Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1638Sandra Z.
ŽZ30MLM pomáhá00:08:54
2.2862Ondřej Fúsek
MM16TOM Mikulášovice00:08:58
3.1056Luboš Jemelka
MM5000:09:26
4.1216Nikol Baladová
ŽZ30SDH Bobrovníky00:10:40
5.1822Tomáš Matěják
MM40JSDH Zátor00:11:04
5.2511Filip Bulušek
MM20Wild Snails00:11:04
7.2943Tomáš Vrzal
MM4000:11:14
8.2514Kamil Bulušek
MM16Wild Snails00:11:34
9.2891Ondřej Zloský
MM50Hostín00:11:36
10.1887Petr Vávra
MM5000:11:37
11.591Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:11:40
12.1882Miroslava Dufková
ŽZ604maxfitness00:11:51
13.1441Evi Skálová
ŽZ3000:11:55
14.2909Jarda Bernard
MM50Bernardíci00:11:59
15.2545Martin Hakala
MM13AK Bílina00:12:04
15.1381Lukáš Olšovský
MM40Rozběháme Plzeň00:12:04
15.2447Ondřej Souček
MM16ZŠ Úpice Lány00:12:04
18.2565Petr Marek
MM60NW Bruntál00:12:05
19.1503Miloš Hruška
MM60MHUL00:12:19
20.2918Václav Zelenka
MM3000:12:22
21.2302Lukáš Kučera
MM50Skupina ČEZ00:12:24
22.120Jana Picková
ŽZ50BBK Benešov00:12:30
23.2288Jakub Opava
MM3000:12:34
24.246Petr Hora
MM50Lemra Team00:12:40
24.2152Petra Havlíčková
ŽZ4000:12:40
26.1909Vít Ryšavý
MM3000:12:42
27.2414Adam Houdek
MM1300:12:46
28.1498Tereza Havlíčková
ŽZ40Rozběháme Česko00:12:48
29.244Veronika Kratochvílová
ŽZ40Lemra Team00:12:53
29.2830Hana Marková
ŽZ2000:12:53
31.1890Petr Olyšar
MM5000:12:56
30.2734Renata Adamcová
ŽZ13Gauner00:12:56
33.18Kačka Čejková
ŽZ13HC Strakonice00:13:05
34.2144Matěj Mimoň Dušek
MM13Kadet ČK00:13:12
35.2925Pavel Houska
MM4000:13:13
36.1945Petr J.
MM20Gymnázium Moravský Krumlov00:13:14
37.1107Martina Hašková
ŽZ5000:13:19
38.1949Radka Rýdlová
ŽZ50Kopřivnice Laši v kaši00:13:22
38.2453Ulrika Simonicsová
ŽZ30Nesvady00:13:22
40.2489Jana Beranová
ŽZ5000:13:33
41.221Jitka Dolezalova
ŽZ50Šílená smečka00:13:35
42.1536Miroslava Čermáková
ŽZ5000:13:37
43.2060Kristýna Součková
ŽZ3000:13:39
44.310Soňa H.
ŽZ5000:13:41
45.2836Martin Šplíchal
MM50PeMaLiFi00:13:46
46.2244Kateřina Stránská
ŽZ50Rozběháme Pardubice00:13:50
47.688Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná Ruda00:13:51
48.1033Standa Šipula
MM10SDH Rokytnice Vsetín00:13:57
48.1243Lucie Kremeňová
ŽZ5000:13:57
50.813Karel Kratochvíl
MM6000:14:05
51.985Zuzana Markočiová
ŽZ4000:14:06
51.1853Markéta Horáčková
ŽZ3000:14:06
53.2253Petra P.
ŽZ5000:14:10
54.1060Martina Zvoníčková
ŽZ40Sestry v běhu00:14:15
54.2877Alena Panchártková
ŽZ50MINA Juice00:14:15
56.758Michal Havlíček
MM50ACES Team K.Vary00:14:19
57.2285Dárius Dendys
MM4000:14:20
58.2192Gabriela Martynková
ŽZ20SDH Stanislavice00:14:25
59.2716Marie Kovářová
ŽZ4000:14:28
60.1238Štěpánka Hodková
ŽZ6000:14:31
61.2704Petr Rojan
MM60Petřvald na pohodu00:14:32
62.411Tereza Borbélyová
ŽZ3000:14:37
63.2318Anonymní závodník
ŽZ3000:14:38
64.1944Vladimíra Vokůrková
ŽZ404Vokurky00:14:40
64.2289Ota Kéhar
MM50Rozběháme Plzeň00:14:40
66.1234Josef Frydrýn
MM50ČGK :-)00:14:42
65.2534Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin Třebovle00:14:42
68.2341Adéla Náměstková
ŽZ4000:14:43
69.409Tereza Vítková
ŽZ20Jeden a půl lefa00:14:46
70.1096Petra Jeroušková
ŽZ3000:14:49
71.470Jitka P.
ŽZ4000:14:51
71.2284Alena Novotná
ŽZ3000:14:51
73.2105Jakub P.
MM3000:14:53
72.2368Kristýna M.
ŽZ4000:14:53
75.2857Iva Polišenská
ŽZ4000:14:56
76.2494Veronika Hochmanová
ŽZ30Tri Ski Horní Počernice00:14:57
77.1954Karolína M.
ŽZ3000:14:58
78.1792Vendula Sýkorová
ŽZ60Rozběháme Plzeň - jih00:15:00
79.410Tomáš Bárta
MM30Jeden a půl lefa00:15:01
80.2566Vera D.
ŽZ5000:15:02
81.787Jitka Slámová
ŽZ40MALAJ00:15:07
81.2741Eliška Fingerhutová
ŽZ4000:15:07
83.2591Barbora Řezníčková
ŽZ4000:15:08
84.200Katerina Leblova
ŽZ5000:15:12
84.602Lenka Fehérová
ŽZ5000:15:12
84.824Lada Fialová
ŽZ40Fialáci v běhu00:15:12
84.2516Julie Bulušková
ŽZ13Wild Snails00:15:12
88.1392Veronika Chrastinová
ŽZ4000:15:13
85.1434Lucia Muličaková
ŽZ30Tým Víno00:15:13
90.843Kamila Peroutková
ŽZ5000:15:14
86.2286Šárka Chudějová
ŽZ60Prostě běž!00:15:14
92.2763Miriam Musilová
ŽZ40Prostě běž!00:15:16
93.2820Kája Panáčková
ŽZ6000:15:17
94.98Eva Ticha
ŽZ3000:15:18
94.164Pavla Fučíková
ŽZ40STG Tábor00:15:18
96.2143Zdenka Dušková
ŽZ40Kadet ČK00:15:19
97.216Lukáš Kysilka
MM4000:15:25
98.1127Štěpán Tuháček
MM13SKH Racing00:15:29
99.57Filip Král
MM3000:15:34
100.286Lenka Kopřivová
ŽZ5000:15:35
101.1431Tereza P.
ŽZ30Rozběháme Písek00:15:40
101.701Adéla Vančurová
ŽZ40Vančurky00:15:40
101.2766Jaroslava Indrová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:15:40
104.2733Jana Jakubová
ŽZ5000:15:41
105.1066Regina Kloudová
ŽZ3000:15:42
105.2237Pavla Č.
ŽZ40Polešovice00:15:42
107.1652Pavla Gieslová
ŽZ4000:15:43
108.1467Monika Bartošíková
ŽZ3000:15:50
108.1901Monča K.
ŽZ1600:15:50
110.1507Dita Dvořáková
ŽZ50Neposlušné tenisky00:15:51
111.800Martin Hybš
MM40Black Swan Event00:15:52
111.1411Míša Jůnová
ŽZ3000:15:52
113.1644Petra Vodičková
ŽZ6000:15:56
114.974Alena Bouchnerová
ŽZ5000:15:57
115.1410Marie Valečková
ŽZ4000:16:00
116.2125Matěj M.
MM2000:16:01
117.334Michaela Bláhová
ŽZ2000:16:02
118.2685Zdeňka Pechalová
ŽZ50Vinařice00:16:03
118.2893Lucie Knotková
ŽZ30Žer slimáky ????00:16:03
120.1859Jan Štorek
MM5000:16:04
119.2051Adéla Kloudová
ŽZ3000:16:04
122.1861Tereza Venglová
ŽZ40RunTerka (sRUNdisti)00:16:07
123.625Květa Pršalová
ŽZ60+Štětí00:16:09
124.2224Miroslav Fencl
MM4000:16:11
125.355Radmila D.
ŽZ6000:16:12
126.165Kristýna Klabanová
ŽZ3000:16:19
127.314Nikola Kochaníčková
ŽZ3000:16:20
127.1651Dita Hrbáčková
ŽZ3000:16:20
129.56Andrea Váňová
ŽZ3000:16:22
128.1848Lenka Zdražilová
ŽZ40Šmídl team00:16:22
131.424Michaela Kvasničková
ŽZ4000:16:23
132.2305Kristýna Křivanová
ŽZ3000:16:24
132.2356Lenka Uherková
ŽZ50LazyBones00:16:24
134.99Alena Táboříková
ŽZ4000:16:26
133.1983Jarka Nováková
ŽZ4000:16:26
133.2618Lenka S.
ŽZ5000:16:26
137.2389David Urban
MM30MiDa Run00:16:28
138.288Dominik Kopřiva
MM1600:16:30
139.35Daniela Starková
ŽZ60Šneci v běhu00:16:31
139.962Jitka Bastlová
ŽZ50Rozběháme Česko00:16:31
141.1030Rozárka Tilscherová
ŽZ10SDH Rokytnice Vsetín00:16:32
140.2390Michaela Dvořáková
ŽZ30MiDa Run00:16:32
143.1022Jana H.
ŽZ4000:16:34
141.2617Michaela S.
ŽZ2000:16:34
141.2840Klára Juhaňáková
ŽZ4000:16:34
146.1462Jana Č.
ŽZ40Rozběháme Česko00:16:35
142.2595Lucie Strouhalová
ŽZ5000:16:35
148.630Barbora Slezáková
ŽZ1600:16:36
143.1035Kača Tilscherová
ŽZ50Matka v běhu00:16:36
150.840David Vacek
MM5000:16:38
151.2793Alena Hrnčířová
ŽZ3000:16:42
152.2804Zdeněk Málek
MM3000:16:43
153.1847Leoš Chasák
MM50Šmidl team00:16:44
153.2949Lenka Housková
ŽZ4000:16:44
155.841Robert Vacek
MM1300:16:48
154.1940Karolína Kopecká
ŽZ2000:16:48
157.2342Kristýna Šancová
ŽZ3000:16:49
158.59Martina Niklová
ŽZ4000:16:50
158.1839Petra Školová
ŽZ5000:16:50
160.113Romana Ďurišová
ŽZ4000:16:51
161.2246Ivana Šestáková
ŽZ4000:16:52
162.1786Pavel Dohnal
MM4000:16:56
163.1232Nikola I.
ŽZ3000:16:57
164.2757Martina Blažejová
ŽZ4000:16:58
165.2527Adriana Blažková
ŽZ4000:16:59
166.1212Zuzka P.
ŽZ101 Club Brno00:17:00
167.1904Anonymní závodník
MM2000:17:01
168.2093Eliška Pijanowská
ŽZ3000:17:04
169.462Pavlína Karásková
ŽZ3000:17:05
169.532Petra Hamtilová
ŽZ50Hezky pěšky00:17:05
171.279Andrea Nejedlá
ŽZ3000:17:06
170.1532Tomáš D.
MM4000:17:06
173.1136Klára Dvořáková
ŽZ3000:17:08
174.963Dita Kratochvílova
ŽZ4000:17:20
174.2129Kateřina Balarinová
ŽZ4000:17:20
176.402Stáňa P.
ŽZ30Prostě běž!00:17:24
175.2569Zuzana Rodová
ŽZ3000:17:24
175.2673Petra Vrábelová
ŽZ4000:17:24
179.2Nikola Adámková
ŽZ30Lenochodi00:17:25
176.747Kateřina Peřinová
ŽZ3000:17:25
181.1113Michal Fikerle
MM40Prostě běž!00:17:28
177.2209Filip Novák
MM4000:17:28
183.1085Lucie Hušková
ŽZ4000:17:34
178.2602Kateřina Hroudová Krůčková
ŽZ4000:17:34
185.1916Tobias Kořínek
MM13BYM00:17:35
179.2149Martin Kořínek
MM50BYM00:17:35
187.1828Barbora Valdmanová
ŽZ3000:17:36
188.331Magdaléna Bušáková
ŽZ2000:17:40
189.1812Klára Chytilová
ŽZ3000:17:44
190.1953Marcela Vlachová
ŽZ6000:17:46
191.233Petra Vodrážková
ŽZ5000:17:51
192.1910Markéta Kašičková
ŽZ3000:17:57
193.1130Zuzana Kalousová
ŽZ3000:17:59
194.1688Eva Vrtalová
ŽZ3000:18:01
195.2233Attila Puskás
MM6000:18:03
196.1349Danuška K.
ŽZ5000:18:04
196.2207Ivana Műllerová
ŽZ5000:18:04
198.1262Hana Bzdilova
ŽZ4000:18:05
197.2470Zdeňka Křížova
ŽZ60run Rozkoš00:18:05
200.1388Marta S.
ŽZ40Rozběháme Prahu00:18:06
201.707Lukáš Král
MM1300:18:08
201.816Žaneta Bártová
ŽZ4000:18:08
203.2656Jiří P.
MM30OCR Hunters00:18:10
202.2664Lucie Čížková
ŽZ30OCR Hunters00:18:10
205.2914Věra Ospálková
ŽZ60Prostě běž!00:18:11
206.2870Eva Chvatíková
ŽZ4000:18:14
207.1736Hana Šimůnková
ŽZ6000:18:16
208.499Šárka Brůhová
ŽZ5000:18:17
209.706Kateřina Králová
ŽZ5000:18:18
209.1988Lucie B.
ŽZ4000:18:18
211.1112Ingrid Fikerlová
ŽZ50Prostě běž!00:18:19
212.976Alex Fantova
ŽZ5000:18:23
213.520Tímea Kovácsová
ŽZ30Duck Team00:18:25
214.2191Šárka Boušová
ŽZ5000:18:27
215.1623Tereza V.
ŽZ4000:18:33
215.2096Michaela Š.
ŽZ4000:18:33
217.521Luba Kovácsová
ŽZ60CESA00:18:35
218.135Miluška Pavlasová
ŽZ50Rájov00:18:37
218.2164Lenka Čapounová
ŽZ4000:18:37
220.2328Kateřina Vocásková
ŽZ4000:18:38
221.2653Lucie Gotzmannova
ŽZ40Vidovicky sprinter00:18:42
221.2654Richard Gotzmann
MM7Vidovicky sprinter00:18:42
223.209Pavlina Katzova
ŽZ5000:18:44
222.1476Petra Jedličková
ŽZ5000:18:44
225.2332Martina Soukalová
ŽZ4000:18:46
226.1310Jana Havlíčková
ŽZ5000:18:47
227.2054Pavla Mervartová
ŽZ4000:18:48
228.1619Klára H.
ŽZ3000:18:50
229.159František Fabík
MM50Valmez00:18:51
230.1468Veronika Totková
ŽZ4000:18:52
231.909Tereza P.
ŽZ4000:18:53
232.1221Tereza Kubešková
ŽZ3000:18:54
233.2315Miroslava Štenclová
ŽZ6000:18:57
234.600Zuzana Antal
ŽZ40Prostě běž!00:18:59
234.1925Renata P.
ŽZ5000:18:59
234.1926Jan P.
MM5000:18:59
234.2477Eliška F.
ŽZ3000:18:59
238.775Irena A.
ŽZ4000:19:05
235.1760Kateřina O.
ŽZ4000:19:05
240.2135Jana Prášková
ŽZ5000:19:06
241.1034Zuzka Šipulová
ŽZ7SDH Rokytnice Vsetín00:19:07
241.1598Gabriela Kašpárková
ŽZ50obec Kubelíkov00:19:07
241.2015Alžběta Koudelková
ŽZ3000:19:07
244.1678Zuzana Folvarčná
ŽZ2000:19:09
242.2712Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klub00:19:09
246.1793Simona Sýkorová
ŽZ30Rozběháme Plzeň - jih00:19:12
243.2221Linda J.
ŽZ1600:19:12
243.2905Vilda Kasper
MM50Prostě běž00:19:12
249.2643Markéta S.
ŽZ5000:19:16
250.2195Markéta Horáková
ŽZ4000:19:17
251.1131Renata Barvíková
ŽZ5000:19:18
252.1680Helena Franclová
ŽZ4000:19:19
253.2499Dana Procházková
ŽZ5000:19:22
254.1582Jana Turnová
ŽZ40Prostě běž!00:19:26
254.1920Ivana K.
ŽZ60+00:19:26
256.2454Alena Benedová
ŽZ5000:19:27
255.2677Marta Bejdakova
ŽZ5000:19:27
258.1145Kristýna Sedloňová
ŽZ4000:19:28
256.2641Sabina Krejčová
ŽZ1600:19:28
260.1478Marcela Májová
ŽZ40Májovka00:19:29
257.2172David Wrzecionko
MM50Kaznějov00:19:29
262.1891Anna Dreslerová
ŽZ10Luková00:19:33
263.561Dana Turečková
ŽZ5000:19:38
264.2468Michaela F.
ŽZ4000:19:39
265.562Michaela Turečková
ŽZ3000:19:41
265.1500Simona Škutová
ŽZ3000:19:41
265.1673Eliška Kovačovičová
ŽZ1300:19:41
268.2312Simona Lánská
ŽZ3000:19:42
269.388Ludmila Machová
ŽZ60+LuPe Osek00:19:48
270.2013Ladislava S.
ŽZ5000:19:52
271.1747Anonymní závodník
ŽZ4000:19:59
272.2214Karolína Faltejsková
ŽZ3000:20:03
273.1031Ema Kulhajová
ŽZ1000:20:08
274.1830Michaela Flíglová
ŽZ5000:20:09
274.2323Monika Holá
ŽZ6000:20:09
276.738Michaela Kopecká
ŽZ40Adventní běhání00:20:11
277.1006Diana Petránková
ŽZ4000:20:13
278.1694Michaela Karlová
ŽZ3000:20:14
279.2023Gabriela Melcrova
ŽZ3000:20:15
280.2600Barbora Hupková
ŽZ1300:20:16
281.2351Ivana G.
ŽZ3000:20:18
282.2886Olga Kalašová
ŽZ5000:20:24
283.147Jitka Hráchová
ŽZ6000:20:25
283.1620Blanka H.
ŽZ6000:20:25
285.1423Lenka J.
ŽZ5000:20:26
286.2827Petra M.
ŽZ50Prostě běž00:20:28
287.764Jitka Hubingerová
ŽZ40Filii00:20:30
288.52Majka Tykalová
ŽZ40Báječné ženy v běhu00:20:31
289.1046Jana Sornasová
ŽZ5000:20:39
289.2036Karolína Zuzánková
ŽZ2000:20:39
291.2916Veronika Beranová
ŽZ20Kostka škola00:20:45
292.844Ivana Dimmerová
ŽZ6000:20:48
293.2844Sylvie Lanštiaková
ŽZ5000:20:51
294.1773Michaela Frőmerová
ŽZ4000:20:53
295.1109Martina F.
ŽZ40Prostě běž!00:20:55
296.328Hannelore Ricsovszká
ŽZ1300:20:58
296.2606Jana Olšová
ŽZ50Prostě běž Brandýs00:20:58
298.311Monika H.
ŽZ30Lanškroun00:21:02
297.1258Katka Tomačková
ŽZ4000:21:02
300.629Ludmila Hladka
ŽZ6000:21:03
301.1672Nataša Kovačovičová
ŽZ5000:21:08
302.2077Marie Šeriová
ŽZ40Rozběháme Plzeň00:21:09
303.492Michaela Bílková
ŽZ4000:21:14
303.685Blanka Carvánová
ŽZ5000:21:14
303.2835Martina Adámková
ŽZ5000:21:14
306.1419Renata P.
ŽZ4000:21:20
307.523Marcela Horáková
ŽZ5000:21:21
307.1466Miroslava Příhodová
ŽZ40STG Zlín00:21:21
309.2774Michael S.
MM1000:21:23
310.1762Lesana BOSÁ
ŽZ40TODAY TODÁM00:21:25
311.78Lenka Jeřábková
ŽZ4000:21:27
311.2251Sabina Richtárová
ŽZ20Buřtíci z Tísku #prostebez00:21:27
313.2444Aneta Hofmanová
ŽZ3000:21:30
314.1359Iva K.
ŽZ4000:21:31
315.270Markéta Smudková
ŽZ60Raketa00:21:39
316.1189Jana Louvarová
ŽZ5000:21:41
317.857Jana Š.
ŽZ50Rozběháme Roudnici00:21:57
318.2283Olga Vildová
ŽZ30Rozběháme Mělník00:22:03
319.1173Drahomíra T.
ŽZ50Rozběháme Česko00:22:20
320.714Jitka Turčínová
ŽZ60Báječné ženy v běhu00:22:29
321.1817Markéta Kučerová
ŽZ3000:22:30
322.460Pavla P.
ŽZ40Sestry v triku00:22:39
322.461Simona M.
ŽZ40Sestry v triku00:22:39
324.876Gabriela W.
ŽZ5000:22:41
325.357Zlatka Bednářová
ŽZ6000:22:44
326.2502Kristýna Pašková
ŽZ4000:22:53
326.2503Aneta Pašková
ŽZ700:22:53
328.2764Ladislav Varga
MM4000:23:03
329.1778Jana Makaloušová
ŽZ4000:23:07
330.2022Kateřina Popelková
ŽZ3000:23:17
331.2785Dalibor Slavík
MM5000:23:23
332.1284Dáša H.
ŽZ3000:23:29
332.1285Vašek H.
MM3000:23:29
334.1558Zuzana J.
ŽZ3000:23:30
335.2443Anna Hovorková
ŽZ3000:23:47
336.1824Lucie Edrova
ŽZ4000:23:57
337.1918Radka Navrátilová
ŽZ5000:24:00
338.2046Vendula Žáková
ŽZ4000:24:13
339.72Romana Zástěrová
ŽZ3000:24:29
340.2119Alexandra Rohlíková
ŽZ50Šneci v běhu00:24:41
341.1184Soňa Urbanová
ŽZ4000:25:01
342.2169Sylvie Kučerová
ŽZ4000:25:12
343.2024David foltýn
MM50Vikinka00:25:27
344.419Zdeněk J.
MM2000:25:40
345.1654Nikola Koleszárová
ŽZ3000:25:45
346.1249Dana B.
ŽZ50Mladá Boleslav00:25:50
347.2813Jitka Bláhová
ŽZ5000:26:06
348.1161Andulka S.
ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:26:09
349.1643Renata Slachová
ŽZ6000:26:35
350.1484Petra K.
ŽZ4000:26:37
351.650Kateřina Popová
ŽZ20TOM KČT Kralupy00:26:54
352.1701Pavla Sopčáková
ŽZ5000:27:00
353.2639Pavla Josková
ŽZ40Prostě běž!00:27:14
354.1608Anonymní závodník
ŽZ2000:27:19
355.1395Hanka Machová
ŽZ4000:28:51
356.530Anonymní závodník
ŽZ30Husky GO!00:28:56
357.2799Lenka Chrtková
ŽZ3000:29:05
358.924Jana Jindrová
ŽZ4000:29:06
359.2384Veronika Mendlová
ŽZ3000:29:17
360.2243Kateřina B.
ŽZ4000:29:37
361.317Marie P.
ŽZ50Prostě běž!00:29:45
362.2798Tomáš Tuček
MM4000:31:08
363.1054Ales Rabias
MM5000:31:10
364.2282Janî O.
ŽZ6000:31:13
365.1115Hana Š.
ŽZ60+Chodím-běhám sama00:31:28
366.902Renata Koubková
ŽZ60Prostě běž!00:31:59
367.2474Matyáš Livora
MM1000:32:07
368.2473Adéla Livorová
ŽZ1000:32:14
368.2475Josef Livora
MM5000:32:14
370.2579Lenka Pásztorová
ŽZ5000:32:18
371.1937Radka Vojtěchová
ŽZ5000:32:26
372.1433Markéta Jonešová
ŽZ30Tým Víno00:32:42
373.308Petra Seligerová
ŽZ4000:32:44
374.188Květoslava Prokopiusová
ŽZ60+00:33:15
375.1938Kristýna Vojtěchová
ŽZ3000:33:42
376.1219Michaela Josífková
ŽZ50Barneyho tým00:33:59
377.855Eva Bystrzycká
ŽZ30Šneci v běhu00:35:34
378.842Alexandra Přibylová
ŽZ40Bruneta z Brna00:35:36
379.128Soňa T.
ŽZ3000:35:52
380.1565Jana Poláková
ŽZ5000:37:35
381.417Miriama Sesenová
ŽZ3000:40:20
382.500Lucie Brůhová
ŽZ1600:40:26
383.1615Pavel Bednář
MM4000:45:44
384.2580Jiřina Michalcová
ŽZ30Čipetky00:46:01
385.20Lucie Švandová
ŽZ3000:51:05