Vytvoření uživatelského účtu

Všechny výhody uživatelského účtu najdeš níže.

Závodník

Jméno
Příjmení
Zobrazení jména závodníka
Rok narození
Pohlaví
Klub
Email
Předvolba
Telefon
Heslo
Heslo pro kontrolu
Vytvořit

Výhody uživatelského účtu

S uživatelským účtem získáš spoustu výhod a bonusů

JEDNODUŠŠÍ PŘIHLÁŠENÍ DO ZÁVODU

Nebaví tě při přihlašování do závodů stále dokola vyplňovat ty samé údaje? S uživatelským účtem je za tebe systém vyplní automaticky. A jednodušší budeš mít také přihlašování svých kamarádů a dalších členů rodiny. Ve svém účtu můžeš zadat údaje i dalších lidí, které pravidelně registruješ a při registraci do závodu si budeš moct ze seznamu jednoduše vybrat, koho chceš přihlásit.

JEDNODUŠŠÍ ZADÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ

Nebaví tě dohledávat registrační e-maily v příchozí poště pokaždé když se rozhodneš nahrát výsledek své splněné výzvy? Ze svého uživatelského účtu se jedním kliknutím dostaneš k formuláři pro nahrání výsledků u všech aktuálních závodů.  

PŘEHLED O SVÝCH REGISTRACÍCH

Ztrácíš přehled o tom, do jakých závodů jsi už přihlášený/á na jaké výzvy máš nejvyšší čas začít trénovat? Na své uživatelské stránce budeš mít přehled všech závodů, které jsou aktuálně před tebou.

 HISTORICKÉ VÝSLEDKY

Máš za sebou už více splněných závodů a chceš mít přehled o všech svých absolvovaných výzvách? Ve svém uživatelském účtu budeš mít všechny své historické výsledky na jednom místě a na první pohled tak uvidíš, jaké máš za sebou distance a v jakém čase se ti je podařilo zvládnout. Zpětně si tam také můžeš stáhnout i všechny starší startovní čísla a diplomy.

OSOBNÍ STATISTIKY

Díky uživatelskému účtu budeš mít k dispozici i přehledné statistiky ze všech svých uplynulých výzev. Zajímá tě, kolika závodů jsi se už zúčastnil(a)? Kolik kilometrů máš za celou dobu virtuálního závodění v nohou? Nebo třeba jakou nejdelší trať se ti podařilo zvládnout? Všechny tyto údaje se ti budou neustále aktualizovat přímo na tvé uživatelské stránce.

POROVNÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ

Účastníš se pravidelně stejně dlouhých tratí a zajímá tě, jak a jestli vůbec se zlepšuješ? Ve svém uživatelském účtu budeš mít možnost porovnávat výsledky svých závodů mezi sebou a jasně tak uvidíš, jak na tom jsi. Své výkony se pak můžeš snažit neustále překonávat a získáš tak dalšího závodního soupeře – sám/u sebe.  

SBÍRKA ÚSPĚCHŮ

Vážíme si všech, kteří s námi pravidelně závodí a s uživatelským účtem získáš další extra dávku motivace ke zdolávání nových výzev. Jakmile se ti podaří překonat některý z milníků (např. absolvuješ více jak 10 závodů, umístíš se na stupni vítězů, zapíšeš se do knihy rekordů, naběháš či ujedeš určitý počet kilometrů atd.), získáš speciální odznak, který se u tvého jméno objeví ve startovní i výsledkové listině.

TIP: Stáhni si naši mobilní aplikaci Virtuální výzvy