Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.2833Kateřina Zítková
ŽZ50Praha00:07:33
2.2171Miloš Hruška
MM60MHUL00:07:39
3.3377Hana Halášková
ŽZ4000:07:51
4.1299Michal Novák
MM40Gladiators gym ČB00:07:57
5.3395David Hrdina
MM2000:08:19
6.3374Tadeáš Huličník
MM3000:08:30
7.701Luboš Růžička
MM30Sokol Čehovice00:08:33
8.1929Tereza Borbélyová
ŽZ30Rozběháme Hranice na Moravě00:08:34
9.2546Patrik Pospíšil
MM3000:08:40
10.2115Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:08:41
11.2109Petr Vykoukal
MM5000:08:51
12.1656kamil Bulušek
MM16Wild Snails00:08:55
13.583David Rozkošný
MM3000:08:57
14.2806Vojtěch Mančál
MM13AK Iscarex Česká Třebová00:09:05
15.799Michal Zezulka
MM40CHB GYM Slavkov00:09:10
16.2335Jakub Komorous
MM3000:09:14
17.3241Marie Kunstátová
ŽZ50Šneci v běhu 00:09:24
18.2643Renáta D.
ŽZ50BŠMŠ00:09:50
19.2416Marek Jeřábek
MM30RUN magazine team 00:09:53
20.2945Evi Skálová
ŽZ3000:09:56
21.1958Vojtěch Pražák
MM4000:10:05
22.173Pavla Marková
ŽZ40STG Tábor00:10:12
23.3214Jaroslav Zahrádka
MM4000:10:24
24.336Natálie Sawczuková
ŽZ3000:10:28
25.1224Hana Marková
ŽZ2000:10:34
26.773Kristýna Vlachynská
ŽZ50HaKi-Run00:10:36
27.1520Adéla T.
ŽZ13STG Holýšov00:10:40
28.1710Jiří Bobek
MM5000:10:41
29.574Kateřina Kuchynková
ŽZ16Šestinohý plž 00:10:45
30.1654Oldřich Palas
MM40SKC00:10:46
31.2644Ivan Dědek
MM6000:10:50
32.2660Eliška Svobodová
ŽZ13Tj Jiskra Zruč nad Sázavou00:10:53
33.3434Karolina H.
ŽZ3000:10:55
34.1103Dagmar Přibylová
ŽZ50Cyklo tým Havířov00:10:58
34.2490František M.
MM3000:10:58
36.2497Kája K.
ŽZ2000:10:59
37.1638Sebastian Richtárech
MM30SKC00:11:00
38.2086Eva Hudská
ŽZ50Zahorčice00:11:03
39.1528Miriam Musilová
ŽZ40Prostě běž! 00:11:04
40.818Alexandra N.
ŽZ4000:11:06
40.2733Zuzana Havlová
ŽZ1000:11:06
42.482Nela Mitisková
ŽZ10TJ Spartak Třebíč 00:11:07
43.2854Petra Dejdová
ŽZ3000:11:08
43.2899Štěpán Havlín
MM13SK Havlin Třebovle00:11:08
45.1486Jana Kusbachová
ŽZ3000:11:12
46.1227Petra Marková
ŽZ5000:11:14
47.584Michaela Kratochvílová
ŽZ2000:11:15
48.1277Květa V.
ŽZ4000:11:16
49.2615Šimon Svatoš
MM1000:11:17
50.2898Amálie Havlínová
ŽZ10SK Havlin Třebovle00:11:18
51.1709Blanka Hnizdilová
ŽZ5000:11:20
52.1534Samuel Sluka
MM13Oddíl smrti☠️????00:11:24
53.1298Isabela Nováková
ŽZ10Gladiators gym ČB00:11:33
54.2195Veronika Rysková
ŽZ13Rozběháme Strakonice 00:11:34
55.633Klára E.
ŽZ4000:11:37
55.2758Veronika Bártová
ŽZ3000:11:37
57.2063Eva Fajfrlíková
ŽZ60AE klub LADY Plzeň00:11:39
58.1877Lucie Hesová
ŽZ3000:11:45
59.1100Nikola S.
ŽZ3000:11:48
60.3477Denisa Modrá
ŽZ4000:11:52
61.1301Veronika Nováková
ŽZ13Gladiators gym ČB00:11:55
61.1823Barbora K.
ŽZ4000:11:55
63.2350Markéta F.
ŽZ40Farma filip00:11:57
62.3089Michaela U.
ŽZ3000:11:57
65.2668Adys Chytrý
MM13FK Neratovice-Byškovice00:12:01
66.3221Miroslava Marešová
ŽZ4000:12:06
67.2593Petr Novotný
MM50Náš Vyškov00:12:08
68.364Tomáš Čujdík
MM4000:12:09
69.176Jana Silnoušková
ŽZ20Lenochodi00:12:11
70.2676Lucie + Buffy
ŽZ20Smečka Město Albrechtice00:12:13
71.1261Pavla Horáčková
ŽZ50AC Moravská Slavia Brno 00:12:20
72.2614Jan Kosek
MM1000:12:21
72.2734Nikola Berešová
ŽZ1000:12:21
74.980Monika Dandová
ŽZ4000:12:23
75.1562Jana Putnová
ŽZ40CHB GYM Slavkov00:12:24
76.3469Vendula P.
ŽZ3000:12:27
77.21Lucie Vonásková
ŽZ5000:12:29
77.109I. G.
ŽZ50ROZBĚHÁME NERATOVICE00:12:29
79.2761Adam Miler
MM30Run for Planet00:12:30
80.164Hana Štěpánková
ŽZ4000:12:37
81.2998Matěj Bubrle
MM1300:12:42
82.1161Kája Marhoun
MM1000:12:44
83.1605Anna Novotná
ŽZ3000:12:48
84.830Veronika Soukupová
ŽZ5000:12:51
85.423Martina Chladová
ŽZ3000:12:55
85.2163Karolína Brchelová
ŽZ1000:12:55
87.2366Michaela Stejskalová
ŽZ4000:12:56
88.689Jana T.
ŽZ4000:12:57
89.2016Katerina Kotaskova
ŽZ5000:12:59
90.831Vít Soukup
MM2000:13:00
91.1035David Pavlíček
MM50AC Hlemýžď 00:13:02
92.1840Petra R.
ŽZ3000:13:03
93.790Lenka Petrová
ŽZ4000:13:04
94.1572Kateřina Vlčková
ŽZ5000:13:06
95.145Kristýna Vlčková
ŽZ3000:13:15
95.1137Kateřina Rácová
ŽZ3000:13:15
95.1796Jan Jindřich
MM3000:13:15
98.706Dominik Kopřiva
MM1600:13:20
99.1186Nikol K.
ŽZ3000:13:21
99.2348Denis L.
MM1300:13:21
101.1229Hanka V.
ŽZ3000:13:23
100.1649Barbora Havlíčková
ŽZ20TOM-KČT-Kralupy nad Vltavou00:13:23
103.1902Dalimila Olejníková
ŽZ5000:13:24
104.2605Eva Chvatíková
ŽZ4000:13:27
105.3316Petra Veterníková
ŽZ50Pupíčci00:13:28
106.71Markéta Strnadová
ŽZ40Šneci v běhu 00:13:29
106.2382Silvie K.
ŽZ3000:13:29
108.238Maty Prusík
MM16Prostě běž!00:13:30
109.3324Jana Buchalová
ŽZ5000:13:33
110.990Kocprd V.
ŽZ4000:13:35
111.1275Krystyna F.
ŽZ30(J) Elita00:13:36
112.188Jan Tomášek
MM3000:13:37
113.3309Lenka Šedová
ŽZ3000:13:38
114.1023Veronika Pastyříková
ŽZ40Tryskomyšma00:13:40
114.1272Tomáš Barychar
MM40Samíci00:13:40
114.1476Juan Varela Hába
MM13Joskatel Team00:13:40
117.2669Tereza B.
ŽZ3000:13:41
115.3317Petr Blecha
MM40Pupíčci00:13:41
119.3362Martina T.
ŽZ3000:13:43
120.2340Zuzana Kalousová
ŽZ3000:13:45
121.1600Jonáš Benjamin K.
MM1300:13:47
122.103Nikol Tarabová
ŽZ3000:13:50
123.1635Šárka Brotánková
ŽZ5000:13:51
124.1396Martina Pečená
ŽZ5000:13:53
125.1815Markéta Krásová
ŽZ30Prostě běž!00:13:54
126.127Petra Bohucká
ŽZ5000:14:08
126.132Lucie J.
ŽZ40Žádný 00:14:08
128.1797Markéta Říčanová
ŽZ3000:14:12
129.1691Martina V.
ŽZ4000:14:14
130.61Lucie Kopecka
ŽZ40Holky00:14:15
131.1863Matyáš Dařílek
MM1300:14:16
132.3062Tadeáš C.
MM13Coufalik team00:14:18
133.1248Anonymní závodník
ŽZ30Pilné včelky00:14:20
133.3323Kateřina Buchalová
ŽZ1600:14:20
135.878Pavla K.
ŽZ5000:14:21
136.58Nikola Adámková
ŽZ30Lenochodi00:14:22
137.1657Patrik Hrebinec
MM1300:14:28
138.206Jana Klímova Klímová
ŽZ6000:14:29
139.60Hana Krejčová
ŽZ4000:14:30
139.2364Michal Stejskal
MM1000:14:30
139.2365Rozálie Stejskalová
ŽZ700:14:30
142.239Tea P.
ŽZ30Prostě běž!00:14:33
143.3311Karolína K.
ŽZ3000:14:41
144.237Zanka Prusíková
ŽZ50Prostě běž!00:14:46
144.1295Veronika Mendlová
ŽZ3000:14:46
144.1416Ivana P.
ŽZ4000:14:46
147.2023Martin Nedoma
MM1300:14:47
148.1047Magda P.
ŽZ4000:14:49
148.2944David Pecháček
MM3000:14:49
150.703Martina Provazníková
ŽZ4000:14:51
151.1660Kačenka Králová
ŽZ50Prostě běž!00:14:57
152.3464Grey WOLF
MM60#GLADIATOR RACE TEAM00:14:58
153.636Lenka L.
ŽZ5000:15:00
153.3170Jan K.
MM4000:15:00
155.1662Lucie Sciranková
ŽZ4000:15:02
156.1350Markéta Štolbová
ŽZ50ZŠ Brigádniků 00:15:15
156.3361Zdenda Rambousek
MM7Borci na Kolech00:15:15
158.469Aleš Beran
MM50Plzeň00:15:17
157.3384Kristýna Slavíková
ŽZ30LAZY UNICORNS00:15:17
160.2349Iva V.
ŽZ3000:15:23
161.2328Dominika Brunclíková
ŽZ3000:15:24
162.2804Martina M.
ŽZ50Zouharovi Krásensko00:15:29
163.1101Jitka S.
ŽZ5000:15:31
163.1652Marie Pechová
ŽZ4000:15:31
163.3376Libuše Horská
ŽZ3000:15:31
166.2448Eliška P.
ŽZ3000:15:37
167.903Šárka Tothová
ŽZ6000:15:41
168.124Tereza Němečková
ŽZ3000:15:45
169.59Milada Tesařová
ŽZ50Velká Bíteš00:15:47
169.112Marie Prokopiusová
ŽZ4000:15:47
171.3443Marcela Beranová
ŽZ3000:15:50
172.3113Zuzana S.
ŽZ3000:15:51
173.815Kristýna P.
ŽZ40prostě běž!00:15:56
174.2793Kateřina Z.
ŽZ40Zouharovi Krásensko00:15:57
175.517Andrea Theimerová
ŽZ3000:15:58
175.1878Jakub Šebest
MM3000:15:58
177.1024Adéla H.
ŽZ3000:16:00
176.2383Alena K.
ŽZ304FuHD00:16:00
176.2402Hana K.
ŽZ304FzHD00:16:00
180.222Radek Ležal
MM13Tygřátka00:16:03
181.262Evča K.
ŽZ5000:16:04
182.2823Jana Menšíková
ŽZ5000:16:09
183.1937Julie Bulušková
ŽZ13Wild Snails00:16:13
184.380Antonín Madzia
MM13Stará Ves00:16:15
185.839Petra J.
ŽZ5000:16:16
185.2613Martina Soukalová
ŽZ4000:16:16
187.3297Martina Mazáčová
ŽZ40SKS TART00:16:18
188.634Denisa K.
ŽZ5000:16:19
189.1865Veronika B.
ŽZ3000:16:22
190.278Jakub Horvát
MM1000:16:28
190.877Andrea Vojtěchová
ŽZ30Šneci v běhu00:16:28
192.2083Kateřina Měrková
ŽZ13Měrkovic tygři00:16:41
193.628Veronika Koželuhová
ŽZ4000:16:47
194.1508Tereza Č.
ŽZ4000:16:48
195.816Michaela J.
ŽZ3000:16:49
196.1455Anonymní závodník
ŽZ4000:16:51
197.1832Tomáš Sornas
MM1600:16:54
198.2384Jolana Knyblová
ŽZ60Madrs00:17:00
199.3137Lada Č.
ŽZ4000:17:04
200.2476Karolína B.
ŽZ3000:17:05
201.3025Hana Cimrmanová
ŽZ5000:17:08
202.786Hana Pavlusová
ŽZ6000:17:10
203.168Věra Maryšková
ŽZ50-00:17:11
204.2841Eva B.
ŽZ3000:17:12
205.2916Michala Švábová
ŽZ10Judo Stod00:17:13
206.265Marcela Kaňová
ŽZ3000:17:14
207.1411Andrea Říhová
ŽZ5000:17:21
208.396Eliška Sosnová
ŽZ3000:17:23
208.683Kateřina Sýkorová
ŽZ50Plzeň00:17:23
210.2477Pavlína B.
ŽZ3000:17:25
211.2667Marek Chytrý
MM7TJ Sokol Libiš00:17:28
211.3077Tadeáš Pecina
MM700:17:28
213.1668Klára Víchová
ŽZ3000:17:29
212.1669Roman Bičiště
MM3000:17:29
215.2017Tereza Kotaskova
ŽZ1300:17:31
216.2155Hana Šubová
ŽZ2000:17:37
217.1384Linda Haroková
ŽZ1600:17:43
218.1457Anonymní závodník
ŽZ700:17:44
219.421Jana Bitalová
ŽZ50Hasiči Oplocany00:17:51
220.1931Silvie Hynčicová
ŽZ5000:17:54
221.1014Monika N.
ŽZ4000:18:14
221.2509Lucie Gřesová
ŽZ5000:18:14
223.3224Simona Bučinská
ŽZ4000:18:17
224.1094Míša Zítková
ŽZ1300:18:20
225.3061David C.
MM10Coufalik team00:18:23
226.1095Jára Zítka
MM1300:18:25
227.72Romana Zástěrová
ŽZ3000:18:42
228.3127Jana Faflíková
ŽZ60Prostě běž!00:18:48
229.545Lucie Kovaříková
ŽZ50Prostě běž!00:18:56
230.972Radka Vojtěchová
ŽZ5000:18:57
231.161Denisa Cibulová
ŽZ3000:19:08
232.1305Zuzana Pipková
ŽZ3000:19:24
233.3272Šárka C.
ŽZ3000:19:37
234.1312Štěpánka N.
ŽZ4000:19:40
234.1713Eva Ujcová
ŽZ3000:19:40
236.2630Pavlína K.
ŽZ3000:19:51
237.2150Karolína Linhartová
ŽZ3000:19:57
238.2151Jaromír Zvolánek
MM3000:20:04
239.1694Šárka Jandová
ŽZ3000:20:10
240.1789Nataša v.
ŽZ3000:20:22
241.7Dana Macková
ŽZ4000:20:37
242.8Tereza Macková
ŽZ1600:20:57
243.520Zuzana P.
ŽZ60Šneci v běhu00:21:01
244.955Radka M.
ŽZ5000:21:05
244.956Veronika M.
ŽZ1600:21:05
246.2081Linda Měrková
ŽZ50Měrkovic tygři00:21:06
247.973Kristýna Vojtěchová
ŽZ3000:21:10
248.1155Eva Skovajsová
ŽZ4000:21:15
248.1444David Pastorek
MM1600:21:15
248.1445Adam Dlouhý
MM1300:21:15
251.207Vladimíra Podráská
ŽZ5000:21:25
252.1436Anna S.
ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:21:40
253.457Kateřina Vildmanová
ŽZ40Rybničná 00:22:40
254.266Filip Hrnčiar
MM3000:22:43
255.2009Hana Zelenková
ŽZ5000:22:49
256.630Aneta Porazilová
ŽZ2000:22:57
257.208Nikola Vaingatová
ŽZ3000:23:20
258.327Dominika Tomeňuková
ŽZ3000:23:43
259.516Jana Mendrochová
ŽZ60+00:24:06
260.1921Hana Stančíková
ŽZ60Štramberk00:24:53
261.3160Anonymní závodník
ŽZ4000:25:18
262.3138Petra Lehovcová
ŽZ4000:25:23
262.3139Patrik Lehovec
MM700:25:23
262.3140Vendula Lehovcová
ŽZ400:25:23
265.42Kateřina a pes Kryštof Luxíková
ŽZ30Kryštof team00:25:40
266.1637Veronika Š.
ŽZ4000:25:45
267.690Anonymní závodník
ŽZ4000:25:48
268.994Tereza Fuchsová
ŽZ40Lišky00:26:12
269.3475Marek Vítovec
MM3000:26:25
270.462Karolína Mlezivová
ŽZ1000:27:21
270.463Krystynka Mlezivová
ŽZ700:27:21
272.760Veronika W.
ŽZ3000:27:25
271.761Matěj W.
MM1000:27:25
274.2235Veronika Sládková
ŽZ3000:28:24
275.515Lenka Bačáková
ŽZ60Lenka a Kuba00:28:38
276.3441Kateřina N.
ŽZ3000:28:58
277.659Staňka H.
ŽZ4000:29:35
278.2813Zdeňka H.
ŽZ5000:31:17
279.1126Viktória Dubecká
ŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1127Peter Čepka
MM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1128Filip Ján Daniel
MM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1129Filip Nosek
MM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1130Dominika Hošková
ŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1131Kristínka Kocáková
ŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1132Norbert Demetrovič
MM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1133Jakub Kitta
MM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1134Peter Mikulíček
MM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1135Adam Ondriska
MM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1140Dominik Pavlačka
MM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1141Miroslav Vitásek
MM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1142Tamara Čermáková
ŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1143Nina Hanzalíková
ŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1144Sofia Lacková
ŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1145Aneta Malíková
ŽZ13Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1146Charlotta Martinkovičová
ŽZ10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.1147Jaroslav Herda
MM10Tigríci z Kopčian00:32:28
279.2399Adam Valentovič
MM10Tigríci z Kopčian00:32:28
298.289Tereza Smajdorová
ŽZ4000:32:47
299.113Květoslava Prokopiusová
ŽZ60+00:32:57
300.1039Anna Mandousová
ŽZ3000:33:38
301.2267Klára Čermáková+Buddy
ŽZ30Klára a Buddy00:34:28
302.2107Marta Klementová
ŽZ4000:35:24
303.2478Radka P.
ŽZ3000:37:39
304.2363Marek Stejskal
MM1000:42:18
305.1699Zuzana Kubíčková
ŽZ30Malostraňák00:51:08