Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.4105Pavel Štěpáník
MM30AK Škoda Plzeň00:02:56
2.3360Darek Buchálek
MM40Andělský pivovar00:03:10
3.2425Martin Václav Lorenc
MM40BIGGUS TEAM00:03:15
4.1546Ondřej Sakáč
MM20Lhota u Pecky 00:03:23
4.2979Michaela Šromová
ŽZ2000:03:23
6.5431Ondřej Fúsek
MM13TOM Mikulášovice00:03:32
7.5419Miloš H.
MM5000:03:37
8.2484Jakub Řegucký
MM3000:03:43
9.5345Martin Hakala
MM13AK Bílina00:03:58
10.1909Alan Štyl
MM13RUSTY club00:04:01
11.5326Tadeáš K.
MM10Funkční trénink Milovice00:04:13
12.5473Petra Kopřivová
ŽZ3000:04:14
13.4106Kristýna Větrovcová
ŽZ16AK Škoda Plzeň00:04:17
14.3019Kryštof Krejčík
MM10AHA Vyškov 00:04:18
14.3025Miroslav Krejčík
MM1300:04:18
14.3029Patrik Vodička
MM2000:04:18
14.3033Jaroslav Krejčík
MM5000:04:18
18.2079Nikol Linková
ŽZ30RUN Magazine Team00:04:22
19.2045Karolína Budinská
ŽZ30Bůvolí smečka00:04:26
19.2046Martin Hrabánek
MM30Bůvolí smečka00:04:26
21.4195Jakub Derka
MM20AHA VYŠKOV 00:04:27
20.4368Michal Derka
MM16AHA VYŠKOV 00:04:27
23.4817Tereza Šimková
ŽZ4000:04:29
24.4929Milan Nevěčný
MM50Brno-Lesná00:04:40
25.1906Pavel Štyl
MM50RUSTY club00:04:42
26.660Michaela Somerliková
ŽZ40Havířov00:04:43
27.1907Robin Štyl
MM16RUSTY club00:04:44
28.4393Šárka Nováková
ŽZ3000:04:45
29.3399Adam Hora
MM1000:04:46
30.2765Tomáš M.
MM4000:04:47
30.3035Viktor Šlapal
MM5000:04:47
32.832Jaromír Rachota
MM30DELTA00:04:50
31.3562Lucie Novotná
ŽZ4000:04:50
34.1981Tomáš Svárovský
MM3000:04:52
32.2460Markéta Šlapalová
ŽZ13Atletika Jihlava00:04:52
32.4146Matěj Smrčka
MM1000:04:52
32.4797Tereza Bohatá
ŽZ3000:04:52
38.1297Kristýna Srpová
ŽZ30Hannibal00:04:54
33.1671Roman Štefek
MM3000:04:54
40.1843Kateřina Popová
ŽZ20TOM KČT Kralupy00:04:57
41.773Lucie Štefanská
ŽZ4000:05:04
42.826Veronika L.
ŽZ20Pro Sebíčka❤️00:05:05
42.1298Marek M.
MM40Hannibal00:05:05
44.4570Marie Kunstátová
ŽZ50Kaštánek Zdiby 00:05:06
43.4826Sára Kaukušová
ŽZ30Union Strašnice00:05:06
46.2609Antonín Madzia
MM13Stará Ves00:05:07
44.4145Barbora Smrčková
ŽZ1300:05:07
48.5480Roman Pittner
MM50SBR TRI-TEAM LITOMYŠL00:05:09
49.2072Michal Šmíd
MM700:05:10
49.4057Michal Svozil
MM1000:05:10
51.21Tereza Havlíčková
ŽZ4000:05:12
52.408Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:05:14
52.5329František Šabata
MM13SKI Skuhrov nad Bělou00:05:14
54.1355Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:05:15
55.3696Denisa Sochorová
ŽZ30ON Jičín00:05:16
56.2633Andrea Navrátilová
ŽZ5000:05:17
57.1756Annette P.
ŽZ30Canicross Karlovy Vary00:05:18
57.1844Tereza Popová
ŽZ30TOM KČT Kralupy00:05:18
57.3591Martin Hoško
MM40Varnsdorf00:05:18
60.3244Petra Rostová
ŽZ40On Jičín 00:05:20
61.775MARTINA Šedivá
ŽZ50Marťas 00:05:21
62.1000Alena B.
ŽZ5000:05:25
63.504Monika Foltova
ŽZ5000:05:28
63.784Lenka Hornychová
ŽZ50Prostě běž!00:05:28
63.1980Monika Hlaváčová
ŽZ3000:05:28
66.2825Jan Sochor
MM10Atletika Litvínov00:05:29
64.5115Kateřina L.
ŽZ3000:05:29
68.163Šárka H.
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:05:30
69.5454Šárka Boušková
ŽZ4000:05:34
70.611Ondřej Kolář
MM4000:05:36
70.1662Natálie M.
ŽZ13Cobram Team00:05:36
72.3041Radim V.
MM1000:05:37
73.910Jana Hrbková
ŽZ5000:05:38
73.1295Tereza Čermáková
ŽZ3000:05:38
75.2461Adéla Šlapalová
ŽZ10Atletika Jihlava00:05:39
76.3946Zuzana Křivancová
ŽZ2000:05:42
77.1468Rudolf Frank
MM5000:05:44
77.4841Jan Blažek..
MM4000:05:44
77.5401Tomáš Zítko
MM1000:05:44
80.1469Aneta Vašmuciusová
ŽZ1600:05:46
81.1328Lucie Hulová
ŽZ2000:05:47
82.3039Kateřina V.
ŽZ5000:05:49
83.1820Sylvie Gerhátová
ŽZ10#gladiatorraceteam00:05:50
83.1905Jiří Schimanek
MM4000:05:50
83.2866Barbora Husáková
ŽZ10Atletika Litvínov00:05:50
86.3178Lukáš V.
MM1300:05:53
87.4559Jirka Kunstát
MM13Kaštánek Zdiby 00:05:54
87.4567Kamila Kunstátová
ŽZ16Kaštánek Zdiby 00:05:54
89.1852Martin H.
MM13VLK JL SVK00:05:55
90.904Jan Nováček
MM3000:05:56
90.3316Natálie Křístková
ŽZ1600:05:56
90.5402Jakub Zítko
MM1300:05:56
93.2826Kateřina Sochorová
ŽZ10Atletika Litvínov00:05:57
94.5301Adéla Le Van
ŽZ30bellisky.cz00:05:58
95.1119Martin D.
MM4000:05:59
95.1213Adéla K.
ŽZ1600:05:59
97.4909Anonymní závodník
ŽZ5000:06:00
98.4798Serafim S.
MM10Černý Vůl 00:06:02
99.33Lucie Hušková
ŽZ4000:06:05
99.3177Hana V.
ŽZ40Prostě běž!00:06:05
99.5116David L.
MM4000:06:05
102.731Petra Mejstříková
ŽZ50Prostě běž00:06:08
100.5362Anna Urbanová
ŽZ1000:06:08
104.822Radek Penzeš
MM4000:06:09
105.4553Jan Kunstát
MM4Kaštánek Zdiby 00:06:10
105.4556Karolína Kunstátová
ŽZ10Kaštánek Zdiby 00:06:10
107.206Pavlína Pařezová
ŽZ4000:06:12
108.3794Barbora Ševčíková
ŽZ13Ak AHA Výškov00:06:13
109.610Hanka Hanusová
ŽZ5000:06:15
109.959Adam Vagenknecht
MM700:06:15
109.962Ondřej V.
MM4000:06:15
112.3040Julie V.
ŽZ1600:06:16
113.3807Karin K.
ŽZ3000:06:18
114.1261Daniela Mahďáková
ŽZ3000:06:19
114.2059Miluše Pavlasová
ŽZ4000:06:19
116.3034Bohumila Krejčíková
ŽZ50AHA Vyškov 00:06:20
117.1269Nikol Engelová
ŽZ1300:06:21
118.1845Petr Pop
MM50TOM KČT Kralupy00:06:23
118.4220Roman Chocholáček
MM4000:06:23
120.4374Štěpán Derka
MM7AHA VYŠKOV 00:06:24
121.4217Anika Grabec
ŽZ30Canicross Zlín00:06:25
122.2462Marcela Šlapalová
ŽZ5000:06:26
123.3791Tereza Kyllarová
ŽZ3000:06:27
124.1583Zuzana Š.
ŽZ5000:06:29
124.3038Adinka a Paťásek
ŽZ1600:06:29
126.4259Oldík Vincent
MM7#GLADIATORRACETEAM00:06:30
127.3403Eva Horová
ŽZ700:06:31
128.1916Viktor Karásek
MM7RSFK Kids00:06:32
129.2855Kuba Maixner
MM400:06:36
130.2526Vanessa Barvířová
ŽZ10Gymnastika Zlín00:06:38
131.918Marcela Hajduková
ŽZ5000:06:39
131.2703Veronika Hošková
ŽZ3000:06:39
133.5033Petra P.
ŽZ60Prostě běž00:06:41
134.5303Petr Wünsch
MM7PROadventure00:06:43
134.5304Petr Wünsch
MM40PROadventure00:06:43
136.3516Andrea Klementovičová
ŽZ4000:06:44
137.4639Filip T.
MM20ZŠ poštovní00:06:45
138.1121Tereza Tymešová
ŽZ4000:06:46
139.1661Petra M.
ŽZ50Cobram Team00:06:47
139.5365Kamila N.
ŽZ50Brno-Lesná00:06:47
141.4796Matyáš Drahotínský
MM10Černý Vůl00:06:48
140.5285Jiří Müller
MM5000:06:48
140.5363Kristýna Urbanová
ŽZ1000:06:48
144.4518Lucie Vildová
ŽZ3000:06:49
145.1193Tereza Borbélyová
ŽZ3000:06:50
146.2047Martin J.
MM5000:06:51
146.3824Tobiáš Sainer
MM1000:06:51
148.3179Karolína Valešová
ŽZ1000:06:53
149.4935Aneta Tylsarova
ŽZ3000:06:54
149.5143Simona Fukanová
ŽZ30Decathlon Brno Modřice00:06:54
151.2463Eliška K.
ŽZ4000:06:55
152.1137Jana Olšová
ŽZ50Šneci v běhu00:06:57
152.4436Petra Měřinská
ŽZ4000:06:57
154.4830Petr R.
MM3000:06:58
155.4472Krystof Plechata
MM1000:07:00
156.5403Klára Zítková
ŽZ1000:07:01
156.5448Katerina Premyslovska
ŽZ4000:07:01
158.997Daniel Šebesta
MM10Šebesťáci00:07:02
157.998Patrik Šebesta
MM7Šebesťáci00:07:02
157.3393Jitka Kučerová
ŽZ50Kanafásci00:07:02
157.3394Teodora Kučerová
ŽZ10Kanafásci 00:07:02
162.4473Šimon Plechata
MM1300:07:03
163.3010Karolína Brchelová
ŽZ1000:07:05
164.5119Sára Makulová
ŽZ7Duchové z Vojnic00:07:06
164.5120Zdeňka Pospíšilová
ŽZ40Duchové z Vojnic00:07:06
164.5121Kristian Makula
MM50Duchové z Vojnic00:07:06
167.5496Josef Rott
MM10Rozběháme Velvary00:07:07
168.4839Kateřina R.
ŽZ5000:07:09
169.2559Monika B.
ŽZ3000:07:12
170.936Jana Ligocká
ŽZ40GSH00:07:13
170.944Nella Ligocká
ŽZ13MSK Orlová00:07:13
170.3123Kristýna Vojtěchová
ŽZ3000:07:13
170.5117Míša Roudná
ŽZ10Elite sport Boskovice 00:07:13
170.5158Veronika Neumannová
ŽZ3000:07:13
175.4119Zuzana S.
ŽZ40V+Z00:07:14
171.4120Viktorka S.
ŽZ1000:07:14
177.960Aneta Vagenknechtová
ŽZ700:07:15
172.961Alice V.
ŽZ4000:07:15
179.5344Natálie P.
ŽZ20BK Ludgeřovice00:07:17
180.1250Terezka Nosová
ŽZ10AK Duchcov 00:07:18
180.2683Maxík Hvolka
MM7Sedliště00:07:18
182.3912Markétka Petríková
ŽZ1300:07:19
181.3913Dorotka Šmejkalová
ŽZ1300:07:19
181.3914Vladimíra Petríková
ŽZ5000:07:19
185.5479Marie O.
ŽZ6000:07:20
186.1134Zuzana Králová
ŽZ40Rozběháme Roudnici 00:07:21
186.2806Petra A.
ŽZ5000:07:21
188.2412Anna Havlíčková
ŽZ1600:07:24
187.4356Klára R.
ŽZ5000:07:24
190.1330Veronika Rysková
ŽZ10Rozběháme Strakonice 00:07:27
188.2760Kateřina K.
ŽZ4000:07:27
188.2928Tereza Moleková
ŽZ4000:07:27
193.3315Alena Stiskalová
ŽZ4000:07:30
194.1612Jana Bidmonová
ŽZ40Běžím sama00:07:32
194.1846Eva Popová
ŽZ60TOM KČT Kralupy00:07:32
196.1249Martina Nosová
ŽZ40AK Duchcov00:07:33
197.86Máša M.
ŽZ50Šneci v běhu 00:07:34
198.4357Lucie Reiserová
ŽZ1300:07:35
199.4144Štěpánka Manová
ŽZ1600:07:37
200.4921Jana Klímová
ŽZ6000:07:38
201.3188Barborka Pavlíková
ŽZ10Atom kids Praha00:07:40
201.3189Verunka Pavlíková
ŽZ7Atom kis Praha00:07:40
203.141Monika Tichá
ŽZ5000:07:41
202.2253Sarah Dahmani
ŽZ3000:07:41
205.3644Lucie Borková
ŽZ50Prostě běž!00:07:46
203.3645Leoš Borek
MM1300:07:46
203.4532Rozárka Podlipská
ŽZ7RMT00:07:46
208.1169Petra Huličníková
ŽZ40Dvě \"běhny\"00:07:47
209.264Andrea B.
ŽZ3000:07:48
210.1177Lenka Chrtková
ŽZ3000:07:49
210.5184Lucie Skuhrovcová
ŽZ3000:07:49
212.1176Tomáš Tuček
MM3000:07:51
213.2025Alena K.
ŽZ50Prostě běž!00:07:52
214.5039Kačka Roudná
ŽZ13Prostě běž!00:07:54
215.349Majka Tykalová
ŽZ3000:07:55
215.2003Adriana B.
ŽZ1000:07:55
217.2584Jolana Knyblova
ŽZ5000:07:56
218.345Dora Šindelová
ŽZ1600:08:03
219.895Kristýna Chloupková
ŽZ3000:08:04
220.4142Veronika N.
ŽZ4000:08:06
221.1188Lenka Koryčanová
ŽZ40Dvě \"běhny\" 00:08:09
222.4726Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klub 00:08:14
223.879Lenka Papírková
ŽZ50PROSTĚ BĚŽ00:08:18
223.3806Barča H.
ŽZ1300:08:18
225.2104Zdeněk Doležal
MM40Jarkovičtí00:08:20
226.3521Leontýna Z.
ŽZ1000:08:21
226.3568Matěj Krajčík
MM7AHA Vyškov00:08:21
226.3569Adéla Krajčíková
ŽZ10AHA Vyškov00:08:21
226.3570Lucie Krajčíková
ŽZ4000:08:21
226.3571Marek Krajčík
MM4000:08:21
231.2103Petra Doležalová
ŽZ40Jarkovičtí00:08:22
227.2105Aloisie Doležalová
ŽZ7Jarkovičtí00:08:22
227.2413Jan Havlíček
MM1300:08:22
234.3604Daneček Vykrent
MM700:08:26
235.5132Vladimíra Podráská
ŽZ5000:08:32
236.806Kateřina Častková
ŽZ30Šneci v běhu00:08:33
237.4565Matuška Větrovcová
ŽZ1000:08:40
237.4575Nelinka Pecharová
ŽZ1000:08:40
239.2644Katerina Leblova
ŽZ4000:08:44
238.4930Dagmar Graběcova
ŽZ4000:08:44
241.3503Nikola Koleszárová
ŽZ3000:08:47
239.5343Jan Valenta
MM13AK Duchcov00:08:47
243.2525Monika Nováková
ŽZ4000:08:50
244.4728Linda Linhartová
ŽZ1300:08:53
245.1690Vendula K.
ŽZ3000:08:54
245.2608Klára H.
ŽZ700:08:54
247.3251Lenka Dostálová
ŽZ1300:08:56
248.3124Radka Vojtěchová
ŽZ5000:09:00
248.3176Lilien Trantová
ŽZ7Tranťata00:09:00
250.825Lucie Kučerová
ŽZ30Rozběháme Opočno 00:09:04
251.1770Nikol Kučerová
ŽZ1000:09:07
251.1771Sylvie Kučerová
ŽZ4000:09:07
251.3674Irena J.
ŽZ5000:09:07
251.4530Dominika Tomeňuková
ŽZ30Rozběháme Opočno00:09:07
255.5025Monika B.
ŽZ3000:09:15
256.2546Anonymní závodník
MM1600:09:25
257.693Iveta S.
ŽZ60Báječné ženy v běhu00:09:26
258.2545Marie Fousková
ŽZ50Zářivky 201900:09:29
259.2230Michaela Lišková
ŽZ4000:09:38
259.2231Jasmína Křenková
ŽZ700:09:38
261.5214Barunka Hrubešová
ŽZ700:09:40
262.2414Jana Havlíčková
ŽZ5000:09:47
263.5353Tereza Pacovská
ŽZ3000:09:48
264.3454Dana Pavlicová
ŽZ5000:09:50
265.4373Tereza Čermáková
ŽZ40Šneci v běhu 00:09:52
266.1331Dagmar Rysková
ŽZ60Rozběháme Strakonice 00:09:57
266.1334Richard Ryska
MM50Rozběháme Strakonice 00:09:57
268.4959Lenka Bakešová
ŽZ5000:09:58
269.311Ilona Čepková
ŽZ3000:10:00
270.4851Barbora Hájková
ŽZ40100blog.cz00:10:09
270.5192Lucie Havlíčková
ŽZ4000:10:09
272.2764Gabriela Šmídová
ŽZ50STG Česká Třebová00:10:33
273.2004Samuel Mikéska
MM1000:10:46
274.2005Kateřina Mikésková
ŽZ5000:10:51
275.515Lucie Vánská
ŽZ4000:11:01
276.2297Filip Siuda
MM7Urviši00:11:06
277.4159Hana Kocourková
ŽZ40Starý Hrozenkov00:11:08
278.2222Andrea Dragounová
ŽZ700:11:14
278.2223Aneta Dragounová
ŽZ700:11:14
280.95Eva H.
ŽZ40Zvedni zadek00:11:45
281.19Martin Michalov
MM60Active life 00:11:47
281.20Františka Kozáková
ŽM60Active life 00:11:47
283.2296Patrik Siuda
MM4Urviši00:12:09
284.299Daniel P.
MM4000:12:29
285.1422Zuzana P.
ŽZ60Šneci v běhu00:12:52
286.2007Martin Lotter
MM60ZLOBR team00:13:05
287.4051Radim Z.
MM4000:13:07
288.945Pepan K.
MM50PoKrOK00:13:08
289.302Nikolka Kalinovská
ŽZ1000:13:12
290.4107Uriáš Kalvas Kosnovský
MM4GAXE team00:13:46
291.3425Filip M.
MM400:14:48
292.3575Anonymní závodník
ŽZ4000:15:26
292.3588Anonymní závodník
MM400:15:26
292.3590Anonymní závodník
ŽZ1600:15:26
295.1824Peťule a nosík Honzík
ŽZ4000:15:33
296.2266Jiří Kadlec
MM40TJ Zduchovice00:16:41
297.586Lucie Šebková
ŽZ4000:19:37
298.4705Michal Glöckner
MM1000:20:27
299.2626Julie Navratilová
ŽZ1300:37:05
300.1160Markéta L.
ŽZ4005:30:23
300.1161Monika Gláserová
ŽZ3005:30:23