Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1925Jan Zitko
MM16SK Jeseniova00:07:25
2.321Tomáš Matěják
MM40JSDHO Zátor00:07:42
3.2218Václava K.
ŽZ5000:08:11
4.3137Šimon Burda
MM13Amcykl Humpolec00:08:13
5.2438Ondřej Zloský
MM50Hostín00:08:23
6.128Daniel Kyslík
MM3000:08:29
7.662Karina Vondrušková
ŽZ16Canicross Kokořínsko TKM00:08:35
7.2670Lucia Stránská
ŽZ40Za Valentinku00:08:35
9.3051Adrien Krupička
MM13Klub sportovního plavání Kladno00:08:40
10.182Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:08:47
11.169Simona Honczková
ŽZ5000:08:48
12.3112Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin Třebovle00:08:53
13.2635Johana Dobrá
ŽZ30Love, Laughter and Prosecco00:09:32
14.2175Marika Hanke
ŽZ50Pomalé šípy Kopřivnice00:09:33
15.393Petr Vávra
MM5000:09:41
16.14Jitka Pěkná
ŽZ5000:09:49
16.654Ivo Vacek
MM13Orel Rtyně00:09:49
18.2304Renáta D.
ŽZ50BŠMŠ00:09:54
19.3142Natálie Burdová
ŽZ10Amcykl Humpolec00:09:59
20.2906Eva Simonicsová
ŽZ60Nesvady00:10:11
21.856Lenka Šulíková
ŽZ4000:10:23
22.591Nikola Bárová
ŽZ3000:10:24
23.823Eva Krčilová
ŽZ5000:10:27
24.3237Jana Pospíšilová
ŽZ2000:10:31
25.808Hana Veltruská
ŽZ6000:10:33
26.1717Anna Nováková
ŽZ3000:10:38
27.20Jana Kusbachová
ŽZ3000:10:42
27.2455Adam Hora
MM1000:10:42
29.1190Nikola Pátková
ŽZ3000:10:57
30.1179Petr Lzičař
MM50LE Hotels00:11:02
31.565Sebastian Ubry
MM13Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 14800:11:04
31.3224Radana Píšťková
ŽZ5000:11:04
33.3064Petra Bielková
ŽZ4000:11:12
34.2640Šárka Železná
ŽZ16Fajjn aerobic00:11:17
34.2657Magda Hrudková
ŽZ50DEBRA CR00:11:17
36.144Adéla Šimková
ŽZ3000:11:19
35.727Tomáš Zoul
MM4000:11:19
35.3114Amálie Havlínová
ŽZ10SK Havlin Třebovle00:11:19
39.1259Gita Bezdíčková
ŽZ1300:11:20
36.2917Romana Kalmárová
ŽZ50Kalmárky00:11:20
41.1367Rostislav Vondruška
MM13AJETO00:11:23
42.1654Karolína Hrabalová
ŽZ2000:11:28
43.115Veronika Rysková
ŽZ13Rozběháme Strakonice 00:11:32
43.3110Anna H.
ŽZ30The Prosecco Queens00:11:32
45.2976Eva Vojáčková
ŽZ3000:11:38
46.199Jan Tomášek
MM3000:11:41
47.3254Aleš Ulehla
MM5000:11:43
48.1815Jordan Jovčev
MM5000:11:45
49.2492Luboš Horálek
MM4000:11:47
50.540Tereza Dvořáková
ŽZ3000:11:50
51.25Hana Štěpánková
ŽZ4000:11:53
52.1363Sára H.
ŽZ1300:11:57
53.27Tereza V.
ŽZ4000:12:01
54.746Jana Janků
ŽZ3000:12:04
55.558Vlasta Vosková
ŽZ4000:12:13
56.2292Markéta Potencová
ŽZ50Rossmann 00:12:14
57.1283Adélka P.
ŽZ1000:12:19
58.3113Anita Hrnčířová
ŽZ3000:12:20
59.1516Martin Štros
MM30TJ Sokol Holedeč00:12:21
59.2974Jitka Slámová
ŽZ4000:12:21
61.2208Petr Moravec
MM30Hasiči Jablonecké Paseky00:12:22
62.2846Iveta H.
ŽZ5000:12:26
62.3076Anita Šonková
ŽZ1000:12:26
62.3230Hana Pospíšilová
ŽZ5000:12:26
65.2457Eva Horová
ŽZ1000:12:27
66.525Linda Matušková
ŽZ4000:12:36
67.2002Bea S.
ŽZ10Prostě běž!00:12:37
67.3225Pavlína Kovařčíková
ŽZ3000:12:37
69.3134Jiří Novák
MM1300:12:39
70.3130Karel Novák
MM1600:12:44
71.2677Tobiáš P.
MM2000:12:45
72.2996Filip Zeman
MM13Klánovice00:12:46
73.155Petra Pavlíková
ŽZ3000:12:55
74.245Zdeněk Hlava
MM3000:13:04
75.2231Jiří Matějka
MM4000:13:07
76.1977Veronika Didková
ŽZ30Mama&child 00:13:08
77.2849Hana Havelková
ŽZ6000:13:10
78.1287Miloš Boháč B.
MM4000:13:12
79.1587Ondřej Míša
MM5000:13:14
80.719Martina Niklová
ŽZ4000:13:28
81.137Nicole Červenková Červenková
ŽZ3000:13:32
82.1050Nikola Čermáková
ŽZ13Debra ČR00:13:38
83.1530Barbora Benešová
ŽZ700:13:41
84.1645Eliška Kostková
ŽZ4000:13:42
85.2953Kateřina Tomášková
ŽZ5000:13:44
86.2585Kristýna Kalmárová
ŽZ30Kalmárky00:13:46
86.2588Žaneta Kalmárová
ŽZ30Kalmárky00:13:46
88.1510Lukas Boruta
MM1300:13:50
89.3219Iva S.
ŽZ4000:13:51
90.1006Barbora Burdová
ŽZ4000:13:56
91.260Ester D.
ŽZ3000:14:00
91.2150Markéta Kašičková
ŽZ3000:14:00
93.716Simona Škutová
ŽZ3000:14:01
94.1721Lucie Kopecka
ŽZ40Holky00:14:02
95.585Veronika Mikuškova
ŽZ4000:14:08
96.1428David Vacek
MM5000:14:09
96.1559Veronika H.
ŽZ3000:14:09
98.114Jana Klímová
ŽZ6000:14:15
97.3217Kateřina Hroudova Kruckova
ŽZ4000:14:15
100.1759Anna Perglerová
ŽZ4000:14:17
101.1060Vendulka Mokrášová
ŽZ1300:14:19
101.3078Martin Šonka ml.
MM700:14:19
103.216Nikola Adámková
ŽZ30Lenochodi00:14:33
102.285Jana F.
ŽZ4000:14:33
105.2728Aneta Vítková
ŽZ3000:14:34
106.34Kristýna Houšková
ŽZ3000:14:38
107.790Jiří Hlas
MM700:14:39
107.791Martina T.
ŽZ4000:14:39
107.2204Jan Páv
MM50Hasiči JBC Paseky00:14:39
107.2806Kateřina Vyšatova
ŽZ13Le Hotels00:14:39
111.1711Renata Šulcová
ŽZ4000:14:42
112.198Tereza Němečková
ŽZ3000:14:43
113.2144Marek Pohanka Pohanka
MM2000:14:44
114.2857Petr Š.
MM10TAP Plzeň00:14:46
115.1429Robert Vacek
MM1300:14:51
116.445Simona Bučinská
ŽZ4000:15:00
117.1193Lucie J.
ŽZ40Šneci v běhu00:15:04
118.1779Evča Komárková
ŽZ5000:15:07
119.889Lenka Hošková H.
ŽZ3000:15:08
120.241Jolana Hlavová
ŽZ50Rossmann00:15:09
121.43Zuzana Markočiová
ŽZ4000:15:10
121.160Kristýna Manová
ŽZ30Prostě běž00:15:10
121.3070Lucie Vegešová
ŽZ3000:15:10
124.207Barbora Homolová
ŽZ4000:15:11
125.2522Veronika Š.
ŽZ5000:15:14
126.1608Vikča T.
ŽZ13Brit a Vit00:15:16
127.3199Filip Pantůček
MM1600:15:19
128.1220Lenka Divišová
ŽZ40Prostě běž 00:15:22
129.1288Petra B.
ŽZ4000:15:26
129.1450Lenka J.
ŽZ5000:15:26
131.1949Jana Komendova
ŽZ4000:15:27
132.2797Adam Vyšata
MM10Le Hotels00:15:31
132.2972Eliška Pavlíková
ŽZ3000:15:31
134.584Eva Michálková
ŽZ4000:15:32
133.586Barbora Michálková
ŽZ1300:15:32
133.587Matěj Michálek
MM1000:15:32
137.1360Honza Landa
MM4000:15:33
138.2940Lukáš M.
MM1300:15:43
139.117Dagmar Rysková
ŽZ60Rozběháme Strakonice 00:15:46
140.2877Ondřej Tomeš
MM1000:15:48
141.2671Radka Vojtěchová
ŽZ5000:16:00
142.7Jitka Dolezalova
ŽZ50Šílená smečka 00:16:01
142.1015Petra H.
ŽZ5000:16:01
144.307Jana S.
ŽZ5000:16:02
145.1859Vladimíra A.
ŽZ5000:16:14
146.723Pavla P.
ŽZ40Sestry v triku00:16:22
146.724Simona M.
ŽZ40Sestry v triku00:16:22
148.309Eliška S.
ŽZ2000:16:26
149.186Vladimíra Podráská
ŽZ5000:16:28
150.1242Michaela Václavikova Václavikova
ŽZ5000:16:29
151.2401Zuzana Školkova Kopecká
ŽZ5000:16:31
152.2805Irena F.
ŽZ60Šnek/Pozorka00:16:34
153.2969Pavlína R.
ŽZ3000:16:36
154.147Aneta Barcziová Barcziová
ŽZ3000:16:42
155.2985Jesika Linhartová
ŽZ40Jess’s00:16:44
156.1924Denisa Zenková
ŽZ700:16:45
157.1280Lucie J.
ŽZ20Šneci v běhu00:16:47
158.2999Jana Blašková
ŽZ40????00:16:48
159.170Daniel Honczek
MM1300:16:57
159.2415Tamara S.
ŽZ3000:16:57
161.2104Marcela H.
ŽZ50Kvíteček00:16:58
162.1618Libuše Skoková
ŽZ6000:17:03
163.2206Lucie Vavroušová
ŽZ40Hasiči JBC Paseky00:17:06
164.1430Kamila Peroutková
ŽZ5000:17:22
164.2881Nikol Eisová
ŽZ1000:17:22
166.2503Tereza Miková
ŽZ5000:17:24
167.1976Eva Chvojková
ŽZ4000:17:25
168.1532Eliška Rabasová Rabasová
ŽZ30SDH Hrochův Týnec 00:17:36
169.1660Alexandra S.
ŽZ3000:17:45
170.3048Denisa Besedová
ŽZ5000:17:47
171.2253Soňa Urbanová
ŽZ4000:17:48
172.1431Ivana Dimmerová
ŽZ6000:17:49
173.2481Kristýna Vondrášková
ŽZ3000:17:55
174.536Pavlína Sádlíková Fialová
ŽZ3000:18:06
175.1386Nikol D.
ŽZ40Prostě běž!00:18:11
176.2122Roberta Burghardtová Burghardtová
ŽZ5000:18:20
177.3116Lucie Dubová
ŽZ3000:18:25
178.2767Nikola V.
ŽZ3000:18:28
179.1087Pavel Kaláb
MM5000:18:29
180.1749Viktorie Švachová
ŽZ3000:18:33
181.2530Kateřina Vyskotová
ŽZ3000:18:44
182.1455Lucie Mlčuchová Mlčuchová
ŽZ4000:18:52
183.3196Lenka G.
ŽZ4000:19:03
184.2141Johana Brodakova B.
ŽZ3000:19:22
185.251Šimon Hlava
MM1600:19:43
186.362Pavlína Z.
ŽZ5000:19:58
187.2348Anonymní závodník
MM1300:19:59
188.2443Lukáš Ozábal
MM1000:20:08
189.53Ivana Šlamborová
ŽZ4000:20:17
190.2852Šimon Matuška
MM13Gymnázium Arcus00:20:35
191.1992Iveta Pelíšková
ŽZ4000:20:42
192.2716Petra F.
ŽZ3000:20:47
193.1809Helena Jurenková
ŽZ5000:21:33
194.101Kateřina Dadková
ŽZ3000:22:13
194.549Anonymní závodník
ŽZ16Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 14800:22:13
194.550Anonymní závodník
ŽZ5000:22:13
197.2250Martin Lotter
MM60ZLOBR team00:23:19
198.1435Bronislava Rypková
ŽZ5000:23:58
199.2652Kateřina Mihová
ŽZ16Mihovky00:25:00
200.2430Karolína Novotná
ŽZ1600:26:23
201.2776Filip Procházka
MM1600:29:06
202.1633Iva Burlaková
ŽZ4000:29:42
203.3138Nela Prochazkova
ŽZ1300:30:20
204.1662Staňka H.
ŽZ4000:31:40
205.1996Pavla Aubrechtová
ŽZ4000:39:04
206.2947Ella Zappová
ŽZ1015:55:42