Žolík

TermínStart 15. 04. 2021 00:00
Konec 18. 04. 2021 23:59
RegistraceStart 14. 03. 2021 00:00
Konec 18. 04. 2021 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Běh srdce
Halloweenský běh
Novoroční běh
Běh za ženy
Velikonoční běh
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Žolíkem je možné nahradit jakýkoli závod běžeckého seriálu Rok v běhu a dodatečně tak získat chybějící medaili. 

 Pravidla Žolíka:

  • Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod vyplněním jednoduchého registračního formuláře.
  • Závodní trať (Běh srdce, Halloweenský běh, Novoroční běh, Běh za ženy, Velikonoční běh) si vyber dle toho, za jaký závod chceš dodatečně získat medaili.
  • Medaili si při registraci nezapomeň objednat a vyplnit adresu, na kterou ti ji můžeme poslat. Druh medaile se odvíjí od toho, na jakou trať jsi se přihlásil(a) a ke každé jedné registraci se váže jedna medaile. Pokud ti chybí medailí víc, je potřeba provést další registraci a znovu vyběhnout :) POZOR, pokud potřebuješ víc než jednu medaili, je potřeba provést úplně novou registraci
  • Pro splnění závodu stačí uběhnout/ujít libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km), změřit si aktivitu sportovními hodinkami či mobilní aplikací a výsledek včetně důkazní fotky nahrát přes odkaz v registračním e-mailu tak, jak to děláš u klasických závodů. 

Běžecký seriál Rok v běhu je už téměř za půlkou. Běh srdce, Halloweenský běh, Novoroční běh a Běh za ženy už znají své vítěze a celkové pořadí je jasně dané. V termínu tohoto Žolíka už za námi bude navíc i Velikonoční běh, ale medaile ti ve sbírce či rámečku chybět nemusí ani pokud ti některý z těchto závodů ve svém původním termínu utekl. Účastí v tomto závodě si totiž můžeš doběhnout/dojít pro pomyslného Žolíka, a dodatečně tak medaili získat.

Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod a uběhnout můžeš libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km). V celkovém pořadí se budou všichni závodníci řadit podle toho, kdo uběhne nejvíc a po skončení závodu bude mít každý ke stažení tradiční diplom. O umístění jde ale v tomto závodě až v poslední řadě, protože hlavním cílem Žolíka je doplnit si sbírku medailí ze série Rok v běhu, aby ti v rámečku žádná nechyběla.

Běhej s námi celý rok

Právě teď jsou ještě pořád spuštěné registrace na 5. závod seriálu Rok v běhu – Velikonoční běh, který se uskuteční v termínu 2.-5.4. Tuto medaili máš tedy ještě šanci získat i v původním termínu, ale pokud to z jakékoli důvodu nestíháš, budeš mít možnost doplnit si sbírku medailí v tomto či následujícícm Žolíku. Poslední šance na dodatečné získání chybějících medailí budeš mít v termínu 15.-18.7.

Chci vědět víc o seriálu Rok v běhu

 

Nejen běháš, ale ještě k tomu jezdíš na kole? Vyber si některou z cyklistických výzev na naší partnerské platformě www.virtualni-zavod.cz.