První český celoroční běžecký seriál složený z virtuálních běhů, jehož součástí bude celkem 8 závodů.

Možnost zaplnit celý rámeček máš až do června 2021! Pokud ti některé z medailí chybí, můžeš je dodatečně získat díky tzv. Žolíku - více informací se dozvíš níže v textu. 

Každý závod je tématický s vlastním motivem a na všechny zájemce bude pár dní po skončení závodu čekat originální dřevěná medaile přímo ve schránce. Každý závod bude něčím unikátní tak, aby ses nejen bavil, ale třeba i běžecky vzdělával, nebo pomáhal.  

 

 

Každá z medailí bude mít navíc své místo ve speciálním rámečku, vytvořeném na míru přímo běžeckému seriálu Rok v běhu. Radost z pohybu a závodění je pro nás stále na prvním místě, a tak není podmínkou zúčastnit se všech závodů. Pokud se nemůžete zapojit ve všech termínech a vyberete si jen některé z nich, nevadí. Pouze ti z vás, kteří ale absolvují všech osm závodů, zaplní postupně všechna prázdná políčka v medailovém rámečku a získají tak originální památku na celý virtuální běžecký seriál.

Víme, že někdy opravdu není možné se účastnit v předem daných termínech všech běhů. Proto bude v druhé půlce roku k dispozici i několik pomyslných „žolíků“, které budeš moci splnit a nahradit si chybějící závod tak, aby ti medaile v rámečku nechyběla. První Žolík proběhne v termínu 4.2. - 7.2.2021 a registrovat se můžeš zde.

 Závody seriálu:

O tématu červnového závodu budete mít možnost rozhodnout prostřednictvím hlasování přímo vy sami. Než hlasování spustíme, zamyslete se tedy nad tím, s jakým motivem byste rádi měli nejen startovní číslo a diplom, ale i medaili, která bude stejně jako všechny ostatní do unikátního rámečku přesně zapadat. 

Bližší informace k jednotlivým závodům budeme průběžně zveřejňovat na těchto stránkách v sekci závody. Termíny závodů jsou ale jasně dané, takže si udělejte poznámku v diáři, ať vám žádný z nich neuteče. Přeci jen by byla škoda, kdybyste na konci zjistili, že nemáte sbírku kompletní.

Speciální rámeček pro medaile z celé série

Unikátní rámeček na medaile je k dostání ve dvou variantách a záleží na vás, jestli dáte přednost masivnějšímu s pevnými zády, nebo jednoduššímu bez podlepení. V obou případech budete moct v průběhu celé závodní série sledovat, jak se vám každou splněnou výzvou krásně zaplňuje a v létě budete mít pěknou vzpomínku na celý seriál. Zaplněný rámeček si můžete pověsit třeba na zeď a to klidně už v průběhu série a medaile tam postupně doplňovat.

O podobě rámečku probíhalo mezi fanoušky hlasování, které dopadlo 50/50, a proto jsme se rozhodli pro první rok nabídnout varianty obě, abychom společně vyzkoušeli, která se nejvíce osvědčí.

 Varianta 1: Rámeček s pevnými zády (Rozměry: 33 x 20 x 0,6 cm)

Rámeček se skládá ze dvou slepených desek a jeho velkou výhodou je, že se do něj medaile jednoduše usadí a drží v něm. Není tedy nutné medaile jakkoli připevňovat. Vzhledem k lepení zadní strany je ale výroba této varianty o něco dražší než u té druhé.

Cena rámečku s pevnými zády je 230 Kč + poštovné.

 Varianta 2: Rámeček s výřezem (Rozměry: 33 x 20 x 0,3 cm)

Rámeček se skládá pouze z jedné desky s výřezem na medaile a dírami v nich je tak vidět skrz na zeď, což může být pro někoho vizuálně hezčí či výhodnější. Nevýhodou této varianty je, že v rámečku medaile samy od sebe nedrží a je na vás, jakým způsobem je tam připevníte. Kreativitě se meze nekladou a sami můžete přijít s možností uchycení, která je pro vás nejlepší. Postupně sem budeme podle vašich fotek přidávat způsoby, jak to kdo řešíte. Tip: Podlepte rámeček či jednotlivé medaile barevným papírem a získáte tak barevnou variantu rámečku dle svého výběru.

Cena rámečku s výřezem je 150 Kč + poštovné. 

Rámeček si můžete objednat při registraci na jakýkoli závod série a přijde vám poštou vždy po skončení toho daného závodu.