Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.5394Zbyněk Michael Vobořil
MM400:02:18
2.2234Martina Šarmanová
ŽZ7Triatlet KV00:02:29
3.3391Janek Bubeník
MM7TJ Orel00:02:30
4.5020Adam Johaník
MM7Kuřim00:02:31
5.2277Bella Vítková
ŽZ10Run Dlouhoňovice00:02:32
6.845Kateřina Švejdova
ŽZ7TJ Sokol Královské Vinohrady00:02:36
6.2630Marek Hacaperka
MM7SK Sporting Příbram00:02:36
6.4752Mikuláš Mička
MM700:02:36
9.5979Sabina Rotter
ŽZ7Rottříci00:02:43
10.1445Nikol Brčáková
ŽZ700:02:44
11.1569Veronika D.
ŽZ7Orel Vyškov00:02:54
12.539Aneta Vagenkenchtová
ŽZ700:02:57
13.5897Adéla Štilcová
ŽZ7SK Sporting Příbram00:02:58
14.2147Nikolka Stehlíková
ŽZ700:02:59
14.3777Marek Fiala
MM7Fialáci v běhu00:02:59
16.5914Anička Beranova
ŽZ700:03:00
17.5683Tomáš Procyk
MM7Stinga Team00:03:01
18.4730Alžběta Graciasová
ŽZ700:03:02
19.2079Andrea Luňáková
ŽZ7Šneci v běhu00:03:03
19.5192Adámek Kosař
MM7RUN magazine team00:03:03
21.1238Jakub Hejný
MM4Prostě běž!00:03:09
22.4762Emma Maissnerová
ŽZ7Křeč v druhém kroku00:03:13
23.5230Samuel Šimko
MM700:03:15
24.4073Mateo Harčár
MM700:03:16
25.5331Daneček Vykrent
MM700:03:17
25.6019Anna Gaudlová
ŽZ7ASK Slavia Praha00:03:17
27.3475Matyáš Hromádka
MM700:03:21
26.5656Tobiáš Klečka
MM700:03:21
29.4876Marek Nekvapil
MM700:03:22
27.6246Viktorka J.
ŽZ700:03:22
31.1559Julie Tomancová
ŽZ7TOMANCOVI00:03:24
32.51Filip Havlíček
MM700:03:26
33.6288Jáchym Dolníček
MM7Opočínské Madonny00:03:28
34.4271Jakub Sotona
MM7McQueen z Břežan00:03:31
35.3902Adéla Šimarová
ŽZ7Prostě běž!00:03:32
36.1226Adéla Němcová
ŽZ7Vivobarefoot CB00:03:33
37.3451Jakub D.
MM400:03:35
38.3171Tina Šupčíková
ŽZ700:03:41
38.4129Mikoláš V.
MM7Basketbal Turnov00:03:41
40.2700Laura Šaríková
ŽZ400:03:43
41.6258Laura Nevěčná
ŽZ7Brno-Lesná00:03:44
42.5448Daniel Škarica
MM700:03:45
43.559Ema Oborná
ŽZ7Frýdek-Místek00:03:47
43.2544Liny Svobodová
ŽZ400:03:47
45.5740Kristýnka Šabatová
ŽZ700:03:53
46.1813Adéla Stroupková
ŽZ700:03:55
46.5809Ivanka Píšová
ŽZ700:03:55
48.5644Jennifer T.
ŽZ400:03:57
49.6220Jan Michal Š.
MM700:03:58
50.1434Linda Hyvnarová
ŽZ7Kopřivnice Laši v kaši00:03:59
51.3486Tomášek Bártl
MM4Windy hill ranch Krajková00:04:01
52.1945Štěpán Hubinger
MM4T.J. Sokol Hluboká nad Vltavou00:04:03
53.2884Emma F.
ŽZ400:04:04
54.847Sabinka Školáková
ŽZ700:04:07
55.456Jasmínka Jirkovská
ŽZ700:04:08
55.457Honzík Jirkovský
MM700:04:08
57.386Karolína Krejčová
ŽZ4Švadlenky v běhu00:04:10
56.4788Emicka Pechová
ŽZ700:04:10
59.3684Anonymní závodník
ŽZ700:04:11
60.3854Anetka Skálová
ŽZ700:04:12
61.5980Liliana Rotter
ŽZ7Rottříci00:04:13
62.3773Mirka Mateová
ŽZ7Matýsci00:04:14
63.1655Anetka Knytlová
ŽZ7MALAJ00:04:21
64.1543Amélie Vysloužilová
ŽZ700:04:26
64.3129Anna Jurečková
ŽZ700:04:26
64.4393Lucie Jasanová
ŽZ700:04:26
67.3510Marianna Chlpošová
ŽZ400:04:27
65.3511Sebastian Gabana
MM400:04:27
65.3512Dušana Chlpošová
ŽZ400:04:27
70.5822Vojtišek Jedlička
MM700:04:30
71.3286Anežka Strnadová
ŽZ700:04:32
72.4695Alexandra Doušová
ŽZ400:04:37
73.5542Samuel Pejs
MM700:04:39
74.1657Matyášek Knytl
MM4MALAJ00:04:41
75.2146Natálka Stehlíková
ŽZ400:04:43
76.2802Jakub Hloušek
MM700:04:44
77.1656Málinka Knytlová
ŽZ4MALAJ00:04:45
77.5149Vašík Danda
MM400:04:45
79.4744Tereza K.
ŽZ4Klub Sovíčkov00:04:46
80.5057Alexandra S.
ŽZ700:04:52
80.6146Jáchym Hendrych
MM700:04:52
82.3838Filip Voborský
MM7Prostě běž!00:04:54
81.4256Klára Chrobočková
ŽZ700:04:54
81.4258Vojtěch Chroboček
MM400:04:54
85.926Marie Poláková
ŽZ700:04:57
86.3480Martin Paleta
MM4Yak Kharka00:05:00
86.4721Vojtěch Vrábel
MM700:05:00
86.4921Nikola H.
ŽZ700:05:00
89.4794Milan Novotný
MM700:05:01
90.4792Emílie Konečná
ŽZ400:05:02
91.6020Alžběta Gaudlová
ŽZ4TJ Sokol Radostice00:05:04
92.3948Martinka G.
ŽZ700:05:05
93.2557Matyáš P.
MM400:05:10
93.5875Alfred Knížek
MM700:05:10
95.5930Adélka Brožová
ŽZ700:05:12
96.3918Michalka Š.
ŽZ700:05:13
97.2083Matěj Havlín
MM7RMT00:05:16
98.988Anička Junková
ŽZ7Matýsek00:05:17
99.3929Vojtěch Č.
MM400:05:21
100.2044Zuzanka Lisková
ŽZ400:05:24
101.2084Markéta Havlínová
ŽZ4RMT00:05:27
101.2962Jana Nováková
ŽZ400:05:27
103.5708Adéla Menclová
ŽZ7M&M00:05:28
104.2037Marek Perautka
MM4Perautkovi00:05:30
105.2246Anonymní závodník
MM400:05:35
105.4043Marie Zapletalová
ŽZ700:05:35
107.2464Vojtěch B.
MM400:05:39
108.3922Ondřej Chval
MM700:05:40
109.6205Leontýna Zelenková
ŽZ700:05:43
110.6137Eliška P.
ŽZ700:05:48
111.52Tomáš Havlíček
MM400:05:52
112.5290Jakub Podskoč
MM7Rybničná 00:05:55
113.5806Matýsek Kříž
MM400:05:59
114.5343Nela Johaníková
ŽZ4Kuřim00:06:08
115.5913Anetka Beranova
ŽZ400:06:36
116.3187Honzík Novák
MM7Newman Family00:06:39
117.3232Anička Němcová
ŽZ400:06:43
118.3839Šárka Voborská
ŽZ4Prostě běž!00:06:57
119.6351Filip Stica
MM700:07:06
120.3640Liliana Komárková
ŽZ400:07:08
121.578Anna Menclová
ŽZ400:07:09
122.4418Sebastian Slíva
MM4SK Černé plíce00:07:16
123.6060Daneček Vincent
MM400:07:20
124.5361Magdaléna Vohlídalova
ŽZ7Obristvi00:07:51
125.6350Eliška Sticová
ŽZ400:07:56
126.5164Tadeáš Jalůvka
MM700:08:19
127.2963Josef Novák
MM400:08:27
128.1038Michal Kučera
MM400:09:05
129.6021Tomáš Gaudl
MM4TJ Sokol Radostice00:11:14
130.2196Noemi GAIA
ŽZ4TODAY TO DÅM00:16:20