Rok v běhu

První český celoroční běžecký seriál složený z virtuálních běhů, jehož součástí bude celkem 8 závodů.

Každý závod je tématický s vlastním motivem a na všechny zájemce bude pár dní po skončení závodu čekat originální dřevěná medaile přímo ve schránce. Každý závod bude něčím unikátní tak, aby ses nejen bavil, ale třeba i běžecky vzdělával, nebo pomáhal.  

Každá z medailí bude mít navíc své místo ve speciálním rámečku, vytvořeném na míru přímo běžeckému seriálu Rok v běhu. Radost z pohybu a závodění je pro nás stále na prvním místě, a tak není podmínkou zúčastnit se všech závodů. Pokud se nemůžete zapojit ve všech termínech a vyberete si jen některé z nich, nevadí. Pouze ti z vás, kteří ale absolvují všech osm závodů, zaplní postupně všechna prázdná políčka v medailovém rámečku a získají tak originální památku na celý virtuální běžecký seriál.

Víme, že někdy opravdu není možné se účastnit v předem daných termínech všech běhů. Proto bude v druhé půlce roku k dispozici i pomyslný „žolík“, kterého budeš moci splnit a nahradit si chybějící závod tak, aby ti medaile v rámečku nechyběla. 

 Závody seriálu:

O tématu červnového závodu budete mít možnost rozhodnout prostřednictvím hlasování přímo vy sami. Než hlasování spustíme, zamyslete se tedy nad tím, s jakým motivem byste rádi měli nejen startovní číslo a diplom, ale i medaili, která bude stejně jako všechny ostatní do unikátního rámečku přesně zapadat. 

Bližší informace k jednotlivým závodům budeme průběžně zveřejňovat na těchto stránkách v sekci závody. Termíny závodů jsou ale jasně dané, takže si udělejte poznámku v diáři, ať vám žádný z nich neuteče. Přeci jen by byla škoda, kdybyste na konci zjistili, že nemáte sbírku kompletní.

Podobu rámečku zveřejníme brzy a objednat si ho budeme moct už při druhém závodu série - Halloweenském běhu. Už v průběhu běžecké série tak budete moct sledovat, jak se vám s každou absolvovanou výzvou zaplňuje.