Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.332Jan ČotekMM4000:15:54
2.531Bohumil ŠkaroupkaMM50Kobylí00:16:14
3.361Markéta VaverováŽZ50Bohatický kopeček00:16:51
4.76Roman BernátMM60Šneci v běhu00:17:38
5.897Jiří SvobodaMM50TJ Košutka Plzeň00:18:48
6.707Lukáš OlšovskýMM40Rozběháme Plzeň00:18:54
7.165Jiří ČernýMM4000:19:02
8.341Petra KvaltinovaŽZ4000:19:03
9.194Soňa MacháčkováŽZ3000:19:11
10.122Kristýna FarkašováŽZ4000:19:16
11.489Petr BroukMM60Radler Atletik00:19:33
12.223Vlasta MoravcováŽZ5000:19:49
13.291Evi SkálováŽZ3000:19:57
14.398Luděk HorákMM50Šneci v běhu00:20:15
15.551Aleš NovotnýMM30Vidlička a nůž00:20:20
16.552Martin BláhaMM30Vidlička a nůž00:20:45
17.823Dagmar HavlínováŽZ50SK Havlin Třebovle00:21:05
18.330Andrea K.ŽZ4000:21:15
19.836Eva SimonicsováŽZ60Nesvady00:21:21
20.128Kristýna SoučkováŽZ3000:21:24
21.377Diana KakosováŽZ50DoDi Milevsko00:21:55
22.628Herbert SeifertMM3000:22:09
23.917Dana HradečnáŽZ40Kešáci00:22:14
24.14Barbora V.ŽZ3000:22:23
24.899Lukáš KučeraMM50FK Neratovice-Byškovice00:22:23
26.319Lucie Charlotte KopeckáŽZ50Železná Ruda00:22:24
27.52Marie B.ŽZ3000:22:26
28.70ŠÁRKA LOUDOVÁŽZ5000:22:40
29.714Lada FialováŽZ40Fialáci v běhu00:22:46
30.682Petr LiškaMM3000:22:48
31.171Lada TrnkováŽZ5000:22:55
32.752Lucie BauerováŽZ4000:22:58
33.232Lea P.ŽZ4000:23:00
33.860Tereza PrečanováŽZ3000:23:00
35.206Alena GolatováŽZ4000:23:04
36.493Jiří RapouchMM4000:23:07
36.542Andrea JiráskováŽZ3000:23:07
38.699Pavel HájekMM3000:23:08
39.127Martina ČernáŽZ60Kolín00:23:09
40.915Monika TesařováŽZ4000:23:15
41.841Jana KubicováŽZ5000:23:19
41.901Vít RyšavýMM3000:23:19
43.405Stanislav BálkaMM6000:23:22
44.80Jana S.ŽZ5000:23:27
45.930Iveta FilipováŽZ30Dfc Panterky Čechtice00:23:29
46.132Kristýna ProkopcováŽZ40LazyBones00:23:32
46.614Andrea KratochvílováŽZ4000:23:32
48.120Lucie Š.ŽZ5000:23:34
49.641Romana T.ŽZ50Brit a Vit00:23:35
50.325Katerina PsenickovaŽZ2000:23:40
51.850Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle00:23:44
52.6Jana JansikovaŽZ5000:23:49
52.7Michaela DlaskovaŽZ4000:23:49
54.317Lenka MakovičkováŽZ4000:23:54
55.407Petr KurucMM5000:23:58
56.124Andrea AndrlíkováŽZ40Ibalgin00:24:03
56.126Kamila JančíŽZ4000:24:03
56.161Jana PfefferováŽZ5000:24:03
59.147Viktória TóthŽZ3000:24:04
57.575David RabasMM4000:24:04
61.397Jana BernardováŽZ50Bernardíci00:24:06
62.675Kamil HrabovskýMM4000:24:07
63.683Lenka DudkováŽZ4000:24:08
64.385Pavel BumbálekMM5000:24:12
65.257Kristýna ŠtiakováŽZ3000:24:20
66.477Petra JerouškováŽZ30Husky00:24:21
67.727Regina KloudováŽZ3000:24:26
68.719Jana P.ŽZ4000:24:28
69.266Radek AndělMM5000:24:33
70.30Dita HrbáčkováŽZ3000:24:48
71.409Monika MelichováŽZ3000:24:50
72.637Roman ŠťastnýMM4000:24:51
73.443Veronika ZemánkováŽZ1600:24:54
74.592Anonymní běžecŽZ4000:24:56
75.121Míla ZálabskýMM4000:25:02
76.67Nikola AdámkováŽZ30Lenochodi00:25:04
76.894Jiří JirásekMM3000:25:04
78.207Petra KnápkováŽZ1600:25:09
79.741Veronika NovákováŽZ3000:25:12
80.155Nina DřevíkovskáŽZ5000:25:15
81.329Tereza B.ŽZ3000:25:16
82.89Lucie MickováŽZ50MŠ ŠKOLNÍ 13100:25:17
83.143Andrea SlaninováŽZ4000:25:32
83.497Martina KortánováŽZ5000:25:32
83.911Lenka LujkováŽZ4000:25:32
86.463Marta KolaříkováŽZ5000:25:35
87.402Marcela MoravcováŽZ5000:25:43
88.726Magda BorovcováŽZ4000:25:50
89.730Jana H.ŽZ5000:25:53
90.205Petra P.ŽZ4000:25:56
91.595Olga DohnalováŽZ50Želva00:25:59
92.193Marcela GranečnáŽZ5000:26:05
92.640Lucie K.ŽZ4000:26:05
94.156Květoslava Pršalová PršalováŽZ60+Štětí00:26:06
93.803Kristýna P.ŽZ40Prostě běž00:26:06
96.197Nelly MáslováŽZ20SK JIZBICE00:26:07
97.231Joli TuliŽZ4000:26:12
98.655Michael BenešMM4000:26:17
99.756Irena Ř.ŽZ40Irena100:26:20
100.181Monika M.ŽZ4000:26:21
101.633Kristýna KřivanováŽZ3000:26:22
101.649Lenka PetrášováŽZ5000:26:22
103.263Blanka StehnováŽZ50CK Vepříkov00:26:23
102.800Adéla KloudováŽZ3000:26:23
105.769Tereza O.ŽZ4000:26:26
106.264Lucie B.ŽZ4000:26:30
107.681Jiří SobolMM5000:26:37
108.108Lenka VašínováŽZ4000:26:42
109.51Andrea VáňováŽZ3000:26:43
109.748Hannah M.ŽZ3000:26:43
111.697Milan Hlava HlavaMM60+00:26:44
112.621Eva RyznarováŽZ4000:26:46
113.226Eliška HouškováŽZ4000:26:50
114.284Petra NovotnáŽZ4000:27:02
115.465Lenka KohoutováŽZ50Šneci v běhu00:27:05
116.279Lenka SeluckáŽZ40Z4000:27:11
117.549Barbora ReiterováŽZ4000:27:13
118.53Filip KrálMM3000:27:19
119.555Petr HurtMM5000:27:22
120.114Jana SornasováŽZ50Rozběháme Plzeň00:27:23
121.895Zdenka KřížováŽZ60run Rozkoš00:27:25
122.677Gabriela SchickovaŽZ5000:27:28
123.759Jakub ZeidlMM4000:27:29
124.665Jana S.ŽZ4000:27:32
125.785Lucie UlrychováŽZ4000:27:45
126.676Hana PospíšilováŽZ5000:27:47
127.138Veronika TotkováŽZ4000:27:54
128.775Ivona MentlíkováŽZ5000:27:58
129.603Nikol ŘízkováŽZ50 FIT a KONDICE00:28:05
130.396Ladislav ŠmýdMM50Vracov00:28:09
131.471Anita S.ŽZ5000:28:10
132.487Andrea LaušováŽZ30Rozběháme Česko00:28:17
133.439Lenka UherkováŽZ50Lazybones00:28:24
133.929Jaroslav TekelíkMM60Šneci v běhu00:28:24
135.393Martina SkurkováŽZ5000:28:26
136.351Štěpánka B.ŽZ6000:28:35
137.300Pavel SedlíkMM60+Sokol rychlý Pavlík00:28:47
138.689Libuše LukačovičováŽZ5000:28:55
139.33Eva LepičováŽZ4000:29:00
140.764Pavla HasalováŽZ4000:29:17
140.802Eva KučerováŽZ2000:29:17
142.162Lucie KopeckaŽZ40Holky00:29:18
141.615Nikola L.ŽZ4000:29:18
144.834Zuzana VýbornáŽZ5000:29:28
145.208Kateřina VlčkováŽZ5000:29:46
146.10Renata BarvíkováŽZ5000:29:51
147.94Michaela ŠulováŽZ4000:29:58
148.248Kateřina ČumováŽZ5000:29:59
148.854Tereza JungwirthováŽZ3000:29:59
150.835Markéta ŠediváŽZ5000:30:14
151.141Jolana HercováŽZ30Senomatské šlapeto00:30:24
152.434Andrea VystavělováŽZ3000:30:31
152.574Kristýna EisŽZ4000:30:31
154.198PETRONELA K.ŽZ50Šneci v běhu00:30:33
155.200Edita MaršíkováŽZ3000:30:50
156.415Klára H.ŽZ3000:30:51
156.416Blanka H.ŽZ6000:30:51
158.586Karina VopelkováŽZ3000:31:02
159.261Lucie PolendováŽZ4000:31:06
160.587Zdeňka GroerovaŽZ3000:31:07
161.501Monika KubátováŽZ50Domov Maják00:31:11
162.718Šárka JandováŽZ3000:31:12
163.659Vlaďka K.ŽZ5000:31:24
164.902Markéta KašičkováŽZ3000:31:37
165.426Jakub VondrašMM13draci v akci00:31:40
166.368Monika VojáčkováŽZ5000:31:43
167.61Kateřina PopelkováŽZ3000:31:58
168.188Alžběta KoudelkováŽZ3000:32:03
169.746Barbora ŠvecováŽZ5000:32:13
170.371Gabriela StrýčkováŽZ5000:32:30
171.796Petra JedličkováŽZ5000:32:31
172.289Daniela NedomováŽZ5000:32:32
172.754Hana CupalováŽZ4000:32:32
174.670Petra SikorováŽZ3000:32:51
175.890Alexandra VečlováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:33:05
176.137Lenka LinkováŽZ4000:33:09
177.597Katerina Victoria LegerskáŽZ3000:33:11
178.605Ivana R.ŽZ3000:33:26
179.541Monika DostálováŽZ4000:33:27
180.856Monika SymerskáŽZ4000:33:36
181.694Patrik PospíšilMM30Dark Side Workout00:33:40
182.762Sandra P.ŽZ4000:33:46
183.49Marie ProkopiusováŽZ4000:34:08
184.58Kateřina MackováŽZ4000:34:10
185.766Veronika ŠumberováŽZ4000:34:13
186.547Lucie FormánkováŽZ3000:34:27
187.301Zuzana HamalováŽZ4000:34:28
188.844Milan MarcikánMM6000:36:14
189.606Lenka BastováŽZ5000:36:54
190.96Romana ZástěrováŽZ3000:36:57
191.821Zuzana P.ŽZ3000:37:27
192.557Soňa UrbanováŽZ4000:37:29
193.18Anna S.ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:38:41
194.922Jitka H.ŽZ3000:41:45
195.458Andrea ZemanovaŽZ4000:42:02
195.459Dominika ZemanovaŽZ3000:42:02
197.715Martina KurfürstováŽZ3000:42:18
198.431Pavlína C.ŽZ50OOB Třebíč00:43:45
199.48Milada PavlicováŽZ6000:43:48
200.37Kristýna ŠteflováŽZ3000:44:19
201.22Aneta HofmanováŽZ3000:44:51
202.846Soňa MimovičováŽZ6000:44:54
203.600Marcela Č.ŽZ3000:48:21
204.903Oldřich BoudaMM40Rozběháme Klatovy01:40:59