Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.332Jan Čotek
MM4000:15:54
2.531Bohumil Škaroupka
MM50Kobylí00:16:14
3.361Markéta Vaverová
ŽZ50Bohatický kopeček00:16:51
4.76Roman Bernát
MM60Šneci v běhu00:17:38
5.897Jiří Svoboda
MM50TJ Košutka Plzeň00:18:48
6.707Lukáš Olšovský
MM40Rozběháme Plzeň00:18:54
7.165Jiří Černý
MM4000:19:02
8.341Petra Kvaltinova
ŽZ4000:19:03
9.194Soňa Macháčková
ŽZ3000:19:11
10.122Kristýna Farkašová
ŽZ4000:19:16
11.489Petr Brouk
MM60Radler Atletik00:19:33
12.223Vlasta Moravcová
ŽZ5000:19:49
13.291Evi Skálová
ŽZ3000:19:57
14.398Luděk Horák
MM50Šneci v běhu00:20:15
15.551Aleš Novotný
MM30Vidlička a nůž00:20:20
16.552Martin Bláha
MM30Vidlička a nůž00:20:45
17.823Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin Třebovle00:21:05
18.330Andrea K.
ŽZ4000:21:15
19.836Eva Simonicsová
ŽZ60Nesvady00:21:21
20.128Kristýna Součková
ŽZ3000:21:24
21.377Diana Kakosová
ŽZ50DoDi Milevsko00:21:55
22.628Herbert Seifert
MM3000:22:09
23.917Dana Hradečná
ŽZ40Kešáci00:22:14
24.14Barbora V.
ŽZ3000:22:23
24.899Lukáš Kučera
MM50FK Neratovice-Byškovice00:22:23
26.319Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná Ruda00:22:24
27.52Marie B.
ŽZ3000:22:26
28.70ŠÁRKA LOUDOVÁ
ŽZ5000:22:40
29.714Lada Fialová
ŽZ40Fialáci v běhu00:22:46
30.682Petr Liška
MM3000:22:48
31.171Lada Trnková
ŽZ5000:22:55
32.752Lucie Bauerová
ŽZ4000:22:58
33.232Lea P.
ŽZ4000:23:00
33.860Tereza Prečanová
ŽZ3000:23:00
35.206Alena Golatová
ŽZ4000:23:04
36.493Jiří Rapouch
MM4000:23:07
36.542Andrea Jirásková
ŽZ3000:23:07
38.699Pavel Hájek
MM3000:23:08
39.127Martina Černá
ŽZ60Kolín00:23:09
40.915Monika Tesařová
ŽZ4000:23:15
41.841Jana Kubicová
ŽZ5000:23:19
41.901Vít Ryšavý
MM3000:23:19
43.405Stanislav Bálka
MM6000:23:22
44.80Jana S.
ŽZ5000:23:27
45.930Iveta Filipová
ŽZ30Dfc Panterky Čechtice00:23:29
46.132Kristýna Prokopcová
ŽZ40LazyBones00:23:32
46.614Andrea Kratochvílová
ŽZ4000:23:32
48.120Lucie Š.
ŽZ5000:23:34
49.641Romana T.
ŽZ50Brit a Vit00:23:35
50.325Katerina Psenickova
ŽZ2000:23:40
51.850Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin Třebovle00:23:44
52.6Jana Jansikova
ŽZ5000:23:49
52.7Michaela Dlaskova
ŽZ4000:23:49
54.317Lenka Makovičková
ŽZ4000:23:54
55.407Petr Kuruc
MM5000:23:58
56.124Andrea Andrlíková
ŽZ40Ibalgin00:24:03
56.126Kamila Jančí
ŽZ4000:24:03
56.161Jana Pfefferová
ŽZ5000:24:03
59.147Viktória Tóth
ŽZ3000:24:04
57.575David Rabas
MM4000:24:04
61.397Jana Bernardová
ŽZ50Bernardíci00:24:06
62.675Kamil Hrabovský
MM4000:24:07
63.683Lenka Dudková
ŽZ4000:24:08
64.385Pavel Bumbálek
MM5000:24:12
65.257Kristýna Štiaková
ŽZ3000:24:20
66.477Petra Jeroušková
ŽZ30Husky00:24:21
67.727Regina Kloudová
ŽZ3000:24:26
68.719Jana P.
ŽZ4000:24:28
69.266Radek Anděl
MM5000:24:33
70.30Dita Hrbáčková
ŽZ3000:24:48
71.409Monika Melichová
ŽZ3000:24:50
72.637Roman Šťastný
MM4000:24:51
73.443Veronika Zemánková
ŽZ1600:24:54
74.592Anonymní závodník
ŽZ4000:24:56
75.121Míla Zálabský
MM4000:25:02
76.67Nikola Adámková
ŽZ30Lenochodi00:25:04
76.894Jiří Jirásek
MM3000:25:04
78.207Petra Knápková
ŽZ1600:25:09
79.741Veronika Nováková
ŽZ3000:25:12
80.155Nina Dřevíkovská
ŽZ5000:25:15
81.329Tereza B.
ŽZ3000:25:16
82.89Lucie Micková
ŽZ50MŠ ŠKOLNÍ 13100:25:17
83.143Andrea Slaninová
ŽZ4000:25:32
83.497Martina Kortánová
ŽZ5000:25:32
83.911Lenka Lujková
ŽZ4000:25:32
86.463Marta Kolaříková
ŽZ5000:25:35
87.402Marcela Moravcová
ŽZ5000:25:43
88.726Magda Borovcová
ŽZ4000:25:50
89.730Jana H.
ŽZ5000:25:53
90.205Petra P.
ŽZ4000:25:56
91.595Olga Dohnalová
ŽZ50Želva00:25:59
92.193Marcela Granečná
ŽZ5000:26:05
92.640Lucie K.
ŽZ4000:26:05
94.156Květoslava Pršalová Pršalová
ŽZ60+Štětí00:26:06
93.803Kristýna P.
ŽZ40Prostě běž00:26:06
96.197Nelly Máslová
ŽZ20SK JIZBICE00:26:07
97.231Joli Tuli
ŽZ4000:26:12
98.655Michael Beneš
MM4000:26:17
99.756Irena Ř.
ŽZ40Irena100:26:20
100.181Monika M.
ŽZ4000:26:21
101.633Kristýna Křivanová
ŽZ3000:26:22
101.649Lenka Petrášová
ŽZ5000:26:22
103.263Blanka Stehnová
ŽZ50CK Vepříkov00:26:23
102.800Adéla Kloudová
ŽZ3000:26:23
105.769Tereza O.
ŽZ4000:26:26
106.264Lucie B.
ŽZ4000:26:30
107.681Jiří Sobol
MM5000:26:37
108.108Lenka Vašínová
ŽZ4000:26:42
109.51Andrea Váňová
ŽZ3000:26:43
109.748Hannah M.
ŽZ3000:26:43
111.697Milan Hlava Hlava
MM60+00:26:44
112.621Eva Ryznarová
ŽZ4000:26:46
113.226Eliška Houšková
ŽZ4000:26:50
114.284Petra Novotná
ŽZ4000:27:02
115.465Lenka Kohoutová
ŽZ50Šneci v běhu00:27:05
116.279Lenka Selucká
ŽZ40Z4000:27:11
117.549Barbora Reiterová
ŽZ4000:27:13
118.53Filip Král
MM3000:27:19
119.555Petr Hurt
MM5000:27:22
120.114Jana Sornasová
ŽZ50Rozběháme Plzeň00:27:23
121.895Zdenka Křížová
ŽZ60run Rozkoš00:27:25
122.677Gabriela Schickova
ŽZ5000:27:28
123.759Jakub Zeidl
MM4000:27:29
124.665Jana S.
ŽZ4000:27:32
125.785Lucie Ulrychová
ŽZ4000:27:45
126.676Hana Pospíšilová
ŽZ5000:27:47
127.138Veronika Totková
ŽZ4000:27:54
128.775Ivona Mentlíková
ŽZ5000:27:58
129.603Nikol Řízková
ŽZ50 FIT a KONDICE00:28:05
130.396Ladislav Šmýd
MM50Vracov00:28:09
131.471Anita S.
ŽZ5000:28:10
132.487Andrea Laušová
ŽZ30Rozběháme Česko00:28:17
133.439Lenka Uherková
ŽZ50Lazybones00:28:24
133.929Jaroslav Tekelík
MM60Šneci v běhu00:28:24
135.393Martina Skurková
ŽZ5000:28:26
136.351Štěpánka B.
ŽZ6000:28:35
137.300Pavel Sedlík
MM60+Sokol rychlý Pavlík00:28:47
138.689Libuše Lukačovičová
ŽZ5000:28:55
139.33Eva Lepičová
ŽZ4000:29:00
140.764Pavla Hasalová
ŽZ4000:29:17
140.802Eva Kučerová
ŽZ2000:29:17
142.162Lucie Kopecka
ŽZ40Holky00:29:18
141.615Nikola L.
ŽZ4000:29:18
144.834Zuzana Výborná
ŽZ5000:29:28
145.208Kateřina Vlčková
ŽZ5000:29:46
146.10Renata Barvíková
ŽZ5000:29:51
147.94Michaela Šulová
ŽZ4000:29:58
148.248Kateřina Čumová
ŽZ5000:29:59
148.854Tereza Jungwirthová
ŽZ3000:29:59
150.835Markéta Šedivá
ŽZ5000:30:14
151.141Jolana Hercová
ŽZ30Senomatské šlapeto00:30:24
152.434Andrea Vystavělová
ŽZ3000:30:31
152.574Kristýna Eis
ŽZ4000:30:31
154.198PETRONELA K.
ŽZ50Šneci v běhu00:30:33
155.200Edita Maršíková
ŽZ3000:30:50
156.415Klára H.
ŽZ3000:30:51
156.416Blanka H.
ŽZ6000:30:51
158.586Karina Vopelková
ŽZ3000:31:02
159.261Lucie Polendová
ŽZ4000:31:06
160.587Zdeňka Groerova
ŽZ3000:31:07
161.501Monika Kubátová
ŽZ50Domov Maják00:31:11
162.718Šárka Jandová
ŽZ3000:31:12
163.659Vlaďka K.
ŽZ5000:31:24
164.902Markéta Kašičková
ŽZ3000:31:37
165.426Jakub Vondraš
MM13draci v akci00:31:40
166.368Monika Vojáčková
ŽZ5000:31:43
167.61Kateřina Popelková
ŽZ3000:31:58
168.188Alžběta Koudelková
ŽZ3000:32:03
169.746Barbora Švecová
ŽZ5000:32:13
170.371Gabriela Strýčková
ŽZ5000:32:30
171.796Petra Jedličková
ŽZ5000:32:31
172.289Daniela Nedomová
ŽZ5000:32:32
172.754Hana Cupalová
ŽZ4000:32:32
174.670Petra Sikorová
ŽZ3000:32:51
175.890Alexandra Večlová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:33:05
176.137Lenka Linková
ŽZ4000:33:09
177.597Katerina Victoria Legerská
ŽZ3000:33:11
178.605Ivana R.
ŽZ3000:33:26
179.541Monika Dostálová
ŽZ4000:33:27
180.856Monika Symerská
ŽZ4000:33:36
181.694Patrik Pospíšil
MM30Dark Side Workout00:33:40
182.762Sandra P.
ŽZ4000:33:46
183.49Marie Prokopiusová
ŽZ4000:34:08
184.58Kateřina Macková
ŽZ4000:34:10
185.766Veronika Šumberová
ŽZ4000:34:13
186.547Lucie Formánková
ŽZ3000:34:27
187.301Zuzana Hamalová
ŽZ4000:34:28
188.844Milan Marcikán
MM6000:36:14
189.606Lenka Bastová
ŽZ5000:36:54
190.96Romana Zástěrová
ŽZ3000:36:57
191.821Zuzana P.
ŽZ3000:37:27
192.557Soňa Urbanová
ŽZ4000:37:29
193.18Anna S.
ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:38:41
194.922Jitka H.
ŽZ3000:41:45
195.458Andrea Zemanova
ŽZ4000:42:02
195.459Dominika Zemanova
ŽZ3000:42:02
197.715Martina Kurfürstová
ŽZ3000:42:18
198.431Pavlína C.
ŽZ50OOB Třebíč00:43:45
199.48Milada Pavlicová
ŽZ6000:43:48
200.37Kristýna Šteflová
ŽZ3000:44:19
201.22Aneta Hofmanová
ŽZ3000:44:51
202.846Soňa Mimovičová
ŽZ6000:44:54
203.600Marcela Č.
ŽZ3000:48:21
204.903Oldřich Bouda
MM40Rozběháme Klatovy01:40:59