Výhody uživatelského účtu

S uživatelským účtem získáš spoustu výhod a bonusů: 

VYTVOŘIT UŽIVATELSKÝ ÚČET

JEDNODUŠŠÍ PŘIHLÁŠENÍ DO ZÁVODU 

Při přihlašování do závodu už nebudeš muset pořád dokola vyplňovat své údaje. Jméno, příjmení, rok narození, název klubu a adresu pro zaslání medailí už za tebe systém vyplní automaticky. Přihlašuješ nejen sebe, ale i své kamarády a další členy rodiny? Žádný problém, i to budeš mít s uživatelským účtem jednodušší. Ve svém účtu si můžeš zadat údaje i dalších lidí, které pravidelně registruješ a při přihlašování do závodu si ze seznamu jednoduše vybereš, koho chceš přihlásit. Do jednoho závodu můžeš takto přihlásit až 10 lidí, které si přidáš do svého uživatelského účtu.

JEDNODUŠŠÍ ZADÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ

Už žádné dohledávání registračních e-mailů v příchozí poště. Výsledky ke všem aktuálním závodům jednoduše zadáš přímo ze svého uživatelského účtu přes tlačítko "nahrát výsledek," které tě přesměruje na registrační stránku s formulářem pro zadání výsledku.

PŘEHLED O SVÝCH REGISTRACÍCH 

Díky uživatelskému účtu budeš mít stále přehled o tom, do kterých závodů jsi se přihlásil(a), které už máš úspěšně za sebou, a které tě naopak ještě čekají.

HISTORICKÉ VÝSLEDKY

Ve svém uživatelském účtu budeš mít přehledný seznam všech závodů, do kterých ses kdy přihlásil(a) včetně informace, jestli jsi zadal(a) výsledek, nebo jsi se nakonec nezúčastnil(a). Na první pohled tak uvidíš, jaké máš za sebou distance a v jakém čase se ti je podařilo zvládnout. Zpětně si také můžeš stáhnout všechny starší diplomy a startovní čísla. 

OSOBNÍ STATISTIKY

Díky uživatelskému účtu budeš mít k dispozici přehledné statistiky ze všech svých uplynulých výzev. Zajímá tě, kolika závodů jsi se už zúčastnil(a)? Kolik kilometrů máš za celou dobu virtuálního závodění v nohou? Nebo třeba jakou nejdelší trať se ti podařilo zvládnout? To vše ve svém uživatelském účtu přehledně uvidíš.

POROVNÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ

Účastníš se pravidelně stejně dlouhých tratí a zajímá tě, jak a jestli vůbec se zlepšuješ? Ve svém uživatelském účtu budeš mít možnost porovnávat výsledky svých závodů mezi sebou a jasně uvidíš, jak jsi na tom. Můžeš se snažit své výkony neustále překonávat a budeš mít tak další motivaci k závodění.

SBÍRKA ODZNAKŮ

Vážíme si všech, kteří s námi pravidelně závodí a s uživatelským účtem získáš další extra dávku motivace ke zdolávání nových výzev.

Jakmile se ti podaří překonat některý z těchto milníků, získáš za svůj úspěch speciální odznak, který se bude u tvého jména objevovat ve startovní i výsledkové listině.. Získat toto ocenění se jen tak někomu nepodaří, a budeš muset vynaložit hodně velké úsilí, aby se ti alespoň některou z nich podařilo získat.

Odznaky

Účast v závodě

 

Počítá se každá výzva, ke které nahraješ výsledek. Jakmile dosáhneš jednoho z těchto milníků, objeví se vedle tvého jména odznak s pohárem v příslušné barvě.

 • 10 závodů – zelená barva
 • 25 závodů – bronzová barva
 • 50 závodů – stříbrná barva
 • 75 závodů - modrá barva
 • 100 závodů – zlatá barva 

Umístnění na stupních vítězů

Počítá se umístění na 1.-3. místě v jakémkoli závodě v jakékoli kategorii. Jakmile dosáhneš jednoho z těchto milníků, objeví se vedle tvého jména odznak se stupni vítězů v příslušné barvě.

 • 1. místo – zlatá barva
 • 2. místo – stříbrná barva
 • 3. místo – bronzová barva

Zápis v knize rekordů

    

Pokud dosáhneš výkonu, který bude zapsán v knize rekordů, získáš ikonku s písmenem R.

Naběhané kilometry

Kilometry, které naběháš v běžeckých závodech budou neustále přibývat a jakmile dostáhneš jednoho z těchto milníků, objeví se vedle tvého jména odznak s běžcem v příslušné barvě:

 • 300 uběhnutých km – bronzová barva
 • 500 uběhnutých km – stříbrná barva
 • 1000 uběhnutých km – zlatá barva

Ujeté kilometry

Kilometry, které najedeš v cyklistických závodech budou neustále přibývat a jakmile dostáhneš jednoho z těchto milníků, objeví se vedle tvého jména odznak s běžcem v příslušné barvě:

 • 500 ujetých km – bronzová barva
 • 750 ujetých km – stříbrná barva
 • 1000 ujetých km – zlatá barva

VYTVOŘIT UŽIVATELSKÝ ÚČET